OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

reklama

BAHRAJN: Premier League

17:00Al Ittihad - Al Ahli -:-
18:45Al Najma - Al Muharraq -:-

BELGIE: Pohár

20:30Basics Melsele - Okapi Aalstar -:-

BĚLORUSKO: Premier League

17:00Borisfen - Prinemane -:-
17:30SDUSHOR Minsk - Brest -:-
18:00Tsmoki Minsk 3 - Gomel -:-

BRAZÍLIE: NBB

4. čtvrtinaBauru - Vasco 69:72
00:15Paulistano - Minas -:-

ČESKO: ŽBL ženy

18:00Chance U19 Ž - Ostrava Ž -:-
18:00Žabiny Brno Ž - Trutnov Ž -:-
reklama

ČÍNA: CBA

13:35Fujian - Bayi Rockets -:-
13:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
13:35Xinjiang - Nanjing Tongxi -:-

DÁNSKO: Basketligaen

19:00Svendborg - Stevnsgade -:-

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

17:00Jurmala - VEF Riga -:-
18:30Tallinna Kalev - BC Kalev/Cramo -:-

EVROPA: Eurocup

18:00Galatasaray - Monako -:-
18:00Rytas - Torino -:-
19:00Zenit Petrohrad - Valencia -:-
19:30Cedevita - Lokomotiv Kubaň -:-
19:30Frankfurt - Mornar Bar -:-
20:00MoraBanc Andorra - Ulm -:-
20:30Brescia - Crvena zvezda -:-

EVROPA: Liga mistrů

18:00Besiktas - Štrasburk -:-
18:00Lietkabelis - Nymburk -:-
18:30AEK Athény - Bamberg -:-
20:00Antwerp Giants - Hapoel Jeruzalém -:-
20:00Bayreuth - Prometheus -:-
20:30Dijon - Fuenlabrada -:-
20:30Oostende - Neptunas -:-
20:30Petrol Olimpija - Virtus Bologna -:-

EVROPA: Evropský pohár FIBA - 1. fáze

18:00Balkan - Tsmoki Minsk -:-
18:00BC Steaua Bucuresti - Sigal Prishtina -:-
18:00Dněpr - Aris -:-
18:00Cherkaski Mavpy - Bakken Bears -:-
18:00Istanbul BB - Spirou Charleroi -:-
18:00Nes Ziona - Dukes -:-
18:00Pardubice - Saratov -:-
19:00Szombathely - Leicester Riders -:-
19:30Pinar Karsiyaka - Groningen -:-
20:00Leiden - CSM Oradea -:-
20:00s.Oliver Wurzburg - Sakarya BB -:-
20:30Sassari - Szolnoki Olaj -:-
20:30Varese - FC Porto -:-

EVROPA: ABA Liga 2

18:00Vrsac - Sutjeska -:-
19:00KK Dynamic - Rogaska -:-
19:00Split - Spars Sarajevo -:-
19:00Zrinjski Mostar - MZT Skopje -:-
20:00KK Primorska - Helios Domzale -:-

EVROPA: BIBL

17:30Beroe - Kozuv -:-

EVROPA: Alpe Adria Cup

19:00Vídeň - Ústí n. Labem -:-

EVROPA: Euroliga ženy

16:00Nadezhda Ž - USK Praha Ž -:-
17:00Olympiakos Ž - Fenerbahce Ž -:-
18:30TTT Riga Ž - Dynamo Kursk Ž -:-
19:00Flammes Carolo Ž - Euroleasing Sopron Ž -:-
19:00Polkowice Ž - Bourges Ž -:-
20:00Braine Ž - Schio Ž -:-
20:30ESB Lille Ž - Jekatěrinburg Ž -:-

EVROPA: Eurocup ženy

16:00Galatasaray Ž - Lefkadas Ž -:-
17:00Spartak Moskva Ž - Telge Ž -:-
17:30Mersin BSB Ž - Ormanspor Ž -:-
18:00UNI Gyor Ž - Uniao Sportiva Ž -:-
18:30Atomeromu Szekszard Ž - Cinkarna Celje Ž -:-
18:30Miskolc Ž - KP Brno Ž -:-
18:30Wisla Can-Pack Ž - Inventa Kursk Ž -:-
19:00Umea Ž - Botas Ž -:-
19:00Uni Girona Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-
19:30Fribourg Ž - Tarbes GB Ž -:-
19:30Venezia Ž - Nantes Ž -:-
20:00Landes Ž - Sint-Katelijne-Waver Ž -:-
20:00Lattes Montpellier Ž - Lyon Ž -:-

EVROPA: CEWL ženy

18:00Young Angels Kosice Ž - UBI Graz Ž -:-

EVROPA: WABA liga ženy

17:30Crvena zvezda Ž - Buducnost Ž -:-
18:30Banovici Ž - Tresnjevka 2009 Ž -:-

EVROPA: WBBL ženy

18:00Tartu University/Kalev Ž - G4S Noorteliiga Ž -:-

FILIPÍNY: Governors Cup

10:30Rain Or Shine Paint. - Phoenix Fuelmasters -:-
13:00San Miguel Beermen - Global Port -:-

FINSKO: Korisliiga

17:30Kouvot - Ura Basket -:-
17:30Pyrinto Tampere - Salon Vilpas -:-

CHILE: LNB

01:30Leones Quilpue - Espanol de Talca -:-
01:30Puente Alto - U. De Concepcion -:-

ISLAND: Premier League ženy

21:15Breidablik Ž - KR Reykjavik Ž -:-
21:15Keflavik Ž - Valur Ž -:-
21:15Snaefell Ž - Skallagrimur Ž -:-
21:15Stjarnan Ž - Haukar Ž -:-

ITÁLIE: A2 Západ

20:30NPC Rieti - Virtus Cassino -:-
20:30Siena - Latina -:-
20:30Tortona - Scafati -:-
20:45Capo d'Orlando - Biella -:-
20:45Virtus Řím - Leonis Roma -:-
21:00Trapani - Casale Monferrato -:-

ITÁLIE: A2 Východ

20:30Bakery Piacenza - Jesi -:-
20:30Cagliari - Treviso -:-
20:30Fortitudo Bologna - Udine -:-
20:30Mantova - Assigeco Piacenza -:-
21:00Imola - Verona -:-
21:00Poderosa Montegranaro - Ferrara -:-
21:00Roseto - Forli -:-

JAPONSKO: B.League

12:05Akita - Tochigi Brex -:-
12:05Brave Thunders - NeoPhoenix -:-
12:05Fukuoka - Kyoto -:-
12:05Chiba - Hokkaido -:-
12:05SeaHorses Mikawa - Toyama -:-
12:05Shiga - Diamond Dolphins -:-
12:05Sun Rockers - Alvark -:-
12:05Yokohama - Niigata -:-
13:05Ryukyu - Osaka -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Jihoamerická Liga - Předkolo

23:45Libertad - Welcome 81:77
02:00Goes - Flamengo -:-
23:45Flamengo - Welcome -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

12:30Incheon - Anyang -:-
12:30Mobis Phoebus - KCC Egis -:-

KAZACHSTÁN: National League

14:00Astana - Tobol Kostanay -:-
14:00Atyrau 2 - Kaspiy Aktau -:-

LITVA: NKL

16:00Perlas - Sakiai Vytis -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

17:00ZTE NKK Ž - PINKK-Pecsi Ž -:-

MEXIKO: LNBP

03:15Abejas - Soles -:-

NĚMECKO: DBBL ženy

19:00Chemnitz Ž - TV Saarlouis Ž -:-

NORSKO: BLNO

19:00Asker - Ammerud -:-

POLSKO: Energa Basket Liga

19:00GTK Gliwice - Koszalin -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

17:00CSU Sibiu - BC Temešvár -:-

RUSKO: Super League

16:00Jekatěrinburg - BC Samara -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00BKM Lučenec - Spišská Nová Ves -:-
18:00Handlová - Žilina -:-
18:00Komárno - Prievidza -:-
18:00Levice - Inter Bratislava -:-

SLOVINSKO: Pohár

19:00Crnomelj - LTH Castings -:-
19:00Hidria - Zoltasti Troti -:-
19:30Jance - Laško -:-
19:30KK Triglav Kranj - Sezana -:-
20:00KK Bistrica - Tajfun Sentjur -:-
20:15Medvode - KK Slovenske Konjice -:-
21:00Parklji - Podcetrtek -:-

SLOVINSKO: 1. SKL ženy

19:30Jezica Ž - Ilirija Ž -:-

ŠPANĚLSKO: ACB

20:30Breogan - Joventut -:-

UKRAJINA: FBU Superliga

17:00Avantazh-Politechnik - Kyiv Basket -:-

USA: NBA

1. čtvrtinaDetroit Pistons - Philadelphia 76ers 23:26
02:00New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers -:-
03:00Denver Nuggets - Sacramento Kings -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL

20:30London Lions - Cheshire Phoenix -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi