OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Kurzy

FRANCIE: Ligue 1 - Baráž o udržení

19:00Auxerre - St. Étienne -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.03 ]

ALBÁNIE: Superliga

17:00Egnatia - Din. Tirana -:-
17:00Kastrioti - Vllaznia -:-
17:00Laci - Partizani -:-
17:00Skenderbeu - Teuta -:-
17:00Tirana - Kukesi -:-

ALŽÍRSKO: Liga U21

10:00Paradou U21 - USM Alger U21 -:-
17:45Constantine U21 - Chelghoum U21 -:-
17:45Hussein Dey U21 - Arba U21 -:-
17:45Magra U21 - Oran U21 -:-
17:45Medea U21 - Biskra U21 -:-
17:45RC Relizane U21 - Belouizdad U21 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00CD Lunda Sul - Sporting de Cabinda -:-
16:00Cuando Cubango - Sporting de Benguela -:-
16:00Interclube - Petro -:-
16:00Kabuscorp - Progresso -:-
16:00Libolo - Bravos do Maquis -:-
16:00Primeiro de Agosto - Sagrada -:-

BANGLADÉŠ: Premier League

11:00OdloženoMohammedan - Bashundara Kings -:-

BELGIE: National Division 1 - Baráž - Play off

19:30Aalst - Mandel United -:-
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Tubize -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

17:00FC Minsk - Arsenal Dzyarzhynsk -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00Londrina - Operario -:- [ 2.35 | 2.77 | 3.37 ]
00:00Vasco - Brusque -:- [ 1.78 | 3.15 | 4.95 ]

BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze

01:00Botafogo PB - Campinense -:- [ 2.22 | 2.69 | 3.54 ]

BRAZÍLIE: Série D

01:00Gremio Anapolis - Brasiliense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Amapaense

01:15Trem - Sao Paulo AP -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro 2

00:30Aymores - Betim -:-
00:30Boa - Uberaba -:-
00:30Democrata SL - Tupi-MG -:-
01:00Ipatinga - Varginha -:-
01:15Nacional de Muriae - Luziense -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

17:00Sokol Markovo - Levski Karlovo -:-

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

12:00Mladá Boleslav U19 - Pardubice U19 -:-

DÁNSKO: 2. divize - Skupina o postup

13:00B.93 - Naestved -:-
13:00Hellerup - AB Kodaň -:-
14:00Thisted - Hillerod -:-

DÁNSKO: 2. divize - Skupina o udržení

13:00Middelfart - Brabrand -:-
14:00Skive - FA 2000 -:-

DÁNSKO: 3. divize - Skupina o titul

13:00Dalum IF - Næsby -:-
13:15Lyseng - VSK Aarhus -:-
14:00BK Frem - FC Roskilde -:-

DÁNSKO: 3. divize - Skupina o udržení

13:00Karlslunde - Vanløse -:-
14:00Herlev - Slagelse -:-
14:00Young Boys FD - Roskilde KFUM's -:-

DÁNSKO: Pohár

15:00Odense - Midtjylland -:- [ 3.81 | 3.57 | 1.86 ]

EGYPT: Premier League

18:30Al Masry - National Bank Egypt -:- [ 2.40 | 2.99 | 3.01 ]
21:00Pyramids - Future FC -:- [ 2.13 | 3.03 | 3.54 ]

EGYPT: Division 2 - sk. C

15:00Alexandria SC - Salloum -:-
16:00Abu Qir Semad - El Olympi -:-
16:00Alaab Damanhour - Baladiyat El Mahalla -:-
16:00Al Hammam - Al Magd -:-
16:00El Mansoura - Al Zarka -:-
16:00Haras El Hodood - Dekernes -:-
16:00Kafr El Sheikh - Pioneers -:-
16:00Said El Mahalla - El Raja -:-

EKVÁDOR: Serie B

02:00Buhos ULVR - El Nacional -:-

ESTONSKO: Esiliiga

17:00Paide Linnameeskond U21 - Flora U21 -:-

EVROPA: ME do 17 let - Play Off

16:30Dánsko U17 - Srbsko U17 -:-
19:00Španělsko U17 - Portugalsko U17 -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Vikingur - Argir -:-

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

16:30Sandur - Runavik 2 -:-
17:00B36 Torshavn 2 - Fuglafjordur -:-
17:0007 Vestur Sorvagur 2 - HB Torshavn 2 -:-

FINSKO: Pohár

12:00Poxyt - HIFK -:-
14:00KuPS - Ekenas -:-
15:00KJP Kouvola - SalPa -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

19:00Torpedo Kutaisi - Gagra -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Off

23:00Municipal - Comunicaciones -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.46 ]

CHILE: Primera B

02:00Copiapo - San Felipe -:-

CHORVATSKO: Pohár

19:00Rijeka - Hajduk Split -:- [ 4.65 | 4.04 | 1.61 ]

ISLAND: Pohár

16:00Fram - Leiknir -:-
18:00Akureyri - Reynir -:-
21:15Haukar - Vikingur Reykjavik -:-
21:45Breidablik - Valur -:-

ITÁLIE: Serie B - Play Off

20:30Monza - Pisa -:- [ 2.00 | 3.24 | 3.92 ]

ITÁLIE: Primavera 1 - Baráž o udržení

14:30Neapol U19 - FC Janov U19 -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinová fáze

00:00Colo Colo (Chi) - Fortaleza (Bra) -:- [ 2.01 | 3.19 | 3.70 ]
00:00River Plate (Arg) - A. Lima (Per) -:- [ 1.07 | 10.40 | 27.30 ]
02:00Atletico-MG (Bra) - Tolima (Col) -:- [ 1.36 | 4.32 | 8.85 ]
02:00Cerro Porteno (Par) - Olimpia Asuncion (Par) -:- [ 2.20 | 3.24 | 3.14 ]
02:00Ind. del Valle (Ecu) - America MG (Bra) -:- [ 1.49 | 3.93 | 6.44 ]
02:00Penarol (Uru) - Colon (Arg) -:- [ 2.51 | 2.80 | 3.06 ]
00:00Athletico-PR (Bra) - Caracas (Ven) -:- [ 1.19 | 5.82 | 14.80 ]
00:00Libertad (Par) - The Strongest (Bol) -:- [ 1.40 | 4.29 | 7.56 ]

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinová fáze

00:15J. Wilstermann (Bol) - Everton (Chi) -:- [ 1.50 | 3.96 | 6.19 ]
00:15Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) -:- [ 1.15 | 6.85 | 15.30 ]
00:15Sao Paulo (Bra) - Ayacucho (Per) -:- [ 1.10 | 8.61 | 21.20 ]
00:15Wanderers (Uru) - Barcelona SC (Ecu) -:- [ 3.46 | 3.36 | 2.02 ]
02:30Independiente (Arg) - Ceara (Bra) -:- [ 1.95 | 3.14 | 3.98 ]
02:30La Guaira (Ven) - General Caballero JLM (Par) -:- [ 1.99 | 3.16 | 3.80 ]
00:15Melgar (Per) - Cuiaba (Bra) -:- [ 1.53 | 3.81 | 6.02 ]
00:15Racing Club (Arg) - River Plate (Uru) -:- [ 1.19 | 6.01 | 13.60 ]

JIŽNÍ KOREA: WK League ženy

09:00Suwon FC Ž - Sejong Sportstoto Ž -:-
11:00Gyeongju Ž - Boeun Sangmu Ž -:-
11:00Changnyeong Ž - Hwacheon Ž -:-
11:00Incheon Hyundai Steel Ž - Soul Ž -:-

KANADA: Championship

01:00CF Montreal - Forge -:-
03:00Cavalry - Vancouver Whitecaps -:-

KOLUMBIE: Primera B - Apertura - Quadrangular

01:00Leones - Llaneros -:-
22:00Tigres - Fortaleza -:-

KOLUMBIE: Liga ženy - Play Off

03:00America de Cali Ž - Deportivo Pereira Ž -:-

KOSOVO: Pohár

20:00KF Llapi - Drita -:-

LUCEMBURSKO: National Division - Baráž o udržení

19:30FC Mamer - Hostert -:-

MAĎARSKO: NB I ženy - Play Off

18:00Ferencvaros Ž - Győr Ž -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Union Touarga - Raja Beni Mellal -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:30RSV Eintracht - Greifswald -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko - Skupina o udržení

13:00Dornbreite Lubeck - Frisia Risum-Lindholm -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko - Skupina o postup

15:00Mechtersheim - Trier -:-
15:30Karbach - Hertha Wiesbach -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie - Play Off o Konferenční ligu

20:00Vitesse - Alkmaar -:- [ 2.96 | 3.40 | 2.32 ]

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30Hardenberg - ASWH -:-
14:30Noordwijk - TEC -:-
15:00Kozakken Boys - Quick Boys -:-
15:00Spakenburg - Scheveningen -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:00DEM - Oss -:-
14:00Dongen - Gemert -:-
14:00Hoogland - HV & CV Quick -:-
14:00HVV Hollandia - GVV Unitas -:-
14:00USV Hercules - Westlandia -:-
14:00Watergraafsmeer - EVV -:-
14:30GOES - ACV Assen -:-
14:30Haaksbergen - UNA -:-
14:30VVOG - ODIN '59 -:-
19:00Groene Ster - Blauw Geel -:-

NIZOZEMSKO: Pohár Eredivisie ženy

14:30Den Haag Ž - Twente Ž -:-
14:30PSV Ž - Ajax Ž -:-

NORSKO: Eliteserien

18:00Rosenborg - Haugesund -:- [ 1.49 | 4.34 | 6.19 ]
20:00Sarpsborg 08 - Molde -:- [ 2.67 | 3.63 | 2.42 ]

NORSKO: OBOS-ligaen

17:00Skeid - Sandnes -:- [ 2.61 | 3.46 | 2.32 ]
18:00Åsane - Grorud -:- [ 2.11 | 3.45 | 2.94 ]
18:00Bryne - Stabaek -:- [ 3.84 | 3.58 | 1.77 ]
18:00Fredrikstad - KFUM Oslo -:- [ 1.89 | 3.47 | 3.47 ]
18:00Kongsvinger - Brann -:- [ 4.48 | 3.79 | 1.61 ]
18:00Mjondalen - Ranheim -:- [ 1.71 | 3.62 | 4.09 ]
18:00Start - Raufoss -:- [ 1.42 | 4.34 | 5.76 ]
18:00Stjordals Blink - Sogndal -:- [ 3.03 | 3.42 | 2.08 ]

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

17:00Vålerenga 2 - Tromsdalen -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

14:00Uradd - Vindbjart -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

16:00Lillestrom 2 - Harstad -:-

NORSKO: Nasjonal U19 CL

16:00Stromsgodset U19 - Start U19 -:-

POLSKO: 1. liga - Postupové Play Off

18:00Korona - Odra Opole -:- [ 1.95 | 3.30 | 3.53 ]
20:45Arka - Chrobry Glogow -:- [ 1.67 | 3.80 | 4.22 ]

POLSKO: Pohár ženy

17:30Czarni Sosnowiec Ž - Slask Ž -:-

RAKOUSKO: Bundesliga - Play Off o Konferenční ligu

17:00Tirol - Rapid Vídeň -:- [ 3.23 | 3.60 | 2.00 ]

RAKOUSKO: Bundesliga ženy

13:07St. Polten Ž - Neulengbach Ž -:-

RAKOUSKO: Pohár ženy

14:00Horn Ž - Sturm Ž -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

17:00Černomorec - Maykop -:-

RWANDA: Premier League

15:00APR - AS Kigali -:-
15:00Bugesera FC - Police -:-
15:00Espoir - Kiyovu -:-
15:00Etincelles - Gasogi United -:-
15:00Etoile de L'Est - Gorilla -:-
15:00Gicumbi - Rutsiro -:-
15:00Musanze - Mukura Victory Sports -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Off

20:45La Fiorita - Tre Penne -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: Caribbean Club Championship - 4.-5. místo

23:00Waterhouse - Bayamon -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Freetown City - Kamboi Eagles -:-
18:15Kallon - Central Parade -:-
18:15Mighty Blackpool - RSLAF -:-

SLOVINSKO: Prva Liga - Baráž o udržení

17:30Tabor Sežana - Triglav -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:15Bani Yas - Ittihad Kalba -:- [ 2.23 | 3.48 | 2.73 ]
16:15Khorfakkan - Al-Ahli Dubai -:- [ 2.72 | 3.55 | 2.21 ]
19:00Al-Ain - Al Sharjah -:- [ 2.25 | 3.53 | 2.67 ]
19:00Emirates Club - Ajman -:- [ 4.63 | 4.21 | 1.53 ]

SRBSKO: Pohár

18:00CZ Bělehrad - Partizan -:- [ 2.13 | 2.86 | 3.52 ]

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

18:00Katar U23 - Jordánsko U23 -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.35 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

14:30Umeå - Taby -:- [ 1.52 | 4.02 | 4.93 ]
15:00Vasalunds - Team TG FF -:- [ 1.10 | 8.48 | 17.40 ]
16:00Gefle - Pitea -:- [ 1.47 | 4.04 | 5.53 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

13:00Angelholms - Lindome -:- [ 1.69 | 3.68 | 4.14 ]
16:00Atvidabergs - Oddevold -:- [ 4.50 | 3.84 | 1.60 ]
16:00GAIS - Oskarshamns -:- [ 1.61 | 3.68 | 4.66 ]
17:00Falkenbergs - Olympic -:- [ 1.73 | 3.57 | 4.06 ]

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

11:00IFK Ostersund - IFK Lulea -:-
13:00Kiruna - Umeå -:-
13:00Sund IF - Storfors AIK -:-
14:00Bodens - Friska Viljor FC -:-
15:00Sandviks - Algarna-Harnosand -:-
16:00Gottne IF - Ytterhogdals -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

15:00Kungsangens - Hudiksvalls -:-
15:00Kvarnsvedens - Jarfalla -:-
15:00Uppsala - Gute -:-
16:00Ragsveds - Forsbacka IK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:00Hittarps - Husqvarna -:-
13:00Hoganas - Landvetter -:-
14:00BK Astrio - Savedalens -:-
14:00Eskilsminne - Frölunda -:-
14:00Varbergs GIF - Tolo -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Ariana - Rappe GOIF -:-
14:00IFK Berga - Nosaby IF -:-
14:00Rosengard - Osterlen FF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Assyriska FF - Enskede -:-
14:00Karlbergs - Nykopings -:-
14:00Sleipner - Smedby -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

15:00Mjolby AI FF - Saffle SK -:-
15:00Nordvarmland - Gauthiod -:-
16:00Vanersborgs FK - Yxhults IK -:-

ŠVÉDSKO: Pohár - Play Off

15:00Hammarby - Malmö FF -:- [ 2.05 | 3.27 | 3.22 ]

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen ženy - Play Off

18:00Rosengard Ž - Hacken Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Super League - Baráž o udržení

18:00Schaffhausen - Lucern -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

15:00Tanzania Prisons - Geita Gold -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o titul

17:00Club Africain - Ben Guerdane -:-
17:00Monastir - Esperance Tunis -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o udržení

17:00Metlaoui - Zarzis -:-
17:00Olympique Beja - Hamam-Sousse -:-

TURECKO: Pohár

19:45Kayserispor - Sivasspor -:- [ 2.65 | 3.19 | 2.56 ]

USA: MLS Next Pro

03:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 -:-

USA: USL League Two

00:00Miami City - Tampa Bay U23 -:-
01:00AC Connecticut - Black Rock -:-
01:00Florida Elite - The Villages -:-
01:00Charlotte Independ. 2 - Tobacco Road -:-
01:00Long Island - Hudson Valley -:-
01:00Minneapolis City - Peoria -:-
01:00Toledo Villa - South Bend Lions -:-
01:00Wake FC - Charlotte Eagles -:-
01:00West Virginia - North Carolina FC U23 -:-
01:30Dalton - Peachtree City MOBA -:-
01:30Midwest United - Flint City -:-
01:30Motown - Manhattan -:-
02:00AHFC Royals - Corpus Christi FC -:-
02:00Boston Bolts - Boston City -:-
02:00Cedar - New Jersey Copa -:-
02:00Houston FC - Round Rock -:-
02:00Louisiana - Mississippi Brilla -:-
02:00Menace - Manitoba -:-
02:00Texas United - Blue Goose -:-
02:30Kaw Valley - Chicago City -:-
04:00Davis Legacy - Glens SC -:-
04:00Portland U23 - PDX FC -:-
04:00Southern California - Ventura -:-

USA: NISA

23:30Michigan Stars - Bay Cities -:-

USA: Pohár US Open

01:00Louisville City - Nashville SC -:- [ 3.23 | 3.31 | 2.13 ]
01:00Orlando City - Inter Miami -:- [ 1.65 | 3.76 | 4.75 ]
01:30New York City - New England Revolution -:- [ 1.77 | 3.69 | 4.08 ]
02:00Minnesota Utd - Union Omaha -:- [ 1.46 | 4.11 | 6.47 ]
02:00New York Red Bulls - Charlotte -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.53 ]
02:30Sporting Kansas City - Houston Dynamo -:- [ 2.01 | 3.39 | 3.46 ]
04:30Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC -:- [ 2.41 | 3.60 | 2.58 ]
04:30Sacramento Republic - San Jose Earthquakes -:- [ 3.15 | 3.51 | 2.09 ]

USA: NWSL ženy

04:00Reign Ž - Kansas City Current Ž -:- [ 1.49 | 3.81 | 6.73 ]

VENEZUELA: Primera Division

23:15Hermanos Colmenares - Zulia -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.