OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Kurzy

AUSTRÁLIE: A-League

09:35Perth Glory - Western United 0:2 [ 2.57 | 3.42 | 2.62 ]
12:10WS Wanderers - Melbourne Victory 2:1 [ 2.38 | 3.59 | 2.74 ]

AUSTRÁLIE: NPL ACT

11:00Gungahlin - Tigers FC 1:0 [ 1.45 | 4.84 | 5.61 ]
12:15Canberra FC - Canberra Olympic 2:1 [ 2.26 | 3.92 | 2.59 ]

AUSTRÁLIE: NPL Western Australia

13:00Sorrento - Balcatta 2:2 [ 2.38 | 3.61 | 2.47 ]
13:30Bayswater City - Joondalup 1:1 [ 2.07 | 3.51 | 2.99 ]
13:30Cockburn City - Gwelup Croatia SC 1:0 [ 3.06 | 3.59 | 2.01 ]
13:30Floreat Athena - Perth Glory U21 2:0 [ 1.80 | 3.69 | 3.60 ]
13:30Inglewood - Rockingham City 2:1 [ 1.29 | 5.29 | 6.97 ]
13:30Perth SC - Armadale 2:3 [ 1.77 | 3.94 | 3.51 ]

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

16:30OdloženoFC Minsk - Slavia Mozyr -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.84 ]
18:30OdloženoDynamo Brest - Slutsk -:-

BĚLORUSKO: Division 2 - Skupina B

18:00Viktoria Mar. Gorka - Petrikov 2:3 [ 5.02 | 4.50 | 1.45 ]

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

17:00Sarajevo - Tuzla City 1:0 [ 1.44 | 3.80 | 6.43 ]
17:30Krupa - Olimpic Sarajevo 1:0 [ 1.83 | 3.04 | 4.31 ]
17:30Sloboda - Mladost DK 3:0 [ 1.59 | 3.47 | 5.22 ]
19:00Zrinjski - Radnik Bijeljina 0:0 [ 1.51 | 3.50 | 6.16 ]

BRAZÍLIE: Série A

00:15Athletico-PR - Goias -:- [ 1.23 | 6.11 | 12.60 ]
00:15Atletico-MG - Corinthians -:- [ 1.97 | 3.27 | 4.00 ]
00:15Bragantino - Botafogo RJ -:- [ 1.69 | 3.67 | 5.08 ]

BRAZÍLIE: Série B

00:15Botafogo SP - Confianca 2:0 [ 2.37 | 2.79 | 3.29 ]
00:15Brazil de Pelotas - Ponte Preta 1:1 [ 5.20 | 3.09 | 1.78 ]
00:15Sampaio Correa - Juventude 0:1 [ 3.02 | 2.85 | 2.48 ]
01:30Guarani - Cruzeiro 2:3 [ 3.41 | 2.97 | 2.21 ]
01:30Parana - Avai 1:0 [ 3.18 | 2.72 | 2.49 ]
02:30America MG - Cuiaba Esporte 0:1 [ 2.03 | 3.01 | 3.93 ]
02:30Figueirense - Vitoria 0:0 [ 2.82 | 2.81 | 2.66 ]
02:30Nautico - Operario 0:0 [ 2.31 | 3.04 | 3.11 ]
21:30OdloženoChapecoense - CSA -:-
22:00CRB - Oeste -:- [ 1.94 | 2.99 | 4.42 ]

BRAZÍLIE: Campeonato Brasiliense - Play Off

15:30Taguatinga Esporte - Bosque Formosa 0:1
16:00Capital - Real Brasilia 1:1
20:30Luziania - Brasiliense -:-
20:30Sobradinho - Gama -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paraibano - Play Off

21:00Campinense - Treze -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 2. fáze

01:15Santa Cruz de Natal - ABC 1:5

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano - 2. fáze

01:15Frei Paulistano - Sergipe 0:1

ČÍNA: Superliga

12:00Shanghai SIPG - Wuhan Zall 2:1 [ 1.48 | 4.13 | 6.51 ]
14:00Beijing Guoan - Hebei 3:1 [ 1.56 | 3.93 | 5.59 ]

ESTONSKO: Pohár

18:00JK Poseidon - Kose -:-
18:00Jogeva - Hell Hun 1:1
18:00Raplamaa - JK Jalgpallihaigla -:-
18:00Tallinna Kalev - Nomme Utd 6:3 [ 1.56 | 4.00 | 4.65 ]
18:00Vandra Vaprus - Flora U21 -:- [ 4.49 | 3.80 | 1.60 ]
18:00Vastseliina Tannem - Narva -:-
18:30Tartu Welco - Flora U19 -:-
19:45Rumori Calcio - Parnu Sadam -:-
20:00Kohvile - Tallinn Piraaja -:-

EVROPA: Liga mistrů - Play Off

21:00Atalanta - PSG -:- [ 3.45 | 3.74 | 2.14 ]

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

19:00HB Torshavn - Argir 11:0 [ 1.03 | 17.10 | 30.00 ]
PoločasRunavik - Vikingur 0:1 [ 1.88 | 3.51 | 3.48 ]
20:00OdloženoSkala Itrottarfelag - B36 Torshavn -:- [ 19.70 | 11.60 | 1.06 ]

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30JBK - GBK Kokkola 3:2 [ 2.64 | 3.49 | 2.29 ]

GRUZIE: Erovnuli Liga

19:00Telavi - Din. Tbilisi 0:0 [ 3.73 | 3.20 | 1.93 ]

GRUZIE: Erovnuli Liga 2

13:00ZrušenoDusheti - Gagra -:-
13:00ZrušenoRustavi - Bolnisi -:-
13:00ZrušenoSamgurali - Shukura -:-
13:00ZrušenoShevardeni Tbilisi - Georgia -:-
13:00ZrušenoZugdidi - Merani Martvili -:-
15:30Gagra - Samgurali 0:1
15:30Merani Martvili - Georgia 0:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

22:00OdloženoAntigua - Sanarate -:-
22:00OdloženoGuastatoya - Iztapa -:-
22:00OdloženoMunicipal - Santa Lucia -:-
22:00OdloženoXelaju - Coban Imperial -:-

INDONÉSIE: Liga 1

15:30OdloženoPersiraja Aceh - Persija Jakarta -:-

INDONÉSIE: Liga 2

08:00OdloženoBiak Numfor - Persis Solo -:-
10:30OdloženoPutra Sinar Giri - Kalteng Putra -:-
13:30OdloženoPersijap Jepara - Mitra Kukar -:-
13:30OdloženoPSCS Cilacap - Balikpapan -:-

ISLAND: Pohár ženy

20:00OdloženoSelfoss Ž - Valur Ž -:-
20:00OdloženoThor/KA Ž - Haukar Ž -:-

ITÁLIE: Serie B - Play Off

21:00Pordenone - Frosinone -:- [ 3.32 | 2.98 | 2.33 ]

IZRAEL: Toto Cup

18:45H. Haifa - Kiryat Shmona 2:2 [ 2.22 | 3.06 | 3.07 ]
19:00Sakhnin - M. Haifa 1:0 [ 7.46 | 4.30 | 1.34 ]

JAPONSKO: J2 League

12:00Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi 2:1 [ 1.61 | 3.90 | 5.11 ]
12:00Avispa Fukuoka - Verdy 1:3 [ 2.45 | 2.94 | 2.99 ]
12:00Ehime - Yamagata 0:1 [ 2.78 | 2.98 | 2.56 ]
12:00Chiba - Yamaga 3:0 [ 3.30 | 2.91 | 2.30 ]
12:00Kitakyushu - Kanazawa 2:1 [ 3.53 | 3.31 | 2.02 ]
12:00Kyoto - Mito 2:2 [ 2.47 | 3.16 | 2.75 ]
12:00Omiya Ardija - Iwata 2:2 [ 2.72 | 2.99 | 2.61 ]
12:00Ryukyu - Kofu 1:2 [ 2.07 | 3.33 | 3.37 ]
12:00V-Varen Nagasaki - Kusatsu 3:1 [ 1.74 | 3.45 | 4.74 ]
12:30Machida - Tokushima 0:1 [ 3.96 | 3.20 | 1.95 ]
12:30Tochigi - Okayama 2:1 [ 3.08 | 2.59 | 2.68 ]

JAPONSKO: YBC Levain Cup

12:00OdloženoHirošima - Sagan Tosu -:- [ 1.58 | 3.64 | 6.00 ]
12:00Kashiwa - Oita 3:1 [ 1.82 | 3.50 | 4.15 ]
12:00Nagoya - Kawasaki 2:2 [ 3.62 | 3.24 | 2.02 ]
12:00Sapporo - Yokohama 1:1 [ 1.69 | 3.79 | 4.56 ]
12:00Shimizu - Kashima 2:3 [ 4.02 | 3.74 | 1.78 ]
12:00Vegalta Sendai - C-Osaka 0:3 [ 4.10 | 3.43 | 1.85 ]
12:30Shonan - G-Osaka 1:2 [ 2.65 | 3.45 | 2.40 ]

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

18:00Kaizer - Bidvest Wits 1:1 [ 2.69 | 2.75 | 2.72 ]

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

15:00Ajax Cape Town - Richards Bay 1:0
15:00Mbombela - Cape Umoya United 0:0
15:00Pretoria U. - Real Kings 1:1
15:00TS Galaxy - Steenberg United 0:0
15:00TS Sporting - Swallows 0:0

KATAR: 2. liga

18:15OdloženoAl-Kharitiyath - Al Markhiya -:-
18:15OdloženoShamal - Al Muaidar -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

13:00OdloženoTobol - Ordabasy -:-
15:00OdloženoKaspij Aktau - Kaisar -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

22:00OdloženoAguilas - Bucaramanga -:-
22:00OdloženoAmerica De Cali - Santa Fe -:-
22:00OdloženoAtl. Nacional - Ind. Medellin -:-
22:00OdloženoCucuta - La Equidad -:-
22:00OdloženoEnvigado - Pasto -:-
22:00OdloženoJunior - Tolima -:-
22:00OdloženoMillonarios - Dep. Cali -:-
22:00OdloženoPatriotas - Once Caldas -:-
22:00OdloženoPereira - Chico -:-
22:00OdloženoPetrolera - Jaguares de Cordoba -:-

LITVA: A Lyga

18:00Suduva - Zalgiris 2:0 [ 2.82 | 3.26 | 2.36 ]

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

17:00Jelgava - RFS 0:4 [ 5.74 | 4.19 | 1.44 ]
17:00Spartaks - Valmiera 2:3 [ 2.04 | 3.37 | 3.15 ]
19:00FK Liepaja - Ventspils 1:1 [ 2.27 | 3.25 | 2.82 ]

MAĎARSKO: NB III - Východ

17:30Balassagyarmat - Hatvan 1:1
17:30Cegledi - Gyongyosi 2:0
17:30Eger SE - BVSC-Zugló 0:2
17:30Kisvarda II - Jaszberenyi 1:3
17:30Sajobabony - DVTK II 0:0
17:30SBTC - Putnok 2:0
17:30Senyo Carnifex - Mezokovesd II 5:0
17:30Tiszafuredi - Tallya 4:1
17:30Tiszaujvaros - Debrecen II 3:1
19:00Duna Aszfalt - Fuzesgyarmati SK -:-

MAĎARSKO: NB III - Střed

17:30Dabas-Gyon - Dunaújváros PASE 2:1
17:30ESMTK Budapest - Szegedi 3:0
17:30Ferencvaros II - Ujpest II 2:1
17:30Hodmezovasarhely FC - Ivancsa 2:4
17:30Korosladany MSK - FC Dabas 1:1
17:30Kozarmisleny - Majosi 1:1
17:30Szekszardi UFC - Rakosmenti KSK 0:1
17:30Taksony - Monori 2:2
17:30Vác - Honved II 0:0
19:00Kecskemeti - Paks II -:-

MAĎARSKO: NB III - Západ

16:00Elore - Mosonmagyarovari TE 0:1
17:30Balatonfuredi - MOL Fehérvár II 0:1
17:30Erdi - Zalaegerszegi II 5:0
17:30III. Keruleti TVE - Szabadkikoto 1:0
17:30Komaromi VSE - Gardony Varosi 3:1
17:30Nagyatadi - Menfocsanak 1:1
17:30Puskas Akademie II - Nagykanizsa FC 1:4
17:30SC Šoproň - Lipot 1:1
17:30Tatabanya - Papai Perutz 1:3
17:30Veszprem - Bicskei 2:0

MAROKO: Botola Pro

23:00OdloženoFUS Rabat - Raja Beni Mellal -:-
23:00Safi - Moghreb Tetouan 0:0

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Necaxa - Mazatlan FC 1:0 [ 1.95 | 3.40 | 3.66 ]
02:00Pachuca - Leon 0:1 [ 2.69 | 3.21 | 2.48 ]
04:00Tigres - Puebla 2:1 [ 1.47 | 4.00 | 7.04 ]
00:00Queretaro - Cruz Azul -:- [ 4.06 | 3.34 | 1.88 ]

MONGOLSKO: Premier League

10:00Anduud City - Ulaanbaatar City 1:2
13:00Mazaalainuud - Sumida Gepro 1:0

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:30Diriangen - Juventus Managua -:- [ 1.40 | 4.17 | 8.31 ]

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

19:00Managua FC U20 - Chinandega U20 0:2
30'Diriangen U20 - Juventus Managua U20 0:0
22:00Ferretti U20 - Jalapa U20 -:-
00:00Esteli U20 - Real Madriz U20 -:-

NORSKO: Toppserien ženy

18:00RØA Ž - Vålerenga Ž 1:2 [ 7.65 | 5.10 | 1.28 ]

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Nacional Asuncion - Diaz 3:0 [ 1.81 | 3.29 | 4.01 ]
22:00River Plate - Guairena FC -:- [ 2.99 | 2.77 | 2.46 ]
00:3012 de Octubre - San Lorenzo -:- [ 2.67 | 3.23 | 2.38 ]

POLSKO: III Liga - Skupina III

17:00OdloženoLegnica 2 - Polonia B. -:-
18:00Brzeg - Nysa 7:1
18:00Gornik Z. 2 - Piast Zmigrod 1:3
18:00Polonia Swidnica - Kluczbork 1:2
18:00ROW Rybnik - Foto-Higiena Gac 1:1
86'Ruch - Warta Gorzow 2:0

POLSKO: III Liga - Skupina IV

16:00Stal Krasnik - Chelmianka Chelm 1:2
17:00Cracovia 2 - Ostrowiec 1:2
17:00LKS Lagow - Hetman Zamosc 2:1
17:00OdloženoOrleta Radzyn - Wolka Pelkinska -:-
17:00OdloženoSiarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ -:-
17:00OdloženoSokol Sieniawa - Jutrzenka Giebultow -:-
18:00Sandomierz - Lewart Lubartow 4:0
18:00OdloženoS. Wola - Biala Podlaska -:-
18:00Wiazownica - Wisloka Debica 2:3
18:00Wisla Pulawy - Korona 2 3:2

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

18:00Dornbirner S. - Hohenems 1:1
18:30Bregenz - A. Lustenau (Am) 3:0
18:30RW Rankweil - Rotenberg -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - Baráž o udržení

17:30Mioveni - Chindia Targoviste 1:1 [ 2.94 | 3.00 | 2.35 ]

RUSKO: FNL

13:30Tomsk - Sp. Moskva 2 1:2 [ 2.08 | 3.00 | 3.44 ]
15:30Omsk - Chertanovo M. 1:2 [ 2.58 | 2.98 | 2.63 ]
16:00Orenburg - Alania Vladikavkaz 2:0 [ 1.46 | 3.90 | 5.96 ]
17:00Bryansk - Nizhny Novgorod 1:0 [ 3.45 | 2.95 | 2.10 ]
17:00Neftekhimik - Yenisey 2:0 [ 2.33 | 2.92 | 3.01 ]
17:00Samara - SKA Khabarovsk 2:0 [ 1.52 | 3.50 | 6.08 ]
17:00Tekstilshtik - FK Chayka 1:1 [ 2.96 | 2.87 | 2.40 ]
17:00Volgar-Astrakhan - Veles Moscow 1:2 [ 2.49 | 2.97 | 2.74 ]
17:30Jaroslavl - Krasnodar 2 0:0 [ 1.78 | 3.27 | 4.20 ]
18:00Voronezh - Baltika 0:1 [ 2.82 | 2.78 | 2.57 ]
18:30T. Moskva - Akron Togliatti 1:1 [ 1.44 | 3.92 | 6.16 ]

RUSKO: PFL - sk. 2

15:00Olimp-Dolgoprudny - Zenit Irkutsk 1:0
16:00Tver - Chita 4:2

RUSKO: PFL - sk. 4

10:00Orenburg 2 - Barnaul 0:4
10:00OdloženoZenit-Izhevsk - Kamaz -:-
12:00OdloženoNosta - FK Novosibirsk -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

17:55Al Jeel - Ohod 0:2
17:55Al Khaleej - Al Ansar 2:2
17:55Al Thuqbah - Al Qadisiya 0:1
18:05Al-Shoalah - Hottain 3:1
18:20Al-Taqadom - Al Najoom 1:1

SKOTSKO: Premiership

19:00OdloženoSt. Mirren - Celtic -:- [ 11.70 | 6.33 | 1.23 ]
20:45OdloženoAberdeen - Hamilton -:- [ 1.97 | 3.30 | 3.73 ]
15'Motherwell - Livingston 1:1 [ 2.44 | 3.16 | 2.96 ]
15'Rangers - St. Johnstone 0:0 [ 1.21 | 6.47 | 13.70 ]
15'Ross County - Kilmarnock 1:0 [ 3.12 | 3.10 | 2.37 ]

SLOVENSKO: Fortuna liga

19:00Pohronie - Dun. Streda 1:2 [ 5.45 | 4.17 | 1.57 ]
19:00Sereď - Senica 4:0 [ 2.34 | 3.30 | 3.00 ]
19:00Trenčín - Zlaté Moravce 1:1 [ 1.49 | 4.60 | 5.76 ]

SLOVENSKO: Pohár

17:00Oravská Jasenica - Belá 0:6

SLOVINSKO: 2. SNL

17:30Beltinci - Triglav 0:1
17:30Bilje - Radomlje 0:4
17:30Fuzinar - Brda 6:0
17:30Nafta - Krsko 2:0
17:30Primorje - Drava 2:0
17:30Smartno - Jadran Dekani 0:5
19:30Brezice - Dob -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

17:00Severní Makedonie U19 - Tikves 1:3

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

10:00Karviná (Cze) - GKS Jastrzebie (Pol) 2:0 [ 1.33 | 5.04 | 8.15 ]
10:00Termalica B-B. (Pol) - Cracovia (Pol) 3:1
10:45Liberec B (Cze) - Varnsdorf (Cze) 2:4 [ 7.95 | 5.53 | 1.31 ]
11:00Horn (Aut) - Sparta Praha (Cze) 0:4 [ 7.49 | 4.70 | 1.35 ]
11:00Red Star (Fra) - Lusitanos (Fra) 2:0
11:00Sturm Graz (Aut) - Bravo (Slo) 2:1
11:00Žižkov (Cze) - Jihlava (Cze) 3:2 [ 1.80 | 3.70 | 3.83 ]
14:00Karlsruhe (Ger) - Saarbrucken (Ger) 2:2 [ 1.60 | 4.00 | 4.72 ]
14:00Slavia Praha B (Cze) - Norimberk II (Ger) 2:1
14:30Jong Sparta Rotterdam (Ned) - Genk U21 (Bel) 7:2
15:00Union Berlín (Ger) - Wurzburger Kickers (Ger) 2:0 [ 1.50 | 4.50 | 5.05 ]
15:30Unterhaching (Ger) - Augsburg (Ger) 0:0 [ 5.05 | 4.50 | 1.50 ]
16:00ZrušenoMladá Boleslav (Cze) - Chrudim (Cze) -:- [ 1.19 | 6.83 | 12.70 ]
16:00Mönchengladbach (Ger) - Verl (Ger) 4:0 [ 1.08 | 11.00 | 14.30 ]
17:00Admira (Aut) - Ostrava (Cze) 2:1 [ 4.77 | 4.04 | 1.62 ]
17:00Altach (Aut) - Dortmund (Ger) 0:6 [ 12.80 | 10.00 | 1.10 ]
17:00Blansko (Cze) - Liberec (Cze) 1:1 [ 10.00 | 6.50 | 1.20 ]
17:00Guingamp (Fra) - Brest (Fra) 0:1 [ 4.07 | 3.50 | 1.80 ]
17:00Lech (Pol) - Offenbach (Ger) 1:1
17:00ZrušenoLKS Lodž (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:- [ 1.60 | 4.50 | 4.17 ]
17:00Rapid Vídeň (Aut) - Opava (Cze) 5:3 [ 1.43 | 4.62 | 6.35 ]
17:00St. Polten (Aut) - České Budějovice (Cze) 0:3 [ 4.53 | 4.11 | 1.64 ]
17:30Brno (Cze) - Líšeň (Cze) 2:3 [ 1.23 | 6.06 | 11.00 ]
18:00Avranches (Fra) - Le Havre (Fra) 5:4 [ 4.13 | 3.80 | 1.72 ]
18:00B.93 (Den) - AB Kodaň (Den) 3:0
18:00Les Herbiers (Fra) - Lorient II (Fra) 1:3
18:00Nea Salamis (Cyp) - Alki Oroklini (Cyp) 1:1 [ 1.45 | 4.00 | 6.79 ]
18:00Rennes (Fra) - St. Etienne (Fra) 3:0 [ 2.20 | 3.50 | 2.88 ]
18:00Sparta Praha (Cze) - Wolfsberger AC (Aut) 2:2 [ 1.51 | 4.42 | 5.45 ]
18:00Troyes (Fra) - Sedan (Fra) 3:1 [ 1.33 | 5.50 | 6.52 ]
18:00Vyšehrad (Cze) - Vltavín (Cze) -:- [ 1.45 | 4.50 | 5.71 ]
18:30Angers (Fra) - Le Mans (Fra) 3:2
18:30ZrušenoEichstatt (Ger) - Augsburg (Ger) -:-
18:30Wattenscheid (Ger) - Dusseldorf II (Ger) 2:2
18:45Aschaffenburg (Ger) - Hoffenheim II (Ger) -:-
18:45Jong Ajax (Ned) - Jong Utrecht (Ned) 1:2
19:00Bersenbruck (Ger) - Lotte (Ger) 2:2
19:00ZrušenoClermont (Fra) - Orleans (Fra) -:-
19:00FC Gutersloh (Ger) - Wiedenbruck (Ger) 1:3
19:00Gersthofer (Aut) - Slovan HAC (Aut) -:-
19:00Gievenbeck (Ger) - Munster (Ger) 0:3
19:00Gleinstatten (Aut) - SC Bad Gams (Aut) 2:0
19:00Maribor (Slo) - Mura (Slo) 3:1
19:00Neusiedl (Aut) - Mannersdorf (Aut) -:-
19:00Rodez (Fra) - Pau (Fra) 2:0 [ 1.99 | 3.39 | 3.52 ]
19:00Steinheim (Ger) - RW Frankfurt (Ger) 1:5
19:00Villefranche (Fra) - Grenoble (Fra) 0:2 [ 2.97 | 3.14 | 2.33 ]
19:00Wiener Viktoria (Aut) - Stadlau (Aut) 2:0
19:15Remscheid (Ger) - Cronenberger (Ger) -:-
70'Dudelange (Lux) - Hesperange (Lux) 1:1
80'Dusseldorf-West (Ger) - MSV Dusseldorf (Ger) 3:1
19:30Hassia Bingen (Ger) - Mannheim (Ger) -:-
19:30Heimstetten (Ger) - Dachau (Ger) -:-
19:30K. FC Turnhout (Bel) - Dessel (Bel) -:-
19:30ZrušenoLierse K. (Bel) - Westerlo (Bel) -:-
69'Patro Eisden (Bel) - Lierse K. (Bel) 0:0
70'Rodgau (Ger) - Alzenau (Ger) 0:2
77'Sprockhovel (Ger) - Bocholt (Ger) 0:2
73'SSVg Velbert (Ger) - Duisburger (Ger) 2:0
19:30Zelzate (Bel) - Hoek (Ned) -:-
47'Krefeld-Fischeln (Ger) - Duisburg (Ger) 0:0

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

16:00Estonsko Ž - Lotyšsko Ž 1:0 [ 2.87 | 2.99 | 2.38 ]

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

90+'Reims Ž (Fra) - St. Lutych Ž (Bel) 1:1
77'Ter Leede Ž (Ned) - Den Haag Ž (Ned) 0:7

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Djurgarden - Mjallby 2:1 [ 1.54 | 4.03 | 6.12 ]
19:00Malmo FF - Orebro 2:1 [ 1.32 | 5.42 | 8.55 ]

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Brage - Norrby 1:1 [ 1.78 | 3.42 | 3.96 ]
19:00GAIS - Degerfors 0:0 [ 5.58 | 3.92 | 1.48 ]
19:00Jonkopings - Dalkurd 2:1 [ 1.81 | 3.47 | 3.77 ]
19:00Ljungskile - AFC Eskilstuna 2:1 [ 2.16 | 3.11 | 3.14 ]
19:00Trelleborgs - Västerås SK 1:0 [ 2.39 | 3.15 | 2.72 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

16:00Sandvikens - Team TG FF 6:1 [ 1.24 | 5.74 | 8.58 ]
18:00IFK Berga - Sollentuna 1:1 [ 3.74 | 3.86 | 1.73 ]
18:30Nykopings - IFK Lulea 2:4 [ 2.31 | 3.59 | 2.56 ]
19:00Brommapojkarna - Karlstad 0:1 [ 1.59 | 3.90 | 4.53 ]
19:00Gefle - Taby 0:0 [ 1.53 | 3.92 | 4.98 ]
19:00Orebro Syr. - Sylvia 1:1 [ 3.81 | 3.76 | 1.73 ]
73'Karlslunds - Vasalunds 2:2 [ 4.06 | 4.01 | 1.64 ]
PoločasHaninge - IK Frej 2:0 [ 2.82 | 3.51 | 2.16 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

18:00Oskarshamns - Motala 1:2 [ 1.95 | 3.47 | 3.30 ]
19:00Assyriska IK - Utsiktens 1:1 [ 2.87 | 3.18 | 2.27 ]
19:00Karlskrona - Lunds 1:1 [ 6.43 | 4.71 | 1.35 ]
19:00Landskrona - Tvaakers 4:0 [ 1.50 | 3.99 | 5.27 ]
19:00Lindome - Linkoping City 3:1 [ 2.68 | 3.45 | 2.27 ]
19:00Skövde - Värnamo 0:3 [ 2.82 | 3.47 | 2.17 ]
19:00Torns - Eskilsminne 1:1 [ 1.72 | 3.58 | 4.09 ]
PoločasQviding - Trollhättan 2:0 [ 2.57 | 3.22 | 2.49 ]

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

19:00Kristianstads Ž - Vaxjo DFF Ž 2:0 [ 1.30 | 4.90 | 7.56 ]
19:00Örebro Ž - Uppsala Ž 2:1 [ 1.39 | 4.45 | 6.03 ]
19:00Pitea Ž - Djurgarden Ž 1:1 [ 2.23 | 3.27 | 2.86 ]
19:00Rosengard Ž - Linköpings Ž 7:1 [ 1.20 | 5.78 | 11.80 ]
19:00Umeå IK Ž - Eskilstuna United Ž 1:0 [ 2.74 | 3.17 | 2.37 ]
19:00Vittsjo Ž - Göteborg Ž 0:2 [ 13.40 | 6.16 | 1.18 ]

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

19:00Lidkopings FK Ž - Mallbackens Ž 0:3

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

14:00Khujand - Lokomotiv Pamir 0:0
14:00Regar-TadAZ - CSKA Pomir Dushanbe 1:5
15:00Istiqlol Dushanbe - Faizkand 3:0

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

18:00Bizertin - Etoile Sahel 2:2 [ 3.07 | 2.95 | 2.27 ]
18:00Kairouanaise - Club Africain 1:1 [ 3.37 | 2.86 | 2.19 ]
18:00Metlaoui - Chebba 2:1 [ 1.93 | 2.93 | 4.07 ]
18:00US Tataouine - Stade Tunisien 2:1 [ 1.85 | 3.08 | 4.16 ]
45+'Esperance Tunis - Sfaxien 0:0 [ 1.71 | 3.10 | 5.02 ]

URUGUAY: Segunda Division

17:00Villa Espanola - Albion 3:2
66'Sud America - Rocha 1:1
22:15Rampla Juniors - Racing Montevideo -:-

USA: MLS - Play Off

02:30Portland Timbers - Orlando City 2:1 [ 2.80 | 3.42 | 2.41 ]

USA: USL Championship

22:00ZrušenoLA Galaxy 2 - FC Tulsa -:-

USA: USL League One

23:00Chattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-

ZAMBIE: Super League

15:00ZrušenoGreen Eagles - Zesco Utd -:-
15:00ZrušenoKabwe - Green Buffaloes FC -:-
15:00ZrušenoKabwe Youth Academy - Lusaka Dynamos -:-
15:00ZrušenoNakambala Leopards - Power Dynamos -:-
15:00ZrušenoNkana - Lumwana Radiants -:-
15:00ZrušenoNkwazi - Red Arrows -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.