Fotbal » Dnes » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
EVROPA: Evropská liga - Play Off
21:00AS Řím - AC Milán -:-21:00Atalanta - Liverpool -:-
21:00Marseille - Benfica -:-
21:00West Ham - Leverkusen -:-
EVROPA: Evropská konferenční liga - Play Off
18:45Fiorentina - Viktoria Plzeň -:-18:45Lille - Aston Villa -:-
21:00Fenerbahce - Olympiakos -:-
21:00PAOK - Club Bruggy -:-
ALŽÍRSKO: Liga U21
15:00Setif U21 - Saoura U21 -:-17:00Belouizdad U21 - Biskra U21 -:-
17:00Khenchela U21 - Constantine U21 -:-
17:00Magra U21 - MC Alger U21 -:-
17:00Paradou U21 - El Bayadh U21 -:-
17:00US Souf U21 - Chlef U21 -:-
18:00Kabylie U21 - Oran U21 -:-
18:00USM Alger U21 - Ben Aknoun U21 -:-
ANGLIE: National League
20:45Halifax - Oldham -:-ANGLIE: National League South
20:45Taunton - Weston-super-Mare -:-20:45Truro - Weymouth -:-
ANGLIE: Southern League South Division
20:45Hanwell Town - Plymouth Parkway -:-20:45Tiverton - Winchester -:-
ANGLIE: Isthmian League Premier Division
20:45Potters Bar - Canvey Island -:-ANGLIE: Professional Development League
14:00Fleetwood U21 - Millwall U21 -:-ANGLIE: Premier League U18
19:00Aston Villa U18 - Brighton U18 -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:30Rosario - Dep. Riestra 1:1ARGENTINA: Copa Argentina
02:15Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza 1:221:00Deportivo Maipu - Juventud U.U. -:-
ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
00:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:120:00Argentinos Jrs 2 - River Plate 2 -:-
20:00Estudiantes 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
20:00Instituto 2 - San Lorenzo 2 -:-
20:00Sarmiento Junin 2 - Newells Old Boys 2 -:-
20:00Tigre 2 - Lanus 2 -:-
20:00Union Santa Fe 2 - Central Cordoba 2 -:-
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
22:00Banfield Ž - Excursionistas Ž -:-ARMÉNIE: Premier League
15:00Alashkert - West Armenia -:-17:00Shirak - Van -:-
ASIE: AFC Asijský pohár do 23 let
15:00Indonésie U23 - Austrálie U23 -:-17:30Jordánsko U23 - Katar U23 -:-
ÁZERBÁJDŽÁN: I Liqa
13:00Zaqatala - Araz Saatli -:-13:30Difai Agsu - Imisli FK -:-
14:00Karvan - Lokbatan -:-
BAHRAJN: Premier League
18:00Al-Najma - Sitra -:-18:00Busaiteen - Al-Ahli Manama -:-
18:00Manama Club - Al Khalidiyah -:-
BELGIE: Pro League U21
20:00RFC Liege U21 - Lommel SK U21 -:-BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura - Play Off
02:00The Strongest - GV San Jose 2:1BRAZÍLIE: Série A
00:00Bragantino - Vasco 2:100:00Gremio - Athletico-PR 2:0
01:00Atletico-MG - Criciuma 1:1
01:00Fortaleza - Cruzeiro 1:1
01:00Juventude - Corinthians 2:0
01:00Palmeiras - Internacional 0:1
02:30Flamengo - Sao Paulo 2:1
BRAZÍLIE: Acreano - 2. fáze
22:30Sao Francisco FC - Rio Branco -:-00:30Humaita - Vasco da Gama AC -:-
BRAZÍLIE: Copa Verde
01:00Vila Nova - Cuiaba 2:0BRAZÍLIE: Brasileiro U20
20:00Bahia U20 - Cruzeiro U20 -:-20:15Gremio U20 - America Mineiro U20 -:-
22:00Atletico-MG U20 - Cuiaba U20 -:-
00:00Fortaleza U20 - Atletico GO U20 -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
00:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0BRAZÍLIE: Brasileiro A3 ženy
21:00Paysandu Ž - ESMAC Ž -:-BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Rahimo -:-18:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00Salitas - Kadiogo -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Emat - Ascot -:-16:45Stars J. Talents - Foullah Edifice -:-
16:45Tourbillon - Elect Sport -:-
DÁNSKO: 1. divize - Skupina o postup
18:00Sonderjyske - Vendsyssel -:-DÁNSKO: 2. divize - Skupina o postup
19:00Esbjerg - Middelfart -:-DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
00:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:200:00Moca - San Cristobal 5:1
00:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
14:30OdloženoCeleste - Etoile de Kivu -:-15:00OdloženoGroupe Bazano - Simba -:-
16:30OdloženoAC Kuya - Motema Pembe -:-
EGYPT: Premier League
16:00Ceramica Cleopatra - Al Ittihad -:-19:00Future FC - Pharco -:-
19:00Ismaily - ZED -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
23:30Cumbaya - Libertad 0:002:00Tecnico U. - Dep. Cuenca 2:1
21:00Imbabura - U. Catolica -:-
23:30Ind. del Valle - Mushuc Runa -:-
ETIOPIE: Premier League
15:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-18:00Bahir Dar Kenema - Hadiya Hossana -:-
FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild
20:00Hoyvik - HB Torshavn 2 -:-FINSKO: Pohár
19:15NOPS - P-Iirot Rauma -:-GAMBIE: GFA League
18:30Banjul Utd - Falcons -:-18:30Brikama U. - Real Banjul -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
04:00Comunicaciones - Municipal 0:0GUINEA: Ligue 1
18:00SOAR - Sangaredi -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Marathon - Olimpia 2:1ÍRÁN: Persian Gulf Pro League
15:00Peykan - Havadar SC -:-16:15Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan -:-
17:30Sanat-Naft - Persepolis -:-
JAPONSKO: 1. liga ženy
PoločasBeleza Ž - Nojima Stella Ž 0:111:00Omiya Ardija Ž - Urawa Ž -:-
11:00Saitama Ž - Albirex Niigata Ž -:-
12:00Hirošima Ž - Inac Kobe Leonesa Ž -:-
12:00JEF United Ž - C-Osaka Ž -:-
12:00Parceiro Nagano Ž - Mynavi Sendai Ž -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ženy
23:00Uruguay U20 Ž - Peru U20 Ž 1:201:30Argentina U20 Ž - Ekvádor U20 Ž 1:1
23:00Kolumbie U20 Ž - Bolívie U20 Ž -:-
JIŽNÍ KOREA: WK League ženy
12:00Gyeongju Ž - Boeun Sangmu Ž -:-12:00Sejong Sportstoto Ž - Changnyeong Ž -:-
12:00Soul Ž - Hwacheon Ž -:-
12:00Suwon FC Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-
KAMERUN: Elite One - Skupina o titul
14:00Canon Yaounde - Gazelle -:-14:00Cotonsport - Dynamo Douala -:-
16:00Victoria United - Stade Renard -:-
16:00Yong Sports Academy - Colombe -:-
KAZACHSTÁN: 1. liga
11:00Altai - Arys -:-11:00Okzhetpes - Khan Tengri -:-
13:00Aktobe 2 - FK Kyran -:-
13:00Kaisar Kyzylorda 2 - Ekibastuz -:-
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
23:00Aguilas - Alianza 4:001:10Millonarios - Junior 3:2
03:20Atl. Nacional - Pereira 0:1
23:00La Equidad - Fortaleza -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - San Carlos 0:123:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0
02:00Sporting San Jose - AD Santos 2:1
04:00Alajuelense - Grecia 3:1
LIBYE: Premier League
16:30Al Ittihad Misurata - Al Bashaer -:-16:30Asaria - Al-Khmes -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
16:30Grobina - FK Liepaja -:-18:30Jelgava - Valmiera -:-
MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura - Play In
03:00Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 2:1pen05:05Atletico La Paz - Zacatecas Mineros 2:3
MONGOLSKO: Premier League
13:15Tuv Azarganuud - FC Ulaanbaatar -:-NAMIBIE: Premiership
18:00Khomas Nampol - Tigers -:-20:30Ongos - Orlando Pirates -:-
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Ocotal 2:103:00Diriangen - Sport Sebaco 6:0
03:00Masachapa - Jalapa 2:3
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:200:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
18:00Managua FC U20 - UNAN-Managua U20 -:-
22:00Ferretti U20 - Esteli U20 -:-
OMÁN: Professional League
15:45Al Seeb - Al-Wahda -:-15:50Bahla - Sur Club -:-
15:55Al Nasr - Oman Club -:-
18:10Al-Rustaq - Ibri -:-
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Alianza - Potros del Este 0:001:15Herrera - UMECIT 2:1
03:30Independiente - Veraguas 3:1
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Nacional Asuncion - Libertad 1:1POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1
18:00ASEC Mimosas - Bouake -:-RUMUNSKO: Pohár - Play Off
19:30Otelul - U. Kluž -:-SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
17:00Al Taawon - Al Khaleej -:-20:00Al Fateh - Al Raed -:-
20:00Al Shabab - Abha -:-
SEYCHELY: Premier League
16:00Foresters FC - Red Star DF -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:00Real Republicans - Bhantal -:-SKOTSKO: Lowland League
20:45Civil Service Strollers - East Kilbride -:-SLOVINSKO: Prva Liga
16:00Domžale - Koper -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Sahafi - Horseed -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
13:00Maďarsko U16 - Norsko U16 -:-15:30Kypr U16 - Černá Hora U16 -:-
19:00Malta U19 - Černá Hora U19 -:-
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy
09:30Botswana U16 Ž - Uganda U16 Ž -:-10:00Vietnam U16 Ž - Wales U16 Ž -:-
10:30Lucembursko U16 Ž - Gruzie U16 Ž -:-
13:00Turecko U16 Ž - Čína U16 Ž -:-
15:00USA U16 Ž - Paraguay U16 Ž -:-
16:30San Marino U16 Ž - Estonsko U17 Ž -:-
TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
15:00Ihefu - Singida Fountain Gate -:-THAJSKO: Thai League 1
14:00Bangkok Utd - Lamphun Warrior -:-TOGO: Championnat National
17:30Barracuda - Kakadl -:-17:30Doumbe - Espoir -:-
17:30Entente II - Kara -:-
UGANDA: Premier League
15:00Maroons - Busoga -:-18:00Kampala City - Mbarara City -:-
UKRAJINA: Premier League
14:30Zorja - Šachtar -:-UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o titul
11:00Kryvbas Ž - Zhytlobud-1 Ž -:-11:00Ladomir Ž - Šachtar Ž -:-
11:00Vorskla Poltava Ž - Kolos Kovalivka Ž -:-
UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o udržení
11:00Dnipro-1 Ž - Veres-Rivne Ž -:-13:00Dyn. Kyjev Ž - EMC Podolie Ž -:-
URUGUAY: Copa Uruguay
01:30Penarol - Montevideo City 1:3USA: Pohár US Open
01:00Hartford Athletic - New York City II 2:3pp01:00North Carolina - Carolina Core 1:0
01:00Richmond Kickers - Loudoun 0:1pen
01:30Memphis - Miami United 2:0
01:30Miami FC - Tormenta 2:4
02:00Birmingham - Chattanooga Red Wolves 4:2pp
02:00FC Tulsa - Northern Colorado 2:1
02:00Chicago Fire II - Indy Eleven 0:1
02:00Union Omaha - El Paso 1:0pen
04:30Las Vegas Lights - Spokane Velocity 2:1pp
04:30Monterey Bay - Irvine Zeta 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Estudiantes Merida - Rayo Zuliano -:-ZAMBIE: Super League
15:00Mufulira - Green Eagles -:-15:00Red Arrows - Zesco Utd -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.