m.Livesport.cz

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Kurzy

reklama

AFRIKA: CAF Liga mistrů - Kvalifikace

15:00Platinum (Zim) - Big Bullets (Mal) -:-
15:00Zesco Utd (Zam) - Green Mamba (Esw) -:-
15:30Township Rollers (Bot) - Young Africans (Tan) -:-
16:00Primeiro de Agosto (Ang) - KMKM (Zan) -:-
18:30Al-Merreikh (Sud) - JS Kabylie (Alg) -:-
19:00Mamelodi (Rsa) - Otoho d'Oyo (Con) -:-
20:00Etoile Sahel (Tun) - Hafia (Gui) -:-
20:00Generation F. (Sen) - LPRC Oiler (Lbr) -:-
20:00Zamalek (Egy) - Dekedda (Som) -:-
21:00Orlando (Rsa) - Green Eagles (Zam) -:-
21:00Raja Casablanca (Mar) - Brikama U. (Gam) -:-

AFRIKA: CAF Konfederační pohár - Kvalifikace

14:30Masters Security (Mal) - Proline (Uga) -:-
15:00Malindi (Zan) - Mogadishu City (Som) -:-
15:00Rukinzo (Bur) - Triangle (Zim) -:-
15:00Young Buffaloes (Esw) - Buildcon (Zam) -:-
17:00Ashanti Gold (Gha) - Akonangui (Gnq) -:-
18:00Amarat United (Ssu) - Ben Guerdane (Tun) -:-
18:00AS Maniema (Drc) - Pelican (Gab) -:-
18:00CotonTchad (Cha) - Belouizdad (Alg) -:-
18:00Etoile du Congo (Con) - Pyramids (Egy) -:-
18:00FC Esae (Ben) - SNIM (Mrt) -:-
18:00Kamsar (Gui) - Paradou (Alg) -:-
18:00Khartoum (Sud) - AS Arta (Dji) -:-
18:00Kinondoni MC (Tan) - AS Kigali (Rwa) -:-
18:00Stade Renard (Cmr) - Motema Pembe (Drc) -:-
21:00Azam (Tan) - Fasil Ketema (Eth) -:-

ALBÁNIE: Superliga

16:00Vllaznia - Laci -:-
19:00Skenderbeu - Flamurtari -:-
19:00Teuta - Bylis -:-
19:00Tirana - Luftetari Gjirokastra -:-

ALŽÍRSKO: 1. liga

21:00Chlef - Hussein Dey -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]
21:00OdloženoMlila - Saoura -:-
22:00Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.73 ]
22:00Setif - Oran -:- [ 1.80 | 3.10 | 4.29 ]

ALŽÍRSKO: Liga U21

10:00Bel Abbes U21 - Bordj Bou Arreridj U21 -:-
10:00Chlef U21 - Hussein Dey U21 -:-
10:00Mlila U21 - Saoura U21 -:-
10:00Setif U21 - Oran U21 -:-
reklama

ALŽÍRSKO: 2. liga

21:00Bejaia - Tlemcen -:-
21:00Khroub - MO Bejaia -:-
21:00Tadjenant - Annaba -:-

ANGLIE: Premier League

13:30Norwich - Chelsea -:- [ 4.42 | 4.03 | 1.81 ]
16:00Brighton - Southampton -:- [ 2.43 | 3.35 | 3.18 ]
16:00Manchester Utd - Crystal Palace -:- [ 1.37 | 5.09 | 9.54 ]
16:00Sheffield Utd - Leicester -:- [ 3.49 | 3.33 | 2.29 ]
16:00Watford - West Ham -:- [ 2.22 | 3.59 | 3.38 ]
18:30Liverpool - Arsenal -:- [ 1.52 | 4.83 | 6.14 ]

ANGLIE: Championship

13:30Derby - West Brom -:- [ 2.52 | 3.41 | 2.83 ]
16:00Barnsley - Luton -:- [ 2.35 | 3.51 | 3.01 ]
16:00Blackburn - Cardiff -:- [ 2.46 | 3.30 | 3.00 ]
16:00Fulham - Nottingham -:- [ 1.68 | 3.92 | 5.24 ]
16:00Huddersfield - Reading -:- [ 2.23 | 3.33 | 3.42 ]
16:00Hull - Bristol City -:- [ 2.43 | 3.42 | 2.95 ]
16:00Charlton - Brentford -:- [ 3.00 | 3.43 | 2.39 ]
16:00Middlesbrough - Millwall -:- [ 2.03 | 3.39 | 3.94 ]
16:00Preston - Sheffield Wed -:- [ 2.47 | 3.27 | 3.00 ]
16:00QPR - Wigan -:- [ 2.00 | 3.59 | 3.82 ]
16:00Stoke - Leeds -:- [ 3.53 | 3.35 | 2.17 ]

ANGLIE: League One

13:30Doncaster - Lincoln -:- [ 2.60 | 3.21 | 2.42 ]
13:30OdloženoPortsmouth - Rotherham -:-
16:00Bolton - Ipswich -:- [ 16.00 | 8.20 | 1.08 ]
16:00Bristol Rovers - Oxford Utd -:- [ 2.62 | 3.11 | 2.46 ]
16:00Coventry - Gillingham -:- [ 1.87 | 3.36 | 3.69 ]
16:00Fleetwood - Accrington -:- [ 1.71 | 3.40 | 4.50 ]
16:00Milton Keynes - Peterborough -:- [ 2.39 | 3.23 | 2.62 ]
16:00Rochdale - Blackpool -:- [ 2.76 | 3.20 | 2.30 ]
16:00Shrewsbury - Burton -:- [ 2.67 | 3.14 | 2.40 ]
16:00Sunderland - Wimbledon -:- [ 1.51 | 3.75 | 5.84 ]
16:00OdloženoTranmere - Bury -:-
16:00Wycombe - Southend -:- [ 1.69 | 3.45 | 4.58 ]

ANGLIE: League Two

16:00Bradford City - Forest Green -:- [ 1.80 | 3.36 | 4.00 ]
16:00Cambridge Utd - Oldham -:- [ 2.01 | 3.20 | 3.39 ]
16:00Carlisle - Salford -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.63 ]
16:00Colchester - Northampton -:- [ 2.10 | 3.18 | 3.17 ]
16:00Grimsby - Port Vale -:- [ 2.33 | 3.03 | 2.86 ]
16:00Cheltenham - Swindon -:- [ 2.90 | 3.18 | 2.23 ]
16:00Leyton Orient - Crawley -:- [ 2.14 | 3.11 | 3.13 ]
16:00Macclesfield - Scunthorpe -:- [ 2.58 | 3.12 | 2.48 ]
16:00Mansfield - Stevenage -:- [ 1.69 | 3.48 | 4.49 ]
16:00Morecambe - Exeter -:- [ 2.91 | 3.09 | 2.27 ]
16:00Newport - Crewe -:- [ 2.35 | 3.14 | 2.73 ]
16:00Plymouth - Walsall -:- [ 1.89 | 3.33 | 3.64 ]

ANGLIE: National League

16:00Bromley - Boreham Wood -:- [ 1.91 | 3.32 | 3.59 ]
16:00Eastleigh - Dagenham & Red. -:- [ 2.14 | 3.19 | 3.07 ]
16:00Ebbsfleet - Notts County -:- [ 2.68 | 3.21 | 2.36 ]
16:00Halifax - AFC Fylde -:- [ 2.94 | 3.13 | 2.23 ]
16:00Harrogate - Stockport County -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.31 ]
16:00Chesterfield - Barrow -:- [ 2.00 | 3.11 | 3.54 ]
16:00Chorley - Hartlepool -:- [ 2.40 | 3.22 | 2.61 ]
16:00Sutton - Dover -:- [ 2.41 | 3.09 | 2.69 ]
16:00Woking - Solihull Moors -:- [ 4.44 | 3.43 | 1.71 ]
16:00Wrexham - Barnet -:- [ 1.87 | 3.14 | 3.99 ]
16:00Yeovil - Maidenhead -:- [ 2.25 | 3.02 | 3.01 ]
18:20Torquay - Aldershot -:- [ 1.65 | 3.56 | 4.68 ]

ANGLIE: National League North

16:00Altrincham - Darlington -:- [ 1.78 | 3.49 | 3.91 ]
16:00Bradford PA - Blyth -:- [ 2.46 | 3.26 | 2.52 ]
16:00Gateshead - Farsley -:- [ 2.08 | 3.07 | 3.33 ]
16:00Gloucester - Boston Utd -:- [ 2.86 | 3.08 | 2.30 ]
16:00Guiseley - Alfreton -:- [ 1.96 | 3.29 | 3.44 ]
16:00Hereford - Brackley Town -:- [ 2.72 | 3.01 | 2.44 ]
16:00Kidderminster - Chester -:- [ 2.24 | 3.22 | 2.85 ]
16:00King’s Lynn - Curzon Ashton -:- [ 1.88 | 3.32 | 3.69 ]
16:00Leamington - Kettering -:- [ 2.15 | 3.20 | 3.03 ]
16:00Southport - Telford -:- [ 2.20 | 3.07 | 3.06 ]
16:00Spennymoor - York -:- [ 3.03 | 3.17 | 2.17 ]

ANGLIE: National League South

16:00Billericay - St. Albans -:- [ 1.56 | 3.77 | 5.16 ]
16:00Concord - Maidstone -:- [ 2.39 | 3.16 | 2.66 ]
16:00Dartford - Braintree -:- [ 2.33 | 3.20 | 2.72 ]
16:00Dorking - Hampton & Richmond -:- [ 1.64 | 3.64 | 4.65 ]
16:00Eastbourne Boro - Dulwich Hamlet -:- [ 2.36 | 3.20 | 2.68 ]
16:00Chelmsford - Welling -:- [ 1.89 | 3.30 | 3.69 ]
16:00Chippenham - Weymouth -:- [ 2.60 | 3.12 | 2.47 ]
16:00Oxford City - Hemel Hempstead -:- [ 2.29 | 3.20 | 2.77 ]
16:00Slough - Bath -:- [ 3.09 | 3.21 | 2.12 ]
16:00Tonbridge - Havant & W -:- [ 4.77 | 3.64 | 1.62 ]
16:00Wealdstone - Hungerford -:- [ 1.35 | 4.36 | 7.72 ]

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00OdloženoAtherton - Grantham -:-
16:00Bamber Bridge - Ashton Utd -:-
16:00Basford - Lancaster -:-
16:00Buxton - Whitby -:-
16:00FC United - Scarborough -:-
16:00Gainsborough - Warrington -:-
16:00OdloženoMorpeth - Mickleover -:-
16:00South Shields - Hyde -:-
16:00Stafford - Matlock -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

16:00Banbury - Kings Langley -:-
16:00Barwell - Biggleswade Town -:-
16:00Hednesford - Alvechurch -:-
16:00Hitchin - Rushall -:-
16:00Leiston - Tamworth -:-
16:00Nuneaton - Needham Market -:-
16:00Redditch - Lowestoft -:-
16:00Royston - Coalville -:-
16:00St. Ives - Stourbridge -:-
16:00Stratford - AFC Rushden & Diamonds -:-

ANGLIE: Southern League South Division

16:00Farnborough - Merthyr Town -:-
16:00Gosport - Hendon -:-
16:00Chesham - Truro -:-
16:00Met. Police - Hartley Wintney -:-
16:00Swindon S - Salisbury -:-
16:00Tiverton - Beaconsfield Town -:-
16:00Weston-super-Mare - Poole -:-
16:00Wimborne - Taunton -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Corinthian-Casuals - Carshalton -:-
16:00Haringey - Brightlingsea -:-
16:00Hornchurch - Kingstonian -:-
16:00Leatherhead - Enfield Town -:-
16:00Margate - Lewes -:-
16:00Merstham - East Thurrock -:-
16:00Potters Bar - Folkestone -:-

ANGLIE: Premier League 2

15:00Aston Villa U23 - Norwich U23 -:-

ANGLIE: Premier League U18

12:00Brighton U18 - Leicester U18 -:-
12:00Fulham U18 - Reading U18 -:-
12:00Manchester Utd U18 - Blackburn U18 -:-
12:00Middlesbrough U18 - Manchester City U18 -:-
12:00Southampton U18 - Chelsea U18 -:-
12:00Sunderland U18 - Stoke U18 -:-
12:00West Ham U18 - Arsenal U18 -:-
12:30Everton U18 - West Brom U18 -:-
12:30Tottenham U18 - Norwich U18 -:-
14:00Aston Villa U18 - Swansea U18 -:-
14:00Newcastle U18 - Derby U18 -:-
14:00Wolverhampton U18 - Liverpool U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Academica - Sporting de Cabinda -:-
16:00Interclube - Ferroviario do Huambo -:-
16:00Libolo - Wiliet -:-
16:00Onze Bravos - Sagrada -:-

ARGENTINA: Superliga

27'Arsenal Sarandi - San Lorenzo 0:0 [ 2.89 | 2.91 | 2.65 ]
18:15Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia -:- [ 2.41 | 2.84 | 3.34 ]
20:30Velez Sarsfield - Newells Old Boys -:- [ 2.10 | 2.99 | 3.96 ]
22:45Rosario - Patronato -:- [ 1.86 | 3.29 | 4.52 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

00:05Atl. Rafaela - Tigre 1:2 [ 2.89 | 2.92 | 2.51 ]
18:05Temperley - Nueva Chicago -:- [ 2.83 | 3.10 | 2.30 ]
20:30Atletico Atlanta - CA Mitre -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.81 ]
20:30Barracas Central - Alvarado -:- [ 1.85 | 3.20 | 3.87 ]
20:30Deportivo Moron - Guillermo Brown -:- [ 1.85 | 3.00 | 4.22 ]
22:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:- [ 1.75 | 3.25 | 4.31 ]
22:40Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors -:- [ 2.10 | 2.90 | 3.45 ]

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Apertura

20:30Colegiales - Comunicaciones -:- [ 2.05 | 2.80 | 3.76 ]
20:30Flandria - Defensores Unidos -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]
20:30Sacachispas - Almirante Brown -:- [ 2.96 | 2.80 | 2.40 ]

ARMÉNIE: Premier League

15:00Lori - Noah -:- [ 1.58 | 3.20 | 6.03 ]
17:30Urartu - Gandzasar -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.32 ]

AUSTRÁLIE: NPL NSW - Play Off

08:00Wollongong Wolves - Sydney Utd -:- [ 1.62 | 4.20 | 3.91 ]

AUSTRÁLIE: Brisbane Premier League

09:00Acacia Ridge - Grange Thistle -:-
10:00Albany Creek - Toowong -:-
10:00Bayside - The Gap -:-
10:00Caboolture - North Pine -:-
10:00Univ. of Queensland - Centenary Stormers -:-

AUSTRÁLIE: NPL Western Australia

09:00Cockburn City - Perth SC -:- [ 5.93 | 4.34 | 1.43 ]
09:00Joondalup - Balcatta -:- [ 3.13 | 3.37 | 2.04 ]
09:00Perth Glory U21 - Bayswater City -:- [ 3.50 | 3.68 | 1.83 ]
09:00Rockingham City - Inglewood -:- [ 3.08 | 3.58 | 1.99 ]
09:00Sorrento - Armadale -:- [ 1.66 | 3.95 | 4.08 ]
09:00Stirling Lions - Floreat Athena -:- [ 5.36 | 4.17 | 1.49 ]

AUSTRÁLIE: NPL South Australian - Play Off

07:30Adelaide Comets - Campbelltown City -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.45 ]
07:30Adelaide Raiders - NE Metrostars -:- [ 2.10 | 3.50 | 2.86 ]
10:30Adelaide Olympic - Blue Eagles -:- [ 2.10 | 3.60 | 2.80 ]

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

09:00Peninsula - Gold Coast -:- [ 1.30 | 5.20 | 6.69 ]
09:00Redlands - Queensland Lions -:- [ 11.80 | 7.50 | 1.12 ]
10:30Eastern Suburbs - SWQ Thunder -:- [ 1.70 | 4.20 | 3.51 ]
11:00Magpies Crusaders - Brisbane Strikers -:- [ 7.41 | 7.00 | 1.20 ]
11:00Western Pride - Brisbane City -:- [ 5.02 | 4.50 | 1.45 ]

AUSTRÁLIE: NPL Tasmania

06:30Clarence Utd. - Launceston -:- [ 18.50 | 15.00 | 1.01 ]
06:30Hobart Zebras - Glenorchy Knights -:- [ 1.53 | 4.37 | 4.55 ]
09:00Olympia Warriors - Kingborough Lions -:- [ 1.19 | 6.72 | 11.70 ]

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

17:00SumQayit - Sabail -:-

BELGIE: Jupiler League

18:00OdloženoCharleroi - Club Bruggy -:- [ 4.16 | 3.69 | 1.82 ]
20:00Cercle Bruggy - Waasland-Beveren -:- [ 1.99 | 3.91 | 3.52 ]
20:00St. Truiden - Waregem -:- [ 2.36 | 3.83 | 2.79 ]
20:30Oostende - KV Mechelen -:- [ 2.91 | 3.61 | 2.37 ]

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Entente Durbuy - Hamoir -:-
20:00Namur - Acren -:-

BELGIE: Pohár - Kvalifikace

20:00Verlaine - Bambrugge -:-
16:00Beerschot VA - Dikkelvenne -:-
17:00Dessel - Virton -:-
19:00Seraing - KSV Roeselare -:- [ 2.84 | 3.70 | 2.10 ]
19:30Onhaye - Aalst -:-
20:00Heist - Lokeren -:- [ 4.14 | 3.50 | 1.75 ]
20:00La Louviere - Westerlo -:-
20:00Lommel SK - Temse -:-
20:00Mandel United - Gullegem -:-

BELGIE: Super League ženy

14:00Club Brugge Ž - RSC Anderlecht Ž -:-

BELGIE: 1. národní liga ženy

13:00SG-Tertre Hautrage Ž - Zwevezele Ž -:-
14:00Tienen Ž - Mechelen Ž -:-
14:30Massenhoven Ž - Famkes Merkem Ž -:-
15:00Femina Woluwe Ž - GBA Kontich Ž -:-
15:00Genk II Ž - Moldavo Ž -:-
15:00Zulte Waregem Ž - Aalst Ž -:-
15:30Gent II Ž - Leuven II Ž -:-
16:30St. Lutych 2 Ž - Tongeren Ž 5:0

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

15:00Vitebsk - Neman -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.32 ]
19:45Brest - Energetik-BGU -:- [ 1.10 | 8.00 | 13.00 ]

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

15:30Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk -:-
16:00Baranovici - Mikashevichi -:-
16:00FC Slonim - Naftan -:-
16:00Chimik Svetlogorsk - Smolevichi -:-
16:00Orsha - Rukh Brest -:-
16:00Smorgon - Belshina -:-

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

21:00Sport Boys - Royal Pari -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.15 ]
23:15San Jose - Real Potosi -:- [ 1.22 | 5.70 | 8.60 ]

BOLÍVIE: Nacional B

19:00Chijipata - Deportivo Escara -:-
21:30Arauco Prado - Vinto -:-
21:30U. Sucre - Wils. Cooperativas -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

17:00Celik Zenica - Tuzla City -:-
17:00Radnik Bijeljina - Mladost DK -:-
18:00Sarajevo - Velež Mostar -:-
19:00Sloboda - Zvijezda 09 -:-
20:00Siroki Brijeg - Željezničar -:-
20:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: FBiH

17:00Capljina - Bratstvo Gracanica -:-
17:00Gorazde - TOSK Tesanj -:-
17:00Gradacac - Metalleghe -:-
17:00Igman K. - Olimpic Sarajevo -:-
17:00Jedinstvo Bihac - Banovici -:-
17:00Travnik - GOSK Gabela -:-
17:00Zivinice - HNK Orasje -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: RS

17:30Krupa - Slavija -:-
17:30Podrinje Janja - Kozara -:-
17:30Prijedor - Modrica -:-
17:30Sloga Crnjelovo - Jedinstvo Brcko -:-
17:30Tekstilac - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BRAZÍLIE: Série A

16:00Atletico-MG - Bahia -:- [ 2.10 | 3.16 | 3.70 ]
22:00Gremio - Athletico-PR -:- [ 2.31 | 3.10 | 3.24 ]

BRAZÍLIE: Série B

00:15Atletico GO - Brazil de Pelotas 0:0 [ 1.58 | 3.42 | 6.70 ]
02:30Cuiaba Esporte - Botafogo SP -:- [ 2.05 | 3.01 | 3.83 ]
16:00Parana - Criciuma -:- [ 2.05 | 2.94 | 4.00 ]
21:30Londrina - Sao Bento -:- [ 1.70 | 3.48 | 5.02 ]
21:30Oeste - Vila Nova -:- [ 2.32 | 2.82 | 3.37 ]
21:30Vitoria - Operario -:- [ 1.89 | 3.14 | 4.33 ]
00:00Figueirense - CRB -:- [ 2.40 | 2.90 | 2.96 ]
00:00Ponte Preta - Sport Recife -:- [ 2.38 | 2.89 | 3.16 ]

BRAZÍLIE: Série C

22:00Ferroviario - Confianca -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.49 ]
22:00Globo - ABC -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.01 ]
22:00Nautico - Santa Cruz -:- [ 3.48 | 3.35 | 1.95 ]
22:00Sampaio Correa - Imperatriz -:- [ 2.25 | 3.20 | 2.92 ]
22:00Treze - Botafogo PB -:- [ 2.45 | 3.15 | 2.68 ]

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy - Play Off

19:00Flamengo Ž - Internacional Ž -:-

BULHARSKO: Parva Liga

17:00Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa -:- [ 1.43 | 3.90 | 7.13 ]
19:30Levski - Lok. Plovdiv -:- [ 1.60 | 3.38 | 5.61 ]

BULHARSKO: Vtora liga

17:00Pomorie - Ludogorets II -:-
17:00Septemvri Sofie - Kariana Erden -:-
17:00Strumska Slava - Hebar -:-
18:00Spartak - Lok. Sofie -:-
19:00Montana - Botev Galabovo -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30OdloženoASEC Koudougou - Etoile Filante -:-
17:30OdloženoBobo-Dioulasso - Majestic -:-
17:30OdloženoSonabel Ouagadougou - US Ouagadougou -:-
19:45OdloženoAS Douanes - Salitas -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Vital O - Aigle Noir -:-
16:00Kayanza - Inter Star -:-

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

17:00Grbalj - OFK Petrovac -:-
17:00Iskra - Rudar -:-
18:30Sutjeska - FK Podgorica -:-
20:30Titograd - Kom Podgorica -:-

ČESKO: Fortuna liga

17:00Příbram - Jablonec -:- [ 3.99 | 3.69 | 1.98 ]
17:00Zlín - Karviná -:- [ 1.74 | 3.71 | 5.51 ]
19:30Slavia Praha - Bohemians 1905 -:- [ 1.24 | 6.45 | 14.90 ]

ČESKO: FNL

10:15Pardubice - Sokolov -:- [ 1.50 | 3.85 | 6.23 ]
10:15Vyšehrad - Dukla Praha -:- [ 4.35 | 3.50 | 1.75 ]
17:00Prostějov - Třinec -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.97 ]

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Benešov - Sparta Praha B -:- [ 4.39 | 4.60 | 1.42 ]
10:15Vltavín - Rakovník -:- [ 1.30 | 5.00 | 5.55 ]
17:00Domažlice - Slavia Praha B -:- [ 2.00 | 4.00 | 2.50 ]

ČESKO: ČFL - Skupina B

17:00Ústí n. Orlicí - Mladá Boleslav B -:- [ 1.65 | 3.80 | 3.57 ]
17:00Velvary - Jablonec B -:- [ 1.85 | 3.80 | 2.89 ]

ČESKO: MSFL

10:15Petřkovice - Frýdek-Místek -:- [ 2.58 | 3.50 | 2.10 ]
16:30Dolní Benešov - Blansko -:- [ 3.68 | 4.30 | 1.55 ]
16:30Hlučín - Slovácko B -:- [ 3.02 | 3.60 | 1.85 ]
16:30Rosice - Znojmo -:- [ 1.55 | 4.10 | 3.84 ]

ČESKO: Divize A

10:30Hořovicko - J. Hradec -:- [ 1.55 | 3.90 | 4.10 ]
15:00Mariánské Lázně - Klatovy -:- [ 2.20 | 3.40 | 2.50 ]
17:00Beroun - Přeštice -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.25 ]
17:00Hvězda Cheb - Doubravka -:- [ 2.00 | 3.40 | 2.82 ]

ČESKO: Divize B

10:15Kladno - Aritma Praha -:- [ 2.05 | 3.40 | 2.72 ]
10:15Tatran Rakovník - Březová -:- [ 2.25 | 3.40 | 2.45 ]
15:00Souš - Neratovice -:- [ 1.65 | 3.80 | 3.60 ]
17:00Česká Lípa - Chomutov -:- [ 3.05 | 3.50 | 1.87 ]
17:00Český Brod - Štětí -:- [ 1.25 | 4.50 | 7.86 ]
17:00Dobříš - Brandýs n. L. -:- [ 3.10 | 3.50 | 1.85 ]
17:00Ostrov - Slaný -:- [ 2.10 | 3.40 | 2.64 ]

ČESKO: Divize C

10:15Libiš - Velké Hamry -:- [ 2.15 | 3.40 | 2.55 ]
17:00Náchod - Horky n. J. -:- [ 1.55 | 3.90 | 4.10 ]
17:00Ostrá - Trutnov -:- [ 2.00 | 3.40 | 2.82 ]
17:00Vysoké Mýto - Kutná Hora -:- [ 1.37 | 4.30 | 5.50 ]

ČESKO: Divize D

10:15Jihlava B - Břeclav -:- [ 1.20 | 5.50 | 7.45 ]
16:30Start Brno - Bystřice n. Pern. -:- [ 1.30 | 5.20 | 5.32 ]

ČESKO: Divize E

14:00HFK Olomouc - Strání -:- [ 1.50 | 4.00 | 4.30 ]
16:30Bzenec - Všechovice -:- [ 1.75 | 3.70 | 3.25 ]
16:30Hranice - Vsetín -:- [ 1.37 | 4.30 | 5.50 ]

ČESKO: Divize F

16:30Bohumín - Valašské Meziříčí -:-
16:30Frýdlant n. O. - Dětmarovice -:-

ČESKO: Pražský přebor

10:15Kolovraty - Újezd n. Lesy -:-
10:15Podolí - Třeboradice -:-
10:30Dukla JM - Zličín -:-
10:30Hostivař - Újezd Praha -:-
17:00Přední Kopanina - Motorlet B -:-
17:00Radotín - Uhelné sklady -:-

ČESKO: Středočeský KP

10:15Hřebeč - Poděbrady -:-
10:15Klíčany - Vlašim B -:-
16:00Nespeky - Velim -:-
17:00Dobrovice - Poříčí n. S. -:-
17:00Kosmonosy - Lysá n. L. -:-
17:00Kosoř - Hvozdnice -:-
17:00Tuchlovice - Komárov -:-

ČESKO: Jihočeský KP

15:00Protivín - Sezimovo Ústí -:-
17:00Český Krumlov - Olešník -:-

ČESKO: Plzeňský KP

14:00Vejprnice - Nýrsko -:-
17:00Horní Bříza - Staňkov -:-
17:00Nepomuk - Meclov -:-
17:00Rapid Plzeň - Lhota Plzeň -:-
17:00Stříbro - Plzeň - Černice -:-
17:00Zruč - Domažlice B -:-

ČESKO: Karlovarský KP

10:15Spartak Horní Slavkov - Fr. Lázně -:-
17:00Lomnice - Žlutice -:-
17:00Nejdek - Chodov -:-
17:00Nová Role - FC Cheb -:-

ČESKO: Ústecký KP

10:30Horní Jiřetín - Litoměřicko -:-
17:00Domoušice - Krupka -:-
17:00Jílové - Srbice -:-
17:00Modlany - Oldřichov -:-
17:00Vilémov - Brná -:-
17:00Žatec - Modrá/Hrobce -:-

ČESKO: Liberecký KP

10:30Frýdlant - Višňová -:-
17:00Doksy - Mšeno -:-
17:00Chrastava - Železný Brod -:-
17:00Nový Bor - Rovensko p. Tr. -:-
17:00Sedmihorky - Desná -:-
17:00Stráž - Turnov -:-

ČESKO: Královéhradecký KP

10:15Slavia Hradec - Rychnov n. Kn. -:-
14:00Olympia HK - Kratonohy - Police nad Metují -:-
17:00Kostelec n. O. - Vrchlabí -:-
17:00Libčany - Hořice -:-
17:00Vysoká n. L. - Jičín -:-

ČESKO: Pardubický KP

17:00Holice - Česká Třebová -:-
17:00Třemošnice - Chrudim B -:-

ČESKO: Vysočina KP

16:30Bedřichov - HFK Třebíč -:-
16:30Okříšky - Šebkovice -:-
16:30Žirovnice - Pelhřimov -:-

ČESKO: Jihomoravský KP

10:15Bohunice - Sparta Brno -:-
10:30Ivančice - Moravská Slavia -:-
12:15Krumvíř - Svratka Brno -:-
17:00Bystrc - Líšeň B -:-
17:00Mutěnice - Kuřim -:-
17:00Rousínov - Ratíškovice -:-

ČESKO: Olomoucký KP

16:30Jeseník - Černovír -:-
16:30Kralice n. H. - Lipová -:-
16:30Šternberk - Velké Losiny -:-
16:30Želatovice - Mohelnice -:-

ČESKO: Zlínský KP

10:15Luhačovice - Štítná n. Vláří -:-
16:30Bystřice p. Host. - Kvasice -:-
16:30Morkovice - Velké Karlovice -:-
16:30Napajedla - Boršice -:-
16:30Provodov - Holešov -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

17:00Břidličná - Šenov -:-
17:00Čeladná - Háj ve Slezsku -:-
17:00Fulnek - Petrovice -:-

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

10:30České Budějovice U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Karviná U19 - Slovácko U19 -:-

ČESKO: První liga ženy

11:00Plzeň Ž - Liberec Ž -:-
13:30Slovácko Ž - Dukla Praha Ž -:-
15:30Pardubice Ž - Lok. Brno Ž -:-
16:00Sparta Praha Ž - Slavia Praha Ž -:-

ČÍNA: Jia League

13:00Shaanxi Changan - Beijing Baxy -:- [ 2.20 | 3.30 | 2.83 ]
13:30Guangdong Tigers - Meizhou Hakka -:- [ 2.20 | 3.20 | 2.91 ]
13:30Heilongjiang Lava - Xinjiang Tianshan -:- [ 1.72 | 3.35 | 4.33 ]
13:30Liaoning - Shijiazhuang -:- [ 3.71 | 3.50 | 1.80 ]
13:30Qingdao Huanghai - Sichuan Annapurna -:- [ 1.35 | 4.30 | 7.26 ]
13:30Zhejiang Greentown - Guizhou Zhicheng -:- [ 1.98 | 3.40 | 3.21 ]
13:35Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin -:-

ČÍNA: Yi League

09:30Jiangsu Yancheng - Qingdao Jonoon -:-
09:30Qingdao Red Lions - Taizhou Yuanda -:-
09:30Yanbian Beiguo - Hebei Elite -:-
10:00Baoding Yingli Yitong - Jilin Baijia -:-
10:00Fujian Tianxin - Hunan Billows -:-
10:00Guangxi Baoyun - Lhasa Chengtou -:-
10:00Inner Mongolia - Zibo Cuju -:-
10:00Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng -:-
10:00Shanxi Xindu - Beijing Technology -:-
10:00Yunnan Kunlu - Shenzhen Pengcheng -:-
13:00Dalian Chanjoy - Ningxia -:-
13:00Hangzhou Wuyue - Sichuan Jiuniu -:-
13:30Chengdu Qianbao - Zhejiang Yiteng -:-
13:30Wuhan Three Towns - Kunshan -:-

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

13:00BSF Ž - Brondby Ž -:-
13:00Odense Q Ž - Farum BK Ž -:-
13:00VSK Aarhus Ž - Thisted Ž -:-

DÁNSKO: 1st Division

13:15Naestved - Vendsyssel -:- [ 2.79 | 3.24 | 2.26 ]

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 1

13:45FA 2000 - Slagelse B&I -:-
14:00BK Frem - Hellerup -:-
14:00Helsingor - Vanløse -:-
15:00Bronshoj - Hillerod -:-
15:00B.93 - Avarta -:-
15:00Skovshoved - Holbaek -:-

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 2

14:00Aarhus Fremad - Sydvest -:-
14:00Brabrand - Thisted -:-
14:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
14:00Jammerbugt - Næsby -:-
14:00Middelfart - AB Kodaň -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30Don Bosco - AC Rangers -:-
16:30Lubumbashi Sport - Bukavu -:-
16:30Nyuki - AS Maniema -:-

EKVÁDOR: Liga Pro

12'Aucas - Olmedo 0:0 [ 1.51 | 3.74 | 5.92 ]
22:00Delfin - Dep. Cuenca -:- [ 1.55 | 3.60 | 5.31 ]
00:15Tecnico U. - LDU Quito -:- [ 3.06 | 3.25 | 2.10 ]

EKVÁDOR: Serie B

18:00Orense - Clan Juvenil -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

15:00Kalju - Levadia -:- [ 3.25 | 3.30 | 2.00 ]
17:30Narva - Flora -:- [ 6.50 | 4.10 | 1.40 ]

ESTONSKO: Pohár

13:00ReUnited - Molycorp Silmet -:-

EVROPA: Premier League (Krym)

16:00Kafa - Inkomport -:-
16:00Kyzyltash - SKCHF Sevastopol -:-

FILIPÍNY: PFL

10:00Philippine Air Force - Green Archers -:-
13:00Kaya - Stallion -:-

FINSKO: Veikkausliiga

12:00Honka - HJK -:- [ 2.95 | 3.17 | 2.43 ]
16:00KuPS - VPS -:- [ 1.52 | 4.19 | 6.07 ]

FINSKO: Ykkonen

16:00AC Kajaani - Oulu -:- [ 2.71 | 3.26 | 2.30 ]
16:00Ekenas - TPS Turku -:- [ 4.76 | 3.67 | 1.62 ]
16:00Jaro - MyPa -:- [ 1.19 | 6.30 | 12.70 ]

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

16:00JIPPO - JaPS -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.26 ]
16:00Viikingit - NJS -:- [ 1.65 | 3.80 | 4.13 ]
17:30Mikkeli - Lahden Reipas -:- [ 1.35 | 4.80 | 6.17 ]

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

16:00SJK Akatemia - Hercules -:- [ 1.17 | 6.00 | 11.00 ]

FINSKO: Liiga ženy

13:00Ilves Ž - Åland Utd Ž -:-
13:00Jypk Ž - Honka Ž -:-
13:00KuPS Ž - TiPS Ž -:-
13:00Myran Ž - ONS Oulu Ž -:-
13:00TPS Ž - HJK Ž -:-

FRANCIE: Ligue 1

20:00Amiens - Nantes -:- [ 2.88 | 3.04 | 2.88 ]
20:00Angers - Méty -:- [ 2.16 | 3.30 | 3.85 ]
20:00Brest - Reims -:- [ 2.70 | 3.17 | 2.96 ]
20:00Dijon - Bordeaux -:- [ 2.70 | 3.24 | 2.90 ]

FRANCIE: Ligue 2

15:00Troyes - Lens -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.70 ]

FRANCIE: National 2 - Skupina A

15:00Schiltigheim - Lens II -:-
18:00ASM Belfort - Haguenau -:-
18:00Bastia - Lille II -:-
18:00Bobigny - St Quentin -:-
18:00Epinal - IC Croix -:-
18:00Lusitanos - Reims II -:-
18:00Sainte-Genevieve - Mulhouse -:-
18:00Sedan - JA Drancy -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina B

17:00Sannois - Poissy -:-
18:00Granville - Angers II -:-
18:00Lorient II - Guingamp II -:-
18:00Mantes - Saint-Malo -:-
18:00Oissel - Chartres -:-
18:00Stade Briochin - Vitre -:-
18:30Gobelins - Fleury-Merogis -:-
18:30Vannes - Rouen -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina C

18:00Bergerac - Angouleme -:-
18:00Bourges - Montpellier II -:-
18:00Colomiers - Trelissac -:-
18:00Chamalieres - Andrezieux -:-
18:00Nantes II - Stade Bordelais -:-
18:00Romorantin - Sete -:-
18:00Saint-Pryve - Les Herbiers -:-
18:00St Etienne II - Blois -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

18:00Frejus - Martigues -:-
18:00Jura Sud - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Marseille Endoume - Lyon II -:-
18:00Monako II - Marseille II -:-
18:00Monts - Grasse -:-
18:00Moulins-Yzeure - Saint Priest -:-
18:00Nimes II - Hyeres -:-
19:30Annecy - Marignane -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

14:30Bordeaux Ž - Fleury 91 Ž -:-
14:30Guingamp Ž - Méty Ž -:-
14:30Montpellier Ž - Reims Ž -:-
14:30Paris FC Ž - Dijon Ž -:-
15:30Lyon Ž - Marseille Ž -:-

GIBRALTAR: National League

18:15College 1975 FC - Mons Calpe -:-
20:30St Josephs - Manchester 62 -:-

GRUZIE: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Chikhura - Lokomotiv Tbilisi -:-
18:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Siquinala - Comunicaciones -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.32 ]
23:00Municipal - Deportivo Mixco -:- [ 1.55 | 3.50 | 5.60 ]

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00Mirebalais - Baltimore -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:30Marathon - Real Espana -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.07 ]
23:30Real de Minas - Platense -:- [ 2.40 | 3.20 | 2.62 ]

CHILE: Primera División

PoločasU. Espanola - O'Higgins 0:0 [ 2.75 | 3.15 | 2.47 ]
18:30Cobresal - U. Calera -:- [ 2.57 | 3.06 | 2.70 ]
21:30Palestino - Colo Colo -:- [ 2.99 | 3.25 | 2.26 ]
00:00Everton - Coquimbo -:- [ 2.36 | 3.01 | 3.05 ]

CHILE: Primera B

21:00Magallanes - Nublense -:-
22:00Melipilla - S. Morning -:-
23:00D. Puerto Montt - Rangers -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

19:00Slaven Belupo - Varaždin -:- [ 1.63 | 3.69 | 5.24 ]
21:00Zaprešić - Lok. Záhřeb -:- [ 2.61 | 3.26 | 2.53 ]

CHORVATSKO: 2. HNL

17:00Orijent - Din. Záhřeb 2 -:-
17:30Cibalia - Dubrava -:-
17:30Dugopolje - Croatia Zmijavci -:-

INDIE: Durand Cup - Play Off

13:30Gokulam - Mohun Bagan -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:30Persebaya - Persija Jakarta -:- [ 1.65 | 3.60 | 4.65 ]
13:30Madura United - PSIS Semarang -:- [ 1.50 | 3.90 | 5.69 ]
13:30Pusamania Borneo - Padang -:- [ 1.50 | 3.90 | 5.69 ]
15:30Bali United - Arema -:- [ 1.65 | 3.60 | 4.65 ]

INDONÉSIE: Liga 2

08:30Persewar Waropen - Persatu Tuban -:-
10:30PSMS Medan - PSPS Riau -:-
15:30Persiraja Aceh - Persibat Batang -:-

ÍRÁN: 1. liga

17:45Shahin Bushehr - Sepahan -:- [ 6.30 | 3.50 | 1.50 ]

IRSKO: FAI Cup

18:00Glengad Utd - Waterford -:- [ 10.10 | 7.00 | 1.15 ]
21:00Sligo Rovers - Limerick -:- [ 1.19 | 5.98 | 15.20 ]

ISLAND: Pepsideild

18:00Akranes - Vestmannaeyjar -:- [ 1.39 | 4.49 | 7.59 ]

ISLAND: Inkasso-deildin

18:00Njardvik - Magni -:- [ 2.45 | 3.60 | 2.35 ]
18:00Thor Akureyri - Leiknir -:- [ 1.80 | 3.70 | 3.51 ]

ITÁLIE: Serie A

18:00Parma - Juventus -:- [ 10.40 | 5.25 | 1.35 ]
20:45Fiorentina - Neapol -:- [ 4.26 | 3.67 | 1.93 ]

ITÁLIE: Serie B

18:00Crotone - Cosenza -:- [ 2.02 | 3.17 | 3.97 ]
18:00Salernitana - Pescara -:- [ 2.37 | 3.16 | 3.07 ]
21:00Ascoli - Trapani -:- [ 1.90 | 3.37 | 4.19 ]
21:00Cittadella - Spezia -:- [ 2.41 | 3.11 | 3.04 ]
21:00Entella - Livorno -:- [ 2.15 | 3.08 | 3.63 ]
21:00Venezia - Cremonese -:- [ 2.91 | 3.04 | 2.54 ]

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

20:45Pontedera - Carrarese -:- [ 2.87 | 3.09 | 2.29 ]

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

20:45Reggio Audace - FeralpiSalo -:- [ 2.89 | 3.07 | 2.29 ]

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

20:45Rieti - Ternana -:- [ 4.17 | 3.29 | 1.79 ]

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00M. Haifa - H. Raanana -:- [ 1.47 | 4.00 | 5.93 ]
18:00Hapoel Hadera - Ashdod -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.66 ]
19:30Nes Tziona - M. Tel Aviv -:- [ 9.60 | 5.00 | 1.24 ]

JAPONSKO: J-League

06:00Sapporo - Tokyo -:- [ 2.51 | 3.34 | 2.72 ]
11:00Nagoya - Yokohama M. -:- [ 2.35 | 3.77 | 2.69 ]
12:00Hirošima - Oita -:- [ 1.83 | 3.43 | 4.42 ]
12:00Iwata - C-Osaka -:- [ 3.64 | 3.42 | 2.02 ]
12:00Kawasaki - Shimizu -:- [ 1.45 | 4.55 | 6.69 ]
12:00Vegalta Sendai - Shonan -:- [ 2.15 | 3.61 | 3.12 ]

JAPONSKO: J2 League

11:00Chiba - Kofu -:- [ 3.47 | 3.54 | 1.96 ]
11:00Mito - Verdy -:- [ 1.84 | 3.33 | 4.31 ]
11:00Yokohama - Kagoshima Utd -:- [ 1.74 | 3.70 | 4.35 ]
12:00Albirex Niigata - Kanazawa -:- [ 2.91 | 3.23 | 2.32 ]
12:00Kyoto - Avispa Fukuoka -:- [ 1.83 | 3.42 | 4.19 ]
12:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki -:- [ 2.35 | 3.54 | 2.65 ]
12:00Tokushima - Ryukyu -:- [ 1.62 | 4.00 | 4.78 ]
12:00Yamagata - Tochigi -:- [ 1.79 | 3.22 | 4.84 ]

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

15:00Black Leopards - Highlands -:- [ 2.57 | 2.75 | 2.80 ]
15:00Golden Arrows - Chippa United -:- [ 2.40 | 2.75 | 3.02 ]
18:00Kaizer - Supersport -:- [ 2.30 | 2.75 | 3.20 ]

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

15:00Free State Stars - Pretoria U. -:-
15:00TS Sporting - Richards Bay -:-
15:00OdloženoUthongathi - Tshakhuma -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Multichoice Diski

10:00Baroka U21 - Maritzburg Utd U21 -:-
10:00Cape Town City U21 - Chippa United U21 -:-
12:00Bidvest Wits U21 - Orlando U21 -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1

12:00Jeonbuk - Seongnam -:- [ 1.45 | 4.24 | 6.70 ]
12:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu -:- [ 1.77 | 3.53 | 4.38 ]
12:30Daegu - Gangwon -:- [ 2.25 | 3.33 | 2.95 ]

JIŽNÍ KOREA: K League 2

12:00Bucheon - Jeonnam -:- [ 2.17 | 3.10 | 3.10 ]
12:00Seoul E. - Ansan Greeners -:- [ 2.90 | 3.08 | 2.28 ]

JIŽNÍ KOREA: National League

10:00Gyeongju - Gimhae -:-

KAMBODŽA: C-League

10:30Boeung Ket - Svay Rieng -:-
10:30Sports Academy - Visakha -:-
13:00Phnom Penh Crown - Soltilo Angkor -:-

KANADA: Canadian Premier League - Podzimní sezona

00:00Pacific FC - Valour -:-

KANADA: CSL

23:00Ukraine United - Serbian W. E. -:-
00:00Hamilton City - CSC Mississauga -:-

KANADA: U Sports

01:30Lethbridge - Alberta -:-
02:30UBC Okanagan - UNBC -:-
03:00Saskatchewan - MacEwan -:-
04:00UFV - UBC -:-
04:00Victoria - Trinity Western -:-
21:00Mount Royal - Calgary -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

15:00Ordabasy - Šachtar K. -:- [ 1.62 | 3.50 | 4.81 ]
15:00Tobol - Atyrau -:- [ 1.70 | 3.40 | 4.37 ]

KAZACHSTÁN: 1. liga

12:00FC Astana 2 - Shakhtar Bulat -:-
13:00Baykonur Kyzylorda - Kaspij Aktau -:-
13:00Kyzylzhar - Zhetysu 2 -:-
13:30Akademiya Ontustik - Altay -:-
14:00Aktobe Zhas - FK Kyran -:-
14:00Kairat Academy - Maqtaaral -:-
16:00FK Akzhayik - Ekibastuz -:-

KOLUMBIE: Liga Aguila - Clausura

22:15Pasto - U. Magdalena -:- [ 1.57 | 3.35 | 6.04 ]
00:00Junior - Once Caldas -:- [ 1.80 | 3.06 | 4.56 ]
00:30Cucuta - La Equidad -:- [ 1.57 | 3.38 | 5.98 ]

KOLUMBIE: Torneo Aguila - Clausura

22:00Atletico F.C. - Orsomarso -:-

KOLUMBIE: Liga Aguila ženy - Play Off

02:30Atl. Nacional Ž - America de Cali Ž -:-
00:00Millonarios Ž - Santa Fe Ž -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Ferizaj - Gjilani -:-
17:00KF Ballkani - Feronikeli -:-

KYPR: 1. liga

18:00OdloženoAEK Larnaca - Apollon -:-
18:00OdloženoAPOEL - Ol. Nicosia -:-
18:00Doxa - Omonia -:- [ 3.04 | 3.40 | 2.05 ]

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

13:30Alay Osh - Kant -:-
13:30Alga - Akademiy Futbola -:-

LITVA: A Lyga

16:00ZrušenoStumbras - Kauno Zalgiris -:-

LITVA: I Lyga

13:00Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis -:-
15:00Zalgiris 2 - Banga -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

18:00FK Liepaja - Ventspils -:- [ 2.54 | 3.10 | 2.54 ]

LOTYŠSKO: 1. Liga

14:00New Project - FK Smiltene -:-
15:00Balvu - Riga/Staicele -:-
15:00Rezekne - Auda -:-
16:00Alberts JDFS - Tukums 2000 -:-

LUCEMBURSKO: National Division

18:30Union Titus Petange - Rodange -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

18:00DVTK - Mezokovesd -:- [ 2.89 | 3.06 | 2.43 ]
18:00Honved - Debrecen -:- [ 2.28 | 3.36 | 2.89 ]
18:00Kaposvar - Zalaegerszeg -:- [ 2.45 | 3.30 | 2.58 ]
18:00Kisvarda - Újpest -:- [ 3.01 | 3.20 | 2.20 ]
18:00Paks - MOL Fehérvár -:- [ 3.71 | 3.30 | 1.90 ]

MALAJSIE: Malaysia Cup

15:00Melaka United - Felda -:-
15:00Pahang - Sabah -:-
15:00Penang - Perak -:-

MALI: Premiere Division

16:30Soni - Real Bamako -:-
18:00AS Bamako - Tombouctou -:-
20:00ASOM - USFAS Bamako -:-
18:00Black Stars - CO Bamako -:-
20:00Onze Createurs - US Bougouni -:-

MALTA: 1. liga

18:30Tarxien - Mosta -:- [ 4.01 | 3.80 | 1.67 ]
19:00Gudja - Hibernians -:- [ 8.60 | 5.50 | 1.23 ]
20:30Balzan - Sliema -:- [ 2.20 | 3.30 | 2.83 ]

MEXIKO: Liga MX - Apertura

27'Veracruz - Atl. San Luis 0:0 [ 2.88 | 3.14 | 2.38 ]
04:00Monarcas - U.N.A.M. -:- [ 2.31 | 3.34 | 2.85 ]
04:00Santos Laguna - Monterrey -:- [ 2.60 | 3.36 | 2.48 ]
00:00Queretaro - Leon -:- [ 2.81 | 3.33 | 2.33 ]

MEXIKO: Ascenso MX - Apertura

67'Atlante - UAEM Potros 2:1
27'Zacatecas Mineros - Celaya 0:0
03:08Correcaminos - Loros -:-
00:00Alebrijes Oaxaca - Cafetaleros de Chiapas -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A

23:00Cruz Azul Hidalgo - Canamy 2:0
03:00Murcielagos - Nayarit -:-
03:00Saltillo - Correcaminos 2 -:-
18:00Leones Negros 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
19:00Tlaxcala - La Piedad -:-
23:00Orizaba - Cafessa -:-
23:00Pioneros - Atl. San Luis 2 -:-
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Yalmakan -:-
00:30Gavilanes de Matamoros - UA Chihuahua -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B

03:00Cafessa - Cuautla -:-
17:00Dorados 2 - Calor De San Pedro -:-
23:00Ciervos - La Paz -:-
23:00Chimalhuacan - Dongu -:-
23:00San Francisco - Zacatecas 2 -:-
23:00Uruapan - Chapulineros -:-
00:00Tlayacapan - Zitacuaro -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

17:00Milsami - Zimbru -:-
19:00S. Tiraspol - Sfintul -:-

MOSAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Augsburg - Union Berlín -:- [ 2.24 | 3.48 | 3.44 ]
15:30Düsseldorf - Leverkusen -:- [ 4.44 | 4.25 | 1.77 ]
15:30Hoffenheim - Brémy -:- [ 1.93 | 4.04 | 3.86 ]
15:30Mohuč - Mönchengladbach -:- [ 2.92 | 3.56 | 2.49 ]
15:30Paderborn - Freiburg -:- [ 2.40 | 3.77 | 2.92 ]
18:30Schalke - Bayern -:- [ 8.75 | 5.35 | 1.37 ]

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:00Bochum - Wehen -:- [ 2.03 | 3.59 | 3.43 ]
13:00Hannover - Furth -:- [ 1.76 | 3.75 | 4.41 ]
13:00Regensburg - Bielefeld -:- [ 2.57 | 3.49 | 2.58 ]

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Bayern II - Chemnitzer -:- [ 1.66 | 3.77 | 4.27 ]
14:00Braunschweig - Wurzburger Kickers -:- [ 1.87 | 3.52 | 3.52 ]
14:00Grossaspach - Viktoria Kolín n. R. -:- [ 2.30 | 3.28 | 2.71 ]
14:00Magdeburg - Mnichov 1860 -:- [ 1.81 | 3.38 | 3.94 ]
14:00Meppen - Jena -:- [ 1.67 | 3.60 | 4.42 ]
14:00Munster - Uerdingen -:- [ 2.07 | 3.32 | 3.10 ]

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00Wolfsburg II - Norderstedt -:- [ 1.20 | 6.02 | 12.80 ]
14:00St. Pauli II - Hannover II -:- [ 2.29 | 3.50 | 2.59 ]

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:30Altglienicke - BFC Dynamo -:- [ 2.23 | 3.59 | 2.62 ]
13:30Bischofswerdaer - Viktoria Berlín -:- [ 3.68 | 3.55 | 1.82 ]
13:30Furstenwalde - Babelsberg -:- [ 2.04 | 3.49 | 3.02 ]
13:30Lichtenberg - Nordhausen -:- [ 6.41 | 4.29 | 1.41 ]

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Aachen - Homberg -:- [ 1.27 | 5.27 | 8.73 ]
14:00Bergisch Gladbach - Oberhausen -:- [ 8.33 | 4.87 | 1.30 ]
14:00Lotte - Rodinghausen -:- [ 2.78 | 3.54 | 2.14 ]
14:00Monchengladbach II - Lippstadt -:- [ 1.56 | 3.82 | 5.11 ]
15:00Dusseldorf II - Schalke II -:- [ 2.97 | 3.15 | 2.20 ]

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Aalen - Pirmasens -:- [ 1.37 | 4.70 | 6.51 ]
14:00Alzenau - Balingen -:- [ 1.71 | 3.78 | 3.94 ]
14:00Bahlinger - Homburg -:- [ 4.34 | 3.86 | 1.64 ]
14:00Giessen - FSV Frankfurt -:- [ 2.37 | 3.40 | 2.54 ]
14:00Offenbach - Elversberg -:- [ 2.05 | 3.66 | 2.89 ]
14:00Saarbrucken - Walldorf -:- [ 1.29 | 5.15 | 8.26 ]
14:00Ulm - TuS RW Koblenz -:- [ 1.42 | 4.52 | 5.77 ]

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

14:00Aubstadt - Augsburg II -:- [ 2.17 | 3.64 | 2.68 ]
14:00Burghausen - Memmingen -:- [ 1.63 | 4.01 | 4.20 ]
14:00Eichstatt - Illertissen -:- [ 1.64 | 4.02 | 4.12 ]
14:00Furth II - Buchbach -:- [ 1.93 | 3.70 | 3.13 ]
14:00Schweinfurt - Aschaffenburg -:- [ 1.51 | 4.23 | 4.99 ]
14:00Turkgucu Munchen - Norimberk II -:- [ 1.70 | 3.66 | 4.15 ]
17:00Rain/Lech - Garching -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.45 ]

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:00Blau Weiss Berlin - Neustrelitz -:-
14:00Brandenburger - CFC Hertha -:-
14:00Staaken - Seelow -:-
14:00Torgelower Greif - Pampow -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

13:00Plauen - Hohenstein-Ernstthal -:-
14:00Grimma - Oberlausitz -:-
14:00Krieschow - FC Merseburg -:-
15:00Halle - Jena II -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

13:30SC Weiche-08 II - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Eutin - Frisia Risum-Lindholm -:-
14:00Flensburg - Phonix Lubeck -:-
14:00Husumer - Eichede -:-
15:00Oldenburger - Lubeck II -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

14:00Meiendorfer SV - Sasel -:-

NĚMECKO: Oberliga Brémy

13:00Brémy III - Habenhauser -:-
14:00Brinkumer - Leher -:-
15:00Blumenthaler - Oberneuland -:-
16:00Geestemunde - BTS Neustadt -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

16:00Delmenhorst - Egestorf-Langreder -:-
16:00Gifhorn - Arminia Hannover -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

14:00Stadtallendorf - SV Steinbach -:-
15:00Friedberg - Eddersheim -:-
15:00Hadamar - Viktoria Griesheim -:-
15:00Hanau - Baunatal -:-
15:00OdloženoHessen Dreieich - Kassel -:-
15:00Neuhof - Fulda-Lehnerz -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

14:00Kaiserslautern II - Worms -:-
15:30Engers - Gonsenheim -:-
15:30Karbach - Trier -:-
15:30Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30Pfeddersheim - Rochling -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

14:00Seligenporten - Grossbardorf -:-
15:00Vilzing - DJK Bamberg -:-
15:00Wurzburger FV - Abtswind -:-
16:00ATSV - Gebenbach -:-
16:00OdloženoKahl - Cham -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

14:00Dachau - Hankofen-Hailing -:-
15:00Donaustauf - Kirchanschoring -:-
15:30Turkspor Augsburg - Pullach -:-
17:00Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

14:00Dorfmerkingen - Bissingen -:-
14:00Freiberg - Freiburger -:-
14:00Pforzheim - Goppinger SV -:-
14:00TSV Ilshofen - Linx -:-
15:30Nottingen - Ravensburg -:-
15:30Oberachern - Neckarsulmer -:-
15:30Rielasingen-Arlen - Reutlingen -:-
18:00Villingen - Stuttgart II -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

17:00FC Monheim - TVD Velbert -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

13:00Niendorfer TSV U19 - Hamburk U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Karlsruher U19 - Offenbach U19 -:-
13:00Heidenheim U19 - Ulm U19 -:-
13:00Mohuč U19 - Furth U19 -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

13:00Hoffenheim Ž - Kolín nad Rýnem Ž -:- [ 1.35 | 4.45 | 6.87 ]

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Ocotal - Sabanas -:-
00:00Juventus Managua - Diriangen -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

18:30Willem II - FC Emmen -:- [ 1.90 | 3.87 | 3.90 ]
19:45Heracles - Vitesse -:- [ 3.13 | 3.70 | 2.21 ]
20:45Heerenveen - Twente -:- [ 2.22 | 3.70 | 3.11 ]

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30AFC - GVVV -:-
14:30HFC - HHC -:-
14:30Jong Volendam - Excelsior Maassluis -:-
14:30Scheveningen - Katwijk -:-
15:00ASWH - Spakenburg -:-
15:00IJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00Kozakken Boys - TEC -:-
15:00Rijnsburgse Boys - De Treffers -:-
15:30Quick Boys - Noordwijk -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:30DVS '33 Ermelo - SteDoCo -:-
14:30Excelsior 31 - ODIN '59 -:-
14:30Harkemase Boys - VVOG -:-
14:30Hoek - Lisse -:-
14:30Ter Leede - VVSB -:-
14:30VV DOVO - GOES -:-
15:00Jong Almere City - ONS Sneek -:-
15:00Nijkerk - Barendrecht -:-
18:00Gemert - Oss -:-
19:30Blauw Geel - UNA -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie U19

15:00Twente U19 - Alkmaar U19 -:-

NORSKO: Eliteserien

18:00Rosenborg - Stabaek -:- [ 1.44 | 4.41 | 7.05 ]

NORSKO: OBOS-ligaen

15:30Sandnes - Aalesund -:- [ 4.40 | 3.61 | 1.68 ]

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

14:00Vidar - Nardo -:- [ 2.15 | 3.80 | 2.61 ]
16:00Sola - Bryne -:- [ 2.46 | 3.70 | 2.30 ]
16:00Stjordals Blink - Byåsen -:- [ 1.20 | 6.00 | 9.00 ]

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

16:00Åsane - Sotra -:- [ 1.80 | 3.80 | 3.42 ]
16:00Baerum - Fram -:- [ 2.30 | 3.80 | 2.42 ]
16:00Elverum - Kjelsås -:- [ 3.33 | 3.70 | 1.85 ]
16:00Floro - Mjolner -:- [ 1.57 | 4.30 | 4.14 ]

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

12:00Molde 2 - Lørenskog -:-
13:00Arvoll - Traeff -:-
14:00Sunndal - Spjelkavik -:-
15:00Eidsvold - Krakeroy -:-
16:00Rommen SK - Nordstrand -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

13:00Lokomotiv Oslo - Ullern -:-
16:00Drobak-Frogn - Halsen -:-
16:00Orn - Frigg -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

13:00Pors Grenland - Vardeneset -:-
15:00Donn - Flint -:-
15:00Flekkeroy - Viking 2 -:-
15:00Madla IL - Vindbjart -:-
15:00Staal Jorpeland - Storm BK -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

13:00Fjora - Stord -:-
14:00Fana - Vestfossen -:-
15:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-
15:00Fyllingsdalen - Bergen Nord -:-
16:00V. Haugesund - Valdres -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

14:00Brumunddal - Kolstad -:-
16:00Gjovik-Lyn - Tiller -:-
16:00Nybergsund - Orkla -:-
16:00Strindheim - Verdal -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

13:00Junkeren - Harstad -:-
16:00Finnsnes - Melbo -:-
16:00Skjetten - Honefoss -:-
16:00Tromsø 2 - Gjellerasen -:-

NORSKO: Juniorská liga U19

19:00Start U19 - Rosenborg U19 -:-
15:00Mjondalen U19 - Stromsgodset U19 -:-

NORSKO: Toppserien ženy

13:00Klepp Ž - Kolbotn Ž -:- [ 1.30 | 5.00 | 7.05 ]
14:00Avaldsnes Ž - RØA Ž -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]
14:00Trondheims-Orn Ž - Fart Ž -:- [ 1.33 | 5.00 | 6.28 ]
15:00Stabaek Ž - Sandviken Ž -:- [ 7.73 | 5.50 | 1.25 ]

PANAMA: LPF - Apertura

22:00Deportivo Universitario - Alianza -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

70'River Plate - Sp. Luqueno 1:1 [ 2.73 | 3.06 | 2.40 ]
22:00Sol De America - Dep. Capiata -:- [ 2.10 | 3.40 | 2.93 ]
00:30Guarani - San Lorenzo -:- [ 1.78 | 3.55 | 3.74 ]

PARAGUAY: División Intermedia

21:00Ovetense FC - Guairena FC -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00Melgar - Garcilaso -:- [ 1.83 | 3.33 | 3.88 ]
22:15Binacional - Ayacucho -:- [ 1.50 | 3.60 | 6.00 ]
00:45Huancayo - Dep. Municipal -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.00 ]

PERU: Liga 2

20:00Juan Aurich - Sport Loreto -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

17:30ASEC Mimosas - Academie de FAD -:-
17:30Issia Wazi - SOL -:-
17:30San Pedro - Bouake -:-

POLSKO: Ekstraklasa

15:00Cracovia - Arka -:- [ 1.73 | 3.50 | 4.76 ]
17:30Lechia - Slask -:- [ 2.11 | 3.21 | 3.38 ]
20:00Raków - Lech -:- [ 2.85 | 3.23 | 2.36 ]

POLSKO: 1. liga

14:30Podbeskidzie - Ol. Grudziadz -:- [ 1.66 | 3.64 | 4.44 ]
19:00Chrobry Glogow - Olsztyn -:- [ 2.31 | 3.15 | 2.79 ]
19:45Odra Opole - Radomiak Radom -:- [ 2.50 | 3.11 | 2.58 ]

POLSKO: 2. liga

17:00S. Rzeszow - Elana Torun -:-
17:30Garbarnia - Lech 2 -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

15:30Grodzisk M. - Ostroda -:-
16:00Zambrow - Radomsko -:-
17:00Biala Piska - Concordia Elblag -:-
17:00Huragan Morag - Ursus Warszawa -:-
17:00Sokol Aleksandrow L. - Swit -:-
17:00T. Mazowiecki - Polonia V. -:-
17:00Wasilkow - Bron Radom -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

15:00Grom Nowy Staw - Gornik Konin -:-
15:00Nielba Wagrowiec - Koszalin -:-
16:00Kotwica Kolobrzeg - Mieszko -:-
17:00Kleczew - B. Gdynia -:-
17:00Sroda - Unia Janikowo -:-
18:00Jarocin - Gwardia Koszalin -:-
18:00KKS Kalisz - Starogard Gdanski -:-

POLSKO: III Liga - Skupina III

17:00Bielsko-Biala - Pniowek -:-
17:00Foto-Higiena Gac - Starowice Dolne -:-
17:00Gornik Z. 2 - Polonia B. -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Zdzieszowice -:-
17:00Legnica 2 - Brzeg -:-
17:00Piast Zmigrod - ROW Rybnik -:-
17:00Sleza Wroclaw - Ruch -:-
17:30Kluczbork - Z. Gora -:-

POLSKO: III Liga - Skupina IV

13:00Jutrzenka Giebultow - Hutnik Krakow -:-
17:00Avia Swidnik - Lublin -:-
17:00Biala Podlaska - Ostrowiec -:-
17:00Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn -:-
17:00Podhale Nowy Targ - Stal Krasnik -:-
17:00Sandomierz - Wisloka Debica -:-
17:00Sokol Sieniawa - Korona 2 -:-
17:00Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg -:-
17:00Wolka Pelkinska - Hetman Zamosc -:-

POLSKO: Juniorská liga

12:00UKS SMS Lodz U18 - Legia U18 -:-
12:00Zaglebie U18 - Pogon Štětín U18 -:-
13:00Arka U18 - Jagiellonia U18 -:-
14:00Korona U18 - Escola Warszawa U18 -:-

POLSKO: Ekstraliga ženy

11:00Olimpia Štetín Ž - UJ Krakow Ž -:-
12:00Katowice Ž - Leczna Ž -:-
12:00Medyk Konin Ž - AZS Wroclaw Ž -:-
12:00Mitech Zywiec Ž - AZS PWSZ Walbrzych Ž -:-
15:00Czarni Sosnowiec Ž - Biedrzychowice Ž -:-
15:00UKS SMS Lodz Ž - Bydgoszcz Ž -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

20:00Benfica - FC Porto -:- [ 1.91 | 3.54 | 4.27 ]
22:30Boavista - Ferreira -:- [ 2.29 | 3.11 | 3.53 ]

PORTUGALSKO: LigaPro

12:00Academica - Chaves -:- [ 2.56 | 2.96 | 2.62 ]
17:00Feirense - Academico Viseu -:- [ 1.95 | 3.16 | 3.63 ]
19:15Covilha - Vilafranquense -:- [ 1.65 | 3.41 | 4.94 ]
19:15Penafiel - Cova De Piedade -:- [ 1.82 | 3.15 | 4.26 ]

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

15:00Sintrense - Oriental -:-
17:00Real SC - Loures -:-
18:00Berco - Mirandela -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Leixoes U23 - Academica U23 -:-
17:00Cova De Piedade U23 - Rio Ave U23 -:-
18:00Portimonense U23 - Setubal U23 -:-

RAKOUSKO: Tipico Bundesliga

17:00AC Wolfsberger - Altach -:- [ 1.70 | 3.91 | 4.58 ]
17:00Mattersburg - St. Polten -:- [ 2.07 | 3.58 | 3.34 ]
17:00Rapid Vídeň - LASK Linz -:- [ 1.81 | 3.67 | 4.24 ]

RAKOUSKO: 2. Liga

18:00Dornbirn - Kapfenberg -:- [ 2.17 | 3.36 | 2.86 ]

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

17:30Stripfing - Ebreichsdorf -:-
19:00Leobendorf - Wiener Linien -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

17:00Ried (Am) - ATSV Wolfsberger -:-
17:00Stadl Paura - Kalsdorf -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

16:00SC Imst - SV Worgl -:-
17:00Hall - Innsbruck (Am) -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

16:00Grodig - A. Salcburk -:-
17:00Saalfelden - Kuchl -:-
18:00Seekirchen - SAK 1914 -:-
19:00Wals-Grunau - Johann -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

17:00Bregenz - Hohenems -:-
17:00FC Wolfurt - Altach U21 -:-

RAKOUSKO: Bundesliga ženy

14:00Innsbruck Ž - Neulengbach Ž -:-
14:30Sturm Ž - Landhaus Ž -:-
15:00Altenmarkt Ž - Horn Ž -:-
15:00St. Polten Ž - Sudburgenland Ž -:-

RUMUNSKO: Liga 1

14:30Academica Clinceni - Sepsi Sf. Gheorghe -:- [ 3.10 | 2.98 | 2.35 ]
20:00CFR Kluž - Botosani -:- [ 1.92 | 3.12 | 4.21 ]

RUMUNSKO: Liga 2

10:00Concordia - Turnu Magurele -:-
10:00Daco-Getica Bukurešť - CSM Resita -:-
10:00Miercurea Ciuc - Calarasi -:-
10:00Pandurii - Viitorul Tg. Jiu -:-
10:00Ripensia Timisoara - UTA Arad -:-
10:00Sportul Snagov - Metaloglobus -:-
17:00Rapid Bukurešť - Politehnica Temešvár -:-

RUSKO: Premier Liga

13:00Tambov - Dyn. Moskva -:- [ 4.27 | 3.24 | 1.93 ]
15:30Ufa - Zenit Petrohrad -:- [ 5.77 | 3.83 | 1.59 ]
18:00Krasnodar - Lok. Moskva -:- [ 2.65 | 3.21 | 2.66 ]

RUSKO: PFL - Centrální

12:00Ararat Moscow - Str. Moskva -:-
16:00Salyut-Belgorod - Khimik Novomoskovsk -:-

RUSKO: PFL - Jih

15:00Legion Dynamo - FK Makhachkala -:-
16:00Nalčik - Mashuk -:-
17:00Urozhay - Spartak Vladikavkaz -:-

RUSKO: PFL - Západ

15:00Kolomna - Veles Moscow -:-

RUSKO: Juniorská liga

09:30Krasnodar U19 - Lok. Moskva U19 -:-
11:00CSKA Moskva U19 - Akhmat U19 -:-
13:00Arsenal Tula U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Samara U19 - Sp. Moskva U19 -:-
17:00FK Rostov U19 - Kazaň U19 -:-

ŘECKO: Super League

18:00Lamia - Panathinaikos -:- [ 4.21 | 3.11 | 1.93 ]
20:00Aris - OFI Kréta -:- [ 1.46 | 3.89 | 7.67 ]
20:30Olympiakos - Asteras T. -:- [ 1.21 | 5.80 | 14.50 ]

ŘECKO: Pohár

16:00Tilikratis L. - Sellana -:-

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:0011 Deportivo - El Vencedor -:-
23:30Jocoro - Independiente F.C. -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

17:50Al-Fateh - Al Shabab -:- [ 2.84 | 3.40 | 2.15 ]
18:05Al-Faysaly - Al Feiha -:- [ 1.65 | 3.70 | 4.26 ]
19:50Al Wehda - Al-Ettifaq -:- [ 1.80 | 3.70 | 3.51 ]

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Glentoran -:- [ 1.79 | 3.79 | 3.92 ]
16:00Carrick Rangers - Cliftonville -:- [ 3.51 | 3.58 | 1.94 ]
16:00Coleraine - Institute -:- [ 1.51 | 4.25 | 5.65 ]
16:00Crusaders - Larne -:- [ 2.03 | 3.52 | 3.29 ]
16:00Dungannon - Glenavon -:- [ 4.17 | 3.88 | 1.73 ]
16:00OdloženoLinfield - Warrenpoint -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - Ballyclare -:-
16:00Knockbreda - Ards -:-
16:00Loughgall - Dundela -:-
16:00Newry City - PSNI -:-
16:00Portadown - H&W Welders -:-
16:00Queens Univ. - Dergview -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

17:00Vardar - Rabotnicki -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL

17:00Belasica - Kit Go Pehchevo -:-
17:00FK Korab - FK Skopje -:-
17:00Kadino Skopje - Labunishta -:-
17:00KF Gostivar - Drita -:-
17:00Kozuv Gevgelija - Tikves -:-
17:00Ohrid - Vellazerimi -:-
17:00Osogovo - Pitu Guli -:-
17:00Pelister - Vardari Forino -:-
17:00Plackovica - Bregalnica -:-
17:00Pobeda - Sasa -:-

SKOTSKO: Premiership

16:00Hamilton - Motherwell -:- [ 3.37 | 3.41 | 2.12 ]
16:00Hibernian - St. Johnstone -:- [ 1.74 | 3.62 | 4.74 ]
16:00Kilmarnock - Aberdeen -:- [ 2.67 | 3.12 | 2.70 ]
16:00Ross County - Livingston -:- [ 2.14 | 3.32 | 3.39 ]

SKOTSKO: Championship

16:00Alloa - Arbroath -:- [ 2.53 | 3.25 | 2.46 ]
16:00Ayr - Queen of South -:- [ 1.90 | 3.27 | 3.67 ]
16:00Dundee FC - Inverness -:- [ 2.34 | 3.01 | 2.86 ]
16:00Dunfermline - Dundee Utd -:- [ 2.87 | 3.10 | 2.29 ]

SKOTSKO: League One

16:00Clyde - Falkirk -:- [ 4.31 | 3.66 | 1.68 ]
16:00Dumbarton - Stranraer -:- [ 2.21 | 3.64 | 2.62 ]
16:00East Fife - Airdrieonians -:- [ 2.21 | 3.39 | 2.77 ]
16:00Peterhead - Forfar -:- [ 2.64 | 3.37 | 2.30 ]
16:00Raith - Montrose -:- [ 1.65 | 3.79 | 4.30 ]

SKOTSKO: League Two

16:00Albion Rovers - Brechin -:- [ 2.06 | 3.57 | 2.91 ]
16:00Cowdenbeath - Annan -:- [ 2.97 | 3.39 | 2.10 ]
16:00Queen's Park - Elgin -:- [ 1.90 | 3.64 | 3.30 ]
16:00Stenhousemuir - Edinburgh City -:- [ 2.50 | 3.26 | 2.48 ]
16:00Stirling - Cove Rangers -:- [ 4.69 | 3.83 | 1.60 ]

SKOTSKO: Lowland League

16:00Caledonian Braves - Stirling University -:-
16:00Civil Service Strollers - Gala Fairydean -:-
16:00Dalbeattie Star - Edinburgh University -:-
16:00East Stirlingshire - East Kilbride -:-
16:00Spartans - Gretna 2008 -:-
16:00Vale Of Leithen - Kelty Hearts -:-

SKOTSKO: Highland League

15:00Fraserburgh - Fort William -:-
16:00Formartine Utd - Clachnacuddin -:-
16:00Forres Mechanics - Strathspey Thistle -:-
16:00Huntly - Rothes -:-
16:00Keith - Turriff Utd -:-
16:00Lossiemouth - Inverurie Loco Works -:-
16:00Nairn County - Brora Rangers -:-
16:00Wick Academy - Buckie Thistle -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

19:00Michalovce - Sereď -:- [ 1.70 | 3.70 | 4.38 ]
19:00Pohronie - Trenčín -:- [ 2.83 | 3.40 | 2.40 ]
19:00Ružomberok - Trnava -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.90 ]

SLOVENSKO: 2. liga

10:30S. Bratislava B - Dubnica -:- [ 2.86 | 3.50 | 2.10 ]
16:30FC Košice - Žilina B -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.12 ]
16:30Púchov - Petržalka -:- [ 2.78 | 3.50 | 2.15 ]
19:00Poprad - Komárno -:- [ 1.45 | 4.60 | 4.90 ]
19:00Skalica - L. Mikuláš -:- [ 1.37 | 4.80 | 5.79 ]

SLOVENSKO: 3. liga - Západ

10:30Nitra B - Marcelova -:-
17:00AFC Nové Mesto - Šala -:-
17:00FK Nové Zámky - Velké Ludince -:-
17:00MŠK Považská Bystrica - Myjava -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Východ

16:00FK Humenné - Šarišské Michalany -:-
16:00Lipany - Plavnica -:-
16:00Prešov - B. Nová Ves -:-
16:00Vranov - Spišská Nová Ves -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Centrální

16:00Čadca - Námestovo -:-
16:00Rakytovce - Novohrad Lučenec -:-
16:00Zvolen - R. Sobota -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Bratislava

17:00Inter Bratislava - MŠK Senec -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

18:00Domžale - Aluminij -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.38 ]
20:15O. Ljubljana - Mura -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.42 ]

SLOVINSKO: 2. SNL

17:00Beltinci - Dravograd -:-
17:00Brezice - Koper -:-
17:00Fuzinar - Radomlje -:-
17:00Gorica - Dob -:-
17:00Jadran Dekani - Rogaska -:-
17:00Nafta - Drava -:-
17:00NK Krka - Krsko -:-

SRBSKO: Super Liga

17:00OdloženoCZ Bělehrad - Cukaricki -:-
17:00OdloženoRadnik - Partizan -:-
20:00FK Vozdovac - Mladost -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.45 ]
20:00Javor - Napredak -:- [ 2.33 | 2.80 | 3.03 ]
20:00Proleter - Vojvodina -:- [ 8.01 | 6.00 | 1.22 ]
20:00Rad - Mačva -:- [ 2.12 | 2.80 | 3.54 ]

SRBSKO: Prva Liga

17:00Radnicki 1923 - Smederevo -:-
17:00Sindjelic Beograd - Din. Vranje -:-
20:00Metalac - Backa -:-
20:00Trayal Krusevac - Zemun -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

11:00Lotyšsko U18 - Slovensko U18 -:-
11:00Maďarsko U18 - Severní Makedonie U18 -:-
16:00Česko U18 - Ukrajina U18 -:-

SVĚT: Arab Club Champions Cup - Předkolo

20:00Al Zawraa - Al-Rifaa -:-
20:00Horseed - Tanger -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

16:00Real Sociedad Ž (Esp) - Athletic Bilbao Ž (Esp) -:-
19:00Alaves Ž (Esp) - EDF Logrono Ž (Esp) -:-
19:00Sevilla Ž (Esp) - Santa Teresa Ž (Esp) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

17:00Osasuna - Eibar -:- [ 2.60 | 3.20 | 3.05 ]
19:00Real Madrid - Valladolid -:- [ 1.21 | 7.44 | 15.50 ]
21:00Celta Vigo - Valencia -:- [ 3.25 | 3.52 | 2.31 ]
21:00Getafe - Ath. Bilbao -:- [ 2.66 | 3.02 | 3.16 ]

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

18:00R. Oviedo - Lugo -:- [ 1.76 | 3.47 | 4.88 ]
18:00Santander - Almeria -:- [ 2.31 | 3.02 | 3.33 ]
19:00Mirandes - Cadiz -:- [ 2.77 | 2.98 | 2.70 ]
20:00Alcorcon - Elche -:- [ 2.09 | 3.07 | 3.84 ]
21:00Malaga - Las Palmas -:- [ 1.93 | 3.22 | 4.27 ]

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 1

18:45Rayo Majadahonda - Gijon B -:- [ 1.35 | 4.20 | 7.56 ]
19:00Marino de Luanco - Atl. Madrid B -:- [ 5.74 | 3.70 | 1.50 ]
20:30Pontevedra - Coruxo -:- [ 1.85 | 3.30 | 3.74 ]

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 2

18:00Leioa - Guijuelo -:- [ 1.55 | 3.60 | 5.31 ]
19:30Barakaldo - Unionistas -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.33 ]
19:30R. Sociedad B - Burgos -:- [ 2.91 | 3.10 | 2.25 ]
20:00Leonesa - Amorebieta -:- [ 1.75 | 3.50 | 3.94 ]
20:30Calahorra - R. Union -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.47 ]

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 3

19:00Villarreal B - Levante B -:-
19:45Prat - Hercules -:- [ 4.07 | 3.40 | 1.75 ]

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 4

20:30Sevilla B - Yeclano -:- [ 2.10 | 2.90 | 3.45 ]
21:00San Fernando - Huelva -:- [ 2.96 | 2.80 | 2.40 ]
21:00Villarrobledo - Linense -:- [ 3.09 | 3.00 | 2.20 ]

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 1

18:00Alondras - Compostela -:-
18:30Racing Club Villalbes - Pontes -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 2

18:00Gijon Industrial - Llanes -:-
19:00Club Siero - Tuilla -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 3

17:00Atletico Albericia - UD Samano -:-
17:00UC Cartes - Cayon -:-
18:00Tropezon - Textil Escudo -:-
19:00Solares - CD Barquereno -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 4

17:00Pasaia - Santuxu -:-
18:00Basconia - Sodupe -:-
18:00Urduliz - Somorrostro -:-
18:30Balmaseda - Ariznabarra -:-
18:30Durango - Tolosa FC -:-
19:00Gernika - CD Vitoria -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 6

19:00CF Intercity - Saguntino -:-
19:00Crevillente - Acero -:-
19:00Jove - Novelda CF -:-
20:00Recambios Colon - Villarreal C -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 7

18:00Leganes B - Moratalaz -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 8

17:30La Virgen - CF Salmantino 2 2 -:-
18:15Numancia B - Burgos Promesas -:-
18:30Santa Marta Tormes - Bembibre -:-
19:00Atl. Astorga - Leonesa 2 -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 9

20:00CP Almeria - Velez -:-
20:00Maracena - Almeria B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 10

20:15Ceuta - Puente Genil -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 11

19:00Binissalem - Manacor -:-
19:00Constancia - Mallorca B -:-
19:00Ferriolense - Platges de Calvia -:-
19:00Poblense - Esporles -:-
19:30Collerense - Santanyi -:-
19:30Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 12

13:30Union Viera - Tenerife B -:-
17:00Mensajero - La Cuadra -:-
17:00Panaderia Pulido San Mateo - Atl. Paso -:-
18:00Las Palmas C - Ibarra -:-
18:00Union Guimar - San Fernando -:-
18:30Vera - Villa Santa Brigida -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 13

19:00Cartagena FC - Real Murcia B -:-
19:30UCAM Murcia B - Muleno -:-
20:00Lorca FC - EG El Palmar CF -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 15

17:00Huarte - CD Corellano -:-
18:00AD San Juan - Murchante -:-
18:00Beti Kozkor - Beti Onak -:-
18:00Txantrea - Burlades -:-
18:30Lourdes - CD Ardoi -:-
18:30Pamplona - Valle Egues -:-
19:00Subiza - CD Baztan -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 16

16:00Comillas - Logrones Promesas -:-
19:00Villegas - Oyonesa -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 18

18:30Atl. Ibanes - Azuqueca -:-
20:00Tarancon - Almagro -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

16:00Sirius - Orebro -:- [ 2.47 | 3.43 | 2.73 ]

ŠVÉDSKO: Superettan

16:00Syrianska - Västerås SK -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

14:00Forward - Nykopings -:- [ 2.11 | 3.41 | 2.93 ]
15:00Gefle - Umeå -:- [ 3.71 | 3.47 | 1.83 ]
16:00Carlstad - Bodens -:- [ 1.35 | 4.54 | 7.26 ]
16:00Sollentuna - Karlslunds -:- [ 2.05 | 3.52 | 2.98 ]

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

14:00Lunds - Skövde -:- [ 2.70 | 3.23 | 2.32 ]
14:00Tvaakers - Utsiktens -:- [ 2.14 | 3.13 | 3.12 ]
16:00Atvidabergs - Eskilsminne -:- [ 2.43 | 3.26 | 2.55 ]
16:00Kristianstads - Lindome -:- [ 2.37 | 3.30 | 2.60 ]

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

13:00Pitea - Ytterhogdals -:-
14:00Friska Viljor FC - Taftea IK -:-
14:00IFK Lulea - IFK Ostersund -:-
14:00Kramfors-Alliansen - IFK Umea -:-
14:00Skelleftea - Sandviks -:-
14:00Timra - Gottne IF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Valbo FF -:-
14:00Mora - IFK Stocksund -:-
15:00Kungsangens - Enkoping -:-
15:00Kvarnsvedens - Skiljebo -:-
15:00Sundbybergs - Gute -:-
15:00Upsala - Taby -:-
16:00Lidingo IFK - Hudiksvalls -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:00Onsala BK - Vinbergs -:-
13:30Ullareds IK - Eslovs -:-
14:00Assyriska BK - Qviding -:-
14:00Prespa Birlik - Angelholms -:-
14:00Rosengard - Halmia -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Enskede - Huddinge -:-
14:00Motala - Haninge -:-
14:00Stockholm Internazionale - Varmbols -:-
16:00Aspudden Tellus - Arameisk-Syrianska -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

14:00Grebbestads - Savedalens -:-
14:00Stenungsunds - Uddevalla -:-
14:00Torslanda - Tidaholm IFK -:-
15:00Vanersborgs IF - Nordvarmland -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Östra Götaland

13:00Nassjo - Husqvarna -:-
14:00Almeboda/Linneryd - Nosaby IF -:-
14:00Karlskrona - Bromolla -:-
15:00Asarums - Raslatts -:-
15:00Dalstorps IF - IFK Berga -:-
15:00Osterlen FF - Rappe GOIF -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Göteborg Ž - Linköpings Ž -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.03 ]
15:00Kungsbacka Ž - Eskilstuna United Ž -:- [ 8.28 | 7.00 | 1.18 ]

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

14:00Hammarby Ž - Kvarnsvedens Ž -:-
15:00Uppsala Ž - Sundsvall Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Challenge League

17:30Wil - Kriens -:- [ 2.21 | 3.22 | 2.90 ]
19:00Lausanne - Aarau -:- [ 1.65 | 3.77 | 4.39 ]
19:00Schaffhausen - Lausanne Ouchy -:- [ 1.88 | 3.43 | 3.57 ]

ŠVÝCARSKO: Super League

19:00Xamax - Basilej -:- [ 5.21 | 4.20 | 1.58 ]
19:00Young Boys - Curych -:- [ 1.57 | 4.30 | 5.24 ]

ŠVÝCARSKO: Promotion League

15:00Black Stars - Yverdon -:-
16:00Breitenrain - Cham -:-
16:00Curych II - Nyonnais -:-
16:00Koniz - Sion II -:-
16:00YF Juventus - Bellinzona -:-
17:00Etoile-Carouge - Bruhl -:-
17:00Rapperswil - Basilej II -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

17:00Bulle - Terre Sainte -:-
17:00Echallens - Lancy -:-
17:00Oberwallis Naters - La Chaux-De-Fonds -:-
17:30Vevey - Meyrin -:-
18:00Chenois - Lausanne II -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

16:00Lucern II - Wohlen -:-
16:00Solothurn - Delemont -:-
17:00Buochs - Langenthal -:-
17:00Muttenz - Grasshopper II -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Balzers - Winterthur II -:-
16:00Hongg - Linth -:-
16:00Red Star Zurich - Dietikon -:-
16:00Thalwil - Kosova -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Eschen -:-
18:00Tuggen - St. Gallen II -:-
18:30Paradiso - Gossau -:-

ŠVÝCARSKO: Nationalliga A ženy

16:00Young Boys Ž - Lucern Ž -:-
16:30Servette Ž - FF Lugano 1976 Ž -:-
17:00Basilej Ž - Grasshoppers Ž -:-
18:30Curych Ž - St. Gallen Ž -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

14:00CSKA Pomir Dushanbe - Panjsher -:-
15:00Istiqlol Dushanbe - Khatlon -:-
15:00Kuktosh - Regar-TadAZ -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

15:00Biashara Mara United - Kagera Sugar -:-
15:00Mbao - Alliance -:-
15:00Mbeya City - Tanzania Prisons -:-
15:00Namungo - Ndanda -:-
15:00Polisi Tanzania - Coastal Union -:-

THAJSKO: Thai League 1

12:45Buriram - Sukhothai -:- [ 1.40 | 4.10 | 6.54 ]
13:00Trat FC - PTT Rayong -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.35 ]
14:00Bangkok Utd - Port MTI FC -:- [ 2.20 | 3.30 | 2.83 ]
15:00Prachuap - Samut Prakan City -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.45 ]

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

17:30Club Africain - Stade Tunisien -:- [ 1.73 | 3.20 | 4.55 ]
17:30Kairouanaise - Slimane -:- [ 1.75 | 3.10 | 4.61 ]
17:30US Tataouine - Esperance Tunis -:-

TURECKO: Superliga

18:15Ankaragucu - Kayserispor -:- [ 2.55 | 3.06 | 2.73 ]
20:45Alanyaspor - Kasimpasa -:- [ 1.67 | 3.89 | 4.53 ]
20:45Basaksehir - Fenerbahce -:- [ 2.45 | 3.25 | 2.71 ]

TURECKO: 1. Lig

15:30Keciorengucu - Osmanlispor -:-
20:45Altinordu - Karagumruk -:-
20:45Balikesirspor - Erzurum BB -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Kolos Kovalivka - Vorskla -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.02 ]
16:00Oleksandrija - Desna -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.00 ]
18:30Dyn. Kyjev - Olimpik Doněck -:- [ 1.11 | 7.30 | 14.00 ]

UKRAJINA: Persha Liga

16:00Kramatorsk - Obolon Brovar Kyjev -:-
18:00Volyn Lutsk - Č. Oděsa -:-

UKRAJINA: Druha Liga

16:00Dinaz Vyshgorod - Zhytomyr -:-
16:00Kalush - Nyva Ternopil -:-
16:00Krystal - Hirnyk Kryvyi Rih -:-
16:00Kyjev-Sviatoshyn - Nyva Vinnytsya -:-
16:00Mykolaiv 2 - VPK-Agro -:-
16:00Nikopol - Kramatorsk 2 -:-
16:00Nova Kakhovka - Č. Oděsa 2 -:-
16:00Podillya Khmelnytskyi - Obolon-Brovar K. 2 -:-
16:00Uzhhorod - Veres-Rivne -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

14:00Karpaty U21 - Zorya U21 -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

20:00Boston River - Progreso -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.57 ]
20:00Plaza Colonia - Cerro Largo -:- [ 2.82 | 3.20 | 2.25 ]
20:00Racing Montevideo - Wanderers -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.75 ]
20:00River Plate - Penarol -:- [ 3.82 | 3.40 | 1.80 ]

URUGUAY: Segunda Division

00:00Atenas - Bella Vista 3:0
15:05Rentistas - Villa Espanola -:-
20:00Albion - Maldonado -:-
20:00Cerrito - Central Esp. -:-
20:00Sud America - CA Torque -:-
20:00Villa Teresa - Tacuarembo -:-

USA: MLS

27'Orlando City - Atlanta United 0:0 [ 3.60 | 3.85 | 1.92 ]
04:00Portland Timbers - Seattle Sounders -:- [ 2.07 | 3.70 | 3.24 ]

USA: USL Championship

65'Pittsburgh - Loudoun 1:0
04:30Phoenix Rising - Sacramento Republic -:-
20:00Ottawa Fury - Saint Louis FC -:-
21:00Louisville City - North Carolina -:-
23:00Hartford Athletic - Atlanta United 2 -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

17:00Metropolitanos - Zulia -:- [ 2.35 | 3.00 | 2.84 ]
22:00AC Lala FC - Portuguesa -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

21:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
21:30Gran V. - Yaracuyanos -:-
21:30Union Local Andina - Real Frontera -:-
21:30Yaracuy - Dep. Petare -:-
22:00Titanes - Hermanos Colmenares -:-
22:00Urena - Atl. El Vigia -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Hai Phong - The Cong -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.35 ]
13:00Than Quang Ninh - Binh Duong -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.07 ]
14:00Sai Gon FC - Thanh Hoa -:- [ 1.65 | 3.50 | 4.56 ]

VIETNAM: V.League 2

11:00Hue - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Long An - An Do-An Giang -:-

WALES: FAW Championship Jih & Střed

15:30Caerau Ely - Afan Lido -:-
15:30Goytre United - Llanelli -:-
15:30Llantwit Major - STM Sports -:-
15:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
15:30Undy - Cambrian & Clydach -:-

WALES: FAW Championship Sever & Střed

15:30Buckley - Porthmadog -:-
15:30Conwy Borough - Bangor City -:-
15:30Guilsfield - Llanrhaeadr -:-
15:30Llandudno - Gresford -:-
15:30Penrhyncoch - Ruthin -:-
15:30Rhyl - Llangefni -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - Black Rhinos -:-
15:00Chapungu Utd - CAPS Utd -:-
15:00Ngezi Platinum FC - Hwange -:-
15:00Yadah - Herentals -:-
15:00ZPC Kariba - TelOne -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.