OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Dohrané

EVROPA: Liga mistrů - Skupinová fáze

18:45Ajax - Besiktas 2:0
18:45Šachtar - Inter 0:0
21:00Dortmund - Sporting 1:0
21:00FC Porto - Liverpool 1:5
21:00PSG - Manchester City 2:0
21:00RB Lipsko - Club Bruggy 1:2
21:00Real Madrid - Š. Tiraspol 1:2

ANGLIE: Championship

20:45Cardiff - West Brom 0:4
20:45Huddersfield - Blackburn 3:2
20:45Hull - Blackpool 1:1
20:45Middlesbrough - Sheffield Utd 2:0
20:45Preston - Stoke 1:1
20:45QPR - Birmingham 2:0

ANGLIE: League One

20:45Burton - Portsmouth 2:1
20:45Cambridge Utd - Gillingham 0:2
20:45Charlton - Bolton 1:4
20:45Ipswich - Doncaster 6:0
20:45Milton Keynes - Fleetwood 3:3
20:45Morecambe - Lincoln 2:0
20:45Oxford Utd - Accrington 5:1
20:45Plymouth - Crewe 1:1
20:45Rotherham - Wimbledon 3:0
20:45Shrewsbury - Wycombe 1:2
20:45Sunderland - Cheltenham 5:0
20:45Wigan - Sheffield Wed 1:2

ANGLIE: National League

20:45Altrincham - King’s Lynn 4:1
20:45Bromley - Grimsby 3:1
20:45Woking - Chesterfield 3:1

ANGLIE: National League North

20:45York - Hereford 0:1

ANGLIE: National League South

20:45Chippenham - Ebbsfleet 2:5

ANGLIE: NPL Premier Division

20:45OdloženoAtherton - Ashton Utd -:-
20:45FC United - Scarborough 6:0
20:45Gainsborough - Buxton 0:0
20:45Grantham - Nantwich 0:1
20:45Hyde - Morpeth 2:2
20:45Mickleover - Bamber Bridge 0:1
20:45Radcliffe - Matlock 0:1
20:45South Shields - Lancaster 2:1
20:45Stafford - Witton Albion 1:1
20:45Warrington - Basford 2:3
20:45Whitby - Stalybridge 0:1

ANGLIE: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Royston 1:3
20:45OdloženoAlvechurch - Stratford -:-
20:45OdloženoBanbury - Biggleswade Town -:-
20:45Bromsgrove - Hednesford 2:1
20:45OdloženoLeiston - Needham Market -:-
20:45Nuneaton - Peterborough Sports 1:4
20:45St. Ives - Barwell 1:3
20:45OdloženoTamworth - Hitchin -:-

ANGLIE: Southern League South Division

20:30Hartley Wintney - Beaconsfield Town 1:4
20:45OdloženoHarrow - Hayes & Yeading -:-
20:45OdloženoHendon - Chesham -:-
20:45OdloženoKings Langley - Walton Casuals -:-
20:45Merthyr Town - Tiverton 1:2
20:45OdloženoMet. Police - Farnborough -:-
20:45Salisbury - Poole 1:1
20:45OdloženoTaunton - Yate Town -:-
20:45OdloženoTruro - Dorchester -:-
20:45OdloženoWeston-super-Mare - Swindon S -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45OdloženoBishop's Stortford - Enfield Town -:-
20:45OdloženoBowers & Pitsea - Corinthian-Casuals -:-
20:45OdloženoFolkestone - Hornchurch -:-
20:45Haringey - Potters Bar 2:2
20:45Cheshunt - Brightlingsea 3:1
20:45OdloženoLewes - Carshalton -:-
20:45OdloženoMargate - East Thurrock -:-
20:45OdloženoWorthing - Merstham -:-

ANGLIE: EFL Trophy

20:00Carlisle - Everton U21 2:0
20:00OdloženoForest Green - Brighton U21 -:-
20:00Oldham - Leeds U21 2:3
20:30Colchester - West Ham U21 1:0

ANGLIE: Professional Development League

14:00Barnsley U23 - Sheffield Utd U23 1:3
14:00Colchester U23 - Swansea U23 3:1
14:00QPR U23 - Watford U23 0:0
15:00Peterborough U23 - Hull U23 1:1

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Argentinos Jrs - Racing Club 2:0
01:15Newells Old Boys - Huracan 0:1

ARGENTINA: Primera Nacional

02:30Deportivo Moron - Brown Adrogue 0:2

ARGENTINA: Primera D - Clausura

20:00Sportivo Barracas - Deportivo Muniz 6:0

ARMÉNIE: Premier League

14:00Noravank - Van 1:0

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

11:45Gold Coast - Peninsula 3:3

ÁZERBÁJDŽÁN: Division 1

13:00Kapaz - Karabach 2 4:2
14:00Neftci Baku 2 - Lokbatan 0:4

BELGIE: Super League ženy

20:30Genk Ž - RSC Anderlecht Ž 1:2

BOLÍVIE: Division Profesional

23:15Independiente Petroleros - Aurora 3:0
02:00J. Wilstermann - Palmaflor 5:0
02:00Oriente Petrolero - Royal Pari 2:4

BOSNA A HERCEGOVINA: Pohár

16:00Gradina Srebrenik - Tuzla City 2:5
16:00Travnik - Posusje 1:2

BRAZÍLIE: Série B

01:00Vasco - Goias 2:0
21:00Avai - Londrina 2:0

BRAZÍLIE: Campeonato Gaucho 2

00:00Avenida - Guarany de Bage 0:1
01:00SC Sao Paulo - Sao Gabriel 3:0

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro 2 - Finálová fáze

01:30Democrata GV - Nacional de Muriae 2:0

BRAZÍLIE: Copa Paulista

20:00Atibaia - Portuguesa 0:3
20:00Comercial - Velo Clube 0:0
20:00Juventus-SP - Sao Caetano 1:2
20:00OdloženoPrimavera EC - EC Sao Bernardo -:-
20:00Rio Claro - Sao Bento 1:0
20:00Sao Bernardo - Santos 2 1:0
20:00Votuporanguense - Botafogo SP 0:1

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

16:00Lok. Gorna - Peshtera Galata 3:0

BURUNDI: Primus League

15:00TOP Junior - Aigle Noir 2:1

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Motorlet Praha - Benešov 4:2
10:15Písek - Admira Praha 3:3
10:15Slavia Praha B - SK Rakovník 4:1
10:15Vyšehrad - Vltavín 2:7
10:30Karlovy Vary - Plzeň B 1:0
10:30Králův Dvůr - Příbram B 3:1
10:30Povltavská FA - Domažlice 1:1
15:30Hostouň - Sokolov 2:0

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Bohemians B - Chlumec n. C. 1:1
10:15Dukla Praha B - Živanice 1:1
10:15Mladá Boleslav B - Přepeře 1:3
10:30Liberec B - Ústí nad Orlicí 1:1
11:00Jablonec B - Hradec Králové B 3:1
11:00Teplice B - Pardubice B 3:1
15:30Brozany - Zápy 0:0
15:30Velvary - Zbuzany 1:3

ČESKO: Divize A

10:15Petřín Plzeň - České Budějovice B 3:3
15:30Doubravka - Sedlčany 3:2
15:30Katovice - Klatovy 4:2
15:30Lom - Mariánské Lázně 3:3
15:30Přeštice - Mýto 2:0
15:30Soběslav - Beroun 5:1
16:00Jindřichův Hradec - Rokycany 0:2
17:00Hvězda Cheb - Hořovice 3:2

ČESKO: Divize B

10:15Aritma Praha - Brandýs n. L. 1:0
10:15Meteor Praha - Český Brod 1:0
10:15Neratovice - Česká Lípa 3:2
10:15Štětí - Kladno 1:1
15:30Březová - Dobříš 3:2
15:30Louny - Tatran Rakovník 8:0
15:30Ostrov - Chomutov 1:1
15:30Slaný - Baník Most - Souš 0:2

ČESKO: Divize C

10:15Kutná Hora - Velké Hamry 2:0
15:30Čáslav - Kosmonosy 2:2
15:30Horky n. J. - Benátky n. Jiz. 1:0
15:30Letohrad - Hlinsko 1:0
15:30Poříčany - Kolín 0:3
15:30Tochovice - Dvůr Králové 1:1
15:30Trutnov - Libiš 0:1
15:30Vysoké Mýto - Náchod 6:0

ČESKO: Jihomoravský KP

16:00M. Krumlov - Bosonohy 3:2

ČESKO: Královéhradecký KP

13:30Dobruška - Nový Bydžov 0:3
15:00Černilov - Rychnov n. Kn. 2:4
15:00Chlumec n. Cidlinou B - Jičín 1:2
15:00Jaroměř - Vrchlabí 3:1
15:00Kostelec n. O. - Hořice 3:1
15:00Libčany - Červený Kostelec 2:1pen
15:00Třebeš - Police nad Metují 1:2
15:00Vysoká n. L. - Slavia HK 2:1pen

ČESKO: Liberecký KP

10:30Frýdlant - Velké Hamry B 0:0
10:30Skalice u Č. Lípy - Hejnice 6:0
16:30Lomnice n. Popelkou - Turnov 1:7
16:30Nový Bor - Višňová 4:1
16:30Rovensko p. Tr. - Stráž p. Ralskem 1:3
16:30Sedmihorky - Desná 1:0
16:30Železný Brod - Hrádek n. Nisou 3:2

ČESKO: Jihočeský KP

10:00Rudolfov - Sezimovo Ústí 1:0
15:00Protivín - Junior Strakonice 1:0
15:30Český Krumlov - Olešník 1:1
15:30Dražice - Blatná 4:1
15:30Jankov - Čimelice 4:1
15:30Milevsko - Prachatice 1:2
15:30Osek - Táborsko B 2:1
15:30Třeboň - Týn nad Vltavou 2:1

ČESKO: Středočeský KP

10:15Klíčany - Český Brod B 6:0
16:30Komárov - Poděbrady 3:0
16:30Kosoř - Lhota 3:2
16:30Lysá n. L. - Tuchlovice 1:2
16:30Nespeky - Povltavská FA B 0:1
16:30Nymburk - Velim 1:3
16:30Poříčí n. S. - Hřebeč 1:3
16:30Vlašim B - Dobrovice 0:3

ČESKO: Pardubický KP

15:00Heřmanův Městec - Litomyšl 1:0

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

10:30Plzeň U19 - Příbram U19 3:1
11:00Sigma Olomouc U19 - Ostrava U19 2:1
12:00Brno U19 - Meteor Praha U19 5:1
12:30Mladá Boleslav U19 - Zlín U19 2:2
13:00Slavia Praha U19 - Pardubice U19 2:0
13:00Slovácko U19 - Hradec Králové U19 0:1

ČESKO: Pohár FAČR ženy

10:00Bezměrov Ž - Uherský B. Ž 1:4
10:00Rakovec Ž - Prostějov Ž 0:6
14:00Baník Most - Souš Ž - Mnichovo H. Ž 12:0
14:00Vlašim Ž - Karlovy Vary Ž 7:4
15:00Bohemians 1905 Ž - Sázava u L. Ž 13:0
16:00Český Těšín Ž - Loděnice Ž 0:2

ČÍNA: Yi League - Skupina o postup

09:00Qingdao Youth Island - Xiamen Egret Island 4:0
09:00Shanghai Jiading Huilong - Hebei Kungfu 0:1

EVROPA: UEFA Juniorská Liga - Skupinová fáze

12:00Šachtar U19 - Inter U19 0:1
14:00RB Lipsko U19 - Club Bruggy U19 1:4
14:30AC Milán U19 - Atl. Madrid U19 1:1
14:30Ajax U19 - Besiktas U19 3:1
15:30Dortmund U19 - Sporting U19 0:0
15:30FC Porto U19 - Liverpool U19 1:1
16:00PSG U19 - Manchester City U19 1:1
16:00Real Madrid U19 - Š. Tiraspol U19 4:1

EVROPA: UEFA Juniorská Liga - Vítězové - Play Off

18:00Zalgiris U19 - M. Haifa U19 0:3
20:30Rangers U19 - Hammarby U19 3:0

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

21:00B36 Torshavn 2 - Streymur 2 2:1

GRUZIE: Erovnuli Liga 2

13:30Bolnisi - Merani Tbilisi 0:0
13:30FC Gareji Sagarejo - Gagra 1:2
13:30Merani Martvili - Chikhura 3:1
13:30Shevardeni Tbilisi - Rustavi 4:3
13:30Zugdidi - Georgia 2:1

CHILE: Primera B

23:00Barnechea - Dep. Temuco 2:0
01:30U. De Concepcion - D. Puerto Montt 0:0

INDONÉSIE: Liga 1

10:15Persela - Persiraja Aceh 1:0
13:15Borneo - Bali United 1:1
15:45Persija Jakarta - Persita 1:1

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

10:15Dewa United - RANS Cilegon 3:1

IRSKO: Národní liga ženy

20:45Dublin Waves Ž - Wexford Ž 0:1

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Entella - Olbia 3:3
17:30Montevarchi - Siena 0:3
17:30Viterbese - Vis Pesaro 1:1
18:00Lucchese - Teramo 2:2
21:00Cesena - Modena 1:2
21:00Fermana - Grosseto 2:0
21:00Gubbio - Pescara 2:2
21:00Imolese - Pontedera 4:1
21:00Pistoiese - Ancona-Matelica 0:4
21:00Reggiana - Carrarese 3:0

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: MTN 8 Cup

18:00Mamelodi - Golden Arrows 3:0

KANADA: Championship

22:00OdloženoClub de Foot Montreal - Forge -:-
22:00OdloženoToronto FC - Pacific FC -:-

KAZACHSTÁN: 1. liga

12:00Taraz-Karatau 2 - Baykonur Kyzylorda 4:0

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

03:00Huila - La Equidad 1:1

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

01:00Chico - Valledupar 2:0

LITVA: Pohár

17:30Babrungas - FK Panevezys 1:3

MAROKO: Botola Pro

18:00Tanger - Raja Casablanca 0:1
20:15Mouloudia Oujda - Maghreb Fez 2:1

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:30Saltillo - Alacranes 1:1

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Puebla U20 3:3
16:00Necaxa U20 - Tijuana U20 2:2
17:00Mazatlan U20 - Juarez U20 2:2

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Santos Laguna Ž - Monterrey Ž 2:2
02:00Leon Ž - Necaxa Ž 1:1
02:00Tigres Ž - Tijuana Ž 3:0
02:00Toluca Ž - Puebla Ž 1:1
02:00U.N.A.M. Ž - Juarez Ž 3:0
04:00Guadalajara Ž - Pachuca Ž 2:1

NĚMECKO: Regionální liga Západ

19:30Wiedenbruck - Kolín n. R. II 2:0

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

18:30RW Koblenz - Walldorf 2:2
19:00Elversberg - Pirmasens 1:0
19:00Grossaspach - Giessen 1:1
19:00Hoffenheim II - Kassel 2:0
19:00Homburg - Bahlinger 1:0
19:00Offenbach - Schott Mainz 0:1
19:00Stuttgart II - Aalen 1:2
19:00Ulm - Mohuč II 0:2

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

19:00Augsburg II - SpVgg Bayreuth 2:6
19:00OdloženoRosenheim - Pipinsried -:-
19:00Schweinfurt - Bayern II 3:6

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

18:00Alzenau - Fulda-Lehnerz 0:1
19:00Baunatal - Stadtallendorf 0:2

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

18:00Lorrach-Brombach - Pforzheim 1:3
19:00Reutlingen - Walldorf II 0:2

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

01:30Sol De America - Guarani 2:1

POLSKO: Pohár

16:00Skra - Lech 0:3
18:00Polkowice - Leczna 1:2
19:29Ostrowiec - Tychy 1:2

RUMUNSKO: Liga 2

16:00Calarasi - Poli Iasi 2:3

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45Cosmos - Tre Penne 2:3
20:45Juvenes/Dogana - Pennarossa 0:2

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

17:25OdloženoAl Feiha - Al-Hilal -:-
19:25OdloženoAl Taee - Al-Nassr Rijád -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

17:10Al-Nahda - Bisha 2:0
17:35Al Kholood - Al Akhdoud 3:0
17:40Al Ain - Hajer 0:0
19:10Al Draih - Al Qadisiya 0:2

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

20:45Ballymena - Dungannon 4:3
20:45Glenavon - Larne 0:1
20:45Glentoran - Linfield 0:3

SLOVENSKO: Slovnaft Cup

15:30Pov. Bystrica - Žilina 1:2

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:45Al Dhafra - Ittihad Kalba 1:1
16:45Al-Jazira - Al Urooba 1:0
19:00Al Wasl - Al-Ahli Dubai 1:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:00Bergnasets AIK - Taftea IK 1:0

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen ženy - Kvalifikace

19:30Goteborgs DFF Ž - Hacken Ž 0:6
20:00Bollstanas Ž - Uppsala Ž 3:2

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Dodoma Jiji - Ruvu Shooting 1:0
15:00Biashara Mara United - Simba 0:0
15:00Mbeya City - Tanzania Prisons 1:0

TURECKO: Pohár

12:00Elazigspor - Arnavutkoy Bl. 0:1
13:00Karakopru - Kizilcaboluk Spor Kulubu 2:0
13:30Nevsehirspor - Fethiyespor 3:0
14:00Belediye Derince - Erbaaspor 2:1
14:30Edirnespor - Catalca 3:0
17:00Icel - Duzcespor 1:2pen

VENEZUELA: Segunda Division

21:30OdloženoYaracuy - El Vigia -:-
22:00OdloženoRayo Zuliano - Academia Rey -:-

WALES: Cymru Sever

20:30Ruthin - Prestatyn 3:2

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.