OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Dnes » Všechny zápasy

ČESKO: Extraliga

10:30Plzeň - Frýdek-Místek 31:26

FRANCIE: Starligue

17:00Nantes - Selestat 31:24

NĚMECKO: Bundesliga

14:00Wetzlar - Kiel 25:31
16:05Hamm-Westfalen - Hannover-Burgdorf 29:29
16:05Lipsko - Flensburg-H. 31:30
16:05Magdeburg - Lemgo 37:33
16:05Melsungen - Bergischer 22:22

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

17:30La Rioja - Anaitasuna 22:26
1. poločasAtl. Valladolid - Ademar 12:15

ASIE: Mistrovství Asie ženy - Play Off

06:00Čína Ž - Írán Ž 39:24
08:00Jižní Korea Ž - Japonsko Ž 34:29

BĚLORUSKO: Division 1

10:30BGUFK Minsk - Masheka 29:28
11:00Kronon - Meshkov Brest 26:38
13:00Aist Kitaya - Gomel 27:33

ČERNÁ HORA: Prva liga

18:00Sutjeska Nikšič - Brskovo -:-
19:00Partizan Tivat - Mornar -:-

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

16:00Lemvig - Aalborg 29:36

DÁNSKO: 1. Division

15:00Tonder - Ringsted 28:21

EVROPA: Liga mistryň

14:00Lublaň Ž - Odense Ž 23:29
16:00Bietigheim Ž - Brest Bretagne Ž 25:25
16:00CSM Bukurešť Ž - Ferencvaros Ž 30:24

EVROPA: Evropská liga ženy - Předkolo

11:00Železničar Ž (Srb) - BVB Dortmund Ž (Ger) 15:31
13:30Gran Canaria Ž (Esp) - Sola Ž (Nor) 29:32
14:00Bruhl Ž (Sui) - Vaci Ž (Hun) 29:38
16:00H 65 Hoor Ž (Swe) - Ramnicu Valcea Ž (Rou) 24:31
2. poločasMosonmagyarovar Ž (Hun) - Buzau Ž (Rou) 27:25
2. poločasZaglebie Ž (Pol) - Podravka Vegeta Ž (Cro) 24:24
20:30Savehof Ž (Swe) - Thuringer Ž (Ger) -:-

EVROPA: Evropský pohár

16:00AEK Athény (Gre) - Alingsås (Swe) 32:27
18:00Gorenje (Slo) - Partizan Bělehrad (Srb) 28:20
2. poločasRunar (Nor) - Polva Serviti (Est) 29:16
1. poločasAnorthosis Famagusta (Cyp) - Differdange (Lux) 9:10
1. poločasSesvete (Cro) - KH Besa Famgas (Kos) 12:9

EVROPA: Evropský pohár ženy

14:00Konyaalti Ž (Tur) - Galychanka Lviv Ž (Ukr) 30:28
14:30Sao Pedro Sul Ž (Por) - Izmir Ž (Tur) 27:29
16:00Michalovce Ž (Svk) - Lugi Ž (Swe) 33:25
17:00Borac Ž (Bih) - Benfica Ž (Por) 22:34
18:00Cair Ž (Mkd) - Maccabi Arazim Ramat-gan Ž (Isr) 30:33
2. poločasMadeira SAD Ž (Por) - IBV Ž (Ice) 20:23
20:00Slavia Praha Ž (Cze) - H 71 Ž (Fai) -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

18:00Kastela - Rudar 28:27
18:00Osijek - Moslavina 27:25

CHORVATSKO: 1. HRL ženy

2. poločasZARK Split Ž - Split 2010 Ž 21:23
2. poločasDugo Selo Ž - Sesvete Ž 23:17

ISLAND: Olis Deildin

2. poločasKA - Grotta 33:31
1. poločasStjarnan - Afturelding 7:8

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

13:00ASK/LSPA - Vainode 40:25

NĚMECKO: 2. Bundesliga

17:00Elbflorenz - Lubeck-Schwartau 25:20

NORSKO: REMA 1000-ligaen

18:00Haslum HK - Kristiansand 32:40

NORSKO: REMA 1000-ligaen ženy

18:00Aker Ž - Tertnes Ž 25:20
2. poločasRomerike Ravens Ž - Larvik Ž 28:27

NORSKO: 1. Division

15:00Melhus - Herulf 42:27
16:00Charlottenlund - Follo 22:32
16:00Notteroy - Oslo-Studentenes IK 35:30
17:00Ros - Fyllingen 25:25
17:00Viking TIF - Nordstrand 38:27
2. poločasRyger Stavanger - Bergen 30:27

NORSKO: 1. Division ženy

16:00Levanger Ž - Fyllingen Ž 28:22
16:00Oppsal Ž - Charlottenlund Ž 35:18
16:00Storhamar 2 Ž - Junkeren Ž 31:30
17:00Flint Ž - Follo Ž -:-
18:00Fjellhammer Ž - Haslum Ž -:-

POLSKO: I Liga

13:00Grunwald Poznan - Gorzyce Wielkie 33:24
17:00Jeziorak - Koscierzyna 38:37

POLSKO: I Liga ženy

13:00Rzeszow Ž - San Jaroslaw Ž 26:18
13:00Varsovia Ž - Uniwersytet Warszawski Ž 30:20
15:00Brodnica Ž - AZS Poznan Ž 29:37

RAKOUSKO: OHB Cup

17:00Hohenems - Fuchse 23:35

RAKOUSKO: WHA ženy

18:00OdloženoMGA Handball Ž - Atzgersdorf Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

11:00Din. Bukurešť - Buzau 36:30
2. poločasCSM Focsani - CSM Constanta 19:22

RUMUNSKO: Liga nationala ženy

10:00CSM Slatina Ž - Dunarea Braila Ž 21:28
16:00Mioveni Ž - Bistrita Ž 22:30

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

14:00Prilep - Butel Skopje 25:33

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superliga ženy

11:30ZRK Skopje Ž - Spartak Ž 34:26
15:00Ovce Pole Ž - Kuzman Vardar Ž 32:12
16:00Astibo Ž - Gjorche Petrov Ž 23:39
18:00Despina Ž - Struzanka Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

10:30Martin - Bojnice 21:34

SLOVINSKO: 1.Liga ženy

18:00Celje Ž - Aklimat Ptuj Ž 37:22

SRBSKO: ARKUS Liga ženy

18:00RK Bor Ž - Nis Ž 29:24

ŠPANĚLSKO: Division de Honor Plata

12:00Caserio Ciudad Real - Ciudad Real 25:20
12:30Antequera - Malaga 21:19

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

17:30Hallby - Hammarby 30:33

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00IFK Ystads - Skanela 19:25

ŠVÉDSKO: SHE ženy

15:00Hallby Ž - Kungalvs Ž 20:25

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

15:00Boden Ž - Örebro Ž 27:23
16:00Eskilstuna Ž - Ystads Ž 28:27

ŠVÝCARSKO: Pohár

16:00Appenzell - Geneve 27:30

ŠVÝCARSKO: SPL ženy

1. poločasNottwil Ž - Amicitia Zurich Ž 0:0

TURECKO: Superlig ženy

11:00Adasokagi Ž - Gorele Ž 31:37
13:00Yalikavak Ž - Uskudar Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.