Basketbal » Dnes » Všechny zápasy
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
EVROPA: Euroliga
19:00Žalgiris Kaunas - Milán -:-20:30Baskonia - Anadolu Efes -:-
20:30Bayern - Barcelona -:-
20:30Partizan - Olympiakos -:-
21:00Lyon-Villeurbanne - Monako -:-
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:11100:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
00:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122pp
00:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
00:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
00:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
01:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99
01:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136
01:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91
01:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132pp
02:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118
03:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics -:-
ARGENTINA: Liga A
01:00Gimnasia - Obera TC 85:8202:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80
00:00Obras - Platense -:-
ARGENTINA: Liga Femenina ženy - Clausura
01:00Rocamora Ž - Ciclista Olimpico Ž 76:41ASIE: WASL - West Asia League - Playoff
19:30Shahrdari Gorgan - Al Shorta -:-ASIE: Asijský pohár 3x3 - Kvalifikace
04:00Macao 3x3 - Maledivy 3x3 21:1304:25Malajsie 3x3 - Indie 3x3 21:9
05:45Indonésie 3x3 - Severní Mariany 3x3 16:10
06:10Srí Lanka 3x3 - Jižní Korea 3x3 21:19
07:15Tchaj-wan 3x3 - Hong Kong 3x3 19:17
08:05Tahiti 3x3 - Kyrgyzstán 3x3 9:11pp
08:35Austrálie 3x3 - Kazachstán 3x3 18:7
11:30Tchaj-wan 3x3 - Írán 3x3 -:-
13:10Írán 3x3 - Hong Kong 3x3 -:-
ASIE: Asijský pohár 3x3 ženy - Kvalifikace
04:50Tahiti 3x3 Ž - Maledivy 3x3 Ž 12:605:20Filipíny 3x3 Ž - Kazachstán 3x3 Ž 21:12
07:40Írán 3x3 Ž - Macao 3x3 Ž 16:5
09:00Hong Kong 3x3 Ž - Indie 3x3 Ž 12:18
09:25Jižní Korea 3x3 Ž - Macao 3x3 Ž 18:9
11:55Indie 3x3 Ž - Indonésie 3x3 Ž -:-
12:20Severní Mariany 3x3 Ž - Hong Kong 3x3 Ž -:-
12:45Írán 3x3 Ž - Jižní Korea 3x3 Ž -:-
13:35Indonésie 3x3 Ž - Severní Mariany 3x3 Ž -:-
AUSTRÁLIE: NBL - Play Off
09:30Tasmania JackJumpers - Melbourne United 86:88AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed
10:45Central Districts Lions - Norwood Flames -:-10:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks -:-
11:00Southern Tigers - Woodville Warriors -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed ženy
09:00Central Districts Lions Ž - Norwood Flames Ž 89:8309:00Forestville Eagles Ž - Eastern Mavericks Ž 58:50
09:00Southern Tigers Ž - Woodville Warriors Ž -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ
13:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic -:-13:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks -:-
13:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks -:-
13:30Rockingham Flames - South West Slammers -:-
13:30Warwick Senators - East Perth Eagles -:-
13:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ ženy
11:30Beeliar Boodjar Ž - Mandurah Magic Ž -:-11:30Joondalup Wolves Ž - Perth Redbacks Ž -:-
11:30Kalamunda Eastern Suns Ž - Perry Lakes Hawks Ž -:-
11:30Rockingham Flames Ž - South West Slammers Ž -:-
11:30Warwick Senators Ž - East Perth Eagles Ž -:-
11:30Willetton Tigers Ž - Lakeside Lightning Ž -:-
BĚLORUSKO: Premier League
16:00SDUSHOR Minsk - Brest -:-BĚLORUSKO: Premier League ženy
14:00Gomel Ž - BC Minsk youth Ž -:-BOLÍVIE: Libobasquet
01:30Atletico Nacional - Saracho 77:7000:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženy
20:00Zrinjski Ž - Jumper Ž -:-BRAZÍLIE: NBB
23:00Minas - Pinheiros 81:5123:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
00:00Caxias do Sul - Franca 79:89
23:30Brasilia - Bauru -:-
23:30Pato - Corinthians Paulista -:-
00:00Vasco - Paulistano -:-
BRAZÍLIE: LBF ženy
23:30Sampaio Ž - Sao Jose Ž 82:4200:00SESI Araraquara Ž - Catanduva Ž 98:45
23:30Blumenau Ž - Ituano Ž -:-
BULHARSKO: NBL - Část vítězů
18:00Balkan - CSKA Sofia -:-ČERNÁ HORA: Prva A Liga
16:00Decic - Studentski Centar -:-ČESKO: 1. Liga - O udržení
19:00Zlín - Chomutov -:-ČÍNA: CBA
12:35Fujian - Shandong -:-12:35Jiangsu Dragons - Shenzhen -:-
12:35Ningbo Rockets - Zhejiang Chouzhou -:-
12:35Qingdao - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Sichuan - Liaoning -:-
12:35Šanghaj - Xinjiang -:-
DÁNSKO: Basketligaen - Část vítězů
19:15Horsens - Værløse -:-EVROPA: ABA Liga
18:00Zadar - FMP Bělehrad -:-EVROPA: Liga Unike
16:00Peja - Teuta Durres -:-19:00Beselidhja - Sigal Priština -:-
FINSKO: I Divisioona A - Play Off
17:30Honka - Pyrinto Tampere 2 -:-17:30Jyvaskyla - Huima -:-
17:30Kipina - Raholan Pyrkiva -:-
FINSKO: Korisliiga ženy - Play Off
17:30Pyrinto Ž - Forssan Alku Ž -:-CHORVATSKO: Premijer liga
18:00Cedevita - Bosco -:-19:00Dinamo Záhřeb - Cibona -:-
CHORVATSKO: Prva Liga
17:00Osijek - Crikvenica -:-19:00Stoja - Podstrana -:-
19:15Gorica - Kvarner -:-
ISLAND: Premier League
17:00Haukar - Alftanes -:-18:00Hottur - Tindastoll -:-
19:00Stjarnan - Grindavik -:-
20:15Hamar - Thorl -:-
20:15Valur - Breidablik -:-
21:00Keflavik - Njardvik -:-
IZRAEL: WBL ženy - Play Off
16:40Maccabi Ashdod Ž - Hapoel Jerusalem Ž -:-16:55Maccabi Urban Ž - Elitzur Ramla Ž -:-
JIŽNÍ KOREA: KBL
PoločasSeoul Knights - LG Sakers 42:25PoločasSuwon KT - Anyang JungKwanJang 41:46
JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy - Play Off
PoločasWoori WON Ž - KB Stars Ž 23:35KANADA: Super League
22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns -:-
KOSOVO: Superliga
19:00Istogu - Prizreni -:-LIBANON: Division 1
15:00Champville - Antranik Beirut -:-15:00NSA - Homenetmen Beirut -:-
20:00Mayrouba - Beirut Club -:-
LITVA: LKL
17:50Lietkabelis - Rytas -:-LITVA: NKL - Play Off
17:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-MEXIKO: CIBACOPA
03:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6604:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
04:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
04:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
05:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
NĚMECKO: DBBL ženy - Play Off
18:00Saarlouis Ž - Alba Berlín Ž -:-19:00Eigner Angels Nordlingen Ž - Halle Ž -:-
19:00Freiburg Ž - Keltern Ž -:-
19:00Osnabruck Ž - TK Hannover Ž -:-
NOVÝ ZÉLAND: NBL
07:30Whai - Bay Hawks 91:70RUMUNSKO: Divizia A - Část vítězů
17:15Brašov - CSM Targu Mures -:-RUMUNSKO: Liga National ženy - 5.-8. místo
PoločasRapid Bucuresti Ž - Olimpia Brasov Ž 36:50RUSKO: VTB liga - Část poražených
16:00Samara - Uralmash Ekaterinburg -:-16:30Saratov - MBA Moskva -:-
18:00Runa Basket Moscow - Nizhny Novgorod -:-
RUSKO: VTB liga - Část vítězů
18:00CSKA Moskva - Zenit Petrohrad -:-SLOVINSKO: 1. SKL ženy
19:00Konjice Ž - Domel Skofja Loka Ž -:-ŠPANĚLSKO: LEB Plata
17:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc -:-ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy
12:00Jairis Ž - Bembibre Ž -:-18:00Ferrol Ž - IDK Gipuzkoa Ž -:-
18:00Valencia Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
20:00Uni Girona Ž - Celta Ž -:-
20:00Zaragoza Ž - Araski Ž -:-
21:00Barcelona CBS Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-
21:00Cadi La Seu Ž - Gran Canaria Ž -:-
TURECKO: TB2L - Play Off
12:00Akhisar Belediye - Ayos Spor -:-17:00High Touch - Karamursel -:-
UKRAJINA: FBU Superliga - Play Off
16:00BC Halychyna - Dněpr -:-USA: NBA G League
00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98pp00:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
00:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
03:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
03:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics -:-
00:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge -:-
USA: NCAA - Play Off
00:09Arizona - Clemson -:-00:39UConn - San Diego State -:-
USA: NIT
00:00Seton Hall - UNLV 91:6802:00Utah Utes - VCU Rams 74:54
USA: CIT
00:00Norfolk State - IPFW 75:67VELKÁ BRITÁNIE: BBL
20:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:-Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.