OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

ARGENTINA: Liga A - Play Off

23:00Hispano Americano - Gimnasia 45:84
23:00Comunicaciones Mercedes - Obras -:-

AUSTRÁLIE: NBL

09:30South East Melbourne - Adelaide 36ers -:-
12:00Sydney Kings - Cairns Taipans -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Jih

10:00Melbourne Tigers - Sandringham Sabres -:-
11:00Hobart Chargers - NW Tasmania -:-
11:30Frankston - Nunawading -:-
11:30Knox - Geelong -:-
12:00Albury-Wodonga Bandits - Ballarat -:-
12:00Diamond Valley - Dandenong -:-
12:00Eltham - Ringwood -:-
12:00Kilsyth - Waverley -:-
12:45Mt Gambier - Bendigo Braves -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Jih ženy

08:00Melbourne Tigers Ž - Sandringham Ž -:-
09:00Hobart Chargers Ž - Launceston Ž -:-
09:30Frankston Ž - Nunawading Ž -:-
09:30Knox Ž - Geelong Ž -:-
10:00Albury Ž - Ballarat Ž -:-
10:00Diamond Valley Ž - Dandenong Rangers Ž -:-
10:00Eltham Ž - Ringwood Ž -:-
10:00Kilsyth Ž - Waverley Ž -:-
10:45Mt. Gambier Ž - Bendigo Braves Ž -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed

12:15Norwood Flames - Forestville Eagles -:-
12:45Central Districts Lions - Sturt Sabres -:-
12:45Eastern Mavericks - South Adelaide Panthers -:-
12:45North Adelaide Rockets - Woodville Warriors -:-
12:45Southern Tigers - West Adelaide Bearcats -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Střed ženy

10:30Norwood Flames Ž - Forestville Eagles Ž -:-
11:00Central Districts Lions Ž - Sturt Sabres Ž -:-
11:00Eastern Mavericks Ž - South Adelaide Panthers Ž -:-
11:00North Adelaide Rockets Ž - Woodville Warriors Ž -:-
11:00Southern Tigers Ž - West Adelaide Bearcats Ž -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ

13:00East Perth Eagles - Mandurah Magic -:-
13:00Geraldton Buccaneers - Kalamunda Eastern Suns -:-
13:00Goldfields Giants - Perry Lakes Hawks -:-
13:00South West Slammers - Warwick Senators -:-
13:00Willetton Tigers - Lakeside Lightning -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ ženy

11:00East Perth Eagles Ž - Mandurah Magic Ž -:-
11:00South West Slammers Ž - Warwick Senators Ž -:-
11:00Willetton Tigers Ž - Lakeside Lightning Ž -:-

BELGIE: Top Division ženy - Play Off

20:30Braine Ž - Lutych Ž -:-

BĚLORUSKO: Premier League - Play Off

11:30Tsmoki Minsk 2 - Rguor Minsk -:-
12:00Grodno - Grodno GrSU -:-
13:00Impuls - Rubon -:-
14:30Borisfen - Tsmoki Minsk 3 -:-

BĚLORUSKO: Premier League - 9.-11. místo

14:00Gomel - Brest -:-

BĚLORUSKO: Premier League ženy - Play Off

12:00BDU-Tsmoki Ž - Olimpia Grodno Ž -:-
16:00Tsmoki Minsk Ž - Horizont Minsk Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Promo - Bosna Royal -:-
17:00Široki Brijeg - Zrinjski Mostar -:-

BRAZÍLIE: LBF ženy

2. čtvrtinaSesi Sao Paulo Ž - Catanduva Ž 30:28
22:30Sampaio Ž - Sodie Doces Ž -:-

BULHARSKO: NBL

15:00Cherno More - Lukoil Levski -:-
17:00Balkan - Yambol -:-
18:00Chernomorets - Spartak Pleven -:-
18:00Rilski Sportist - Beroe -:-

ČERNÁ HORA: Prva A Liga

18:00Danilovgrad - Ibar Rozaje -:-
18:00Jedinstvo - Primorje -:-
18:00Lovcen Cetinje - Zeta -:-
18:00Sutjeska - Pljevlja -:-

ČESKO: NBL - Část poražených

17:00Svitavy - Děčín -:-
17:00Ústí n. Labem - Hradec Králové -:-

ČESKO: NBL - Část vítězů

17:00Pardubice - Nymburk -:-
17:10Opava - Kolín -:-

ČÍNA: CBA - Play Off

09:00Zhejiang Guangsha - Jilin -:-
13:35Qingdao - Sichuan -:-

ESTONSKO: Korvpalli Meistriliiga

16:00Rapla - Rakvere Tarvas -:-
16:00TAL TECH - Pärnu -:-
16:00Tartu Ulikool - Tallinna Kalev -:-

EVROPA: WBBL ženy

11:00Latvijas Universitate Ž - TTT Riga Ž -:-

FINSKO: I Divisioona A - Play Off

16:00LoKoKo - ToPo -:-

FINSKO: Korisliiga ženy - Play Off

16:00Espoo Team Ž - Forssan Alku Ž -:-

FRANCIE: LNB

18:00Boulazac - Lyon-Villeurbanne -:-
18:00Nanterre - Chalon/Saone -:-
19:00Pau-Orthez - Levallois -:-
20:00Cholet - Štrasburk -:-
20:00Orleans - Le Mans -:-

FRANCIE: Pro B

13:45Ada Blois - Fos-sur-Mer -:-

GRUZIE: Superleague

09:00Mgzavrebi Tbilisi - Vera Tbilisi -:-
11:00Olimpi Tbilisi - Batumi RSU -:-
13:00Dinamo Tbilisi - Cactus Tbilisi -:-

CHORVATSKO: Premijer liga

16:30Gorica - Furnir -:-
17:30Skrljevo - Osijek -:-
19:00Zabok - GKK Sibenka -:-

CHORVATSKO: Prva Liga - Play Off

16:00Kastela - Cedevita -:-

CHORVATSKO: Premijer Liga ženy - Část poražených

18:00Zadar Ž - Split Ž -:-
18:00Záhřeb Ž - Plamen Pozega Ž -:-

CHORVATSKO: Premijer Liga ženy - Část vítězů

16:00Ragusa Dubrovnik Ž - ZKK Sibenik Ž -:-
18:00Mursa Osijek Ž - Tresnjevka 2009 Ž -:-
18:00ZKK Medvescak Ž - Rockwool Pula Ž -:-

ITÁLIE: Lega A

20:15Milán - Virtus Bologna -:-

ITÁLIE: A2 Green - 1. fáze

18:00Verona - Basket Torino -:-
18:30Orzinuovi - Monferrato -:-
20:30Udine - Trapani -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy - O udržení

16:00Sassari Ž - Broni Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit

20:00H. Hevel Modiin - Galil Elyon -:-

JAPONSKO: B.League

06:05Yokohama - Sun Rockers Shibuya -:-
07:05Akita - Niigata -:-
07:05Toyama - Utsunomiya Brex -:-
08:05Hokkaido - Alvark -:-
08:05Shinshu - NeoPhoenix -:-
10:05Shiga - Diamond Dolphins -:-
11:05Brave Thunders - Chiba -:-
11:05Kyoto - SeaHorses Mikawa -:-
11:05OdloženoRyukyu - Osaka -:-
11:35Shimane - Hiroshima D. -:-

KYPR: Division A - Play Off

17:00AEK - Keravnos S. -:-

LITVA: LKL

16:20Juventus - Nevezis-OPTIBET -:-

LOTYŠSKO: LBL - Play Off

14:00Latvijas Universitate - BK Ogre -:-

LUCEMBURSKO: Total League

19:00Heffingen - Contern -:-
19:30T71 Dudelange - Musel Pikes -:-
20:00Walferdange - Amicale Steesel -:-

LUCEMBURSKO: Total League ženy

17:30Dudelange Ž - Ettelbruck Ž -:-
18:00Walferdange Ž - Grengewald Hueschtert Ž -:-
18:30Amicale Steesel Ž - Bertrange Ž -:-

MAĎARSKO: NB I. A - O udržení

18:00Jaszberenyi - Pecsi VSK -:-
18:00Kaposvari - KTE-Duna -:-
18:00Zalakeramia - OSE Lions -:-

MAĎARSKO: NB I. A - Play Off

18:00DEAC - Alba Fehérvár -:-
18:00Szedeak - Atomeromu Paks -:-
18:00Szolnoki Olaj - Soproni KC -:-
18:00Szombathely - Kormend -:-

MAĎARSKO: NB I ženy - O udržení

18:00Cegledi Ž - PINKK-Pecsi Ž -:-

MAĎARSKO: NB I ženy - 5.-8. místo

18:00Vasas Csata Ž - FCSM Csata Ž -:-

NĚMECKO: Pro A - Část vítězů

18:00Jena - Rostock -:-
18:00Panthers Schwenningen - Kirchheim -:-
19:00Bremerhaven - Heidelberg -:-
19:30Artland - Leverkusen -:-

NĚMECKO: Pohár - Play Off

16:00Ulm - Bayern -:-
19:30Gottingen - Alba Berlín -:-

NIZOZEMSKO: DBL - Část poražených

16:00Amsterdam - Yoast Utd -:-
19:30Almere - Leeuwarden -:-
20:00BAL Weert - Hague -:-

NIZOZEMSKO: DBL - Část vítězů

19:30Den Helder - Groningen -:-
20:00Leiden - Den Bosch -:-

POLSKO: Energa Basket Liga - Play Off

17:55Ostrow Wielkopolski - Legia -:-

POLSKO: 1. Liga - Play Off

15:30Pruszkow - Czarni Slupsk -:-
17:30Poli. Opolska - Gornik Walbrzych -:-
18:00GKS Tychy - Lancut -:-
18:00Krosno - WKK Wroclaw -:-

PORTUGALSKO: LPB

16:00Academica - Barreirense -:-
16:00CAB Madeira - Lusitania -:-
16:00Galitos - Esgueira -:-
16:00Imortal - FC Porto -:-
16:00Maia - Benfica -:-
16:00Oliveirense - Sporting CP -:-
16:00Ovarense - Vitoria -:-

RAKOUSKO: Superliga - Play Off

17:30Kapfenberg - Wels -:-
20:15Swans Gmunden - Oberwart -:-

RAKOUSKO: Zweite Liga - Play Off

18:00Mattersburg - Furstenfeld -:-
18:00Raiders Tirol - Jennersdorf -:-

RAKOUSKO: Superliga ženy - Play Off

20:15Duches Klosterneuburg Ž - UBI Graz Ž -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

15:00CSM Focsani - CSM Oradea -:-
15:00Voluntari - Municipal Galati -:-
18:00Athletic Constanta - CSM Targu Jiu -:-
18:00Miercurea Ciuc - BC Temešvár -:-

RUSKO: VTB liga

12:00Lokomotiv Kubaň - CSKA Moskva -:-
14:30Parma Perm - Saratov -:-
15:00Astana - Unics Kazaň -:-
16:00BC Kalev/Cramo - Khimki M. -:-
17:00Nizhny Novgorod - Zenit Petrohrad -:-

RUSKO: Super League - Play Off

15:00Temp Sumz Revda - Uralmash Ekaterinburg -:-

ŘECKO: A2 - 1. fáze

16:00AO Triton - Pagrati -:-
16:00Dafni Dafniou - Psychikou -:-
16:00Kavala - Filippos Veroi -:-
16:00Oiakas Nafpliou - Eleftheroupoli -:-
16:00Olympiakos B - Panerythraikos -:-
17:00Amyntas - Marousi -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Premier League - Play Off

16:00Al Wehda - Al Nasr -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Superleague

16:00MZT Skopje - Vardar -:-
16:00Rabotnički - Gostivar -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: Prva Liga ženy - O udržení

13:00Trokal Ž - MZT Skopje Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga - Play Off

17:00Lučenec - Inter Bratislava -:-
19:00Prievidza - Svit -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy - Play Off

18:00BK SKP 08 Banská Bystrica Ž - Young Angels Košice Ž -:-
18:00Ružomberok Ž - Piešťanské Čajky Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy - 5.-8. místo

18:00Spišská Nová Ves Ž - SK UMB Banská Bystrica Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM - Část poražených

18:00KK Triglav Kranj - Tajfun Sentjur -:-
20:00Laško - Hopsi Polzela -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM - Část vítězů

19:00Šenčur - Rogaska -:-

ŠPANĚLSKO: ACB

18:00Barcelona - Manresa -:-
18:00OdloženoBilbao - Fuenlabrada -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Oro - Část poražených

12:00Melilla - Real Murcia -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Oro - Část vítězů

19:00Breogan - Castello -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Plata

19:00Enrique Soler - Alcobendas -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy - Play Off

14:00Alvik Ž - Lulea Ž -:-

ŠVÝCARSKO: SB League

17:30BC Boncourt - BBC Monthey -:-
17:30SAM Massagno - Fribourg Olympic -:-
18:00Neuchatel - Lugano -:-

TCHAJ-WAN: SBL - 1. fáze

08:00Pauian - Yulon Luxgen Dinos -:-
10:00Taiwan Beer - Jeoutai -:-

TURECKO: Süper Lig

12:00Fethiye Bld. - Buyukcekmece -:-
14:15Galatasaray - Bursaspor -:-
16:30OdloženoOGM Ormanspor - Pinar Karsiyaka -:-

TURECKO: TBL

13:00Akhisar Belediye - Balikesir -:-
14:45Manisa - Bornova -:-
16:30Yalova Bld. - Final Spor -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

00:15OdloženoMalvin - Urunday -:-
02:15Penarol - Hebraica y Macabi -:-
22:00Nacional - Goes -:-
00:15Capitol - Defensor Sporting -:-

USA: NBA

1. čtvrtinaDetroit Pistons - Oklahoma City Thunder 20:25
1. čtvrtinaPhiladelphia 76ers - Los Angeles Clippers 21:8
1. čtvrtinaWashington Wizards - New Orleans Pelicans 27:26
01:30Brooklyn Nets - Charlotte Hornets -:-
01:30Toronto Raptors - Orlando Magic -:-
02:00Houston Rockets - Denver Nuggets -:-
02:00Chicago Bulls - Memphis Grizzlies -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Miami Heat -:-
02:30San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers -:-
03:30Dallas Mavericks - New York Knicks -:-
22:30Los Angeles Lakers - Utah Jazz -:-

VELKÁ BRITÁNIE: WBBL ženy

13:30Caledonia Pride Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-
13:30Leicester Riders Ž - Essex Rebels Ž -:-
17:00Sevenoaks Suns Ž - Nottingham Wildcats Ž -:-
17:30BA London Lions Ž - Manchester Mystics Ž -:-

VENEZUELA: Superliga

01:45Bucaneros - Diablos -:-
16:05Gigantes - Taurinos -:-
19:05Centauros - Guaiqueries -:-
23:15Spartans - Diablos -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.