OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

EVROPA: Evropská liga - Kvalifikace

18:00HJK (Fin) - Silkeborg (Den) -:-
18:30Ferencváros (Hun) - Shamrock Rovers (Irl) -:-
19:00Apollon (Cyp) - Olympiakos (Gre) -:-
19:00Curych (Sui) - Hearts (Sco) -:-
19:00Malmö FF (Swe) - Sivasspor (Tur) -:-
19:00Pyunik (Arm) - Š. Tiraspol (Mda) -:-
19:45Ludogorec (Bul) - Zalgiris (Ltu) -:-
20:00Dnipro-1 (Ukr) - AEK Larnaca (Cyp) -:-
20:30Gent (Bel) - Omonia (Cyp) -:-
21:00Austria Vídeň (Aut) - Fenerbahce (Tur) -:-

EVROPA: Evropská konferenční liga - Kvalifikace

18:00Raków (Pol) - Slavia Praha (Cze) -:-
19:00CSKA Sofia (Bul) - Basilej (Sui) -:-
19:00Molde (Nor) - Wolfsberg (Aut) -:-
19:00M. Tel Aviv (Isr) - Nice (Fra) -:-
19:00RFS (Lat) - Linfield (Nir) -:-
19:00Slovácko (Cze) - AIK Stockholm (Swe) -:-
19:00Young Boys (Sui) - Anderlecht (Bel) -:-
19:30Univ. Craiova (Rou) - H. Beer Sheva (Isr) -:-
19:45Basaksehir (Tur) - Antverpy (Bel) -:-
20:00Vaduz (Lie) - Rapid Vídeň (Aut) -:-
20:00Zrinjski (Bih) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
20:15Maribor (Slo) - CFR Kluž (Rou) -:-
20:30FCSB (Rou) - Viking (Nor) -:-
20:30Kolín n. R. (Ger) - MOL Fehérvár (Hun) -:-
20:30Lech (Pol) - Dudelange (Lux) -:-
20:45Villarreal (Esp) - Hajduk Split (Cro) -:-
20:45West Ham (Eng) - Viborg (Den) -:-
21:00Alkmaar (Ned) - Gil Vicente (Por) -:-
21:00Fiorentina (Ita) - Twente (Ned) -:-
21:00Partizan (Srb) - Hamrun (Mlt) -:-
21:00Shkupi (Mkd) - FC Ballkani (Kos) -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Arsenal Sarandi - River Plate -:-
02:30Boca Juniors - Rosario -:-
19:30Barracas Central - Defensa y Justicia -:-
21:30Aldosivi - Velez Sarsfield -:-
00:00Talleres Cordoba - Patronato -:-
00:00Union Santa Fe - Gimnasia L.P. -:-

ARGENTINA: Reserve League - 2. fáze

15:00Racing Club 2 - Banfield 2 -:-
16:00Estudiantes 2 - Argentinos Jrs 2 -:-

ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off

10:00Daegu (Kor) - Jeonbuk (Kor) -:-
13:00Kobe (Jpn) - Yokohama M. (Jpn) -:-

AUSTRÁLIE: NPL Victoria

11:30Green Gully - Eastern Lions -:-

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

01:00Mariscal Sucre - Libertad FC -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00Criciuma - Operario -:-

BRAZÍLIE: Copa do Brasil

01:00Fluminense - Fortaleza -:-
02:30Athletico-PR - Flamengo -:-
02:30Corinthians - Atletico GO -:-

BRAZÍLIE: Copa Paulista

00:00Oeste - Agua Santa -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U20 - Play Off

20:00Palmeiras U20 - Vasco U20 -:-

ČÍNA: Superliga

13:30Dalian Pro - Cangzhou -:-

ČÍNA: Jia League

10:00Guangxi Pingguo Haliao - Beijing Sport University -:-
10:00Nanjing City - Qingdao Youth Island -:-
10:00Shenyang Urban FC - Jiangxi Beidamen -:-
10:00Shijiazhuang Gongfu - Xinjiang Tianshan -:-

EGYPT: Premier League

18:30Al Masry - Ismaily -:-
18:30El Gounah - Ghazl El Mahallah -:-
21:00Future FC - Ceramica Cleopatra -:-

EKVÁDOR: Serie B

02:00Imbabura - America de Quito -:-

EKVÁDOR: Copa Ecuador - Skupinová fáze

02:00Nueve de Octubre - Mushuc Runa -:-

ESTONSKO: Pohár

18:00FC Tallinn - Flora U21 -:-
18:00Kalju - Levadia -:-

EVROPA: Liga mistryň - Kvalifikace

10:00Sarajevo Ž (Bih) - Birkirkara Ž (Mlt) -:-
11:00Din. Minsk Ž (Blr) - Lok. St. Zagora Ž (Bul) -:-
11:00Valur Ž (Ice) - Hayasa Ž (Arm) -:-
11:00Zhilstroy-2 Ž (Ukr) - Guria L. Ž (Geo) -:-
12:00Minsk FK Ž (Blr) - Slovácko Ž (Cze) -:-
12:00SL Benfica Ž (Por) - Hajvalia Ž (Kos) -:-
14:00Ajax Ž (Ned) - Kristianstad Ž (Swe) -:-
14:00Gintra Ž (Ltu) - KuPS Ž (Fin) -:-
14:00Paris FC Ž (Fra) - Servette Ž (Sui) -:-
15:30Flora Ž (Est) - Kiryat Gat Ž (Isr) -:-
15:30PAOK Ž (Gre) - Swansea Ž (Wal) -:-
16:30Apollon Ž (Cyp) - SFK Riga Ž (Lat) -:-
17:00Brann Ž (Nor) - ALG Spor Ž (Tur) -:-
17:00Ol. Kluž Ž (Rou) - Glentoran Ž (Nir) -:-
17:00St. Polten Ž (Aut) - Ljuboten Ž (Mkd) -:-
17:30Pomurje Ž (Slo) - Shelbourne Ž (Irl) -:-
18:00Breidablik Ž (Ice) - Rosenborg Ž (Nor) -:-
18:00Breznica Ž (Mne) - Myjava Ž (Svk) -:-
18:00Shymkent Ž (Kaz) - ZNK Split Ž (Cro) -:-
18:00Twente Ž (Ned) - Anenii Noi Ž (Mda) -:-
19:00Fortuna Hjorring Ž (Den) - Eintracht Frankfurt Ž (Ger) -:-
20:00RSC Anderlecht Ž (Bel) - UKS SMS Lodz Ž (Pol) -:-
20:30Ferencvaros Ž (Hun) - Rangers Ž (Sco) -:-
20:30Juventus Ž (Ita) - Racing Luxembourg Ž (Lux) -:-
20:35Glasgow City Ž (Sco) - AS Řím Ž (Ita) -:-
21:00Curych Ž (Sui) - Klaksvik Ž (Fai) -:-
21:00Manchester City Ž (Eng) - Tomiris-Turan Ž (Kaz) -:-
21:00Real Madrid Ž (Esp) - Sturm Ž (Aut) -:-

FINSKO: Ykkonen

17:30TPS Turku - Ekenas -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30Honka Akatemia - EPS -:-

CHILE: Pohár

23:00Antofagasta - Curico Unido -:-
00:00Nublense - Colo Colo -:-
02:30O'Higgins - U. Espanola -:-
00:00Huachipato - Coquimbo -:-

INDIE: Durand Cup

11:30Mumbai City - Indian Navy -:-
14:30Neroca FC - TRAU FC -:-

INDONÉSIE: Liga 1

11:00PSIS Semarang - Persik Kediri -:-
11:30Barito Putera - Bali United -:-

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

16:30Malavan - Esteghlal F.C. -:-
18:00Mes Rafsanjan - Gol Gohar -:-
18:30Sepahan - Nassaji Mazandaran -:-

ISLAND: Lengjudeildin

20:00Fjolnir - Grindavik -:-
20:00Kordrengir - Vestri -:-
20:00Throttur Vogar - Grotta -:-
21:15Afturelding - KV Reykjavik -:-
21:15Fylkir - Selfoss -:-

ISLAND: Pohár

22:00Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik -:-

IZRAEL: Leumit Liga

19:00H. Akko - Ironi Tiberias -:-
19:00Hapoel Afula - Hapoel Umm al-Fahm -:-
19:00Hap. Ramat Gan - Maccabi Jaffa -:-
19:00H. Ironi Rishon - H. Kfar Saba -:-
19:00H. Petah Tikva - MS Kafr Qasim -:-

JIŽNÍ KOREA: WK League ženy

11:00Changnyeong Ž - Soul Ž -:-
11:00Incheon Hyundai Steel Ž - Gyeongju Ž -:-
11:00Sejong Sportstoto Ž - Hwacheon Ž -:-
11:00Suwon FC Ž - Boeun Sangmu Ž -:-

JORDÁNSKO: Pohár

17:00Sahab - Al Wehda -:-
19:30Al Salt - Al Khaledeya -:-
19:30Moghayer Al Sarhan - Sama -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Atl. Ottawa - HFX Wanderers -:-

KAZACHSTÁN: 1. liga

14:00Taraz-Karatau 2 - Zhenis -:-

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

22:00Atletico F.C. - Tigres -:-

KOLUMBIE: Copa Colombia

01:00Ind. Medellin - Tolima -:-
03:15Fortaleza - Millonarios -:-
00:30U. Magdalena - La Equidad -:-

LITVA: I Lyga

18:00Marijampole City - Neptunas -:-

MALAJSIE: Super Liga

14:15Kuala Lumpur City - Negeri Sembilan -:-
15:00Penang - Sri Pahang -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:00Toluca - Monterrey -:-
04:05Cruz Azul - Tijuana -:-
04:05Pachuca - Club América -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Alacranes - Leones Negros -:-
02:05Tlaxcala - Celaya -:-
04:05Dorados - Tapatio -:-
00:00Tepatitlan de Morelos - Correcaminos -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - U.N.A.M. U20 -:-
18:00Santos Laguna U20 - Leon U20 -:-

MYANMAR: National League

10:30Rakhine United - Chinland -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

19:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Deisenhofen -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

19:00Senja - Mjolner -:-

NORSKO: Nasjonal U19 CL - Play Off

15:00Stabaek U19 - Brann U19 -:-
15:00Stromsgodset U19 - Vålerenga U19 -:-

OMÁN: Professional League

19:45Sur Club - Al-Msnaa -:-
19:55Al Seeb - Al-Bashaeer -:-
22:00Al Orouba - Al Suwaiq -:-

PANAMA: LPF - Clausura

03:00Chiriqui - Herrera -:-

PARAGUAY: División Intermedia

23:00River Plate - Pastoreo -:-

RUSKO: 1. liga ženy

19:00Krasnodar Ž - Kazaň Ž -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga CONCACAF

02:00Cibao (Dom) - Motagua (Hon) -:-
04:00Hankook (Blz) - Alianza (Sal) -:-
00:00Real Espana (Hon) - Cartagines (Cos) -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Badbaado - Mogadishu City -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

19:00Gernika (Esp) - Amorebieta (Esp) -:-
19:00UD Logrones (Esp) - Osasuna B (Esp) -:-
20:00UCAM Murcia (Esp) - Melilla (Esp) -:-

SVĚT: Mistrovství světa do 20 let ženy

01:00Nizozemsko U20 Ž - Ghana U20 Ž -:-
01:00USA U20 Ž - Japonsko U20 Ž -:-
04:00Jižní Korea U20 Ž - Francie U20 Ž -:-
04:00Nigérie U20 Ž - Kanada U20 Ž -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

23:00Reign Ž (Usa) - Club America Ž (Mex) -:-
02:00Racing Louisville Ž (Usa) - AC Milán Ž (Ita) -:-

SVĚT: International Champions Cup ženy

02:30Lyon Ž - Chelsea Ž -:-
05:00Monterrey Ž - Portland Thorns Ž -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:30Storfors AIK - Boden -:-

URUGUAY: Copa Uruguay

01:00Durazno - Boquita -:-

USA: MLS

01:30Atlanta Utd - New York Red Bulls -:-
01:30Toronto FC - New England Revolution -:-
02:00New York City - Charlotte -:-
03:00FC Dallas - Philadelphia Union -:-
04:00Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids -:-

USA: USL Championship

02:00Birmingham - Detroit -:-
03:00New Mexico - Memphis -:-
04:00Orange County SC - Las Vegas Lights -:-
05:00Sacramento Republic - Colorado Springs -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Orlando City B - Rochester New York -:-

USA: USL League One

02:00Union Omaha - Charlotte Independ. -:-
04:00Northern Colorado - Tucson -:-

USA: NISA

01:00Albion San Diego - Maryland Bobcats -:-

USA: NWSL ženy

02:30Houston Dash Ž - Gotham Ž -:-

UZBEKISTÁN: Super League

16:00Termez Surkhon - Metallurg Bekabad -:-
17:00Qizilqum - Din. Samarkand -:-

VENEZUELA: Primera Division

22:00OdloženoAragua - Mineros -:-
22:00OdloženoDep. Tachira - Universidad Central -:-
22:00OdloženoLa Guaira - Zulia -:-
22:00OdloženoLara - Estudiantes Merida -:-
22:00OdloženoMetropolitanos - Monagas -:-
22:00OdloženoPortuguesa - Caracas -:-
22:00OdloženoPuerto Cabello - Hermanos Colmenares -:-
22:00OdloženoZamora - Carabobo -:-
23:00Zulia - Aragua -:-

VIETNAM: Pohár ženy - Play Off

11:00Ho Chi Minh Ž - TKS Viet Nam Ž -:-
14:00Ha Noi Ž - Thai Nguyen Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.