OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Kurzy

NĚMECKO: Bundesliga

20:30Union Berlín - RB Lipsko -:- [ 3.63 | 3.62 | 2.11 ]

NIZOZEMSKO: Eredivisie

20:00Groningen - Zwolle -:- [ 1.77 | 3.51 | 5.24 ]

ŠPANĚLSKO: LaLiga

21:00Granada - Alavés -:- [ 2.45 | 3.14 | 3.35 ]

ALBÁNIE: Superliga

13:45Laci - Din. Tirana 5:0
16:45Teuta - Vllaznia -:-

ALŽÍRSKO: 1. liga

14:30OdloženoChlef - Saoura -:-
14:30OdloženoKabylie - Biskra -:-
76'Relizane - Constantine 1:1 [ 3.54 | 3.01 | 2.14 ]
77'Tlemcen - Medea 0:2 [ 2.51 | 2.89 | 2.96 ]
17:00OdloženoMC Alger - Paradou -:-

ALŽÍRSKO: Liga U21

10:00Belouizdad U21 - Hussein Dey U21 7:1
10:00Chlef U21 - Saoura U21 2:1
10:00Kabylie U21 - Biskra U21 1:0
10:00Magra U21 - Setif U21 1:2
71'Chelghoum U21 - USM Alger U21 1:0
60'Oran U21 - Arba U21 0:0

ANGLIE: Championship

20:45Fulham - Bournemouth -:- [ 1.84 | 3.66 | 4.50 ]

ANGLIE: FA Cup

20:45Gateshead - Charlton -:- [ 5.07 | 4.02 | 1.57 ]
20:45Rotherham - Stockport County -:- [ 1.46 | 4.28 | 6.17 ]

ANGLIE: Premier League Cup

13:00Swansea U23 - West Ham U23 2:4

ANGLIE: Premier League 2

14:00Brighton U23 - Liverpool U23 3:0 [ 2.09 | 3.61 | 2.87 ]
39'Norwich U23 - Reading U23 1:2 [ 1.62 | 4.21 | 4.00 ]
20:00Derby U23 - Chelsea U23 -:- [ 2.81 | 3.47 | 2.18 ]
20:00Fulham U23 - Wolves U23 -:- [ 1.37 | 4.62 | 6.05 ]
20:00Leeds U23 - Leicester U23 -:- [ 1.65 | 4.20 | 3.93 ]

ANGLIE: Professional Development League

14:00Wigan U23 - Barnsley U23 2:3 [ 1.74 | 3.93 | 3.63 ]

ARGENTINA: Liga Profesional

23:15Central Cordoba - Union Santa Fe -:- [ 2.63 | 3.07 | 2.78 ]
23:15Colon - Atl. Tucuman -:- [ 2.00 | 3.43 | 3.69 ]

ARGENTINA: Primera C - Postupové Play Off

00:00Argentino de Merlo - Berazategui -:-

ARMÉNIE: Premier League

54'Urartu - Ararat-Armenia 0:0 [ 4.65 | 3.22 | 1.72 ]

ARMÉNIE: 1. liga

11:30Alashkert 2 - Gandzasar 2:1
12:00Pyunik 2 - Lernayin Artsakh 0:5

AUSTRÁLIE: A-League

09:45Wellington Phoenix - WS Wanderers 0:2 [ 2.41 | 3.50 | 2.75 ]

AUSTRÁLIE: A-League ženy

07:05Wellington Phoenix Ž - WS Wanderers Ž 0:0
09:45Canberra Ž - Melbourne City Ž 0:1

BELGIE: Jupiler Pro League

20:45St. Truiden - Royale Union SG -:- [ 4.17 | 3.52 | 1.94 ]

BELGIE: 1B Pro League

20:00Deinze - Virton -:- [ 1.37 | 4.40 | 6.55 ]

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

20:00Oudenaarde - KRC Gent -:-

BOLÍVIE: Division Profesional

01:00Tomayapo - The Strongest 0:0 [ 3.73 | 3.40 | 1.84 ]

BOLÍVIE: Nacional B - Play Off

20:30Universitario de Vinto - U. Sucre -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

18:00Zrinjski - Leotar -:- [ 1.13 | 7.36 | 16.00 ]

BRAZÍLIE: Série A

00:00Gremio - Sao Paulo 3:0 [ 2.20 | 3.12 | 3.46 ]
23:00Athletico-PR - Cuiaba -:- [ 1.77 | 3.18 | 5.43 ]
00:00Chapecoense - Atletico GO -:- [ 4.24 | 3.41 | 1.88 ]
00:00Sport Recife - Flamengo -:- [ 4.37 | 3.74 | 1.77 ]

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

13:00Levski Krumovgrad - Beroe II 4:1

BURKINA FASO: Premier League

9'ASFA Yennega - Vitesse 0:0
9'Bobo-Dioulasso - AS Police 0:0

BURUNDI: Primus League

14:00Royal de Muramvya - Les Crocos 0:3

CURAÇAO: Promé Divishon - Část vítězů

01:00Jong Holland - Victory Boys 0:2
01:00SUBT - Sithoc 0:0
01:00Willemstad - Scherpenheuvel 1:1

ČÍNA: Jia League

08:00Jiangxi Beidamen - Beijing Technology 2:2 [ 1.57 | 3.52 | 5.38 ]
12:30Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Ice City 0:3 [ 12.40 | 6.20 | 1.18 ]

ČÍNA: Yi League - Skupina o udržení

07:00Kunming Zheng He Shipman - Yanbian Longding 1:1

DÁNSKO: 1. divize

18:30Fredericia - Horsens -:- [ 3.15 | 3.47 | 2.01 ]
18:30Hobro - Helsingor -:- [ 5.82 | 4.25 | 1.42 ]

DŽIBUTSKO: Division 1

13:00ASAS - Port -:-
15:00CF GR/SIAF - Arhiba -:-
17:00Gendarmerie - Dikhil -:-

EGYPT: Division 2 - sk. B

13:30Al Nasr - Petrojet 1:1
13:30Belbeis - Wadi Degla 2:3
13:30El Daklyeh - Bur Fouad 3:1
13:30El Entag El Harby - Banha 1:1
13:30Porto Suez - ZED 1:1
13:30Tersana - Al Qanah 0:3

ETIOPIE: Premier League

13:00Sebeta City - Dire Dawa 0:0
39'Hadiya Hossana - Addis Ababa Ketema 0:0

FIDŽI: Premier League

08:00Labasa - Navua 2:1

FRANCIE: Ligue 2

21:00AC Ajaccio - Valenciennes -:- [ 1.84 | 3.11 | 5.03 ]
21:00Amiens - Dunkerque -:- [ 2.12 | 3.02 | 3.84 ]
21:00Grenoble - Le Havre -:- [ 2.66 | 2.79 | 3.00 ]
21:00Guingamp - Dijon -:- [ 2.36 | 3.07 | 3.16 ]
21:00Paris FC - Bastia -:- [ 2.32 | 3.05 | 3.28 ]
21:00Quevilly Rouen - Nancy -:- [ 2.80 | 2.89 | 2.74 ]
21:00Rodez - Nimes -:- [ 2.23 | 3.07 | 3.44 ]
21:00Sochaux - Pau -:- [ 2.00 | 3.01 | 4.33 ]

FRANCIE: National

19:00Bastia-Borgo - Le Mans -:- [ 2.87 | 2.93 | 2.54 ]
19:00Boulogne - Laval -:- [ 2.61 | 2.87 | 2.86 ]
19:00Chambly - Sedan -:- [ 2.27 | 2.93 | 3.33 ]
19:00Orleans - Sete -:- [ 1.63 | 3.68 | 5.08 ]
19:00Red Star - Bourg en Bresse -:- [ 2.46 | 3.09 | 2.84 ]
19:00Villefranche - Creteil -:- [ 1.51 | 3.82 | 6.48 ]

FRANCIE: National 2 - Skupina D

20:00Angouleme - Bergerac -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

18:30Montpellier Ž - Paris FC Ž -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Lynx - Europa Point -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

39'Dinamo Batumi - Dila Gori 1:0 [ 1.47 | 3.89 | 5.82 ]

GRUZIE: Erovnuli Liga 2

10:30Gagra - FC Gareji Sagarejo 3:0
10:30Georgia - Zugdidi 4:0
10:30Chikhura - Merani Martvili 0:6
10:30Merani Tbilisi - Bolnisi 2:1
10:30Rustavi - Shevardeni Tbilisi 5:3

GUINEA: Ligue 1

17:00Milo FC - Horoya -:-

CHORVATSKO: 2. HNL

13:30Din. Záhřeb 2 - Kustosija 1:0

INDIE: ISL

81'Chennaiyin - East Bengal 0:0 [ 1.87 | 3.72 | 3.62 ]

INDIE: Santosh Trophy

05:00Andamans & Nicobar - Kerala FC 0:9
07:00Haryana - Delhi 0:4
09:30Bihar - Jharkhand 0:2
10:00Maharashtra - Madhya Pradesh 3:0
10:30Lakshadweep - Pondicherry 1:1
10:30Uttarakhand - Punjab 0:11

INDONÉSIE: Liga 1

09:15Persik Kediri - Persita 2:0 [ 2.44 | 3.00 | 2.78 ]
12:15PSIS Semarang - PSS Sleman 1:2 [ 2.80 | 3.06 | 2.39 ]
90+'Persija Jakarta - Persikabo 1973 1:0 [ 2.04 | 3.22 | 3.31 ]

ITÁLIE: Serie B

20:30Perugia - L.R. Vicenza -:- [ 1.95 | 3.14 | 4.33 ]

IZRAEL: Leumit Liga

14:00Agudat Sport Ashdod - Nes Tziona 0:0 [ 2.90 | 2.69 | 2.59 ]
14:00Beitar Shimshon - H. Petah Tikva 1:2 [ 3.33 | 2.67 | 2.33 ]
14:00Bnei Yehuda - M. Nazareth 0:0 [ 1.91 | 2.88 | 4.26 ]
14:00Hapoel Afula - H. Raanana 1:2 [ 2.68 | 2.60 | 2.89 ]
14:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim 0:1 [ 3.39 | 2.72 | 2.26 ]
14:00H. Ironi Rishon - H. Akko 0:2 [ 2.17 | 2.69 | 3.67 ]
14:00H. Kfar Saba - Hapoel Umm al-Fahm 1:2 [ 2.33 | 2.61 | 3.42 ]
14:00Maccabi Bnei Raina - Ramat Hasharon 2:0 [ 2.44 | 2.57 | 3.27 ]

IZRAEL: Liga Alef Sever

09:45Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Zalfa 3:1
11:45H. Herzliya - Ironi Nesher 4:2
11:45MS Tira - Shapira 1:3
12:00Hapoel Kafr Kanna - M. Tzur Shalom 0:0
12:00H. Migdal HaEmek - Ironi Baka 2:1
13:00Hapoel Kaukab - Tzeirei Kafr Kanna 1:2

IZRAEL: Liga Alef Jih

11:00Ashkelon - Shimshon Tel Aviv 0:1
11:00Nordia Jerusalem - M. Herzliya 2:1
11:15Bnei Eilat - Maccabi Jaffa 2:1
11:30MS Ironi Kuseife - Maccabi Yavne 1:2
12:00Maccabi Shaarayim FC - Hapoel Azor 2:1
12:00M. Ironi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim 0:2
12:15Holon Yermiyahu - H. Marmorek 2:0
12:30Hapoel Kfar Shalem - H. Bikat Hayarden 2:1

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

14:30Platinum City - Cape Town All Stars -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Tolima - America De Cali 2:0 [ 1.71 | 3.30 | 4.58 ]
02:05Millonarios - Petrolera 3:0 [ 1.31 | 4.55 | 8.17 ]

KOSTARIKA: Primera División - Apertura - Play Off

02:00Santos DG - Alajuelense 3:2 [ 2.49 | 3.39 | 2.46 ]

KUVAJT: Premier League

55'Al Tadamon - Yarmouk 1:1 [ 2.40 | 3.44 | 2.53 ]
17:35Al Arabi - Al Salmiya -:- [ 2.04 | 3.31 | 3.22 ]

KYPR: 1. liga

18:00Aris - Ol. Nicosia -:- [ 1.92 | 3.18 | 4.05 ]

KYPR: Division 2

18:00Sotiras - Achyronas Liopetriou -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

20:00Paks - Honved -:- [ 1.85 | 3.90 | 3.52 ]

MALI: Premiere Division

17:00Black Stars - Real Bamako -:-
19:00CO Bamako - Yeelen -:-

MALTA: Challenge League

17:00Naxxar Lions - Rabat Ajax -:-
21:00Swieqi - Qrendi -:-

MAROKO: Botola 2

52'Raja Beni Mellal - Khemisset 1:0
15:30USM Oujda - Union Touarga -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura - Play Off

04:00U.N.A.M. - Atlas 0:1 [ 2.90 | 2.64 | 2.91 ]

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura - Play Off

02:00Venados - Atlante 0:2

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura - Play Off

19:45Cruz Azul Ž - Tigres Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

18:30Brémy - Aue -:- [ 1.43 | 4.87 | 7.46 ]
18:30Darmstadt - Düsseldorf -:- [ 1.91 | 3.81 | 3.92 ]

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Zwickau - Saarbrucken -:- [ 2.63 | 3.10 | 2.64 ]

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

19:00Babelsberg - Tasmania Berlin -:- [ 1.49 | 4.03 | 5.26 ]
19:00Hertha II - Halberstadt -:- [ 1.39 | 4.36 | 6.22 ]
19:00Jena - Berlín AK 07 -:- [ 2.15 | 3.39 | 2.91 ]

NĚMECKO: Regionální liga Západ

19:30OdloženoAhlen - RW Essen -:- [ 6.50 | 4.38 | 1.37 ]
19:30OdloženoMonchengladbach II - Dusseldorf II -:- [ 2.80 | 3.39 | 2.22 ]

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

19:00Hoffenheim II - Stuttgart II -:- [ 2.65 | 3.40 | 2.32 ]
19:00Walldorf - Steinbach Haiger -:- [ 4.45 | 3.80 | 1.62 ]

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

19:00Bayern II - Illertissen -:- [ 1.46 | 4.18 | 5.39 ]
19:00OdloženoBurghausen - Aschaffenburg -:- [ 1.89 | 3.43 | 3.51 ]
19:00OdloženoEltersdorf - Unterhaching -:- [ 3.78 | 3.61 | 1.77 ]

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

19:30Barmbek-Uhlenhorst - Wandsbeker Concordia -:-
19:30Hamm United - Bramfelder SV -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

19:30Hessen Dreieich - Eddersheim -:-

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

19:30Bergisch Gladbach - Fortuna Kolín n. R. II -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

19:30Dusseldorf-West - Jahn Hiesfeld -:-
19:30SSVg Velbert - 1.FC Monchengladbach -:-
20:00Kleve - SC Velbert -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

18:00Eintracht Frankfurt Ž - Potsdam Ž -:- [ 2.16 | 3.55 | 2.80 ]

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00Almere - Eindhoven -:- [ 2.14 | 3.56 | 2.82 ]
20:00Den Bosch - Breda -:- [ 4.15 | 3.78 | 1.66 ]
20:00Dordrecht - Roda -:- [ 6.10 | 4.60 | 1.37 ]
20:00Helmond - FC Volendam -:- [ 6.01 | 4.24 | 1.43 ]
20:00Maastricht - Oss -:- [ 3.12 | 3.33 | 2.07 ]
20:00Telstar - Venlo -:- [ 2.74 | 3.28 | 2.31 ]

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

19:30Excelsior Ž - Heerenveen Ž -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:30Libertad - River Plate -:- [ 1.32 | 4.58 | 7.40 ]

POLSKO: Ekstraklasa

18:00Stal Mielec - Plock -:- [ 2.64 | 3.00 | 2.70 ]
20:30Gornik Z. - Slask -:- [ 2.02 | 3.33 | 3.51 ]

POLSKO: 1. liga

18:00Sosnowiec - Polkowice -:- [ 1.75 | 3.42 | 4.14 ]
20:30Legnica - Tychy -:- [ 1.93 | 3.33 | 3.49 ]

POLSKO: Juniorská liga

12:00Rakow Czestochowa U18 - Jagiellonia U18 2:1

PORTUGALSKO: Liga Portugal

20:00Portimonense - FC Porto -:- [ 9.45 | 4.57 | 1.40 ]
22:15Benfica - Sporting -:- [ 1.99 | 3.49 | 3.97 ]

PORTUGALSKO: Liga 3

39'Oriental Dragon - Sporting B 0:0
20:30Anadia - S. Joao Ver -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Guimaraes U23 - Braga U23 0:2

RUMUNSKO: Liga 1

20:00Academica Clinceni - Din. Bukurešť -:- [ 3.53 | 3.30 | 2.02 ]

RUMUNSKO: Liga 2

39'Concordia - FC Hermannstadt 0:0 [ 2.68 | 2.73 | 2.75 ]

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

12:00Aerostar - CSM Ramnicu Sarat 1:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

12:00FC Arges 2 - Rapid Bukurešť 2 0:2
12:00FCSB 2 - Bradu 4:2
12:00Moreni - Progresul Spartac 1:3
12:00Unirea Bascov - Din. Bukurešť 2 3:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5

12:00FC Hermannstadt 2 - FC Pucioasa 0:7
12:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Targu Secuiesc 1:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

12:00CSM Alexandria - Sporting Rosiori 5:1
12:00CSM Slatina - Petrolul Potcoava 2:0
12:00Horezu - Viitorul Daesti 1:3

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

12:00Jiul Petrosani - Lupac 2:2
12:00Viitorul Tg. Jiu II - CSM Deva 0:2

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8

12:00CSC Dumbravita - Teuz Cermei 1:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9

12:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin 2:0

RUSKO: Premier Liga

17:00Zenit - FK Rostov -:- [ 1.21 | 6.63 | 12.30 ]

RUSKO: Juniorská liga

12:00Akhmat U19 - Chimki U19 1:2
12:00FK Rostov U19 - Chertanovo M. U19 0:2
12:00Krasnodar U19 - Arsenal Tula U19 4:0
12:00Lok. Moskva U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 1:0
12:00Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19 5:2
12:00Samara U19 - Din. Moskva U19 1:2
12:00Sochi U19 - Zenit U19 4:2
12:00Sp. Moskva U19 - CSKA Moskva U19 0:1
12:00Str. Moskva U19 - Kazaň U19 0:1
12:00Ural U19 - Ufa U19 4:1

SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play Off

01:30Chalatenango - FAS 0:0 [ 2.90 | 2.93 | 2.40 ]

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

20:45Dundela - Ballyclare -:-
20:45Newry City - Annagh -:-

SEYCHELLY: First Division League

14:30Saint Louis - Red Star -:-

SKOTSKO: Championship

20:45Inverness - Kilmarnock -:- [ 2.37 | 2.92 | 2.96 ]

SKOTSKO: League Two

20:45Edinburgh City - Annan -:- [ 2.35 | 3.23 | 2.72 ]

SLOVENSKO: Fortuna liga

17:00Z. Moravce-Vráble - Slovan Bratislava -:- [ 7.83 | 5.16 | 1.35 ]

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

13:35Al Fujairah - Masfut 1:1
13:35Al-Taawon - Al Jazira Hamra 2:3
13:35Dibba Al Fujairah - Masafi 1:0
13:40Al Hamriyah - Gulf Heroes 3:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

13:00ZrušenoFC Kodaň (Den) - Silkeborg (Den) -:-
16:00Písek (Cze) - Bohemians B (Cze) -:-
17:30First Vienna (Aut) - St. Polten (Aut) -:-

SVĚT: Arabský pohár FIFA

11:00Bahrajn - Irák 0:0 [ 2.99 | 2.63 | 2.71 ]
14:00Omán - Katar 1:2 [ 6.98 | 3.51 | 1.53 ]
17:00Mauritánie - Spojené arabské emiráty -:- [ 7.29 | 3.65 | 1.49 ]
20:00Sýrie - Tunisko -:- [ 9.14 | 4.51 | 1.33 ]

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

17:00Kostarika Ž - Nikaragua Ž -:- [ 1.03 | 13.00 | 20.00 ]

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

21:00Huesca - Valladolid -:- [ 2.73 | 3.08 | 2.67 ]

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

19:00San Ignacio - Amurrio Club -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

20:15Jaen - Huetor Vega -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

19:30Serverense - Felanitx -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

22:00Villa Santa Brigida - Union Viera -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

21:00CAP Ciudad de Murcia - Huercal-Overa -:-

ŠVÝCARSKO: Challenge League

20:30Aarau - Winterthur -:- [ 2.07 | 3.31 | 3.15 ]
20:30Lausanne Ouchy - Xamax -:- [ 2.07 | 3.25 | 3.19 ]
20:30Yverdon - Schaffhausen -:- [ 2.41 | 3.44 | 2.52 ]

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Ruvu Shooting - Namungo 1:2

TURECKO: Superliga

18:00Kasimpasa - Besiktas -:- [ 3.30 | 3.50 | 2.03 ]

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

11:00Energetik - Ahal 0:0
11:00Merw - FC Asgabat 4:0
11:00Nebitci - Kopetdag Asgabat 0:1
12:00Altyn Asyr - Sagadam 1:0

UGANDA: Premier League

13:00OdloženoBusoga - URA SC -:-

UKRAJINA: Premier League

39'Šachtar - Lvov 0:1 [ 1.14 | 7.08 | 15.20 ]

UKRAJINA: Juniorská liga

10:30Veres Rivne U19 - Dyn. Kyjev U19 -:-
11:00Metalist 1925 U19 - Kolos Kovalivka U19 2:1
11:00Rukh Lviv U19 - Vorskla U19 2:0

URUGUAY: Segunda Division - Play Off

23:00Racing Montevideo - Central Esp. -:- [ 2.18 | 3.07 | 3.13 ]

WALES: Cymru Premier

20:45Bala Town - TNS -:- [ 4.12 | 3.71 | 1.76 ]
21:00Aberystwyth - Connah's Q. -:- [ 5.23 | 3.93 | 1.57 ]

WALES: Cymru Jih

20:30Llanelli - Goytre United -:-
20:30Risca - Ammanford -:-
20:30Taffs Well - Cambrian & Clydach -:-
20:45Pontypridd - Afan Lido -:-

WALES: Cymru Sever

20:30Llangefni - Conwy Borough -:-
20:45Colwyn Bay - Gresford -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.