Basketbal » Dnes » Všechny zápasy
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
EVROPA: Euroliga
18:45Fenerbahce - Alba Berlín -:-20:30Real Madrid - Crvena zvezda -:-
20:30Virtus Bologna - Panathinaikos -:-
EVROPA: Eurocup - Play Off
18:45Besiktas - JL Bourg -:-20:30London Lions - Paříž -:-
TURECKO: Süper Lig
16:00Buyukcekmece - Samsunspor -:-16:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
18:30Bursaspor - Tofas -:-
USA: NBA
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics 123:122pp01:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 107:100
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-
00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
ARGENTINA: Liga A
00:00Obras - Platense 90:8502:00La Union - Boca Juniors 83:81
ASIE: Asijský pohár 3x3
07:15Nový Zéland 3x3 - Malajsie 3x3 -:-07:40Mongolsko 3x3 - Srí Lanka 3x3 -:-
09:00Katar 3x3 - Malajsie 3x3 -:-
12:20Mongolsko 3x3 - Thajsko 3x3 -:-
12:45Nový Zéland 3x3 - Katar 3x3 -:-
13:35Thajsko 3x3 - Srí Lanka 3x3 -:-
ASIE: Asijský pohár 3x3 ženy
08:05Čína 3x3 Ž - Tchaj-wan 3x3 Ž -:-08:35Mongolsko 3x3 Ž - Malajsie 3x3 Ž -:-
09:25Čína 3x3 Ž - Singapur 3x3 Ž -:-
11:30Mongolsko 3x3 Ž - Filipíny 3x3 Ž -:-
11:55Tchaj-wan 3x3 Ž - Singapur 3x3 Ž -:-
13:10Malajsie 3x3 Ž - Filipíny 3x3 Ž -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed
08:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers -:-AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed ženy
06:30West Adelaide Bearcats Ž - South Adelaide Panthers Ž 60:66BĚLORUSKO: Premier League ženy
14:00Gomel 2 Ž - Horizont Minsk 2 Ž -:-BOLÍVIE: Libobasquet
00:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:8700:00Kinwa - La Salle Tarija -:-
BRAZÍLIE: NBB
23:30Brasilia - Bauru 84:10323:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
00:00Vasco - Paulistano 73:70
01:00Flamengo - Sao Paulo 88:78
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-
BRAZÍLIE: LBF ženy
23:30Blumenau Ž - Ituano Ž 60:74BULHARSKO: NBL - Část poražených
18:00Minyor - Levski -:-ČESKO: Chance ŽBL ženy - O udržení
18:30Brandýs n. L. Ž - Slovanka Ž -:-ČESKO: Chance ŽBL ženy - Play Off
18:30Hradec Králové Ž - Slavia Praha Ž -:-19:00Chomutov Ž - KP Brno Ž -:-
ČÍNA: CBA
12:35Beijing - Jilin -:-12:35Guangdong - Zhejiang Guangsha -:-
12:35Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu -:-
12:35Tianjin - Guangzhou -:-
ČÍNA: WCBA ženy - Play Off
12:30Guangdong Ž - Shanghai Ž -:-12:30Inner Mongolia Ž - Shandong Ž -:-
12:30Jiangsu Phoenix Ž - Zhejiang Golden Bulls Ž -:-
12:30Sichuan Ž - Shanxi Xing Rui Ž -:-
EVROPA: BNXT Liga - Část vítězů
20:00Den Bosch - Limburg -:-EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga - Play Off
13:00VEF Riga - Rigas Zelli -:-16:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
18:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
EVROPA: Liga Unike
16:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-19:00Trepca - Sigal Priština -:-
EVROPA: WBBL ženy - Play Off
15:15TTT Riga Ž - Kibirkstis Vilnius Ž -:-18:00LCC Ž - Klaipedos Neptunas Ž -:-
FINSKO: I Divisioona A - Play Off
17:30ToPo - Raiders Basket -:-FINSKO: Korisliiga ženy - Play Off
15:00Vimpelin Veto Ž - PeKa Ž -:-FINSKO: I Divisioona ženy - Play Off
16:00BC Nokia Ž - Puhuttaret Ž -:-18:00Torpan Pojat Helsinki II Ž - Turun NMKY Ž -:-
FRANCIE: Pro B
20:00Angers - Vichy -:-20:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
20:00La Rochelle - Lille -:-
20:00Nantes - Orleans -:-
20:30Antibes - ASA -:-
20:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
20:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANCIE: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque U21 - Le Portel U21 -:-CHILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
CHILE: LNB 2
01:00Luis Matte Larrain - Boston C. C. 73:62CHORVATSKO: Premijer liga
17:00Dubrovnik - Split -:-19:00Zabok - Skrljevo -:-
ITÁLIE: Serie A2
20:45Udine - Treviglio -:-IZRAEL: Liga Leumit
11:00Gilboa Galil - Elitzur Ashkelon -:-12:15Hapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon -:-
JAPONSKO: B2.League
11:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-JIŽNÍ KOREA: KBL
11:00KCC Egis - Mobis Phoebus -:-KANADA: Super League
00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:9700:30Montreal Toundra - Windsor -:-
LITVA: NKL - Play Off
18:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LITVA: Moteru Lyga ženy - Play Off
16:30Aistes LSU Kaunas Ž - Siauliai Ž -:-POLSKO: Basket Liga
17:30Torun - Dabrowa Gornicza -:-19:00GTK Gliwice - Legia -:-
POLSKO: 1. Liga
18:00AWF Katowice - GKS Tychy -:-19:00Starogard Gdanski - Pelplin -:-
PORTUGALSKO: Proliga - Část vítězů
17:00Maia - Santo Andre -:-PORTUGALSKO: Taca da Liga - Skupinová fáze
21:00FC Porto - Vitoria -:-RAKOUSKO: Superliga - Část vítězů
19:00Klosterneuburg - Wels -:-RUMUNSKO: Divizia A - Část poražených
17:00BC Temešvár - Valcea -:-17:00CSM Focsani - Laguna Bucuresti -:-
17:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
17:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
RUMUNSKO: Divizia A - Část vítězů
17:00Cluj-Napoca - CSM Constanta -:-17:00CSM Oradea - Dinamo Bukurešť -:-
18:30Arges Pitesti - Voluntari -:-
RUMUNSKO: Liga National ženy - Play Off
17:30Sepsi S. Ž - Arad Ž -:-18:00CSM Constanta Ž - Municipal Targoviste Ž -:-
RUMUNSKO: Liga National ženy - 5.-8. místo
12:00Cluj Napoca Ž - Targu Mures Ž -:-SLOVINSKO: Liga Nova KBM
19:00Ilirija - Rogaska -:-SRBSKO: První liga
17:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-18:00Zlatibor - OKK Novi Pazar -:-
SRBSKO: 1. ŽLS ženy
20:30Duga Ž - Partizan Ž -:-ŠPANĚLSKO: LEB Oro
20:00Estela - Oviedo -:-20:45Alicante - Real Betis -:-
21:00Fuenlabrada - Ourense -:-
ŠVÝCARSKO: SB League - Play Off
19:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-ŠVÝCARSKO: SB League ženy - Play Off
20:00BBC Troistorrents Ž - Nyon Ž -:-20:15Pully Ž - Fribourg Ž -:-
TCHAJ-WAN: SBL
10:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan -:-12:00Yulon Luxgen Dinos - Changhua -:-
TCHAJ-WAN: P. League+
12:00Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers -:-TCHAJ-WAN: WSBL ženy
06:00Cathay Life Ž - Taipower Ž 87:662. čtvrtinaTaiyuan Ž - Chunghua Telecom Ž 37:21
TURECKO: TBL
13:30Bornova - Cayirova -:-15:00Balıkesir BŞB - Final Spor -:-
TURECKO: KBSL ženy - Play Off
12:30CBK Mersin Ž - Besiktas Ž -:-17:00Fenerbahce Ž - Galatasaray Ž -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Část poražených
01:00Malvin - Bigua 103:9101:15Goes - Urupan 73:79
USA: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12200:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
01:00Oklahoma City Blue - Texas Legends 132:113
03:00Ontario Clippers - G League Ignite 113:102
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
USA: NCAA - Play Off
00:09Arizona - Clemson 72:7700:39UConn - San Diego State 82:52
02:39North Carolina - Alabama 87:89
03:09Iowa State - Illinois 69:72
00:09Marquette - N.C. State -:-
00:39Purdue - Gonzaga -:-
VELKÁ BRITÁNIE: BBL
20:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-20:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
VELKÁ BRITÁNIE: WBBL ženy
20:30Caledonia Gladiators Ž - BA London Lions Ž -:-Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.