OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

AFRIKA: Pohár afrických národů

17:00Burkina Faso - Etiopie -:-
17:00Kapverdy - Kamerun -:-

ITÁLIE: Serie A

18:30AC Milán - Spezia -:-
18:30Bologna - Neapol -:-
20:45Fiorentina - FC Janov -:-

ANGLIE: National League South

20:45Chelmsford - St. Albans -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

20:45OdloženoStourbridge - Stratford -:-

ANGLIE: Premier League 2

14:00Crystal Palace U23 - Chelsea U23 -:-
20:00Leeds U23 - Derby U23 -:-
20:00Leicester U23 - Brighton U23 -:-
20:00Southampton U23 - Fulham U23 -:-
20:00Tottenham U23 - Blackburn U23 -:-
20:00West Brom U23 - Aston Villa U23 -:-
20:00Wolves U23 - Burnley U23 -:-

ANGLIE: Professional Development League

14:00Ipswich U23 - QPR U23 -:-
20:00Swansea U23 - Bristol City U23 -:-

ANGLIE: Premier League Cup

16:00Norwich U23 - Reading U23 -:-
20:00Mansfield U23 - Wigan U23 -:-

ANGLIE: FA Youth Cup

20:00Newcastle U18 - Colchester U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Sporting de Benguela - Interclube -:-

BELGIE: Pro League U21

19:30Anderlecht U21 - Cercle B. U21 -:-
19:30Antverpy U21 - St. Lutych U21 -:-
19:30Club Bruggy U21 - Leuven U21 -:-
19:30Gent U21 - Mechelen U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Mouscron U21 -:-
19:30Oostende U21 - Royal Union SG U21 -:-
19:30St. Truiden U21 - Genk U21 -:-
19:30Waregem U21 - Charleroi U21 -:-
20:00Deinze U21 - Beerschot VA U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - Waasland-Beveren U21 -:-
20:00Lommel SK U21 - Virton U21 -:-
20:00Westerlo U21 - Seraing U21 -:-
20:30RWDM U21 - Eupen U21 -:-

BRAZÍLIE: Copa Sao Paulo de juniores - Play Off

23:30Fluminense U20 - Santos U20 1:2
15:00Internacional U20 - Palmeiras U20 -:-
19:00Desportivo U20 - Cruzeiro U20 -:-
21:30Oeste U20 - Canaa U20 -:-
00:00Sao Paulo U20 - Vasco U20 -:-

EGYPT: Division 2 - sk. C

13:30Alaab Damanhour - Abu Qir Semad -:-
13:30El Raja - Said El Mahalla -:-

EGYPT: Ligový pohár

13:30Ismaily - Al Ahly -:-
16:00El Gounah - Arab Contractors -:-
16:00National Bank Egypt - Smouha -:-

FRANCIE: Ligue 2

20:45Paris FC - Le Havre -:-

FRANCIE: National

20:45Laval - Annecy -:-

GHANA: Premier League

16:00Legon Cities - Bechem United -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

00:00Comunicaciones - Nueva Concepcion 7:0

INDIE: ISL

15:00Hyderabad - Jamshedpur -:-

INDONÉSIE: Liga 1

12:15Bali United - Persita -:-
14:45PSIS Semarang - Arema -:-

ÍRÁN: Hazfi Cup

11:30Aluminium Arak - Sepahan -:-
11:30Kheybar Khorramabad - Sanat-Naft -:-
12:00Mes Kerman - Foolad -:-
13:00Zob Ahan - Persepolis -:-

ITÁLIE: Primavera 1

14:30OdloženoEmpoli U19 - FC Janov U19 -:-
16:30OdloženoJuventus U19 - Sassuolo U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00Netanya - Sakhnin -:-
19:30H. Beer Sheva - M. Haifa -:-

IZRAEL: Leumit Liga

18:00Agudat Sport Ashdod - Beitar Shimshon -:-
18:00Bnei Yehuda - Maccabi Bnei Raina -:-
18:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Ramat Hasharon -:-
18:00MS Kafr Qasim - M. Nazareth -:-

IZRAEL: Liga Alef Jih

12:00H. Marmorek - Maccabi Yavne -:-

JAMAJKA: Premier League

19:00Vere United - Dunbeholden -:-
21:15Tivoli - Portmore -:-

KATAR: QSL

14:20Al Arabi - Qatar SC -:-
16:30Al Ahli Doha - Al-Wakra -:-
16:30Al Sailiya - Al-Duhail -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00Saprissa - San Carlos 1:2
01:00OdloženoSantos DG - Sporting San Jose -:-

KUVAJT: Superpohár

17:00Al Arabi - Al Kuwait -:-

LIBYE: Premier League

14:00Al-Athad - Al Madina -:-
14:00Al Ittihad - Olympic Azzaweya -:-

MALTA: Premier League

19:00Hamrun - Mosta -:-
19:00Valletta - Floriana -:-

MALTA: Challenge League

17:00Fgura - Swieqi -:-
17:00Marsa FC - St. Andrews -:-
21:00Pieta Hotspurs - Zebbug -:-
21:00St. George's FC - San Gwann -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

00:00Pachuca - Guadalajara 2:1

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

23:00Leones Negros - Pumas Tabasco 3:1

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

19:00Atlas Ž - Mazatlan FC Ž -:-
00:00Toluca Ž - Tijuana Ž -:-

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Mannheim - Dortmund II -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00Dordrecht - Jong AZ -:-
20:00Jong Ajax - Den Bosch -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

21:15Portimonense - Guimaraes -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Academica - Rio Ave -:-
19:00Farense - Leixoes -:-

RWANDA: Premier League

14:00Gasogi United - Gicumbi -:-
14:00Mukura Victory Sports - Police -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:40Al Kholood - Hajer -:-
15:45Al-Nahda - Al Qadisiya -:-
17:30Al Draih - Jeddah -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

20:45Cliftonville - Glentoran -:-

SKOTSKO: Premiership

20:45Celtic - Hibernian -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

23:30Kolumbie - Honduras 2:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

01:30Defensor Sp. (Uru) - Danubio (Uru) 0:2
12:00Curych (Sui) - Pogon Štětín (Pol) -:-
13:00ZrušenoKuban (Rus) - Bregalnica (Mkd) -:-
13:30Aktobe (Kaz) - MTK Budapešť (Hun) -:-
14:00Al-Rifaa (Bhr) - Cordoba (Esp) -:-
14:00Lechia (Pol) - Mezokovesd (Hun) -:-
14:00Radomiak Radom (Pol) - Kyzylzhar (Kaz) -:-
15:00Curych (Sui) - Wisla (Pol) -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

12:00Polisi Tanzania - Namungo -:-
14:00Mbeya City - Simba -:-

TURECKO: 1. Lig

18:00Genclerbirligi - Adanaspor -:-

VIETNAM: Pohár

12:00ZrušenoBHTS Quang Nam - Dak Lak -:-
12:00ZrušenoGia Lai - Da Nang -:-
12:00ZrušenoHanoj FC - Pho Hien -:-
12:00ZrušenoHo Chi Minh - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00ZrušenoNam Dinh - Khanh Hoa -:-
12:00ZrušenoThan Quang Ninh - Long An -:-
12:00ZrušenoTTBD Phu Dong - Can Tho -:-
12:00ZrušenoViettel - Hai Phong -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.