OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Dohrané

reklama

ASIE: Asijská liga

11:30Oji Eagles - Sakhalin 2:5

ČESKO: Extraliga

17:00Třinec - Plzeň 2:3
17:30Karlovy Vary - Chomutov 6:3
17:30Zlín - Mladá Boleslav 5:3
18:00Kometa Brno - Liberec 2:5
18:00Mountfield HK - Vítkovice 4:1
18:00Olomouc - Pardubice 4:2

ČESKO: ELJ

15:00Mountfield HK U20 - Havl. Brod U20 3:2
15:00Zlín U20 - Vsetín U20 3:2
17:30Liberec U20 - Sparta Praha U20 3:2pp
17:30Vítkovice U20 - Přerov U20 9:0
18:00Jihlava U20 - Kometa Brno U20 5:3
18:00Třinec U20 - Havířov U20 2:4

DÁNSKO: Metal Ligaen

19:30Aalborg - Rodovre 5:0
19:30Frederikshavn - Hvidovre 3:0
19:30Odense - Esbjerg 1:4
19:30Sonderjyske - Rungsted 1:2pp

EVROPA: Kontinentální pohár - 2. kolo

14:30Urdin - Donbass 2:6
16:00MAC Ujbuda - Crvena zvezda 8:0
18:30Kurbads - Vikingar 9:2
reklama

FINSKO: Liiga

17:30Ässät - IFK Helsinki 1:4
17:30Hämeenlinna - Jukurit 5:3
17:30Ilves - Tappara 2:4
17:30JYP - KooKoo 3:4
17:30KalPa - Kärpät 2:4
17:30Pelicans - TPS Turku 2:4
17:30Sport - SaiPa 5:4pen

FINSKO: Mestis

17:30Hermes - SaPKo 2:7
17:30Kettera - Koovee 6:0
17:30RoKi - LeKi 2:3pp
17:30TUTO - Jokipojat 1:2pen

FINSKO: Suomi-sarja

17:30Kiekko-Espoo - Jarvenpaa 6:0
17:30RaaheK - Muik Hockey 5:2

FINSKO: Juniorská SM-Liiga

15:30Lukko U20 - Sport U20 1:6
17:00Jokerit U20 - TUTO U20 9:2
17:30SaiPa U20 - Hämeenlinna U20 1:5
17:30TPS U20 - Tappara U20 2:4
18:00Jukurit U20 - KalPa U20 2:1pen
18:00Kärpät U20 - Pelicans U20 6:2
18:00KooKoo U20 - Jyväskylä U20 7:4

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Ottawa 67s 2:3
01:00North Bay Battalion - Mississauga Steelheads 3:4
01:05Peterborough Petes - Oshawa Generals 1:4
01:05Windsor Spitfires - Barrie Colts 4:3

KANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Screaming Eagles - Rimouski Oceanic 4:3pp
01:00Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 4:1
01:00Sherbrooke Phoenix - Acadie-Bathurst Titan 6:0
01:30Chicoutimi Sagueneens - Quebec Remparts 5:2

KANADA: LNAH

02:00Sorel-Tracy - Thetford Mines Isothermic 3:2

KAZACHSTÁN: Championship

10:00Nomad Astana - Beibarys Atyrau 2:3pen
13:00Kokshetau - HC Astana 7:2
14:30Kazzinc-Torpedo 2 - Pavlodar 3:5
15:00Gornyak Rudny - Kulager 2:1

MAĎARSKO: Erste Liga

17:30Brašov - Vasas 6:0
17:30Gyergyoi - Fehervari Titanok 4:3
18:00DAB - Vienna II 7:4
18:00Újpest - Hokiklub Budapest 5:4
19:30DEAC - Csíkszereda 2:3

NĚMECKO: DEL

19:30Augsburg - Krefeld 3:2
19:30Bremerhaven - Straubing 3:1
19:30Düsseldorf - Kolín n. R. 4:3
19:30Iserlohn - Norimberk 6:3
19:30Mannheim - Ingolstadt 3:1

NĚMECKO: DEL2

19:30Freiburg - Dresdner Eislowen 5:4
19:30Kassel - Kaufbeuren 0:1

POLSKO: Polská hokejová liga

18:00Bytom - MMKS Podhale 2:5
18:00Tychy - Torun 3:1
18:00Unia Oswiecim - Jastrzebie 0:1
18:30Gdaňsk - Katowice 1:2
18:30Opole - Krakow 2:3

RAKOUSKO: EBEL

18:45Medveščak Záhřeb - Linec 5:2
19:15Innsbruck - Villach 5:4
19:15Klagenfurt - Graz 2:3pen
19:15Vienna - Salcburk 4:2

RUSKO: KHL

18:00Čerepovec - Jekatěrinburg 1:3
18:30Soči - CSKA Moskva 1:2pen

RUSKO: MHL

10:00Altay - Tolpar 0:5
12:00Sputnik Almeťjevsk - Mamonty Yugry 0:2
13:30Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 2:3
13:30Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:4pen
15:00Snezhnye Barsy - Avto 3:1
16:00Irbis - Omskie Yastreby 3:1
16:30Ladya - Belye Medvedi 1:3
17:00Reaktor - Tyumensky Legion 5:4

RUSKO: VHL

13:00Angarsk - Perm 1:3
16:00Toros Něftěkamsk - Lada 2:3pp
17:30Almeťjevsk - CSK VVS 3:1
18:00SKA Neva Petrohrad - Kazzinc-Torpedo 3:2
18:30Din. Petrohrad - Karaganda 2:1

RUSKO: VHL-B - 1. fáze

16:00Kristall Saratov - Krasnoyarskie Rysi 4:2
17:30Mordovia - Altay Barnaul 6:0

RUSKO: WHL ženy

11:00Petrohrad Ž - Gornyi Ž 4:1
15:30Nizhny Novgorod Ž - Tornado Ž 1:4

SLOVENSKO: Tipsport Liga

17:30Košice - Detva 7:1
18:00Nitra - Nové Zámky 5:3
18:00Trenčín - B. Bystrica 2:0
18:00Zvolen - L. Mikuláš 3:1

SLOVENSKO: 1. liga

17:30Spišská Nová Ves - Prešov 3:4pp
17:30Trnava - Bratislava 1:2
18:00Martin - Topolčany 4:1
18:10Michalovce - Dubnica 3:2
18:30Nové Zámky B - Skalica 1:19

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

17:30Finsko U16 - Německo U16 4:1

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - Almtuna 4:2
19:00IF Bjorkloven - Vasterviks IK 3:4pen
19:00Leksands - Karlskrona 7:4
19:00Modo - Pantern 1:4
19:00Västerås - Sodertalje 5:4pp
19:00Vita Hasten - Oskarshamn 2:6

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra

19:00Dalen - Kristianstads 4:3pen
19:00Helsingborgs - Tyringe 3:2pp
19:00Vimmerby - Nybro 5:3

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra

19:00Forshaga - Skövde 4:5pen

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Ostra

19:00Hammarby - Segeltorps IF 3:2
19:00Visby-Roma - Trangsunds 6:1

ŠVÝCARSKO: National League

19:45Lausanne - Fribourg 4:1
19:45Zug - Langnau 4:1

ŠVÝCARSKO: Swiss League

19:45Chaux-de-Fonds - Winterthur 5:4
19:45Olten - Academy Zug 6:2
19:45Visp - Thurgau 4:3pp

USA: NHL

01:00Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers 6:3
01:00New Jersey Devils - Colorado Avalanche 3:5
01:00Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins 0:3
01:30Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings 3:1
02:00Winnipeg Jets - Vancouver Canucks 4:1
02:30Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes 1:4
03:00Edmonton Oilers - Boston Bruins 3:2pp
04:30Los Angeles Kings - New York Islanders 2:7
04:30San Jose Sharks - Buffalo Sabres 5:1

USA: USHL

02:05Fargo Force - Sioux-City 2:5
02:05Waterloo Black Hawks - Youngstown Phantoms 5:3

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi