OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Dnes » Všechny zápasy

ARGENTINA: LVA

00:30Gigantes del Sur - UPCN 0:3
01:00Ateneo - Ciudad 0:3
15:00Monteros - River Plate -:-

ARGENTINA: Liga ženy - 1. fáze

01:00San Jose Ž - Villa Dora Ž -:-
02:00Velez Sarsfield Ž - Gimnasia Ž -:-
00:00Club Rosario Ž - River Plate Ž -:-
00:30Banco Provincia Ž - Mupol Ž -:-
00:30Estud. de La Plata Ž - San Lorenzo Ž -:-

BELGIE: Liga A ženy

14:30Lendelede Ž - Tchalou Ž -:-
17:30Michelbeke Ž - Gent Ž -:-

BRAZÍLIE: Superliga ženy

23:00Sao Caetano Ž - Praia Clube Ž 0:3

BULHARSKO: Superliga ženy

15:30Maritsa Plovdiv Ž - Perun Varna Ž -:-

DÁNSKO: Division 1 Západ

14:00DHV Odense - Bedsted -:-
14:00Randers - Aarhus 2 -:-

DÁNSKO: Division 1 Východ

11:30Frederiksberg - Lyngby Volley -:-
12:30DTU - Holte -:-

DÁNSKO: Pohár

15:00Hvidovre - Nordenskov UIF -:-
16:00Ishoj - Marienlyst -:-

DÁNSKO: Division 1 Západ ženy

12:00DHV Odense Ž - Bedsted Ž -:-

DÁNSKO: Division 1 Východ ženy

12:00Gentofte 2 Ž - VLI Ž -:-

DÁNSKO: Pohár ženy

12:00Amager Ž - Holte Ž -:-

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

13:00Tartu Ulikool Ž - Famila/Voru VK Ž -:-

EVROPA: Liga mistrů

18:00Lube Civitanova - Trentino -:-

EVROPA: MEVZA ženy

18:00Brčko Ž (Bih) - GEN-I Volley NG Ž (Slo) -:-
19:00UOK Banja Luka Ž (Bih) - Nova KBM Branik Ž (Slo) -:-

EVROPA: Baltic League

15:00Biolars/Olaine - TTU -:-
16:00RTU - Pere Leib Tartu -:-

FINSKO: Mestaruusliiga

16:00Lakkapaa - Karelian Hurmos -:-

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

16:00LiigaPloki Ž - Hämeenlinna Ž -:-
16:00LP-Vampula Ž - Puijo Ž -:-
16:00Polkky Kuusamo Ž - OrPo Ž -:-

FRANCIE: Ligue A

16:00Sète - Nice -:-

CHORVATSKO: Prva Liga ženy

16:00Zadar Ž - Dinamo Zagreb Ž -:-

ÍRÁN: Super League

14:30Kalleh Mazandaran - Khatam Ardakan -:-
14:30Saipa Alborz - Javaheri Gonbad -:-
14:30Sepahan - Matin Varamin -:-
14:30Shahdab Yazd - Payam Khorasan -:-
14:30Shahrdari Urmia - Paykan -:-
14:30Sirjan - Rah Yab Marivan -:-

ITÁLIE: Serie A1

15:00Milano - Perugia -:-
18:00Modena - Ravenna -:-
18:00Padova - Sora -:-

ITÁLIE: Serie A2

17:00Castellana - Cantu -:-
18:00Brescia - Lagonegro -:-
18:00Calci - Mondovi -:-
18:00Ortona - Materdomini Castellana -:-
18:00Reggio Emilia - Lupi Santa Croce -:-
19:00Siena - Bergamo -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

17:00Brescia Ž - UYBA Busto Arsizio Ž -:-
17:00Caserta Ž - Chieri '76 Ž -:-
17:00Monza Ž - Cuneo Ž -:-
17:00Novara Ž - Filottrano Ž -:-
17:00Perugia Ž - Firenze Ž -:-
17:00Scandicci Ž - Bergamo Ž -:-

ITÁLIE: Coppa Italia A2 ženy

17:00Marignano Ž - Mondovi Ž -:-
17:00Trentino Ž - Ravenna Ž -:-

JAPONSKO: V.League

2. setJT Thunders - Nagano 1:0
2. setSuntory Sunbirds - JTEKT 1:0
07:00Nagoya - FC Tokyo -:-
07:00Panasonic Panthers - Toray Arrows -:-

JAPONSKO: V.League ženy - Play Off

2. setDenso Airybees Ž - Ageo Ž 0:1
09:10Okayama Seagulls Ž - JT Marvelous Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League

06:00Woori - Samsung Blue Fangs -:-

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy

08:00Daejeon KGC Ž - IBK Ž -:-

LOTYŠSKO: Nacionala Liga - Část poražených

13:00Kuldigas - Jaunsardze -:-

LOTYŠSKO: Nacionala Liga - Část vítězů

11:00Ezerzeme - RTU -:-

LOTYŠSKO: Nacionala Liga ženy

11:00Riga VS Ž - Babite Ž -:-
12:00RSU-MVS Ž - Marupes Ž -:-
13:00Latvijas Universitate Ž - Riga VS Ž -:-
14:00Marupes Ž - Jelgava Ž -:-
15:00Babite Ž - Gulbene Ž -:-
16:00Jelgava Ž - Murjani Ž -:-
17:00Gulbene Ž - Latvijas Universitate Ž -:-

MAĎARSKO: NB I - Část poražených

15:00PTE-PEAC - MAV Elore SC -:-
16:30Dunaferr - Szegedi -:-
16:30Sumegi - Szolnoki -:-

MAĎARSKO: NB I - Část vítězů

17:00Kecskemeti RC - MAFC -:-
18:00Vegyesz - Debrecen -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

17:00Bekescsabai Ž - Jaszberenyi Ž -:-
17:00Vasas Ž - Haladas Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever

16:00Bitterfeld - VCO Berlin -:-
16:00Schuttorf - Mitteldeutschland -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih

16:00Friedrichshafen 2 - VC Gotha -:-
16:00Gonsenheim - Kriftel -:-
16:00Unterhaching II - Lipsko -:-
16:00VI Frankfurt - Schwaig -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

19:10Potsdam Ž - Wiesbaden Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever ženy

16:00Bad Laer Ž - Essen-Borbeck Ž -:-
16:00Koln Ž - Berlín Ž -:-
16:00Prenzlauer Berg Ž - Leverkusen Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih ženy

15:00Dingolfing Ž - Wiesbaden II Ž -:-
16:00SV Lohhof Ž - VCO Drážďany Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

17:00Papendal/Arnhem - Sliedrecht -:-

NIZOZEMSKO: DELA League ženy

14:30Papendal/Arnhem Ž - Dros/Alterno Ž -:-
15:30FAST Ž - Apollo 8 Ž -:-
15:30Summa Peelpush Ž - Set-Up' 65 Ž -:-

POLSKO: PlusLiga

14:45Verva Varšava - Jastrzebski -:-
20:30Rzeszow - Cuprum -:-

POLSKO: I. Liga

18:00Norwid Čenstochová - Krispol Wrzesnia -:-

POLSKO: Liga Siatkowki ženy

17:30LKS Lodž Ž - Legionowo Ž -:-

POLSKO: I. Liga ženy

16:00Mielec Ž - Karpaty Mosir Krosno Ž -:-
17:00Ostrowiec Swietokrzyski Ž - Solna Wieliczka Ž -:-

PORTUGALSKO: Campeonato Honda

19:00Mamede - Castelo Maia GC -:-
16:00Sporting CP - Viana -:-
16:00Sporting de Espinho - Clube K -:-
17:00Benfica - Mamede -:-
17:00Esmoriz GC - Leixoes SC -:-
17:00SC Caldas - Vitoria Guimaraes -:-
18:00Castelo Maia GC - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Ginastica - Famalicense -:-

PORTUGALSKO: 1. Divisao ženy

16:00AJM/FC Porto Ž - Clube Kairos Ž -:-
16:30Boavista Ž - Famalicao Ž -:-
17:00Vilacondense Ž - Braga Ž -:-
18:00CD Aves Ž - Porto Volei Ž -:-
18:00Leixoes Ž - Castelo Maia Ž -:-
19:00Sporting Ž - Belenenses Ž -:-

RAKOUSKO: AVL - Část poražených

17:00Weiz - Sokol Wien -:-

RAKOUSKO: 2. Bundesliga

18:00Wr. Neustadt - hotVolleys 2:2
13:00Tirol Innsbruck - Steyr -:-
17:00SK Posojilnica 2 - hotVolleys -:-
17:00TSV Hartberg - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-

RAKOUSKO: AVL Ženy

15:00Eisenerz/Trofaiach Ž - Salzburg Ž -:-

RAKOUSKO: 2. Bundesliga ženy

15:00ATSE Graz Ž - Wolfsberg Ž -:-
17:00Hausmannstatten Ž - Wildcats 2 Ž -:-

RUMUNSKO: Divizia A1 ženy

16:00Stiinta Bacau Ž - Dinamo Bukurešť Ž -:-

RUSKO: Superliga

14:00Novokujbyševsk - Ufa -:-
17:00Belgorod - Krasnoyarsk -:-

RUSKO: Superliga ženy

14:00Saratov Ž - Uralochka Ž -:-
15:00Dynamo Kazaň Ž - Čeljabinsk Ž -:-
15:00Minsk Ž - Leningradka Ž -:-
17:00Kaliningrad Ž - Krasnodar Ž -:-

ŘECKO: A1

16:00Kifisia - Foinikas Syroy -:-

ŘECKO: A1 ženy

16:30PAOK Ž - Ilioupolis Ž -:-
18:00Pannaxiakos Ž - Olympiakos Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga - Část poražených

17:00Prešov - Trenčín -:-
19:00Nitra - Zvolen -:-

ŠPANĚLSKO: Superliga - ženy

12:00Cajasol Ž - Algar Surmenor Ž -:-
16:00Barca Ž - Alcobendas Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien

16:00Orkelljunga - Hylte/Halmstad -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien ženy

14:00Orebro Ž - Linkopings Ž -:-
15:00Engelholm Ž - Sollentuna Ž -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

17:00Basilej - Lucern -:-

ŠVÝCARSKO: NLA ženy

16:30Dudingen Ž - Lugano Ž -:-
16:30Franches Montagnes Ž - Val-de-Travers Ž -:-
16:30Toggenburg Ž - NUC Volleyball Ž -:-
17:30Cheseaux Ž - Schaffhausen Ž -:-

TURECKO: Division 1 ženy

13:00Ankara Karayollari Ž - Galatasaray Ž -:-
13:00Beylikduzu Ž - Aydin Bld. Spor Ž -:-
15:30Yesilyurt Ž - THY Ž -:-
17:00Nilufer Bld. Ž - Eczacibasi Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.