OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Kurzy

EVROPA: Evropská konferenční liga - Play Off

21:00AS Řím - Feyenoord -:- [ 2.39 | 3.43 | 3.19 ]

ALŽÍRSKO: 1. liga

17:00Tlemcen - Setif -:- [ 14.00 | 5.71 | 1.20 ]

ARGENTINA: Copa Argentina

20:05Platense - Belgrano -:- [ 2.07 | 2.79 | 3.78 ]
22:10Gimnasia L.P. - Liniers -:-

ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze - Play Off

17:00Lanus 2 - Estudiantes 2 -:-

ARMÉNIE: Premier League

12:00Van - Noravank -:- [ 2.57 | 3.05 | 2.59 ]
14:00Noah - Urartu -:- [ 2.49 | 2.80 | 2.90 ]
15:30BKMA - Alashkert -:- [ 5.83 | 3.95 | 1.46 ]

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW

11:00Broadmeadow - Weston Workers -:- [ 1.29 | 5.11 | 7.22 ]
11:00Cooks Hill United - Lake Macquarie -:- [ 1.91 | 3.75 | 3.20 ]

AUSTRÁLIE: NPL Western Australia

13:00Balcatta - Stirling Macedonia -:- [ 5.23 | 4.39 | 1.45 ]
13:30Cockburn City - Gwelup Croatia SC -:- [ 1.87 | 3.75 | 3.30 ]

BANGLADÉŠ: Premier League

11:00OdloženoSheikh Russel - Baridhara -:-

BELGIE: National Division 1 - Skupina o postup

20:00Dender - Dessel -:-
20:00Knokke - RFC Liege -:-

BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul

17:00Coton FC - FC Loto -:-
17:00Dynamo Abomey - Eternel -:-
17:00Pantheres - JS Pobe -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:30Banovici - Travnik -:-
17:30Bratstvo Gracanica - GOSK Gabela -:-
17:30Gradacac - Tomislav -:-
17:30HNK Orasje - TOSK Tesanj -:-
17:30Igman K. - Gradina Srebrenik -:-
17:30Jedinstvo Bihac - Hadzici -:-
17:30Kakanj - Mladost DK -:-
17:30Vis Simm-Bau - Gorazde -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00Sport Recife - CRB 0:1 [ 1.96 | 2.80 | 4.64 ]
02:30Ponte Preta - Chapecoense 0:0 [ 2.23 | 2.65 | 3.89 ]
00:00Londrina - Operario -:- [ 2.35 | 2.77 | 3.37 ]

BRAZÍLIE: Campeonato Carioca 2 - 1. fáze

20:00Angra dos Reis - America RJ -:-
20:00Marica - Friburguense -:-
20:00Volta Redonda - Goncalense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro 2

20:00Tupynambas - Coimbra -:-
00:30Aymores - Betim -:-
00:30Boa - Uberaba -:-
00:30Democrata SL - Tupi-MG -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

17:00Slivnishki Geroy - Kostinbrod -:-

ČESKO: MSFL

17:00Sigma Olomouc B - Rosice -:- [ 1.22 | 5.50 | 6.76 ]
17:30Blansko - Vrchovina -:- [ 1.75 | 4.00 | 3.05 ]
17:30FK Frýdek-Místek - Znojmo -:- [ 1.60 | 4.30 | 3.43 ]
17:30Otrokovice - Slovácko B -:- [ 3.36 | 3.80 | 1.70 ]
17:30Uherský Brod - Baník Ostrava B -:- [ 3.59 | 4.20 | 1.58 ]
17:30Uničov - Vratimov -:- [ 1.15 | 5.80 | 9.31 ]
17:30Velké Meziříčí - Jihlava B -:- [ 1.15 | 6.00 | 8.83 ]
18:00Hlučín - Zlín B -:- [ 1.25 | 5.50 | 5.97 ]

ČESKO: Zlínský KP

18:00Valašská Polanka - Boršice -:-
18:00Velké Karlovice - Slušovice -:-

ČESKO: Jihomoravský KP

17:30Bohunice - Bosonohy -:-
17:30Ivančice - Ratíškovice -:-
17:30Kuřim - Krumvíř -:-
17:30M. Krumlov - Rousínov -:-
17:30Moravská Slavia - Boskovice -:-
17:30Ráječko - Bystrc -:-
17:30Sparta Brno - Líšeň B -:-
17:30Svratka Brno - Mutěnice -:-

ČESKO: Středočeský KP

17:00Český Brod B - Klíčany -:-

DÁNSKO: 2. divize - Skupina o udržení

19:00Kolding - Aarhus Fremad -:-

EKVÁDOR: Serie B

22:00Chacaritas - Ind. Juniors -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

16:30Tallinna Kalev - Parnu JK Vaprus -:- [ 2.25 | 3.46 | 2.70 ]
18:30Narva - Flora -:- [ 11.30 | 6.31 | 1.19 ]

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

18:00Tallina Kalev Ž - Polva Lootos Ž -:-

EVROPA: ME do 17 let - Play Off

16:30Německo U17 - Francie U17 -:-
19:00Nizozemsko U17 - Itálie U17 -:-

FINSKO: Pohár

16:30HAPK - Lahti -:-
17:00Oulu - Ilves 2 -:-
17:00SJK Akatemia - SJK -:-
17:30EPS - Mariehamn -:-
17:30HJS - Kiffen -:- [ 2.30 | 4.00 | 2.41 ]
17:30JIPPO - Atlantis -:- [ 1.70 | 4.20 | 3.67 ]
17:30VPS - VJS -:-
18:00Ilves-Kissat - PK-35 -:-
18:00JaPS - Komeetat -:-
18:00Mikkeli - Jaro -:- [ 2.76 | 3.32 | 2.27 ]
19:00KTP - Haka -:- [ 4.73 | 3.72 | 1.60 ]

GABON: Championnat D1

15:00Akanda - Mberi Sportif -:-
15:00Bitam - Dikaki -:-
15:00Mangasport - Missile -:-
16:00Bouenguidi - Pelican -:-
17:00FC Libreville - CF Mounana -:-
17:00Stade Migoveen - Oyem -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

17:00Din. Tbilisi - Telavi -:-
19:00Dinamo Batumi - Samgurali -:-

IRÁK: Super Liga

19:00Al Quwa Al Jawiya - Al Najaf -:-

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

17:30Foolad - Sepahan -:- [ 3.70 | 2.60 | 2.22 ]
17:30Havadar SC - Gol Gohar -:- [ 3.06 | 2.54 | 2.61 ]
17:30Naft M.I.S - Sanat-Naft -:- [ 2.35 | 2.53 | 3.51 ]
17:30Persepolis - Shahr Khodrou -:- [ 1.20 | 5.41 | 13.90 ]
17:30Tractor-Sazi - Fajr Sepasi -:- [ 2.30 | 2.55 | 3.59 ]

ISLAND: Pohár

19:00Fylkir - Vestmannaeyjar -:- [ 2.00 | 4.20 | 2.80 ]
21:15Hafnarfjordur - Kari -:-
21:15Keflavik - Njardvik -:- [ 1.21 | 6.15 | 9.52 ]
21:45Stjarnan - KR Reykjavik -:- [ 2.11 | 3.69 | 2.80 ]

ITÁLIE: Serie C - Postupové Play Off

19:00Catanzaro - Padova -:- [ 2.22 | 2.87 | 3.27 ]
21:00FeralpiSalo - Palermo -:- [ 2.57 | 2.83 | 2.78 ]

ITÁLIE: Serie D - Skupina D - Play Off

16:00Lentigione - Correggese -:-
18:00Ravenna - Ath. Carpi -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina F - Play Off

16:00Trastevere Calcio - Vastese -:-
20:45US Tolentino - Sambenedettese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

14:00Carbonia - Gladiator -:-
14:30Muravera - Aprilia -:-
16:00Arzachena - Latte Dolce -:-
16:00Cassino - Lanusei Calcio -:-
16:00Cynthialbalonga - Calcio Giugliano -:-
16:00Nuova Florida - Afragolese -:-
16:00Ostia Mare - Insieme Formia -:-
16:00Torres - Atletico Uri -:-
16:00Vis Artena - R. Monterotondo -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H - Play Off

16:00Bitonto - Citta di Fasano -:-
16:00Francavilla - Nocerina -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I - Play Off

16:00AS Acireale - Lamezia Terme -:-
16:00Cavese - S. Agata -:-

ITÁLIE: Serie D - Část vítězů

16:00ArzignanoChiampo - Novara -:-
17:00Recanatese - San Donato -:-

ITÁLIE: Primavera 1 - Play Off

17:00Cagliari U19 - Sampdoria U19 -:-

JAPONSKO: J1 League

12:00C-Osaka - Urawa -:- [ 2.68 | 2.97 | 2.80 ]
12:00G-Osaka - Hirošima -:- [ 4.68 | 3.70 | 1.73 ]
12:00Kashima - Sagan Tosu -:- [ 1.89 | 3.43 | 4.14 ]
12:00Kawasaki - Shonan -:- [ 1.55 | 3.78 | 6.63 ]
12:00Kobe - Iwata -:- [ 1.92 | 3.41 | 4.03 ]
12:00Sapporo - Kashiwa -:- [ 2.23 | 3.27 | 3.24 ]
12:00Shimizu - Tokyo -:- [ 2.73 | 2.99 | 2.74 ]
12:00Yokohama M. - Kyoto -:- [ 1.54 | 4.24 | 5.62 ]
12:30Nagoya - Avispa Fukuoka -:- [ 2.29 | 2.70 | 3.85 ]

JAPONSKO: J2 League

11:00Grulla Morioka - Yokohama -:- [ 5.23 | 3.65 | 1.62 ]
12:00Kusatsu - Kumamoto -:- [ 2.82 | 2.84 | 2.66 ]
12:00Mito - Albirex Niigata -:- [ 3.24 | 3.21 | 2.17 ]
12:00Oita - Blaublitz -:- [ 1.98 | 3.01 | 4.10 ]
12:00Omiya Ardija - Ryukyu -:- [ 2.06 | 3.36 | 3.35 ]
12:00Tochigi - Machida -:- [ 4.06 | 2.65 | 2.18 ]
12:00Vegalta Sendai - Okayama -:- [ 2.11 | 3.26 | 3.33 ]
12:00Verdy - Kanazawa -:- [ 2.12 | 3.29 | 3.26 ]
12:00V-Varen Nagasaki - Chiba -:- [ 2.48 | 2.72 | 3.21 ]
12:00Yamagata - Renofa Yamaguchi -:- [ 1.67 | 3.49 | 5.07 ]
12:30Kofu - Tokushima -:- [ 2.35 | 2.80 | 3.34 ]

JAPONSKO: J3 League

11:30Tottori - Ehime -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinová fáze

00:15Nacional (Uru) - Bragantino (Bra) 3:0 [ 2.63 | 3.09 | 2.64 ]
00:15Velez Sarsfield (Arg) - Estudiantes (Arg) 4:0 [ 1.31 | 4.89 | 8.72 ]
02:30Emelec (Ecu) - Independiente Petrolero (Bol) 7:0 [ 1.06 | 12.30 | 28.00 ]
02:30Flamengo (Bra) - Sporting Cristal (Per) 2:1 [ 1.18 | 6.39 | 13.00 ]
02:30Palmeiras (Bra) - Dep. Tachira (Ven) 4:1 [ 1.14 | 7.30 | 14.90 ]
02:30U. Catolica (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:1 [ 2.14 | 3.13 | 3.39 ]
00:00Colo Colo (Chi) - Fortaleza (Bra) -:- [ 2.01 | 3.19 | 3.70 ]
00:00River Plate (Arg) - A. Lima (Per) -:- [ 1.07 | 10.40 | 27.30 ]

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinová fáze

00:15Santos (Bra) - Banfield (Arg) 1:1 [ 1.52 | 3.64 | 6.83 ]
00:15U. Calera (Chi) - U. Catolica (Ecu) 3:2 [ 1.61 | 3.71 | 5.22 ]
02:30Defensa y Justicia (Arg) - Antofagasta (Chi) 0:2 [ 1.30 | 5.00 | 8.93 ]
02:30Ind. Medellin (Col) - Guairena FC (Par) 1:1 [ 1.94 | 3.22 | 3.93 ]
02:30Internacional (Bra) - Nueve de Octubre (Ecu) 5:1 [ 1.02 | 19.60 | 36.00 ]
02:30LDU Quito (Ecu) - Atletico GO (Bra) 1:1 [ 1.71 | 3.52 | 4.74 ]
00:15J. Wilstermann (Bol) - Everton (Chi) -:- [ 1.51 | 3.94 | 6.13 ]
00:15Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) -:- [ 1.14 | 6.97 | 15.60 ]
00:15Sao Paulo (Bra) - Ayacucho (Per) -:- [ 1.10 | 8.61 | 21.20 ]
00:15Wanderers (Uru) - Barcelona SC (Ecu) -:- [ 3.66 | 3.37 | 1.95 ]

JIŽNÍ KOREA: Pohár

12:00Bucheon - Gwangju -:- [ 2.92 | 3.20 | 2.25 ]
12:00Daejeon Korail - Daegu -:- [ 8.01 | 4.50 | 1.33 ]
12:00Gyeongnam - Ulsan Hyundai -:- [ 5.12 | 4.00 | 1.53 ]
12:00Jeonbuk - Ulsan Citizen -:- [ 1.13 | 7.00 | 14.10 ]
12:00Jeonnam - Busan Kyotong -:- [ 1.75 | 3.35 | 4.37 ]
12:00Pohang - Seongnam -:- [ 1.80 | 3.20 | 4.33 ]
12:00Suwon - Gangwon -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.22 ]
12:30Seoul - Jeju -:- [ 2.92 | 3.00 | 2.36 ]

KAMERUN: Elite Two

16:00FC Rangers of Bafut - Aigle Royal -:-
16:30AS Fap - Unisport Bafang -:-
16:30Leopard de Douala - Ngaoundere -:-

KANADA: Championship

00:00HFX Wanderers - Toronto FC 1:2
04:00Pacific FC - York Utd 2:3pen

KYPR: Pohár

18:00Omonia - Achnas -:- [ 1.53 | 3.53 | 5.83 ]

LITVA: Pohár

13:00BFA Vilnius - Hegelmann -:-
18:00Suduva - Banga -:- [ 1.33 | 4.80 | 7.20 ]
18:00Transinvest - Jonava -:-

MAROKO: Botola Pro

21:30Tanger - Berkane -:- [ 2.76 | 2.59 | 2.81 ]

NĚMECKO: Regionální liga Sever - Skupina o postup

19:00Hildesheim - Teutonia Ottensen -:- [ 2.84 | 3.34 | 2.21 ]

NĚMECKO: Regionální liga Sever - Skupina o udržení

20:45Altona - Oberneuland -:- [ 1.99 | 3.45 | 3.21 ]

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

18:30Mahlsdorf - Neustrelitz -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

19:00Arnstadt - Plauen -:-
19:00Einheit Wernigerode - Inter Lipsko -:-
19:30Erfurt - Sandersdorf -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko - Skupina o udržení

19:30Preussen Reinfeld - SC Weiche-08 II -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko - Skupina o postup

18:30Kaan-Marienborn - Paderborn II -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko - Skupina o postup

19:30Waldalgesheim - Dudenhofen -:-
20:00Diefflen - Engers -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

19:00Nottingen - Stuttgarter Kickers -:-
19:00Oberachern - Dorfmerkingen -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní - Část poražených

20:00SpVgg Sterkrade-Nord - TuRU Dusseldorf -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

20:00Excelsior 31 - SteDoCo -:-
20:00Harkemase Boys - Lisse -:-
20:00Oostzaan - Heemskerk -:-
20:00Staphorst - DVS '33 Ermelo -:-

NORSKO: Eliteserien

18:00Aalesund - Jerv -:- [ 1.45 | 4.49 | 6.68 ]
18:00Bodo/Glimt - Strömsgodset -:- [ 1.34 | 5.20 | 7.96 ]
18:00Kristiansund - Tromso -:- [ 3.07 | 3.57 | 2.19 ]
18:00Odd - Sandefjord -:- [ 1.73 | 3.96 | 4.30 ]
18:00Viking - Ham-Kam -:- [ 1.35 | 5.08 | 8.08 ]
20:00Lilleström - Vålerenga -:- [ 1.97 | 3.71 | 3.51 ]

NORSKO: Nasjonal U19 CL

14:00Bodo/Glimt U19 - Tromso U19 -:-

NORSKO: Toppserien ženy

18:00Arna-Bjørnar Ž - Kolbotn Ž -:- [ 3.37 | 3.55 | 1.90 ]
18:00Brann Ž - RØA Ž -:- [ 1.04 | 14.50 | 29.70 ]
18:00Lyn Ž - Avaldsnes Ž -:- [ 1.29 | 5.12 | 7.40 ]
18:00Rosenborg Ž - LSK Kvinner Ž -:- [ 1.41 | 4.35 | 5.83 ]
18:00Stabaek Ž - Vålerenga Ž -:- [ 7.88 | 5.19 | 1.27 ]

NORSKO: Pohár ženy

18:00Grand Bodo Ž - Tromso Ž -:-
19:00Grimstad Ž - Sandefjord Ž -:-
19:00Molde Ž - Aalesund Ž -:-
19:15Porsanger Ž - Medkila Ž -:-

PARAGUAY: División Intermedia

00:30San Lorenzo - Independiente F.B.C. 2:0

POLSKO: 2. liga - Postupové Play Off

17:45Ruch - Stezyca -:-
20:30Suwalki - Motor Lublin -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

19:00Allerheiligen - Vocklamarkt -:-
19:00Deutschlandsberger - Weiz -:-
19:00Weindorf St. Anna - Stadl Paura -:-
19:00Wels - WSC Wels -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk - Skupina o udržení

18:30USK Anif - Wals-Grunau -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Skupina o postup

19:30Johann - Schwaz -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Postupové Play Off

17:00CA Oradea - CS Hunedoara -:-
17:00CSM Deva - CSC Dumbravita -:-
17:00CSM Focsani - Dante Botosani -:-
17:00FC Pucioasa - CSM Slatina -:-
17:00Foresta Suceava - Otelul -:-
17:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Resita -:-
17:00Metalurgistul Cugir - Baia Mare -:-
17:00Popesti Leordeni - Progresul Spartac -:-
17:00Tunari - Afumati -:-
17:00Viitorul Daesti - Odorheiu -:-

RUMUNSKO: Pohár ženy

10:00Ol. Kluž Ž - Vasas Odorhei Ž -:-
16:30Piros Security Ž - Heniu Prundu Bargaului Ž -:-

RUSKO: Premier Liga - Baráž o udržení

11:30SKA Khabarovsk - Chimki -:-
16:30Orenburg - Ufa -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

15:00Zvezda Perm - Zenit-Izhevsk -:-

RWANDA: Premier League

15:00Marines - Rayon Sport -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Off

20:45Pennarossa - Tre Fiori -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: Caribbean Club Championship - 4.-5. místo

23:00Waterhouse - Bayamon -:-

SEVERNÍ IRSKO: Premiership ženy

20:45Cliftonville Ž - Glentoran Ž -:-
20:45Derry City Ž - Sion Swifts Ž -:-
20:45Mid-Ulster Ž - Crusaders Ž -:-
21:00Lisburn Ladies Ž - Linfield Ž -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:11Anti Drugs Strikers - FC Johansen -:-
18:15Diamond Stars - Sierra Leone Police -:-
18:15East End Lions - Bai Bureh Warriors -:-
18:15East End Tigers - Bo Rangers -:-
18:15Old Edwardians - SLIFA -:-
18:15Ports Authority - Wusum Stars -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Západ

17:00Beluša - Nitra -:-
17:00Imeľ - Šaľa -:-
17:00LR Crystal - Kalná n. Hronom -:-
17:00Malženice - Z. Moravce B -:-
17:00Marcelová - Nové Mesto n. V. -:-
17:00Nové Zámky - Levice -:-
17:00Partizanske - Častkovce -:-
17:00Pov. Bystrica - Myjava -:-
17:00Veľké Ludince - Galanta -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Bratislava

18:00Pezinok - Bernolákovo -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Východ

17:30Podvinci - Zavrc -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:15Al Dhafra - Al Urooba -:- [ 1.68 | 3.70 | 4.14 ]
19:00Al-Wahda - Al Nasr -:- [ 1.61 | 3.74 | 4.56 ]
19:00Al Wasl - Al-Jazira -:- [ 1.52 | 4.09 | 4.86 ]

SRBSKO: Super Liga - Baráž o udržení

17:00Zeleznicar Pancevo - Radnicki 1923 -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.74 ]
19:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.81 ]

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

17:00Borac 1926 - Sloga Kraljevo -:-
17:00Mladi Radnik - Real Podunavci -:-
17:00Sloga Pozega - Buducnost Arilje -:-
17:00Susica - RSK Rabrovo -:-
17:00Takovo - Jedinstvo U. -:-
19:00Sloboda - Radevac -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

14:00ZrušenoIndie - Zambie -:-
16:00Uzbekistán U23 - Tádžikistán U23 -:-
18:45Katalánsko - Jamajka -:- [ 1.45 | 4.20 | 5.84 ]
19:00Alžírsko U23 - Palestina U23 -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

12:05A-League Stars (Aus) - Barcelona (Esp) -:-

ŠPANĚLSKO: Copa de la Reina ženy

21:00Barcelona Ž - Real Madrid Ž -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

19:00Forward - Karlstad -:- [ 5.70 | 4.32 | 1.42 ]
19:00Hammarby TFF - Haninge -:- [ 2.76 | 3.47 | 2.22 ]
19:00Motala - Orebro Syr. -:- [ 1.94 | 3.66 | 3.17 ]
19:00Sollentuna - Stockholm Internazionale -:- [ 2.43 | 3.43 | 2.50 ]
19:00Sylvia - Sandvikens -:- [ 3.16 | 3.56 | 1.98 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

18:30Lunds - Torns -:- [ 1.92 | 3.62 | 3.27 ]
19:00IFK Malmö - Qviding -:- [ 2.41 | 3.23 | 2.65 ]
19:00Tvaakers - Ljungskile -:- [ 2.05 | 3.36 | 3.16 ]
19:30Vanersborgs IF - Trollhättan -:- [ 3.41 | 3.20 | 2.01 ]

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:30Bergnasets AIK - Skelleftea -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

19:30Sandvikens - Skiljebo -:-
20:00Osteraker IFK - IFK Stocksund -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

19:00Assyriska BK - Onsala BK -:-
19:30Ullareds IK - Torslanda -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

19:00Eslovs - Hassleholms IF -:-
19:00Hogsby - Karlskrona -:-
19:00IFK Hassleholm - Balkan -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

19:00United Nordic - Trosa-Vagnharads -:-
19:30Arameisk-Syrianska - Huddinge -:-
19:30IFK Eskilstuna - Varmbols -:-
20:15Lidingo IFK - Syrianska -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

19:00Ahlafors - Angered -:-
19:00Kumla - Karlslunds -:-
19:00Stenungsunds - Herrestads AIF -:-
19:15Lidkopings FK - Grebbestads -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Mbeya Kwanza - Kagera Sugar -:-
15:00Polisi Tanzania - Mtibwa Sugar -:-

THAJSKO: Ligový pohár

13:00Chonburi - Prachuap -:-
14:00Buriram - Chiangrai -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o titul

17:00CS Sfaxien - Etoile Sahel -:- [ 2.33 | 2.54 | 3.53 ]

TURECKO: 1. Lig - Play Off

17:30Erzurum BB - Istanbulspor -:- [ 2.30 | 3.43 | 2.66 ]
20:00Eyupspor - Bandirmaspor -:- [ 2.24 | 3.27 | 2.85 ]

TURECKO: 3. Lig Group 2 - Play Off

15:30Iskenderunspor - Igdir FK -:-

URUGUAY: Segunda Division

18:00Racing Montevideo - La Luz -:- [ 1.88 | 3.07 | 4.03 ]
20:00Miramar - Sud America -:- [ 2.81 | 3.00 | 2.42 ]
20:00Uruguay Montevideo - Central Esp. -:- [ 2.26 | 2.92 | 3.15 ]
20:15Rampla Juniors - Progreso -:- [ 3.93 | 3.06 | 1.91 ]

USA: USL Championship

03:00New Mexico - Phoenix Rising 7:0 [ 2.42 | 3.40 | 2.53 ]

USA: USL League Two

01:30Ann Arbor - Kalamazoo FC 1:2
01:30Caledonia - Nona 0:3
01:30East Atlanta - Bantams 1:4
01:30Tormenta II - Asheville City 1:1
01:30West Chester Utd - RC New Jersey 3:2
02:00Springfield - Chicago Dutch Lions 1:2
21:00FC Florida U23 - Weston -:-
00:00Miami City - Tampa Bay U23 -:-

USA: NISA

23:30Michigan Stars - Bay Cities -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.