OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

ČESKO: Chance Liga - Část poražených

17:30Jihlava - Třebíč -:-

ČESKO: 2. Liga - Sever

17:00Dvůr Králové - Jablonec -:-
17:00Nová Paka - Mostečtí Lvi -:-
17:30Bílina - Trutnov -:-
18:00Vrchlabí - Řisuty -:-

ČESKO: 2. Liga - Střed

17:00Příbram - China Golden Dragon -:-
17:30Klatovy - Tábor -:-
17:30Písek - DS České Budějovice -:-
18:00Kobra Praha - Kolín -:-

ČESKO: 2. Liga - Východ

17:00Havl. Brod - Opava -:-
17:00Moravské Budějovice - Nový Jičín -:-
17:00Šumperk - Hodonín -:-
17:00Valašské Meziříčí - Žďár nad Sázavou -:-

ČESKO: O Pohár DHL

12:00Plzeň U20 - Kometa Brno U20 -:-
12:00Třinec U20 - Olomouc U20 -:-
12:30Mladá Boleslav U20 - Litvínov U20 -:-
13:00Karlovy Vary U20 - Jihlava U20 -:-
13:00Vítkovice U20 - Zlín U20 -:-
15:30Mountfield HK U20 - Sparta Praha U20 -:-
16:00Liberec U20 - Chomutov U20 -:-
17:15Pardubice U20 - Slavia Praha U20 -:-

ČESKO: ULLH

20:00Cavaliers Brno - Engineers Prague -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

19:00Rodovre - Esbjerg -:-

ESTONSKO: Hokiliiga

16:00Valk 494 - Narva PSK -:-
17:00HC Viking - Everest -:-

EVROPA: Channel One Cup

09:00Finsko - Švédsko -:-
13:00Rusko - Česko -:-

EVROPA: Alps Hockey League

19:00Linec II - Fassa -:-
19:30Bregenzerwald - Kitzbuhel -:-
19:30Feldkirch - Gherdeina -:-
19:30Vipiteno - Ritten -:-
19:30Zeller Eisbaren - Asiago -:-
20:30Cortina - Valpusteria -:-

EVROPA: BeNe League

18:45Liege Bulldogs - Mechelen -:-
20:30Antwerp - Herentals -:-

FINSKO: Mestis

16:00Hokki - Peliitat -:-
16:00Jokipojat - K-Vantaa -:-
16:00Koovee - SaPKo -:-

FINSKO: Suomi-sarja

15:00Muik Hockey - Karhu HT -:-
15:20Jarvenpaa - Riemu -:-
16:00FPS - S-Kiekko -:-
16:00Titaanit - RaaheK -:-
16:30D-Kiekko - Pyry -:-
17:30Laser HT - Hunters -:-

FINSKO: Juniorská SM-Liiga

14:00Tappara U20 - Ilves U20 -:-
15:00Ässät U20 - Jyväskylä U20 -:-
15:00Pelicans U20 - Jokerit U20 -:-
15:00SaiPa U20 - IFK Helsinki U20 -:-
15:00Sport U20 - Hämeenlinna U20 -:-
16:00Jukurit U20 - KooKoo U20 -:-
16:00KalPa U20 - Lukko U20 -:-
16:00Kärpät U20 - TUTO U20 -:-

FRANCIE: D1

18:00Nantes - Brest -:-
18:30Neuilly Sur Marne - Cergy-Pontoise -:-
19:00Dunkerque Corsaires - Mont Blanc -:-
19:00Montpellier - Tours -:-
19:30Cholet - Caen -:-
20:30Clermont-Ferrand - Marseille -:-
20:30Chambery - Štrasburk -:-

ITÁLIE: IHL

18:30Varese - Unterland -:-
19:30Kaltern - Como -:-
20:30Eppan - Alleghe -:-
20:30Valpeagle - Pergine -:-

KANADA: OHL

PřestávkaFlint Firebirds - Saginaw Spirit 2:3
1. třetinaKingston Frontenacs - Barrie Colts 1:1
PřestávkaMississauga Steelheads - North Bay Battalion 0:0
1. třetinaSudbury Wolves - Erie Otters 1:3
PřestávkaSoo Greyhounds - Owen Sound Attack 1:1
1. třetinaGuelph Storm - Windsor Spitfires 1:0
1. třetinaKitchener Rangers - Hamilton Bulldogs 0:0
1. třetinaLondon Knights - Sarnia Sting 0:0
1. třetinaOshawa Generals - Peterborough Petes 0:0
20:00Guelph Storm - Kitchener Rangers -:-
20:00Ottawa 67s - Barrie Colts -:-
22:00Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs -:-
22:05Sarnia Sting - Mississauga Steelheads -:-

KANADA: WHL

02:00Prince Albert Raiders - Winnipeg Ice -:-
02:00Regina Pats - Kelowna Rockets -:-
02:00Saskatoon Blades - Kamloops Blazers -:-
02:30Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors -:-
03:00Edmonton Oil Kings - Swift Current Broncos -:-
03:00Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers -:-
04:00Portland Winterhawks - Everett Silvertips -:-
04:00Prince George Cougars - Victoria Royals -:-
04:35Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans -:-

KANADA: QMJHL

3. třetinaAcadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs 0:6
PřestávkaHalifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 0:4
PřestávkaMoncton Wildcats - Cape Breton Eagles 2:0
PřestávkaSherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 0:0
1. třetinaBlainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques 0:0
1. třetinaChicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar 3:0
1. třetinaRimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 1:1
1. třetinaRouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 1:0
1. třetinaShawinigan Cataractes - Quebec Remparts 1:1
21:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens -:-
22:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix -:-
22:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies -:-
22:00Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads -:-

KANADA: LNAH

02:00Petroliers du Nord - Riviere-du-Loup 3L -:-
02:00Sorel-Tracy - Jonquiere Marquis -:-
02:00Thetford Mines Isothermic - Saint-Georges -:-

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

12:00Riga Prizma - Daugavpils -:-
18:30HK Olimp - Kurbads -:-

NĚMECKO: DEL2

20:30Bad Nauheim - Frankfurt Lowen -:-

NORSKO: Division 1

16:00Hasle/Loren - Nidaros -:-
17:00Tonsberg - Comet -:-

RUMUNSKO: Campionatul National

10:00Csíkszereda - Sportul Studentesc -:-
17:30CSM Galati - Csíkszereda -:-
17:30OdloženoSapientia U23 - Brašov -:-

RUSKO: MHL

07:00Kuznetskie Medvedi - Avto -:-
07:00Sibirskie Snaipery - Tolpar -:-
08:00Omskie Yastreby - Sarmaty -:-
09:00Altay - Stalnye Lisy -:-
09:00Tyumensky Legion - Ladya -:-
12:00Almaz - MHC Spartak -:-

RUSKO: NMHL

10:00Kristall BDK - HC AK59 -:-
13:00Rjazaň - GUOR Kareliya -:-

RUSKO: VHL

11:00HC Rostov - Orsk -:-
11:00Tseng Tou - Novokuzněck -:-
13:00Humo - Khimik -:-
15:00Dynamo Tver - Ťumeň -:-
15:00SKA Neva Petrohrad - Jugra -:-
15:00Tambov - Kurhan -:-
15:00Voroněž - Gornyak Uchaly -:-

RUSKO: VHL-B

11:00HK Orenburg - Dyn. Altay -:-
11:00Cheboksary - Kristall Saratov -:-
11:00Junior Kurgan - Chelny -:-

SLOVENSKO: 2. Liga

17:00PHC Budapešť - Prievidza -:-
17:30Dolný Kubín - Partizánske -:-
17:30Gelnica - Trebišov -:-
17:30HC 19 Humenné - R. Sobota -:-
17:30Kežmarok - Sabinov -:-
17:30L. Mikuláš B - Sanok -:-
17:30Púchov - Žiar nad Hronom -:-
18:30Bratislava 2 - Brezno -:-

SVĚT: Olympijské hry - Kvalifikace - 2. fáze

15:00Srbsko - Bulharsko -:-
16:00Nizozemsko - Tchaj-wan -:-
19:00Chorvatsko - Turecko -:-
20:00Španělsko - Mexiko -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

15:00Finsko U16 - Švédsko U16 -:-

SVĚT: Mistrovství světa U20 IB

12:00Maďarsko U20 - Estonsko U20 -:-
15:30Francie U20 - Itálie U20 -:-
19:00Polsko U20 - Ukrajina U20 -:-

SVĚT: World Junior A Challenge

03:00Kanada Východ U19 - Česko U19 -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

12:30Francie Ž - Česko Ž -:-
14:00Švýcarsko Ž - Švédsko Ž -:-
16:00Dánsko Ž - Rusko B Ž -:-
17:30Německo Ž - Finsko Ž -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

15:15Mora - Vasteras -:-
18:00IF Bjorkloven - Almtuna -:-

USA: NHL

02:00Dallas Stars - Vegas Golden Knights -:-
03:00Colorado Avalanche - New Jersey Devils -:-
19:00New York Islanders - Buffalo Sabres -:-
19:00Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets -:-
22:00Anaheim Ducks - New York Rangers -:-
22:00Calgary Flames - Carolina Hurricanes -:-
00:30Nashville Predators - Dallas Stars -:-

USA: AHL

PřestávkaBelleville Senators - Rockford IceHogs 1:0
PřestávkaCleveland Monsters - Wilkes-Barre/Scranton 1:0
PřestávkaCharlotte Checkers - Syracuse Crunch 0:2
PřestávkaUtica Comets - Bridgeport Sound Tigers 1:3
PřestávkaSpringfield Thunderbirds - Binghamton 2:2
PřestávkaHartford Wolf Pack - Lehigh Valley Phantoms 1:0
1. třetinaLaval Rocket - Rochester Americans 1:1
02:00Milwaukee Admirals - Chicago Wolves -:-
02:00San Antonio Rampage - Tucson Roadrunners -:-
02:00Texas Stars - Manitoba Moose -:-
03:05Colorado Eagles - San Diego Gulls -:-
04:00Bakersfield Condors - Grand Rapids Griffins -:-
21:00Laval Rocket - Rochester Americans -:-
22:00Toronto Marlies - Belleville Senators -:-
22:15San Jose Barracuda - Stockton Heat -:-
00:00Charlotte Checkers - Syracuse Crunch -:-

USA: ECHL

2. třetinaAdirondack Thunder - Allen Americans 1:1
PřestávkaReading Royals - Brampton Beast 1:0
PřestávkaGreenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 1:1
PřestávkaWorcester Railers - Maine Mariners 1:2
1. třetinaToledo Walleye - Indy Fuel 0:0
1. třetinaFlorida Everblades - Kansas City 2:0
1. třetinaNorfolk Admirals - South Carolina Stingrays 1:0
1. třetinaAtlanta Gladiators - Jacksonville IceMen 0:1
1. třetinaCincinnati Cyclones - Kalamazoo Wings 0:0
02:05Tulsa Oilers - Wichita Thunder -:-
03:05Rapid City Rush - Wheeling Nailers -:-
03:10Idaho - Fort Wayne Komets -:-
03:10Utah Grizzlies - Newfoundland -:-
23:00Adirondack Thunder - Allen Americans -:-
00:05Indy Fuel - Kalamazoo Wings -:-
00:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits -:-

USA: FHL

1. třetinaDelaware Thunder - Danville Dashers 1:0
1. třetinaPort Huron Prowlers - Columbus River Dragons 1:0
1. třetinaWatertown Wolves - Danbury Hat Tricks 0:0
1. třetinaBattle Creek - Mentor Ice Breakers 0:1
1. třetinaCarolina Thunderbirds - Elmira Enforcers 0:0
00:00Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons -:-
00:05Carolina Thunderbirds - Elmira Enforcers -:-
00:30Mentor Ice Breakers - Battle Creek -:-

USA: SPHL

PřestávkaFayetteville Marksmen - Huntsville Havoc 0:0
1. třetinaMacon Mayhem - Quad City Storm 0:0
02:15Evansville Thunderbolts - Peoria Rivermen -:-
02:30Birmingham Bulls - Pensacola Ice Flyers -:-
00:00Fayetteville Marksmen - Huntsville Havoc -:-

USA: USHL

01:05Muskegon Lumberjacks - USA U18 -:-
02:05Green Bay Gamblers - Dubuque Fighting Saints -:-
02:05Chicago Steel - Tri-City Storm -:-
02:05Lincoln Stars - Des Moines Buccaneers -:-
02:05Madison Capitols - Youngstown Phantoms -:-
02:05Omaha Lancers - Waterloo Black Hawks -:-
02:05Sioux-City - Fargo Force -:-
02:05Sioux Falls Stampede - Cedar Rapids -:-

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

20:00Cardiff - Nottingham -:-
20:00Glasgow - Guildford -:-
20:00Manchester - Coventry -:-
20:00Sheffield - Fife -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.