OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

21:00Arsenal - Crystal Palace -:-

ITÁLIE: Serie A

20:45Venezia - Fiorentina -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

19:00Alavés - Betis -:-
21:00Espanyol - Cádiz -:-

ALBÁNIE: Superliga

19:45Vllaznia - Din. Tirana -:-

ANGLIE: Southern League South Division

20:45Beaconsfield Town - Walton Casuals -:-

ANGLIE: Premier League 2

13:00Wolves U23 - Southampton U23 -:-
20:00Everton U23 - Leeds U23 -:-
20:00Stoke U23 - Nottingham U23 -:-
20:00Sunderland U23 - Newcastle U23 -:-
20:00Tottenham U23 - West Ham U23 -:-

ANGLIE: Professional Development League

14:00Coventry U23 - Wigan U23 -:-
14:00Watford U23 - Bristol City U23 -:-
20:00Hull U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Aldosivi - Independiente -:-
01:15River Plate - San Lorenzo -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

20:00San Telmo - Deportivo Moron -:-
20:30Dep. Riestra - Gimnasia Mendoza -:-
20:35Atletico Atlanta - Tigre -:-

ARGENTINA: Torneo Federal

23:00Sportivo Belgrano - Gimnasia y Tiro -:-
23:30Chaco For Ever - Racing Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:00El Porvenir - General Lamadrid -:-
22:00Excursionistas - Dock Sud -:-

ARGENTINA: Primera D - Clausura

20:00Central Ballester - Def. de Cambaceres -:-
20:00Deportivo Muniz - CSR Espanol -:-
20:00Juventud Unida S. M. - Argentino de Rosario -:-
20:30OdloženoDeportivo Paraguayo - Deportivo Muniz -:-
20:30OdloženoJuventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres -:-
20:30OdloženoLugano - Argentino de Rosario -:-
20:30OdloženoPuerto Nuevo - Central Ballester -:-
20:30OdloženoSportivo Barracas - CSR Espanol -:-
20:30OdloženoYupanqui - Liniers -:-

ARGENTINA: Primera A ženy - Clausura

15:30Gimnasia L.P. Ž - Racing Club Ž -:-
18:30Villa San Carlos Ž - Platense Ž -:-
20:30Huracan Ž - Comunicaciones Ž -:-

ARMÉNIE: 1. liga

13:00BKMA 2 - Urartu 2 -:-
13:30Pyunik 2 - Ararat-Armenia 2 -:-

ASIE: Asijský pohár ženy - Kvalifikace - 1. fáze

08:00Myanmar Ž - Libanon Ž -:-
13:00Spojené arabské emiráty Ž - Guam Ž -:-
17:00Laos Ž - Tchaj-wan Ž -:-

BELGIE: Pro League U21

19:30Antverpy U21 - St. Truiden U21 -:-
19:30Cercle B. U21 - Charleroi U21 -:-
19:30Gent U21 - Waregem U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Oostende U21 -:-
19:30Mouscron U21 - RWDM U21 -:-
19:30Waasland-Beveren U21 - Virton U21 -:-
20:00Beerschot VA U21 - Lommel SK U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - Eupen U21 -:-
20:00Mechelen U21 - Leuven U21 -:-
20:00Seraing U21 - Deinze U21 -:-
20:00Westerlo U21 - Royal Union SG U21 -:-

BOLÍVIE: Division Profesional

23:15Aurora - Tomayapo -:-
01:30Blooming - Santa Cruz -:-
21:00Guabira - Nacional Potosi -:-

BOLÍVIE: Nacional B - 2. fáze

23:00Vaca Diez - Mariscal Sucre -:-

BRAZÍLIE: Série A

23:15Atletico GO - Atletico-MG -:-
23:15Ceara - Bragantino -:-
23:15Gremio - Juventude -:-
01:30Flamengo - Cuiaba -:-
01:30Sport Recife - Santos -:-

BRAZÍLIE: Série C - 2. fáze

21:00Tombense - Novorizontino -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U20 - Play Off

16:00Athletico-PR U20 - Sao Paulo U20 -:-
20:00Internacional U20 - Palmeiras U20 -:-

BULHARSKO: Parva liga

19:00CSKA 1948 Sofia - Beroe -:-

BULHARSKO: Vtora liga

15:00Litex Loveč - Ludogorec II -:-
16:30Montana - Botev II -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

00:00Scherpenheuvel - UNDEBA -:-
00:00Vesta - Willemstad -:-

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

10:30Příbram U19 - Sigma Olomouc U19 -:-

ČÍNA: FA Cup

09:30Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:30Henan Songshan Longmen - Chongqing Liangjiang Athletic -:-
13:30Changchun Yatai - Shanghai Shenhua -:-
13:30Shandong Taishan - Qingdao Youth Island -:-

DÁNSKO: Superliga

19:00Aarhus - Aalborg -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

23:30Dep. Cuenca - Nueve de Octubre -:-
02:00Delfin - Barcelona SC -:-

ETIOPIE: Premier League

14:00Arba Menche - Defence Force -:-
18:00Adama City - Wolkite Kenema -:-

FRANCIE: Ligue 2

20:45Nimes - AC Ajaccio -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga 2

12:30Bolnisi - Shevardeni Tbilisi -:-
12:30FC Gareji Sagarejo - Zugdidi -:-
12:30Georgia - Gagra -:-
12:30Chikhura - Merani Tbilisi -:-
12:30Merani Martvili - Rustavi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Xelaju -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - Victoria -:-
00:00Motagua - Marathon -:-

INDIE: Calcutta Football League - Baráž o postup

10:30Railway - Mohammedan -:-

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

10:15Perserang Serang - Persekat -:-
10:15Persijap Jepara - PSCS Cilacap -:-
13:15Persis Solo - PS Hizbul Wathan -:-
15:30Dewa United - PSKC Cimahi -:-

IRSKO: Premier Division

20:15Shamrock Rovers - Bohemians -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

21:00Renate - Pro Vercelli -:-

ITÁLIE: Primavera 1

15:00Pescara U19 - AS Řím U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:45H. Tel Aviv - B. Jeruzalém -:-

IZRAEL: Leumit Liga

18:00Hapoel Umm al-Fahm - Hap. Ramat Gan -:-
18:00H. Raanana - H. Ironi Rishon -:-
18:00Nes Tziona - Beitar Shimshon -:-

KANADA: CSL

00:15Scarborough - AS Toronto -:-

KANADA: U Sports

00:00UFV - UNBC -:-

KATAR: 2. liga

18:00Al-Kharitiyath - Al Mesaimeer -:-
18:00Al Markhiya - Al-Waab -:-

KAZACHSTÁN: 1. liga

11:00Taraz-Karatau 2 - Maqtaaral -:-
12:00Shakhtar Bulat - Kyzylzhar Academy -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

23:00Petrolera - Bucaramanga -:-
01:05Santa Fe - Millonarios -:-
03:10Junior - Jaguares de Cordoba -:-
23:00Envigado - Aguilas -:-

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

21:00Orsomarso - U. Magdalena -:-
21:00Tigres - Llaneros -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

23:00Guadalupe - Zeledon -:-

KYPR: 1. liga

17:00Doxa - Aris -:-
18:00APOEL - Achnas -:-

LIBANON: Premier League

14:30Safa - Tripoli -:-
14:30Tadamon - Sporting Beirut -:-

LITVA: A Lyga

16:00Nevezis Kedainiai - Zalgiris -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

20:00Vasas - III. Keruleti TVE -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Guadalajara - Toluca -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

02:30Tepatitlan de Morelos - Cimarrones de Sonora -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00La Piedad - Dongu -:-
23:00Lobos ULMX - Canoneros Marina -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B

23:00Cuautla - Huracanes Izcalli -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

02:00Leon Ž - Atlas Ž -:-
00:00Santos Laguna Ž - U.N.A.M. Ž -:-

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Verl - Havelse -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

19:00Speyer - Mechtersheim -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Jalapa - UNAN-Managua -:-
04:00Juventus Managua - Real Madriz -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

01:30Juventus Managua U20 - Real Madriz U20 -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00FC Volendam - Breda -:-
20:00Jong AZ - Jong Ajax -:-
20:00Jong PSV - Telstar -:-
20:00Jong Utrecht - Roda -:-

NIZOZEMSKO: Reserve League

13:30Jong Maastricht - Jong Waalwijk -:-
14:30Jong Den Haag - Jong Sittard -:-
18:30Jong FC Twente - Jong Almere City -:-
18:30Jong Heracles - Jong FC Emmen -:-

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Podzimní sezona

15:00Jong Feyenoord - Jong Heerenveen -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

19:00Senja - Vålerenga 2 -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

15:00Fram - Odd 2 -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

19:30Ull/Kisa 2 - Nybergsund -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

19:00Halsen - Strømsgodset 2 -:-
19:00Mjondalen 2 - Krakeroy -:-
19:00Sarpsborg 08 2 - Assiden -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

18:00Brann 2 - OS -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

16:00Spjelkavik - Aalesund 2 -:-
19:30Traeff - Molde 2 -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

19:30Finnsnes - Stabaek 2 -:-

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Herrera - Alianza -:-
00:00Plaza Amador - Independiente -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Sol De America - Libertad -:-
01:15Guairena FC - Olimpia Asuncion -:-
23:1512 de Octubre - Guarani -:-

PARAGUAY: División Intermedia

14:30San Lorenzo - Sportivo Trinidense -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Cusco - Dep. Municipal -:-
20:15Binacional - U. de Deportes -:-
22:30Cesar Vallejo - Huancayo -:-

POLSKO: Ekstraklasa

18:00Stal Mielec - Zaglebie -:-
20:30Jagiellonia - Radomiak Radom -:-

POLSKO: 1. liga

18:00Tychy - Stomil Olsztyn -:-

RUMUNSKO: Liga 1

16:30Botosani - Chindia Targoviste -:-
19:30Univ. Craiova - Academica Clinceni -:-

RUMUNSKO: Liga 2

14:30Unirea Dej - FC Hermannstadt -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

13:00Tuapse - Biolog -:-
15:00Alania 2 - Anži -:-

ŘECKO: Super League

18:30Lamia - Aris -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:0011 Deportivo - Jocoro -:-
23:15Alianza - Platense Municipal -:-
23:15FAS - Aguila -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

16:50Hajer - Al-Nahda -:-
17:20Al Akhdoud - Al Jabalain -:-
17:25Bisha - Al Kholood -:-
18:45Al-Shoalah - Al Draih -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

17:00Celje - Bravo -:-

SRBSKO: Super Liga

15:00Radnički Niš - Radnicki 1923 -:-
17:00Metalac - Mladost -:-

SRBSKO: Prva Liga

15:00IMT Novi Beograd - Zarkovo -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Djurgarden - Elfsborg -:-
19:00Hacken - Norrkoping -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Orgryte - Trelleborgs -:-
19:00Östers - Vasalunds -:-
19:00Sundsvall - Akropolis -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

19:30Trollhättan - Skövde -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

19:30IFK Eskilstuna - Karlslunds -:-

TURECKO: Superliga

19:00Alanyaspor - Kayserispor -:-
19:00Hatayspor - Gaziantep -:-

TURECKO: 1. Lig

19:00Istanbulspor - Tuzlaspor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Gadaffi - Busoga -:-

UKRAJINA: Premier League

18:30Č. Oděsa - Veres-Rivne -:-

UKRAJINA: Persha Liga

14:15Ahrobiznes Volochysk - Metalist Charkov -:-

UKRAJINA: Druha Liga

13:00Rubikon Kyiv - Dnipro Cherkasy -:-

URUGUAY: Segunda Division

22:15Atenas - Central Esp. -:-
00:45Uruguay Montevideo - Danubio -:-

USA: MLS

04:00Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City -:-

USA: USL Championship

23:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance -:-
00:00Oklahoma City Energy - Birmingham -:-
00:00San Diego Loyal - New Mexico -:-
02:00LA Galaxy 2 - El Paso -:-

USA: USL League One

01:30Fort Lauderdale - North Texas -:-

USA: NWSL ženy

01:00Houston Dash Ž - Portland Thorns Ž -:-

VENEZUELA: Primera Division - 1. fáze

00:15Puerto Cabello - Carabobo -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.