Fotbal » Dnes » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: FNL
18:00Jihlava - Dukla Praha -:-18:00Opava - Kroměříž -:-
18:00Příbram - Vlašim -:-
18:00Zbrojovka Brno - Sparta Praha B -:-
FRANCIE: Ligue 1
21:00Lille - Lens -:-ŠPANĚLSKO: LaLiga
21:00Cádiz - Granada -:-AFRIKA: CAF Liga mistrů - Play Off
19:00Simba - Al Ahly -:-ALBÁNIE: Superliga
15:00Egnatia - Kukesi -:-19:00Tirana - Teuta -:-
19:00Vllaznia - Erzeni -:-
ALŽÍRSKO: Pohár
22:00Annaba - Constantine -:-22:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
22:00Biskra - Oran -:-
22:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
ANGLIE: Championship
13:30Bristol City - Leicester -:-14:00Millwall - West Brom -:-
16:00Cardiff - Sunderland -:-
16:00Huddersfield - Coventry -:-
16:00Hull - Stoke -:-
16:00Norwich - Plymouth -:-
16:00Preston - Rotherham -:-
16:00QPR - Birmingham -:-
16:00Sheffield Wed - Swansea -:-
16:00Southampton - Middlesbrough -:-
18:30Blackburn - Ipswich -:-
21:00Watford - Leeds -:-
ANGLIE: League One
16:00Barnsley - Cambridge Utd -:-16:00Derby - Blackpool -:-
16:00Exeter - Charlton -:-
16:00Fleetwood - Cheltenham -:-
16:00Lincoln - Leyton Orient -:-
16:00Peterborough - Carlisle -:-
16:00Port Vale - Bristol Rovers -:-
16:00Reading - Northampton -:-
16:00Shrewsbury - Oxford Utd -:-
16:00Stevenage - Bolton -:-
16:00Wigan - Burton -:-
16:00Wycombe - Portsmouth -:-
ANGLIE: League Two
16:00Accrington - Morecambe -:-16:00Barrow - Grimsby -:-
16:00Bradford City - Tranmere -:-
16:00Colchester - Newport -:-
16:00Crawley - Doncaster -:-
16:00Forest Green - Stockport County -:-
16:00Gillingham - Crewe -:-
16:00Milton Keynes - Walsall -:-
16:00Salford - Sutton -:-
16:00Swindon - Notts County -:-
16:00Wimbledon - Harrogate -:-
16:00Wrexham - Mansfield -:-
ANGLIE: National League
16:00Boreham Wood - Dagenham & Red. -:-16:00Dorking - Bromley -:-
16:00Ebbsfleet - Southend -:-
16:00Gateshead - Rochdale -:-
16:00Hartlepool - Halifax -:-
16:00Kidderminster - Altrincham -:-
16:00Maidenhead - Aldershot -:-
16:00Oldham - AFC Fylde -:-
16:00Oxford City - Wealdstone -:-
16:00Solihull Moors - Barnet -:-
16:00Woking - Eastleigh -:-
16:00York - Chesterfield -:-
ANGLIE: National League North
14:00Gloucester - Brackley Town -:-16:00Alfreton - Rushall -:-
16:00Banbury - Hereford -:-
16:00Blyth - Curzon Ashton -:-
16:00Boston Utd - Peterborough Sports -:-
16:00Buxton - Chester -:-
16:00Darlington - Chorley -:-
16:00Farsley - Southport -:-
16:00Scarborough - Warrington -:-
16:00Scunthorpe - King’s Lynn -:-
16:00South Shields - Spennymoor -:-
16:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ANGLIE: National League South
16:00Bath - Weymouth -:-16:00Eastbourne Boro - Maidstone -:-
16:00Farnborough - Chippenham -:-
16:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
16:00Havant & W - Worthing -:-
16:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
16:00Chelmsford - Dartford -:-
16:00St. Albans - Braintree -:-
16:00Welling - Dover -:-
16:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
16:00Yeovil - Torquay -:-
18:00Truro - Slough -:-
ANGLIE: NPL Premier Division
16:00Ashton Utd - Whitby -:-ANGLIE: Southern League Central Division
16:00Hitchin - Needham Market -:-16:00Telford - Redditch -:-
ANGLIE: Southern League South Division
16:00Basingstoke - Gosport -:-16:00Hungerford - Bracknell -:-
16:00Chesham - Hayes & Yeading -:-
16:00Poole - AFC Totton -:-
ANGLIE: Isthmian League Premier Division
16:00Cray Wanderers - Chatham -:-16:00Folkestone - Lewes -:-
16:00Haringey - Hastings -:-
20:45Concord - Carshalton -:-
ANGLIE: Premier League 2
13:00OdloženoCrystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-ANGLIE: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Crewe U21 -:-14:00Charlton U21 - Bournemouth U21 -:-
ANGLIE: Premier League U18
12:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 -:-ANGOLA: Girabola League
15:00CD Lunda Sul - Bravos do Maquis -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:00Rosario - Barracas Central 1:201:00Instituto - Argentinos Jrs 1:2
22:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:-
22:00Tigre - Belgrano -:-
00:30Huracan - River Plate -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
19:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:-23:05Agropecuario - Quilmes -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
01:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. 0:022:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-19:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
00:00Belgrano Ž - Gimnasia L.P. Ž 2:015:00San Lorenzo Ž - Independiente Ž -:-
19:00Boca Juniors Ž - Platense Ž -:-
ARMÉNIE: 1. liga
12:00FC Gandzasar - Lernayin Artsakh -:-12:00Nikarm - Ararat 2 -:-
AUSTRÁLIE: A-League
09:45Adelaide United - Western United -:-AUSTRÁLIE: A-League ženy
90+'Adelaide Ž - Newcastle Ž 0:7ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League
13:30Gabala - Neftci Baku -:-16:00Kapaz - Karabach -:-
ÁZERBÁJDŽÁN: I Liqa
12:00Zaqatala - Moik Baku -:-13:00Imisli FK - Shamakhi -:-
BANGLADÉŠ: Premier League
10:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police -:-10:15Mohammedan - Fortis -:-
10:15Sheikh Jamal - Sheikh Russel -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o Konferenční ligu
20:45Gent - St. Lutych -:-BELGIE: Challenger Pro League
20:00Beerschot VA - Genk U23 -:-20:00Club Bruggy U23 - Dender -:-
BELGIE: Pro League U21
20:00St. Truiden U21 - RFC Liege U21 -:-BELGIE: Super League ženy - Část poražených
20:30Femina Woluwe Ž - Waregem Ž -:-BELGIE: Super League ženy - Část vítězů
20:30Genk Ž - RSC Anderlecht Ž -:-BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
15:00Dnepr Mogilev - Arsenal Dzyarzhynsk -:-17:00Dynamo Brest - Smorgon -:-
BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura
01:00Blooming - Aurora 1:000:00OdloženoSanta Cruz - The Strongest -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:00Igman K. - Sloga Doboj -:-16:00Tuzla City - Sarajevo -:-
20:00Željezničar - Velež Mostar -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Masitoaka - Orapa United -:-15:00Nico United - Jwaneng Galaxy -:-
15:00Tafic FC - Holy Ghost -:-
BRAZÍLIE: Amapaense
00:00Sao Paulo AP - Trem 1:3BRAZÍLIE: Amazonense - 2. fáze - Play Off
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRAZÍLIE: Mineiro - 5.-8. místo
00:30Athletic Club - Pouso Alegre 3:0BRAZÍLIE: Paraense - Play Off
00:00Tuna Luso - Remo 1:2BRAZÍLIE: Paulista - Play Off
01:35Palmeiras - Novorizontino 1:0BRAZÍLIE: Catarinense U20
19:00Hercilio Luz U20 - Avai U20 -:-BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
19:00Operario U20 - Prudentopolis U20 -:-19:30Cianorte U20 - Arapongas U20 -:-
19:30Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-
19:30Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
20:00Ferroviaria Ž - Cruzeiro Ž -:-22:00Atletico-MG Ž - Flamengo Ž -:-
23:00Fluminense Ž - Sao Paulo Ž -:-
23:00Santos Ž - Bragantino Ž -:-
BULHARSKO: Parva liga
13:00Pirin Blagoevgrad - Etar -:-15:30Arda - Krumovgrad -:-
18:00Levski - Slavia Sofia -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
15:45Foullah Edifice - Aiglons -:-ČESKO: ČFL - Skupina A
10:15Admira Praha - Vltavín -:-10:30České Budějovice B - Králův Dvůr -:-
15:00Hostouň - Povltavská FA -:-
16:30Domažlice - Viktoria Plzeň B -:-
18:00Písek - Dukla Praha B -:-
ČESKO: ČFL - Skupina B
10:30Kolín - Jablonec B -:-15:00Baník Most-Souš - Mladá Boleslav B -:-
16:00Velvary - Teplice B -:-
16:30Živanice - Hradec Králové B -:-
18:00Ústí n. L. - Chlumec n. C. -:-
ČESKO: MSFL
15:00Blansko - Start Brno -:-15:00Hodonín - Zlínsko -:-
15:00Uherský Brod - Zlín B -:-
15:30FK Frýdek-Místek - Karviná B -:-
17:00Hranice - Bohunice -:-
ČESKO: Divize A
14:00Mariánské Lázně - Český Krumlov -:-16:30Klatovy - Petřín Plzeň -:-
ČESKO: Divize B
10:00Březová - Hřebeč -:-10:15Brandýs n. L. - Louny -:-
10:15Meteor Praha - Slaný -:-
10:15Neratovice - Chomutov -:-
10:15Újezd Praha - Štětí -:-
14:00Český Brod - Ostrov -:-
ČESKO: Divize C
10:30Dobrovice - Čáslav -:-10:30Spoje Praha - Velké Hamry -:-
16:00Hlinsko - Turnov -:-
ČESKO: Divize D
11:00Ždírec n.D. - Velká Bíteš -:-15:00Lanžhot - Žďár n. Sázavou -:-
15:00Líšeň B - Velké Meziříčí -:-
15:00Polná - Pelhřimov -:-
ČESKO: Divize E
10:30Slavičín - Baťov -:-15:00Holešov - Vsetín -:-
15:00Přerov - Nový Jičín -:-
15:00Skaštice - HFK Olomouc -:-
ČESKO: Divize F
10:15Vratimov - Havířov -:-14:00Břidličná - Valašské Meziříčí -:-
ČESKO: Jihočeský KP
10:15Mirovice - Třeboň -:-15:00Hluboká n. V. - Třebětice -:-
15:00Olešník - Malše Roudné -:-
ČESKO: Jihomoravský KP
10:15Kuřim - Krumvíř -:-10:30Svratka Brno - Bystrc -:-
11:00Moravská Slavia - Ráječko -:-
15:00Mutěnice - Bosonohy -:-
15:30Boskovice - Letovice - Rajhradice -:-
15:30Kunštát - Ratíškovice -:-
15:30Sparta Brno - Lednice -:-
ČESKO: Moravskoslezský KP
13:00Dolní Datyně - Kravaře -:-13:00Kobeřice - Český Těšín -:-
15:00Orlová - Háj ve Slezsku -:-
ČESKO: Plzeňský KP
10:15Petřín Plzeň B - Lhota Plzeň -:-11:30Kaznějov - Horní Bříza -:-
15:00Plzeň - Černice - Rapid Plzeň -:-
ČESKO: Pražský přebor
10:15Braník - Dukla JM -:-10:15Podolí Praha - ČAFC Praha -:-
10:30Tempo Praha - Přední Kopanina -:-
10:30Uhříněves - Královice -:-
12:30Vyšehrad - Kolovraty -:-
15:00Motorlet B - Střešovice -:-
15:30Dolní Chabry - Zličín -:-
15:30Žižkov B - Třeboradice -:-
ČESKO: Středočeský KP
10:15Doksy - Libiš -:-14:00Poříčí n. S. - Dobříš -:-
15:00Mnichovohradišťský SK - Tuchlovice -:-
ČESKO: Ústecký KP
10:15Modlany - Krupka -:-10:30Litoměřicko - Vilémov -:-
10:30Srbice - Neštěmice -:-
11:00Žatec - Brná -:-
13:00Proboštov - Oldřichov -:-
14:00Jílové - Ledvice -:-
ČESKO: Zlínský KP
15:00Napajedla - Kvasice -:-ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
10:00Slovan Liberec U19 - Zlín U19 -:-ČESKO: 2. liga ženy
14:00Líšeň Ž - Teplice Ž -:-ČÍNA: Superliga
12:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou -:-ČÍNA: Superliga ženy
PoločasShaanxi Changan Ž - Yongchuan Chashan Ž 0:0DÁNSKO: Pohár
16:30Nordsjaelland - Aarhus -:-19:00Silkeborg - Fredericia -:-
DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Baráž o udržení
14:00B93 Ž - Aalborg Ž -:-DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Skupina o titul
15:00Koge Ž - KoldingQ Ž -:-DŽIBUTSKO: Division 1
21:00Dikhil - ASAS -:-19:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-
21:00Port - CF GR/SIAF -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
01:00LDU Quito - Imbabura 5:0ESTONSKO: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Tallinna Kalev -:-ESTONSKO: Meistriliiga ženy
13:00Saku Sporting Ž - Tabasalu Ž -:-13:00Viimsi JK Ž - Tallina Kalev Ž -:-
16:00Flora Ž - FC Ararat Ž -:-
18:00Tammeka Tartu Ž - Polva Lootos Ž -:-
ETIOPIE: Premier League
14:00Adama City - St. George -:-17:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
FRANCIE: National
19:30Dijon - Nimes -:-19:30Chateauroux - Martigues -:-
19:30Cholet - Red Star -:-
19:30Le Mans - Epinal -:-
19:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANCIE: Division 1 ženy
21:00Paris FC Ž - Montpellier Ž -:-GRUZIE: Erovnuli Liga
16:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-17:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
18:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
GRUZIE: Erovnuli Liga 2
16:00Loco. Tbilisi - Shturmi -:-CHILE: Primera División
00:30O'Higgins - Deportes Iquique 0:300:30Cobresal - Palestino -:-
CHILE: Primera B
22:00San Felipe - Limache -:-CHILE: Segunda Division
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino 4:0CHORVATSKO: HNL
15:50Istra 1961 - Lok. Záhřeb -:-18:00Slaven Belupo - Osijek -:-
CHORVATSKO: Prva NL
13:45Cibalia - Zrinski Osječko -:-15:30Solin - Jarun -:-
CHORVATSKO: Druga NL
15:30Bjelovar - Grobničan -:-15:30Dragovoljac - Dugo Selo -:-
15:30Kustosija - Jadran LP -:-
15:30Opatija - Zdralovi -:-
18:00Karlovac - Hrvace -:-
CHORVATSKO: 1. HNL ženy
13:00Hajduk Split Ž - Dinamo Maksimir Ž -:-INDIE: I-League 2
11:30Kenkre - Bengaluru Utd -:-11:30SC Bengaluru - United SC -:-
INDONÉSIE: Liga 1
14:30Barito Putera - PSIS Semarang -:-14:30Madura United - PSS Sleman -:-
14:30PSM Makassar - Borneo -:-
IRSKO: Premier Division
20:45Derry City - Galway -:-20:45Drogheda - St. Patricks -:-
20:45Shamrock Rovers - Bohemians -:-
20:45Shelbourne - Dundalk -:-
20:45Waterford - Sligo Rovers -:-
IRSKO: Division 1
20:45Bray - Cobh Ramblers -:-20:45Cork City - Athlone -:-
20:45Kerry - Wexford -:-
20:45Longford - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Finn Harps -:-
ISLAND: Ligový pohár ženy - Play Off
14:00Valur Ž - Breidablik Ž -:-ITÁLIE: Serie D - Skupina C
14:30Campodarsego - Union Clodiense -:-15:30Bolzano - Este -:-
ITÁLIE: Primavera 2
14:30Salernitana U19 - Monopoli U19 -:-14:30Spal U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Brescia U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:30Cittadella U19 - Udinese U19 -:-
ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o titul
18:30Inter Ž - AS Řím Ž -:-ITÁLIE: Serie B ženy
14:30Cesena Ž - Lazio Ž -:-IZRAEL: Leumit Liga
14:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-14:00Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias -:-
14:00H. Kfar Saba - Nes Tziona -:-
14:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm -:-
14:00Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
IZRAEL: Liga Alef Sever
11:35Ironi Nesher - H. Raanana -:-12:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem -:-
12:00M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
12:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira -:-
IZRAEL: Liga Alef Jih
11:00Ironi Modiin - Nordia Jerusalem -:-11:40SC Dimona - H. Bikat Hayarden -:-
11:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne -:-
12:30H. Bnei Lod - H. Herzliya -:-
12:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek -:-
JAPONSKO: J1 League
11:00Verdy - Kyoto -:-JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 17 let ženy - Finálová skupina
00:30Ekvádor U17 Ž - Paraguay U17 Ž 1:0JIŽNÍ KOREA: WK League ženy
PoločasBoeun Sangmu Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 0:011:00Hwacheon Ž - Sejong Sportstoto Ž -:-
11:00Soul Ž - Gyeongju Ž -:-
11:00Suwon FC Ž - Changnyeong Ž -:-
JORDÁNSKO: Premier League
20:30Al Salt - Sahab -:-KAMERUN: Elite Two - Skupina o titul
13:30Dragon de Yaounde - Eding Sport -:-15:30Tonnerre - Aigle Moungo -:-
KATAR: QSL
19:30Shamal - Al Ahli Doha -:-19:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:-KONGO: Ligue 1
15:00CARA Brazzaville - Cheminots -:-15:00Leopard - AS BNG -:-
15:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-
18:00Juk - Nathalys -:-
KUVAJT: Premier League - Skupina o titul
19:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-KYPR: Cyta Championship - Skupina o udržení
18:00Apollon - Zakakiou -:-18:00Doxa - Othellos Athienou -:-
KYRGYZSTÁN: Premier Liga
21'Aldier - Kara Balta 0:010:30Abdish-Ata - Alay Osh -:-
LIBANON: Premier League - Část poražených
13:15Tadamon - Tripoli -:-LITVA: A Lyga
18:00Banga - Dziugas Telsiai -:-LITVA: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-17:00Kauno Zalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
17:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
15:00Jelgava - Metta/LU -:-LOTYŠSKO: 1. liga ženy
13:00Rigas Ž - Iecava Ž -:-15:00Riga FC Ž - FK Olaine Ž -:-
MACAO: Elite League
12:00Gala L. - University of Macau -:-14:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAĎARSKO: OTP Bank Liga
20:00Puskas Akademie - Fehérvár FC -:-MAROKO: Coupe du Trone
23:00Maghreb Fez - Tanger 3:2pen23:00Marrákéš - Agadir 1:2
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
MAURITÁNIE: Ligue 1
23:30Ksar - Entou 1:101:30Garde Nationale - Nouakchott King's 1:3
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-
MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Venados 3:404:05Dorados - Atlante 0:3
MEXIKO: Liga Premier Serie A
17:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEXIKO: Liga Premier Serie B
19:00Dongu - Caja Oblatos -:-00:00Poza Rica - Ayense -:-
MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura
16:00Club America U23 - Atl. San Luis U23 -:-17:00Mazatlan FC U23 - Tijuana U23 -:-
MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura
04:00Monterrey Ž - Tijuana Ž 3:122:45Cruz Azul Ž - Club America Ž -:-
00:00Queretaro Ž - Necaxa Ž -:-
MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o udržení
14:00Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri -:-MONGOLSKO: Premier League
13:15Bavarians - Khovd -:-NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
13:00Hertha II - Lok. Lipsko -:-NĚMECKO: Oberliga Brémy
13:00BTS Neustadt - Geestemunde -:-NIZOZEMSKO: Eerste Divisie
20:00Breda - Maastricht -:-20:00De Graafschap - Jong AZ -:-
20:00Den Bosch - Dordrecht -:-
20:00Den Haag - Groningen -:-
20:00Eindhoven - Cambuur -:-
20:00FC Emmen - Jong Ajax -:-
20:00Helmond - Willem II -:-
20:00Telstar - Jong Utrecht -:-
20:00Venlo - Oss -:-
NIZOZEMSKO: Derde Divisie
19:00Kloetinge - Hoek -:-PERU: Liga 1 - Apertura
02:00A. Lima - Los Chankas 3:0PERU: Liga ženy
16:30UNSAAC Ž - Dep. Municipal Ž -:-POLSKO: III Liga - Skupina I
12:00Jagiellonia II - Skierniewice -:-19:26Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
POLSKO: III Liga - Skupina II
12:00Pogon Štětín II - Blekitni Stargard -:-14:00Solec Kujawski - Swit Skolwin -:-
15:30Luzino - Notec Czarnkow -:-
POLSKO: III Liga - Skupina III
13:00Górnik Zabrze II - Kluczbork -:-16:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
POLSKO: III Liga - Skupina IV
15:30Ostrowiec - Sokol Sieniawa -:-POLSKO: Juniorská liga
12:00Cracovia U19 - Arka U19 -:-PORTUGALSKO: Liga Portugal
16:30Gil Vicente - Famalicao -:-19:00Benfica - Chaves -:-
21:30Estrela - Sporting -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
12:00Os Belenenses - Feirense -:-15:00Paços Ferreira - Oliveirense -:-
16:30Tondela - Vilaverdense -:-
PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal - sk. A
16:00CDC Montalegre - Limianos -:-PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal - sk. C
16:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o udržení
11:30Leixoes U23 - Academico Viseu U23 -:-PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o titul
12:00Farense U19 - Guimaraes U19 -:-RAKOUSKO: Bundesliga - Skupina o udržení
19:30Austria Vídeň - BW Linz -:-RAKOUSKO: 2. Liga
18:10Leoben - Kapfenberg -:-18:10St. Polten - Amstetten -:-
20:30Ried - Grazer AK -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Východ
19:00Drassburg - Neusiedl -:-19:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
19:30Ardagger - Wiener -:-
19:30Kremser - SV Oberwart -:-
19:30Traiskirchen - SK Rapid (Am) -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální
19:00Bad Gleichenberg - Voitsberg -:-19:00Gleisdorf - Wolfsberg (Am) -:-
19:00LASK (Am) - Vocklamarkt -:-
19:00SPG Wels - Deutschlandsberger -:-
19:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Allerheiligen -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Západ
18:00Motz/Silz - SC Imst -:-18:30Saalfelden - Wolfurt -:-
19:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
RAKOUSKO: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-19:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
19:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Halbturn -:-
20:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
RAKOUSKO: Dolní Rakousy
19:30Ortmann - Schrems -:-19:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
19:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
20:00Wiener Neustadt - Korneuburg -:-
RAKOUSKO: Horní Rakousy
18:00Perg - Edelweiss -:-19:00Oedt - Leonfelden -:-
19:00Schallerbach - Micheldorf -:-
RAKOUSKO: Salcbursko
18:00Grodig - UFC Siezenheim -:-18:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
19:00Adnet - Golling -:-
19:00Burmoos - UFC Hallein -:-
19:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
19:00Puch - Union Henndorf -:-
19:30Kuchl - Strasswalchen -:-
RAKOUSKO: Štýrsko
19:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-19:00Lafnitz (Am) - Furstenfeld -:-
19:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
19:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
19:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
RAKOUSKO: Tyrolsko
19:00Fugen - Vols -:-19:00Tirol (Am) - SC Kundl -:-
19:30Kitzbuhel - FC Volders -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul
19:30Sepsi - CFR Kluž -:-RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení
16:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - Skupina o udržení
14:00Aerostar - Brodoc -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - Skupina o udržení
14:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - Skupina o postup
14:00Calarasi - Agricola Borcea -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o postup
14:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-14:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o udržení
14:00FC Pucioasa - Paulesti -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o udržení
14:00Odorheiu - SR Brasov -:-14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - Skupina o postup
14:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-16:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - Skupina o udržení
14:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-14:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o postup
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o udržení
14:00CS U Craiova 2 - Turceni -:-14:00Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2 -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o udržení
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o postup
14:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o udržení
14:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-14:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o postup
14:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o udržení
14:00Baile Felix - Baia Mare -:-14:00Sanatatea Cluj - Satu Mare -:-
RUSKO: Premier Liga
17:30Dyn. Moskva - FK Rostov -:-RUSKO: Juniorská liga
09:00Ural U19 - CSKA Moskva U19 -:-11:00Din. Moskva U19 - Fakel Voronezh U19 -:-
11:00Pari NN U19 - FK Rostov U19 -:-
13:00Chertanovo M. U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Samara U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
15:00Konoplev Academy U19 - Str. Moskva U19 -:-
15:00Sochi U19 - Kazaň U19 -:-
15:00Sp. Moskva U19 - Lok. Moskva U19 -:-
15:00Zenit U19 - Akhmat U19 -:-
17:00Baltika U19 - Krasnodar U19 -:-
RWANDA: Premier League
14:00Amagaju - Marines -:-SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
20:00Al Akhdoud - Al Raed -:-20:00Al Ettifaq - Al Ahli SC -:-
20:00Al Ittihad - Al Feiha -:-
20:00Al Taawon - Al Hazem -:-
20:00Damac - Al Khaleej -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1
19:30Al Adalah - Al Taraji -:-19:45Al-Faysaly - Al Kholood -:-
19:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
20:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
20:00Al Jabalain - Ohod -:-
SEVERNÍ IRSKO: Pohár
20:45Glentoran - Linfield -:-SIERRA LEONE: Premier League
17:15OdloženoSLIFA - Bhantal -:-17:15OdloženoWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SKOTSKO: Championship
20:45Ayr - Airdrieonians -:-SLOVENSKO: Niké liga - Skupina o titul
17:30Ružomberok - Dun. Streda -:-SLOVENSKO: 2. liga
10:30Slovan Bratislava B - Prešov -:-12:00Trebišov - Petržalka -:-
15:00Púchov - Dolný Kubín -:-
17:00Pohronie - Komárno -:-
SLOVENSKO: 3. Liga - Západ
12:00Rača - Podkonice -:-15:00Malacky - Sereď -:-
15:00Zvolen - Nové Mesto n. V. -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Západ
15:00Hurbanovo - Pata -:-15:00LR Crystal - Kozárovce -:-
SLOVINSKO: Prva Liga
15:00Rogaska - Bravo -:-17:30Maribor - Radomlje -:-
20:15Domžale - Mura -:-
SLOVINSKO: 2. SNL
15:00Ilirija - Triglav -:-15:30Jadran Dekani - Tabor Sežana -:-
18:30NK Krka - Fuzinar -:-
18:30Rudar - Tolmin -:-
SLOVINSKO: 3. SNL - Západ
19:00Sencur - Ljubljana Svoboda -:-SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy
15:30Olimpija Ž - Radomlje Ž -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League
19:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-19:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
SRBSKO: Super Liga
14:00Čukarički - Novi Pazar -:-16:00Radnik - Vojvodina -:-
18:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00TSC - Voždovac -:-
SRBSKO: Prva Liga
15:00Jedinstvo U. - Metalac -:-15:00Radnički Bělehrad - Sloboda -:-
19:00Dubocica - Mačva -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
16:00BASK - Zemun -:-SURINAM: SML
00:00Broki - PVV -:-SVĚT: Přátelské zápasy klubů
10:45HJK (Fin) - PK-35 (Fin) -:-12:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) -:-
12:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
13:00VPS (Fin) - Jaro (Fin) -:-
14:00ZrušenoIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
15:30Klubi 04 (Fin) - SalPa (Fin) -:-
16:00Ilves (Fin) - Oulu (Fin) -:-
16:00Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) -:-
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy
18:00Japonsko U16 Ž - Švédsko U16 Ž -:-18:15Francie U16 Ž - Mexiko U16 Ž -:-
SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy
13:00Trelleborg Ž (Swe) - Vittsjo Ž (Swe) -:-13:30IF Brommapojkarna Ž (Swe) - Gamla Upsala Ž (Swe) -:-
ŠPANĚLSKO: LaLiga2
20:30Burgos CF - Espanyol -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3
17:00Torina - Escobedo -:-17:30Laredo - Vimenor -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5
11:45UE Tona - Castelldefels -:-12:00Prat - Olot -:-
12:00Vilafranca - Grama -:-
16:00Rapitenca - Mollerussa -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6
11:30Castellonense - Castellon B -:-17:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7
12:00Tres Cantos - Parla -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11
17:00Felanitx - Santanyi -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
13:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13
12:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14
12:00Fuente de Cantos - Azuaga -:-12:30Olivenza - Jaraiz -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16
12:00Casalarreina - Alfaro -:-ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
14:00Vasalund - Karlbergs -:-16:00FBK Karlstad - Taby -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
13:00Lunds - Rosengard -:-14:00Torns - Torslanda -:-
15:00Falkenberg - Trollhättan -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
15:00Team TG - IFK Lulea -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors - Lidkoping -:-14:00Forward - Grebbestad -:-
14:00Gauthiod - Vanersborgs FK -:-
14:00Herrestads AIF - Kumla -:-
14:00Saffle SK - Stenungsunds -:-
16:00Kongahalla - Motala -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
13:00Viggbyholms - Osteraker IFK -:-14:00Enkoping - Gute -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
13:00IFK Karlshamn - IFK Hassleholm -:-13:00Osterlen - Nosaby -:-
15:00Kristianstad - Simrishamn -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
13:00Enskede - Nykopings -:-13:00Smedby - Sylvia -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
14:00Astrio - Tord -:-14:00Laholms - Ockero -:-
16:00Hittarp - Bergdalens IK -:-
19:00Varbergs GIF - Savedalen -:-
ŠVÝCARSKO: Challenge League
19:30Nyonnais - Sion -:-19:30Xamax - Schaffhausen -:-
20:15Bellinzona - Aarau -:-
TURKMENISTÁN: Yokary Liga
11:00Merw - Kopetdag Asgabat -:-12:00Sagadam - FC Asgabat -:-
UGANDA: Premier League
14:00Airtel Kitara - BUL -:-14:00Wakiso Giants - NEC FC -:-
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o postup
11:00FSC Mariupol - Prykarpattya -:-12:00Karpaty Lviv - Viktoria -:-
12:30Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk -:-
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o udržení
11:30Podillya Khmelnytskyi - Kremin -:-UKRAJINA: Druha Liga
12:00Chaika - Zvyagel -:-UKRAJINA: Liga U19
11:00Minaj U19 - Oleksandrija U19 -:-11:00Veres Rivne U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
11:00Zhytomyr U19 - Ch. Oděsa U19 -:-
12:00Obolon Kyjev U19 - Šachtar U19 -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:-20:00Penarol - Nacional -:-
URUGUAY: Copa Uruguay
00:30OdloženoRiver Plate - Defensor Sp. -:-USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-USA: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 2:300:00Chicago Fire II - Philadelphia II 2:1pen
01:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II 0:1
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity 2:100:00Lexington - Greenville -:-
USA: NISA
22:00OdloženoClub de Lyon - Capo -:-22:00OdloženoMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
USA: NWSL ženy
00:00Orlando Pride Ž - Chicago Ž -:-UZBEKISTÁN: Super League
15:00OKMK - Bunyodkor -:-15:15Qizilqum - Lok. Taškent -:-
UZBEKISTÁN: Pro Liga
11:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos 2:021:00Zamora - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-WALES: Cymru Premier - Skupina o titul
13:30Connah's Q. - Newtown -:-WALES: Cymru Premier - Skupina o udržení
13:30Barry - Penybont -:-13:30Colwyn Bay - Aberystwyth -:-
13:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
WALES: Cymru Jih
15:00Baglan Dragons - Llantwit Major -:-15:00Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:30Afan Lido - Abergavenny Town -:-
15:30Ammanford - Caerau Ely -:-
15:30Llanelli - Pontardawe -:-
15:30Trefelin - Goytre Utd -:-
20:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-
WALES: Cymru Sever
15:30Buckley - Guilsfield -:-15:30Gresford - Ruthin -:-
15:30Llandudno - Holywell -:-
15:30Llanidloes - Chirk AAA FC -:-
15:30Mold Alexandra - Caersws -:-
15:30Porthmadog - Airbus -:-
20:30Prestatyn - Flint -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Highlanders - Simba Bhora -:-14:00Hwange - Bulawayo Chiefs -:-
14:00Yadah - Dynamos -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.