OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Kurzy

ČESKO: NBL

17:30USK Praha - Ostrava -:- [ 1.10 | 5.78 ]
17:45Kolín - Opava -:- [ 2.87 | 1.37 ]
18:00Hradec Králové - Pardubice -:- [ 2.49 | 1.48 ]
18:00Jindřichův Hradec - Děčín -:- [ 2.12 | 1.64 ]
18:30Brno - Nymburk -:- [ 8.75 | 1.03 ]

FRANCIE: LNB

20:00Cholet - Paris -:- [ 1.52 | 2.52 ]
20:00JL Bourg - Nanterre -:- [ 1.29 | 3.60 ]
20:30Le Mans - Pau-Orthez -:- [ 1.41 | 2.92 ]

ITÁLIE: Lega A

18:00Reggiana - Trento -:- [ 1.57 | 2.40 ]
20:00Virtus Bologna - Trieste -:- [ 1.12 | 5.97 ]

ŠPANĚLSKO: ACB

18:00Joventut - MoraBanc Andorra -:- [ 1.37 | 3.11 ]
18:00Obradoiro CAB - Murcia -:- [ 2.07 | 1.76 ]
20:45Manresa - Unicaja -:- [ 2.38 | 1.58 ]
20:45San Pablo Burgos - Valencia -:- [ 2.02 | 1.79 ]

TURECKO: Süper Lig

12:00Besiktas - Gaziantep -:- [ 1.69 | 2.17 ]
14:30Pinar Karsiyaka - Bursaspor -:- [ 1.20 | 4.49 ]
17:00Galatasaray - Bahcesehir Kol. -:- [ 1.62 | 2.30 ]
19:15Turk Telekom - Darussafaka -:- [ 1.59 | 2.35 ]

USA: NBA - Příprava

00:30Miami Heat - Boston Celtics -:- [ 1.19 | 4.14 ]
01:00Detroit Pistons - Philadelphia 76ers -:- [ 1.65 | 2.11 ]
01:00Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers -:- [ 1.38 | 2.84 ]
01:30New York Knicks - Washington Wizards -:- [ 1.34 | 3.01 ]
02:00Chicago Bulls - Memphis Grizzlies -:- [ 1.45 | 2.57 ]
02:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks -:- [ 1.18 | 4.30 ]
02:30San Antonio Spurs - Houston Rockets -:- [ 1.54 | 2.32 ]
04:00Golden State Warriors - Portland Trail Blazers -:- [ 1.20 | 4.11 ]

ARGENTINA: Torneo Super 20

2. čtvrtinaRiachuelo - Quimsa 28:29 [ 2.44 | 1.46 ]
2. čtvrtinaSan Martin - Comunicaciones Mercedes 38:31 [ 1.23 | 3.61 ]
02:30Instituto de Cordoba - Olimpico -:- [ 1.49 | 2.34 ]
02:30Obera TC - Regatas -:- [ 2.49 | 1.44 ]
16:00Hispano Americano - Union De Santa Fe -:-
00:00Obras - Argentino -:-

BELGIE: Top Division ženy

18:00Kortrijk Ž - Lutych Ž -:-
18:00Pepinster Ž - Lummen Ž -:-
20:15Waregem Ž - Phantoms Ž -:-
20:30Braine Ž - Laarne Ž -:-

BĚLORUSKO: Premier League

12:00Impuls - Borisfen -:-
14:00Brest - Tsmoki Minsk 3 -:-
14:00Gomel - Rubon -:-
14:00SDUSHOR Minsk - Grodno -:-

BĚLORUSKO: Premier League ženy

15:00Victoria Grodno Ž - Horizont Minsk Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Sloboda - Široki Brijeg -:-
19:00Posusje - Bosna Royal -:-
19:00Promo - Leotar Trebinje -:-
19:00Radnik Bijeljina - Bratunac -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženy

13:00Jedinstvo Dzenex Ž - Konjic Ž -:-
18:00Celik Zenica Ž - Leotar Trebinje Ž -:-
18:00Feniks Ž - Orlovi Ž -:-
19:00Banovici Ž - Lavovi Ž -:-

BULHARSKO: NBL

17:00Balkan - Spartak Pleven -:-
17:00Cherno More - Yambol -:-
18:00Chernomorets - Shumen -:-
18:00Rilski Sportist - Lukoil Levski -:-

ČESKO: ŽBL ženy

15:30KP Brno Ž - Slovanka Ž -:- [ 1.02 | 8.73 ]
17:00Slavia Praha Ž - Ostrava Ž -:- [ 1.30 | 3.03 ]
17:00USK Praha Ž - Strakonice U19 Ž -:-
17:00Žabiny Brno Ž - Chomutov Ž -:- [ 1.02 | 8.73 ]

ČÍNA: CBA

06:30Jilin - Nanjing Tongxi -:- [ 1.14 | 4.63 ]
09:00Qingdao - Sichuan -:- [ 1.27 | 3.26 ]
10:30Beijing Royal Fighters - Shandong -:- [ 2.81 | 1.35 ]
13:35Guangdong - Shenzhen -:- [ 1.47 | 2.39 ]

DÁNSKO: Basketligaen

15:00Horsens - Amager -:- [ - | 11.90 ]

DÁNSKO: Dameligaen ženy

14:30Amager Ž - Aabyhoj Ž -:-

EVROPA: ABA Liga

19:00Buducnost - Igokea -:- [ 1.22 | 4.19 ]

EVROPA: BNXT Liga

19:30Den Helder - Groningen -:- [ 10.20 | 1.01 ]
20:00BAL Weert - Yoast Utd -:- [ 3.29 | 1.29 ]
20:30Belfius Mons - Spirou Charleroi -:- [ 1.17 | 4.38 ]
20:30Okapi Aalst - Limburg -:- [ 1.34 | 3.03 ]
20:30Oostende - Mechelen -:- [ 1.05 | 7.59 ]

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

14:00VEF Riga - Pärnu -:- [ 1.18 | 4.35 ]
16:00BK Liepaja - Valmiera Glass Via -:- [ 1.55 | 2.20 ]
16:00Tartu Ulikool - Viimsi -:- [ 2.11 | 1.60 ]

EVROPA: WBBL ženy

13:00RSU Merks Ž - TTT Riga Ž -:-
15:00Tallinn University Ž - Daugavpils Ž -:-
15:30LCC Ž - BJBS Riga Ž -:-
16:00TalTech Ž - Liepajas Papirs/LSSS Ž -:-

FINSKO: Korisliiga

16:00Karhu Basket - Kouvot -:- [ 1.14 | 4.88 ]
16:00Lahti Basketball - Bisons Loimaa -:- [ 1.12 | 5.35 ]

FINSKO: I Divisioona A

17:00ToPo - Jyvaskyla -:-

FINSKO: Korisliiga ženy

16:00Espoo Team Ž - Torpan Pojat Helsinki Ž -:-
16:00Forssan Alku Ž - Tapiolan Honka Ž -:-
16:00Lappeenranta Ž - Pyrinto Ž -:-

FRANCIE: Pro B

20:00Ada Blois - Saint-Vallier -:- [ 1.12 | 5.24 ]
20:00Nantes - Denain-Voltaire -:- [ 1.38 | 2.82 ]

FRANCIE: Espoirs U21

14:00Štrasburk U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
17:00Cholet U21 - Paris U21 -:-
17:00JL Bourg U21 - Nanterre U21 -:-
17:00Le Mans U21 - Pau-Orthez U21 -:-

FRANCIE: LFB ženy

18:30Lattes Montpellier Ž - Landes Ž -:- [ 1.80 | 1.87 ]
20:00Bourges Ž - Flammes Carolo Ž -:- [ 1.25 | 3.45 ]
20:00Charnay Bourgogne Sud Ž - Angers Ž -:- [ 4.25 | 1.17 ]
20:00Union Hainaut Ž - Landerneau Bretagne Ž -:- [ 3.92 | 1.19 ]

FRANCIE: Ligue 2 ženy

20:00Calais Ž - Aulnoye AS Ž -:-
20:00Champagne Ž - Avenir Chartres Ž -:-
20:00Mondeville Ž - Tronche Meylan Ž -:-
20:00Toulouse Ž - Nantes Ž -:-
20:00US La Glacerie Ž - Graffenstaden Ž -:-

CHILE: LNB 2

23:00Sportiva Italiana - Brisas -:-
00:00Arabe Valparaiso - Manquehue -:-
00:00Liceo Curico - Boston C. C. -:-
00:00Truenos De Talca - Tinguiririca -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

19:00Zabok - Gorica -:-

CHORVATSKO: Prva Liga

16:30Kastela - Omis -:-
17:00Hermes - Dinamo Záhřeb -:-
17:00Jazine - Zaprudje -:-
18:00Samobor - Kvarner -:-
19:15Bosco - Amfora -:-

CHORVATSKO: Premijer Liga ženy

15:45Split Ž - Brod na Savi Ž -:-
16:00Záhřeb Ž - Ragusa Dubrovnik Ž -:-
17:00Plamen Požega Ž - KAŽL Split Ž -:-
17:00Šibenik Ž - FSV Rijeka Ž -:-

IRSKO: SuperLeague

19:30Neptune - Maree -:-
20:00UCD Marian - DCU Saints -:-
20:15KCYMS - Ballincollig -:-
20:30Killester - Belfast -:-
20:30Templeogue - Eanna -:-

ITÁLIE: Serie A2

18:00Urania Milano - Capo d'Orlando -:-
20:30Frata Nardo - Scafati -:-
20:30Udine - Biella -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

15:00Virtus Bologna Ž - Campobasso Ž -:-
20:30Faenza Ž - Broni Ž -:-

ITÁLIE: Serie A2 ženy - Sever

18:00Valbruna Bolzano Ž - Mantova Ž -:-
19:00Treviso Ž - Itas Alperia Bolzano Ž -:-
19:30Vicenza Ž - Sanga Milano Ž -:-
20:30Alpo VillaFranca Ž - Brixia Ž -:-
20:30Basket Crema Ž - Ponzano Ž -:-
20:30Carugate Ž - Libertas Udine Ž -:-

ITÁLIE: Serie A2 ženy - Jih

18:30Matelica Ž - San Salvatore Selargius Ž -:-
18:30Vigarano Ž - Battipaglia Ž -:-
21:00Nico Basket Ž - Umbertide Ž -:-

IZRAEL: Super League

19:30H. Haifa - Hapoel Tel-Aviv -:- [ 2.01 | 1.80 ]

JAPONSKO: B.League

06:05Hiroshima D. - NeoPhoenix -:- [ 1.39 | 2.80 ]
07:05Hokkaido - Niigata -:- [ 2.07 | 1.68 ]
07:05Ibaraki Robots - Utsunomiya Brex -:- [ 4.71 | 1.15 ]
07:35Ryukyu - Brave Thunders -:- [ 1.69 | 2.05 ]
08:05Alvark - Shinshu -:- [ 1.08 | 6.56 ]
08:05Gunma - SeaHorses Mikawa -:- [ 1.94 | 1.77 ]
08:05Yokohama - Sun Rockers Shibuya -:- [ 3.34 | 1.28 ]
09:05Chiba - Akita -:- [ 1.22 | 3.87 ]
09:05Osaka - Shimane -:- [ 2.38 | 1.52 ]
11:05Kyoto - Shiga -:- [ 1.59 | 2.23 ]
11:05Toyama - Diamond Dolphins -:- [ 2.87 | 1.37 ]

JAPONSKO: W League ženy

10:00Niigata Ž - Aisin Wings Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

07:00Anyang - Mobis Phoebus -:- [ 1.49 | 2.34 ]
07:00Goyang - KoGas -:- [ 1.78 | 1.90 ]
11:00Seoul Thunders - Suwon KT -:- [ 2.08 | 1.62 ]

KYPR: Division A

18:30AEL - Apop Paphou -:-
18:30Keravnos S. - Apoel -:-

LITVA: LKL

16:00Neptunas - Rytas -:- [ 3.64 | 1.22 ]
16:20Juventus - Alytaus Dzukija -:- [ 1.18 | 4.12 ]

LITVA: NKL

14:00Gargždu - Telšiai -:-
15:00Delikatesas Joniskis - Mazeikiai -:-
15:00Kauno Atletas - Suduva-Mantinga -:-
15:00Perlas - Kretinga -:-
15:00Sakiai Vytis - Šilute -:-
15:00Vilkaviskis - Klaipedos Neptunas -:-
18:30Palanga - Zalgiris Kaunas 2 -:-

LUCEMBURSKO: Total League

18:30Larochette - Musel Pikes -:-
18:30Racing Luxembourg - T71 Dudelange -:-
20:00Heffingen - Contern -:-
20:30Walferdange - Hesperange -:-

LUCEMBURSKO: Total League ženy

18:00Les Sangliers Wooltz Ž - Amicale Steesel Ž -:-
18:30Grengewald Hueschtert Ž - Contern Ž -:-
18:30Walferdange Ž - Dudelange Ž -:-

MAĎARSKO: NB I. A

17:15Soproni KC - Nyiregyhazi -:-
18:00DEAC - Kormend -:-
18:00Szombathely - Kaposvari -:-
19:30Atomeromu Paks - Zalakeramia -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

16:30Szekszárd Ž - FCSM Csata Ž -:-
17:00Ujbuda BEAC Ž - Miskolc Ž -:-
18:00TFSE-MTK Ž - PINKK-Pecsi Ž -:-
18:00Vasas Csata Ž - PEAC-Pecs Ž -:-
18:30Szigetszentmiklos Ž - Cegledi Ž -:-

NĚMECKO: BBL

18:00Braunschweig - Chemnitz -:- [ 1.77 | 2.05 ]
18:00Gottingen - Ludwigsburg -:- [ 2.72 | 1.46 ]
20:30Crailsheim Merlins - Ulm -:- [ 2.14 | 1.71 ]
20:30Syntainics MBC - s.Oliver Wurzburg -:- [ 1.53 | 2.50 ]

NĚMECKO: Pro A

18:30Nurnberger - Ehingen -:-
19:00Bremerhaven - Phoenix Hagen -:-
19:00Kirchheim - Bochum -:-
19:30Itzehoe - Tubingen -:-
19:30Leverkusen - Artland -:-
19:30Paderborn - Vechta -:-
19:30Trier - Jena -:-

NĚMECKO: Pro B

18:00Wolmirstedt - Rhondorf -:-
19:00Bernau - ETV Hamburg -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Oberhaching -:-
19:30College Karlsruhe - Drážďany -:-
19:30Giessen 2 - Koblenz -:-
19:30Schwelm - G. Düsseldorf -:-
19:30Wedel - Munster -:-

NĚMECKO: DBBL ženy

16:00Düsseldorf Ž - Heidelberg Ž -:-
18:00Herner Ž - Wasserburg Ž -:-

NIZOZEMSKO: WBL ženy

18:00Binnenland Ž - Triple Threat Ž -:-
19:00Martini Sparks Ž - Jolly Jumpers Ž -:-
20:30Lekdetec Ž - Grasshoppers Ž -:-

NORSKO: BLNO

17:00Asker - Tromso -:-
18:00Centrum Tigers - Nidaros Jets -:-
18:00OdloženoFroya - Kongsberg Miners -:-

NORSKO: Kvinneliga ženy

14:30Asker/Bærums Verk Ž - Tromso Ž -:-

POLSKO: Energa Basket Liga

15:30Spojnia Stargard - Gdynia -:- [ 1.33 | 3.07 ]
17:30Bydgoszcz - Dabrowa Gornicza -:- [ 1.43 | 2.65 ]

POLSKO: 1. Liga

13:00MKKS Koszalin - Gornik Walbrzych -:-
17:30Lancut - Krosno -:-
18:00GKS Tychy - Pelplin -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Alstom Krakow -:-
18:00Pruszkow - Poli. Opolska -:-
18:00Starogard Gdanski - Dziki Warszawa -:-
18:00WKK Wroclaw - Ksiezak Lowicz -:-

POLSKO: Energa Basket Liga ženy

17:00Sosnowiec Ž - Arka Gdynia Ž -:- [ 6.10 | 1.07 ]

PORTORIKO: BSN - Play Off

02:00Leones De Ponce - Mets de Guaynabo -:-
02:00Vaqueros de Bayamon - Piratas de Quebradillas -:-

PORTUGALSKO: LPB

18:00Ovarense - FC Porto -:-
19:00Academica - Sporting CP -:-
19:00Illiabum - Imortal -:-
22:00Benfica - Oliveirense -:-
22:30Lusitania - Vitoria -:-

PORTUGALSKO: Proliga

16:00Barreirense - Ginasio Olhanense -:-
16:00Galomar - Sampaense -:-
17:30Sanjoanense - Sangalhos -:-
19:15CAQ Queluz - Portimonense -:-
19:30Belenenses - Academia do Lumiar -:-
19:30Clube Galitos - Electrico FC -:-
22:30Maia - Esgueira -:-

RAKOUSKO: Superliga

17:30Oberwart - Kapfenberg -:- [ 1.80 | 2.01 ]
17:30Vienna Timberwolves - Swans Gmunden -:- [ 4.45 | 1.20 ]
17:30Wels - Traiskirchen -:- [ 1.07 | 8.23 ]
20:00St. Polten - Vídeň -:- [ 4.41 | 1.21 ]

RAKOUSKO: Zweite Liga

18:00BBC Nord - Dornbirn Lions -:-
18:00Celovec - Mattersburg -:-
18:00Jennersdorf - Mistelbach -:-
18:30Kufstein - Salzburg -:-

RAKOUSKO: Superliga ženy

15:00Celovec Ž - DBB LZ OO Ž -:-
16:00Vienna United Ž - Vienna Timberwolves Ž -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

16:00Athletic Constanta - Miercurea Ciuc -:-
17:00BC Temešvár - CSM Focsani -:-
17:00CSM Ploiesti - BCM Pitesti -:-
17:45CSM Oradea - CSU Sibiu -:-
18:00SCM Craiova - Municipal Galati -:-

RUMUNSKO: Liga National ženy - 1. fáze

15:30CSBT Alexandria Ž - Cluj Napoca Ž -:-
16:00Targu Mures Ž - FCC ICIM Arad Ž -:-
17:00Municipal Targoviste Ž - Satu Mare Ž -:-

RUSKO: VTB liga

10:00Astana - Zielona Gora -:- [ 1.48 | 2.64 ]
15:00Saratov - Tsmoki Minsk -:- [ 1.15 | 5.38 ]
16:00Nizhny Novgorod - BC Kalev/Cramo -:- [ 1.57 | 2.41 ]

ŘECKO: Basket League

16:00Apollon Patron - AEK Athény -:- [ 3.30 | 1.33 ]
16:00Aris - Kolossos Rhodes -:- [ 1.52 | 2.53 ]
19:00PAOK - Iraklis -:- [ 1.40 | 2.96 ]

ŘECKO: A2

16:00Agriniou - AS Karditsas -:-
16:00AO Triton - Harilaos Trikoupis -:-
16:00Dafni Dafniou - Kavala -:-
16:00Filippos Veroi - Psychikou -:-
16:00Marousi - Eleftheroupoli -:-
16:00Pagrati - Amyntas -:-
16:00Panerythraikos - Koroivos -:-

ŘECKO: A1 ženy

15:45Chania Ž - PAOK Ž -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

18:00MZT Skopje 2 - Gostivar -:-
18:00Rabotnički - KK Angeli -:-
19:00Kozuv - FMP Akademija -:-
19:00Kumanovo - TFT Skopje -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Prva Liga ženy

13:00Probasket Ž - Vardar Ž -:-
14:30Struga Ž - MZT Skopje Ž -:-
15:00Kriva Palanka Ž - Rabotnicki Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

17:00Lučenec - Handlová -:- [ 1.15 | 4.36 ]
18:00Inter Bratislava - Komárno -:- [ 1.25 | 3.35 ]
18:00Levice - Svit -:- [ 1.30 | 3.03 ]
18:00Spišskí Rytieri - Prievidza -:- [ 1.20 | 3.77 ]

SLOVENSKO: Extraliga ženy

17:00Ružomberok Ž - Poprad Ž -:-
18:00BK SKP 08 B. Bystrica Ž - Šamorín Ž -:-
18:00Piešťanské Čajky Ž - Slovan Bratislava Ž -:-
18:00Young Angels Košice Ž - SK UMB B. Bystrica Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

19:00Hopsi Polzela - Šenčur -:-
19:00Podcetrtek - KK Triglav Kranj -:-

SLOVINSKO: 1. SKL ženy

16:30Konjice Ž - Maribor Ž -:-
20:00Triglav Ž - Grosuplje Ž -:-

SRBSKO: První liga

18:00Vrsac - Zlatibor Cajetina -:-
19:00Sloboda - KK Dunav -:-
19:30Sloga - Kolubara -:-
20:00Tamiš - Metalac -:-

SRBSKO: 1. ŽLS ženy

15:00Vrsac Ž - Radivoj Korac Ž -:-
16:30ZKK Kraljevo Ž - Radnicki Kragujevac Ž -:-
18:30Crvena zvezda Ž - Proleter Zrenjanin Ž -:-
18:30Nis Ž - Vrbas Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Plata

18:00Moron - Ourense -:-
19:00Algeciras - Marbella -:-
19:00La Roda - Cornella -:-
19:00Mollet - Albacete -:-
19:30Villarrobledo - Sant Antoni -:-
20:00Enrique Soler - Carbajosa -:-
20:00Gijon - Ponferrada -:-
20:00Navarra - Estela -:-
20:00Zamora - Tizona Burgos -:-
20:30Gran Canaria B - Cartagena -:-
20:30Zentro - Valencia B -:-

ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy

18:15Bembibre Ž - Campus Promete Ž -:-
18:30Araski Ž - Cadi La Seu Ž -:-
19:00Ferrol Ž - Ciudad de La Laguna Ž -:-
19:30Estudiantes Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
20:45Valencia Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan

19:04Borås - Sodertalje -:- [ 1.48 | 2.48 ]

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Wetterbygden Stars - Trelleborg -:-
15:00KFUM Kalmar - AIK Basket -:-
16:00Ockelbo - Hogsbo -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

15:00A3 Basket Umea Ž - Wetterbygden Sparks Ž -:-
15:00Borås Ž - Lulea Ž -:-
15:00Ostersund Ž - Lund Ž -:-
15:30Hogsbo Ž - Uppsala Ž -:-
16:00Marbo Ž - Helsingborg Ž -:-
16:00Visby Ž - Alvik Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketettan ženy

14:30IK Eos Utveckling Ž - Huddinge Ž -:-
15:00Djurgarden Ž - Umeå Ž -:-
15:00Fryshuset Basket Ž - Blackeberg Ž -:-
15:00KFUM Uppsala Ž - Lulea Stars Ž -:-
15:00Lidingö Ž - BG Lulea Ž -:-

ŠVÝCARSKO: SB League

17:30Geneva Lions - SAM Massagno -:- [ 1.48 | 2.50 ]
17:30Regio Basel - BC Boncourt -:- [ 2.48 | 1.48 ]
18:00Neuchatel - Fribourg Olympic -:- [ 7.74 | 1.04 ]
18:30Swiss Central Basket - BBC Monthey -:- [ 4.36 | 1.15 ]

ŠVÝCARSKO: SB League ženy

17:30Alte Kanti Aarau Ž - Nyon Ž -:-
18:30Helios VS Ž - Pully Ž -:-

TURECKO: TBL

13:00OGM Ormanspor - Mersin BSB -:-
14:45Manisa - Kocaeli -:-
16:30Konyaspor - Mamak Bld. -:-

TURECKO: KBSL ženy

12:00Fenerbahce Ž - Cankaya Ž -:-
13:00Bursa Ž - Antalya 07 Ž -:-
15:30Botas Ž - Galatasaray Ž -:-

TURECKO: TKBL ženy

13:00Yalova Ž - Urla Bld Ž -:-
13:30Turgutlu Ž - Fenerbahce 2 Ž -:-
14:00Cesme Ž - Bodrum Karya Ž -:-
15:00Emlak Konut Ž - Antalya Gunesi Ž -:-
17:00Uludag Ž - Tarsus Ž -:-

UKRAJINA: FBU Superliga

13:00Kryvbas - Cherkaski Mavpy -:-
16:00Mykolajiv - Budivelnik -:-

USA: WNBA - Play Off

03:00Chicago Sky Ž - Phoenix Mercury Ž -:- [ 1.66 | 2.23 ]

VELKÁ BRITÁNIE: BBL Cup

19:00Surrey Scorchers - Leicester Riders -:- [ 3.47 | 1.24 ]

VELKÁ BRITÁNIE: WBBL ženy

14:00Durham Palatinates Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-
14:00Sevenoaks Suns Ž - Newcastle Eagles Ž -:-
15:00Manchester Mystics Ž - Caledonia Pride Ž -:-
18:00Essex Rebels Ž - BA London Lions Ž -:-
19:00Nottingham Wildcats Ž - Oaklands Wolves Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.