OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

BĚLORUSKO: Extraleague

18:00Brest - Bělorusko U18 -:-
18:00Vitebsk - Pinskiye Yastreby -:-
18:30Lida - Baranavichy -:-

ČESKO: Extraliga

12:00OdloženoKometa Brno - České Budějovice -:-
17:30Plzeň - Mladá Boleslav -:-
17:30Zlín - Mountfield HK -:-
18:00OdloženoLiberec - Litvínov -:-
18:00Olomouc - Pardubice -:-

ČESKO: 2. Liga - Východ

17:30Velké Meziříčí - Nový Jičín -:-

ČESKO: JLA

12:00Zlín U20 - Litvínov U20 -:-
13:00Olomouc U20 - Kladno U20 -:-
17:00Vítkovice U20 - Sparta Praha U20 -:-
17:30Kometa Brno U20 - Chomutov U20 -:-
18:00Havířov U20 - Mountfield HK U20 -:-
18:00Karlovy Vary U20 - Jihlava U20 -:-
18:00Třinec U20 - Mladá Boleslav U20 -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

19:30Aalborg - Frederikshavn -:-
19:30Herlev - Rungsted -:-
19:30Odense - Herning -:-

FINSKO: Mestis

17:30FPS - Koovee -:-
17:30Hokki - RoKi -:-
17:30IPK - Hermes -:-
17:30Kettera - Peliitat -:-
17:30Kiekko-Pojat - KeuPa -:-
17:30TUTO - Kiekko-Espoo -:-

FINSKO: Suomi-sarja

17:15ZrušenoKarhu HT - HCIK -:-
17:30JHT - RaaheK -:-
18:00Karhu HT - HCIK -:-
18:00Muik Hockey - S-Kiekko -:-

FINSKO: Naisten Liiga

17:10IFK Helsinki Ž - Hämeenlinna Ž -:-

KANADA: QMJHL - Příprava

00:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-
00:00Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Sagueneens -:-

MAĎARSKO: Erste Liga

18:30DEAC - Ferencváros -:-

POLSKO: Polská hokejová liga

18:00Jastrzebie - Sanok -:-
18:00MMKS Podhale - Tychy -:-
18:30Krakow - Stoczniowiec Gdansk -:-
18:30Torun - Zaglebie -:-
19:30Katowice - Unia Oswiecim -:-

RAKOUSKO: ICE Hockey League

17:30OdloženoBratislava - Bolzano -:-
19:15Graz - Fehervar AV19 -:-
19:15Innsbruck - Dornbirn -:-
19:15Salcburk - Villach -:-
19:30Klagenfurt - Linec -:-

RUSKO: KHL

16:00Jekatěrinburg - Dyn. Minsk -:-
17:30Jokerit - Novosibirsk -:-
18:30Jaroslavl - Nižněkamsk -:-
18:30Omsk - Kunlun -:-
18:30Petrohrad - Kazaň -:-

RUSKO: VHL

14:00OdloženoNovokuzněck - HC Rostov -:-
16:00Toros Něftěkamsk - Zvezda Moskva -:-
16:30OdloženoPerm - Dynamo Moscow Region -:-
17:00Iževsk - Jugra -:-
17:00Voroněž - CSK VVS -:-

RUSKO: MHL

11:00Amurskie Tigry - Sakhalinskie Akuly -:-
11:00Avto - Omskie Yastreby -:-
14:00Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi -:-
14:00Tolpar - Sibirskie Snaipery -:-
14:00Tyumensky Legion - Sarmaty -:-
16:00Krasnaya Armiya - Loko -:-
16:00Mamonty Yugry - Ladya -:-
16:00MHC Spartak - SKA-Varyagi -:-
16:00Reaktor - Irbis -:-
16:00OdloženoSputnik Almeťjevsk - Chaika -:-
18:00Kapitan - Dyn. Moskva -:-
18:00OdloženoKrylya Sovetov - Tayfun -:-
18:00Mikhaylov Academy U20 - Din. Petrohrad -:-
18:00Russkie Vityazi - SKA-1946 -:-

RUSKO: Liga Pro - Short Hockey

23:15Moskovskiy Eshelon - Shest Trolley 3:4pen
00:15Chetyre Ledokola - Molotoboytsy 2:3
06:15Proletarii Hokkeya - Kalininsky Front 1:4
07:15Proletarii Hokkeya - Beliye Ldiny 7:6
08:20Kalininsky Front - Beliye Ldiny 2:1pen
09:30Kalininsky Front - Proletarii Hokkeya 4:5pen
2. třetinaBeliye Ldiny - Proletarii Hokkeya 0:3
11:50Beliye Ldiny - Kalininsky Front -:-
19:00Ice Banda - Molotoboytsy -:-
20:00Shest Trolley - Chetyre Ledokola -:-
21:05Shest Trolley - Ice Banda -:-
22:05Chetyre Ledokola - Molotoboytsy -:-
23:15Ice Banda - Chetyre Ledokola -:-
00:15Molotoboytsy - Shest Trolley -:-

RUSKO: WHL ženy

12:00OdloženoKrasnoyarsk Ž - Gornyi Ž -:-
12:00OdloženoNizhny Novgorod Ž - MSMO 7.62 Ž -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

16:00Tappara (Fin) - TPS Turku (Fin) -:-
17:00Detva (Svk) - Zvolen (Svk) -:-
17:30Pelicans (Fin) - IFK Helsinki (Fin) -:-
17:30SaiPa (Fin) - Jukurit (Fin) -:-
17:30Sport (Fin) - JYP (Fin) -:-
18:00DVTK (Hun) - Košice (Svk) -:-
18:00Servette (Sui) - Biel (Sui) -:-
18:00Storhamar (Nor) - Manglerud (Nor) -:-
19:00BIK Karlskoga (Swe) - Mora (Swe) -:-
19:00Davos (Sui) - Curych (Sui) -:-
19:00Tingsryds (Swe) - Troja/Ljungby (Swe) -:-
19:00Vita Hasten (Swe) - Vasterviks IK (Swe) -:-
19:30Fribourg (Sui) - Lausanne (Sui) -:-
19:45Langenthal (Sui) - Ajoie (Sui) -:-
19:45Rapperswil (Sui) - Langnau (Sui) -:-
20:00Thurgau (Sui) - Academy Zug (Sui) -:-
20:00Winterthur (Sui) - Sierre-Anniviers (Sui) -:-

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

19:00Leksands U20 - Brynäs U20 -:-
19:00Luleå U20 - Skellefteå U20 -:-
19:00Timra U20 - Västerås U20 -:-
19:00Växjö U20 - Rögle U20 -:-

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

19:00Brynäs Ž - Modo Ž -:-
19:30AIK Ž - SDE HF Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.