Basketbal » Dnes » Všechny zápasy
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
ČESKO: NBL - Play Off
18:00Opava - Ostrava -:-EVROPA: Euroliga - Play Off
19:00Monako - Fenerbahce -:-21:00Barcelona - Olympiakos -:-
EVROPA: Liga mistrů - Play Off
18:00Tenerife - Peristeri -:-21:00Murcia - Unicaja -:-
TURECKO: Süper Lig
17:00OdloženoBursaspor - Fenerbahce -:-17:00Galatasaray - Samsunspor -:-
USA: NBA - Play Off
01:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers -:-01:30Philadelphia 76ers - New York Knicks -:-
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets -:-
23:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks -:-
AFRIKA: BAL
16:00City Oilers - Bangui -:-19:00Al Ahly - Al Ahly -:-
ASIE: Asijská Liga mistrů - Kvalifikace - 2. fáze
11:30Prawira Bandung - NS Matrix -:-15:00Pelita Jaya - Hong Kong Eastern -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Východ
12:00Bankstown Bruins - Inner West Bulls -:-12:00Central Coast Crusaders - BA CoE -:-
12:00Penrith P. - Hills Hornets -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Východ ženy
10:00Bankstown Bruins Ž - Inner West Bulls Ž -:-10:00Central Coast Ž - BA CoE Ž -:-
10:00Penrith P. Ž - Hills Hornets Ž -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Sever
12:00Ipswich Force - Brisbane Capitals -:-12:00North Gold Coast Seahawks - Logan Thunder -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Sever ženy
10:00Ipswich Force Ž - Brisbane Capitals Ž -:-10:00North Gold Coast Seahawks Ž - Logan Thunder Ž -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Jih
11:30NW Tasmania - Ballarat -:-12:00Hobart Chargers - Casey Cavaliers -:-
12:30Mt Gambier - Keilor Thunder -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Jih ženy
09:30Launceston Ž - Ballarat Ž -:-10:00Hobart Chargers Ž - Casey Cavaliers Ž -:-
10:30Mt. Gambier Ž - Keilor Thunder Ž -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ
14:30Lakeside Lightning - South West Slammers -:-14:30Mandurah Magic - Perry Lakes Hawks -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ ženy
12:30Lakeside Lightning Ž - South West Slammers Ž -:-12:30Mandurah Magic Ž - Perry Lakes Hawks Ž -:-
BAHRAJN: Premier League - Play Off
19:00Al Muharraq - Al Ahli -:-BĚLORUSKO: Premier League - Play Off
16:30Grodno - Borisfen -:-18:00Minsk - Rubon -:-
BĚLORUSKO: Premier League ženy - Play Off
17:00Rguor Minsk Ž - Minsk Ž -:-19:00Olimpia Grodno Ž - Horizont Minsk Ž -:-
BRAZÍLIE: NBB - Play Off
1. čtvrtinaUnifacisa - Sao Paulo 11:8BRAZÍLIE: LBF ženy
2. čtvrtinaCatanduva Ž - SESI Araraquara Ž 28:381. čtvrtinaSao Jose Ž - Campinas Ž 2:0
00:00Blumenau Ž - Ponta Grossa Ž -:-
ČESKO: Chance ŽBL ženy - Play Off
17:30USK Praha Ž - Žabiny Brno Ž -:-ČÍNA: CBA - Play Off
13:35Guangzhou - Xinjiang -:-13:35Šanghaj - Zhejiang Chouzhou -:-
DÁNSKO: Basketligaen - Část poražených
18:30Amager - Holbaek-Stenhus -:-DÁNSKO: Kvindebasketligaen ženy - Play Off
19:30Falcon Ž - Aabyhoj Ž -:-ESTONSKO: Korvpalli Meistriliiga - Play Off
18:00Tallinna Kalev - BC Kalev/Cramo -:-18:00Viimsi - Tartu Ulikool -:-
18:30Keila - Pärnu -:-
EVROPA: BNXT Liga - Část poražených
20:30Circus Brusel - Kortrijk -:-20:30Okapi Aalst - Feyenoord -:-
20:30Spotter Leuven - LWD Basket -:-
EVROPA: BNXT Liga - Část vítězů
20:00Lutych - Leiden -:-20:30Antwerp Giants - Zwolle -:-
20:30Limburg - Den Bosch -:-
20:30Spirou Charleroi - Groningen -:-
FILIPÍNY: Filipínský pohár
10:30Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts -:-13:30Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen -:-
FRANCIE: Pro B
20:00Boulazac - St. Chamond -:-20:00Nantes - Denain-Voltaire -:-
20:30Vichy - Poitiers -:-
GRUZIE: Superleague - Play Off
16:30Orbi - Gau -:-CHORVATSKO: Premijer liga
17:30Dinamo Záhřeb - Zabok -:-18:00Cedevita - Alkar -:-
19:30Split - Skrljevo -:-
ISLAND: Premier League ženy - Baráž o udržení
21:15Athena Ž - Tindastoll Ž -:-IZRAEL: Super League
12:45Galil Elyon - H. Haifa -:-IZRAEL: Liga Leumit - O udržení
12:30Safed - Maccabi Haifa -:-13:30Hapoel Bnei Kfar Kasem - Maccabi Maale Adumim -:-
KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - London -:-KYPR: Division A - Play Off
18:00AEK - Apoel -:-LITVA: NKL - Play Off
18:00BC Olimpas Palanga - Suduva-Mantinga -:-LOTYŠSKO: LBL - Play Off
18:00Ventspils - Rigas Zelli -:-NĚMECKO: BBL
20:00Syntainics MBC - Heidelberg -:-NĚMECKO: Pro B - Play Off
18:00OrangeAcademy - Schwelm -:-19:30Leverkusen - Berlin Braves -:-
20:00Rhondorf - Wolmirstedt -:-
20:00Wedel - Kolín nad Rýnem -:-
NĚMECKO: DBBL ženy - Play Off
19:00Keltern Ž - Alba Berlín Ž -:-NOVÝ ZÉLAND: NBL
09:30Whai - Taranaki Airs -:-PARAGUAY: LNB - Apertura
01:30Libertad - Ciudad Nueva -:-02:00Olimpia - Dep. San Jose -:-
02:30Colonias Gold - Felix Perez Cardozo -:-
PORTORIKO: BSN
02:00Cangrejeros - Osos de Manati -:-02:00Gigantes de Carolina - Criollos de Caguas -:-
PORTUGALSKO: Proliga - Play Off
22:30Galitos Barreiro - Santo Andre -:-RUMUNSKO: Divizia A - O udržení
16:00Petrolul Ploiesti - Laguna Bucuresti -:-18:00CSM Targu Jiu - CSM Focsani -:-
RUSKO: Super League - 5.-8. místo
09:00Sibirtelek-Lokomotiv - Barnaul -:-13:00Irkutsk - Dome-Springs Izhevsk -:-
RUSKO: Premier Liga ženy - 5.-8. místo
11:00Enisey Krasnoyarsk Ž - Spartak Moskva Ž -:-SLOVINSKO: Liga Nova KBM
18:30Ilirija - LTH Castings -:-ŠPANĚLSKO: LEB Oro
20:15Melilla - Clavijo -:-20:30Real Betis - Real Valladolid -:-
21:00Lleida - Estela -:-
ŠVÉDSKO: Basketligan - Play Off
19:04Norrkoping - BC Lulea -:-ŠVÉDSKO: Superettan - Play Off
19:00Sloga Uppsala - Hogsbo -:-TCHAJ-WAN: SBL - Play Off
13:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-TCHAJ-WAN: WSBL ženy - Play Off
11:00Cathay Life Ž - Taipower Ž -:-TURECKO: TBL - Play Off
15:30Sigortam.net ITU - Alagoz -:-17:30Final Spor - Fenerbahce 2 -:-
VELKÁ BRITÁNIE: BBL - Play Off
20:45Caledonia Gladiators - Newcastle Eagles -:-Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.