Basketbal » Zítra » Všechny zápasy
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: NBL - Část poražených
17:30Ostrava - Slavia Praha -:-ČESKO: NBL - Část vítězů
17:30Děčín - Nymburk -:-17:30Opava - Ústí nad Labem -:-
17:30Pardubice - USK Praha -:-
17:45Kolín - Brno -:-
FRANCIE: LNB
16:00Limoges - Chalon/Saone -:-18:30Ada Blois - Le Mans -:-
18:30Nancy - Cholet -:-
18:30Roanne - Boulogne-Levallois -:-
18:30Štrasburk - Lyon-Villeurbanne -:-
21:00Saint Quentin - Monako -:-
ITÁLIE: Lega A
17:00Treviso - Pesaro -:-18:00Tortona - Cremona -:-
19:00Basket Neapol - Venezia -:-
19:30Trento - Scafati -:-
20:00Brindisi - Sassari -:-
20:30Reggiana - Milán -:-
21:00Varese - Brescia -:-
ŠPANĚLSKO: ACB
18:00Breogan - Bilbao -:-18:00Palencia - Tenerife -:-
20:45Baskonia - Zaragoza -:-
20:45Unicaja - Basquet Girona -:-
TURECKO: Süper Lig
11:00Turk Telekom - Manisa -:-13:30Darussafaka - Merkezefendi -:-
16:00Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Kol. -:-
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
01:00Miami Heat - Portland Trail Blazers -:-
01:00Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -:-
01:00San Antonio Spurs - New York Knicks -:-
02:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:-
02:30Utah Jazz - Houston Rockets -:-
03:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks -:-
22:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-
00:00Orlando Magic - Memphis Grizzlies -:-
00:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks -:-
ALBÁNIE: Superliga
18:00Elbasani - Beselidhja -:-18:00Kamza Basket - Teuta Durres -:-
18:00Partizani Tirana - Apolonia Fier -:-
18:00PBC Flamurtari - Skenderbeu -:-
18:00Vllaznia - Fieri -:-
ARGENTINA: Liga A
02:00Zarate - Union De Santa Fe -:-15:00San Martin - Quimsa -:-
ARGENTINA: Liga Femenina ženy - Clausura
21:00Ferro Ž - Obras Ž -:-00:00Instituto Ž - Juventud Ameghino Ž -:-
00:00Quimsa Ž - Ciclista Olimpico Ž -:-
00:00Riachuelo Ž - Montmartre Ž -:-
ASIE: Asijský pohár 3x3
08:05Čína 3x3 - Írán 3x3 -:-08:35Japonsko 3x3 - Austrálie 3x3 -:-
09:25Singapur 3x3 - Írán 3x3 -:-
11:30Filipíny 3x3 - Austrálie 3x3 -:-
11:55Čína 3x3 - Singapur 3x3 -:-
13:10Japonsko 3x3 - Filipíny 3x3 -:-
ASIE: Asijský pohár 3x3 ženy
07:15Japonsko 3x3 Ž - Írán 3x3 Ž -:-07:40Nový Zéland 3x3 Ž - Indie 3x3 Ž -:-
09:00Thajsko 3x3 Ž - Írán 3x3 Ž -:-
12:20Nový Zéland 3x3 Ž - Austrálie 3x3 Ž -:-
12:45Japonsko 3x3 Ž - Thajsko 3x3 Ž -:-
13:35Austrálie 3x3 Ž - Indie 3x3 Ž -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed
10:45North Adelaide Rockets - Sturt Sabres -:-AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed ženy
09:00North Adelaide Rockets Ž - Sturt Sabres Ž -:-BELGIE: Top Division ženy
18:15Lutych Ž - Phantoms Ž -:-20:30Laarne Ž - Kortrijk Ž -:-
20:30Namur Ž - Lummen Ž -:-
BĚLORUSKO: Premier League
11:00Rubon - Grodno -:-13:00Gomel - Impuls -:-
13:00Minsk 2 - Borisfen -:-
BĚLORUSKO: Premier League ženy
11:00Horizont Minsk Ž - Rguor Minsk Ž -:-11:00Minsk Ž - Victoria Grodno Ž -:-
11:00Olimpia Grodno Ž - Brest Ž -:-
BOLÍVIE: Libobasquet
00:00Kinwa - La Salle Tarija -:-01:30Saracho - Leones de Potosi -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Část poražených
17:00Posusje - Prijedor -:-19:30Promo - Slavija -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Část vítězů
20:00Sloboda - Široki Brijeg -:-BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženy
18:00Mladi Krajisnik Ž - Banovici Ž -:-20:00Celik Zenica Ž - Igman Ž -:-
BRAZÍLIE: NBB
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-21:10Minas - Corinthians Paulista -:-
22:00Pato - Pinheiros -:-
22:00Vasco - Sao Paulo -:-
BRAZÍLIE: LBF ženy
01:00Corinthians Ž - Campinas Ž -:-21:30Sampaio Ž - Santo Andre Ž -:-
BULHARSKO: NBL - Část poražených
18:00Beroe - Academic Plovdiv -:-ČERNÁ HORA: Prva A Liga
18:00Danilovgrad - Podgorica -:-18:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
19:00Jedinstvo - Kotor -:-
ČÍNA: CBA
12:35Fujian - Šanghaj -:-12:35Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Shenzhen - Shandong -:-
12:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
DÁNSKO: Basketligaen - Část vítězů
17:30Bakken Bears - Horsens -:-EVROPA: ABA Liga
17:00Krka - Cedevita Olimpija -:-19:00Mornar Bar - Borac -:-
21:00Cibona - Igokea -:-
EVROPA: BNXT Liga - Část poražených
19:30Den Helder - Mechelen -:-20:00LWD Basket - Spotter Leuven -:-
20:30Okapi Aalst - Kortrijk -:-
EVROPA: BNXT Liga - Část vítězů
20:00BAL Weert - Antwerp Giants -:-20:00Leiden - Lutych -:-
EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga - Play Off
16:00Prometey - BK Ogre -:-FINSKO: Korisliiga - Část poražených
16:00Bisons Loimaa - Lahti Basketball -:-16:00Kouvot - Kobrat -:-
16:00KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-
FINSKO: Korisliiga - Část vítězů
16:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-16:00Kataja - Salon Vilpas -:-
16:00UU-Korihait - Karhu Basket -:-
FINSKO: Korisliiga ženy - Play Off
16:00Forssan Alku Ž - Pyrinto Ž -:-FRANCIE: Pro B
20:00Boulazac - Poitiers -:-FRANCIE: Espoirs U21
14:30Nancy U21 - Cholet U21 -:-15:00Ada Blois U21 - Le Mans U21 -:-
15:00Saint Quentin U21 - Monako U21 -:-
15:00Štrasburk U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
19:30Limoges U21 - Chalon/Saone U21 -:-
FRANCIE: LFB ženy
20:30ESB Villeneuve Ž - Landes Ž -:-20:30Flammes Carolo Ž - Angers Ž -:-
20:30Charnay Bourgogne Sud Ž - Union Hainaut Ž -:-
20:30La Roche Ž - Lattes Montpellier Ž -:-
20:30Lyon Ž - Landerneau Bretagne Ž -:-
20:30Tarbes GB Ž - Bourges Ž -:-
FRANCIE: Ligue 2 ženy
20:00Aulnoye AS Ž - Avenir Chartres Ž -:-20:00Champagne Ž - Centre Federal BB Ž -:-
20:00Montbrison Ž - Tronche Meylan Ž -:-
20:00Nice Ž - Feytiat Ž -:-
20:00Pays Voironnais Ž - Graffenstaden Ž -:-
20:00Toulouse Ž - Mondeville Ž -:-
GRUZIE: Superleague
11:00Mega Tbilisi - Gurjaani Delta -:-16:00Kutaisi - Orbi -:-
CHILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
23:15Las Animas - Puerto Montt -:-
23:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
23:45Ancud - Valdivia -:-
00:00Deportes Castro - Liceo Pablo Neruda -:-
00:15Espanol de Talca - Leones Quilpue -:-
00:30U. De Concepcion - Catolica -:-
CHILE: LNB 2
19:30Quilpue Basquetbol - Brisas -:-22:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-
23:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-
23:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
00:00Sergio Ceppi - Aleman -:-
CHORVATSKO: Premijer liga
17:30Alkar - Dubrava -:-18:00GKK Sibenka - Zadar -:-
IRSKO: SuperLeague - Play Off
20:00Maree - Eanna -:-20:15Killester - UCC Demons -:-
ITÁLIE: Serie A2
19:00Cento - Latina -:-20:00Cividale - Cantu -:-
20:00Forli - JuVi Cremona -:-
20:30Fortitudo Bologna - Urania Milano -:-
20:30Pallacanestro Nardo - Trapani -:-
20:30Trieste - Vigevano -:-
20:30Verona - Luiss Roma -:-
20:45Assigeco Piacenza - Agrigento -:-
ITÁLIE: Serie A1 ženy
16:00Sassari Ž - Brixia Ž -:-19:00Schio Ž - Ragusa Ž -:-
19:30Venezia Ž - Virtus Bologna Ž -:-
20:30Campobasso Ž - Battipaglia Ž -:-
20:30Oxygen Roma Ž - San Martino Ž -:-
20:30San Giovanni Ž - Faenza Ž -:-
IZRAEL: Super League
20:10Galil Elyon - Maccabi Tel Aviv -:-IZRAEL: Liga Leumit
18:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-18:45Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-
19:00Maccabi Raanana - Maccabi Maale Adumim -:-
19:00Safed - Maccabi Rishon -:-
IZRAEL: Pohár
17:50Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva -:-JAPONSKO: B.League
06:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-06:05Hiroshima D. - Gunma -:-
06:05Osaka - Hokkaido -:-
06:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
07:05Chiba - Brave Thunders -:-
07:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
07:05Yokohama - Alvark -:-
08:05Nagasaki - Shimane -:-
08:05Saga - Kyoto -:-
08:05Sendai - NeoPhoenix -:-
10:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPONSKO: B2.League
06:00Shiga - Nara -:-07:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
07:00Aomori - Kumamoto -:-
07:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-
07:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
08:00Kobe - Shizuoka -:-
09:00Iwate - Niigata -:-
JAPONSKO: W League ženy - Play Off
05:00Chanson V-Magic Ž - Aisin Wings Ž -:-07:00Sunshine Rabbits Ž - Hitachi Cougars Ž -:-
JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy - Play Off
10:00Woori WON Ž - KB Stars Ž -:-KANADA: Super League
00:30Montreal Toundra - Windsor -:-22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-
00:00Montreal Toundra - London -:-
00:00Sudbury - Lebanon Leprechauns -:-
KAZACHSTÁN: National League - Play Off
14:00Tobol Kostanay - Almaty -:-LIBANON: Division 1
20:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-LITVA: LKL
15:00Nevezis - Rytas -:-16:20BC Wolves - Juventus -:-
LUCEMBURSKO: LBBL - Play Off
20:00Walferdange - Larochette -:-20:30Amicale Steesel - Bertrange -:-
LUCEMBURSKO: LBBL - Skupina o udržení
19:00Kordall Steelers - Musel Pikes -:-20:30Grengewald Hueschtert - Mambra Mamer -:-
LUCEMBURSKO: LBBL ženy - Baráž o udržení
17:00Schieren Ž - Esch Ž -:-18:00Musel Pikes Ž - Soleuvre Ž -:-
LUCEMBURSKO: LBBL ženy - Část vítězů
18:30Contern Ž - Amicale Steesel Ž -:-18:30Grengewald Hueschtert Ž - Bertrange Ž -:-
19:00Les Sangliers Wooltz Ž - Dudelange Ž -:-
MAĎARSKO: NB I. A
18:00Alba Fehérvár - Szombathely -:-18:00Atomeromu Paks - KTE-Duna -:-
18:00Budapesti Honved Se - Zalakeramia -:-
18:00Kaposvari - Szolnoki Olaj -:-
18:00NKA Pecs - Kormend -:-
18:00OSE Lions - Soproni KC -:-
18:00Szedeak - DEAC -:-
MAĎARSKO: NB I ženy - O udržení
18:00Cegledi Ž - Szigetszentmiklos Ž -:-MAĎARSKO: NB I ženy - Play Off
14:30PEAC-Pecs Ž - Sopron Ž -:-18:00Vasas Csata Ž - UNI Gyor Ž -:-
19:00TFSE-MTK Ž - Szekszárd Ž -:-
19:00Ujbuda BEAC Ž - DVTK Ž -:-
NĚMECKO: BBL
16:00Syntainics MBC - Chemnitz -:-18:30Heidelberg - Crailsheim Merlins -:-
20:00Bonn - Vechta -:-
20:00Wurzburg - Tubingen -:-
NĚMECKO: Pro A
19:00G. Düsseldorf - Bochum -:-19:00Kirchheim - Bayreuth -:-
19:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
19:30Artland - Giessen -:-
19:30Trier - Nurnberger -:-
NĚMECKO: Pro B
15:00Berlin Braves - Wedel -:-15:30Ludwigsburg 2 - Frankfurt 2 -:-
17:30Fellbach - Lowen -:-
19:00Bernau - Iserlohn -:-
19:00Ibbenburen - Wolmirstedt -:-
19:00Panthers Schwenningen - Breitenguessbach -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Rhondorf -:-
19:30Herford - Rostock 2 -:-
19:30Itzehoe - Leverkusen -:-
19:30Leitershofen/Stadtbergen - Coburg -:-
19:30Schwelm - RSV Eintracht -:-
NĚMECKO: DBBL ženy - Play Off
16:00Osnabruck Ž - TK Hannover Ž -:-18:30Eigner Angels Nordlingen Ž - Halle Ž -:-
NIZOZEMSKO: WBL ženy - Část poražených
13:00Leiden Ž - Den Helder Ž -:-NIZOZEMSKO: WBL ženy - Část vítězů
18:30Jolly Jumpers Ž - Triple Threat Ž -:-19:30Landslake Lions Ž - Grasshoppers Ž -:-
NOVÝ ZÉLAND: NBL
03:00Otago Nuggets - Southland Sharks -:-07:30Manawatu Jets - Taranaki Airs -:-
POLSKO: Basket Liga
15:30Lancut - Trefl Sopot -:-17:30Lublin - Dziki Warszawa -:-
PORTUGALSKO: Proliga - Část poražených
16:00Barreirense - Vasco Da Gama -:-16:00Benfica B - Academica -:-
17:30Sampaense - Imortal B -:-
PORTUGALSKO: Proliga - Část vítězů
16:00Braga - Galitos Barreiro -:-16:00Sangalhos - CAB Madeira -:-
19:00Illiabum - CA Queluz -:-
PORTUGALSKO: Taca da Liga - Skupinová fáze
16:00CD Povoa - Benfica -:-16:30Lusitania - Sporting CP -:-
22:30Esgueira - Ovarense -:-
PORTUGALSKO: LFB ženy - Play Off
16:00Natacao Ž - Uniao Sportiva Ž -:-17:00Imortal Ž - Gdessa Barreiro Ž -:-
19:30Barcelos Ž - Benfica Ž -:-
19:30Quinta Dos Lombos Ž - Esgueira Ž -:-
RAKOUSKO: Superliga - Část poražených
18:00BBC Nord - Kapfenberg -:-19:00Furstenfeld - Vídeň -:-
19:00Vienna Timberwolves - Oberwart -:-
RAKOUSKO: Superliga - Část vítězů
17:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:-17:30UBSC Graz - St. Polten -:-
RAKOUSKO: Zweite Liga - Play Off
17:30Kufstein - Mistelbach -:-18:00Wagram - Worthersee Piraten -:-
RAKOUSKO: Superliga ženy - Play Off
20:15St. Polten Ž - UBI Graz Ž -:-RUSKO: VTB liga - Část vítězů
16:00Unics Kazaň - Parma Perm -:-RUSKO: Premier Liga ženy
11:30MBA Moskva Ž - UMMC Jekatěrinburg Ž -:-14:00Dynamo Moskva Ž - Spartak Moskva Ž -:-
ŘECKO: Basket League - Část poražených
17:00PAOK - Apollon Patron -:-ŘECKO: Basket League - Část vítězů
16:15Peristeri - Kolossos Rhodes -:-ŘECKO: Elite League
15:00Aias Evosmou - Lefkadas -:-15:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
15:00Ermis Schimatari - NE Megaridas -:-
15:00Esperos - Amyntas -:-
15:00Harilaos Trikoupis - Mykonos -:-
15:00Iraklis - Panionios -:-
15:00Koroivos - Panerythraikos -:-
15:00Milon Aons - Papagou -:-
ŘECKO: A1 ženy
15:30Panathinaikos Ž - Giannina Ž -:-SEVERNÍ MAKEDONIE: Prva Liga
18:00Rabotnički - Gostivar -:-18:30FMP Akademija - MZT Skopje -:-
19:00Kozuv - Pelister -:-
20:30TFT Skopje - Feniks 2010 -:-
21:00Cair 2030 - Ohrid -:-
SEVERNÍ MAKEDONIE: Prva Liga ženy
13:00MZT Skopje Ž - Kriva Palanka Ž -:-13:30Struga Ž - Badel 1862 Skopje Ž -:-
18:30Vardar Ž - Kumanovo-Grizli Ž -:-
SLOVENSKO: Extraliga
15:30Nitra - Levice -:-18:00Iskra Svit - Prievidza -:-
18:00Spišskí Rytieri - Handlová -:-
SLOVINSKO: Liga Nova KBM
13:00Helios Domzale - Šenčur -:-18:00KK Triglav Kranj - Hopsi Polzela -:-
19:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-
SLOVINSKO: 1. SKL ženy
15:00Domel Skofja Loka Ž - Jezica Ž -:-16:00Ilirija Ž - Maribor Ž -:-
18:00Cinkarna Celje Ž - Triglav Ž -:-
SRBSKO: První liga
16:00Vojvodina Novi Sad - OKK Bělehrad -:-17:00Subotica - Cacak 94 -:-
18:00Vrsac - Radnički -:-
19:00Metalac - Sloboda -:-
19:00Tamiš - Sloga -:-
SRBSKO: 1. ŽLS ženy
18:00Sloga Pozega Ž - Mega MIS Ž -:-18:00Topolchanka Ž - Vojvodina 021 Ž -:-
18:00ZKK Kraljevo Ž - Crvena zvezda Ž -:-
ŠPANĚLSKO: LEB Oro
19:00Real Valladolid - San Pablo Burgos -:-ŠPANĚLSKO: LEB Plata
17:45Mataro - Fibwi Palma -:-18:00Cartagena - Basquet L'Horta Godella -:-
18:00Gran Canaria B - Salou -:-
18:30Zornotza ST - Enrique Soler -:-
19:00Algeciras - Huelva -:-
19:00Juventud Alcala - Zamora -:-
19:00La Roda - Huesca -:-
19:00Tarragona - Benicarlo -:-
19:30Albacete - Iraurgi SB -:-
19:30Ciudad de Huelva - Ponferrada -:-
19:30Sant Antoni - Alginet -:-
ŠVÝCARSKO: SB League - Play Off
17:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-17:30SAM Massagno - Lausanne Basket -:-
18:00Geneva Lions - BBC Monthey -:-
TCHAJ-WAN: SBL
10:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-12:00Changhua - Taiwan Beer -:-
TCHAJ-WAN: P. League+
07:30Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-10:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TCHAJ-WAN: T1 League
07:00Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-TCHAJ-WAN: WSBL ženy
06:00Chunghua Telecom Ž - Cathay Life Ž -:-08:00Taipower Ž - Taiyuan Ž -:-
TURECKO: TBL
11:00Sigortam.net ITU - Konyaspor -:-12:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Esenler Erokspor -:-
12:00OGM Ormanspor - Fenerbahce 2 -:-
13:00Ankara Kolejliler - Kapakli Spor -:-
14:00Gaziantep - Mersin BŞB -:-
15:00Harem Spor - MKE Ankaragucu -:-
18:00Yalovaspor - Alagoz -:-
TURECKO: TKBL ženy - Play Off
12:00Adana BK Ž - Botas 2 Ž -:-13:00Bodrum Ž - Emlak Konut Gelisim 2 Ž -:-
13:30Ferhatoglu Ž - Yalova Ž -:-
14:00Bursa Antspor Ž - Turgutlu Ž -:-
UKRAJINA: FBU Superliga - Play Off
18:00Goverla - Kyiv Basket -:-UKRAJINA: Superliga ženy - Play Off
12:00Kyiv Basket Ž - Odessa Ž -:-15:00Frankivsk Halichina Ž - BC Rivne Ž -:-
USA: NBA G League
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
01:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
01:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
01:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
02:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
03:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
23:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-
23:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
23:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
00:00Grand Rapids Gold - Capital City Go-Go -:-
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
USA: NCAA - Play Off
00:09Marquette - N.C. State -:-00:39Purdue - Gonzaga -:-
02:39Houston - Duke -:-
03:09Tennessee - Creighton -:-
23:09UConn - Illinois -:-
VELKÁ BRITÁNIE: BBL
18:00Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators -:-21:00Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-
VELKÁ BRITÁNIE: WBBL ženy
14:00Durham Palatinates Ž - Newcastle Eagles Ž -:-19:00Oaklands Wolves Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.