OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

AFRIKA: CECAFA Championship

11:30Somálsko - Eritrea -:-
14:00Uganda - Džibutsko -:-

ALBÁNIE: 1. liga

13:00Beselidhja Lezha - Kastrioti -:-
13:00Oriku - Devolli -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00UE Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-
14:00Carroi - Sant Julia -:-
16:00FC Santa Coloma - Inter Escaldes -:-
18:00Ordino - UE Engordany -:-

ANGLIE: Premier League

15:00Manchester Utd - Everton -:-
15:00Wolves - Tottenham -:-
17:30Arsenal - Manchester City -:-

ANGLIE: FA Trophy

16:00Kingstonian - Woking -:-

ANGLIE: Premier League 2

13:00Manchester City U23 - Tottenham U23 -:-
14:00Norwich U23 - Sunderland U23 -:-

ANGLIE: Super League ženy

13:30Everton Ž - Arsenal Ž -:-
13:30Manchester City Ž - Brighton Ž -:-
15:00Birmingham Ž - Manchester Utd Ž -:-
15:00Liverpool Ž - Chelsea Ž -:-
15:00Reading Ž - Tottenham Ž -:-
16:00Bristol City Ž - West Ham Ž -:-

ANGLIE: Championship ženy

14:00Crystal Palace Ž - Durham Ž -:-
15:00Leicester Ž - Sheffield Utd Ž -:-
15:00Lewes Ž - Charlton Ž -:-
15:00London Bees Ž - Blackburn Ž -:-
16:00Aston Villa Ž - London City Lionesses Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Cubango - Sagrada -:-
16:00Primeiro de Agosto - Academica -:-

ARGENTINA: Trofeo de Campeones

23:10Racing Club - Tigre 2:0

ARUBA: Division di Honor

23:30Dakota - Deportivo Nacional -:-
01:30Caravel - Britannia -:-
23:00Racing Club Aruba - Bubali -:-

ASIE: EAFF E-1 Football Championship

11:30Jižní Korea - Čína -:-

ASIE: EAFF E-1 Football Championship ženy

08:15ZrušenoJižní Korea Ž - Severní Korea Ž -:-
08:15Jižní Korea Ž - Tchaj-wan Ž -:-

AUSTRÁLIE: A-League

08:30Newcastle Jets - Melbourne City -:-

AUSTRÁLIE: Y-League

05:00Melbourne City U23 - Melbourne Victory U23 -:-
06:00Canberra United U23 - Sydney FC U23 -:-

AUSTRÁLIE: W-League

06:00Newcastle Ž - Sydney Ž -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Pohár

12:00Gabala - Sabah Baku -:-
14:00Sabail - Zira -:-

BELGIE: Jupiler League

14:30St. Lutych - Anderlecht -:-
18:00Club Bruggy - KV Mechelen -:-
20:00Oostende - Gent -:-

BELGIE: Proximus League

16:00St. Gilloise - Lokeren -:-

BELGIE: First Amateur Division

20:00RWDM 47 - Tubize -:-
15:00Boom - Seraing -:-
15:00Vise - OC Charleroi -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Couvin-Mariembourg - Acren -:-
14:30Francs Borains - Rebecquoise -:-
14:30Stockay-Warfusee - Givry -:-
14:30Waremme - Hamoir -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Knokke - Westhoek -:-
15:00Petegem - Oudenaarde -:-
15:00Ronse - KRC Harelbeke -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

20:00ASV Geel - Pepingen -:-
14:30Duffel - Cappellen -:-
14:30Vosselaar - Hasselt -:-
15:00Aalst - Wijgmaal -:-
15:00Diegem - Tienen -:-
15:00Spouwen-Mopertingen - Londerzeel -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Energie Sports - Tonnerre -:-
16:00Dragons - Upi Onm -:-
16:00JAC - ASVO -:-
16:00Pantheres - Bembereke -:-
16:00Real Sport - Buffles du Borgou -:-
16:00USS Krake - Dynamo Parakou -:-

BERMUDY: Premier League

20:00North Village Rams - PHC Zebras -:-
20:00Robin Hood - SBRC -:-
20:00Southampton - Dandy Town Hornets -:-
20:00X-Roads Warriors - Devonshire Cougars -:-

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

20:00Destroyers - Guabira -:-
20:00Real Potosi - San Jose -:-
21:00Bolivar - Aurora -:-
22:15J. Wilstermann - The Strongest -:-
22:15Royal Pari - Sport Boys -:-
00:30Oriente Petrolero - Nacional Potosi -:-

BOLÍVIE: Nacional B - Finálová fáze

20:30Fatic - Vinto -:-
20:30Tomayapo - Santa Cruz -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Prisons XI Gaborone - Notwane -:-
15:00Miscellaneous - BR Highlanders -:-
15:00Molepolole - Extension Gunners -:-
15:00Township Rollers - Gaborone Utd -:-

BULHARSKO: Parva Liga

11:00Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv -:-
13:15Lok. Plovdiv - Levski -:-
15:30Slavia Sofie - Ludogorets -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30ASFA Yennega - US Ouagadougou -:-
16:30AS Police - USFA -:-
16:30Royal - Salitas -:-
18:45Kadiogo - Etoile Filante -:-
18:45Rahimo - ASF Dioulasso -:-

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

13:00Grbalj - Buducnost -:-

ČERNÁ HORA: Pohár

13:00Iskra - FK Podgorica -:-
13:00OFK Petrovac - Titograd -:-
13:00Sutjeska - Zeta -:-

ČESKO: Fortuna liga

14:30Plzeň - Teplice -:-
17:00Slavia Praha - České Budějovice -:-

DÁNSKO: Superliga

12:00Horsens - Sonderjyske -:-
14:00Lyngby - Silkeborg -:-
14:00Randers - Esbjerg -:-
16:00Brondby - Hobro -:-
18:00Midtjylland - Aarhus -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Mazembe - Motema Pembe -:-

EGYPT: Premier League

13:30Masr - Ismaily -:-
16:00Smouha - Aswan SC -:-
18:30Al Ahly - Haras El Hodood -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - Play Off

21:00Delfin - LDU Quito -:-

ETIOPIE: Premier League

13:00Jimma Aba Jifar - Sidama Bunna -:-
13:00Mekelle 70 Enderta F.C. - Ethiopia Bunna -:-

FRANCIE: Ligue 1

15:00Bordeaux - Štrasburk -:-
17:00Lyon - Rennes -:-
21:00St. Etienne - PSG -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

14:45Méty Ž - Montpellier Ž -:-
14:45Paris FC Ž - PSG Ž -:-

GAMBIE: GFA League

17:30WAA Banjul - Banjul Utd -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Off

03:00Comunicaciones - Guastatoya -:-
18:30Antigua - Sanarate -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Kamsar - Horoya -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

15:00Osijek - Slaven Belupo -:-
17:30Hajduk Split - Istra 1961 -:-

INDIE: ISL

15:00Bengaluru - Mumbai City -:-

INDIE: I-League

09:30OdloženoReal Kashmir - Churchill Brothers -:-

INDONÉSIE: Liga 1

12:30PSM Makassar - PSS Sleman -:-

ITÁLIE: Serie A

12:30Verona - Turín FC -:-
15:00AC Milán - Sassuolo -:-
15:00Bologna - Atalanta -:-
15:00Juventus - Udinese -:-
18:00AS Řím - Spal -:-
20:45Fiorentina - Inter -:-

ITÁLIE: Serie B

15:00Cosenza - Pordenone -:-
15:00Cremonese - Perugia -:-
21:00Salernitana - Crotone -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

15:15Alessandria - Pro Vercelli -:-
15:15Giana Erminio - Pro Patria -:-
15:15Novara - Siena -:-
15:15Olbia - Juventus U23 -:-
15:15Renate - Arezzo -:-
17:45Como - AlbinoLeffe -:-
17:45Gozzano - Pergolettese -:-
17:45Pistoiese - Lecco -:-
17:45Pontedera - Monza -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

15:15ArzignanoChiampo - Cesena -:-
15:15FeralpiSalo - Vis Pesaro -:-
15:15Gubbio - Fermana -:-
15:15Rimini - Triestina -:-
15:15Sudtirol - Piacenza -:-
17:45Carpi - Sambenedettese -:-
17:45Fano - Virtus Verona -:-
17:45Imolese - L.R. Vicenza -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

15:15Rende - Rieti -:-
15:15Teramo - Catania -:-
15:15Viterbese - Virtus Francavilla -:-
17:45Bisceglie - Vibonese -:-
17:45Casertana - Bari -:-
17:45Catanzaro - Picerno -:-
17:45Monopoli - Avellino -:-
17:45Potenza - Paganese -:-
17:45Sicula Leonzio - Reggina -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

14:30Bra - Lucchese -:-
14:30Caronnese - Casale -:-
14:30Fossano - Savona -:-
14:30Lavagnese - Real Forte Querceta -:-
14:30Prato - Chieri -:-
14:30Seravezza Pozzi - Ligorna -:-
14:30Vado - Borgosesia -:-
14:30Verbania - Sanremese -:-
15:00Fezzanese - Ghivizzano Borgo -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

14:30Caravaggese - Bolzano -:-
14:30Castellanzese - NibionnOggiono -:-
14:30Inveruno - Brusaporto -:-
14:30Milano City - Virtus Bergamo -:-
14:30Pontisola - USD Dro -:-
14:30Pro Sesto - Villa Alme -:-
14:30Scanzorosciate - Arconatese -:-
14:30Sondrio - Seregno -:-
15:00Folgore Caratese - Legnano -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

14:30Adriese - Villafranca -:-
14:30Ambrosiana - Delta Rovigo -:-
14:30Belluno - Montebelluna -:-
14:30Campodarsego - Mestre -:-
14:30Cartigliano - Caldiero Terme -:-
14:30Legnago Salus - Chions -:-
14:30Luparense - Feltre -:-
14:30San Luigi - Vigasio -:-
14:30Union Clodiense - Este -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

14:30Crema - Alfonsine -:-
14:30Fanfulla - Sammaurese -:-
14:30Fiorenzuola - Savignanese -:-
14:30Forli - Vigor Carpaneto -:-
14:30Lentigione - Franciacorta -:-
14:30Mantova - Ciliverghe Mazzano -:-
14:30Mezzolara - Breno -:-
14:30Sasso Marconi - Calvina -:-
14:30SCD Progresso - Correggese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

14:30Albalonga - Follonica Gavorrano -:-
14:30Bastia - Flaminia -:-
14:30Foligno - Montevarchi Calcio -:-
14:30Grosseto - San Donato -:-
14:30Monterosi FC - Cannara -:-
14:30Ponsacco - Aglianese Calcio -:-
14:30Sangiovannese - Scandicci -:-
14:30Trestina - Pomezia -:-
14:30Tuttocuoio - Grassina -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina F

14:30ASD Pineto Calcio - Giulianova -:-
14:30Avezzano - Fiuggi -:-
14:30Jesina - Campobasso -:-
14:30Matelica - Agnonese -:-
14:30Porto Sant'Elpidio - Montegiorgio -:-
14:30S. N. Notaresco - Sangiustese -:-
14:30US Tolentino - Chieti -:-
14:30Vastese - Cattolica -:-
14:30Vastogirardi - Recanatese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

14:30Aprilia - Torres -:-
14:30Budoni - Latina -:-
14:30Cassino - Tor Sapienza -:-
14:30Ladispoli - Arzachena -:-
14:30Lanusei Calcio - Citta di Anagni -:-
14:30Ostia Mare - Portici 1906 -:-
14:30Trastevere Calcio - Turris -:-
14:30Vis Artena - Nuova Florida -:-
15:00Latte Dolce - Muravera -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

14:30Agropoli - A.C.D. Nardo -:-
14:30Altamura - Fidelis Andria -:-
14:30Francavilla - Foggia -:-
14:30Gelbison Cilento - Bitonto -:-
14:30Gladiator - Sorrento -:-
14:30Nocerina - Casarano -:-
14:30Taranto - Audace Cerignola -:-
15:00Citta di Fasano - Val D'agri -:-
15:00Gravina - Brindisi -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

14:30ACR Messina - US Palmese -:-
14:30AS Acireale - Calcio Giugliano -:-
14:30Castrovillari - Palermo -:-
14:30Cittanovese - FC Messina -:-
14:30Marina di Ragusa - Biancavilla -:-
14:30Marsala - Corigliano -:-
14:30Roccella - Licata -:-
14:30San Tommaso - SS Nola 1925 -:-
14:30Troina - Savoia -:-

ITÁLIE: Primavera 1

10:00Bologna U19 - Atalanta U19 -:-
12:00AS Řím U19 - Juventus U19 -:-
14:30Chievo U19 - Pescara U19 -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

12:30Fiorentina Ž - Inter Ž -:-

ITÁLIE: Serie B ženy

13:30Novese Ž - Neapol Ž -:-
14:30Chievo Fortitudo Ž - San Marino Academy Ž -:-
14:30Perugia Ž - Lady Granata Ž -:-
14:30Riozzese Ž - Lazio Ž -:-
14:30Roma CF Ž - Ravenna Ž -:-
14:30Vittorio Veneto Ž - Cesena Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Ashdod - Hapoel Hadera -:-
19:15Netanya - H. Tel Aviv -:-

IZRAEL: Liga Alef Sever

12:00Hapoel Bnei Zalfa - Ironi Baka -:-

JAMAJKA: Premier League

21:00Dunbeholden - Waterhouse -:-
21:00Molynes - Mount Pleasant -:-
21:00UWI - Portmore -:-
21:00Vere United - Humble Lions -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

14:30Richards Bay - Ajax Cape Town -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Multichoice Diski

09:00Golden Arrows U21 - Bloem Celtic U21 -:-
11:00Amazulu U21 - Maritzburg Utd U21 -:-

KAMERUN: Elite One

15:00APEJES Academy - Tonnerre -:-
15:00Bamboutos FC - Stade Renard -:-
15:00Bamenda - Avion Academy -:-
15:00Eding Sport - Dragon de Yaounde -:-
15:00Feutcheu - Canon Yaounde -:-
15:00Fortuna Mfou - Cotonsport -:-
15:00Fovu Baham - UMS de Loum -:-
15:00Panthere - Colombe Lobo -:-
15:00Young Sports Academy - Union Douala -:-

KEŇA: Premier League

12:00Kenya CB - Wazito -:-
13:00Kariobangi Sharks - Posta Rangers -:-
13:00Nzoia Sugar - Western Stima -:-
13:00Ulinzi Stars - Kakamega Homeboyz -:-
14:15Tusker - Leopards -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Diables Noirs - Nico-Nicoye -:-
16:00CARA Brazzaville - Patronage Sainte-Anne -:-
14:00Cheminots - RCB -:-
15:00JS Talangai - Etoile du Congo -:-
15:00Leopard - Tongo FC Jambon -:-
15:00Otoho d'Oyo - V. Club Mokanda -:-
16:00Inter Club - Kondzo -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura - Final

23:30Herediano - Alajuelense -:-

KUVAJT: Premier League

14:05Kazma SC - Al Tadamon -:-
16:30Al Salmiya - Al Sahel -:-

KYPR: 1. liga

16:00Paralimni - AEL Limassol -:-
18:00Nea Salamis - Omonia -:-

LIBANON: Premier League

13:15OdloženoAl Akhaa Al Ahli - Al Sahel -:-

LUCEMBURSKO: National Division

16:00Muhlenbach - Racing Luxembourg -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

18:00DVTK - Ferencváros -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

13:00Bekescsaba - Kazincbarcika -:-
13:00Budaorsi - MTK Budapešť -:-
13:00Dorogi - Nyiregyhaza -:-
13:00Siofok - Haladas -:-
13:00Soroksar - Vasas -:-
13:00Szolnoki - Budafoki -:-
13:00Vác - Csakvari -:-
17:00Ajka - Duna Aszfalt -:-
17:00ZrušenoSzeged - Balmazujvaros Sport -:-

MALAWI: Super League

13:30Big Bullets - Moyale Barracks -:-
13:30Karonga United - Dwangwa United -:-
13:30TN Stars - Mighty Wanderers -:-

MALEDIVY: Dhivehi Premier League - 2. fáze

17:00TC Sports Club - Nilandhoo -:-

MALTA: 1. liga

14:00Sliema - Floriana -:-
16:00Hamrun - Valletta -:-

MALTA: Division 1

11:00Qormi - Mqabba FC -:-
13:15Pieta Hotspurs - Zejtun Corinthians -:-
15:30Zebbug - Vittoriosa -:-

MAROKO: Botola Pro

15:00Rapide Oued Zem - Raja Casablanca -:-
17:00Wydad - FAR Rabat -:-

MAURITÁNIE: Ligue 1

17:30Tevragh-Zeina - Medine -:-
19:30ASAC Concorde - Nouadhibou -:-

MAURITIUS: Mauritian League

13:00Grande Riviere - La Cure Sylvester -:-
13:00Petite Riviere - Pamplemousses -:-
13:00Savanne - AS Vacoas -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Wolfsburg - Mönchengladbach -:-
18:00Schalke - Frankfurt -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Norimberk - Kiel -:-
13:30Osnabruck - Drážďany -:-
13:30Sandhausen - Hamburk -:-

NĚMECKO: 3. Liga

13:00Grossaspach - Jena -:-
14:00Unterhaching - Duisburg -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

14:00OdloženoHannoverscher SC - BSV Rehden -:-
14:00Kiel II - Lubeck -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:30Berlín AK 07 - Furstenwalde -:-
13:30BFC Dynamo - Bischofswerdaer -:-
13:30Lok. Lipsko - Erfurt -:-
13:30OdloženoNordhausen - Babelsberg -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:00CFC Hertha - Hansa Rostock II -:-
13:00Stendal - Blau Weiss Berlin -:-
13:30Neustrelitz - Staaken -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

14:00OdloženoUphusen - Bersenbruck -:-
14:00Wolfenbuttel - Lupo-Martini Wolfsburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

14:30ASC 09 Dortmund - Paderborn II -:-
14:30Ennepetal - Erndtebruck -:-
14:30Kaan-Marienborn - Sprockhovel -:-
14:30Westfalia Herne - Schermbeck -:-
14:30OdloženoWestfalia Rhynern - RSV Meinerzhagen -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

15:00Niederwenigern - SC Velbert -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

13:00Aachen U19 - Dortmund U19 -:-

NĚMECKO: Juniorský DFB Pokal

11:00Cottbus U19 - Brémy U19 -:-
11:00Drážďany U19 - Leverkusen U19 -:-
11:00Mohuč U19 - Schalke U19 -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

14:00Essen Ž - Sand Ž -:-
14:00Freiburg Ž - Leverkusen Ž -:-
14:00Jena Ž - Potsdam Ž -:-
14:00Kolín nad Rýnem Ž - Hoffenheim Ž -:-

NIGÉRIE: NPFL

15:15Adamawa Utd - Sunshine Stars -:-
16:00Akwa Starlets - Enyimba -:-
16:00Delta Force - Heartland -:-
16:00Jigawa Golden Stars - Warri Wolves -:-
16:00Lobi Stars - Abia Warriors -:-
16:00Plateau - Ifeanyi Ubah -:-
16:00Rivers Utd - Katsina Utd -:-

NIGÉRIE: NNL

15:00Abia Comets - Ibom Youths -:-
15:00Bayelsa - Remo Stars -:-
15:00Go-Round - Gateway Utd. -:-
15:00Nilayo - Ibadan -:-
15:00Road Safety - Green Beret -:-
15:00Rovers FC - Vandrezzer -:-
15:00Sokoto - Kwara -:-
15:00Stationery Stores - Crown -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

12:15FC Emmen - Sparta Rotterdam -:-
14:30Feyenoord - PSV -:-
16:45Alkmaar - Ajax -:-
16:45Heracles - Utrecht -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:00DEM - Gemert -:-
14:00Hoogland - Groene Ster -:-
14:00HV & CV Quick - Heemskerk -:-
14:00Westlandia - Jong Den Haag -:-
14:30Oostzaan - Blauw Geel -:-
14:30Oss - USV Hercules -:-
14:30UNA - Dongen -:-

NOVÝ ZÉLAND: Football Championships

02:00Hawke's Bay - Waitakere -:-
02:00Tasman United - Hamilton -:-
02:00Team Wellington - Southern United -:-

NOVÝ ZÉLAND: Národní liga ženy - Play Off

02:00Canterbury United Ž - Northern Football Ž -:-

PALESTINA: West Bank League

14:00Palestinian Forces - Al Khaleel -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

22:00Cerro Porteno - Diaz -:-
22:00Dep. Capiata - Libertad -:-
22:00Deportivo Santani - Sp. Luqueno -:-
22:00Guarani - Nacional Asuncion -:-
22:00San Lorenzo - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Play Off

21:30A. Lima - Binacional -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

16:30Sporting Gagnoa - Issia Wazi -:-
16:30ASI d'Abengourou - Racing d'Abidjan -:-
16:30Bouake - WAC -:-
19:00Bassam - SO Armee -:-

POLSKO: Ekstraklasa

12:30Piast - LKS Lodž -:-
15:00Korona - Cracovia -:-
17:30Jagiellonia - Lechia -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

16:00Moreirense - Belenenses -:-
18:30Gil Vicente - Guimaraes -:-
21:00Braga - Ferreira -:-

PORTUGALSKO: LigaPro

12:15Oliveirense - Penafiel -:-
16:00Covilha - Academica -:-
16:00Farense - Feirense -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

12:00SB Castelo Branco - Sporting Ideal -:-
15:00CDC Montalegre - Vizela -:-
16:00Alverca - Aljustrelense -:-
16:00Amora - Oriental -:-
16:00Caldas - Oliveira Hospital -:-
16:00Castro Daire - Gondomar -:-
16:00Cerveira - Chaves B -:-
16:00Coimbroes - Felgueiras -:-
16:00Fabril do Barreiro - Sintrense -:-
16:00Figueirense - Paredes -:-
16:00GD Braganca - Guimaraes B -:-
16:00Leca - Sanjoanense -:-
16:00Loures - Olhanense -:-
16:00Lusitano FCV - Arouca -:-
16:00Lusitano GC - Armacenenses -:-
16:00Maritimo B - Maria de Fonte -:-
16:00Merelinense - Braga B -:-
16:00Mirandela - Pedras Salgadas -:-
16:00Montijo - Esperanca de Lagos -:-
16:00Sacavenense - Louletano -:-
16:00Santarem - Oleiros -:-
16:00Sao Martinho - Fafe -:-
16:00SC Vila Real - Pedras Rubras -:-
16:00Sintra - Real SC -:-
16:00Sp. Espinho - Lusitania FC -:-
16:00U. Madeira - AD Oliveirense -:-
16:001º Dezembro - Pinhalnovense -:-
17:00SC Praiense - Vitoria Sernache -:-
19:00Fatima - Beira Mar -:-
21:30Leiria - Torreense -:-

PORTUGALSKO: Liga BPI ženy

16:00A-dos-Francos Ž - Ovarense Ž -:-
16:00Albergaria/Durit Ž - Cadima Ž -:-
16:00CF Benfica Ž - Estoril Ž -:-
16:00Valadares Gaia Ž - Maritimo Ž -:-
17:00Braga Ž - Benfica Ž -:-

RAKOUSKO: Tipico Bundesliga

14:30Austria Vídeň - Wolfsberger AC -:-
14:30Tirol - Mattersburg -:-
17:00LASK Linz - Sturm Graz -:-

RUMUNSKO: Liga 1

17:00Chindia Targoviste - FC Hermannstadt -:-
19:30Viitorul Constanta - FCSB -:-

RWANDA: National Football league

14:00Espoir - Muhanga -:-
14:00Kiyovu - Police -:-
14:00Musanze - Etincelles -:-
14:00Rayon Sport - Mukura Victory Sports -:-
14:00Sunrise - Marines -:-

ŘECKO: Super League

14:00AEL Larissa - Atromitos -:-
16:15Volos - Panionios -:-
18:30Asteras T. - Olympiakos -:-
18:30Panetolikos - PAOK -:-

ŘECKO: Super League 2

13:00Karaiskakis - Platanias -:-
13:45Apollon Larissa - Smyrnis -:-
14:00Apollon Pontou - Panachaiki -:-

ŘECKO: Football League

12:45AO Trikala - Ialisos -:-
13:00Diagoras - Kavala -:-
14:00Ionikos - Aspropyrgos Enosis -:-
14:00O. Volos - PO Triglia -:-
14:00Thesprotos - Kalamata -:-
14:00Veria - Niki Volos -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1

14:00Alexandroypolis - Aris Avatou -:-
14:00Doxa Kamila - Orfeas Xanthi -:-
14:00Doxa Theologos - F.C. Pandramaikos -:-
14:00Iraklis Zigou - Chrisoupolis -:-
14:00Keravnos Pernis - Apollon Paralimniou -:-
14:00Kilkisiakos - Panserraikos -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2

14:00A. Asteras - Astrapi Mes. -:-
14:00Almopos - Seirina -:-
14:00ZrušenoAris Palaiochori - Thyella Sarakinoi -:-
14:00Edessaikos - Thermaikos FC -:-
14:00Makedonikos - Giannitsa -:-
14:00M. Alexandros Trikala - Florina -:-
14:00Nea Kallikrateia - Niki Agkathia -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3

14:00Atalanti - Sellana -:-
14:00Atromitos Palamas - Iraklis Larissa -:-
14:00Dia. Stefanovik - Dias Diou -:-
14:00Digenis Neochori - Pierikos -:-
14:00Karitsa - GS Almyros -:-
14:00Meteora - Potamia -:-
14:00Oikonomos - Thiseas Agria -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4

14:00ZrušenoAcheron Kanalaki - Asteras Itea -:-
14:00Anagennisi Arta - Prevesa -:-
14:00Anatoli - Lefkimmi -:-
14:00Apollo Efpaliou - Souli Paramythia -:-
14:00Karagiannion - Nafpaktiakos A. -:-
14:00Thinaliakos - Mesolongi AE -:-
14:00Tilikratis L. - Makedonikos Foufas -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 5

11:00Thyella Kamari - Agioi Anargyroi -:-
13:00Ano Meras - Fostiras -:-
14:00Agios Ierotheos - Kifisias -:-
14:00AO Akratitos - Panthiraikos -:-
14:00E. Piraeus - Ermis Korydallos -:-
14:00Keratsini - AO Ilisiakos -:-
14:00Moschato - Kallithea -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 6

14:00Aiolikos - Ipato -:-
14:00Aittitos Spata - Acharnaikos -:-
14:00Kitheron Kapareliou - Marko -:-
14:00Nea Artaki - AEK Tripolis -:-
14:00Panarkadikos - Thyella D. -:-
14:00Rodos - Korinthos 2006 4:0

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 7

13:00PS Sparti - AO Tsilivi -:-
14:00Asteras Vlachioti - Thyella Patras -:-
14:00Diagoras Vrachneikon - Panargiakos -:-
14:00Nafplio - Paniliakos -:-
14:00PAO Varda - Diavolitsi -:-
14:00Zacharo - Pangytheatikos -:-
14:00Zakynthos - Ermionidas-Ermis -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 8

14:00Giouchtas - AEEK Inka -:-
14:00Panakrotiriakos - Agios Nikolaos -:-
14:00Poros - Irodotos -:-
14:00Rethymniakos - Atsalenios -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura - Play Off

22:00FAS - Santa Tecla -:-
00:00Alianza - Sonsonate -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - 2. fáze

15:00Folgore - Cailungo -:-
15:00La Fiorita - Libertas -:-
15:00Tre Fiori - Virtus -:-
15:00Tre Penne - Murata -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Diambars - Casa -:-
18:00Jaraaf - Pikine -:-
17:30Dakar SC - Mbour -:-
17:30Douanes - Niary Tally -:-
18:00ASEC Ndiambour - Excellence -:-
18:00Mbour Petite Cote - Generation F. -:-

SEYCHELLY: First Division League

15:30Au Cap - Revengers -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:00Anti Drugs Strikers - FC Johansen -:-
20:00Central Parade - Diamond Stars -:-
17:30Bo Rangers - RSLAF -:-
20:00Mighty Blackpool - East End Lions -:-

SKOTSKO: Premiership

13:00Motherwell - Rangers -:-
16:00Celtic - Hibernian -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

15:00Ajman - Al-Ain -:-
15:00Al Dhafra - Ittihad Kalba -:-
15:00Al-Jazira - Al Fujairah -:-
17:30Al Nasr - Al Sharjah -:-
17:30Bani Yas - Hatta -:-

SRBSKO: Super Liga

13:00Radnik - Partizan -:-
15:00CZ Bělehrad - Cukaricki -:-

SÚDÁN: Premier League

18:00Alamal Atbara - Al-Merreikh -:-
18:00Al-Hilal - Hilal El Obied -:-

SVĚT: Mezistátní - Ženy

22:30Brazílie Ž - Mexiko Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

12:00Getafe - Valladolid -:-
14:00Celta Vigo - Mallorca -:-
16:00Espanyol - Betis -:-
18:30Sevilla - Villarreal -:-
21:00Valencia - Real Madrid -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

12:00Extremadura UD - Malaga -:-
16:00R. Oviedo - Cadiz -:-
18:00Elche - Las Palmas -:-
18:00Lugo - Gijon -:-
20:00Fuenlabrada - Almeria -:-
20:00Vallecano - Albacete -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 1

11:00Coruxo - Las Palmas B -:-
11:30R. Oviedo B - Melilla -:-
12:00Atl. Madrid B - Celta Vigo B -:-
12:00Eivissa - Marino de Luanco -:-
12:00Gijon B - Santa Eulalia -:-
12:00Internacional de Madrid - San Sebastian Reyes -:-
12:00Real Madrid B - Getafe B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 2

12:00Tudelano - Leonesa -:-
12:00UD Logrones - Leioa -:-
17:00Burgos CF - Izarra -:-
17:00R. Union - R. Sociedad B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 3

17:00Levante B - Gimnastic -:-
17:00Sabadell - Prat -:-
18:00Barcelona B - La Nucia -:-
20:00Cornella - Lleida -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 4

12:00Don Benito - CF Talavera -:-
12:00Murcia - Yeclano -:-
12:30Linense - Cordoba -:-
16:30Sanluqueno - San Fernando -:-
17:00Merida - Villarrobledo -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 1

12:15Silva SD - Polvorín -:-
16:00Racing Club Villalbes - Rapido de Bouzas -:-
16:30Arosa SC - Barco -:-
17:00CD Choco - Alondras -:-
17:00Estradense - Somozas -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 2

12:00CD Colunga - Real Aviles -:-
12:00Condal - Mosconia -:-
12:00Covadonga - Club Siero -:-
12:00EI San Martin - Basico Urraca -:-
12:00Gijon Industrial - L'Entregu -:-
12:00Lenense - Praviano -:-
12:00SD Navarro CF - Union Club Ceares -:-
12:15Llanes - Llanera -:-
16:00Tuilla - Vallobin -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 3

15:30Cayon - Racing Santander B -:-
16:30Textil Escudo - Atletico Albericia -:-
17:00CD Barquereno - UD Samano -:-
17:00Torrelavega - UC Cartes -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 4

11:15SD Deusto - CD Vitoria -:-
12:00Ariznabarra - Beasain -:-
12:00Gernika - Santurtzi -:-
12:45San Ignacio - Basconia -:-
16:30Tolosa FC - Balmaseda -:-
17:00Durango - Sestao -:-
17:00Lagun Onak - Urduliz -:-
17:30Sodupe - Pasaia -:-
17:30Somorrostro - Real Sociedad C -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 5

12:00CE Europa - CE Manresa -:-
12:00Cerdanyola - Reus Deportiu 3:0
12:00Granollers - Peralada -:-
12:00Sant Andreu - Vilafranca -:-
12:15UE Sants - Castelldefels -:-
12:30UE Figueres - Pobla Mafumet -:-
17:00Terrassa - San Cristobal CP -:-
17:00Vilassar de Mar - Igualada -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 6

11:00Beniganim - Elche CF Ilicitano B -:-
11:30Acero - Hercules B -:-
12:00Paterna - Olimpic Xativa -:-
12:00Recambios Colon - CF Intercity -:-
17:00Alcoyano - Alzira -:-
17:00Novelda CF - Villarreal C -:-
17:00Saguntino - Silla CF -:-
17:30Vilamarxant - Crevillente -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 7

11:30Alcorcon B - RSD Alcala -:-
11:30Moratalaz - Vallecano B -:-
11:30Parla - Trival Valderas -:-
12:00Atletico Pinto - Villaverde San Andres -:-
12:00CD Mostoles - Carabanchel -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - Santa Ana -:-
13:00Union Adarve - Leganes B -:-
16:30Navalcarnero - El Alamo -:-
16:30San Fernando - AD Torrejon -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 8

15:30Mirandes B - Bembibre -:-
15:45Bupolsa - Santa Marta Tormes -:-
17:00Real Avila - Salamanca B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 9

12:00Almeria B - Ejido -:-
12:00Huetor Vega - CP Almeria -:-
12:00Velez - Mancha -:-
17:30CD Torreperogil - Alhaurin -:-
17:30El Palo - Atletico de Porcuna -:-
17:30Huetor Tajar - Malaga B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 10

12:00CD Gerena - Cordoba B -:-
12:00Rota - Conil -:-
12:30Arcos CF - Coria C.F. -:-
16:30Pozoblanco - Betis B -:-
17:00San Roque - Xerez CD -:-
17:00Xerez D.F.C. - Ciudad de Lucena -:-
17:30Los Barrios - CD Utrera -:-
17:30Puente Genil - Lebrijana -:-
18:00Ecija - Ceuta 0:3

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 11

12:00San Rafael - Soller -:-
12:30Collerense - Formentera -:-
16:00Llosetense - Santa Catalina Atletico -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 12

12:30La Cuadra - Union Guimar -:-
13:00Atl. Paso - Tacoronte -:-
13:00CD Buzanada - Gran Tarajal -:-
13:00CD Marino - Lanzarote -:-
13:00Tenerife B - Panaderia -:-
13:00Villa Santa Brigida - Ibarra -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 13

12:00Muleno - Mazarron CF -:-
12:30EG El Palmar CF - CAP Ciudad de Murcia -:-
16:15EDMF Churra - Deportiva Minera -:-
16:15Plus Ultra - UD Los Garres -:-
16:30Aguilas FC - UCAM Murcia B -:-
16:30Mar Menor - Cartagena FC -:-
17:00Lorca Deportiva - Huercal-Overa -:-
17:00Pulpileno - Lorca FC -:-
17:30Real Murcia B - Cartagena B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 14

12:00Arroyo - Olivenza -:-
12:00Fuente de Cantos - Miajadas -:-
12:00Montijo - Cacereno -:-
12:00Trujillo - Villanovense -:-
12:00UP Plasencia - Moralo -:-
16:30Jerez CF - Azuaga -:-
16:30RCP Valverdeno - CD Coria -:-
16:30Valdivia - CD Calamonte -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 15

16:30CD Corellano - Beti Onak -:-
17:00AD San Juan - Subiza -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 16

12:00Varea - Alfaro -:-
16:00Calahorra B - Arnedo -:-
16:00Calasancio - Vianes -:-
16:00Casalarreina - Naxara -:-
16:00Pradejon - SD Logrones -:-
17:00CDFC Calzada - Anguiano -:-
17:00River Ebro - Berceo -:-
18:30Oyonesa - CCD Alberite -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 17

12:00Cuarte - Sarinena -:-
15:30Calamocha - Fraga -:-
16:00Almudevar - Barbastro -:-
16:00Borja - Binefar -:-
16:00Tamarite - Villanueva CF -:-
16:30Valdefierro - Utebo FC -:-
17:00Teruel - San Juan Zaragoza -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 18

12:00Azuqueca - Quintanar -:-
12:00Conquense - Socuellamos -:-
16:00Pedroneras - Albacete B -:-
16:00Torrijos - Guadalajara -:-
16:30Madridejos - Puertollano C.F. -:-
17:00Almagro - La Solana -:-
17:00Ciudad Real - Villacanas -:-
17:00La Roda - Almansa -:-

ŠPANĚLSKO: Primera Division ženy

11:00Athletic Bilbao Ž - Sevilla Ž -:-
12:00Madrid C. Ž - La Coruňa Ž -:-
12:00Vallecano Ž - CD Tacon Ž -:-
13:00Valencia Ž - Levante Ž -:-
18:30Tenerife Ž - Atl. Madrid Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

16:00Lucern - Basilej -:-
16:00Lugano - Young Boys -:-
16:00Sion - Xamax -:-

ŠVÝCARSKO: Challenge League

14:30Wil - Winterthur -:-
15:00Aarau - Chiasso -:-
16:00Vaduz - Kriens -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

14:00Hammam-Lif - US Tataouine -:-
14:00Chebba - Ben Guerdane -:-
14:00Kairouanaise - Bizertin -:-
14:00Stade Tunisien - Etoile Sahel -:-
18:00Club Africain - Sfaxien -:-

TUNISKO: Ligue 2

14:00Menzel Bourguiba - CO Medenine -:-
14:00Sidi Bouzid - Sporting Ben Arous -:-
14:00Zarzis - Sbikha -:-

TURECKO: Superliga

12:00Gaziantep - Kayserispor -:-
14:30Sivasspor - Fenerbahce -:-
17:00Besiktas - Yeni Malatyaspor -:-

TURECKO: 1. Lig

12:00Keciorengucu - Hatayspor -:-
12:00Umraniyespor - Osmanlispor -:-
14:30Balikesirspor - Akhisarspor -:-
17:00Altinordu - Bursaspor -:-

TURECKO: 2. Lig White Group

11:00Sanliurfaspor - Pendikspor -:-
11:30Hacettepe - Tarsus -:-
11:30Inegolspor - Amedspor -:-
11:30Kirklarelispor - Yeni Corumspor -:-
11:30Sariyer - Gumushanespor -:-
11:30Zonguldak - Afjet Afyonspor -:-

TURECKO: 2. Lig Red Group

11:00Bayburt - Sakaryaspor -:-
11:00Elazigspor - Kastamonuspor -:-
11:00Kahramanmaras - Ergene Velimese -:-
11:30Bandirmaspor - Etimesgut -:-
11:30Bodrumspor - Utas Usakspor -:-
11:30Karabukspor - Ankara Demirspor -:-
11:30Nigde Anadolu - Sivas Belediyespor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

11:00Yomraspor - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
11:0024 Erzincanspor - Yeni Orduspor -:-
11:30Aksaray Bld. - Sultanbeyli -:-
11:30Buca - Duzcespor -:-
11:30Catalca - Hopaspor -:-
11:30Erzin - Karakopru -:-
11:30Sile Yildizspor - Serik Belediyespor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 2

11:00Fatsa Belediyespor - Cizrespor -:-
11:30Alemdag - Turgutluspor -:-
11:30Erbaaspor - Belediye Derince -:-
11:30Erokspor - Payasspor -:-
11:30Karsiyaka - Ofspor -:-
11:30Kemerspor 2003 - Fethiyespor -:-
11:30Kocaelispor - Elaziz Bld. -:-
11:30Kozan - Tepecik -:-

TURECKO: 3. Lig Group 3

10:00Kelkit - Muglaspor -:-
11:00Batman Petrolspor - Yozgatspor 1959 FK -:-
11:00Diyarbakirspor - Karacabey Belediyespor -:-
11:00Pazarspor - Osmaniyespor -:-
11:30Altindag Bld. - Malatya -:-
11:30Darica Genclerbirligi - Nevsehirspor -:-
11:30Nazillispor - Golcukspor -:-
11:30Soma Spor - Modafenspor -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Desna - Dyn. Kyjev -:-
13:00Vorskla - Karpaty -:-
16:00Dnipro-1 - Oleksandrija -:-

URUGUAY: Primera Division - Play Off

21:00Nacional - Penarol -:-

VENEZUELA: Primera Division - Superfinále

00:00Caracas - Estudiantes Merida -:-

ZAMBIE: Super League

12:00Forest Rangers - Green Buffaloes FC -:-
14:00Buildcon - Mufulira -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00Black Rhinos - Manica -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.