OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Kurzy

ČESKO: Fortuna liga

15:00Bohemians - Teplice -:- [ 1.63 | 3.98 | 5.65 ]
15:00Slovácko - České Budějovice -:- [ 1.39 | 4.78 | 8.61 ]
15:00Viktoria Plzeň - Hradec Králové -:- [ 1.34 | 5.07 | 10.00 ]
18:00Sigma Olomouc - Sparta Praha -:- [ 3.49 | 3.59 | 2.09 ]

FRANCIE: Ligue 1

17:00Troyes - Lens -:- [ 5.24 | 3.96 | 1.71 ]
21:00Marseille - Monako -:- [ 2.09 | 3.71 | 3.39 ]

ITÁLIE: Serie A

15:00Empoli - Turín FC -:- [ 3.22 | 3.10 | 2.43 ]
18:00Cremonese - Inter -:- [ 6.86 | 4.60 | 1.47 ]
20:45Atalanta - Sampdoria -:- [ 1.33 | 5.15 | 10.00 ]

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Brémy - Wolfsburg -:- [ 3.25 | 3.77 | 2.20 ]
15:30Freiburg - Augsburg -:- [ 1.53 | 4.42 | 6.69 ]
15:30Hertha - Union Berlín -:- [ 3.84 | 3.29 | 2.16 ]
15:30Hoffenheim - Mönchengladbach -:- [ 2.11 | 3.98 | 3.30 ]
15:30Mohuč - Bochum -:- [ 1.76 | 3.85 | 5.00 ]
18:30Bayern - Frankfurt -:- [ 1.32 | 5.98 | 9.17 ]

ŠPANĚLSKO: LaLiga

14:00Cádiz - Mallorca -:- [ 3.05 | 2.72 | 3.01 ]
16:15Girona - Barcelona -:- [ 5.53 | 4.28 | 1.63 ]
18:30Sevilla - Elche -:- [ 1.53 | 4.10 | 7.53 ]
21:00Getafe - Betis -:- [ 3.57 | 2.90 | 2.49 ]

AFRIKA: Africký národní šampionát - Play Off

17:00Madagaskar - Mosambik -:- [ 2.34 | 2.68 | 3.75 ]
20:00Niger - Ghana -:- [ 4.16 | 2.97 | 2.05 ]

ALBÁNIE: 1. liga

13:00Apolonia Fier - Flamurtari -:-
13:00Beselidhja Lezha - Korabi Peshkopi -:-
13:00Burreli - Besa -:-
13:00Din. Tirana - Luzi -:-
13:00Oriku - Terbuni -:-
13:00Skenderbeu - Lushnja -:-
13:00Tomori Berat - Turbina Cerrik -:-

ANGLIE: Championship

16:00Coventry - Huddersfield -:- [ 1.82 | 3.51 | 4.83 ]
16:00Hull - QPR -:- [ 2.54 | 3.16 | 2.81 ]
16:00Middlesbrough - Watford -:- [ 1.99 | 3.41 | 4.08 ]
16:00OdloženoPreston - Coventry -:-

ANGLIE: League One

13:30Charlton - Bolton -:- [ 2.62 | 3.14 | 2.61 ]
16:00Burton - Oxford Utd -:- [ 2.68 | 3.50 | 2.36 ]
16:00Cheltenham - Port Vale -:- [ 2.91 | 2.95 | 2.50 ]
16:00Lincoln - Cambridge Utd -:- [ 2.07 | 3.06 | 3.69 ]
16:00Milton Keynes - Exeter -:- [ 2.56 | 3.05 | 2.75 ]
16:00Morecambe - Bristol Rovers -:- [ 3.08 | 3.25 | 2.23 ]
16:00Peterborough - Portsmouth -:- [ 1.99 | 3.38 | 3.52 ]
16:00Shrewsbury - Forest Green -:- [ 1.82 | 3.25 | 4.43 ]

ANGLIE: League Two

16:00Barrow - Northampton -:- [ 2.52 | 2.84 | 2.99 ]
16:00Crawley - Salford -:- [ 3.37 | 3.22 | 2.11 ]
16:00Harrogate - Sutton -:- [ 2.89 | 3.22 | 2.35 ]
16:00Hartlepool - Colchester -:- [ 2.72 | 2.97 | 2.64 ]
16:00Mansfield - Doncaster -:- [ 1.77 | 3.43 | 4.43 ]
16:00Rochdale - Carlisle -:- [ 3.60 | 3.23 | 2.02 ]
16:00Swindon - Gillingham -:- [ 1.84 | 3.24 | 4.38 ]
16:00Tranmere - Leyton Orient -:- [ 2.69 | 2.75 | 2.87 ]
16:00Wimbledon - Stockport County -:- [ 4.05 | 3.22 | 1.91 ]

ANGLIE: National League

16:00Aldershot - Oldham -:- [ 2.31 | 3.23 | 2.78 ]
16:00Altrincham - Boreham Wood -:- [ 2.19 | 3.12 | 3.07 ]
16:00Barnet - Chesterfield -:- [ 3.62 | 3.57 | 1.82 ]
16:00Dagenham & Red. - Yeovil -:- [ 1.87 | 3.27 | 3.78 ]
16:00Dorking - Solihull Moors -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.03 ]
16:00Notts County - Halifax -:- [ 1.25 | 5.04 | 9.82 ]
16:00Scunthorpe - Bromley -:- [ 3.25 | 3.38 | 2.00 ]
16:00Southend - Eastleigh -:- [ 1.64 | 3.42 | 4.84 ]
16:00Torquay - Maidstone -:- [ 2.01 | 3.44 | 3.17 ]
16:00Wealdstone - Gateshead -:- [ 2.54 | 3.19 | 2.53 ]
16:00York - Maidenhead -:- [ 2.06 | 3.18 | 3.30 ]

ANGLIE: National League North

16:00AFC Fylde - Chester -:- [ 1.80 | 3.31 | 4.04 ]
16:00Alfreton - Kettering -:- [ 1.74 | 3.41 | 4.17 ]
16:00Blyth - Buxton -:- [ 2.27 | 3.37 | 2.73 ]
16:00Boston Utd - Scarborough -:- [ 1.90 | 3.41 | 3.50 ]
16:00Brackley Town - Gloucester -:- [ 1.37 | 4.10 | 7.22 ]
16:00Bradford PA - Chorley -:- [ 4.05 | 3.36 | 1.78 ]
16:00Curzon Ashton - Farsley -:- [ 1.81 | 3.35 | 3.95 ]
16:00Darlington - Spennymoor -:- [ 2.01 | 3.35 | 3.25 ]
16:00Hereford - Banbury -:- [ 2.04 | 3.25 | 3.28 ]
16:00Leamington - King’s Lynn -:- [ 3.83 | 3.32 | 1.84 ]
16:00Peterborough Sports - Kidderminster -:- [ 2.97 | 3.16 | 2.22 ]
16:00Telford - Southport -:- [ 2.60 | 3.08 | 2.54 ]

ANGLIE: National League South

16:00Bath - Farnborough -:- [ 2.22 | 3.26 | 2.89 ]
16:00Dulwich Hamlet - Eastbourne Boro -:- [ 2.06 | 3.41 | 3.08 ]
16:00Ebbsfleet - Concord -:- [ 1.22 | 5.58 | 10.80 ]
16:00Havant & W - Hampton & Richmond -:- [ 1.60 | 3.75 | 4.65 ]
16:00Hemel Hempstead - Dover -:- [ 2.03 | 3.21 | 3.34 ]
16:00Hungerford - Chippenham -:- [ 2.20 | 3.17 | 3.00 ]
16:00Chelmsford - Welling -:- [ 1.88 | 3.36 | 3.63 ]
16:00Cheshunt - Slough -:- [ 2.37 | 3.17 | 2.74 ]
16:00Oxford City - Weymouth -:- [ 1.83 | 3.53 | 3.62 ]
16:00Taunton - St. Albans -:- [ 2.53 | 3.12 | 2.58 ]
16:00Tonbridge - Braintree -:- [ 2.18 | 3.30 | 2.93 ]
16:00Worthing - Dartford -:- [ 2.47 | 3.41 | 2.47 ]

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00Atherton - South Shields -:-
16:00Belper Town - Bamber Bridge -:-
16:00FC United - Warrington -:-
16:00Guiseley - Hyde -:-
16:00Lancaster - Matlock -:-
16:00Marine - Ashton Utd -:-
16:00Morpeth - Radcliffe -:-
16:00Stafford - Marske -:-
16:00Stalybridge - Gainsborough -:-
16:00Warrington Rylands - Liversedge -:-
16:00Whitby - Nantwich -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Stratford -:-
16:00Basford - Tamworth -:-
16:00Hednesford - Alvechurch -:-
16:00Hitchin - Bedford -:-
16:00Ilkeston - Coalville -:-
16:00Kings Langley - Barwell -:-
16:00Leiston - St. Ives -:-
16:00Mickleover - Rushall -:-
16:00Nuneaton - Stourbridge -:-
16:00Redditch - Bromsgrove -:-
16:00Royston - Needham Market -:-

ANGLIE: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Chesham -:-
16:00Bracknell - Winchester -:-
16:00Dorchester - Swindon S -:-
16:00Gosport - Hayes & Yeading -:-
16:00Hendon - Harrow -:-
16:00Merthyr Town - Salisbury -:-
16:00Met. Police - Hanwell Town -:-
16:00North Leigh - Hartley Wintney -:-
16:00Plymouth Parkway - Poole -:-
16:00Weston-super-Mare - Truro -:-
16:00Yate Town - Tiverton -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Bowers & Pitsea - Potters Bar -:-
16:00Brightlingsea - Folkestone -:-
16:00Canvey Island - Herne Bay -:-
16:00Corinthian-Casuals - Bognor Regis -:-
16:00Cray Wanderers - Lewes -:-
16:00Enfield Town - Carshalton -:-
16:00Haringey - Hastings -:-
16:00Hornchurch - Aveley -:-
16:00Horsham FC - Billericay -:-
16:00Kingstonian - Bishop's Stortford -:-
16:00Margate - Wingate & Finchley -:-

ANGLIE: FA Cup

13:30Walsall - Leicester -:- [ 7.99 | 4.59 | 1.36 ]
13:30Accrington - Leeds -:- [ 8.88 | 5.27 | 1.28 ]
16:00Blackburn - Birmingham -:- [ 2.35 | 3.00 | 3.09 ]
16:00Bristol City - West Brom -:- [ 3.10 | 3.18 | 2.25 ]
16:00Fulham - Sunderland -:- [ 1.44 | 4.32 | 6.38 ]
16:00Ipswich - Burnley -:- [ 3.07 | 3.24 | 2.23 ]
16:00Luton - Grimsby -:- [ 1.45 | 4.08 | 6.79 ]
16:00Sheffield Wed - Fleetwood -:- [ 1.44 | 4.11 | 6.97 ]
16:00Southampton - Blackpool -:- [ 1.49 | 4.08 | 6.13 ]
19:00Preston - Tottenham -:- [ 8.02 | 4.81 | 1.34 ]
21:00Manchester Utd - Reading -:- [ 1.13 | 7.40 | 16.00 ]

ANGLIE: Premier League U18

12:00Arsenal U18 - Fulham U18 -:-
12:00Blackburn U18 - Manchester City U18 -:-
12:00Crystal Palace U18 - Aston Villa U18 -:-
12:00Chelsea U18 - Tottenham U18 -:-
12:00Nottingham U18 - Stoke U18 -:-
12:00West Brom U18 - Brighton U18 -:-
12:30Derby U18 - Everton U18 -:-
13:00Leicester U18 - Norwich U18 -:-
13:00Newcastle U18 - Leeds U18 -:-
13:00Southampton U18 - West Ham U18 -:-
13:00Wolverhampton U18 - Manchester Utd U18 -:-
14:00Middlesbrough U18 - Liverpool U18 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:15Rosario - Argentinos Jrs -:- [ 3.19 | 2.80 | 2.52 ]
01:30Defensa y Justicia - Huracan -:- [ 3.15 | 2.84 | 2.52 ]
21:00San Lorenzo - Arsenal Sarandi -:- [ 1.82 | 3.10 | 5.21 ]
23:15Estudiantes - Tigre -:- [ 2.35 | 3.07 | 3.18 ]
23:15Talleres Cordoba - Independiente -:- [ 2.27 | 2.86 | 3.62 ]

ARGENTINA: Primera C - Apertura

00:00Real Pilar - Laferrere -:-
00:00Sportivo Italiano - Atlas -:-
21:00Berazategui - Leandro N. Alem -:-
21:00Justo Jose de Urquiza - General Lamadrid -:-
21:00Liniers - Excursionistas -:-

ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze

13:00Argentinos Jrs 2 - Rosario Central 2 -:-
13:00Belgrano 2 - Racing Club 2 -:-
13:00Gimnasia L.P. 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
13:00Lanus 2 - Colon Santa Fe 2 -:-

AUSTRÁLIE: A-League

03:00Wellington Phoenix - Perth Glory -:- [ 1.70 | 3.63 | 5.05 ]
07:00Macarthur FC - Western United -:- [ 2.36 | 3.53 | 2.81 ]
09:45Central Coast Mariners - WS Wanderers -:- [ 2.03 | 3.52 | 3.52 ]

AUSTRÁLIE: A-League ženy

05:00Brisbane Roar Ž - Wellington Phoenix Ž -:-
05:00Canberra Ž - Western United Ž -:-
07:30WS Wanderers Ž - Newcastle Ž -:-

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Mistrovství OFC do 17 let - Play Off

05:00Tahiti U17 - Fidži U17 -:-
08:00Nová Kaledonie U17 - Nový Zéland U17 -:-

BAHRAJN: Premier League

14:30Al-Rifaa - Al Khalidiyah -:- [ 2.50 | 2.95 | 2.92 ]
16:00Al-Hidd - Al-Budaiya -:- [ 1.55 | 3.72 | 5.96 ]
17:30Al-Muharraq - Sitra -:- [ 1.42 | 4.10 | 7.52 ]

BANGLADÉŠ: Premier League

10:00Bashundara Kings - Sheikh Russel -:-
10:00Fortis - Bangladesh Police -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

16:00Westerlo - KV Mechelen -:- [ 2.00 | 3.77 | 3.63 ]
18:15Kortrijk - Oostende -:- [ 2.16 | 3.77 | 3.18 ]
18:15Leuven - St. Truiden -:- [ 2.45 | 3.37 | 2.96 ]
20:45Charleroi - Royale Union SG -:- [ 3.58 | 3.64 | 2.05 ]

BELGIE: Challenger Pro League

16:00Virton - Anderlecht U23 -:- [ 2.66 | 3.38 | 2.32 ]
20:00Lommel SK - Dender -:- [ 1.74 | 3.63 | 3.89 ]

BELGIE: National Division 1

19:30Francs Borains - OC Charleroi -:-
20:00Heist - RFC Liege -:-
20:00Hoogstraten - Boom -:-
20:00Patro Eisden - Tienen -:-
20:00RAAL La Louviere - Thes Sport -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Royal Union SG 2 - Warnant -:-
20:00Tubize - Namur -:-
20:00Waremme - Stockay-Warfusee -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

19:00Cercle Bruggy 2 - Torhout -:-
20:00Aalst - Wetteren -:-
20:00KRC Gent - Erpe-Mere -:-
20:00Lokeren-Temse - Waregem 2 -:-
20:00Oudenaarde - KRC Harelbeke -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

19:30K. FC Turnhout - Lyra-Lierse Berlaar -:-
20:00K. Berchem Sport - Londerzeel -:-
20:00Sp. Hasselt - City Pirates -:-

BELGIE: Super League ženy

13:30Gent Ž - St. Lutych Ž -:-
16:15Club Brugge Ž - Aalst Ž -:-
19:00Mechelen Ž - Genk Ž -:-

BELGIE: 1. národní liga ženy

14:30Tienen Ž - Mons Ž -:-
14:30Zwevezele Ž - Westerlo Ž -:-
15:00Gent II Ž - Moldavo Ž -:-
15:30Genk II Ž - Chastre Ž -:-
17:00RFC Liege Ž - Wuustwezel Ž -:-
17:00Waregem II Ž - Famkes Merkem Ž -:-
18:30RSC Anderlecht II Ž - GBA Kontich Ž -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Buffles du Borgou - Dynamo Parakou -:-
16:00Cavaliers - Takunnin -:-
16:00Dadje - Energie Sports -:-
16:00Damissa - Bembereke -:-
16:00FC Loto - Bani Ganse -:-
16:00Hodio - Espoir -:-
16:00Pantheres - Dynamique Djougou -:-
16:00Tonnerre - Dynamo Abomey -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Somerset - Devonshire Cougars -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Prisons XI Gaborone - Extension Gunners -:-
15:00Morupule - Masitoaka -:-
15:00Nico United - Jwaneng Galaxy -:-
15:00Security Systems - Mogoditshane -:-
15:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Alagoano

20:00CRB - CSA -:-
20:00Murici AL - ASA -:-
23:00Coruripe - Alianca -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

20:00Jacuipense - Itabuna -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Brasiliense

19:00Ceilandia - Brasiliense -:-
19:00Gama - Taguatinga Esporte -:-
19:00Santa Maria - Paranoa -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Capixaba

00:00Serra - Real Noroeste -:-
20:00Vilavelhense - Rio Branco ES -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Nova Iguacu - Bangu -:- [ 2.33 | 2.86 | 3.30 ]

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense

20:00Ceara - Maracana -:-
20:00Pacajus - Iguatu -:-
00:00Caucaia - Ferroviario -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Gaucho

20:30Internacional - Sao Luiz -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Goiano

20:00Atletico GO - Aparecidense -:-
20:00Goiania - Goianesia -:-
20:00Gremio Anapolis - Inhumas -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Matogrossense

14:30Dom Bosco - Uniao Rondonopolis -:-
22:00Nova Mutum - Sport Sinop -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro

14:30Cruzeiro - Athletic Club -:-
20:00Caldense - Democrata GV -:-
20:00Democrata SL - Pouso Alegre -:-
20:00Ipatinga - Patrocinense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paraense

21:00OdloženoPaysandu - Itupiranga -:-
22:00OdloženoBragantino - Castanhal -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paraibano

20:00Campinense - Serra Branca -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paranaense

19:30Rio Branco PR - Cascavel -:-
20:00Sao Joseense - Athletico-PR -:-
22:30Cianorte - Foz do Iguacu -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paulista

22:30Santos - Ferroviaria -:- [ 1.76 | 3.36 | 4.67 ]
00:00Bragantino - Santo Andre -:- [ 1.55 | 3.65 | 6.16 ]
00:40Botafogo SP - Guarani -:- [ 2.53 | 2.76 | 3.08 ]

BRAZÍLIE: Campeonato Paulista A2

15:00Oeste - Comercial -:-
19:00Rio Claro - EC Lemense -:-
20:00Ponte Preta - Taubate -:-
21:00Piracicaba - Juventus-SP -:-
22:00Linense - Portuguesa Santista -:-
23:30Novorizontino - Sao Caetano -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Pernambucano

23:00Sport Recife - Retro -:-
00:00Salgueiro - Central SC -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

19:45River-PI - Fluminense-PI -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze

19:00CE Forca E Luz - Santa Cruz de Natal -:-
20:00Globo - Potyguar -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano

19:15Frei Paulistano - Atletico Gloriense -:-
20:00Falcon - Dorense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Sul-Matogrossense

20:00Aquidauanense - Novoperario -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Tocantinense

22:30Uniao Carmolandense - Capital FC -:-

BRAZÍLIE: Supercopa do Brasil

20:30Palmeiras - Flamengo -:- [ 3.12 | 3.02 | 2.32 ]

BURKINA FASO: Premier League

16:30Etoile Filante - ASEC Koudougou -:-
16:30Vitesse - Sonabel Ouagadougou -:-
18:45AS Police - Rahimo -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Magara Young Boys - Bujumbura C. -:-
14:00Tigre Noir - Rukinzo -:-
14:00TOP Junior - Inter Star -:-

DŽIBUTSKO: Division 1

15:00AS Arta - CF GR/SIAF -:-
17:00Nurie Transit - Port -:-

EGYPT: Premier League

16:00Al Masry - Pharco -:- [ 1.66 | 3.07 | 6.50 ]

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:45Madlenya - Mbabane Swallows -:-
14:00Manzini Wanderers - Denver -:-
14:45Tambuti - Green Mamba -:-
14:45Young Buffaloes - Seven Dreams -:-

ETIOPIE: Premier League

13:00St. George - Ethiopia Bunna -:-

FINSKO: Liiga Cup

13:45SJK - KuPS -:- [ 2.20 | 3.50 | 2.79 ]
14:00Oulu - Ilves -:- [ 2.59 | 3.30 | 2.43 ]
15:00Lahti - Honka -:- [ 4.71 | 3.56 | 1.63 ]
16:45VPS - Haka -:- [ 2.52 | 3.50 | 2.40 ]

FINSKO: Ykköscup

14:15Jaro - SJK Akatemia -:-
15:00KPV - JJK Jyvaskyla -:-
16:00HIFK - Gnistan -:-

FRANCIE: Ligue 2

15:00St. Étienne - Sochaux -:- [ 2.18 | 3.27 | 3.35 ]
19:00Amiens - Le Havre -:- [ 2.81 | 2.82 | 2.80 ]
19:00Caen - Laval -:- [ 1.70 | 3.49 | 5.29 ]
19:00Dijon - Bordeaux -:- [ 3.11 | 3.07 | 2.40 ]
19:00Grenoble - Bastia -:- [ 2.59 | 2.72 | 3.19 ]
19:00Nimes - Niort -:- [ 2.25 | 3.13 | 3.34 ]
19:00Pau - Annecy -:- [ 2.55 | 2.85 | 3.09 ]
19:00Quevilly Rouen - Paris FC -:- [ 2.91 | 2.90 | 2.64 ]
19:00Rodez - Guingamp -:- [ 2.91 | 2.94 | 2.61 ]
19:00Valenciennes - Méty -:- [ 3.26 | 3.12 | 2.28 ]

FRANCIE: National 2 - Skupina A

15:00Racing Club de France - Caen II -:-
18:00Beauvais - Evreux -:-
18:00Granville - Rennes II -:-
18:00Chartres - Rouen -:-
18:00Saint-Pryve - Chateaubriant -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina B

15:30Haguenau - St Quentin -:-
16:00ASM Belfort - Epinal -:-
17:00Reims II - Wasquehal -:-
18:00Méty II - Colmar -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina C

18:00Auxerre II - Grasse -:-
18:00Frejus - Ales -:-
18:00Hyeres - Lyon - La Duchere -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

17:00Andrezieux - Romorantin -:-
18:00Chamalieres - Vierzon -:-
18:00Nantes II - Bourges 18 -:-

FRANCIE: Coupe de France ženy

14:30Bordeaux Ž - Méty Ž -:-
14:30Dijon Ž - PSG Ž -:-
16:00Fleury 91 Ž - Le Havre Ž -:-
16:00Lyon Ž - Montpellier Ž -:-

GHANA: Premier League

16:00Great Olympics - Karela -:-
16:00Medeama - Hearts Of Oak -:-
16:00Tamale City - Bibiani Gold Stars -:-

GIBRALTAR: National League - Skupina o titul

16:00St Josephs - Europa FC -:-

GIBRALTAR: National League - Skupina o udržení

18:30Lions Gibraltar - Mons Calpe -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

22:00Municipal - Santa Lucia -:- [ 1.38 | 3.99 | 7.37 ]
22:30Coban Imperial - Antigua -:- [ 1.82 | 2.96 | 4.58 ]
23:00Deportivo Mixco - Deportivo Achuapa -:- [ 1.68 | 3.22 | 4.97 ]

HONGKONG: Premier League

08:00Southern District - Hong Kong Rangers -:-
11:00Resources Capital - Kitchee -:-

CHILE: Primera División

01:00U. Calera - Everton -:- [ 2.55 | 2.95 | 2.85 ]
16:00Coquimbo - Palestino -:- [ 2.84 | 2.99 | 2.53 ]
22:00U. De Chile - U. Espanola -:- [ 2.12 | 3.38 | 3.18 ]
00:30U. Catolica - Curico Unido -:- [ 1.76 | 3.53 | 4.35 ]

CHORVATSKO: HNL

15:00Šibenik - Rijeka -:- [ 3.64 | 3.12 | 2.05 ]
17:10Din. Záhřeb - Lok. Záhřeb -:- [ 1.25 | 5.31 | 11.10 ]

INDIE: ISL

13:00Bengaluru FC - Chennaiyin -:- [ 2.31 | 3.32 | 2.88 ]
15:00ATK Mohun Bagan - Odisha FC -:- [ 1.82 | 3.48 | 4.11 ]

INDIE: I-League

09:30Rajasthan United - TRAU FC -:- [ 1.98 | 3.22 | 3.75 ]

INDONÉSIE: Liga 1

09:00Persita - Persis Solo -:- [ 3.53 | 3.16 | 2.07 ]
10:00Bhayangkara Solo - Dewa United -:- [ 2.00 | 3.34 | 3.53 ]

IRÁK: Super Liga

12:00Newroz - Al Shorta -:-

ISLAND: Reykjavik Cup

15:00Fylkir - Vikingur Reykjavik -:- [ 3.80 | 5.00 | 1.55 ]
15:00KR Reykjavik - IR Reykjavik -:-

ITÁLIE: Serie B

14:00Ascoli - Palermo -:- [ 2.40 | 3.01 | 3.16 ]
14:00Bari - Perugia -:- [ 2.01 | 3.14 | 4.04 ]
14:00Brescia - Como -:- [ 2.26 | 3.10 | 3.34 ]
14:00Cosenza - Parma -:- [ 3.97 | 3.29 | 1.98 ]
14:00Sudtirol - Reggina -:- [ 3.28 | 2.87 | 2.42 ]
14:00Ternana - Modena -:- [ 2.25 | 3.27 | 3.19 ]
14:00Venezia - Cittadella -:- [ 2.29 | 2.96 | 3.45 ]
16:15FC Janov - Pisa -:- [ 1.79 | 3.37 | 4.86 ]

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Carrarese - Alessandria -:- [ 1.63 | 3.38 | 5.06 ]
14:30Entella - Gubbio -:- [ 1.99 | 2.98 | 3.75 ]
14:30Fiorenzuola - Imolese -:- [ 1.98 | 2.82 | 4.06 ]
14:30San Donato - Reggiana -:- [ 6.02 | 3.35 | 1.55 ]
14:30Siena - Olbia -:- [ 1.58 | 3.32 | 5.70 ]
14:30Torres - Recanatese -:- [ 2.04 | 3.01 | 3.54 ]
17:30Ancona - Vis Pesaro -:- [ 1.59 | 3.33 | 5.59 ]
17:30Fermana - Montevarchi -:- [ 2.16 | 2.83 | 3.48 ]
17:30Pontedera - Cesena -:- [ 2.87 | 2.72 | 2.58 ]
17:30Rimini - Lucchese -:- [ 2.27 | 2.84 | 3.22 ]

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

15:00Follonica Gavorrano - Trestina -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

15:00Atletico Uri - Sarrabus Ogliastra -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

14:30Vibonese - Catania -:-

ITÁLIE: Primavera 2

10:45Crotone U19 - Monopoli U19 -:-
11:00Cosenza U19 - Benevento U19 -:-
11:00Reggina U19 - Salernitana U19 -:-
11:00Spezia U19 - Ternana U19 -:-
14:00FC Janov U19 - Parma U19 -:-
14:00Padova U19 - Venezia U19 -:-
14:30AlbinoLeffe U19 - Cremonese U19 -:-
14:30Alessandria U19 - Monza U19 -:-
14:30Cittadella U19 - Vicenza U19 -:-
14:30Como U19 - Reggiana U19 -:-
14:30FeralpiSalo U19 - Brescia U19 -:-
14:30Imolese U19 - Entella U19 -:-
14:30Lazio U19 - Ascoli U19 -:-
14:30Perugia U19 - Pisa U19 -:-
14:30Spal U19 - Pordenone U19 -:-
15:00Pescara U19 - Viterbese U19 -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

14:30AC Milán Ž - Inter Ž -:- [ 1.98 | 3.60 | 3.12 ]
14:30Fiorentina Ž - Pomigliano Ž -:- [ 1.27 | 5.09 | 8.43 ]

ITÁLIE: Serie B ženy

14:30Verona Ž - Ravenna Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00M. Haifa - Maccabi Bnei Raina -:- [ 1.17 | 6.38 | 13.90 ]
16:30Ashdod - Kiryat Shmona -:- [ 2.01 | 3.27 | 3.61 ]
17:00Netanya - Nes Tziona -:- [ 1.60 | 3.74 | 5.33 ]
18:30B. Jeruzalém - Hapoel Hadera -:- [ 1.77 | 3.46 | 4.36 ]
19:00H. Tel Aviv - M. Tel Aviv -:- [ 7.40 | 4.49 | 1.38 ]

JAPONSKO: Empress's Cup ženy

07:00Beleza Ž - Inac Kobe Leonesa Ž -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

14:30Mamelodi - Sekhukhune -:- [ 1.40 | 4.05 | 8.52 ]
16:30Swallows - Supersport -:- [ 3.31 | 2.80 | 2.36 ]
19:00Marumo Gallants - Orlando -:- [ 3.64 | 2.74 | 2.25 ]

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship

14:30Black Leopards - Pretoria U. -:-
14:30JDR Stars - MM Platinum -:-
14:30Polokwane - Magesi -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

09:00Royal AM U23 - Swallows U23 -:-
11:00Orlando U23 - Richards Bay U23 -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let

01:30Brazílie U20 - Paraguay U20 -:- [ 1.43 | 4.39 | 7.45 ]
01:30Kolumbie U20 - Argentina U20 -:- [ 2.29 | 3.15 | 3.23 ]
00:30Ekvádor U20 - Uruguay U20 -:- [ 2.63 | 2.97 | 2.60 ]
00:30Venezuela U20 - Chile U20 -:- [ 3.47 | 3.11 | 2.02 ]

KAMERUN: Elite Two

14:00Tonnerre - Foncha -:-
15:00Aigle Moungo - Unisport Bafang -:-
15:00Leopard de Douala - FC Rangers of Bafut -:-
17:00Dynamo Douala - Stade de Bertoua -:-

KEŇA: Premier League

11:00Kariobangi Sharks - Bidco United -:-
13:00Mathare Utd. - Kakamega Homeboyz -:-
13:00Police FC - Tusker -:-
13:00Posta Rangers - Talanta FC -:-
13:00Ulinzi Stars - Nzoia Sugar -:-
13:00Wazito - KCB -:-
13:15Sofapaka - Vihiga -:-

KEŇA: Super League

13:00Mombasa Elite - Kisumu All-Stars -:-
13:00Vihiga United - Murang'a -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

23:20Jaguares de Cordoba - Santa Fe -:- [ 2.32 | 2.86 | 3.09 ]
21:10Envigado - La Equidad -:- [ 2.70 | 2.66 | 2.80 ]
23:20Huila - Bucaramanga -:- [ 3.05 | 2.75 | 2.42 ]

KONGO: Ligue 1

15:00Diables Noirs - Juk -:-
15:00V. Club Mokanda - Otôho d'Oyo -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

03:00Carmelita - AD Sarchi -:-
20:00Puerto Golfito FC - Municipal Garabito -:-
21:00San Jose FC - Municipal Turrialba -:-

KUVAJT: Emir Cup

14:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-
18:00Kazma SC - Burgan -:-

KYPR: 1. liga

16:00AEK Larnaca - APOEL -:- [ 2.37 | 2.84 | 3.24 ]
18:00Doxa - Anorthosis -:- [ 3.76 | 3.16 | 2.00 ]

KYPR: Division 2 - Skupina o titul

13:30Achyronas-Onisilos - Omonia Aradippou -:-
13:30Othellos Athienou - M.E.A.P. Nisou -:-
13:30Peyia 2014 FC - Omonia 29th May -:-

KYPR: Division 2 - Skupina o udržení

13:30Ayia Napa - Anagennisi -:-
13:30Ermis - Olympias Lympion -:-
13:30Xylotymbou - Alki Oroklini -:-
13:30Ypsonas - PAEEK -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Bantu - Galaxy -:-
15:00LCS - Manonyane -:-
15:00Liphakoe - Naughty Boys -:-
15:00LMPS - Lifofane -:-

LIBANON: Premier League - Část vítězů

13:15Al Ghazieh - Bourj FC -:-
14:00Nejmeh SC - Al Sahel -:-

LIBÉRIE: LFA First Division

17:00Invincible Eleven - Nimba United -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

14:30Kisvarda - Paks -:- [ 1.97 | 3.50 | 3.49 ]
17:00Debrecen - Zalaegerszeg -:- [ 2.38 | 3.47 | 2.68 ]
19:30Ferencváros - Vasas -:- [ 1.26 | 5.24 | 10.20 ]

MALTA: Premier League

14:00Birkirkara - Santa Lucia -:- [ 1.32 | 4.49 | 7.75 ]
14:00Gzira - Hibernians -:- [ 2.71 | 2.90 | 2.57 ]
16:15Mosta - Pieta Hotspurs -:- [ 1.37 | 4.33 | 6.70 ]
16:15Zebbug - Gudja -:- [ 7.70 | 4.55 | 1.32 ]

MALTA: Challenge League - Skupina o postup

16:30Zejtun Corinthians - Sliema -:-

MALTA: Challenge League - Skupina o udržení

14:00Lija Athletic - Marsa FC -:-
14:00Qrendi - Mqabba FC -:-
16:30Vittoriosa - Swieqi -:-

MAROKO: Botola Pro

16:00FAR Rabat - Mouloudia Oujda -:- [ 1.40 | 3.60 | 8.46 ]
16:00Moghreb Tetouan - Maghreb Fez -:- [ 3.60 | 2.46 | 2.36 ]
18:15Safi - Raja Casablanca -:- [ 4.71 | 2.92 | 1.81 ]
20:30Jeunesse Sportive Soualem - Tanger -:- [ 1.86 | 2.78 | 4.76 ]

MAURITIUS: Super League

12:30Bolton City - Pamplemousses -:-
15:30Cercle De Joachim - Entente Boulet -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

02:05Puebla - Monterrey -:- [ 3.67 | 3.57 | 1.97 ]
04:05Tijuana - U.N.A.M. -:- [ 2.02 | 3.58 | 3.48 ]

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:05Pumas Tabasco - Tepatitlan de Morelos -:-
00:00Zacatecas Mineros - Alacranes -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Clausura

00:00Inter Playa Del Carmen - Deportiva Venados -:-
02:00Tecos FC - Halcones de Zapopan -:-
04:30Coras - UA Zacatecas -:-
17:00Correcaminos 2 - Inter de Queretaro -:-
18:00Leones Negros 2 - Los Cabos -:-
21:00Yalmakan - Leviatan -:-
22:00Escorpiones - Pachuca 2 -:-
22:00Uruapan - La Piedad -:-
22:30Gavilanes de Matamoros - Tampico Madero -:-
23:00Cafetaleros - Canamy -:-
23:00Tritones Vallarta - Mineros de Fresnillo -:-
00:00Mexicali - Cimarrones de Sonora 2 -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00Ciervos - Canoneros Marina -:-
22:00Tho Mayas - Calor De San Pedro -:-
23:00Pioneros - Mazorqueros -:-
00:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Huracanes Izcalli -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

00:45Tijuana U20 - U.N.A.M. U20 -:-
16:00Club America U20 - Mazatlan U20 -:-
16:00Tigres U20 - Atl. San Luis U20 -:-
17:00Juarez U20 - Guadalajara U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

02:05Queretaro Ž - Santos Laguna Ž -:-
19:00U.N.A.M. Ž - Pachuca Ž -:-
00:05Leon Ž - Monterrey Ž -:-

NAMIBIE: MTC Premiership

12:00Eleven Arrows - Life Fighters -:-
13:00Citizens - Black Africa -:-
13:00Tigers - Young Brazilians -:-
15:00Blue Waters - Julinho Sporting -:-
15:00Mighty Gunners - Tura Magic -:-
15:00Okahandja - UNAM -:-
16:00Civics - Young Africans -:-
16:00Orlando Pirates - African Stars -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:00Darmstadt - Regensburg -:- [ 1.60 | 4.17 | 5.60 ]
13:00Heidenheim - Rostock -:- [ 1.91 | 3.50 | 4.33 ]
13:00Kiel - Fürth -:- [ 2.27 | 3.52 | 2.95 ]
20:30Hannover - Kaiserslautern -:- [ 2.34 | 3.31 | 2.99 ]

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Aue - Freiburg II -:- [ 2.38 | 3.18 | 2.88 ]
14:00Duisburg - Osnabrück -:- [ 3.25 | 3.55 | 2.04 ]
14:00Hallescher - Zwickau -:- [ 2.35 | 3.20 | 2.91 ]
14:00Meppen - VfB Oldenburg -:- [ 1.98 | 3.53 | 3.41 ]
14:00SpVgg Bayreuth - Ingolstadt -:- [ 4.31 | 3.73 | 1.72 ]
14:00Verl - Saarbrucken -:- [ 2.77 | 3.40 | 2.34 ]

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:30SC Weiche-08 - Hannover II -:- [ 2.28 | 3.57 | 2.61 ]

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00OdloženoErfurt - Luckenwalde -:- [ 1.50 | 3.91 | 5.43 ]
13:00Halberstadt - Lichtenberg -:- [ 2.64 | 3.30 | 2.38 ]
13:00Chotěbuz - Altglienicke -:- [ 1.71 | 3.72 | 3.97 ]

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Bocholt - Fortuna Kolín n. R. -:- [ 3.15 | 3.44 | 2.02 ]

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:00RSV Eintracht - Tasmania Berlin -:-
13:00Staaken - Rathenow -:-
14:00Dynamo Schwerin - Blau Weiss Berlin -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

13:00Auerbach - Sandersdorf -:-
13:00Einheit Rudolstadt - Grimma -:-
13:00Halle - Krieschow -:-
13:00Oberlausitz - Freital -:-
13:00Plauen - Blau-Weiss Zorbau -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

13:00Dassendorf - Suderelbe -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

13:00Bayern U19 - Ingolstadt U19 -:-

NIGÉRIE: NPFL

16:00Bendel - Remo Stars -:-
16:00Dakkada FC - Rivers Utd -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

22:00Sport Sebaco - Ferretti -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

19:00Sport Sebaco U20 - Ferretti U20 -:-
23:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 -:-
23:00Esteli U20 - Ocotal U20 -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

16:30PSV - G.A. Eagles -:- [ 1.25 | 6.27 | 11.80 ]
18:45Waalwijk - FC Emmen -:- [ 2.24 | 3.34 | 3.37 ]
20:00Heerenveen - Vitesse -:- [ 2.19 | 3.40 | 3.43 ]
20:00Nijmegen - Sparta Rotterdam -:- [ 2.39 | 3.26 | 3.14 ]
21:00Alkmaar - Utrecht -:- [ 1.66 | 3.99 | 4.80 ]

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30Excelsior Maassluis - Lisse -:-
14:30Noordwijk - HFC -:-
14:30Oostzaan - Rijnsburgse Boys -:-
14:30Scheveningen - Katwijk -:-
15:00AFC - TEC -:-
15:00Jong Volendam - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00Quick Boys - Hardenberg -:-
15:00Spakenburg - Kozakken Boys -:-
18:00De Treffers - IJsselmeervogels -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:30ACV Assen - Harkemase Boys -:-
14:30Hoek - GVVV -:-
14:30SteDoCo - Barendrecht -:-
14:30VV DOVO - RKAV Volendam -:-
14:30VVOG - Urk -:-
15:00ASWH - Staphorst -:-
15:00Nijkerk - Rijnvogels -:-
15:00Sportlust - DVS '33 Ermelo -:-
15:00Ter Leede - Excelsior 31 -:-
18:00VVSB - UNA -:-

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Jarní sezona

14:30Groningen U21 - Graafschap U21 -:-
15:00Den Haag U21 - Breda U21 -:-
15:15FC Twente/Heracles U21 - Feyenoord U21 -:-
17:00Zwolle U21 - Almere U21 -:-

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Jarní sezona

12:00Feyenoord U18 - FC Twente/Heracles U18 -:-
14:30Ajax U18 - Zwolle U18 -:-
15:00Alkmaar U18 - PSV U18 -:-
17:00Sparta Rotterdam U18 - Utrecht U18 -:-

NORSKO: Nasjonal U19 CL

11:00Sogndal U19 - Haugesund U19 -:-
11:00Vålerenga U19 - Odds U19 -:-
14:00Brann U19 - Viking U19 -:-
14:00Ham-Kam U19 - Bodo/Glimt U19 -:-
14:00Rosenborg U19 - Kristiansund U19 -:-
17:00Stromsgodset U19 - Start U19 -:-

PALESTINA: West Bank League

15:00Thaqafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil -:-
17:00Jabal Al Mukaber - Islami Kalkelea -:-
17:00Shabab Alsamu - Merkaz -:-

PANAMA: LPF - Apertura

02:00San Francisco - Independiente -:- [ 2.96 | 2.70 | 2.53 ]
22:00Plaza Amador - Alianza -:-
00:15Herrera - Deportivo Universitario -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:00Libertad - Guarani -:- [ 1.44 | 3.95 | 6.07 ]
22:30Sportivo Trinidense - Tacuary -:- [ 2.65 | 2.99 | 2.55 ]
00:30Guairena FC - Nacional Asuncion -:- [ 3.06 | 2.84 | 2.36 ]

POLSKO: Ekstraklasa

15:00Warta - Raków -:- [ 4.91 | 3.34 | 1.73 ]
17:30Widzew Lodž - Pogon Štětín -:- [ 2.87 | 3.31 | 2.32 ]
20:00Slask - Zaglebie -:- [ 2.09 | 3.23 | 3.40 ]

PORTUGALSKO: Liga 3

16:00Amora - Oliveira Hospital -:-
16:00Canelas 2010 - Anadia -:-
16:00Real SC - Sporting B -:-
16:00S. Joao Ver - CDC Montalegre -:-
16:00Vilaverdense - Felgueiras -:-
17:00Setubal - Moncarapachense -:-
20:00Paredes - Fafe -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

16:00Olhanense - Serpa -:-
16:00Pevidem - GD Braganca -:-

PORTUGALSKO: Ligový pohár - Play Off

20:45Sporting - FC Porto -:- [ 3.13 | 3.32 | 2.26 ]

RUMUNSKO: Liga 1

13:30UTA Arad - Mioveni -:- [ 1.86 | 3.05 | 4.61 ]
16:00Petrolul - Chindia Targoviste -:- [ 2.40 | 2.71 | 3.36 ]
19:00Univ. Craiova - FC Hermannstadt -:- [ 1.67 | 3.29 | 5.59 ]

RWANDA: Premier League

14:00Kiyovu - APR -:-
14:00Mukura Victory Sports - Rayon Sport -:-
14:00Musanze - Rutsiro -:-
14:00Rwamagana City - AS Kigali -:-
14:00Sunrise - Gasogi United -:-

ŘECKO: Super League

18:30Volos - Panetolikos -:- [ 2.00 | 3.18 | 3.76 ]
19:00Giannina - Atromitos -:- [ 2.22 | 2.92 | 3.46 ]

ŘECKO: Super League 2

12:45PAOK B - Panserraikos -:-
13:45Iraklis Larissa - Panathinaikos B -:-

SALVADOR: Primera Division - Clausura

00:30Santa Tecla - Aguila -:- [ 3.56 | 3.04 | 2.02 ]

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - San Giovanni -:-
15:00Domagnano - Juvenes/Dogana -:-
18:00Pennarossa - Murata -:-
18:00Tre Penne - Cailungo -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:20Al-Sahel - Al Jabalain -:-
13:45Al-Qaisumah - Al Ahli SC -:-
13:55Al Akhdoud - Al Qadisiya -:-
13:55Al Orubah - Al-Shoalah -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00Carrick Rangers - Glenavon -:- [ 2.85 | 3.58 | 2.21 ]
16:00Cliftonville - Ballymena -:- [ 1.39 | 4.41 | 7.48 ]
16:00Dungannon - Coleraine -:- [ 4.81 | 3.70 | 1.66 ]
16:00Portadown - Linfield -:- [ 14.80 | 6.90 | 1.15 ]

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Loughgall -:-
16:00Ballyclare - Knockbreda -:-
16:00Dundela - Annagh -:-
16:00H&W Welders - Dergview -:-
16:00Institute - Ards -:-
16:00Warrenpoint - Newington -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:15Bai Bureh Warriors - Real Republicans -:-
17:15Central Parade - Freetown City -:-
17:15Ports Authority - Old Edwardians -:-

SKOTSKO: Premiership

16:00Hibernian - Aberdeen -:- [ 2.31 | 3.37 | 3.00 ]
16:00Rangers - St. Johnstone -:- [ 1.17 | 7.09 | 16.50 ]
16:00Ross County - Kilmarnock -:- [ 2.80 | 2.97 | 2.68 ]
16:00St. Mirren - Motherwell -:- [ 2.36 | 3.23 | 3.02 ]

SKOTSKO: Championship

16:00Dundee FC - Queen's Park -:- [ 1.85 | 3.58 | 3.51 ]
16:00Morton - Arbroath -:- [ 1.90 | 3.17 | 3.81 ]
16:00Partick Thistle - Hamilton -:- [ 1.52 | 3.77 | 5.41 ]
16:00Raith - Inverness -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.69 ]

SKOTSKO: League One

16:00Airdrieonians - Alloa -:- [ 1.82 | 3.50 | 3.69 ]
16:00Clyde - Dunfermline -:- [ 5.53 | 3.92 | 1.49 ]
16:00FC Edinburgh - Falkirk -:- [ 4.08 | 3.64 | 1.71 ]
16:00Montrose - Kelty Hearts -:- [ 2.09 | 3.36 | 3.06 ]
16:00Peterhead - Queen of South -:- [ 4.57 | 3.68 | 1.62 ]

SKOTSKO: League Two

16:00Albion Rovers - Forfar -:- [ 2.45 | 3.11 | 2.68 ]
16:00Annan - East Fife -:- [ 1.90 | 3.53 | 3.38 ]
16:00Dumbarton - Bonnyrigg Rose -:- [ 1.59 | 3.63 | 4.89 ]
16:00Stenhousemuir - Elgin -:- [ 2.13 | 3.49 | 2.89 ]
16:00Stirling - Stranraer -:- [ 1.58 | 3.83 | 4.67 ]

SKOTSKO: Highland League

15:00Brechin - Strathspey Thistle -:-
15:00Deveronvale - Brora Rangers -:-
15:00Inverurie Loco Works - Fraserburgh -:-
16:00Banks O' Dee - Wick Academy -:-
16:00Formartine Utd - Keith -:-
16:00Forres Mechanics - Turriff Utd -:-
16:00Huntly - Buckie Thistle -:-
16:00Nairn County - Lossiemouth -:-
16:00Rothes - Clachnacuddin -:-

SKOTSKO: Lowland League

16:00Civil Service Strollers - Bo'ness United -:-
16:00Dalbeattie Star - Stirling University -:-
16:00East Kilbride - Celtic B -:-
16:00East Stirlingshire - Berwick -:-
16:00Gala Fairydean - Cumbernauld Colts -:-
16:00Hearts 2 - Edinburgh University -:-
16:00Spartans - Caledonian Braves -:-
16:00Tranent Juniors - Gretna 2008 -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

14:15Al Bataeh - Ittihad Kalba -:- [ 3.25 | 3.44 | 1.98 ]
14:15Dibba Al Fujairah - Al-Jazira -:- [ 6.41 | 4.45 | 1.37 ]
17:00Al-Wahda - Al Wasl -:- [ 1.71 | 3.57 | 4.16 ]

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

14:10Dibba Al Hisn - Al Rams -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

01:00Aucas (Ecu) - Tecnico U. (Ecu) -:-
01:00Racing Cordoba (Arg) - Emelec (Ecu) -:-
01:30Wanderers (Uru) - Fenix (Uru) -:-
08:00Moreton Bay Utd (Aus) - Gold Coast Utd (Aus) -:-
08:15Harju Jalgpallikooli (Est) - Levadia U21 (Est) -:-
09:00Chimki (Rus) - Veles Moscow (Rus) -:-
09:00Maribor (Slo) - Šachťar 2 (Ukr) -:-
09:00Septemvri Sofia (Bul) - Din. Tbilisi 2 (Geo) -:-
09:00Zenit (Rus) - Lusail (Qat) -:-
10:00Bohemians B (Cze) - Kolín (Cze) -:-
10:00Brandýs n. L. (Cze) - Horky n. J. (Cze) -:-
10:00ZrušenoCSM Ramnicu Sarat (Rou) - FC Buzau (Rou) -:-
10:00Černomorec (Rus) - SKA Khabarovsk 2 (Rus) -:-
10:00Din. Minsk (Blr) - Energetik-BGU (Blr) -:-
10:00Dragovoljac (Cro) - Kustosija (Cro) -:-
10:00Gomel (Blr) - Lokomotiv Gomel (Blr) -:-
10:00Hradec Králové B (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
10:00Kladno (Cze) - Zápy (Cze) -:-
10:00Metaloglobus Bucharest (Rou) - CS Blejoi (Rou) -:-
10:00Motorlet Praha (Cze) - Baník Most - Souš (Cze) -:-
10:00ZrušenoOlimpic Zarnesti (Rou) - FC Brasov (Rou) -:-
10:00Podbrezová (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
10:00Polkowice (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) -:-
10:00ZrušenoProgresul Spartac (Rou) - Din. Bukurešť (Rou) -:-
10:00Rochedale (Aus) - Brisbane City (Aus) -:-
10:00Sigma Olomouc B (Cze) - FK Frýdek-Místek (Cze) -:-
10:00Slavičín (Cze) - Zlín B (Cze) -:-
10:00Viitorul Tg. Jiu (Rou) - Viitorul Simian (Rou) -:-
10:05Parnu JK Vaprus (Est) - Legion (Est) -:-
10:30Blansko (Cze) - Rosice (Cze) -:-
10:30Hodonín (Cze) - Lanžhot (Cze) -:-
10:30Kroměříž (Cze) - Opava (Cze) -:-
10:30Petržalka (Svk) - Líšeň (Cze) -:-
10:30S. Rzeszow (Pol) - Sandecja (Pol) -:-
10:30Str. Moskva (Rus) - Torpedo Moskva 2 (Rus) -:-
10:30Walldorf II (Ger) - Dudenhofen (Ger) -:-
11:00ZrušenoB. Bystrica (Svk) - Dolný Kubín (Svk) -:-
11:00Bicskei (Hun) - Ivancsa (Hun) -:-
11:00Budaorsi (Hun) - Vasas II (Hun) -:-
11:00Concordia Elblag (Pol) - Starogard Gdanski (Pol) -:-
11:00Concordia (Rou) - Tunari (Rou) -:-
11:00Erdi (Hun) - FC Dabas (Hun) -:-
11:00Gloria 2018 Bistrita (Rou) - Unirea Dej (Rou) -:-
11:00Chojniczanka (Pol) - Leczna (Pol) -:-
11:00III. Keruleti TVE (Hun) - ESMTK Budapest (Hun) -:-
11:00Isloch (Blr) - Slutsk (Blr) -:-
11:00Jihlava (Cze) - Žižkov (Cze) -:- [ 1.95 | 3.70 | 3.05 ]
11:00Karviná (Cze) - Prostějov (Cze) -:- [ 2.20 | 3.80 | 2.54 ]
11:00Middelfart (Den) - Kolding (Den) -:-
11:00Myjava (Svk) - LR Crystal (Svk) -:-
11:00ND Gorica (Slo) - Rukh Lviv U19 (Ukr) -:-
11:00Osijek 2 (Cro) - Cibalia (Cro) -:-
11:00Parnu (Est) - Tammeka U21 (Est) -:-
11:00Polonia B. (Pol) - Sosnowiec 2 (Pol) -:-
11:00Příbram (Cze) - Domažlice (Cze) -:-
11:00Puskas Akademie II (Hun) - Paks II (Hun) -:-
11:00Ried (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) -:- [ 1.60 | 4.50 | 3.79 ]
11:00Ruch (Pol) - Hutnik Krakow (Pol) -:- [ 1.25 | 6.20 | 6.67 ]
11:00Sereď (Svk) - Pov. Bystrica (Svk) -:-
11:00Sleza Wroclaw (Pol) - Marcinkowice (Pol) -:-
11:00Soligorsk (Blr) - Belshina (Blr) -:-
11:00Szekszardi UFC (Hun) - Majosi (Hun) -:-
11:00Tatabanya (Hun) - MTK II (Hun) -:-
11:00Trenčín (Svk) - Rača (Svk) -:- [ 1.28 | 5.60 | 6.60 ]
11:00Unterhaching (Ger) - Bahlinger (Ger) -:-
11:00Vlašim (Cze) - Baník Ostrava B (Cze) -:-
11:00Zug (Sui) - Rotkreuz (Sui) -:-
11:00Žilina (Svk) - Třinec (Cze) -:- [ 1.60 | 4.30 | 3.94 ]
11:15PEPO (Fin) - Mikkeli (Fin) -:-
11:30Dnepr Mogilev (Blr) - Vitebsk (Blr) -:-
11:45SAK Klagenfurt (Aut) - A. Klagenfurt (Am) (Aut) -:-
12:00Ahlafors (Swe) - Frölunda (Swe) -:-
12:00BK Frem (Den) - FA 2000 (Den) -:-
12:00Dun. Streda (Svk) - Ruch Lvov (Ukr) -:-
12:00Elblag (Pol) - Ostroda (Pol) -:-
12:00Gleisdorf (Aut) - Mettersdorf (Aut) -:-
12:00Göteborg (Swe) - Halmstad (Swe) -:-
12:00Hamburk II (Ger) - Hobro (Den) -:-
12:00Heider SV (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) -:-
12:00ZrušenoHelsingor (Den) - Hvidovre IF (Den) -:-
12:00Helsingor (Den) - Vanløse (Den) -:-
12:00Inter Turku (Fin) - SalPa (Fin) -:- [ 1.11 | 8.80 | 10.40 ]
12:00Kauno Zalgiris (Ltu) - Dainava Alytus (Ltu) -:-
12:00Kosmonosy (Cze) - Čáslav (Cze) -:-
12:00Kuressaare (Est) - Narva (Est) -:-
12:00Odra Opole (Pol) - Pawlowice (Pol) -:-
12:00Pogon Siedlce (Pol) - Legionowo (Pol) -:-
12:00Shamrock Rovers (Irl) - Treaty United (Irl) -:-
12:00Siauliai FA (Ltu) - Jelgava (Lat) -:-
12:00SKA Khabarovsk (Rus) - Samara (Rus) -:-
12:00Sparta Praha B (Cze) - Dukla Praha (Cze) -:- [ 2.54 | 3.80 | 2.20 ]
12:00St. Patricks (Irl) - Bray (Irl) -:-
12:00Tychy (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:-
12:00Uherský Brod (Cze) - Púchov (Svk) -:-
12:00Voska Sport (Mkd) - Bregalnica (Mkd) -:-
12:00Zrinjski (Bih) - Z. Moravce-Vráble (Svk) -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.00 ]
12:15JaPS (Fin) - KTP (Fin) -:-
12:30F. Amager (Den) - Slagelse (Den) -:-
12:30Walldorf (Ger) - Stuttgarter Kickers (Ger) -:-
13:00AB Kodaň (Den) - Nykobing (Den) -:-
13:00Amstetten (Aut) - LASK (Am) (Aut) -:-
13:00Buducnost (Mne) - Jezero (Mne) -:-
13:00Etar (Bul) - Spartak Pleven (Bul) -:-
13:00FC Roskilde (Den) - Trelleborg (Swe) -:-
13:00Fulda-Lehnerz (Ger) - RW Walldorf (Ger) -:-
13:00Gefle (Swe) - Brage (Swe) -:-
13:00Gigant Saedinenie (Bul) - Botev II (Bul) -:-
13:00Gjellerasen (Nor) - Ullern (Nor) -:-
13:00Chertanovo M. (Rus) - Murom (Rus) -:-
13:00Chrobry Glogow 2 (Pol) - Sroda (Pol) -:-
13:00Javor (Srb) - Sloboda (Srb) -:-
13:00Kjelsås (Nor) - Stabaek (Nor) -:-
13:00Kožuf Gevgelija (Mkd) - Detonit Plackovica (Mkd) -:-
13:00Ohrid (Mkd) - Pobeda (Mkd) -:-
13:00Orebro (Swe) - Orebro Syr. (Swe) -:-
13:00Rapid (Am) (Aut) - Honved II (Hun) -:-
13:00Shkendija (Mkd) - Mura (Slo) -:-
13:00Start Brno (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
13:00VfB Hallbergmoos-Goldach (Ger) - Burghausen (Ger) -:-
13:00VSK Aarhus (Den) - Odder (Den) -:-
13:00Wattenscheid (Ger) - RW Koblenz (Ger) -:-
13:00Žilina B (Svk) - Podhale Nowy Targ (Pol) -:-
13:15Mnichov 1860 II (Ger) - Rain/Lech (Ger) -:-
13:15Tulevik (Est) - Tallinna Kalev U21 (Est) -:-
13:30B. Bystrica (Svk) - Košice (Svk) -:- [ 1.77 | 3.80 | 3.80 ]
13:30FC Minsk (Blr) - Neman (Blr) -:-
13:30Ingolstadt II (Ger) - Eichstatt (Ger) -:-
13:30Ostrowiec (Pol) - Siarka Tarnobrzeg (Pol) -:-
13:30Pruszkow (Pol) - Grodzisk M. (Pol) -:-
13:30Schalke II (Ger) - Offenbach (Ger) -:-
14:00Admira (Aut) - Vejle (Den) -:-
14:00Admira B (Cze) - Nymburk (Cze) -:-
14:00AFC Eskilstuna (Swe) - Djurgarden (Swe) -:-
14:00Ahlen (Ger) - BSV Rehden (Ger) -:-
14:00A. Klagenfurt (Aut) - Treibach (Aut) -:-
14:00Augsburg II (Ger) - Stuttgart II (Ger) -:-
14:00BATE (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) -:-
14:00Bonner (Ger) - Uerdingen (Ger) -:-
14:00Bordesholm (Ger) - St. Pauli II (Ger) -:-
14:00Bregenz (Aut) - Dornbirn (Aut) -:-
14:00CSKA 1948 Sofia (Bul) - Aksu (Kaz) -:-
14:00Donaufeld Vídeň (Aut) - Schwechat (Aut) -:-
14:00Duren (Ger) - Hennef (Ger) -:-
14:00Eint. Frankfurt II (Ger) - Mohuč II (Ger) -:-
14:00FK Liepaja (Lat) - Tukums 2000 (Lat) -:-
14:00Fürth II (Ger) - Ammerthal (Ger) -:-
14:00Hanau (Ger) - Aschaffenburg (Ger) -:-
14:00Helsingborg (Swe) - Mjallby (Swe) -:-
14:00Homburg (Ger) - Hostert (Lux) -:-
14:00Chlumec n. C. (Cze) - Slask 2 (Pol) -:-
14:00Igman K. (Bih) - Velež Mostar (Bih) -:-
14:00Jeddeloh (Ger) - Papenburg (Ger) -:-
14:00Jonkoping (Swe) - Atvidaberg (Swe) -:-
14:00Kaan-Marienborn (Ger) - Finnentrop/Bamenohl (Ger) -:-
14:00Kazaň (Rus) - Samara (Rus) -:-
14:00Kiel II (Ger) - Delmenhorst (Ger) -:-
14:00Koblenz (Ger) - FSV Frankfurt (Ger) -:-
14:00Kolín n. R. II (Ger) - Aubstadt (Ger) -:-
14:00Kolubara (Srb) - Rukh Lviv U19 (Ukr) -:-
14:00Kottern-St. Mang (Ger) - Illertissen (Ger) -:-
14:00Lafnitz 2 (Aut) - Drassburg (Aut) -:-
14:00Leinfelden-Echterdingen (Ger) - Freiberg (Ger) -:-
14:00Lip. Mikuláš (Svk) - Torpedo Kutaisi (Geo) -:-
14:00Lippstadt (Ger) - Rodinghausen (Ger) -:-
14:00LKS Lodž (Pol) - Vorskla (Ukr) -:-
14:00Lok. Plovdiv (Bul) - Nižnij Novgorod (Rus) -:-
14:00Lubeck (Ger) - Munster (Ger) -:-
14:00Lyngby (Den) - Hillerod (Den) -:-
14:00Maribor (Slo) - Dyn. Kyjev (Ukr) -:-
14:00Metalist Charkov (Ukr) - Lok. Sofia (Bul) -:-
14:00Mjondalen (Nor) - Honefoss (Nor) -:-
14:00Molde (Nor) - Traeff (Nor) -:-
14:00Monchengladbach II (Ger) - Oberhausen (Ger) -:-
14:00Norrkoping (Swe) - Västerås SK (Swe) -:-
14:00Oleksandrija (Ukr) - Kabylie (Alg) -:-
14:00Orn (Nor) - Sandefjord (Nor) -:- [ 4.89 | 5.20 | 1.40 ]
14:00Phonix Lubeck (Ger) - Vorwarts-Wacker (Ger) -:-
14:00Pirin Blagoevgrad (Bul) - Botev Vratsa (Bul) -:-
14:00Podbeskidzie (Pol) - Alashkert (Arm) -:-
14:00Radomlje (Slo) - Rudes (Cro) -:-
14:00Raufoss (Nor) - Skeid (Nor) -:- [ 2.10 | 4.00 | 2.77 ]
14:00Ravensburg (Ger) - Aalen (Ger) -:-
14:00Seattle Sounders (Usa) - Wolfsberg (Aut) -:- [ 2.94 | 3.70 | 2.10 ]
14:00Septemvri Sofia (Bul) - Navbahor Namangan (Uzb) -:-
14:00Sogndal (Nor) - Hodd (Nor) -:-
14:00Spvgg Ansbach 09 (Ger) - Schwabach (Ger) -:-
14:00Straelen (Ger) - Bergisch Gladbach (Ger) -:-
14:00Suduva (Ltu) - Suwalki (Pol) -:-
14:00Táborsko (Cze) - Slavia Praha B (Cze) -:-
14:00Tirol (Aut) - Kufstein (Aut) -:-
14:00Türkgücü Mnichov (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) -:-
14:00Union Titus Petange (Lux) - Berbourg (Lux) -:-
14:00Värnamo (Swe) - Landskrona (Swe) -:-
14:00Weiden (Ger) - Hankofen-Hailing (Ger) -:-
14:00Wiedenbruck (Ger) - Kassel (Ger) -:-
14:00Wiener Viktoria (Aut) - Langenrohr (Aut) -:-
14:00Wurzburger Kickers (Ger) - Gebenbach (Ger) -:-
14:30Dubrava (Cro) - Opatija (Cro) -:-
14:30Kriens (Sui) - Langenthal (Sui) -:- [ 1.55 | 4.50 | 4.10 ]
14:30Kuressaare 2 (Est) - Tartu Kalev (Est) -:-
14:30Ried (Aut) - St. Polten (Aut) -:- [ 2.25 | 3.70 | 2.52 ]
14:30Trnava (Svk) - Dubnica (Svk) -:-
14:30Varberg (Swe) - Falkenberg (Swe) -:-
14:45Halden (Nor) - Grorud (Nor) -:-
15:00Athlone (Irl) - Galway (Irl) -:-
15:00Auersmacher (Ger) - Brebach (Ger) -:-
15:00Breinig (Ger) - Aachen (Ger) -:-
15:00Deutschlandsberger (Aut) - Grazer AK (Aut) -:- [ 6.25 | 5.50 | 1.30 ]
15:00Differdange (Lux) - Sedan (Fra) -:-
15:00FK Panevezys (Ltu) - Metta/LU (Lat) -:-
15:00Hoffenheim II (Ger) - Schweinfurt (Ger) -:-
15:00Chimki (Rus) - Pyunik (Arm) -:-
15:00Levski (Bul) - Johor DT (Mys) -:-
15:00Salzburg (Aut) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
15:00Sligo Rovers (Irl) - Galway (Irl) -:-
15:30Heimstetten (Ger) - Unterhaching II (Ger) -:-
15:30Tartu Welco (Est) - FC Tallinn (Est) -:-
15:45Ludogorec (Bul) - Din. Tbilisi (Geo) -:-
16:00Hegelmann (Ltu) - Zalgiris (Ltu) -:-
16:00Jeunesse Esch (Lux) - Bettembourg (Lux) -:-
16:00Orgryte (Swe) - Oddevold (Swe) -:-
16:00RFS (Lat) - Paide (Est) -:-
16:00Samtredia (Geo) - FC Gareji Sagarejo (Geo) -:-
16:00Seattle Sounders (Usa) - Hammarby (Swe) -:-
16:00Shelbourne (Irl) - Drogheda (Irl) -:-
16:00S. Rzeszow (Pol) - Wisla Pulawy (Pol) -:-
16:00Vysoké Mýto (Cze) - Vrchovina (Cze) -:-
16:00Weiz (Aut) - Kohfidisch (Aut) -:-
16:30Flora U21 (Est) - Nomme Utd (Est) -:-
16:30Union Titus Petange (Lux) - Ettelbruck (Lux) -:-
17:00Shamrock Rovers (Irl) - Wexford (Irl) -:-
18:00KaPa (Fin) - PK-35 (Fin) -:-
18:00Longford (Irl) - Shelbourne (Irl) -:-
18:00Písek (Cze) - Viktoria Plzeň B (Cze) -:-
18:30Riteriai (Ltu) - BFC Daugavpils (Lat) -:-
19:00Jeloy (Nor) - Moss (Nor) -:-
21:00Chattanooga (Usa) - Atlanta Utd (Usa) -:-
21:00New York City (Usa) - Los Angeles FC (Usa) -:-
22:00Argentino MM (Arg) - Sportivo Belgrano (Arg) -:-
22:00Blooming (Bol) - Monagas (Ven) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

15:00Skotsko U16 Ž - Lichtenštejnsko U16 Ž -:-
18:00Portugalsko U16 Ž - Polsko U16 Ž -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

11:00IF Brommapojkarna Ž (Swe) - Alvsjo Ž (Swe) -:-
11:30UJ Krakow Ž (Pol) - Rekord Bielsko-Biala Ž (Pol) -:-
12:00Bromolla Ž (Swe) - Vittsjo Ž (Swe) -:-
13:30AIK Ž (Swe) - Gamla Upsala Ž (Swe) -:-
14:00Avaldsnes Ž (Nor) - Klepp Ž (Nor) -:-
14:00Hammarby Ž (Swe) - Åland Utd Ž (Fin) -:-
14:00Kristianstad Ž (Swe) - Vaxjo DFF Ž (Swe) -:-
14:00Ovrevoll Hosle Ž (Nor) - LSK Kvinner Ž (Nor) -:-
14:00Sparta Praha Ž (Cze) - St. Polten Ž (Aut) -:-
14:00Wolfsburg Ž (Ger) - Hacken Ž (Swe) -:-
15:00Freiburg Ž (Ger) - Servette Ž (Sui) -:-
15:00Leverkusen Ž (Ger) - Eintracht Frankfurt Ž (Ger) -:-
16:00Baník Ostrava Ž (Cze) - Pardubice Ž (Cze) -:-
16:00Gutersloh Ž (Ger) - Essen Ž (Ger) -:-
16:00Győr Ž (Hun) - Slovácko Ž (Cze) -:-

SÝRIE: Premier League

12:00Al Jaish - Al Taliya -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:15Granada - Andorra -:- [ 1.88 | 3.14 | 4.70 ]
18:30Eibar - Leganes -:- [ 2.01 | 2.96 | 4.39 ]
18:30R. Oviedo - Villarreal B -:- [ 1.97 | 2.99 | 4.49 ]
21:00Las Palmas - Huesca -:- [ 1.65 | 3.43 | 6.01 ]

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1

17:00Fuenlabrada - Leonesa -:- [ 2.53 | 2.76 | 2.88 ]
19:00Ferrol - Ceuta -:- [ 1.41 | 3.73 | 7.57 ]
19:00Rayo Majadahonda - Unionistas -:- [ 2.54 | 2.92 | 2.73 ]

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2

17:00SD Logrones - Murcia -:- [ 2.99 | 2.61 | 2.59 ]
19:00Eldense - Osasuna B -:- [ 1.67 | 3.14 | 5.24 ]
19:15Barcelona B - R. Sociedad B -:- [ 2.12 | 3.06 | 3.26 ]

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

16:30Burgos Promesas - Compostela -:-
16:45Polvorín - Palencia CA -:-
17:30Ourense CF - Marino de Luanco -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

16:00Beasain - Izarra -:-
16:30Brea - Gernika -:-
16:30Mutilvera - AD San Juan -:-
17:00Racing Rioja - UD Logrones B -:-
18:30Sestao - Utebo FC -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3

18:00Valencia B - Terrassa -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5

16:00Alcorcon B - Diocesano -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1

17:00Rapido de Bouzas - Racing Club Villalbes -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

16:00Lealtad - Llanera -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

16:00Guarnizo - Revilla -:-
16:15Torina - UC Cartes -:-
16:30Escobedo - Tropezon -:-
16:30UD Samano - Cayon -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

16:30Anaitasuna FT - Leioa -:-
16:30Aurrera de Vitoria - San Ignacio -:-
16:30Touring KE - CD Vitoria -:-
17:00Durango - Pasaia -:-
17:45SD Deusto - Basconia -:-
18:00Padura - Portugalete -:-
18:15Urduliz - Aurrera Ondarroa -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

16:00Atzeneta - Castellon B -:-
16:30Gandia - Patacona -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

16:15RSD Alcala - Ursaria -:-
17:00Trival Valderas - Collado Villalba -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

16:00Numancia B - Leonesa B -:-
16:00Ponferradina B - Real Avila -:-
16:30Atl. Astorga - Almazan -:-
16:30Atl. Tordesillas - Bembibre -:-
16:30Unami CP - Mirandes B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

17:00Huetor Vega - Huracan Melilla -:-
17:00Torre del Mar - Motril -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

12:30Sevilla C - Atletico Espeleno -:-
16:30Ceuta B - Bollullos -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

16:00Binissalem - Inter Manacor -:-
16:00PE Sant Jordi - Andratx -:-
16:30Manacor - Constancia -:-
16:30Poblense - Portmany -:-
17:00Santanyi - Platges de Calvia -:-
17:30Collerense - Mercadal -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

16:00Ibarra - La Cuadra -:-
17:30Santa Ursula - Panaderia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

15:45Valle Egues - CD Ardoi -:-
16:00Alesves - Txantrea -:-
16:00Cortes - Beti Onak -:-
16:00Pamplona - Burlades -:-
16:30CD Cantolagua - Oberena -:-
17:00Lagunak - Huarte -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17

16:30La Almunia - Robres -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

16:00Torrijos - Azuqueca -:-
16:30Ciudad Real - Tarancon -:-
16:30Illescas - Tomelloso -:-

ŠPANĚLSKO: Liga F ženy

12:00Villarreal Ž - Alavés Ž -:- [ 1.90 | 3.56 | 3.38 ]
14:00Betis Ž - Madrid C. Ž -:- [ 4.09 | 3.66 | 1.70 ]
16:00Levante Ž - Alhama Ž -:- [ 1.12 | 7.80 | 15.30 ]
18:15Real Madrid Ž - Athletic Bilbao Ž -:- [ 1.12 | 7.61 | 16.10 ]

ŠPANĚLSKO: Primera Federacion ženy

12:00CA Osasuna Ž - La Coruňa Ž -:-
12:30Athletic Bilbao B Ž - Eibar Ž -:-
16:30DUX Logrono Ž - Barcelona B Ž -:-
17:00CD Juan Grande Ž - Albacete Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

18:00Lugano - Grasshoppers -:- [ 1.90 | 3.74 | 3.76 ]
20:30Basilej - Lucern -:- [ 2.00 | 3.70 | 3.43 ]

ŠVÝCARSKO: Challenge League

18:00Aarau - Thun -:- [ 2.34 | 3.57 | 2.53 ]

THAJSKO: Thai League 1

12:00Bangkok Utd - Lampang -:- [ 1.14 | 7.01 | 15.00 ]
12:30Muangthong - Nakhon Ratchasima FC -:- [ 1.58 | 3.67 | 4.91 ]
13:00Prachuap - Port MTI FC -:- [ 3.85 | 3.44 | 1.80 ]
13:30Nong Bua Pitchaya - Chiangrai -:- [ 2.86 | 2.80 | 2.52 ]

THAJSKO: Thai League 2

11:30Chiangmai Utd - Raj Pracha -:-
12:00Kasetsart - Trat FC -:-
12:00Krabi - Uthai Thani -:-
12:30Nakhon Si - Ranong -:-
13:00Customs Utd - Samut Prakan City -:-

TURECKO: Superliga

11:30Sivasspor - Adana Demirspor -:- [ 2.58 | 3.45 | 2.48 ]
14:00Ankaragucu - Gaziantep -:- [ 1.86 | 3.49 | 3.90 ]
14:00Hatayspor - Trabzonspor -:- [ 4.24 | 3.58 | 1.77 ]
17:00Antalyaspor - Umraniyespor -:- [ 1.89 | 3.56 | 3.67 ]
17:00Giresunspor - Galatasaray -:- [ 5.27 | 4.03 | 1.56 ]

TURECKO: 1. Lig

11:30Tuzlaspor - Sakaryaspor -:- [ 2.47 | 3.11 | 2.67 ]
14:00Altinordu - Boluspor -:- [ 3.05 | 3.09 | 2.21 ]
17:00Pendikspor - Genclerbirligi -:- [ 1.54 | 3.68 | 5.31 ]

TURECKO: 2. Lig White Group

12:00Ankaraspor - Isparta 32 Spor -:-
12:00Inegolspor - 24 Erzincanspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

12:00Catalca - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
12:00Karsiyaka - 1922 Konyaspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 2

12:00Bulvarspor - Kusadasispor -:-
12:00Kestel - Gumushanespor -:-

TURECKO: Super Lig ženy

11:00Fomget GSK Ž - Konak Bld. Ž -:-
12:00Fenerbahce Ž - Kirecburnu Ž -:-

WALES: Cymru Premier

16:00Penybont - Newtown -:- [ 2.07 | 3.53 | 3.18 ]

WALES: Cymru Jih

15:00Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:00Llantwit Major - Pontardawe -:-
15:30Llanelli - Barry -:-

WALES: Cymru Sever

15:00Gresford - Llandudno -:-
15:00Chirk AAA FC - Colwyn Bay -:-
15:00Llanidloes - Holywell -:-
15:30Guilsfield - Conwy Borough -:-
15:30Penrhyncoch - Holyhead -:-
15:30Porthmadog - Ruthin -:-

WALES: Ligový pohár

13:45Connah's Q. - Bala Town -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.55 ]

ZAMBIE: Super League

14:00FC Muza - Power Dynamos -:-
14:00Green Eagles - NAPSA Stars -:-
14:00Lumwana Radiants - Zesco Utd -:-
14:00Nchanga Rangers - Chambishi -:-
14:00Nkana - Green Buffaloes FC -:-
14:00Nkwazi - Kansanshi -:-
14:00Prison Leopards - Buildcon -:-
14:00Red Arrows - Kabwe -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.