OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ATP - DVOUHRY: Basilej (Švýcarsko), tvrdý povrch (hala)

11:00Federer R. (Sui) - Struff J-L. (Ger) -:-
11:00Seppi A. (Ita) - Medvedev D. (Rus) -:-
11:00ZrušenoWawrinka S. (Sui) - Mannarino A. (Fra) -:-
13:00Bautista R. (Esp) - Sousa J. (Por) -:-
14:30Lajovič D. (Srb) - Mannarino A. (Fra) -:-
15:00Gulbis E. (Lat) - Sock J. (Usa) -:-
17:00Tsitsipas S. (Gre) - Chardy J. (Fra) -:-
19:00Haase R. (Ned) - Zverev A. (Ger) -:-
20:30Copil M. (Rou) - Čilič M. (Cro) -:-
21:00Laaksonen H. (Sui) - Fritz T. (Usa) -:-

ATP - DVOUHRY: Vídeň (Rakousko), tvrdý povrch (hala)

11:00ZrušenoThiem D. (Aut) - Gasquet R. (Fra) -:-
13:00Monfils G. (Fra) - Johnson S. (Usa) -:-
14:30Edmund K. (Gbr) - Schwartzman D. (Arg) -:-
14:30Khachanov K. (Rus) - Novak D. (Aut) -:-
16:00Dimitrov G. (Bul) - Kukushkin M. (Kaz) -:-
16:00Fucsovics M. (Hun) - Fognini F. (Ita) -:-
17:30Melzer J. (Aut) - Anderson K. (Rsa) -:-
19:00Čorič B. (Cro) - Pouille L. (Fra) -:-

WTA - DVOUHRY: Turnaj mistryň - Singapur (Svět), tvrdý povrch (hala)

13:30Kerber A. (Ger) - Osaka N. (Jpn) -:-
15:00Stephens S. (Usa) - Bertens K. (Ned) -:-

ATP - ČTYŘHRY: Basilej (Švýcarsko), tvrdý povrch (hala)

13:00Klaasen R./Venus M. - Huesler M./Verbeek S. -:-
16:00Sharan D./Sitak A. - Ebden M./Medvedev D. -:-
17:30Inglot D./Skugor F. - Bopanna R./Granollers M. -:-

ATP - ČTYŘHRY: Vídeň (Rakousko), tvrdý povrch (hala)

13:00Jebavý R./Kohlschreiber P. - Mektic N./Ram R. -:-
17:30Daniell M./Koolhof W. - Salisbury J./Skupski N. -:-
reklama

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Brest (Francie), tvrdý povrch (hala)

11:00Hurkacz H. (Pol) - Hemery C. (Fra) -:-
12:30Cornut-Chauvinc A. (Fra) - Sakharov G. (Fra) -:-
12:30Mmoh M. (Usa) - Berankis R. (Ltu) -:-
14:00Denolly C. (Fra) - Munar J. (Esp) -:-
14:00Sonego L. (Ita) - Ymer E. (Swe) -:-
16:30Mahut N. (Fra) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
17:00Travaglia S. (Ita) - Veselý J. (Cze) -:-
18:30Benneteau J. (Fra) - Moraing M. (Ger) -:-
20:00Wang T. (Fra) - Humbert U. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Las Vegas (USA), tvrdý povrch

23:00ZrušenoChoinski J. (Ger) - Escobedo E. (Usa) -:-
23:10Harris G. (Rsa) - Ward J. (Gbr) 2:0
3. setTorpegaard M. (Den) - Ilkel C. (Tur) 1:1 (4:6,6:3,4:2)
2. setAragone J. (Usa) - Arevalo M. (Sal) 0:1 (2:6,4:3)
1. setChoinski J. (Ger) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 0:0 (0:1)
20:00Bourgue M. (Fra) - Menendez A. (Esp) -:-
20:00Harris G. (Rsa) - Kokkinakis T. (Aus) -:-
20:00Paul T. (Usa) - King D. (Bar) -:-
20:00Rola B. (Slo) - Kwiatkowski T. S. (Usa) -:-
20:00Ruud C. (Nor) - King E. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Lima (Peru), antuka

01:05Cuevas P. (Uru) - Domingues J. (Por) -:-
02:30Krstin P. (Srb) - Delbonis F. (Arg) -:-
17:00Andreozzi G. (Arg) - Hernandez-Fernandez J. (Dom) -:-
17:00Arguello F. (Arg) - Lorenzi P. (Ita) -:-
17:00Clezar G. (Bra) - Garin Ch. (Chi) -:-
17:00Dellien H. (Bol) - Collarini A. (Arg) -:-
17:00Londero J. I. (Arg) - Andujar P. (Esp) -:-
17:00Monteiro T. (Bra) - Barrios T. (Chi) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Liou-čou (Čína), tvrdý povrch

05:00Wu D. (Chn) - Ito T. (Jpn) -:-
06:30Fabbiano T. (Ita) - Zhang Z. (Chn) -:-
06:30Safwat M. (Egy) - Gunneswaran P. (Ind) -:-
08:00Albot R. (Mda) - Lee D. H. (Kor) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Traralgon (Austrálie), tvrdý povrch

01:00Banes M. (Aus) - Polmans M. (Aus) -:-
01:00Thompson J. (Aus) - Petrone A. (Ita) -:-
02:30Kubler J. (Aus) - Klein B. (Gbr) -:-
02:30Mertens Y. (Bel) - Bolt A. (Aus) -:-
04:00Moriya H. (Jpn) - Fanselow S. (Ger) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Brest (Francie), tvrdý povrch (hala)

11:00Gille S./Vliegen J. - Junaid R./Pel D. -:-
15:30Hurkacz H./Walkow S. - Bolelli S./Bracciali D. -:-
18:30Nys H./O'Mara J. - Bambridge L./Demoliner M. -:-
20:00Travaglia S./Vanni L. - Krajicek A./Nedunchezhiyan J. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Las Vegas (USA), tvrdý povrch

01:00Majchrzak K./Serdarusic N. - Reid M./Smith J-P. -:-
01:25Shamasdin A./Siljestrom A. - Galloway R./Pasha N. -:-
01:30Hach H./Martinez L. D. - Jung J./Krueger M. -:-
20:00Harris G./Roelofse R. - Aragone J./Kokkinakis T. -:-
20:00Alenik C./Samuelsson E. - King D./Rubin N. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Lima (Peru), antuka

23:15Hernandez-Fernandez J./Luz O. - Lipovsek P. T./Londero J. I. 0:2
00:00ZrušenoMolteni A./Romboli F. - Dutra Da Silva R./Lorenzi P. -:-
2. setMolteni A./Romboli F. - Sakamoto P./Seyboth Wild T. 1:0 (6:4,0:0)

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Liou-čou (Čína), tvrdý povrch

05:00Nedovyesov A./Ramanathan R. - Gao X./Sun F. -:-
08:00Hsieh C./Rungkat C. - Martinez P./Sabanov M. -:-
09:30Oliveira G./Safwat M. - Te R./Wu D. -:-
09:30Pavlioutchenkov A./Yang T-H. - Gong M-X./Zhang Z. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Traralgon (Austrálie), tvrdý povrch

04:00Purcell M./Saville L. - Nishioka Y./Watanuki Y. -:-
04:05Grills J./Vukic A. - Fancutt T. J./Janvier M. -:-
05:30Beale J./Polmans M. - Taylor A./Taylor J. -:-
05:30Klein B./Puodziunas S. - Kuhn N./Mertens Y. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Hamburk (Německo), tvrdý povrch (hala)

12:00Celikbilek A. (Tur) - Matuszewski P. (Pol) -:-
12:00Dubrivnyy A. (Rus) - Seifert S. (Ger) -:-
12:00Haim M. (Aut) - Reymond A. (Fra) -:-
13:30Geerts M. (Bel) - Wessels L. (Ger) -:-
13:30Heyman C. (Bel) - Zima L. (Ger) -:-
14:00De Valk R. (Ned) - Boehler D. (Ger) -:-
15:00Trinker J. (Aut) - Tiurnev E. (Rus) -:-
15:00Wiskandt M. (Ger) - Fonio G. (Ita) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Santa Margherita Di Pula 15 (Itálie), antuka

15:30Esteve L. E. (Esp) - Tirante T. A. (Arg) -:-
15:30Frinzi M. (Ita) - Brancaccio R. (Ita) -:-
15:30Kuzmanov D. (Bul) - Kekez D. (Cro) -:-
15:30Sanchez Jover C. (Esp) - Balzerani R. (Ita) -:-
15:30Tatomir L. G. (Rou) - Galoppini D. (Ita) -:-
15:30Toledo B. P. (Esp) - Apostol B. I. (Rou) -:-
17:00Diarra G. (Aut) - Frunza N. (Rou) -:-
17:00Winkler G. (Ita) - Giner M. (Esp) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: Waco (USA), tvrdý povrch (hala)

20:00Brown A. (Usa) - Soto M. (Chi) -:-
17:00Findel-Hawkins J. (Gbr) - Oliel Y. (Isr) -:-
17:00Peniston R. (Gbr) - Bryde T. (Usa) -:-
17:00Redlicki Mi. (Usa) - Chang J. (Usa) -:-
17:00Schneider R. (Usa) - Smith R. (Usa) -:-
17:00Tsygura K. (Usa) - Tchoutakian M. (Fra) -:-
17:00Watson A. (Gbr) - Cressy M. (Fra) -:-
17:00Zhu E. (Usa) - Vocel M. (Cze) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: Bendigo (Austrálie), tvrdý povrch

01:05Bozovic A. (Aus) - Minokoshi M. (Jpn) -:-
01:05Imanishi M. (Jpn) - Taylor G. (Gbr) -:-
01:05Myers A. (Aus) - Rogowska O. (Aus) -:-
01:05Tomic S. (Aus) - Wallace I. (Aus) -:-
02:30Bains N. (Aus) - Bai A. (Aus) -:-
02:30Fourlis J. (Aus) - Burrage J. (Gbr) -:-
02:30Perez E. (Aus) - Meliss V. (Ita) -:-
02:30Rodionova Ar. (Aus) - Xu S. (Chn) -:-
04:00Hon P. (Aus) - Inglis M. (Aus) -:-
04:00Partaud M. (Fra) - Tere-Apisah A. (Pap) -:-
04:00Sharma A. (Aus) - Zlochová Z. (Svk) -:-
04:00Tjandramulia O. (Aus) - Hozumi E. (Jpn) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: Macon GA (USA), tvrdý povrch

20:00Bouzková M. (Cze) - Guarachi A. (Chi) -:-
20:00Gibbs N. (Usa) - Li A. (Usa) -:-
20:00Kiick A. (Usa) - Ahn K. (Usa) -:-
20:00Kratzer A. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) -:-
20:00Liu C. (Usa) - Day K. (Usa) -:-
20:00Nara K. (Jpn) - Chang S. (Usa) -:-
20:00Osuigwe W. (Usa) - McHale C. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: Poitiers (Francie), tvrdý povrch (hala)

11:00Zavatska K. (Ukr) - Blinkova A. (Rus) -:-
12:30Kalinskaya A. (Rus) - Rus A. (Ned) -:-
14:00Frech M. (Pol) - Maria T. (Ger) -:-
16:30Voegele S. (Sui) - Vikhlyantseva N. (Rus) -:-
18:30Smitková T. (Cze) - Hesse A. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: Saguenay (Kanada), tvrdý povrch (hala)

1. setSebov K. (Can) - Zimmermann K. (Bel) 0:0 (0:3)
17:00Andreescu B. V. (Can) - Januskova P. (Can) -:-
17:00Arcangioli M. (Fra) - Osaka M. (Jpn) -:-
17:00Broady N. (Gbr) - Lopatetskaya D. (Ukr) -:-
17:00Carter H. (Usa) - Ho J. (Usa) -:-
17:00Sanchez M. (Usa) - Mateas M. (Usa) -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi