OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Zítra » Všechny zápasy

EVROPA: Euroliga

20:00Lyon-Villeurbanne - Monako -:-
20:30Milán - Alba Berlín -:-

EVROPA: Eurocup

18:00Lietkabelis - Slask Wroclaw -:-
20:00Venezia - JL Bourg -:-
20:45Partizan - Hamburg -:-
21:00Joventut - Trento -:-

EVROPA: Liga mistrů - Kvalifikace - Část vítězů

18:00Darussafaka - San Pablo Burgos -:-
18:00Pinar Karsiyaka - Tenerife -:-
18:30Lavrio - Treviso -:-
20:00Oostende - Igokea -:-

FRANCIE: LNB

20:00Nanterre - Le Portel -:-

TURECKO: Süper Lig

16:00Yalovaspor - Anadolu Efes -:-
18:15Fenerbahce - Buyukcekmece -:-

USA: NBA

00:00Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks -:-
01:00Orlando Magic - Portland Trail Blazers -:-
01:30Miami Heat - Toronto Raptors -:-
02:30Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder -:-
02:30San Antonio Spurs - Phoenix Suns -:-
04:30Los Angeles Lakers - Utah Jazz -:-

ARGENTINA: Liga A

00:00San Lorenzo - Obera TC -:-
01:00Platense - Hispano Americano -:-
02:00La Union - Instituto de Cordoba -:-
02:00Quimsa - Obras -:-

AUSTRÁLIE: NBL

09:30Adelaide 36ers - Perth Wildcats -:-

BRAZÍLIE: Super 8

00:00Flamengo - Minas -:-

ČESKO: Pohár ženy

19:30Brandýs n. L. Ž - Hradec Králové Ž -:-

ČÍNA: CBA

04:00Fujian - Guangdong -:-
04:00Ningbo Rockets - Beijing Royal Fighters -:-
08:00Shandong - Xinjiang -:-
08:30Šanghaj - Jiangsu Dragons -:-
12:35Liaoning - Guangzhou -:-
13:00Shenzhen - Zhejiang Chouzhou -:-

DÁNSKO: Basketligaen

19:15Næstved - Herlev Wolfpack -:-

EVROPA: ABA Liga 2

15:00Pelister - Mladost Zemun -:-
18:00Spars Sarajevo - Široki Brijeg -:-
21:00Helios Domzale - Borac Banja Luka -:-

EVROPA: Alpe Adria Cup

18:00GKK Sibenka - Pardubice -:-

EVROPA: BIBL - 1. fáze

17:00Ibar Rozaje - Sigal Prishtina -:-

EVROPA: BNXT Liga

20:30Spotter Leuven - Lutych -:-

EVROPA: ENBL

15:00Siauliai - Tartu Ulikool -:-
18:00Brno - BK Liepaja -:-

EVROPA: Liga Unike

17:00Peja - Teuta Durres -:-
19:00Golden Eagle Ylli - Vllaznia -:-

EVROPA: WBBL ženy

17:00LCC Ž - Kibirkstis Vilnius Ž -:-

FINSKO: Korisliiga

17:30KTP Basket - Kouvot -:-

FINSKO: Korisliiga ženy

17:30Kouvottaret Ž - Pyrinto Ž -:-
18:00Torpan Pojat Helsinki Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž -:-

FRANCIE: Pro B

20:00ASA - Chalon/Saone -:-
20:00Boulazac - Tours -:-
20:00Saint Quentin - Aix-Maurienne -:-
20:30Saint-Vallier - St. Chamond -:-

FRANCIE: Espoirs U21

16:30Nanterre U21 - Le Portel U21 -:-

INDONÉSIE: IBL

07:00Dewa United - Satya Wacana -:-
09:00Evos Thunder - Indonesia Patriots -:-
11:00Hangtuah - Bima Perkasa Yogyakarta -:-
13:00Bali United - Tangerang Hawks -:-

ÍRÁN: Super League - 2. fáze

12:30Avije Sanat Parsa - Mahram Tehran -:-
15:00Khuzestan - Mes Kerman -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:00Elitzor Netania - Hapoel Ramat Gan -:-
18:00Elitzur Ashkelon - Maccabi Ramat Gan -:-
18:00H. Hevel Modiin - Ramat Hasharon -:-
18:00Maccabi Haifa - H. Afula -:-
18:30M. Hod Hasharon - Maccabi Raanana -:-
18:30Migdal Haemek - Maccabi Maale Adumim -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

11:00Anyang - LG Sakers -:-

KATAR: QBL

15:30Al Khor - Qatar Sports -:-
17:30Al-Rayyan - Al Sadd -:-

KAZACHSTÁN: National League

13:30Tobol Kostanay - Astana -:-
15:00Aktobe - Kaspiy Aktau -:-

KYPR: Division A

17:30Anorthosis - ENAD -:-
18:00Apollon - AEK -:-
18:00Apop Paphou - AEL -:-
19:00Apoel - Keravnos S. -:-

LITVA: NKL

17:30Palanga - Perlas -:-

LITVA: King Mindaugas Cup - Play Off

16:00Žalgiris Kaunas - Jonava -:-

NĚMECKO: BBL

19:00OdloženoBayreuth - Oldenburg -:-
19:00Syntainics MBC - Oldenburg -:-

NIZOZEMSKO: DBL Cup

20:00Den Bosch - Den Helder -:-

POLSKO: Energa Basket Liga ženy

18:00Lublin Ž - Polonia V. Ž -:-

PORTUGALSKO: LPB

22:15OdloženoLusitania - CAB Madeira -:-

PORTUGALSKO: Proliga

22:30Academia do Lumiar - Belenenses -:-
22:45Maia - Galomar -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

16:15CSM Oradea - Voluntari -:-
17:00OdloženoBC Temešvár - Voluntari -:-

RUSKO: Premier Liga ženy

17:00Rostov Ž - Noginsk Ž -:-

ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy

21:00Ciudad de La Laguna Ž - IDK Gipuzkoa Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan

19:04Jamtland - Norrkoping -:-

ŠVÝCARSKO: SB League

19:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-

ŠVÝCARSKO: SB League ženy

20:30Alte Kanti Aarau Ž - Pully Ž -:-

TURECKO: TBL

16:00Antalya Gunesi - OGM Ormanspor -:-

TURECKO: TB2L - 1. fáze

12:00Baskent Yenisehir - Gelisim Koleji -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

01:15Nacional - Urunday -:-
01:15Penarol - Olimpia -:-

USA: NBA G League

00:00Austin Toros Spurs - Rio Grande Valley Vipers -:-

USA: NCAA

23:00Brown - Yale -:-
00:00Jackson State - Texas Southern -:-
00:00Nebraska - Indiana -:-
01:00Bryant University - St. Francis (PA) -:-
01:00Citadel - Mercer -:-
01:00Coll Of Charltn - NC Wilmington -:-
01:00Dartmouth - Harvard -:-
01:00Nevada - Wyoming -:-
01:00Northeastern - Delaware -:-
01:00North Florida - Kennesaw State -:-
01:00Sacred Heart - Central Conn. St. -:-
01:00Siu Edwardsville - Belmont -:-
01:00Wagner - Fairleigh Dickinson -:-
01:00William & Mary - Towson -:-
01:30Stephen F. Austin - Lamar -:-
02:00Northern Arizona - Idaho -:-
02:00Southern Illinois - Drake -:-
02:00UMKC - Denver -:-
02:30Alcorn State - Prairie View A&M -:-
02:30Arkansas-Pine Bluff - Bethune Cookman -:-
02:30Miss. Valley St. - Florida A&M -:-
03:00Idaho State - Weber State -:-
03:00San Jose State - UNLV -:-
03:00Southern Utah - Portland State -:-
04:00California Baptist - Seattle -:-
04:00OdloženoPacific - Pepperdine -:-
20:00St. Peters - Canisius -:-
23:00West Virginia - Baylor -:-
00:00Akron - Western Michigan -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.