OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Dnes » Dohrané

reklama

BULHARSKO: A RHG

13:00Lokomotiv Varna - Spartak Varna 36:20
14:00Dobrudja - Levski 36:23

ČESKO: Pohár

18:00Úvaly - Jičín 25:37

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

14:10Kolding - GOG 23:23
15:00Århus - Mors 26:26
15:00Skanderborg - Ribe-Esbjerg 29:28
16:10Aalborg - Holstebro 31:27

DÁNSKO: 1. Division

14:00Ajax Kobenhavn - Stoholm 28:19
14:30Frederikshavn - Koge 33:28
15:00HOJ - Randers 31:34

DÁNSKO: 1.Division ženy

12:45AGF Ž - Bjerringbro Ž 27:25
13:30Hadsten Ž - Gudme HK Ž 24:19
14:00Ringsted Ž - Fredericia Ž 32:29
15:00Vendsyssel Ž - Roskilde Ž 31:28
15:30Sønderjyske Ž - Horsens Ž 21:21
reklama

EVROPA: Liga mistrů ženy - Skupinová fáze

13:45Kodaň Ž - Rostov Ž 21:27
18:00Podravka Vegeta Ž - Lublaň Ž 27:27
18:15Kristiansand Ž - CSM Bukurešť Ž 27:29

EVROPA: EHF Cup ženy - Předkolo

15:00Krasnodar Ž (Rus) - BNTU Minsk Ž (Blr) 29:22
16:00Buxtehuder SV Ž (Ger) - Viborg Ž (Den) 25:32
16:00Dunaujvarosi Ž (Hun) - Nottwil Ž (Sui) 43:14
16:00Zvenigorod Ž (Rus) - Jomi Salerno Ž (Ita) 35:25
18:00Siofok KC Ž (Hun) - Vaci Ž (Hun) 32:26

EVROPA: MOL Liga ženy

17:30Olomouc Ž - Plzeň Ž 27:21
18:00Ostrava Ž - Písek Ž 31:21
18:00Šala Ž - Slavia Praha Ž 31:25

FINSKO: SM Liiga ženy

14:45Dicken Ž - SIF Ž 22:17

FRANCIE: Coupe de la Ligue

17:00PSG - Dunkerque 34:23
17:15Nimes - Nantes 30:37

CHORVATSKO: Premijer liga

18:00Dubrava - Poreč 27:22
18:30Rudar - Umag 27:28
19:00Sesvete - Vinkovci 35:26
19:30Varazdin - Gorica 32:29

CHORVATSKO: 1. HRL ženy

17:00Koka Ž - Osijek Ž 29:24
18:00OdloženoSplit 2010 Ž - Tresnjevka Ž -:-
18:00OdloženoUmag Ž - Podravka Vegeta Ž -:-
19:00Bjelovar Ž - Zamet Ž 27:18
19:00Dalmatinka Ž - Sesvete Ž 25:22

ISLAND: Olis Deildin

18:00Valur - Afturelding 25:28

ITÁLIE: Serie A ženy

18:00Brescia Ž - Casalgrande Padana Ž 24:23
18:00Ferrara Ž - Leno Ž 27:25

MAĎARSKO: NB I

18:00Dabas - Balatonfuredi 22:28
18:00Komloi - Csurgoi 27:27
18:00Mezokovesdi - Tatabanya 23:29
18:00Vecses - Ferencvaros 19:25

MAĎARSKO: NB I ženy

17:00Alba Fehérvár Ž - Mosonmagyarovar Ž 29:21

MAKEDONIE: Superleague

16:00Pelister - Radovis 40:28
18:30Tinex Prolet Skopje - Vardar Junior 29:19

MALTA: 1st Division

12:30HMS - Swieqi 18:50
14:00ETE - La Salle 21:36
15:30Kavallieri - Valletta 23:23
17:00Luxol - Aloysians 29:27

NĚMECKO: 2. Bundesliga

19:00Emsdetten - Großwallstadt 34:25
19:00N-Lubbecke - Balingen-W. 33:27
19:30Coburg 2000 - Essen 29:30
19:30Huttenberg - Lubeck-Schwartau 25:22
19:30Rimpar - Dessauer 22:22
19:30Wilhelmshavener - Hamburk 28:33

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

17:00Zwickau Ž - Nurtingen Ž 21:33
18:00Kurpfalz Baren Ketsch Ž - Nord Harrislee Ž 24:22
18:15Waiblingen Ž - Trier Ž 31:23
18:45Beyerohde Ž - TuS Lintfort Ž 33:24

NORSKO: Grundigligaen

18:00Haslum HK - Drammen 26:28

NORSKO: 1. Division

14:00Oslo-Studentenes IK - Sandefjord TIF 20:19
16:00Vålerenga - Lillestrøm 23:25

NORSKO: Grundigligaen ženy

17:00Fana Ž - Raelingen Ž 27:23

POLSKO: Superliga ženy

17:00Arka Gdynia Ž - Start Elblag Ž 18:30
17:00Kobierzyce Ž - Piotrcovia Ž 30:23
18:00Lublin Ž - Kielce Ž 36:23

PORTUGALSKO: 1a Divisao ženy

16:00CS Madeira Ž - Barros Ž 26:26
17:00Ka Lesa Ž - Assomada Ž 27:21

RAKOUSKO: OHB Cup

19:00Korneuburg - Atzgersdorf 30:29

RAKOUSKO: WHA ženy

19:00Wr. Neustadt Ž - Stockerau Ž 25:27

RAKOUSKO: OHB Cup ženy

14:15Graz/Gleisdorf Ž - Korneuburg Ž 28:35
19:00Eferding Ž - St. Polten Ž 16:25
19:00MGA Handball Ž - Atzgersdorf Ž 27:25

RUMUNSKO: Liga nationala

10:00Kluž - Calarasi 28:42
16:00Bacau - Buzau 30:25
16:30CSM Bukurešť - Potaissa Turda 35:24
17:00CSM Fagaras - Minaur Baia Mare 24:23
17:00Suceava - Constanta 24:35

RUMUNSKO: Liga nationala ženy

11:00Bistrita Ž - Buzau Ž 29:27

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

16:00CD Bidasoa Irun - Teucro 32:21
18:30Cuenca - La Rioja 25:25
18:30Morrazo Cangas - Benidorm 21:22

ŠPANĚLSKO: Division de Honor Plata

18:00Barcelona II - Santona 31:25
18:30Ciudad Real - Bordils 24:22
18:30Torrelavega - Puerto Sagunto 31:39

ŠPANĚLSKO: División de Honor ženy

17:00Alcobendas Ž - Gran Canaria Ž 21:26
18:00Bera Bera Ž - Aula Valladolid Ž 24:24
18:00Elche Mustang Ž - Feve Gijon Ž 24:24
18:00Malaga Ž - Castellon Ž 34:25

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

18:00IFK Ystads - Onnered 24:24

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

14:00Vasteras Irsta HF - Torslanda 23:29
14:30Helsingborg - Kungalvs HK 26:25
15:00Amo HK - Hallby 27:27
15:00Varberg - Lindesberg 36:28
16:15Anderstorps - Tyreso 29:28
18:15Skanela - Linkoping 25:26

ŠVÉDSKO: SHE ženy

15:00Heid Ž - Kungalvs Ž 21:17
16:00Vasteras Ž - Lugi Ž 29:25

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Aranas Ž - Eslov Ž 23:18
15:00Soder Ž - Helsingborg Ž 20:19
16:00Hellton Ž - Torslanda Ž 19:17
16:00Skanela Ž - Drott Halmstad Ž 27:22
16:00Sparvagens Ž - Eskilstuna Ž 29:22
16:00Tumba Ž - Tyresö HF Ž 23:16

ŠVÝCARSKO: SPL ženy

17:30Bruhl Ž - Zurich Ž 30:19

TURECKO: Superlig ženy

15:00Izmir Ž - Polatli Ž 22:24

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi