Basketbal » Dnes » Kurzy
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
Kurzy dodávané Tipsport - Vsaďte si!!
EVROPA: Euroliga
19:00Žalgiris Kaunas - Milán -:- [ 1.78 | 2.09 ]20:30Baskonia - Anadolu Efes -:- [ 1.67 | 2.24 ]
20:30Bayern - Barcelona -:- [ 2.84 | 1.43 ]
20:30Partizan - Olympiakos -:- [ 1.64 | 2.30 ]
21:00Lyon-Villeurbanne - Monako -:- [ 3.47 | 1.31 ]
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:111 [ 4.93 | 1.18 ]00:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101 [ 1.58 | 2.43 ]
00:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122pp [ 2.43 | 1.58 ]
00:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106 [ 1.11 | 6.56 ]
00:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108 [ 3.15 | 1.36 ]
00:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145 [ 9.50 | 1.06 ]
01:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99 [ 2.31 | 1.64 ]
01:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136 [ 2.50 | 1.55 ]
01:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91 [ 1.03 | 13.00 ]
01:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132pp [ 1.52 | 2.56 ]
02:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118 [ 1.60 | 2.38 ]
03:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104 [ 1.45 | 2.76 ]
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics -:- [ 12.20 | 1.04 ]
ARGENTINA: Liga A
01:00Gimnasia - Obera TC 85:82 [ 1.42 | 2.57 ]02:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80 [ 1.73 | 1.99 ]
00:00Obras - Platense -:- [ 1.52 | 2.35 ]
ARGENTINA: Liga Femenina ženy - Clausura
01:00Rocamora Ž - Ciclista Olimpico Ž 76:41ASIE: WASL - West Asia League - Playoff
19:30Shahrdari Gorgan - Al Shorta -:-ASIE: Asijský pohár 3x3 - Kvalifikace
04:00Macao 3x3 - Maledivy 3x3 21:1304:25Malajsie 3x3 - Indie 3x3 21:9
05:45Indonésie 3x3 - Severní Mariany 3x3 16:10
06:10Srí Lanka 3x3 - Jižní Korea 3x3 21:19
07:15Tchaj-wan 3x3 - Hong Kong 3x3 19:17
08:05Tahiti 3x3 - Kyrgyzstán 3x3 9:11pp
08:35Austrálie 3x3 - Kazachstán 3x3 18:7
11:30Tchaj-wan 3x3 - Írán 3x3 10:21
13:10Írán 3x3 - Hong Kong 3x3 20:10
ASIE: Asijský pohár 3x3 ženy - Kvalifikace
04:50Tahiti 3x3 Ž - Maledivy 3x3 Ž 12:605:20Filipíny 3x3 Ž - Kazachstán 3x3 Ž 21:12
07:40Írán 3x3 Ž - Macao 3x3 Ž 16:5
09:00Hong Kong 3x3 Ž - Indie 3x3 Ž 12:18
09:25Jižní Korea 3x3 Ž - Macao 3x3 Ž 18:9
11:55Indie 3x3 Ž - Indonésie 3x3 Ž 20:13
12:20Severní Mariany 3x3 Ž - Hong Kong 3x3 Ž 2:21
12:45Írán 3x3 Ž - Jižní Korea 3x3 Ž 14:11
13:35Indonésie 3x3 Ž - Severní Mariany 3x3 Ž 22:2
AUSTRÁLIE: NBL - Play Off
09:30Tasmania JackJumpers - Melbourne United 86:88 [ 1.94 | 1.86 ]AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed
10:45Central Districts Lions - Norwood Flames 118:113 [ 2.94 | 1.30 ]10:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks 96:84 [ 1.06 | 6.28 ]
11:00OdloženoSouthern Tigers - Woodville Warriors -:- [ 3.29 | 1.24 ]
AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed ženy
09:00Central Districts Lions Ž - Norwood Flames Ž 89:83 [ 1.03 | 7.70 ]09:00Forestville Eagles Ž - Eastern Mavericks Ž 58:50 [ 1.04 | 7.14 ]
09:00OdloženoSouthern Tigers Ž - Woodville Warriors Ž -:- [ 1.02 | 8.89 ]
AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ
13:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic 103:91 [ 1.13 | 4.74 ]13:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks 89:67 [ 1.43 | 2.45 ]
13:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks 82:87 [ 4.73 | 1.13 ]
13:30Rockingham Flames - South West Slammers 96:85 [ - | 15.10 ]
13:30Warwick Senators - East Perth Eagles 97:83 [ 1.32 | 2.83 ]
13:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning 107:101 [ 1.34 | 2.71 ]
AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ ženy
11:30Beeliar Boodjar Ž - Mandurah Magic Ž 83:73 [ 1.08 | 5.86 ]11:30Joondalup Wolves Ž - Perth Redbacks Ž 87:78 [ 1.14 | 4.62 ]
11:30Kalamunda Eastern Suns Ž - Perry Lakes Hawks Ž 46:125 [ 8.42 | 1.03 ]
11:30Rockingham Flames Ž - South West Slammers Ž 103:44 [ - | 15.10 ]
11:30Warwick Senators Ž - East Perth Eagles Ž 96:81 [ 1.09 | 5.64 ]
11:30Willetton Tigers Ž - Lakeside Lightning Ž 71:80pp [ 1.37 | 2.63 ]
BĚLORUSKO: Premier League
2. čtvrtinaSDUSHOR Minsk - Brest 16:17BĚLORUSKO: Premier League ženy
14:00Gomel Ž - BC Minsk youth Ž 52:70BOLÍVIE: Libobasquet
01:30Atletico Nacional - Saracho 77:7000:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženy
20:00Zrinjski Ž - Jumper Ž -:-BRAZÍLIE: NBB
23:00Minas - Pinheiros 81:51 [ 1.11 | 5.62 ]23:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93 [ 2.34 | 1.52 ]
00:00Caxias do Sul - Franca 79:89 [ 5.69 | 1.10 ]
23:30Brasilia - Bauru -:- [ 4.65 | 1.15 ]
23:30Pato - Corinthians Paulista -:- [ 2.20 | 1.60 ]
00:00Vasco - Paulistano -:- [ 1.60 | 2.20 ]
BRAZÍLIE: LBF ženy
23:30Sampaio Ž - Sao Jose Ž 82:4200:00SESI Araraquara Ž - Catanduva Ž 98:45
23:30Blumenau Ž - Ituano Ž -:-
BULHARSKO: NBL - Část vítězů
18:00Balkan - CSKA Sofia -:-ČERNÁ HORA: Prva A Liga
2. čtvrtinaDecic - Studentski Centar 17:21ČESKO: 1. Liga - O udržení
19:00Zlín - Chomutov -:-ČÍNA: CBA
12:35Fujian - Shandong 98:115 [ 2.82 | 1.35 ]12:35Jiangsu Dragons - Shenzhen 77:89 [ 15.70 | - ]
12:35Ningbo Rockets - Zhejiang Chouzhou 100:116 [ 15.40 | - ]
12:35Qingdao - Beijing Royal Fighters 120:113 [ 1.38 | 2.71 ]
12:35Sichuan - Liaoning 82:101 [ 17.10 | - ]
12:35Šanghaj - Xinjiang 115:93 [ 2.19 | 1.61 ]
DÁNSKO: Basketligaen - Část vítězů
19:15Horsens - Værløse -:- [ 1.06 | 6.55 ]EVROPA: ABA Liga
18:00Zadar - FMP Bělehrad -:- [ 1.22 | 4.19 ]EVROPA: Liga Unike
1. čtvrtinaPeja - Teuta Durres 43:1119:00Beselidhja - Sigal Priština -:-
FINSKO: I Divisioona A - Play Off
17:30Honka - Pyrinto Tampere 2 -:-17:30Jyvaskyla - Huima -:-
17:30Kipina - Raholan Pyrkiva -:-
FINSKO: Korisliiga ženy - Play Off
17:30Pyrinto Ž - Forssan Alku Ž -:-CHORVATSKO: Premijer liga
18:00Cedevita - Bosco -:-19:00Dinamo Záhřeb - Cibona -:-
CHORVATSKO: Prva Liga
17:00Osijek - Crikvenica -:-19:00Stoja - Podstrana -:-
19:15Gorica - Kvarner -:-
ISLAND: Premier League
17:00Haukar - Alftanes -:-18:00Hottur - Tindastoll -:-
19:00Stjarnan - Grindavik -:-
20:15Hamar - Thorl -:-
20:15Valur - Breidablik -:-
21:00Keflavik - Njardvik -:-
IZRAEL: WBL ženy - Play Off
16:40Maccabi Ashdod Ž - Hapoel Jerusalem Ž -:-16:55Maccabi Urban Ž - Elitzur Ramla Ž -:-
JIŽNÍ KOREA: KBL
11:00Seoul Knights - LG Sakers 82:62 [ 1.66 | 2.02 ]11:00Suwon KT - Anyang JungKwanJang 81:83 [ 1.38 | 2.58 ]
JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy - Play Off
11:00Woori WON Ž - KB Stars Ž 62:57KANADA: Super League
22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns -:-
KOSOVO: Superliga
19:00Istogu - Prizreni -:-LIBANON: Division 1
4. čtvrtinaChampville - Antranik Beirut 64:553. čtvrtinaNSA - Homenetmen Beirut 47:68
20:00Mayrouba - Beirut Club -:-
LITVA: LKL
17:50Lietkabelis - Rytas -:- [ 1.98 | 1.70 ]LITVA: NKL - Play Off
17:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-MEXIKO: CIBACOPA
03:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6604:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
04:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
04:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
05:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
NĚMECKO: DBBL ženy - Play Off
18:00Saarlouis Ž - Alba Berlín Ž -:-19:00Eigner Angels Nordlingen Ž - Halle Ž -:-
19:00Freiburg Ž - Keltern Ž -:-
19:00Osnabruck Ž - TK Hannover Ž -:-
NOVÝ ZÉLAND: NBL
07:30Whai - Bay Hawks 91:70 [ 1.25 | 3.40 ]RUMUNSKO: Divizia A - Část vítězů
17:15Brašov - CSM Targu Mures -:-RUMUNSKO: Liga National ženy - 5.-8. místo
11:00Rapid Bucuresti Ž - Olimpia Brasov Ž 82:80RUSKO: VTB liga - Část poražených
1. čtvrtinaSamara - Uralmash Ekaterinburg 13:2716:30Saratov - MBA Moskva -:-
18:00Runa Basket Moscow - Nizhny Novgorod -:-
RUSKO: VTB liga - Část vítězů
18:00CSKA Moskva - Zenit Petrohrad -:-SLOVINSKO: 1. SKL ženy
19:00Konjice Ž - Domel Skofja Loka Ž -:-SRBSKO: První liga
2. čtvrtinaDynamic - Joker 21:23ŠPANĚLSKO: LEB Plata
17:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc -:-ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy
12:00Jairis Ž - Bembibre Ž 73:48 [ 1.05 | 6.66 ]18:00Ferrol Ž - IDK Gipuzkoa Ž -:- [ 1.65 | 2.04 ]
18:00Valencia Ž - Perfumerias Avenida Ž -:- [ 1.42 | 2.45 ]
20:00Uni Girona Ž - Celta Ž -:- [ 1.13 | 4.71 ]
20:00Zaragoza Ž - Araski Ž -:- [ 1.09 | 5.65 ]
21:00Barcelona CBS Ž - Gernika Bizkaia Ž -:- [ 2.25 | 1.51 ]
21:00Cadi La Seu Ž - Gran Canaria Ž -:- [ 2.10 | 1.60 ]
TURECKO: TB2L - Play Off
12:00Akhisar Belediye - Ayos Spor 81:9117:00High Touch - Karamursel -:-
UKRAJINA: FBU Superliga - Play Off
2. čtvrtinaBC Halychyna - Dněpr 18:22URUGUAY: Liga Uruguaya - Část poražených
04:00Larre Borges - Trouville 0:20USA: NBA G League
00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98pp00:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
00:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
03:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
03:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics -:-
00:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge -:-
USA: NCAA - Play Off
00:09Arizona - Clemson -:- [ 1.31 | 3.03 ]00:39UConn - San Diego State -:- [ 1.12 | 5.25 ]
USA: NIT
00:00Seton Hall - UNLV 91:68 [ 1.37 | 2.63 ]02:00Utah Utes - VCU Rams 74:54 [ 1.27 | 3.10 ]
USA: CIT
00:00Norfolk State - IPFW 75:67VELKÁ BRITÁNIE: BBL
20:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:- [ 1.59 | 2.22 ]Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.