OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Dnes » Všechny zápasy

reklama

AFRIKA: Mistrovství Afriky ženy - Play Off

13:30DR Kongo Ž - Kamerun Ž -:-
16:00Senegal Ž - Angola Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga

19:00Brčko - Borac -:-
19:00Vogosca - Bosna Visoko -:-

ČESKO: Extraliga

20:15Kopřivnice - Frýdek-Místek -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

18:00HC Tallinn - Tapa -:-
18:00Kehra - Arukula/Audentes -:-
18:00Viljandi - Viimsi/Tooriistamarket -:-

EVROPA: Mistrovství Evropy ženy

15:45Dánsko Ž - Černá Hora Ž -:-
15:45Španělsko Ž - Norsko Ž -:-
18:00Maďarsko Ž - Rumunsko Ž -:-
18:00Švédsko Ž - Rusko Ž -:-
21:00Nizozemsko Ž - Německo Ž -:-
21:00Srbsko Ž - Francie Ž -:-
reklama

EVROPA: SEHA Liga

17:00Meshkov Brest (Blr) - Železničar (Srb) -:-
20:15Vardar (Mac) - Prešov (Svk) -:-

FINSKO: SM Liiga

17:00Riihimäen Cocks - SIF -:-
18:00PIF - ÅIFK -:-

FRANCIE: Ligový pohár

20:00St. Raphael - Chambery Savoie -:-
20:30Montpellier - Toulouse -:-
20:30Pontault - Ivry -:-

LUCEMBURSKO: Sales Lentz League

20:30Kaerjeng - Berchem -:-

MAĎARSKO: Pohár

18:00Cegledi - Tatabanya -:-
18:00Gyor - Budakalasz -:-

NORSKO: Grundigligaen

18:00Falk - Drammen -:-
18:00Kolstad - Bodo -:-
18:30Arendal - Naerbo -:-
18:30Halden - Haslum HK -:-

NORSKO: 1. Division

19:00Follo - Sandefjord TIF -:-

NORSKO: 1. Division ženy

17:45Ålgård Ž - Gneist Ž -:-
18:00Sola Ž - Viking Ž -:-
18:00Volda Ž - Stabæk Ž -:-

POLSKO: Pohár

17:00Azoty-Pulawy II - Konskie -:-
19:30Legnica - Wielun -:-

PORTUGALSKO: Andebol 1

22:00Avanca - SC Horta -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

15:30CSM Bukurešť - Suceava -:-
17:00Bacau - Kluž -:-
17:00Buzau - Minaur Baia Mare -:-
17:00Potaissa Turda - Temešvár -:-

ŘECKO: Pohár

15:00Faiakas Corfu - Pylaias -:-
16:45Ionikos - Filippos Veria -:-
17:00Aeropos Edessas - PAOK -:-

SRBSKO: Superliga

17:00Spartak Vojput - Obilic Beograd -:-
18:00Pančevo - Rudar Kostolac -:-
19:00Samot - Sloga -:-
20:00Kikinda - Crvena zvezda -:-
20:00Novi Pazar - Mokra Gora -:-

SVĚT: Mezistátní přátelské zápasy

19:00Německo - Polsko -:-

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

20:30Atl. Valladolid - Alcobendas -:-
20:30Barcelona - Huesca -:-
20:45Benidorm - Teucro -:-
20:45La Rioja - Anaitasuna -:-
21:00BM Sinfin - Granollers -:-
21:00Morrazo Cangas - Puente Genil -:-
21:30Guadalajara - Ademar -:-

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

19:00Lugi - Malmo -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Lindesberg - Vasteras Irsta HF -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

19:30Gossau - Thun -:-
20:00Kriens - Pfadi Winterthur -:-
20:00Suhr - Basilej -:-

TURECKO: Superlig ženy

15:00Polatli Ž - Ardesen Ž -:-

UKRAJINA: Superleague

13:00ZTR Záporoží - Odessa -:-
16:30Motor Záporoží - ZTR Burevisnik -:-
17:00Portovik - CSKA Kyjev -:-
18:30ZNTU-ZAS - Donbass Donetsk -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi