Basketbal » Včera » Dohrané
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: NBL - Část poražených
17:30Ostrava - Písek 81:6418:30Slavia Praha - Olomoucko 85:82
ČESKO: NBL - Část vítězů
17:00Brno - Nymburk 74:7917:45Kolín - Opava 79:100
18:00USK Praha - Děčín 70:75
18:00Ústí nad Labem - Pardubice 99:83
EVROPA: Euroliga
20:30Maccabi Tel Aviv - Valencia 95:80USA: NBA
00:30Miami Heat - Golden State Warriors 92:11300:30Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers 124:128pp
01:00New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 112:119
03:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks 96:132
00:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:111
00:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
00:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122pp
00:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
00:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
00:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
ARGENTINA: Liga A
00:00OdloženoFerro - Platense -:-00:10Argentino - Olimpico 78:83
01:00Comunicaciones Mercedes - San Martin 67:79
ARGENTINA: Liga Femenina ženy - Clausura
01:00Rocamora Ž - Quimsa Ž 62:76ASIE: WASL - West Asia League - Playoff
21:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut 95:92ASIE: Asijský pohár 3x3 - Kvalifikace
04:00Jižní Korea 3x3 - Severní Mariany 3x3 21:804:25Indonésie 3x3 - Srí Lanka 3x3 14:21
05:45Malajsie 3x3 - Macao 3x3 21:15
06:10Indie 3x3 - Maledivy 3x3 21:10
08:05Austrálie 3x3 - Tahiti 3x3 21:5
08:35Kazachstán 3x3 - Kyrgyzstán 3x3 18:14
09:00Indie 3x3 - Macao 3x3 21:13
09:25Maledivy 3x3 - Malajsie 3x3 6:21
11:30Severní Mariany 3x3 - Srí Lanka 3x3 13:21
11:55Jižní Korea 3x3 - Indonésie 3x3 11:13pp
12:20Kazachstán 3x3 - Tahiti 3x3 17:11
12:45Kyrgyzstán 3x3 - Austrálie 3x3 6:21
ASIE: Asijský pohár 3x3 ženy - Kvalifikace
04:50Filipíny 3x3 Ž - Tahiti 3x3 Ž 21:305:20Kazachstán 3x3 Ž - Maledivy 3x3 Ž 17:11
07:15Kazachstán 3x3 Ž - Tahiti 3x3 Ž 14:10
07:40Maledivy 3x3 Ž - Filipíny 3x3 Ž 11:19
13:10Indie 3x3 Ž - Severní Mariany 3x3 Ž 21:1
13:35Indonésie 3x3 Ž - Hong Kong 3x3 Ž 10:14
BĚLORUSKO: Premier League
13:30Borisfen 2 - Rubon II 65:9814:00Minsk 3 - Gomel 2 87:42
BĚLORUSKO: Premier League ženy
14:00Rguor Minsk Ž - Victoria Grodno Ž 63:70BOLÍVIE: Libobasquet
01:30Leones de Potosi - Univ. Sucre 84:58BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH
20:00Široki Brijeg - KK Bosna 82:71BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH ženy
18:00Orlovi Ž - Celik Zenica Ž 92:77BRAZÍLIE: NBB
00:00Cerrado - Bauru 69:8600:00Flamengo - Paulistano 81:68
23:00Minas - Pinheiros 81:51
23:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
00:00Caxias do Sul - Franca 79:89
BRAZÍLIE: LBF ženy
00:00Corinthians Ž - Sodie Mesquita Ž 75:6123:30Sampaio Ž - Sao Jose Ž 82:42
00:00SESI Araraquara Ž - Catanduva Ž 98:45
BULHARSKO: NBL - Část poražených
17:00Yambol - Shumen 86:105ČERNÁ HORA: Prva A Liga
16:00Decic - Ibar Rozaje 84:9216:00Milenijum - Danilovgrad 69:79
18:00Pljevlja - Sutjeska 87:82
18:00Podgorica - Tivat 81:69
18:00Studentski Centar - Primorje 73:55
ČESKO: 1. Liga - Play Off
19:00Jindřichův Hradec - Pardubice 2 102:54ČESKO: Chance ŽBL ženy - Play Off
18:00Slavia Praha Ž - Hradec Králové Ž 79:6418:00Žabiny Brno Ž - Ostrava Ž 71:41
20:00KP Brno Ž - Chomutov Ž 71:57
ČÍNA: CBA
12:35Beijing - Guangdong 92:11012:35Jilin - Nanjing Tongxi 113:110
EVROPA: Evropský pohár FIBA - Play Off
20:00Bilbao - Chemnitz 73:9820:30Varese - Bahcesehir Kol. 81:80
EVROPA: BNXT Liga - Část poražených
20:30Belfius Mons - Den Helder 83:7720:30Circus Brusel - Yoast Utd 62:71
20:30Kortrijk - LWD Basket 85:92
20:30Mechelen - Feyenoord 74:80
20:30Spotter Leuven - Okapi Aalst 71:63
EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga
17:30TAL TECH - Prometey 81:104EVROPA: Liga Unike
16:00Trepca - Kamza Basket 90:4619:00Tirana - Golden Eagle Ylli 56:92
EVROPA: Liga Unike ženy
17:00Bashkimi Ž - Penza Ž 96:53FINSKO: Korisliiga - Část poražených
17:30Kobrat - Bisons Loimaa 83:8517:30Lahti Basketball - KTP Basket 115:102
17:30Pyrinto Tampere - Kouvot 71:73
FINSKO: Korisliiga ženy - Play Off
17:30PeKa Ž - Vimpelin Veto Ž 78:6317:30Tapiolan Honka Ž - Kouvottaret Ž 76:84
17:30Torpan Pojat Helsinki Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž 90:46
FINSKO: I Divisioona ženy - O udržení
17:30LePy Ž - Korihait Ž 87:49FRANCIE: Espoirs U21
18:00Cholet U21 - Le Mans U21 80:7818:30JL Bourg U21 - Dijon U21 81:73
GRUZIE: Superleague
11:00Kavkasia - Gurjaani Delta 83:8713:30Rashi - Gau 86:73
16:00Iverioni - Batumi 66:73
CHORVATSKO: Prva Liga
17:45Kastela - Marsonia 85:7919:00Omis - Samobor 90:101
21:00Mladost - KK Záhřeb 60:88
ISLAND: Premier League ženy - Část vítězů
20:15Njardvik Ž - Haukar Ž 84:7121:15Grindavik Ž - Keflavik Ž 78:61
IZRAEL: Pohár
17:35Bnei Herzliya - Hapoel Beer Sheva 90:9417:40Ironi Kiryat Ata - Hapoel Eilat 80:61
17:45Nes Ziona - H. Afula 88:79
17:50Hapoel Holon - H. Haifa 90:73
18:00Hapoel Jeruzalém - Galil Elyon 89:69
JAPONSKO: B.League
11:05Gunma - Akita 68:8511:05Hokkaido - Alvark 71:98
11:05Chiba - Utsunomiya Brex 70:93
11:05Ibaraki Robots - Sendai 74:82
11:05Kyoto - Diamond Dolphins 83:90
11:05Nagasaki - Ryukyu 68:76
11:05Nagoya Fighting Eagles - Yokohama 80:64
11:05NeoPhoenix - SeaHorses Mikawa 102:83
11:05Osaka - Hiroshima D. 81:67
11:05Shimane - Saga 64:66
11:05Sun Rockers Shibuya - Shinshu 65:58
11:05Toyama - Brave Thunders 63:75
JAPONSKO: B2.League
11:00Fukuoka - Nara 42:7111:00Kobe - Ehime Orange Vikings 93:80
11:00Koshigaya Alphas - Aomori 91:67
11:00Kumamoto - Shiga 89:93
11:00Shizuoka - Altiri Chiba 80:87
11:00Yamagata Wyverns - Iwate 87:85pp
11:10Niigata - Fukushima 75:93
KAZACHSTÁN: National League - Play Off
14:00Pavlodar - Irbis Almaty 54:93LIBANON: Division 1
15:00Hoops - Antonine 66:77LITVA: LKL
18:00Mazeikiai - Pieno Zvaigzdes 79:73LUCEMBURSKO: LBBL - Play Off
20:00Bertrange - Amicale Steesel 91:8820:00Contern - Ettelbruck 83:100
20:15Larochette - Walferdange 88:75
20:30T71 Dudelange - Esch 65:83
MAĎARSKO: NB I ženy - O udržení
18:00Szigetszentmiklos Ž - Cegledi Ž 77:45MAĎARSKO: NB I ženy - Play Off
18:00DVTK Ž - Ujbuda BEAC Ž 86:5218:00Sopron Ž - PEAC-Pecs Ž 77:54
18:00Szekszárd Ž - TFSE-MTK Ž 88:82
18:00UNI Gyor Ž - Vasas Csata Ž 94:53
MEXIKO: CIBACOPA
03:45Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 96:9404:15Caballeros de Culiacan - Astros 73:93
04:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 75:86
04:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 80:84
04:15Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 97:92
NĚMECKO: BBL
20:00Hamburg - Syntainics MBC 107:76NORSKO: BLNO - Play Off
20:00Fyllingen - Gimle 78:77NOVÝ ZÉLAND: NBL
07:30Canterbury Rams - Nelson Giants 79:69POLSKO: Basket Liga
20:00Slask Wroclaw - Anwil Wloclawek 82:96ppPOLSKO: 1. Liga
19:00MKKS Koszalin - Gornik Walbrzych 80:8820:00HydroTruck Radom - WKK Wroclaw 78:63
20:00Poznaň - Kotwica Kolobrzeg 93:98
PORTUGALSKO: Taca da Liga - Skupinová fáze
22:00Imortal - Portimonense 88:66RAKOUSKO: Superliga ženy - Play Off
20:15Duches Klosterneuburg Ž - UBI Graz Ž 63:72ppRUSKO: VTB liga - Část poražených
16:15Minsk - Astana 60:58RUSKO: Premier Liga ženy
14:00Neftyanik Omsk Ž - Samara Ž 67:7615:00Nadezhda Ž - Dynamo Moskva Ž 76:55
15:00UMMC Jekatěrinburg Ž - Dynamo Kursk Ž 62:71
16:00Spartak Moskva Ž - Novosibirsk Ž 76:53
16:30Nika Siktivkar Ž - Enisey Krasnoyarsk Ž 68:62
SEVERNÍ MAKEDONIE: Prva Liga
19:00MZT Skopje - Vardar 86:7819:00Pelister - FMP Akademija 98:89
SLOVENSKO: Extraliga ženy - Play Off
19:00Šamorín Ž - CBK Košice Ž 72:59SLOVINSKO: Liga Nova KBM
18:00LTH Castings - Krka 63:78SLOVINSKO: 1. SKL ženy
20:45Maribor Ž - Cinkarna Celje Ž 52:127SRBSKO: První liga
18:00Tamiš - Zlatibor 78:8819:00Cacak 94 - Vojvodina Novi Sad 72:73
SRBSKO: 1. ŽLS ženy
18:30Vojvodina 021 Ž - Sloga Pozega Ž 69:6418:30OdloženoVrbas Ž - Topolchanka Ž -:-
ŠPANĚLSKO: LEB Plata
21:00Almansa - Enrique Soler 57:78ŠVÉDSKO: Superettan
19:00Eskilstuna - Ockelbo 76:8819:00Malbas - IK Eos 85:72
19:00Tureberg - Huddinge 57:69
20:00Sloga Uppsala - AIK Basket 102:82
ŠVÉDSKO: Basketettan ženy
20:00Alvik 2 Ž - Norrort Ž 102:67ŠVÝCARSKO: SB League - Play Off
19:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon 87:6819:30Geneva Lions - BBC Monthey 78:61
19:30SAM Massagno - Lausanne Basket 96:77
ŠVÝCARSKO: SB League ženy - Play Off
20:30Nyon Ž - BBC Troistorrents Ž 69:81TURECKO: TB2L - Play Off
11:00Istanbul Efendileri - Nazilli 67:9013:00Uskudar - CO Basket 55:73
15:00Cozum Ankara - Corlu 61:79
16:00Tesvikiye - Sakarya BB 55:67
TURECKO: KBSL ženy - Play Off
14:00Besiktas Ž - CBK Mersin Ž 67:7716:00Izmit Bld. Ž - Galatasaray Ž 75:78
UKRAJINA: FBU Superliga - Play Off
16:00Dněpr - BC Halychyna 97:5317:00Cherkaski Mavpy - Záporoží 82:67
18:00Rivne - Stariy Lutsk 92:68
URUGUAY: Liga Uruguaya - Část vítězů
01:00Aguada - Cordon 82:8801:00Defensor Sporting - Nacional 58:95
01:15Penarol - Hebraica y Macabi 99:74
USA: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 112:12700:00Long Island Nets - Grand Rapids Gold 127:94
01:00Memphis Hustle - Stockton Kings 118:117
02:00Salt Lake City Stars - Austin Toros Spurs 113:108
16:00Delaware Blue Coats - Capital City Go-Go 116:122
16:00Raptors 905 - Motor City Cruise 116:102
16:00Westchester - Greensboro Swarm 110:92
18:00Oklahoma City Blue - Birmingham Squadron 115:99
00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98pp
00:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
00:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
USA: NIT
00:00Ohio State - Georgia 77:7902:00Indiana State - Cincinnati 85:81
00:00Seton Hall - UNLV 91:68
USA: CIT
00:00Norfolk State - IPFW 75:67USA: CBI
00:00Arkansas State - High Point 80:8102:00Fairfield - Seattle 58:75
22:00Seattle - High Point 77:67
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.