OBNOVIT STRÁNKU

Stolní tenis » Dnes » Všechny zápasy

TÝMY - MUŽI: Evropský pohár (Evropa) - Play Off

18:00El Niňo - Wels -:-
19:00Villeneuvois - Sporting -:-

TÝMY - MUŽI: Liga mistrů (Evropa) - Play Off

16:00UMMC - Düsseldorf -:-
19:30Saarbrucken - Orenburg -:-

TÝMY - ŽENY: Liga mistrů (Evropa) - Play Off

16:30Tarnobrzeg Ž - Berlín Ž -:-
19:30Saint-Quentin Ž - Linec Ž -:-

OSTATNÍ - MUŽI: Liga Pro (Rusko)

23:00Myagkov S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 2:3
23:00Yanshaev A. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 3:2
23:30Bychkov S. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:1
23:30Ivanov V. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:1
00:00Ilyukhin E. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 2:3
00:00Merkushin Y. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 3:1
00:30Myagkov S. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:2
00:30Yanshaev A. (Rus) - Ivanov V. (Rus) 3:2
01:05Merkushin Y. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 1:3
01:05Smirnov I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:0
01:30Myagkov S. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:2
01:30Yanshaev A. (Rus) - Ivanov V. (Rus) 3:0
02:05Ermilov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) 0:3
02:05Kolesnikov D. (Rus) - Petrov A. (Rus) 3:0
02:35Kutuzov O. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 1:3
02:35Volkov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 2:3
03:00Novikov I. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 1:3
03:00Petrov A. (Rus) - Volkov A. (Rus) 0:3
03:30Gribkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:0
03:30Ramensky I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:2
04:00Ermilov A. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:2
04:00Kolesnikov D. (Rus) - Volkov A. (Rus) 1:3
04:30Novikov I. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 3:0
04:30Petrov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 1:3
05:00Kolesnikov D. (Rus) - Petrov A. (Rus) 0:3
05:00Kutuzov O. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:1
05:30Gribkov A. (Rus) - Volkov A. (Rus) 3:2
05:30Novikov I. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 1:3
06:05Smaglyukov V. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 3:2
06:15Trushkin A. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 0:3
06:30Korolev P. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 0:3
06:30Sadkov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 3:1
07:00Kuzmin S. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 3:2
07:00Nikiforov O. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:0
07:30Khairullin I. (Rus) - Trushkin A. (Rus) 3:2
07:30Shirshov V. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 3:0
08:00Smaglyukov V. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 0:3
08:00Trushkin A. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:0
08:30Kuzmin S. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 3:2
08:30Nikiforov O. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 3:1
09:00Trushkin A. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:0
09:10Shirshov V. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 3:2
09:30Nikiforov O. (Rus) - Khairullin I. (Rus) 3:2
09:35Sadkov A. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 3:2
3. setIvanov V. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 0:2
10:10Shagarov O. (Rus) - Myagkov S. (Rus) -:-
10:30Bazilevskii V. (Rus) - Rutko D. (Rus) -:-
10:30Smirnov I. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
11:00Myagkov S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
11:00Yanshaev A. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
11:30Bychkov S. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
11:30Rutko D. (Rus) - Ivanov V. (Rus) -:-
12:00Ivanov V. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
12:00Shagarov O. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
12:30Myagkov S. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
12:30Yanshaev A. (Rus) - Rutko D. (Rus) -:-
14:00Kutuzov O. (Rus) - Ramensky I. (Rus) -:-
14:00Volkov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
14:30Novikov I. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
14:30Petrov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
15:00Gribkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:-
15:00Ramensky I. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
15:30Kolesnikov D. (Rus) - Volkov A. (Rus) -:-
15:30Nemashkalo V. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) -:-
16:00Kutuzov O. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
16:00Volkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:-
16:30Gribkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
16:30Ramensky I. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
18:00Sadkov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) -:-
18:00Trushkin A. (Rus) - Khairullin I. (Rus) -:-
18:30Kuzmin S. (Rus) - Aronov A. (Rus) -:-
18:30Nikiforov O. (Rus) - Redenkov D. (Rus) -:-
19:00Khairullin I. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) -:-
19:00Shirshov V. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
19:30Aronov A. (Rus) - Sadkov A. (Rus) -:-
19:30Redenkov D. (Rus) - Trushkin A. (Rus) -:-
20:00Sadkov A. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
20:00Trushkin A. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) -:-
20:30Khairullin I. (Rus) - Redenkov D. (Rus) -:-
20:30Shirshov V. (Rus) - Aronov A. (Rus) -:-
22:00Bazilevskii V. (Rus) - Rutko D. (Rus) -:-
22:00Smirnov I. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
22:30Myagkov S. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
22:30Yanshaev A. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) -:-
23:00Bychkov S. (Rus) - Myagkov S. (Rus) -:-
23:00Rutko D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
23:30Ilyukhin E. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
23:30Merkushin Y. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
00:00Bazilevskii V. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
00:00Smirnov I. (Rus) - Myagkov S. (Rus) -:-
00:30Bychkov S. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
00:30Rutko D. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) -:-

OSTATNÍ - MUŽI: Setka Cup (Ukrajina)

07:05Popov A. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) 2:3
07:10Zaporozhets D. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:1
07:40Demchuk D. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:0
07:40Trofimov M. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 3:2
08:10Zaporozhets D. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 3:2
08:15Kanunnikov I. (Ukr) - Matvieiev D. (Ukr) 3:0
08:30Kondratenko V. (Ukr) - Husak B. (Ukr) 1:3
08:35Popov A. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 3:0
08:40Demchuk D. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:2
09:00Aliiev A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 3:1
09:05Matvieiev D. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) 1:3
09:10Zaporozhets D. (Ukr) - Demchuk D. (Ukr) 1:3
09:25Sydorenko A. (Ukr) - Syvych V. (Ukr) 1:3
09:30Kondratenko V. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 2:3
09:35Trofimov M. (Ukr) - Kanunnikov I. (Ukr) 2:3
09:40Kurtenko A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 0:3
4. setButko V. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) 2:1
2. setPopov A. (Ukr) - Matvieiev D. (Ukr) 1:0
10:10Aliiev A. (Ukr) - Husak B. (Ukr) -:-
1. setDemchuk D. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) 0:0
10:25Lukianevych V. (Ukr) - Syvych V. (Ukr) -:-
10:30Kondratenko V. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) -:-
10:35Kanunnikov I. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
10:40Tkachenko A. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) -:-
10:55Ushakov S. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
11:00Mrykh M. (Ukr) - Husak B. (Ukr) -:-
11:05Trofimov M. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) -:-
11:10Tkachenko A. (Ukr) - Demchuk D. (Ukr) -:-
11:25Sydorenko A. (Ukr) - Butko V. (Ukr) -:-
11:30Aliiev A. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
11:35Popov A. (Ukr) - Kanunnikov I. (Ukr) -:-
11:40Kurtenko A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
11:55Lukianevych V. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) -:-
12:00Husak B. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
12:05Trofimov M. (Ukr) - Matvieiev D. (Ukr) -:-
12:10Tkachenko A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
12:25Butko V. (Ukr) - Syvych V. (Ukr) -:-
12:30Husak B. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) -:-
12:35Yolkin A. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) -:-
12:40Kurtenko A. (Ukr) - Demchuk D. (Ukr) -:-
13:00Mrykh M. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
13:05Popov A. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
13:25Lukianevych V. (Ukr) - Butko V. (Ukr) -:-
13:30Husak B. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
13:35Kanunnikov I. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) -:-
13:55Sydorenko A. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) -:-
14:00Mrykh M. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) -:-
14:05Matvieiev D. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
14:35Pirveli R. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
14:40Vasko V. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
14:55Lukianevych V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) -:-
15:05Bilous V. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) -:-
15:10Troian A. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) -:-
15:35Cherepnin M. (Ukr) - Khitrov V. (Ukr) -:-
15:40Vasko V. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) -:-
15:55Ushakov S. (Ukr) - Syvych V. (Ukr) -:-
16:00Efimenko I. (Ukr) - Varlamov O. (Ukr) -:-
16:05Pirveli R. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) -:-
16:10Troian A. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
16:30Nazarov A. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
16:35Khitrov V. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
16:40Vasko V. (Ukr) - Troian A. (Ukr) -:-
17:00Efimenko I. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
17:05Bilous V. (Ukr) - Cherepnin M. (Ukr) -:-
17:10Leonenko O. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
17:30Nazarov A. (Ukr) - Varlamov O. (Ukr) -:-
17:35Pirveli R. (Ukr) - Khitrov V. (Ukr) -:-
18:00Efimenko I. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) -:-
18:05Cherepnin M. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) -:-
18:30Mishchenko V. (Ukr) - Varlamov O. (Ukr) -:-
18:35Bilous V. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
19:05Pirveli R. (Ukr) - Cherepnin M. (Ukr) -:-
19:35Bilous V. (Ukr) - Khitrov V. (Ukr) -:-
20:05Sazhniev V. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
20:35Pirveli R. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) -:-
21:05Cherepnin M. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
21:35Khitrov V. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) -:-

OSTATNÍ - MUŽI: TT Star Series (Česko)

08:00Prokopcov D. (Cze) - Kleprlik J. (Cze) 3:2
08:35Hořejší M. (Cze) - Konečný T. (Cze) 1:3
09:10Tregler T. (Cze) - Gavlas A. (Cze) 3:0
09:40Vráblík J. (Cze) - Reitspies D. (Cze) 3:1
10:15Prokopcov D. (Cze) - Konečný T. (Cze) -:-
10:45Hořejší M. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
11:15Vráblík J. (Cze) - Kleprlik J. (Cze) -:-
11:45Gavlas A. (Cze) - Reitspies D. (Cze) -:-
12:15Prokopcov D. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
12:45Vráblík J. (Cze) - Konečný T. (Cze) -:-
13:15Kleprlik J. (Cze) - Reitspies D. (Cze) -:-
13:45Hořejší M. (Cze) - Gavlas A. (Cze) -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - stolní tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.