OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

EVROPA: Euroliga

20:00Alba Berlín - Bayern -:-
20:00Olympiakos - Fenerbahce -:-
20:05Maccabi Tel Aviv - Barcelona -:-
20:30Milán - Crvena zvezda -:-

USA: NBA

01:00Orlando Magic - Charlotte Hornets 111:120
01:30Boston Celtics - Washington Wizards 107:116
01:30Brooklyn Nets - Miami Heat 93:106
01:30New Orleans Pelicans - Atlanta Hawks 99:102
01:30Toronto Raptors - Indiana Pacers 118:100
02:00Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves 108:113
02:00Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers 123:115
04:00Phoenix Suns - Sacramento Kings 107:110
04:00Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 116:96
04:30Los Angeles Clippers - Cleveland Cavaliers 79:92

ARGENTINA: Torneo Super 20 - Play Off

23:30Gimnasia - Quimsa 73:71
02:10Instituto de Cordoba - Obras 89:82
23:30Gimnasia - La Union -:-

BAHRAJN: Premier League

16:30Samaheej - Sitra Club 87:104
3. čtvrtinaAl Muharraq - Al Manama 62:57

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženy

18:00Celik Zenica Ž - Leotar Trebinje Ž 85:66

BRAZÍLIE: NBB

00:00Cearense - Unifacisa 71:72
01:00Caxias do Sul - Minas 75:83
01:30Uniao Corinthians - Flamengo 76:87
00:30Pato - Corinthians Paulista -:-

ČERNÁ HORA: Prva A Liga

20:00Podgorica - Milenijum -:-

ČÍNA: CBA

05:00Liaoning - Nanjing Tongxi 114:103
05:00Sichuan - Tianjin 96:94
09:00Fujian - Zhejiang Chouzhou 90:100
09:30Shanxi Zhongyu - Xinjiang 93:101
13:35Shenzhen - Guangdong 90:106
14:00Shandong - Beijing Royal Fighters 95:105

DÁNSKO: Basketligaen

2. čtvrtinaAmager - Værløse 25:21
2. čtvrtinaNæstved - Svendborg 29:29

EVROPA: BIBL - 1. fáze

2. čtvrtinaKumanovo - Galil Elyon 33:43

EVROPA: BNXT Liga

20:00Hague - Leeuwarden -:-

EVROPA: Eurocup ženy

16:00Nadezhda Ž - Olympiakos Ž 88:70
17:30Hatay Ž - Panathinaikos Ž 87:56
18:00Artego Bydgoszcz Ž - Crvena zvezda Ž 73:80
18:00Lublin Ž - Horizont Minsk Ž 50:62
20:15Ensino Ž - Valencia Ž -:-
20:30FCSM Csata Ž - Nika Siktivkar Ž -:-
20:30Mechelen Ž - Namur Ž -:-
20:30Sassari Ž - Bourges Ž -:-
21:30Haukar Ž - KP Brno Ž -:-

EVROPA: WABA liga ženy

17:30Buducnost Ž - Orlovi Ž 81:40

EVROPA: WBBL ženy

18:00OdloženoSaldus Ž - Jelgava Ž -:-
18:30OdloženoJugla Ž - BJBS Riga 2 Ž -:-
18:30OdloženoJurmala Ž - RSU Merks 2 Ž -:-

FINSKO: I Divisioona A

3. čtvrtinaPyrinto Tampere 2 - Helsingin NMKY 60:65

ISLAND: Premier League

20:15Thorl - IR Reykjavik -:-
21:15Breidablik - Keflavik -:-
21:15Tindastoll - Grindavik -:-
22:15Valur - Vestri -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

12:00Suwon KT - Mobis Phoebus 98:102

JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy

12:00Hana 1Q Ž - Samsung Blue Minx Ž 57:74

KAZACHSTÁN: National League

16:30Aktobe - Atyrau 86:90

KOLUMBIE: LBP

03:05Caribbean Storm Islands - Piratas de Bogota 83:73
17:00Team Cali - Bucaros 66:63
23:05Motilones del Norte - Corsarios Cartagena -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Bashkimi - Peja 85:83

LITVA: NKL

17:00Delikatesas Joniskis - Kauno Atletas 75:85
17:00Klaipedos Neptunas - Zalgiris Kaunas 2 66:91
17:00Kretinga - Mazeikiai 77:73
17:00Suduva-Mantinga - Vilkaviskis 112:91
17:00Šilute - Palanga 104:87
17:00Telšiai - Perlas 79:47
17:30Gargždu - Sakiai Vytis 78:66

LITVA: King Mindaugas Cup

17:00Prienai - Neptunas 70:84
18:00OdloženoAlytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes -:-

LUCEMBURSKO: Total League ženy

20:30Ettelbruck Ž - Les Sangliers Wooltz Ž -:-

MEXIKO: LNBP - Play Off

03:00Astros - Abejas 101:93
03:00Fuerza Regia - Lenadores 108:80
04:00Dorados - Plateros 96:76
04:45Soles - Libertadores 84:74

NĚMECKO: DBBL ženy

1. čtvrtinaGottingen Ž - Herner Ž 10:8

POLSKO: Energa Basket Liga

17:30Zielona Gora - GTK Gliwice 102:82

PORTORIKO: BSN - Play Off

02:00Mets de Guaynabo - Vaqueros de Bayamon 101:93

PORTUGALSKO: LPB

17:00Vitoria - Imortal 74:77
22:00Illiabum - CAB Madeira -:-
22:00Ovarense - Academica -:-
22:30Lusitania - Oliveirense -:-

ŘECKO: A2 ženy

18:00Agia Paraskevis Ž - Melission Ž -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Premier League

17:00OdloženoOhod - Al Ansar -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy

19:00OdloženoŠamorín Ž - SK UMB B. Bystrica Ž -:-

SLOVINSKO: Pohár

20:30KK Triglav Kranj - Logatec -:-

SLOVINSKO: 1. SKL ženy

3. čtvrtinaGrosuplje Ž - Ilirija Ž 46:36

SRBSKO: První liga

4. čtvrtinaTamiš - OKK Novi Pazar 87:72
18:00Vojvodina Novi Sad - Mladost Zemun 88:72

UKRAJINA: FBU Superliga

4. čtvrtinaDněpr - Cherkaski Mavpy 82:75
3. čtvrtinaKharkivski Sokoly - Budivelnik 68:61

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.