m.LiveSport.cz

OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

reklama

AFRIKA: Africký pohár šampiónů

13:00Smouha - Petro -:-
15:30Mazembe - COSPN -:-

ARGENTINA: Liga A

01:00La Union - Quimsa 83:74

ASIE: ABL

4. čtvrtinaFormosa Dreamers - Malaysia Dragons 75:70
13:00Alab Pilipinas - Wolf Warriors -:-

AUSTRÁLIE: NBL

04:50Melbourne United - Perth Wildcats 81:70pp

BELGIE: EuroMillions Basketball League

15:00Basic-Fit Brussels - Spotter Leuven -:-
15:00Mechelen - Okapi Aalstar -:-
reklama

BELGIE: Top Division ženy

15:00Sint-Katelijne-Waver Ž - Laarne Ž -:-
15:30Charleroi Ž - Namur Ž -:-

ČESKO: ŽBL ženy

17:00Trutnov Ž - Teamstore Brno Ž -:-

ČÍNA: CBA

13:00Xinjiang - Sichuan -:-

DÁNSKO: Dameligaen ženy - 1. fáze

14:00Stevnsgade Ž - Horsholm Ž -:-
16:00Vaerlose Ž - Herlev Ž -:-

EVROPA: WBBL ženy - Část poražených

15:00Saldus Ž - Audentese Ž -:-

FRANCIE: Leaders Cup

17:00JL Bourg - Štrasburk -:-

FRANCIE: LFB ženy

15:00Landerneau Bretagne Ž - ESB Lille Ž -:-
15:30Flammes Carolo Ž - Landes Ž -:-
15:30La Roche Ž - Lattes Montpellier Ž -:-
15:30Lyon Ž - Union Hainaut Ž -:-
15:30Nantes Ž - Tarbes GB Ž -:-

CHILE: LNB - Play Off

23:00Las Animas - Ancud 72:77
00:00Temuco - Puente Alto 80:67
00:00U. De Concepcion - Leones Quilpue 95:90pp
01:45Valdivia - CD Puerto Varas 80:75

CHILE: LNB - O udržení

00:00Espanol de Talca - Catolica 100:87
00:00Espanol de Talca - Catolica -:-

INDONÉSIE: IBL

07:00Stapac Jakarta - Prawira Bandung 89:69
2. čtvrtinaNSH Jakarta - Satya Wacana 19:18
12:00Satria Muda - Pelita Jaya -:-
14:00Hangtuah - Bima Perkasa Yogyakarta -:-

ITÁLIE: A2 Západ

12:00Treviglio - Agrigento -:-
17:00Legnano - Leonis Roma -:-
18:00Biella - Bergamo -:-
18:00Siena - Scafati -:-
18:00Tortona - Casale Monferrato -:-
18:00Virtus Cassino - Trapani -:-

ITÁLIE: A2 Východ

18:00Bakery Piacenza - Forli -:-
18:00Baltur Cento - Udine -:-
18:00Cagliari - Verona -:-
18:00Ferrara - Jesi -:-
18:00Fortitudo Bologna - Assigeco Piacenza -:-
18:00Poderosa Montegranaro - Roseto -:-
18:00Ravenna - Imola -:-
18:00Treviso - Mantova -:-

ITÁLIE: Pohár

18:00Cremona - Brindisi -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

18:00Empoli Ž - Ragusa Ž -:-
18:00Lucca Ž - Schio Ž -:-
18:00San Giovanni Ž - Fixi Piramis Torino Ž -:-
18:00San Martino Ž - Broni Ž -:-
18:00Venezia Ž - Battipaglia Ž -:-

IZRAEL: Super League

18:25Hapoel Eilat - Hapoel Jeruzalém -:-
19:00Gilboa Galil - Hapoel Holon -:-
19:15Maccabi Ashdod - Ironi Nahariya -:-
19:30Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Rishon -:-
20:15Maccabi Tel Aviv - Bnei Herzliya -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

07:00Mobis Phoebus - Anyang 82:85
07:00Seoul Knights - Sonic Boom 88:99
2. čtvrtinaWonju DB - Goyang 47:52

JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy

PoločasOK Savings Bank Ž - KB Stars Ž 27:38

KANADA: NBL

01:00London - Sudbury 124:107
18:30St. John's Edge - Windsor -:-
19:00Halifax - Saint John Riptide -:-
20:00London - KW Titans -:-

KANADA: U Sports

01:00Dalhousie - UNB 78:70pp
01:00Saint Marys - Memorial 113:65
01:00StFX - Cape Breton 99:104
01:00UPEI - Acadia 91:85
02:00Bishop's - Concordia 70:68
02:00Carleton - Laurentian 107:78
02:00Lakehead - Brock 72:73
02:00Laval - UQAM 63:81
02:00Ryerson - Queens 81:77
02:00Toronto - York 79:81
02:00University of Ottawa - Nipissing 78:56
20:00Saint Marys - Memorial -:-

KANADA: U Sports - Play Off

03:00Alberta - Lethbridge 86:68
04:00Calgary - Winnipeg 88:75
04:00UBC - UFV 85:73

LITVA: Pohár LKF

13:00Lietkabelis - Neptunas -:-
16:40Žalgiris Kaunas - Rytas -:-

LITVA: NKL - Část vítězů

14:00Telšiai - Klaipedos Neptunas -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

17:00PINKK-Pecsi Ž - MTK Budapešť Ž -:-

MEXIKO: LNBP

01:00Capitanes - Michoacan 86:75
03:15Soles - Libertadores 112:90
23:00Abejas - Panteras -:-
23:00Fuerza Regia - Correcaminos -:-
23:00San Luis - Laguneros -:-
00:00Huracanes - Mineros de Zacatecas -:-

NĚMECKO: Pro A

16:00Rostock - Heidelberg -:-
17:00Ehingen - Paderborn -:-

NĚMECKO: Pro B

16:00Drážďany - Schwelm -:-
17:00Erfurt - Elchingen -:-
17:00Wedel - Itzehoe -:-

NĚMECKO: Pohár

15:00Bamberg - Alba Berlín -:-

NĚMECKO: DBBL ženy

16:00Flippo Ž - TV Saarlouis Ž -:-
17:30Keltern Ž - Chemnitz Ž -:-

NIZOZEMSKO: DBL

16:00BAL Weert - Zwolle -:-

NORSKO: BLNO

16:00Tromso - Ammerud -:-
18:00Bærum - Froya -:-

NORSKO: Kvinneliga ženy

15:30Sandvika Ž - Hoybraten Ž -:-

POLSKO: 1. Liga

16:00WKK Wroclaw - Bydgoszcz -:-
17:00Siedlce - Alstom Krakow -:-
19:00Slask Wroclaw - Poznaň -:-

POLSKO: Pohár

18:00Ostrow Wielkopolski - Gdynia -:-

PORTUGALSKO: Pohár

16:00Terceira - Esgueira -:-

RAKOUSKO: Zweite Liga

16:00Wagram - Celovec -:-
18:00Basket Flames - St. Polten -:-

RAKOUSKO: AWBL ženy

16:00Basket Flames Ž - UBI Graz Ž -:-

RUMUNSKO: Liga National ženy - 2. fáze

10:00Targu Mures Ž - Rapid Bucuresti Ž -:-
15:00Agronomia Bucuresti Ž - Targu Secuiesc Ž -:-
16:00Olimpia Brasov Ž - Univ Arad Ž -:-
17:00Satu Mare Ž - Municipal Targoviste Ž -:-

RUSKO: Premier Liga ženy

4. čtvrtinaNovosibirsk Ž - Dynamo Moskva Ž 72:71
13:00Jekatěrinburg Ž - Enisey Krasnoyarsk Ž -:-
14:00Inventa Kursk Ž - Noginsk Ž -:-
14:00MBA Moskva Ž - Nadezhda Ž -:-
14:00Spartak Moskva Ž - Dynamo Kursk Ž -:-

ŘECKO: Pohár

16:00PAOK - Panathinaikos -:-

SLOVENSKO: Pohár

18:00Inter Bratislava - Levice -:-

SLOVINSKO: Pohár

16:00Hopsi Polzela - KK Primorska -:-

SRBSKO: Korac cup

17:00Partizan - Crvena zvezda -:-

SVĚT: Interkontinentální Pohár

19:00San Lorenzo - Austin Toros Spurs -:-
22:00AEK Athény - Flamengo -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Oro

12:00Bilbao - Leyma Coruna -:-
18:00Iberojet Palma - Real Betis -:-

ŠPANĚLSKO: Pohár

19:30Barcelona - Real Madrid -:-

ŠPANĚLSKO: Liga Femenina ženy

12:00Sant Adria Ž - Al-Qazeres Ž -:-
13:30Zaragoza Ž - Cadi La Seu Ž -:-
18:00Uni Girona Ž - Lacturale Araski Ž -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

16:00Djurgarden - Hogsbo -:-
17:00AIK Basket - IK Eos -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

14:00Lulea Ž - Lund Ž -:-
16:00Sodertalje Ž - Visby Ž -:-
19:00Norrkoping Ž - Umea Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketettan ženy

12:00BG Lulea Ž - Ostersund Ž -:-
13:30Fryshuset Basket Ž - Norrort Ž -:-
16:00KFUM Uppsala Ž - Lidingö Ž -:-

TURECKO: TBL

15:00Bursaspor - Akhisar Belediye -:-
15:00Edirne - Duzce Belediye -:-
15:00Selcuklu Basketbol - Artvin -:-

TURECKO: TB2L - 1. fáze

13:00Haliliye - Tenis Eskrim Dagcilik -:-

TURECKO: Pohár

17:00Fenerbahce - Anadolu Efes -:-

TURECKO: KBSL ženy

12:00Besiktas Ž - Botas Ž -:-
12:00Cukurova Ž - Istanbul Univ. Ž -:-
14:00Fenerbahce Ž - Hatay Ž -:-

UKRAJINA: FBU Superliga

15:00Dněpr - Mykolajiv -:-

UKRAJINA: Superliga ženy

10:00Frankivsk Halichina Ž - Kozachka Zaporozhye Ž -:-
11:00SBK Lviv Ž - Berdyansk Ž -:-
13:00Rivne Ž - Kyiv Basket Ž -:-
13:00Vinnytski Blyskavky Ž - Dynamo Kyiv Ž -:-

USA: NCAA

23:00Arkansas State - Texas Arlington 83:79
23:00East. Washington - Northern Colorado 88:78pp
23:00Gardner Webb - Winthrop 64:60
23:00Hartford - Vermont 75:77
23:00North Dakota St. - South Dakota St. 77:78
23:00Samford - UT Chattanooga 80:76pp
23:00San Jose State - UNLV 64:71
23:00SE Louisiana - Mcneese State 88:52
23:00St. Louis - La Salle 62:49
23:15New Orleans - Texas A&M-CC 68:58
23:30Char. Southern - Radford 53:52
23:30Lamar - Sam Houston St. 75:72
23:30Miss. Valley St. - Alcorn State 76:68
23:30Nebraska O. - IPFW 74:71
00:00Alabama State - Alabama A&M 68:62
00:00Duke - N.C. State 94:78
00:00Georgia - LSU 79:83
00:00Grambling St. - Texas Southern 85:86
00:00Hampton - High Point 81:86pp
00:00Rutgers - Iowa 69:71
00:00South Florida - Temple 69:70pp
00:00UCF Knights - Memphis 79:72
00:00Youngstown State - Illinois (Chi.) 81:73
00:30Jackson State - Prairie View A&M 66:79
00:30Norfolk State - N.Carolina Central 75:71pp
01:00Cleveland State - IUPUI 89:86
01:00Columbia - Brown 63:65
01:00Cornell - Yale 92:98
01:00Elon - William & Mary 74:84
01:00Kent State - Eastern Michigan 71:58
01:00NC Wilmington - Hofstra 87:79
01:00New Mexico - Fresno State 73:81
01:00Pennsylvania - Harvard 68:75pp
01:00Princeton - Dartmouth 69:68
01:00San Diego State - Boise State 71:65
01:00St. Francis (PA) - Robert Morris 72:69
01:00UMKC - Cal St. Bakersfield 75:67
01:00Wisc. Milwaukee - Oakland 73:89
01:00Wofford - NC Greensboro 80:50
01:30Eastern Kentucky - Murray State 70:102
02:00Butler - Depaul 91:78
02:00California - USC 66:89
02:00Houston Baptist - Nicholls State 88:82
02:00Illinois State - Bradley 59:65
02:00Incarnate Word - Abilene Christian 48:68
02:00Jacksonville St. - Tennessee State 84:65
02:00James Madison - Delaware 68:61
02:00Kentucky - Tennessee 86:69
02:00La Lafayette - Louisiana Monroe 83:76
02:00North Dakota - Oral Roberts 85:73
02:00Savannah State - Florida A&M 74:78
02:00UTRGV - Utah Valley 64:76
02:00Washington State - Washington 70:72
02:30Arkansas - Mississippi St. 67:77
02:30Ark Pine Bluff - Southern 61:45
02:30Nebraska - Northwestern 59:50
02:30Tennessee Tech - Belmont 65:93
03:00New Mexico State - Seattle 59:53
03:00Weber State - Montana State 94:82
03:05Idaho State - Montana 68:80
04:00CS Northridge - CS Fullerton 71:78
04:00Portland - San Francisco 63:68pp
04:00San Diego - Gonzaga 67:79
04:00Stanford - UCLA 104:80
04:00UC Davis - Long Beach State 77:73
04:00Utah Utes - Arizona State 87:98
04:00Wyoming - Nevada 49:82
04:05Portland State - Southern Utah 78:69
04:05Sacramento State - Northern Arizona 66:78
04:30Oregon State - Oregon 72:57
05:00St. Marys (CA) - Pepperdine 72:65
06:00UC Irvine - UC Santa Barbara 83:70
07:00Hawaii - UC Riverside -:-
19:00Cincinnati - Wichita State -:-
19:00Maine - Albany -:-
19:00Michigan State - Ohio State -:-
20:00Canisius - Manhattan -:-
20:00East Carolina - Tulsa -:-
20:00Loyola MD - Lafayette -:-
20:00Monmouth (N.J.) - Marist -:-
20:00Niagara - Fairfield -:-
20:00Siena - Quinnipiac -:-
20:00St. Bonaventure - George Mason -:-
20:00St. Peters - Rider -:-
20:00Tulane - Houston -:-
21:00Creighton - Seton Hall -:-
22:00Evansville - Northern Iowa -:-
22:00Loyola (Ill). - Missouri State -:-
23:00St. Johns - Villanova -:-
00:00Boston College - Miami -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL

15:00Surrey Scorchers - Sheffield Sharks -:-
16:00Plymouth Raiders - Worcester Wolves -:-
18:00Manchester Giants - Newcastle Eagles -:-
18:30Cheshire Phoenix - London Lions -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL Trophy

18:00Glasgow Rocks - London City Royals -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi