OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Dnes » Kurzy

ČESKO: Extraliga

10:30Kopřivnice - Hranice -:- [ 1.04 | 19.50 | 13.40 ]
17:00Brno - Lovosice -:- [ 2.18 | 7.59 | 1.99 ]
18:00Jičín - Maloměřice -:- [ 1.10 | 14.40 | 9.60 ]

EVROPA: MOL Liga ženy

16:00Lázně Kynžvart Ž - Olomouc Ž -:- [ 1.90 | 7.50 | 2.25 ]

FRANCIE: Starligue

20:00Montpellier - Dunkerque -:- [ 1.25 | 10.10 | 5.15 ]
20:00Toulouse - Nantes -:- [ 3.97 | 8.84 | 1.38 ]

NĚMECKO: Bundesliga

18:30Bergischer - Wetzlar -:- [ 1.62 | 8.00 | 3.10 ]
20:30OdloženoRhein-Neckar - Lipsko -:- [ 1.32 | 9.64 | 4.82 ]

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

12:00Atl. Valladolid - Barcelona -:- [ 22.00 | 25.00 | - ]
18:00Benidorm - Anaitasuna -:- [ 1.71 | 7.74 | 2.64 ]
18:00Torrelavega - Antequera -:- [ 1.34 | 9.15 | 4.30 ]
19:00Granollers - BM Sinfin -:- [ 1.22 | 10.80 | 5.65 ]
19:30Huesca - Morrazo Cangas -:- [ 1.27 | 9.88 | 4.91 ]
19:30Puente Genil - Nava -:- [ 1.34 | 9.16 | 4.25 ]

BELGIE: Division 1

20:00Tournai - Eupen -:-
20:15Gent - Merksem -:-
20:15Izegem - Eynatten-Raeren -:-

BULHARSKO: A RHG

12:00Lokomotiv Gorna - HK Levski -:-

ČERNÁ HORA: Prva liga

18:00Komovi - Budvanska -:-
19:00Brskovo - Danilovgrad -:-
19:00HC Rudar - Buducnost -:-

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

16:00GOG - Ringsted -:- [ 1.06 | 15.50 | 11.50 ]
16:00Mors - Nordsjælland -:- [ 1.31 | 9.38 | 4.48 ]
16:10Bjerringbro/Silkeborg - Skanderborg Aarhus -:- [ 1.38 | 8.88 | 3.95 ]
16:10Skjern - Aalborg -:- [ 3.79 | 8.73 | 1.41 ]

DÁNSKO: 1. Division

13:00Vendsyssel - Skaering -:-
14:00Tonder - HOJ -:-
15:30Odder - Grindsted -:-
16:00Otterup - Ajax Kobenhavn -:-
16:00Skovbakken - Midtjylland -:-

DÁNSKO: 1.Division ženy

13:00Lyngby Ž - AGF Ž -:-
14:00Bjerringbro Ž - EH Aalborg Ž -:-
14:00DHG Ž - Sønderjyske Ž -:-
15:00Ringsted Ž - Rodovre Ž -:-
15:00Vendsyssel Ž - Hadsten Ž -:-

EVROPA: Liga mistryň

16:00Ferencvaros Ž - Esbjerg Ž -:- [ 1.72 | 7.86 | 2.81 ]
18:00Brest Bretagne Ž - Podravka Vegeta Ž -:- [ 1.10 | 15.00 | 11.40 ]
18:00Kristiansand Ž - Kastamonu Ž -:- [ 1.12 | 14.10 | 9.72 ]

EVROPA: EHF Evropská liga ženy - Předkolo

16:00Bjelovar Ž (Cro) - Lublin Ž (Pol) -:- [ 15.00 | 23.00 | 1.01 ]
17:00Hypo NÖ Ž (Aut) - Guardes Ž (Esp) -:- [ 1.85 | 7.70 | 2.30 ]
18:00Most Ž (Cze) - Magura Cisnadiei Ž (Rou) -:- [ 3.60 | 8.80 | 1.40 ]
19:00Radnički Ž (Srb) - H 65 Hoor Ž (Swe) -:- [ 7.55 | 14.50 | 1.11 ]
19:30Metzingen Ž (Ger) - Blomberg-Lippe Ž (Ger) -:- [ 1.33 | 9.50 | 4.05 ]

EVROPA: Evropský pohár

13:00Dragunas Klaipeda (Ltu) - Pov. Bystrica (Svk) -:-
14:30Beykoz Bld. (Tur) - Krasnodar (Rus) -:-
14:30Sviesa (Ltu) - HC Tallinn (Est) -:-
15:30Parnassos Strovolou (Cyp) - Haukar (Ice) -:-
17:00BK-46 (Fin) - Saratov (Rus) WO -:-
17:00Diomidis Argous (Gre) - Drama (Gre) -:-
18:00Handball Tirol (Aut) - Anorthosis Famagusta (Cyp) -:-
18:00Osam Lovech (Bul) - Zubří (Cze) -:-
18:00Partizan Bělehrad (Srb) - Berchem (Lux) -:-
18:30Sloga Doboj (Bih) - Conversano (Ita) -:-
19:00FH Hafnarfjordur (Ice) - SKA Minsk (Blr) -:-
19:00Odessa (Ukr) - Esch (Lux) -:-
20:00Izvidač (Bih) - Dukla Praha (Cze) -:-
20:00Karviná (Cze) - Izmir BB (Tur) -:-
20:20Aon Fivers (Aut) - Baekkelaget (Nor) -:-
21:00H71 (Fai) - Drammen (Nor) -:-
21:30Selfoss (Ice) - Jeruzalem Ormoz (Slo) -:-

EVROPA: Evropský pohár ženy

12:00Zalgiris Kaunas Ž (Ltu) - Westfriesland SEW Ž (Ned) -:-
15:00Dicken Ž (Fin) - Brixen Ž (Ita) -:-
15:00Písek Ž (Cze) - Grude Ž (Bih) -:-
16:00Hadzici Ž (Bih) - Michalovce Ž (Svk) -:-
16:00Hodonin Ž (Cze) - Galychanka Lviv Ž (Ukr) -:-
16:00Kreuzlingen Ž (Sui) - Stockerau Ž (Aut) -:-
17:00Prishtina Ž (Kos) - Vardar SCJS Ž (Mkd) -:-
17:00Wr. Neustadt Ž (Aut) - Jomi Salerno Ž (Ita) -:-
18:00Dunajská Streda Ž (Svk) - Borac Ž (Bih) -:-
18:00Ka Thor Ž (Ice) - Istogu Ž (Kos) -:-
18:00Vushtrria Ž (Kos) - Nottwil Ž (Sui) -:-
18:00ZRK Bekament Ž (Srb) - Valur Ž (Ice) -:-
18:30Gran Canaria Ž (Esp) - Alpendorada Ž (Por) -:-
19:00Cair Ž (Mkd) - H 71 Ž (Fai) -:-
19:00Dudelange Ž (Lux) - Metalurg Skopje Ž (Mkd) -:-

EVROPA: BENE-League

19:15Aalsmeer - Bevo HC -:-
20:00Hurry-Up - Bocholt -:-
20:15Hasselt - Sporting Pelt -:-
20:15Tongeren - Limburg Lions -:-
20:30Haacht - Vise -:-
21:00Quintus - KRAS/Volendam -:-

FINSKO: SM Liiga

12:30Dicken - GrIFK -:-
15:00Riihimäen Cocks - SIF -:-

FINSKO: SM Liiga ženy

15:00HIFK Ž - KyIF Ž -:-

FRANCIE: Pohár ženy

20:30Aulnoye Aymeries Ž - Merignac Ž -:-
20:00Havre Ž - Nice Ž -:-
20:15Bouillargues Ž - Dijon Ž -:-
20:30Noisy Le Grand Ž - Plan de Cuques Ž -:-
20:45Achenheim Ž - Bourg De Peage Ž -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

17:30PPD Záhřeb - Vinkovci -:-
18:00Karlovac - Dubrava -:-
18:00Varazdin - Nexe -:-
18:30Trogir - Moslavina -:-
19:00Rudar - Poreč -:-
19:00Umag - Gorica -:-
19:14Bjelovar - Zamet -:-

CHORVATSKO: 1. HRL ženy

17:30Sesvete Ž - Lok. Záhřeb Ž -:-
17:30Zrinski Ž - Umag Ž -:-
18:30Zelina Ž - Trogir Ž -:-
19:00Dalmatinka Ž - Dugo Selo Ž -:-
19:45Tresnjevka Ž - Osijek Ž -:-
20:00Koka Ž - Split 2010 Ž -:-

ISLAND: Olis Deildin

18:00Fram - Kopavogur -:-

ISLAND: Olis Deild ženy

16:00Fram Ž - Kopavogs Ž -:-
18:00Afturelding Ž - Stjarnan Ž -:-
18:00OdloženoKa Thor Ž - Haukar Ž -:-

ITÁLIE: Serie A

18:00Bozen - Meran -:-
18:00Carpi - Cassano -:-
19:00Eppan - Fasano -:-
19:00Trieste - Brixen -:-
20:00Pressano - Albatro -:-
20:30Secchia Rubiera - Sassari -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

17:00Pontinia Ž - Mezzocorona Ž -:-
18:30Casalgrande Padana Ž - Erice Ž -:-
18:30Mestrino Ž - Malo Ž -:-
19:30Leno Ž - Cassano Ž -:-

JAPONSKO: JHL

06:00Daido - Wakunaga -:-
06:00Toyota Auto Body - Toyoda Gosei -:-
07:00Toyota Boshoku Kyushu - Zeekstar Tokyo -:-

JAPONSKO: JHL ženy

07:00Takayama Ž - Mie Violet Uris Ž -:-

LITVA: Lietuvos Lyga

12:00Grifas - HC Sokol -:-
16:00Dragunas Klaipeda 2 - SM Dubysa -:-
16:00Moletai - Kauno Azuolas -:-
17:00Amber - Utena -:-

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

12:00Latgols 2 - HK Ogre/Miandum -:-
16:00OdloženoLotyšsko U20 - Vainode -:-
17:00Skriveri - Dobele-Tervete -:-

MAĎARSKO: NB I

17:00Budakalasz - Csurgoi -:-
18:00Eger - Ferencvaros -:-
18:00Gyongyosi - Veszpremi KKFT -:-
18:00Szeged - Komloi -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

17:00Dunaujvarosi Ž - Siofok KC Ž -:- [ 3.51 | 8.37 | 1.44 ]
18:00Mosonmagyarovar Ž - Vaci Ž -:- [ 1.60 | 7.88 | 2.84 ]

NĚMECKO: 2. Bundesliga

16:30Rostock - Ferndorf -:- [ 1.53 | 7.89 | 3.11 ]
17:00Aue - Elbflorenz -:- [ 1.76 | 7.54 | 2.49 ]
18:00Huttenberg - Rimpar -:- [ 1.89 | 7.34 | 2.29 ]
19:15Hamm-Westfalen - Bietigheim-Metterzimmern -:- [ 1.78 | 7.52 | 2.46 ]
19:30Nordhorn-Lingen - Coburg 2000 -:- [ 1.30 | 9.35 | 4.37 ]

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

16:00Buxtehuder SV Ž - Bensheim-Auerbach Ž -:- [ 1.67 | 7.81 | 2.75 ]
18:00Zwickau Ž - Leverkusen Ž -:- [ 5.27 | 10.20 | 1.24 ]
19:00Bad Wildungen Ž - Rosengarten Ž -:- [ 1.42 | 8.47 | 3.73 ]

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

18:00Waiblingen Ž - Heide Ž -:-
18:15Solingen Ž - Aldekerk Ž -:-
18:30Brémy Ž - Nord Harrislee Ž -:-
19:00Fuchse Berlin Ž - Wuppertal Ž -:-
19:00Göppingen Ž - TuS Lintfort Ž -:-
19:00Kurpfalz Baren Ketsch Ž - Mainz Ž -:-
19:30Nurtingen Ž - Regensburg Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

19:00Houten - Bevo HC 2 -:-
19:30BFC - Feyenoord -:-
20:00Havas - Emmen -:-
20:00Hercules - KRAS/Volendam 2 -:-
20:40Arnhem - Waalwijk -:-
21:00Dynamico - EHC -:-
21:00Hellas - GHV -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

18:45Quintus Ž - BFC Ž -:-
19:00Amsterdam Ž - Kwiek Ž -:-
19:00HandbaL Venlo Ž - Deurningen Ž -:-

NORSKO: REMA 1000-ligaen ženy

17:00Fana Ž - Storhamar Ž -:- [ 4.38 | 9.31 | 1.33 ]

NORSKO: 1. Division

15:30Oslo-Studentenes IK - Charlottenlund -:-

POLSKO: Superliga

13:00Azoty-Pulawy - Vive Kielce -:- [ 5.39 | 10.80 | 1.21 ]
15:00Stal Mielec - Zabrze -:- [ 4.21 | 9.01 | 1.33 ]
17:00MMTS Kwidzyn - Chrobry Glogow -:- [ 1.82 | 7.50 | 2.38 ]

POLSKO: Central League

15:00Wielun - Ostrow Wielkopolski -:-
16:00Legnica - Biala Podlaska -:-
16:00Slask - Nielba Wagrowiec -:-
17:00Gorzów Wlkp. - Zaglebie Sosnowiec -:-
17:00Grudziadz - Zamosc -:-
17:00Olsztyn - Legionowo -:-

POLSKO: I Liga

12:00ZPRP Kielce II - Zawadzkie -:-
15:00SMS ZPRP Plock II - Koscierzyna -:-
15:00ZPRP Kielce - Krakow -:-
16:00Dziewiatka Legnica - Ol.Grodkow -:-
16:00Nowa Sol - Gorzyce Wielkie -:-
16:00SMS Kwidzyn II - KPR Elblag -:-
17:00Grunwald Poznan - Oborniki Slaskie -:-
17:00Koscian - SKPR Swidnica -:-
17:00Oborniki - Gwardia Koszalin -:-
17:00Warszawianka - SMS ZPRP Plock -:-
17:30Konstantynow Lodzki - Ciechanow -:-
18:00AZS UJK Kielce - Viret Zawiercie -:-
18:00Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn -:-
18:00Lodz - Wisla Plock II -:-
18:00Radzymin - Varšava AZS -:-
18:00Real Astromal Leszno - Zielona Gora -:-
18:00Swiebodzin - Katy Wroclawskie -:-
18:00Wisla Sandomierz - Konskie -:-
18:30Mazur Sierpc - Wejherowo -:-
18:30Pabianice - Zwolen -:-
19:00Ruda Slaska - Ostrowiec -:-

POLSKO: I Liga ženy

14:30Uniwersytet Warszawski Ž - San Jaroslaw Ž -:-
16:00Sambor Tczew Ž - SMS ZPRP Plock II Ž -:-
16:00Zory Ž - Lodz Ž -:-
16:15Bukowsko Dopiewski Ž - AZS Poznan Ž -:-
17:00Olkusz Ž - Legnica Ž -:-
17:00Ruch Chorzów Ž - Ruda Slaska Ž -:-
17:00WKPR Wesola Warszawa Ž - Karczew Ž -:-
18:30Krapkowice Ž - Cracovia Ž -:-
19:00Gniezno Ž - Kwidzyn Ž -:-

PORTUGALSKO: Andebol 1

16:00ABC Braga - Sporting -:- [ 11.50 | 17.00 | 1.05 ]
16:00Benfica - Povoa -:- [ 1.05 | 17.20 | 11.60 ]
16:30Belenenses - Aguas Santas -:- [ 2.08 | 7.46 | 2.05 ]
19:00Avanca - Sanjoanense -:- [ 1.34 | 9.06 | 4.08 ]
19:00Gaia - Boa Hora -:- [ 1.19 | 11.10 | 5.79 ]
19:00Xico Andebol - SC Horta -:- [ 3.47 | 8.38 | 1.44 ]
20:00Maia-Ismai - Porto -:- [ 22.00 | 25.00 | - ]

PORTUGALSKO: 1a Divisao ženy

17:00Colegio de Gaia Ž - CS Madeira Ž -:-
18:00Juvelis Ž - Clube Jovem Ž -:-
18:15CALE Ž - Madeira Ž -:-
19:00Alavarium Ž - Barros Ž -:-
19:00Benfica Ž - Uminho Ž -:-
19:00Sao Pedro Sul Ž - Maiastars Ž -:-

RAKOUSKO: WHA ženy

19:00OdloženoFeldkirch Ž - Wr. Neustadt Ž -:-
19:00Korneuburg Ž - Graz Ž -:-
20:20Ferlach/Feldkirchen Ž - Fuchse Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

10:00Minaur Baia Mare - CSM Focsani -:- [ 1.69 | 7.61 | 2.65 ]

RUMUNSKO: Liga nationala ženy

10:00CSM Slatina Ž - Bistrita Ž -:- [ 3.85 | 8.47 | 1.38 ]
10:00Mioveni Ž - Stiinta Bukurešť Ž -:- [ 1.16 | 11.50 | 6.29 ]
14:30Zalau Ž - Baia Mare Ž -:- [ 2.25 | 7.50 | 1.90 ]
16:00Dunarea Braila Ž - Rapid Bucuresti Ž -:- [ 1.84 | 7.42 | 2.36 ]
17:00Buzau Ž - Craiova Ž -:- [ 1.19 | 10.90 | 5.88 ]

RUSKO: Superliga ženy

13:00Luch Ž - Adyif Ž -:-

ŘECKO: A1

11:30Olympiakos - AEK Athény -:-
17:00Faiakas Corfu - Filippos Veria -:-
17:00PAOK - Aeropos Edessas -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

15:00Eurofarm Pelister - Skopje 2020 -:-
17:00Tinex Prolet Skopje - Vardar 1961 -:-
18:00Met. Skopje - Radovis -:-
18:30Eurofarm Pelister 2 - Tikvesh -:-
19:00Butel Skopje - Ohrid -:-
19:00Prilep - Struga -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superliga ženy

12:00Astibo Ž - Struzanka Ž -:-
16:00Despina Ž - ZRK Feniks Ž -:-
16:00Gevgelija Ž - Kumanovo Ž -:-
18:00Kuzman Vardar Ž - Shampion Ž -:-
19:00Ovce Pole Ž - Gjorche Petrov Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

15:00Záhoráci - HK Košice -:-
18:00Hlohovec - Prešov -:-
18:00Šaľa - Bojnice -:-

SLOVINSKO: 1. NLB Liga

17:00Maribor - Dobova -:-
18:00Loka - Ivancna Gorica -:-
18:30Slovan - Ljubljana -:-
19:00Koper - Trebnje -:-
19:00Smartno - Gorenje -:-

SLOVINSKO: 1.Liga ženy

16:30Branik Ž - Koper Ž -:-
16:45Olimpija Ž - Logatec Ž -:-
18:00Zagorje Ž - Celje Ž -:-
19:00Krka Ž - Aklimat Ptuj Ž -:-
19:30Vrhnika Ž - Sava Kranj Ž -:-

SRBSKO: Superliga

16:30Radnički - Metaloplastika -:-
17:30Pančevo - Jugovic -:-
18:00Dubocica - Mokra Gora -:-
18:00ZrušenoNovi Pazar - Vojvodina -:-
18:00Spartak Vojput - Proleter -:-
19:00Rudar Kostolac - Železničar -:-

ŠPANĚLSKO: División de Honor ženy

21:00Tenerife Ž - Sant Quirze Ž -:-
16:30BM Granollers Ž - La Calzada Ž -:-
18:00Elche Mustang Ž - Lanzarote Zonzamas Ž -:-
19:30Morvedre Ž - Malaga Ž -:-

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

15:00Ystads IF - Guif -:- [ 1.11 | 14.10 | 9.13 ]
16:00Hallby - IFK Ystads -:- [ 1.91 | 7.54 | 2.30 ]
16:00Onnered - Savehof -:- [ 6.33 | 11.50 | 1.18 ]
17:00Hammarby - Skövde -:- [ 2.26 | 7.54 | 1.93 ]

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Varberg - Anderstorps -:- [ 1.19 | 11.20 | 5.71 ]
16:00Karlskrona - Rimbo -:- [ 1.21 | 10.80 | 5.32 ]
16:00Vinslovs - Torslanda -:- [ 1.56 | 7.96 | 2.99 ]
16:15Tyreso - Lindesberg -:- [ 1.28 | 9.72 | 4.53 ]
17:00Skanela - Helsingborg -:- [ 2.05 | 7.43 | 2.08 ]

ŠVÉDSKO: SHE ženy

14:00Skara Ž - Vasteras Ž -:- [ 1.94 | 7.46 | 2.25 ]
14:30Skuru Ž - Lugi Ž -:- [ 1.06 | 15.80 | 11.90 ]

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Eslov Ž - Tyresö Ž -:-
14:00Kroppskultur Dam Ž - AIK Ž -:-
14:00Tumba Ž - Eskilstuna Ž -:-
15:00Skanela Ž - Helsingborg Ž -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

17:00Pfadi Winterthur - Thun -:- [ 1.28 | 9.63 | 4.54 ]
18:00Curych - Bern -:- [ 1.83 | 7.51 | 2.36 ]

ŠVÝCARSKO: SPL ženy

16:00Winterthur Ž - Herzogenbuchsee Ž -:-

TURECKO: Superlig

13:00Koycegiz Belediye - Antalyaspor -:-
14:00Nilufer Bld. - MYK -:-
16:00Besiktas - Hatay -:-

UKRAJINA: Superleague

11:30Motor-Polytechnic-ZAS - Handball Academy -:-
17:00Motor Záporoží - Karpaty Uzhgorod -:-
17:00Odessa - CSKA Kyjev -:-
17:00SKA Lviv - Portovik -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.