OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Včera » Dohrané

EVROPA: Euroliga

19:00CSKA Moskva - Crvena zvezda 78:76
19:00Monako - Barcelona 81:85pp
20:00Olympiakos - Žalgiris Kaunas 83:68
20:30Milán - Anadolu Efes 75:71
21:00Real Madrid - Panathinaikos 88:65

FRANCIE: LNB

20:00Fos-sur-Mer - Orleans 83:52
20:00Chalons-Reims - Le Portel 106:73
20:00Roanne - Limoges 70:93
20:30Levallois - Gravelines-Dunkerque 72:65

ITÁLIE: Lega A

20:30Brindisi - Fortitudo Bologna 105:93

USA: NBA - Příprava

01:00Atlanta Hawks - Miami Heat 127:92
01:30Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves 107:101
02:00Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 107:113pp
04:00Sacramento Kings - Los Angeles Lakers 116:112
00:30Miami Heat - Boston Celtics 121:100

ARGENTINA: Torneo Super 20

00:00Argentino - Hispano Americano 95:88
00:00Ferro - Gimnasia 72:73
02:00San Lorenzo - Penarol 88:73
02:30Boca Juniors - Obras 72:54
00:00Riachuelo - Quimsa 76:80
00:00San Martin - Comunicaciones Mercedes 92:89

ČESKO: 1. Liga

18:00Prostějov - Zlín 75:58
19:00Litoměřice - Vyšehrad 95:46
19:00Plzeň - Chomutov 71:74
20:00OdloženoOpava 2010 - SA Brno -:-
20:00USK Praha B - Sokol Pražský 83:86

DÁNSKO: Basketligaen

18:30Kodaň - Næstved 68:99

EVROPA: ABA Liga

19:00Cibona - Partizan 61:79

EVROPA: ABA Liga 2

15:00Osijek - Lovcen Cetinje 76:94
18:00Pelister - Sutjeska 93:73

EVROPA: BNXT Liga

20:30Den Bosch - Hague 102:70

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

18:00Ventspils - BK Ogre 77:57

EVROPA: WBBL ženy

16:30Kibirkstis Vilnius Ž - Aistes LSU Kaunas Ž 67:60
18:30Ogres Ž - BJBS Riga 2 Ž 76:54

FILIPÍNY: Filipínský pohár - Play Off

09:00TNT KaTropa - San Miguel Beermen 90:103
12:00Magnolia Hotshots - Meralco Bolts 93:85

FINSKO: Korisliiga

17:30Helsinki Seagulls - KTP Basket 97:89
17:30Salon Vilpas - Kobrat 96:87

FINSKO: I Divisioona A

18:00Raiders Basket - HBA-Marsky Helsinki 103:99

FINSKO: Korisliiga ženy

17:30Vimpelin Veto Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž 85:60

FRANCIE: Pro B

20:00Aix-Maurienne - Vichy-Clermont 78:72
20:00Evreux - Nancy 86:93
20:00Lille - ASA 102:76
20:00Rouen - Antibes 68:92
20:00St. Chamond - Chalon/Saone 93:69
20:00Tours - Saint Quentin 78:74

FRANCIE: Espoirs U21

16:30Fos Provence U21 - Orleans U21 88:63
16:45Roanne U21 - Limoges U21 86:75
17:00Chalons-Reims U21 - Le Portel U21 80:65
17:00Levallois U21 - Gravelines-Dunkerque U21 81:74

FRANCIE: Ligue 2 ženy

16:00Centre Federal BB Ž - Montbrison Ž 70:62

CHORVATSKO: Premijer liga

18:00Split - Sonik Puntamika 99:58

ISLAND: Premier League

20:15Breidablik - IR Reykjavik 107:92
22:15Keflavik - Stjarnan 80:65

JAPONSKO: B.League

12:35Ryukyu - Brave Thunders 105:86

JIŽNÍ KOREA: KBL

12:00KCC Egis - Seoul Knights 85:82pp
12:00LG Sakers - Wonju DB 71:73

KYPR: Division A

18:30ENAD - Anorthosis 71:80pp

LITVA: Moteru Lyga ženy

18:00Šiauliai-Universitetas Ž - Kibirkstis Vilnius 2 Ž 90:69

MAĎARSKO: NB I. A

18:00Alba Fehérvár - KTE-Duna 91:93

NĚMECKO: BBL

20:30Bonn - Frankfurt 86:76

PARAGUAY: LNB - 3. fáze

01:00Dep. San Jose - Libertad 84:70
02:00Ciudad Nueva - Olimpia 73:99

POLSKO: Energa Basket Liga

17:30Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk 75:80
19:30Lublin - Torun 83:85

PORTORIKO: BSN - Play Off

02:00Brujos de Guayama - Cariduros Fajardo 82:86
02:00Capitanes De Arecibo - Cangrejeros 109:90

PORTUGALSKO: LFB ženy

21:45CAB Madeira Ž - Vitoria Ž 72:65

RAKOUSKO: Zweite Liga

19:30Steiermark - Furstenfeld 44:82

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

16:00OdloženoVoluntari - Cluj Napoca -:-

RUMUNSKO: Liga National ženy - 1. fáze

14:30Targu Secuiesc Ž - Rapid Bucuresti Ž 66:72pp

RUSKO: Pohár - Play Off

17:30Cheboksary - Sibirtelek-Lokomotiv 67:92

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Premier League

15:00Abha - Al Ansar 60:90
15:00Al Wehda - Al Nasr 76:94
17:00Al-Fateh - Al Ittihad 66:81
17:00Al-Hilal - Al Salam 74:73
17:00Dbae - Al Nahdha 66:77
17:00Ohod - Al Ahli 78:69

SLOVINSKO: 1. SKL ženy

20:00Cinkarna Celje Ž - ZKK Domzale Ž 110:38
20:00Ledita Ž - Ilirija Ž 73:62

SRBSKO: První liga

18:00KK Dynamic - Slodes 89:78

ŠVÉDSKO: Basketligan

19:04BC Lulea - Norrkoping 70:93
19:04Nassjo - Umeå 92:69
20:04Jamtland - Koping Stars 86:84

TURECKO: TBL

18:00Fethiye Bld. - Final Spor 84:75

TURECKO: TKBL ženy

13:00Mersin Ž - Karsiyaka Ž 103:49
17:00Botas 2 Ž - Rize Ž 66:46

UKRAJINA: FBU Superliga

17:30Ternopil-TNEU - Záporoží 69:77
18:00Dněpr - Oděsa 83:71
18:00Kyiv Basket - Prometey 63:90
18:30Kharkivski Sokoly - Khimik Yuzhny 79:52

VELKÁ BRITÁNIE: BBL Cup

20:30Manchester Giants - Cheshire Phoenix 91:61
20:30Sheffield Sharks - Newcastle Eagles 85:64

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.