OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

SVĚT: Mistrovství světa

16:00Ghana - Uruguay -:-
16:00Jižní Korea - Portugalsko -:-
20:00Kamerun - Brazílie -:-
20:00Srbsko - Švýcarsko -:-

ALŽÍRSKO: 2. liga

15:00ASM Oran - Ben Aknoun -:-
15:00JSM Tiaret - Temouchent -:-
15:00Medea - Oued Sly -:-
15:00Mlila - Annaba -:-
15:00Mostaganem - SC Mecheria -:-
15:00RC Kouba - GC Mascara -:-
15:00Relizane - El Khemis -:-
15:00Saida - Tlemcen -:-
15:00Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey -:-

ANGLIE: League One

20:45Bolton - Bristol Rovers -:-
20:45Charlton - Cheltenham -:-
20:45Ipswich - Fleetwood -:-
20:45Morecambe - Exeter -:-
20:45Peterborough - Barnsley -:-
20:45Plymouth - Port Vale -:-

ANGLIE: League Two

20:45Crewe - Newport -:-
20:45Doncaster - Walsall -:-
20:45Stevenage - Barrow -:-

ANGLIE: National League North

20:45Alfreton - Kidderminster -:-
20:45Darlington - Kettering -:-
20:45Chester - Blyth -:-

ANGLIE: National League South

20:45Bath - Welling -:-

ANGLIE: Southern League South Division

20:45Bracknell - Swindon S -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45Margate - Billericay -:-

ANGLIE: Premier League Cup

15:00Swansea U21 - Stoke U21 -:-
20:00Southampton U21 - Colchester U21 -:-

ARMÉNIE: 1. liga

11:00FC Gandzasar - BKMA 2 -:-
11:00Mika Jerevan - Syunik -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

18:00Neftci Baku - Karabach -:-

BAHRAJN: Premier League

15:30Al-Ahli Manama - Al-Hala -:-
16:30Al-Shabbab - Manama Club -:-
18:30Al Khalidiyah - East Riffa -:-

BELGIE: Challenger Pro League

20:00Anderlecht U23 - Genk U23 -:-
20:00St. Lutych U23 - Lierse K. -:-

BELGIE: Super League ženy

20:30Femina Woluwe Ž - St. Lutych Ž -:-
20:30Gent Ž - Charleroi Ž -:-

BELGIE: 1. národní liga ženy

20:00Genk II Ž - Leuven II Ž -:-

BULHARSKO: Pohár

11:30Beroe - CSKA 1948 Sofia -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Royal - AS Police -:-
16:30Sonabel Ouagadougou - Rahimo -:-

ČESKO: Tipsport liga

10:30Mladá Boleslav - Chrudim -:-
10:30Prostějov - Z. Moravce-Vráble -:-
10:30Vlašim - Pardubice -:-
13:00Hradec Králové - Varnsdorf -:-
13:00Trnava - Zlín -:-
14:00Trenčín - Zbrojovka Brno -:-

ČESKO: 1. liga ženy

16:30Slovan Liberec Ž - Slavia Praha Ž -:-

EGYPT: Premier League

13:45Arab Contractors - Ceramica Cleopatra -:-
13:45Ismaily - Smouha -:-
18:00Al Ahly - El Gaish -:-

EGYPT: Division 2 - sk. A

13:30Fayoum - Misr Elmaqasah -:-
13:30Mallawi - Kima Aswan -:-

EGYPT: Division 2 - sk. B

13:30Eastern Company - El Entag El Harby -:-
13:30Kahrabaa Ismailia - Al Qanah -:-
13:30Mostaqbal - ZED -:-
13:30Petrojet - Al-Sekka -:-
13:30Shabab Al Obour - Porto Suez -:-
13:30Suez SC - El Alameen -:-
13:30Wadi Degla - Al Nasr -:-

FRANCIE: National

19:30Bastia-Borgo - Red Star -:-
19:30Concarneau - Avranches -:-
19:30Dunkerque - Martigues -:-
19:30Chateauroux - Stade Briochin -:-
19:30Cholet - Villefranche -:-
19:30Le Mans - Bourg en Bresse -:-
19:30Nancy - Paris 13 Atl. -:-
19:30Orleans - Le Puy-en-Velay -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina B

19:30Boulogne - Wasquehal -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina C

18:00Sete - Hyeres -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

19:00Les Herbiers - Trelissac -:-
19:30Bergerac - GOAL FC -:-
20:00Angouleme - Andrezieux -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

18:00Montpellier Ž - Fleury 91 Ž -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Lincoln - Lions Gibraltar -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga 2

10:30FC Gareji Sagarejo - Spaeri -:-
10:30Merani Martvili - Georgia -:-
10:30Merani Tbilisi - Samtredia -:-
10:30Shukura - Rustavi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Off

04:00Xelaju - Coban Imperial 0:0

CHORVATSKO: Prva NL

13:00Kustosija - Rudes -:-
13:30Dragovoljac - Solin -:-

INDIE: ISL

15:00Odisha FC - North East Utd -:-

INDIE: I-League

12:00Churchill Brothers - Aizawl -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:00OdloženoPSIS Semarang - Arema -:-
12:15OdloženoBorneo - Barito Putera -:-
14:30OdloženoBali United - PSM Makassar -:-

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

07:15OdloženoBiak Numfor - Persipal BU -:-
09:15OdloženoKalteng Putra - Balikpapan -:-
09:15OdloženoPersekat - Yogyakarta -:-
09:15OdloženoPerserang Serang - Padang -:-
13:00OdloženoKaro United - PSKC Cimahi -:-

KYPR: 1. liga

18:00Doxa - Chloraka -:-
18:00Paralimni - AEK Larnaca -:-

LIBANON: Premier League

15:00Bourj FC - Nejmeh SC -:-

LIBYE: Premier League

14:00Al Sadaqa - Al Akhdar -:-
14:30Al Ahly Tripoli - Mahalla Tripoli -:-
14:30Olympic Azzaweya - Asswehly -:-
18:00Al-Nasr - Al Taawun -:-

MALI: Premiere Division

17:00Foot Elite - Real Bamako -:-

MAROKO: Botola 2

16:00USM Oujda - Raja Beni Mellal -:-
16:00Widad Temara - RAC Casablanca -:-

MAURITIUS: Super League

15:30Port Louis - Bolton City -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

20:00Emden - Lubeck -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

19:00TB Berlín - Lichtenberg -:-
19:00Viktoria Berlín - Meuselwitz -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

12:00Schalke II - Kolín n. R. II -:-
19:30Fortuna Kolín n. R. - Ahlen -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

19:30Furstenwalde - 1.FC Frankfurt -:-
19:45Hertha Zehlendorf - Rostocker FC -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

19:00Suderelbe - Niendorfer TSV -:-
19:30Harksheide - Sasel -:-
19:30TuS Osdorf - Tornesch -:-
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

19:30Eddersheim - Eint. Frankfurt II -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

19:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Engers -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

19:00Grossaspach - Backnang -:-
19:00Rielasingen-Arlen - Ravensburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

19:30SSVg Velbert - Hamborn -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

19:15Hoffenheim Ž - Bayern Ž -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Douanes Niamey - Espoir -:-
16:00OdloženoNigelec - Jangorzo -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Ferretti 2:0
02:00Esteli - Matagalpa 6:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 4:2
23:00Esteli U20 - Matagalpa U20 3:0

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

19:30Ajax Ž - PEC Zwolle Ž -:-
19:30Feyenoord Ž - Twente Ž -:-
19:30Sittard Ž - Telstar Ž -:-
19:30VV Alkmaar Ž - Den Haag Ž -:-

NOVÝ ZÉLAND: Národní liga ženy

00:00Western Springs Ž - Central Football Ž -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

16:00Bouake - Bassam -:-
19:00San Pedro - ES Bafing -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

20:00Varzim - Paredes -:-

PORTUGALSKO: Ligový pohár

21:45Torreense - Famalicao -:-

RUMUNSKO: Liga 1

14:30UTA Arad - Sepsi -:-
18:00Petrolul - U. Kluž -:-

RUMUNSKO: Liga 2

12:00Concordia - Unirea Slobozia -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

13:00CSM Ramnicu Sarat - Dinamo Bacau -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3

13:00F. Constanta 2 - Voluntari 2 -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

13:00Campulung - Popesti Leordeni -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5

13:00Odorheiu - Targu Secuiesc -:-
13:00SR Brasov - Olimpic Zarnesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

13:00Minerul Costesti - Sporting Rosiori -:-
13:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

13:00CSO Filiasi - Aurul Brad -:-
13:00Viitorul Tg. Jiu II - Gilortul Tg. Carbunesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8

12:00Ineu - Progresul Pecica -:-
13:00Avantul Periam - Phoenix Buzias -:-
13:00Bisnov - CSM Resita -:-
13:00Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova -:-
13:00Ghiroda & Giarmata Vii - Teuz Cermei -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9

13:00ACS Targu Mures 1898 - Viitorul Cluj -:-
13:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-
13:00Unirea Alba-Iulia - Univ. din Alba Iulia -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10

13:00Gloria 2018 Bistrita - Bihor -:-

RWANDA: Premier League

18:00Gasogi United - APR -:-
18:00Marines - Mukura Victory Sports -:-

ŘECKO: Super League 2

14:00Ilioupoli - Panachaiki -:-
14:00Rouf Pao - Irodotos -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

20:45Glenavon - Larne -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

20:45Annagh - Dundela -:-

SEYCHELLY: First Division League

13:00Lightstars - Santos -:-
13:00Revengers - Cote d'Or -:-
15:00Anse Royale - Foresters FC -:-

SKOTSKO: Lowland League

20:45Broomhill - Civil Service Strollers -:-

SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy

20:00Primorje Ž - Krim Ž -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

11:00Elche (Esp) - West Brom (Eng) -:-
11:00Liefering (Aut) - Graficar Beograd (Srb) -:-
11:00Sigma Olomouc (Cze) - Kvítkovice (Cze) -:-
11:30Lille (Fra) - Club Bruggy (Bel) -:-
12:00Podbeskidzie (Pol) - Gornik Z. (Pol) -:-
13:00Bohemians B (Cze) - Dukla Praha (Cze) -:-
13:00Polonia V. (Pol) - Skierniewice (Pol) -:-
13:30Frankfurt (Ger) - Sandhausen (Ger) -:-
14:00Braunschweig (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) -:-
14:00Grasshopper II (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
14:00LASK (Aut) - Admira (Aut) -:-
14:00RB Lipsko (Ger) - Horsens (Den) -:-
14:00Ried (Aut) - České Budějovice (Cze) -:-
14:00Sivasspor (Tur) - Partizani (Alb) -:-
14:00Žilina (Svk) - Pov. Bystrica (Svk) -:-
14:30Grasshoppers (Sui) - Altach (Aut) -:-
15:00Blackburn (Eng) - Hearts (Sco) -:-
15:00Hannover (Ger) - Hertha (Ger) -:-
15:00Monako (Fra) - Cercle Bruggy (Bel) -:-
15:00Rapid Vídeň (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
15:00St. Polten (Aut) - Hartberg (Aut) -:-
16:00Zbrojovka Brno B (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
17:00Austria II (Aut) - Traiskirchen (Aut) -:-
17:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) -:-
17:00Wolfsberg (Am) (Aut) - Sturm Graz (Am) (Aut) -:-
18:30Wiener (Aut) - FAC Vídeň (Aut) -:-
20:30Stoke (Eng) - Nottingham (Eng) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

20:40Slask Ž (Pol) - Hradec Králové Ž (Cze) -:-

SÝRIE: Premier League

12:00OdloženoAl-Ittihad - Al Majd -:-
12:00OdloženoAl Jaish - Al Taliya -:-
12:00OdloženoAl-Jazeera - Al Karamah -:-
12:00OdloženoAl Karamah - Jableh -:-
12:00OdloženoAl Majd - Foutoua -:-
12:00OdloženoAl Taliya - Hottin -:-
12:00OdloženoAl Wahda - Hottin -:-
12:00Foutoua - Tishreen -:-
12:00OdloženoFoutoua - Wathbah -:-
12:00OdloženoJableh - Al Wahda -:-
12:00OdloženoTishreen - Al-Jazeera -:-
12:00OdloženoTishreen - Al-Ittihad -:-
12:00OdloženoWathbah - Al Jaish -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

21:30Granada - Alavés -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

22:00Estrella - Tenerife B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

20:15Huarte - Pena -:-
20:30CD Ardoi - Burlades -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Kagera Sugar - Ihefu -:-
14:00Singida Big Star - Namungo -:-

TOGO: Championnat National

16:00Binah - Semassi -:-

TURECKO: 1. Lig

18:00Eyupspor - Tuzlaspor -:-

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

11:00FC Asgabat - Merw -:-
11:00Nebitci - Kopetdag Asgabat -:-

UGANDA: Premier League

12:00Onduparaka FC - Kampala City -:-
14:00BUL - Wakiso Giants -:-
14:00Express - Arua Hill -:-
14:00URA SC - Blacks Power -:-

UKRAJINA: Premier League

12:00Č. Oděsa - Kryvbas -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Airbus - Connah's Q. -:-
20:45Bala Town - Flint -:-
20:45Caernarfon - Newtown -:-
20:45Haverfordwest - Penybont -:-
20:45Pontypridd - Cardiff Metropolitan -:-
20:45TNS - Aberystwyth -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.