OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ITÁLIE: Serie A

20:45Neapol - Bologna -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

19:00Celta Vigo - Real Sociedad -:-
20:00Granada - Getafe -:-
21:30Levante - Atl. Madrid -:-

ALŽÍRSKO: Liga U21

16:00Belouizdad U21 - Constantine U21 2:0
16:00Chelghoum U21 - Hussein Dey U21 1:0
16:00Chlef U21 - Medea U21 0:0
16:00Kabylie U21 - Setif U21 -:-
16:00Magra U21 - MC Alger U21 0:1
16:00RC Relizane U21 - Tlemcen U21 0:3

ANGLIE: Premier League Cup

20:00Wigan U23 - Mansfield U23 -:-

ANGLIE: Professional Development League

15:00Swansea U23 - Coventry U23 1:3

ARMÉNIE: 1. liga

12:30Shirak - Ararat-Armenia 2 2:1
13:00Alashkert 2 - Pyunik 2 -:-

ASIE: AFC Asijský pohár do 23 let - Kvalifikace

05:00Mongolsko U23 - Malajsie U23 0:1
06:00Hong Kong U23 - Japonsko U23 0:4
09:00Laos U23 - Thajsko U23 0:3
11:00Východní Timor U23 - Jižní Korea U23 0:6
13:00Libanon U23 - Írán U23 0:2
14:00Filipíny U23 - Singapur U23 0:1
15:15ZrušenoAfghánistán U23 - Irák U23 -:-
16:00Nepál U23 - Tádžikistán U23 0:6
87'Srí Lanka U23 - Katar U23 0:4
45+'Palestina U23 - Turkmenistán U23 0:1
31'Maledivy U23 - Bahrajn U23 0:1
19:00Jemen U23 - Sýrie U23 -:-

BELGIE: Pohár

20:00Cercle Bruggy - Tienen -:-
20:45Westerlo - Antverpy -:-

BOLÍVIE: Division Profesional

00:15Tomayapo - San Jose 1:0
02:30Blooming - Oriente Petrolero 1:1
21:00Royal Pari - Palmaflor -:-
00:15Bolivar - Nacional Potosi -:-

BRAZÍLIE: Série A

00:00Bahia - Ceara 1:1
00:00Santos - Fluminense 2:0
00:00Bragantino - Sport Recife -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00Sampaio Correa - Guarani -:-

BRAZÍLIE: Copa do Brasil

02:30Flamengo - Athletico-PR 0:3
02:30Fortaleza - Atletico-MG 1:2

BRAZÍLIE: Copa Paulista - Play Off

00:00Botafogo SP - Noroeste 0:0
00:00Sao Bernardo - EC Sao Bernardo 2:0

BRAZÍLIE: Copa Verde

01:00Paysandu - Castanhal 1:1
20:00Brasiliense - Nova Mutum -:-
21:00Aquidauanense - Vila Nova -:-

BULHARSKO: Pohár

14:00Septemvri Sofie - Etar 4:1
15:00Ludogorec - Lok. Gorna 3:1
45+'CSKA Sofia - Arda 2:0

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15SK Rakovník - Písek 2:2
10:15Vltavín - Povltavská FA 3:0

ČESKO: Jihomoravský KP

10:15Bohunice - Rousínov 2:0
10:15Kuřim - Bystrc 3:2
10:30Svratka Brno - Líšeň B 1:3
15:00Boskovice - Ráječko 4:2
15:00Ivančice - Mutěnice 2:2
15:00M. Krumlov - Krumvíř 1:3
15:00Moravská Slavia - Ratíškovice 1:2
15:00Sparta Brno - Bosonohy 5:3

ČESKO: Pražský přebor

14:00Královice - Dukla JM 2:5

ČESKO: Pardubický KP

14:30Česká Třebová - Horní Ředice 0:0
14:30OdloženoHeřmanův Městec - Třemošnice -:-
14:30Choceň - Rohovládova Bělá 5:1
14:30Litomyšl - Svitavy 0:1
14:30Moravany - Holice 0:3
14:30Moravská Třebová - Chrudim B 0:1
14:30Pardubičky - Lanškroun 6:0
14:30Proseč - Luže 1:1

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

11:00Pardubice U19 - Brno U19 2:1
13:00Příbram U19 - Mladá Boleslav U19 4:3

ČESKO: 2. liga ženy

11:00Sparta Praha B Ž - Olomouc Ž 7:0

ČESKO: Pohár FAČR ženy

11:00Hradiště Ž - Vědomice Ž 1:0pen
11:00Loděnice Ž - Havířov Ž 0:5
13:00Vlašim Ž - Třebeš Ž 1:2
14:00Baník Most - Souš Ž - Ústí n. L. Ž 4:1
14:00České Budějovice Ž - Prague Raptors Ž 0:2
17:00Bohemians 1905 Ž WO - Jihlava Ž -:-
18:00Prostějov Ž - Hodonín Ž -:-

ČÍNA: FA Cup

09:30Wuhan FC - Shandong Taishan 0:1
13:30Sichuan Jiuniu - Henan Songshan Longmen 0:1pen

DÁNSKO: Pohár

45+'Aalborg Freja - Brondby 0:1
19:45Midtjylland - Aalborg -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30OdloženoDauphins Noirs - JSK -:-

EGYPT: Premier League

54'Ghazl El Mahallah - Al Masry 1:1

EGYPT: Division 2 - sk. C

14:30Alexandria SC - Kafr El Sheikh 2:1
14:30Al Magd - Abu Qir Semad 0:0
14:30Dekernes - El Olympi -:-
14:30El Raja - Alaab Damanhour 1:1
14:30Haras El Hodood - Al Hammam 2:0
14:30Pioneers - Al Zarka 0:0
14:30Said El Mahalla - El Mansoura 2:2
14:30Salloum - Baladiyat El Mahalla 1:2

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

02:00Aucas - Barcelona SC 1:0

EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 1. fáze

89'Estonsko U17 - Gruzie U17 1:0
88'Island U17 - Maďarsko U17 0:0

EVROPA: ME do 17 let ženy - Kvalifikace - 1. Kolo - Liga A

45+'Francie U17 Ž - Itálie U17 Ž 0:0
45+'Wales U17 Ž - Švédsko U17 Ž 0:1

FRANCIE: National

16'Sedan - Laval 0:0
19:00Creteil - Red Star -:-
19:00Le Mans - Orleans -:-

GIBRALTAR: National League

16'Magpies - Lynx 0:0
20:45St Josephs - Glacis United -:-

GRUZIE: Pohár

11:30FC Gareji Sagarejo - Saburtalo Tbilisi 1:2
11:30Gagra - Shukura 1:2
11:30Gori - Samgurali 1:2pp
16:00Loco. Tbilisi - Dinamo Batumi 1:3

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Nueva Concepcion 2:1
02:00Antigua - Deportivo Achuapa 2:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - UPNFM 0:3
03:00Olimpia - Marathon 1:0
03:00Platense - Victoria 1:2
03:00Real Espana - Honduras Progreso 4:1
03:15Vida - Motagua 1:1

CHILE: Primera División

23:00A. Italiano - Colo Colo -:-

CHILE: Primera B

01:00D. Puerto Montt - Cobreloa 0:0

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

10:15Balikpapan - Mitra Kukar 1:3
10:15Tiga Naga - Padang 2:1
15:30Kalteng Putra - Sulut Utd 0:1
15:30PSMS Medan - Sriwijaya 0:0

ITÁLIE: Serie B

45+'Alessandria - Frosinone 0:0
45+'Ascoli - Spal 0:0
45+'Brescia - Lecce 0:0
20:30Cittadella - Parma -:-
20:30Como - Pordenone -:-
20:30Cremonese - Pisa -:-
20:30Crotone - Benevento -:-
20:30Perugia - Reggina -:-

JEMEN: Division 1

14:30Shabab Al Jeel - Al Wahda -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

59'Orlando - Royal AM 1:1

KANADA: Championship

01:30Forge - Club de Foot Montreal 0:1pen

KANADA: U Sports

01:15Western - Windsor 0:2
02:15Guelph - Laurier 4:0

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

23:00La Equidad - Aguilas 2:2
01:00Dep. Cali - Patriotas 2:0
03:05Atl. Nacional - Once Caldas 2:0
21:00Pasto - Huila -:-
23:00Santa Fe - Jaguares de Cordoba -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

01:00Herediano - Santos DG 1:1
03:00San Carlos - Sporting San Jose 3:1
04:00Zeledon - Guanacasteca 2:0

MAĎARSKO: Pohár

19:30Kazincbarcika - DVTK -:-

MAROKO: Botola Pro

19:15FAR Rabat - Wydad -:-

MAURITÁNIE: Ligue 1

16:30Nouadhibou - Gourel Sangue -:-
18:30Tidjikja - ASAC Concorde -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Leones Negros - Tlaxcala 1:0
02:05Correcaminos - Tapatio 2:2
04:05Dorados - Venados 3:0
00:00Tepatitlan de Morelos - Tampico Madero -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Tijuana U20 -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Esteli U20 - Juventus Managua U20 1:2

NIZOZEMSKO: KNVB Beker

18:45Ajax (Am) - Cambuur -:-
21:00Waalwijk - Willem II -:-

NORSKO: Eliteserien

45+'Brann - Viking 0:1
20:00Sarpsborg 08 - Vålerenga -:-

NORSKO: Juniorská liga U19

14:00Vålerenga U19 - Tromso U19 0:1
14:00Viking U19 - Rosenborg U19 3:1
16:00Åsane U19 - Sandefjord U19 -:-

PÁKISTÁN: Premier League

12:00Karachi United - Pakistan Army 0:1
15:15KRL FC - WAPDA 0:0

PERU: Copa Peru

01:00ADT Tarma - Credicoop San Cristobal 1:1

POLSKO: Pohár

14:00Swit Skolwin - Legia 0:1

PORTUGALSKO: Ligový pohár

21:15Braga - Ferreira -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Sporting U23 - Maritimo U23 1:1
16:00Rio Ave U23 - Famalicao U23 2:1

RAKOUSKO: OFB Cup

45+'Amstetten - Rapid Vídeň 0:2
45+'LASK - Tirol 2:0

RUMUNSKO: Pohár

14:00FC Buzau - Calarasi 3:0
89'U Craiova 1948 - Sepsi 0:1
20:00Politehnica Timisoara - Rapid Bukurešť -:-

ŘECKO: Pohár

14:00Acheron Kanalaki - OFI Kréta 0:1
16:15AO Trikala - Niki Volos 0:1

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

82'Al-Hazem - Al-Ittihad FC 0:1
18:50Al Shabab - Al Taee -:-

SLOVINSKO: Pohár

20:15Maribor - Domžale -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:15Al Nasr - Ittihad Kalba 0:3
16:15Al Urooba - Al Sharjah 2:2
16'Al-Jazira - Bani Yas 0:0

SRBSKO: Super Liga

90+'Partizan - Metalac 3:1

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

03:00Mexiko - Ekvádor 2:3
12:00Španělsko U19 - Izrael U19 1:1

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Degerfors - Elfsborg -:-
19:00Göteborg - Djurgarden -:-
19:00Halmstad - Orebro -:-
19:00Norrkoping - Mjallby -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

15:30Etoile Sahel - Club Africain 1:0
15:30Metlaoui - Ben Guerdane 0:0

TURECKO: Pohár

12:00Umraniyespor - Kahramanmaras 3:1pp
13:00Altinordu - Tepecik 5:3pp
13:00Genclerbirligi - Pendikspor 3:1
13:00Tuzlaspor - Aksaray Bld. 0:1
14:30Sakaryaspor - Karakopru 2:1
89'Antalyaspor - Diyarbekirspor 5:0
19:45Adana Demirspor - Nigde Anadolu -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

11:00Mariupol U19 - Dyn. Kyjev U19 1:0

UKRAJINA: Ukrajinský pohár

13:00Alliance - Lvov 1:2pen
16:00OdloženoLNZ Cherkasy - Dnipro-1 -:-
16:00Rukh Lviv - Zorya 0:2pp
16'Metalist Charkov - Kolos Kovalivka 0:0

URUGUAY: Segunda Division

00:45Danubio - Rampla Juniors 2:0
03:15Atenas - Albion 1:2
22:15Central Esp. - Racing Montevideo -:-
00:45Cerro CA - Juventud -:-

USA: MLS

01:00New England Revolution - Colorado Rapids 1:0
01:30Atlanta Utd - Inter Miami 2:1
01:30Columbus Crew - Orlando City 3:2
01:30DC United - New York Red Bulls 1:0
01:30FC Cincinnati - Nashville SC 3:6
01:30New York City - Chicago Fire 1:0
01:30Toronto FC - Philadelphia Union 2:2
02:00FC Dallas - Real Salt Lake 1:2
02:30Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy 2:0
04:00Portland Timbers - San Jose Earthquakes 2:0
04:00Vancouver Whitecaps - Minnesota Utd 2:1

USA: USL Championship

23:30Charlotte Independ. - Loudoun 1:0
01:00Miami FC - Pittsburgh 0:1
02:00Memphis - FC Tulsa 3:2
03:00Real Monarchs - Rio Grande 1:3

UZBEKISTÁN: Pohár

15:15AGMK - Qizilqum 3:2
15:15Bunyodkor - Termez Surkhon 2:1

VENEZUELA: Segunda Division - Play Off

01:00Libertador - Bolivar 0:1

ZAMBIE: Super League

15:00Prison Leopards - Red Arrows 0:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.