OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

EVROPA: Liga mistrů - Skupinová fáze

18:45Ajax - Besiktas 2:0
18:45Šachtar - Inter 0:0
7'AC Milán - Atl. Madrid 0:0
7'Dortmund - Sporting 0:0
7'FC Porto - Liverpool 0:0
7'PSG - Manchester City 0:0
7'RB Lipsko - Club Bruggy 0:0
7'Real Madrid - Š. Tiraspol 0:0

ANGLIE: Championship

22'Cardiff - West Brom 0:1
22'Huddersfield - Blackburn 0:0
22'Hull - Blackpool 0:0
22'Middlesbrough - Sheffield Utd 1:0
22'Preston - Stoke 0:1
22'QPR - Birmingham 0:0

ANGLIE: League One

22'Burton - Portsmouth 0:0
22'Cambridge Utd - Gillingham 0:0
22'Charlton - Bolton 1:0
22'Ipswich - Doncaster 1:0
22'Milton Keynes - Fleetwood 0:1
22'Morecambe - Lincoln 0:0
22'Oxford Utd - Accrington 1:0
22'Plymouth - Crewe 0:1
22'Rotherham - Wimbledon 0:0
22'Shrewsbury - Wycombe 0:0
22'Sunderland - Cheltenham 1:0
22'Wigan - Sheffield Wed 0:0

ANGLIE: National League

22'Altrincham - King’s Lynn 1:0
22'Bromley - Grimsby 0:0
22'Woking - Chesterfield 0:1

ANGLIE: National League North

22'York - Hereford 0:0

ANGLIE: National League South

22'Chippenham - Ebbsfleet 0:0

ANGLIE: NPL Premier Division

20:45OdloženoAtherton - Ashton Utd -:-
22'FC United - Scarborough 1:0
22'Gainsborough - Buxton 0:0
22'Grantham - Nantwich 0:0
22'Hyde - Morpeth 0:0
22'Mickleover - Bamber Bridge 0:0
22'Radcliffe - Matlock 0:1
22'South Shields - Lancaster 1:1
22'Stafford - Witton Albion 0:1
22'Warrington - Basford 0:0
22'Whitby - Stalybridge 0:0

ANGLIE: Southern League Central Division

22'AFC Rushden & Diamonds - Royston 0:2
20:45OdloženoAlvechurch - Stratford -:-
20:45OdloženoBanbury - Biggleswade Town -:-
22'Bromsgrove - Hednesford 0:0
20:45OdloženoLeiston - Needham Market -:-
22'Nuneaton - Peterborough Sports 0:1
22'St. Ives - Barwell 1:1
20:45OdloženoTamworth - Hitchin -:-

ANGLIE: Southern League South Division

37'Hartley Wintney - Beaconsfield Town 0:2
20:45OdloženoHarrow - Hayes & Yeading -:-
20:45OdloženoHendon - Chesham -:-
20:45OdloženoKings Langley - Walton Casuals -:-
22'Merthyr Town - Tiverton 0:0
20:45OdloženoMet. Police - Farnborough -:-
22'Salisbury - Poole 0:0
20:45OdloženoTaunton - Yate Town -:-
20:45OdloženoTruro - Dorchester -:-
20:45OdloženoWeston-super-Mare - Swindon S -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45OdloženoBishop's Stortford - Enfield Town -:-
20:45OdloženoBognor Regis - Leatherhead -:-
20:45OdloženoBowers & Pitsea - Corinthian-Casuals -:-
20:45OdloženoFolkestone - Hornchurch -:-
22'Haringey - Potters Bar 0:1
22'Cheshunt - Brightlingsea 0:0
20:45OdloženoLewes - Carshalton -:-
20:45OdloženoMargate - East Thurrock -:-
20:45OdloženoWorthing - Merstham -:-

ANGLIE: EFL Trophy

51'Carlisle - Everton U21 1:0
20:00OdloženoForest Green - Brighton U21 -:-
46'Oldham - Leeds U21 0:1
37'Colchester - West Ham U21 1:0

ANGLIE: Professional Development League

14:00Barnsley U23 - Sheffield Utd U23 1:3
14:00Colchester U23 - Swansea U23 3:1
14:00QPR U23 - Watford U23 0:0
15:00Peterborough U23 - Hull U23 1:1

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Argentinos Jrs - Racing Club 2:0
01:15Newells Old Boys - Huracan 0:1

ARGENTINA: Primera Nacional

02:30Deportivo Moron - Brown Adrogue 0:2

ARGENTINA: Primera D - Clausura

48'Sportivo Barracas - Deportivo Muniz 3:0

ARMÉNIE: Premier League

14:00Noravank - Van 1:0

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

11:45Gold Coast - Peninsula 3:3

ÁZERBÁJDŽÁN: Division 1

13:00Kapaz - Karabach 2 4:2
14:00Neftci Baku 2 - Lokbatan 0:4

BELGIE: Super League ženy

37'Genk Ž - RSC Anderlecht Ž 0:0

BOLÍVIE: Division Profesional

23:15Independiente Petroleros - Aurora 3:0
02:00J. Wilstermann - Palmaflor 5:0
02:00Oriente Petrolero - Royal Pari 2:4

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

00:00Mojocoya - Atletico de Padilla -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Pohár

16:00Gradina Srebrenik - Tuzla City 2:5
16:00Travnik - Posusje 1:2

BRAZÍLIE: Série B

01:00Vasco - Goias 2:0
7'Avai - Londrina 0:0
00:00Nautico - CRB -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Gaucho 2

00:00Avenida - Guarany de Bage 0:1
01:00SC Sao Paulo - Sao Gabriel 3:0

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro 2 - Finálová fáze

01:30Democrata GV - Nacional de Muriae 2:0

BRAZÍLIE: Copa Paulista

46'Atibaia - Portuguesa 0:3
47'Comercial - Velo Clube 0:0
48'Juventus-SP - Sao Caetano 0:2
20:00OdloženoPrimavera EC - EC Sao Bernardo -:-
PoločasRio Claro - Sao Bento 0:0
49'Sao Bernardo - Santos 2 0:0
46'Votuporanguense - Botafogo SP 0:1
22:00Piracicaba - Noroeste -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

16:00Lok. Gorna - Peshtera Galata 3:0

BURUNDI: Primus League

15:00TOP Junior - Aigle Noir 2:1

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Motorlet Praha - Benešov 4:2
10:15Písek - Admira Praha 3:3
10:15Slavia Praha B - SK Rakovník 4:1
10:15Vyšehrad - Vltavín 2:7
10:30Karlovy Vary - Plzeň B 1:0
10:30Králův Dvůr - Příbram B 3:1
10:30Povltavská FA - Domažlice 1:1
15:30Hostouň - Sokolov 2:0

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Bohemians B - Chlumec n. C. 1:1
10:15Dukla Praha B - Živanice 1:1
10:15Mladá Boleslav B - Přepeře 1:3
10:30Liberec B - Ústí nad Orlicí 1:1
11:00Jablonec B - Hradec Králové B 3:1
11:00Teplice B - Pardubice B 3:1
15:30Brozany - Zápy 0:0
15:30Velvary - Zbuzany 1:3

ČESKO: Divize A

10:15Petřín Plzeň - České Budějovice B 3:3
15:30Doubravka - Sedlčany 3:2
15:30Katovice - Klatovy 4:2
15:30Lom - Mariánské Lázně 3:3
15:30Přeštice - Mýto 2:0
15:30Soběslav - Beroun 5:1
16:00Jindřichův Hradec - Rokycany 0:2
17:00Hvězda Cheb - Hořovice 3:2

ČESKO: Divize B

10:15Aritma Praha - Brandýs n. L. 1:0
10:15Meteor Praha - Český Brod 1:0
10:15Neratovice - Česká Lípa 3:2
10:15Štětí - Kladno 1:1
15:30Březová - Dobříš 3:2
15:30Louny - Tatran Rakovník 8:0
15:30Ostrov - Chomutov 1:1
15:30Slaný - Baník Most - Souš 0:2

ČESKO: Divize C

10:15Kutná Hora - Velké Hamry 2:0
15:30Čáslav - Kosmonosy 2:2
15:30Horky n. J. - Benátky n. Jiz. 1:0
15:30Letohrad - Hlinsko 1:0
15:30Poříčany - Kolín 0:3
15:30Tochovice - Dvůr Králové 1:1
15:30Trutnov - Libiš 0:1
15:30Vysoké Mýto - Náchod 6:0

ČESKO: Jihomoravský KP

16:00M. Krumlov - Bosonohy 3:2

ČESKO: Královéhradecký KP

13:30Dobruška - Nový Bydžov 0:3
15:00Černilov - Rychnov n. Kn. 2:4
15:00Chlumec n. Cidlinou B - Jičín 1:2
15:00Jaroměř - Vrchlabí 3:1
15:00Kostelec n. O. - Hořice 3:1
15:00Libčany - Červený Kostelec 2:1pen
15:00Třebeš - Police nad Metují 1:2
15:00Vysoká n. L. - Slavia HK 2:1pen

ČESKO: Liberecký KP

10:30Frýdlant - Velké Hamry B 0:0
10:30Skalice u Č. Lípy - Hejnice 6:0
16:30Lomnice n. Popelkou - Turnov 1:7
16:30Nový Bor - Višňová 4:1
16:30Rovensko p. Tr. - Stráž p. Ralskem 1:3
16:30Sedmihorky - Desná 1:0
16:30Železný Brod - Hrádek n. Nisou 3:2

ČESKO: Jihočeský KP

10:00Rudolfov - Sezimovo Ústí 1:0
15:00Protivín - Junior Strakonice 1:0
15:30Český Krumlov - Olešník 1:1
15:30Dražice - Blatná 4:1
15:30Jankov - Čimelice 4:1
15:30Milevsko - Prachatice 1:2
15:30Osek - Táborsko B 2:1
15:30Třeboň - Týn nad Vltavou 2:1

ČESKO: Středočeský KP

10:15Klíčany - Český Brod B 6:0
16:30Komárov - Poděbrady 3:0
16:30Kosoř - Lhota 3:2
16:30Lysá n. L. - Tuchlovice 1:2
16:30Nespeky - Povltavská FA B 0:1
16:30Nymburk - Velim 1:3
16:30Poříčí n. S. - Hřebeč 1:3
16:30Vlašim B - Dobrovice 0:3

ČESKO: Pardubický KP

15:00Heřmanův Městec - Litomyšl 1:0

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

10:30Plzeň U19 - Příbram U19 3:1
11:00Sigma Olomouc U19 - Ostrava U19 2:1
12:00Brno U19 - Meteor Praha U19 5:1
12:30Mladá Boleslav U19 - Zlín U19 2:2
13:00Slavia Praha U19 - Pardubice U19 2:0
13:00Slovácko U19 - Hradec Králové U19 0:1

ČESKO: Pohár FAČR ženy

10:00Bezměrov Ž - Uherský B. Ž 1:4
10:00Rakovec Ž - Prostějov Ž 0:6
14:00Baník Most - Souš Ž - Mnichovo H. Ž 12:0
14:00Vlašim Ž - Karlovy Vary Ž 7:4
15:00Bohemians 1905 Ž - Sázava u L. Ž 13:0
16:00Český Těšín Ž - Loděnice Ž 0:2
16:00Sezimovo Ústí Ž - České Budějovice Ž -:-

ČÍNA: Yi League - Skupina o postup

09:00Qingdao Youth Island - Xiamen Egret Island 4:0
09:00Shanghai Jiading Huilong - Hebei Kungfu 0:1

EVROPA: UEFA Juniorská Liga - Skupinová fáze

12:00Šachtar U19 - Inter U19 0:1
14:00RB Lipsko U19 - Club Bruggy U19 1:4
14:30AC Milán U19 - Atl. Madrid U19 1:1
14:30Ajax U19 - Besiktas U19 3:1
15:30Dortmund U19 - Sporting U19 0:0
15:30FC Porto U19 - Liverpool U19 1:1
16:00PSG U19 - Manchester City U19 1:1
16:00Real Madrid U19 - Š. Tiraspol U19 4:1

EVROPA: UEFA Juniorská Liga - Vítězové - Play Off

18:00Zalgiris U19 - M. Haifa U19 0:3
37'Rangers U19 - Hammarby U19 1:0

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

7'B36 Torshavn 2 - Streymur 2 0:0

GRUZIE: Erovnuli Liga 2

13:30Bolnisi - Merani Tbilisi 0:0
13:30FC Gareji Sagarejo - Gagra 1:2
13:30Merani Martvili - Chikhura 3:1
13:30Shevardeni Tbilisi - Rustavi 4:3
13:30Zugdidi - Georgia 2:1

CHILE: Primera División

7'La Serena - Everton 0:0

CHILE: Primera B

23:00Barnechea - Dep. Temuco 2:0
01:30U. De Concepcion - D. Puerto Montt 0:0
23:30CD Santa Cruz - San Felipe -:-
00:00Arica - Coquimbo -:-

INDIE: Calcutta Football League - Baráž o udržení

10:30Aryan - East Bengal -:-
10:30Mohammedan - ATK Mohun Bagan -:-
10:30Railway - Kidderpore -:-
10:30Tollygunge Agragami - Southern Samity -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:15Persela - Persiraja Aceh 1:0
13:15Borneo - Bali United 1:1
15:45Persija Jakarta - Persita 1:1

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

10:15Dewa United - RANS Cilegon 3:1

IRSKO: Národní liga ženy

22'Dublin Waves Ž - Wexford Ž 0:0

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Entella - Olbia 3:3
17:30Montevarchi - Siena 0:3
17:30Viterbese - Vis Pesaro 1:1
18:00Lucchese - Teramo 2:2
7'Cesena - Modena 0:0
7'Fermana - Grosseto 0:0
7'Gubbio - Pescara 0:0
7'Imolese - Pontedera 0:0
7'Pistoiese - Ancona-Matelica 0:0
7'Reggiana - Carrarese 0:0

JEMEN: Division 1

14:45Al-Ittihad - Al Wahda -:-
14:45Shaab Ibb - Al Ahli Sana’a -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: MTN 8 Cup

18:00Mamelodi - Golden Arrows 3:0

KANADA: Championship

22:00OdloženoClub de Foot Montreal - Forge -:-
22:00OdloženoToronto FC - Pacific FC -:-

KAZACHSTÁN: 1. liga

12:00Taraz-Karatau 2 - Baykonur Kyzylorda 4:0

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

03:00Huila - La Equidad 1:1

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

01:00Chico - Valledupar 2:0
22:00Boca Juniors - Tigres -:-

LICHTENŠTEJNSKO: Pohár

20:00Ruggell B - Eschen B -:-
20:00Schaan II - Triesen B -:-
20:00Vaduz C - Balzers B -:-

LITVA: Pohár

17:30Babrungas - FK Panevezys 1:3

MAROKO: Botola Pro

18:00Tanger - Raja Casablanca 0:1
PoločasMouloudia Oujda - Maghreb Fez 0:0
22:30Rapide Oued Zem - Chabab Mohammedia -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Necaxa - Tijuana -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Tepatitlan de Morelos - Raya 2 -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:30Saltillo - Alacranes 1:1

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Puebla U20 3:3
16:00Necaxa U20 - Tijuana U20 2:2
17:00Mazatlan U20 - Juarez U20 2:2
19:00Pachuca U20 - Club America U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Santos Laguna Ž - Monterrey Ž 2:2
02:00Leon Ž - Necaxa Ž 1:1
02:00Tigres Ž - Tijuana Ž 3:0
02:00Toluca Ž - Puebla Ž 1:1
02:00U.N.A.M. Ž - Juarez Ž 3:0
04:00Guadalajara Ž - Pachuca Ž 2:1

NĚMECKO: Regionální liga Západ

76'Wiedenbruck - Kolín n. R. II 2:0

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

18:30RW Koblenz - Walldorf 2:2
19:00Elversberg - Pirmasens 1:0
19:00Grossaspach - Giessen 1:1
19:00Hoffenheim II - Kassel 2:0
19:00Homburg - Bahlinger 1:0
90+'Offenbach - Schott Mainz 0:1
19:00Stuttgart II - Aalen 1:2
19:00Ulm - Mohuč II 0:2

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

19:00Augsburg II - SpVgg Bayreuth 2:6
19:00OdloženoRosenheim - Pipinsried -:-
90+'Schweinfurt - Bayern II 3:6

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

18:00Alzenau - Fulda-Lehnerz 0:1
19:00Baunatal - Stadtallendorf -:-
19:30RW Walldorf - TUS Dietkirchen -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

19:30Garching - Kirchanschoring -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

18:00Lorrach-Brombach - Pforzheim 1:3
19:00Reutlingen - Walldorf II -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

01:30Sol De America - Guarani 2:1

POLSKO: Pohár

16:00Skra - Lech 0:3
18:00Polkowice - Leczna 1:2
79'Ostrowiec - Tychy 1:2

RUMUNSKO: Liga 2

16:00Calarasi - Poli Iasi 2:3

SAN MARINO: Coppa Titano

22'Cosmos - Tre Penne 0:0
22'Juvenes/Dogana - Pennarossa 0:0

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

17:25OdloženoAl Feiha - Al-Hilal -:-
19:25OdloženoAl Taee - Al-Nassr Rijád -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

17:10Al-Nahda - Bisha 2:0
17:35Al Kholood - Al Akhdoud 3:0
17:40Al Ain - Hajer 0:0
19:10Al Draih - Al Qadisiya 0:2

SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga CONCACAF

00:00Independiente (Pan) - Forge (Can) -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

22'Ballymena - Dungannon 0:0
22'Glenavon - Larne 0:0
22'Glentoran - Linfield 0:1

SLOVENSKO: Slovnaft Cup

15:30Pov. Bystrica - Žilina 1:2

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:45Al Dhafra - Ittihad Kalba 1:1
16:45Al-Jazira - Al Urooba 1:0
19:00Al Wasl - Al-Ahli Dubai 1:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:00Bergnasets AIK - Taftea IK -:-

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen ženy - Kvalifikace

19:30Goteborgs DFF Ž - Hacken Ž -:-
20:00Bollstanas Ž - Uppsala Ž -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Dodoma Jiji - Ruvu Shooting 1:0
15:00Biashara Mara United - Simba 0:0
15:00Mbeya City - Tanzania Prisons 1:0

TURECKO: Pohár

12:00Elazigspor - Arnavutkoy Bl. 0:1
13:00Karakopru - Kizilcaboluk Spor Kulubu 2:0
13:30Nevsehirspor - Fethiyespor 3:0
14:00Belediye Derince - Erbaaspor 2:1
14:30Edirnespor - Catalca 3:0
17:00Icel - Duzcespor 1:2pen

URUGUAY: Segunda Division

21:30Uruguay Montevideo - Juventud -:-
00:00Cerro CA - Central Esp. -:-

VENEZUELA: Segunda Division

21:30Yaracuy - El Vigia -:-
22:00Rayo Zuliano - Academia Rey -:-

WALES: Cymru Sever

37'Ruthin - Prestatyn 2:2

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.