OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Dohrané

ALBÁNIE: Superliga

19:00OdloženoBylis - Skenderbeu -:-
19:00OdloženoKastrioti - Apolonia Fier -:-
19:00OdloženoPartizani - Laci -:-
19:00OdloženoTeuta - Kukesi -:-
19:00OdloženoVllaznia - Tirana -:-

ANGLIE: Premier League

13:30Brighton - Manchester Utd 2:3
16:00Crystal Palace - Everton 1:2
18:30West Brom - Chelsea 3:3

ANGLIE: Championship

13:30Watford - Luton 1:0
13:30Wycombe - Swansea 0:2
16:00Barnsley - Coventry 0:0
16:00Birmingham - Rotherham 1:1
16:00Cardiff - Reading 1:2
16:00Derby - Blackburn 0:4
16:00Millwall - Brentford 1:1
16:00Preston - Stoke 0:1
16:00QPR - Middlesbrough 1:1

ANGLIE: League One

16:00Accrington - Oxford Utd 1:4
16:00Crewe - Milton Keynes 2:0
16:00Doncaster - Bristol Rovers 4:1
16:00Fleetwood - Wimbledon 0:1
16:00Gillingham - Blackpool 2:0
16:00Ipswich - Rochdale 2:0
16:00Northampton - Hull 0:2
16:00Plymouth - Shrewsbury 1:1
16:00Portsmouth - Wigan 1:2
16:00Sunderland - Peterborough 1:0
16:00Swindon - Burton 4:2

ANGLIE: League Two

16:00Barrow - Colchester 1:1
16:00Bolton - Newport 0:2
16:00Bradford City - Stevenage 2:1
16:00Cambridge Utd - Tranmere 0:0
16:00OdloženoCheltenham - Grimsby -:-
16:00Mansfield - Exeter 1:2
16:00Oldham - Crawley 2:3
16:00Port Vale - Harrogate 0:0
16:00Salford - Forest Green 0:0
16:00Scunthorpe - Carlisle 1:0
16:00Southend - Morecambe 1:2
16:00OdloženoWalsall - Leyton Orient -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00Buxton - Whitby 2:2
16:00FC United - Scarborough 0:0
16:00Grantham - Atherton 1:2
16:00Hyde - South Shields 0:0
16:00Lancaster - Basford 1:2
16:00Matlock - Stafford 2:0
16:00Mickleover - Morpeth 1:2
16:00Nantwich - Stalybridge 3:0
16:00Radcliffe - Witton Albion 1:4
16:00Warrington - Gainsborough 3:0

ANGLIE: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Barwell 1:1
16:00Alvechurch - Royston 2:2
16:00Banbury - Redditch 0:1
16:00Biggleswade Town - Bromsgrove 0:1
16:00Coalville - Leiston 4:1
16:00Kings Langley - Nuneaton 3:2
16:00Lowestoft - Hednesford 0:0
16:00Needham Market - Stratford 4:2
16:00Rushall - Peterborough Sports 1:1
16:00Stourbridge - Hitchin 1:0
16:00Tamworth - St. Ives 4:2

ANGLIE: Southern League South Division

16:00Gosport - Farnborough 4:0
16:00Harrow - Salisbury 1:2
16:00Hendon - Truro 0:4
16:00ZrušenoMerthyr Town - Beaconsfield Town -:-
16:00Poole - Hayes & Yeading 2:1
16:00Swindon S - Tiverton 1:2
16:00Taunton - Walton Casuals 2:0
16:00Weston-super-Mare - Met. Police 1:1
16:00Wimborne - Chesham 0:1
16:00Yate Town - Dorchester 4:1

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - Hornchurch 1:0
16:00Bowers & Pitsea - Leatherhead 7:0
16:00East Thurrock - Cray 1:3
16:00Folkestone - Wingate & Finchley 4:1
16:00Haringey - Bognor Regis 2:1
16:00Horsham FC - Cheshunt 1:2
16:00Kingstonian - Worthing 0:4
16:00Lewes - Brightlingsea 1:2
16:00Margate - Carshalton 2:2
16:00Merstham - Enfield Town 0:1
16:00Potters Bar - Corinthian-Casuals 1:2

ANGLIE: FA Trophy - Kvalifikace

16:00Cambridge City - Kidsgrove 2:3
16:00Cirencester - Paulton Rovers 2:1pen
16:00Dunstable - Tooting & Mitcham 1:2
16:00Evesham - Biggleswade FC 2:1
16:00Felixstowe & Walton - Great Wakering 2:1
16:00Hullbridge - Ashford Town 0:1
16:00Hythe Town - Chalfont St Peter 3:0
16:00Market Drayton - Bury Town 0:1
16:00Melksham - North Leigh 3:4pen
16:00Northwood - Basildon 2:1pen
16:00Ossett United - Ramsbottom 0:2
16:00Soham - Corby 0:3
16:00South Park - Three Bridges 0:1
16:00Sudbury - Barking 1:2
16:00Tadcaster - Marine 1:3
16:00Waltham Abbey - Staines 3:2
16:00Witham - Hanwell Town 0:2

ANGLIE: Premier League 2

14:00Arsenal U23 - Tottenham U23 0:1
17:30Southampton U23 - West Ham U23 2:2

ANGLIE: Premier League U18

11:30Chelsea U18 - Southampton U18 1:1
12:00Arsenal U18 - Crystal Palace U18 3:2
12:00Everton U18 - Stoke U18 4:0
12:00Liverpool U18 - Manchester City U18 1:3
12:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 4:0
12:00West Ham U18 - Fulham U18 1:2
12:30Brighton U18 - Tottenham U18 1:1
12:30Manchester Utd U18 - Burnley U18 5:1
13:00Aston Villa U18 - Reading U18 3:1
13:00Blackburn U18 - Wolverhampton U18 2:3
13:00Norwich U18 - Leicester U18 4:2
14:00Derby U18 - Newcastle U18 4:3

ANGLIE: FA Cup ženy

18:15Arsenal Ž - Tottenham Ž 4:0

ARMÉNIE: Premier League

14:15Shirak - Ararat 0:3

ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off

15:40Al Ahli SC (Sau) - Al-Ahli Dubai (Uae) 2:1pen

ASIE: Pohár AFC

14:00ZrušenoHo Chi Minh (Vie) - Yangon Utd (Mya) -:-
14:00ZrušenoHougang (Sgp) - Lao Toyota (Lao) -:-
14:00ZrušenoKaya (Phl) - Shan Utd (Mya) -:-
14:00ZrušenoPSM Makassar (Ina) - Tampines (Sgp) -:-
14:00ZrušenoSvay Rieng (Cam) - United City (Phl) -:-
14:00ZrušenoThan Quang Ninh (Vie) - Bali United (Ina) -:-

AUSTRÁLIE: NPL ACT - Play Off

10:00Canberra FC - Gungahlin 3:1

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW

06:30Lambton J. - Lake Macquarie 3:0
07:30Maitland - Edgeworth E. 2:1
08:30Adamstown Rosebud - Valentine 2:2

AUSTRÁLIE: NPL NSW

08:00Marconi - Manly Utd 1:1
11:00Druitt Town Rangers - Sydney U21 0:5
11:00Sydney Olympic - North Shore Mariners 1:1

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

09:15Capalaba FC - Redlands 3:0
09:30Brisbane City - Brisbane Strikers 1:2

AUSTRÁLIE: NPL South Australian

07:30Adelaide City - Modbury 1:1
07:30Adelaide Comets - Adelaide Raiders 4:0
07:30Adelaide U21 - Blue Eagles 1:1
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Olympic 2:1
07:30NE Metrostars - Croydon 1:5
07:30Para - Campbelltown City 2:3

AUSTRÁLIE: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Olympia Warriors 3:6
06:15Devonport - Kingborough Lions 3:1
06:30Clarence Zebras - Riverside Olympic 4:1
08:30Launceston - Glenorchy Knights 1:3

AUSTRÁLIE: NPL Western Australia - Skupina o titul

09:00Armadale - Sorrento 5:3
09:00Cockburn City - Joondalup 1:3
09:00Gwelup Croatia SC - Floreat Athena 0:3

AUSTRÁLIE: NPL Western Australia - Skupina o udržení

09:00Balcatta - Perth Glory U21 3:0
09:00Bayswater City - Perth SC 1:4
09:00Rockingham City - Inglewood 2:2

AUSTRÁLIE: Brisbane Premier League

09:00Taringa - Bayside 2:1
09:00The Gap - St. George Willawong 2:3
10:00Centenary Stormers - North Star 2:0

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

16:00Sabail - Sabah Baku 2:1
18:15Keshla - Zira 2:3

BELGIE: Jupiler League

16:15Beerschot VA - Waasland-Beveren 3:2
18:30KV Mechelen - St. Truiden 2:0

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Virton - RAAL La Louviere 0:5

BELGIE: Pohár ženy

15:00Club Brugge Ž - SG-Tertre Hautrage Ž 4:1
15:00Femina Woluwe Ž - Egem Ž 2:1
15:00Chastre Ž - Sibret Ž 3:1
15:00Leuven II Ž - Gent Ž 0:1pen
15:00St. Lutych Ž - Wuustwezel Ž 9:0
15:00OdloženoTienen Ž - Gent II Ž -:-
15:00Zulte Waregem Ž - Genk II Ž 6:0
15:30Genk Ž - Aalst Ž 1:2pen
17:00Aalst II Ž - Leuven Ž 0:5
17:30Zulte Waregem II Ž - RSC Anderlecht Ž 0:12

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

13:00Energetik-BGU - Isloch 1:1
15:00Gorodeja - Slavia Mozyr 1:1
17:00Zhodino - Neman 0:1
19:00BATE - Dynamo Brest 2:4

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

13:00Chimik Svetlogorsk - Orsha 2:1
13:30OdloženoSmorgon - Naftan -:-
14:00FC Slonim - Oshmyany 2:0
14:30Sputnik - Lokomotiv Gomel 5:1
15:00Lida - Mikashevichi 2:3
15:30Volna Pinsk - Gomel 0:3
16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Krumkachy 1:1

BĚLORUSKO: Division 2 - Skupina A

13:00Stanles Pinsk - Ivatsevichi 5:2
14:00Ostrovets - Baranovici 4:0
15:00Pershiy Region - Brest Malorita 2:4
16:00Chayka Zelva - BGU Minsk 1:2

BĚLORUSKO: Division 2 - Skupina B

11:00Polotsk - Gorki 1:0
12:00Dnepr Rogachev - Osipovichi 2:1
13:00Zhlobin - SMIavtotrans 1:4
15:00BumProm Gomel - Viktoria Mar. Gorka 3:2
15:00Petrikov - Dnepr Mogilev 0:2

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

13:00Din. Minsk 2 - Vitebsk 2 0:1
16:30OdloženoBelshina 2 - Soligorsk 2 -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

13:00Bobruichanka Ž - Dnepr Mogilev Ž 2:1
15:00Minsk FK Ž - Zorka-BDU Ž 4:1
16:00Din. Minsk Ž - Botsor Brest Ž 11:0

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

16:00Olimpic Sarajevo - Borac Banja Luka 1:4
18:00Velež Mostar - Radnik Bijeljina 2:1

BOSNA A HERCEGOVINA: FBiH

15:30Banovici - TOSK Tesanj 1:2
15:30Bratstvo Gracanica - Zivinice 2:0
15:30Gorazde - Hadzici 1:3
15:30Gradacac - Travnik 3:2
15:30HNK Orasje - Capljina 3:0
15:30Jedinstvo Bihac - Kakanj 1:0

BOSNA A HERCEGOVINA: RS

16:00Kozara - Ljubic Prnjavor 1:3
16:00Novi Grad - Leotar 0:0
16:00Prijedor - Kozarska Dubica 2:0
16:00Slavija - Podrinje Janja 2:0
16:00Sloga Doboj - Jedinstvo Brcko 2:2
16:00Sutjeska Foca - Drina Zvornik 1:0
16:00Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac 0:0
16:00Zvijezda 09 - Modrica 2:2

BRAZÍLIE: Série B

00:15Botafogo SP - CRB 1:2
00:15Chapecoense - America MG 0:0
02:30Cruzeiro - Avai 0:1
16:00Figueirense - Guarani 2:2

BRAZÍLIE: Série C

01:00Criciuma - EC Sao Jose 2:0

BULHARSKO: Parva liga

17:45Ludogorets - Beroe 2:0

BULHARSKO: Vtora liga

15:30Yantra Gabrovo - Septemvri Simitli 0:1
16:00Septemvri Sofie - Dobrudzha 1:0
16:00Strumska Slava - Svoge 3:1
17:00Vitosha Bistritsa - Lok. Gorna 0:1

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

16:00Dimitrovgrad - Rozova Dolina 2:1
16:00Gigant Saedinenie - Haskovo 1957 1:0
16:00Gorski Izvor - Yambol 1915 1:0
16:00Chernomorets 1919 - Vereya 4:0
16:00Karnobat - Maritsa Plovdiv 2:3
16:00Sokol Markovo - Borislav Parvomay 0:1
16:00Zagorets - Spartak Plovdiv 4:1

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

16:00Bansko - Nadezhda Dobroslavci 0:3
16:00Belasitsa - Botev Ihtiman 2:0
16:00Gotse Delchev - Velbazhd 3:0
16:00Chavdar Etropole - Perun 3:1
16:00Chepintsi - Balkan Botevgrad 2:1
16:00Kyustendil - Slivnishki Geroy 1:1
16:00OdloženoMarek - Rilski Sportist -:-
16:00Oborishte - Razlog 0:1
16:00Vladaya - Vihren 0:0

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

16:00Dorostol - Kubrat 2:1
16:00Chernomorets Balchik - Dunav Ruse 3:0
16:00Septemvri Tervel - Svetkavitsa 1:2
16:00Shumen 2007 - Botev Novi Pazar 5:1
16:00Sportist Toshevo - Topolite 5:1

BURUNDI: Primus League

13:30Atletico Olympic - Inter Star 3:2
15:00Aigle Noir - Muzinga 2:0
15:00Kayanza - Dynamik 1:1
15:00Royal de Muramvya - Bujumbura C. 0:3
16:00Rukinzo - Le Messager 1:1

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

15:30Jezero - Titograd 1:0

ČESKO: Fortuna liga

16:30Karviná - Mladá Boleslav 0:0
16:30Teplice - Ostrava 2:1
16:30Zlín - Sigma Olomouc 0:1
19:00Slavia Praha - Slovácko 3:0

ČESKO: FNL

16:30Líšeň - Vlašim 1:0
16:30Prostějov - Táborsko 1:1
16:30Třinec - Jihlava 0:5
18:00Ústí n. L. - Chrudim 1:1

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15OdloženoPísek - Karlovy Vary -:-
10:15SK Rakovnik - Benešov 0:3
10:15Vltavín - Domažlice 1:2
10:30OdloženoPovltavská FA - Motorlet Praha -:-

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Zbuzany - Jablonec B 2:0
10:30Přepeře - Velvary 2:0
15:30Živanice - Chlumec n. C. 1:2

ČESKO: MSFL

10:15OdloženoFrýdek-Místek - Rosice -:-
10:15Otrokovice - Nové Město na M. 4:1
10:15Petřkovice - Zlín B 3:2
18:00Kroměříž - Slovácko B 1:1

ČESKO: Divize A

10:15Přeštice - Petřín Plzeň 3:1
10:30České Budějovice B - Sedlčany 4:0
10:30Mariánské Lázně - Rokycany 3:2
15:30Katovice - Hořovicko 2:0
15:30OdloženoMýto - Beroun -:-

ČESKO: Divize B

10:15Aritma Praha - Český Brod 0:1pen
10:15Brandýs n. L. - Tatran Rakovnik 4:1
10:15Neratovice - Ostrov 5:0
10:15Štětí - Louny 4:0
15:30OdloženoBřezová - Meteor Praha -:-
15:30Dobříš - Kladno 1:2

ČESKO: Divize C

10:15OdloženoLibiš - Horky n. J. -:-
15:30Letohrad - Poříčany 1:2pen
15:30Trutnov - Vysoké Mýto 0:2
15:30Velké Hamry - Kosmonosy 4:2

ČESKO: Divize D

10:30Břeclav - Lanžhot 0:0

ČESKO: Divize E

15:30HFK Olomouc - Slavičín 0:1
15:30Hranice - Strání 1:1
15:30Nové Sady - Kozlovice 1:1

ČESKO: Divize F

15:30OdloženoRýmařov - Třinec B -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

16:00Brušperk - Kobeřice 0:1
16:00Český Těšín - Bystřice 0:3
16:00Dolní Datyně - Lok.Petrovice 2:0
16:00Fulnek - Háj ve Slezsku 6:1
16:00Hlubina - Pustá Polom 1:0
16:00Petřvald na Moravě - Břidličná 1:2

ČESKO: Zlínský KP

15:30Kvasice - Napajedla 1:2
15:30Slušovice - Boršice 5:1
15:30Valašská Polanka - Morkovice 0:1
15:30Velké Karlovice - Nedašov 1:2

ČESKO: Jihomoravský KP

10:15Bohunice - Bystrc 4:3
10:15Kuřim - Svratka Brno 0:3
15:30Boskovice - Rousínov 1:3
15:30Bosonohy - Mutěnice 3:1
15:30Ivančice - Sparta Brno 0:2
15:30Krumvíř - M. Krumlov 4:0
15:30Ratíškovice - Moravská Slavia 5:0

ČESKO: Vysočina KP

15:30Bedřichov - Polná 2:5
15:30HFK Třebíč - Speřice 2:4
15:30Náměšť n. Oslavou - Ledeč n. Sáz. 3:1
15:30Žirovnice - Přibyslav 6:3

ČESKO: Královéhradecký KP

12:30Jičín - Vysoká n. L. 4:2
14:00OdloženoKostelec n. O. - Olympia HK 1901 -:-
15:30OdloženoČernilov - Libčany -:-
15:30Dobruška - Červený Kostelec 1:2pen

ČESKO: Liberecký KP

10:30Frýdlant - Desná 3:3
16:00Hrádek n. Nisou - Sedmihorky 7:0
16:00Rovensko p. Tr. - Stráž p. Ralskem 2:1

ČESKO: Ústecký KP

10:30OdloženoHorní Jiřetín - Srbice -:-
13:15Lovosice - Perštejn 2:1
14:00Litoměřicko - Brná 1:2pen
16:30Domoušice - Baník Most - Souš B 2:1
16:30Krupka - Oldřichov 1:0
16:30Vilémov - Modrá 2:0
16:30Žatec - Jílové 2:0

ČESKO: Plzeňský KP

10:30Tlumačov - Chotíkov 3:1
15:30Bolevec - Horní Bříza 0:7
15:30Holýšov - Vejprnice 0:3
15:30OdloženoLhota Plzeň - Plzeň - Černice -:-
15:30OdloženoRapid Plzeň - Nepomuk -:-

ČESKO: Jihočeský KP

15:00Protivín - Dražice 2:0
16:30Blatná - Český Krumlov 1:2
16:30Čimelice - Rudolfov 1:0
16:30Lažiště - Sezimovo Ústí 0:2
16:30Olešník - Táborsko B 2:0
16:30Týn nad Vltavou - Milevsko 1:3
00:00OdloženoJunior Strakonice - Třeboň -:-

ČESKO: Pražský přebor

10:15OdloženoKolovraty - Podolí Praha -:-
10:15OdloženoMotorlet B - Radotín -:-
10:15Újezd Praha - Zličín 3:0
14:00Vyšehrad B - Uhelné sklady 7:2

ČESKO: Středočeský KP

10:15Hřebeč - Vlašim B 2:1
10:15Klíčany - Dobrovice 3:1
10:15OdloženoKomárov - Kosoř -:-
16:30Poděbrady - Lhota 3:1
16:30Poříčí n. S. - Lysá n. L. 2:1
16:30Tuchlovice - Nespeky 2:3

ČESKO: Karlovarský KP

15:00Fr. Lázně - Loko K. Vary 3:2
15:00Lomnice - Žlutice 10:0
16:30Nejdek - Královské Poříčí 1:5
16:30Nová Role - Chodov 2:4
16:30Nové Sedlo - Cheb 4:2
16:30Vintířov - Toužim 5:1

ČESKO: Olomoucký KP

15:30Jeseník - Lutín 2:1
15:30Rapotín - Velké Losiny 0:5
15:30Šternberk - Dolany 4:0
15:30Želatovice - Sokol Ústí 1:2pen

ČESKO: Pardubický KP

10:15Litomyšl - Choceň 2:0
15:30Česká Třebová - Heřmanův Městec 2:1
15:30Rohovládova Bělá - Chrudim B 1:3

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

11:00OdloženoBrno U19 - Karviná U19 -:-
11:00OdloženoMeteor Praha U19 - Hradec Králové U19 -:-
11:00Mladá Boleslav U19 - Sigma Olomouc U19 2:3
11:00Plzeň U19 - České Budějovice U19 2:1
11:15Slavia Praha U19 - Opava U19 3:0
13:00Pardubice U19 - Ostrava U19 4:1
13:00Sparta Praha U19 - Slovácko U19 2:0
13:30Příbram U19 - Zlín U19 0:2

ČESKO: 1. liga ženy

10:30Liberec Ž - Lok. Brno Ž 1:2

ČESKO: 2. liga ženy

14:00Hradec Králové Ž - FC Praha Ž 3:1
16:30Braník Ž - Sparta Praha B Ž 0:7

ČÍNA: Jia League

09:30Taizhou Yuanda - Beijing Renhe 1:0
13:35Jiangxi Liansheng - Guizhou Zhicheng 1:3
14:00Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai 1:3

DÁNSKO: Superliga

17:00Midtjylland - Randers 1:0

DÁNSKO: 1st Division

14:00Skive IK - F. Amager 0:2

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 1

13:00Sydvest - Jammerbugt 2:3
13:30VSK Aarhus - Holbaek 0:1
14:00Dalum IF - BK Frem 0:0
14:00Middelfart - Næsby 5:0
15:00B.93 - Brabrand 3:2

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 2

13:00Vanløse - Avarta 2:0
13:30FA 2000 - Slagelse 0:0
15:00Nykobing - Bronshoj 6:3
15:00Skovshoved - Tarnby 3:0

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

15:00Brondby Ž - Thisted Ž 4:0

EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze

23:30El Nacional - Orense 2:2

ESTONSKO: Meistriliiga

12:00ZrušenoPaide - Tallinna Kalev -:-
12:00Tulevik - Kuressaare 1:1
15:00ZrušenoKalju - Levadia -:-
15:00Paide - Tallinna Kalev 4:1

ESTONSKO: Esiliiga

12:00ZrušenoFlora U21 - Parnu -:-
12:00ZrušenoNomme Utd - JK Jarve -:-
12:00ZrušenoVandra Vaprus - Maardu -:-
18:00Levadia U21 - Nomme Utd 1:0
18:00Parnu JK Vaprus - Maardu 1:0
18:00Tammeka U21 - Parnu 1:5

EVROPA: Premier League (Krym)

15:00SKCHF Sevastopol - Ocean Kerch 3:2
15:00Yevpatoriya - TSK Simferopol 3:0

FINSKO: Ykkonen

14:00KPV - VPS 0:1
16:00OdloženoAC Kajaani - MyPa -:-
16:00MuSa - Mikkeli 1:1
17:30Gnistan - SJK Akatemia 2:1

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

14:00ZrušenoEPS - JaPS -:-
14:00JaPS - EPS 3:1
14:00PK-35 - Keski-Uusimaa 2:0
14:00Viikingit - MiPK 1:1
15:00NJS - Kultsu 3:3
16:00PEPO - Kiffen 3:1

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

14:00Atlantis - Jazz Pori 5:1
14:00Espoo - KaaPo 3:3
14:00P-Iirot Rauma - GrIFK 0:3
14:00SalPa - PIF Pargas 1:1
14:00ZrušenoTPV - Espoo -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

14:00ZrušenoJJK Jyvaskyla - OLS Oulu -:-
14:00Kiisto - Kemi City 1:2
14:00ZrušenoRovaniemi 2 - JIPPO -:-
14:00Vaajakoski - JIPPO 0:1

FINSKO: Kansallinen Liiga ženy

15:00TiPS Ž - PK-35 Vantaa Ž 6:1
15:00TPS Ž - HJK Ž 0:2
15:30KuPS Ž - Ilves Ž 3:1
16:00Åland Utd Ž - PK-35 Helsinki Ž 3:1

FRANCIE: Ligue 1

17:00St. Etienne - Rennes 0:3

FRANCIE: Ligue 2

15:00Toulouse - Auxerre 3:1
19:00AC Ajaccio - Sochaux 1:1
19:00Amiens - Pau 0:0
19:00Chambly - Chateauroux 2:1
19:00Nancy - Le Havre 0:1
19:00Niort - Paris FC 2:2
19:00Rodez - Dunkerque 2:1
19:00Valenciennes - Caen 1:0

FRANCIE: National 2 - Skupina A

16:00Caen II - Chateaubriant 2:0
18:00Fleury-Merogis - Lorient II 0:0
18:00Chartres - Rouen 0:0
18:00Poissy - Vannes 0:2
18:00Saint-Malo - Versailles 2:1
18:00Saint-Pryve - Granville 1:0

FRANCIE: National 2 - Skupina B

16:00Auxerre II - Reims II 2:1
17:00Paris 13 Atl. - GFC Ajaccio 1:0
18:00FC 93 - ASM Belfort 1:0
18:00Lusitanos - Sannois 3:0
18:00Méty II - Lens II 3:0
18:00Sedan - Beauvais 1:1
18:00St Quentin - Haguenau 1:1

FRANCIE: National 2 - Skupina C

18:00Frejus - Louhans Cuiseaux 2:0
18:00GOAL FC - Monako II 6:1
18:00OdloženoHyeres - Grasse -:-
18:00Lyon II - Aubagne 3:2
18:00OdloženoMarseille II - GFA74 -:-
18:00OdloženoMartigues - Toulon -:-
18:00Saint Priest - Marignane 3:3

FRANCIE: National 2 - Skupina D

18:00Angers II - Beziers 1:1
18:00Bergerac - Bourges 18 3:0
18:00Bourges - Moulins-Yzeure 0:2
18:00Nantes II - Les Herbiers 1:1
18:00Romorantin - Canet Roussillon 4:1

FRANCIE: Division 1 ženy

14:30Guingamp Ž - Dijon Ž 1:2
14:30Issy Ž - Fleury 91 Ž 0:1
14:30Paris FC Ž - Le Havre Ž 1:1
14:30Soyaux Ž - Montpellier Ž 1:4

FRANCIE: Division 2 ženy

15:30Nimes Ž - Thonon Evian Ž 1:2

GRUZIE: Erovnuli Liga

13:00ZrušenoDila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
13:00ZrušenoChikhura - Saburtalo Tbilisi -:-
13:00ZrušenoMerani Tbilisi - Dinamo Batumi -:-
13:00ZrušenoSamtredia - Loco. Tbilisi -:-
13:00ZrušenoTelavi - Din. Tbilisi -:-

GRUZIE: Pohár

13:00Samgurali - Telavi 2:0
13:00Tbilisi City - Chikhura 2:5

CHILE: Primera División

23:30Huachipato - La Serena 1:1
16:00OdloženoColo Colo - Antofagasta -:-

CHILE: Primera B

18:30Dep. Temuco - Barnechea 3:1

CHORVATSKO: 1. HNL

17:00Istra 1961 - Šibenik 1:0
19:00OdloženoDin. Záhřeb - Rijeka -:-
19:00OdloženoSlaven Belupo - Lok. Záhřeb -:-

CHORVATSKO: 2. HNL

16:00Kustosija - Dragovoljac 0:0
16:00Sesvete - Solin 4:0
19:00Medjimurje - Junak Sinj 4:3
19:00Zaprešić - Osijek 2 0:1

CHORVATSKO: Pohár

15:00Ferdinandovac - Din. Záhřeb 1:7

IRSKO: Premier Division

18:00Waterford - Sligo Rovers 1:0

IRSKO: Division 1

16:00Shamrock 2 - UC Dublin 2:5

IRSKO: Národní liga ženy

15:00Shelbourne Ž - Peamount Ž 1:5

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Leiknir - Afturelding 3:0
16:00Leiknir F. - Olafsvik 2:4
16:00Thor Akureyri - Fram 0:2
16:00Throttur - Vestmannaeyjar 0:3
17:00Grindavik - Magni 3:1

ISLAND: Urvalsdeild ženy

16:00OdloženoBreidablik Ž - IBV Vestmannaeyjar Ž -:-
16:00Selfoss Ž - Throttur Ž 1:3
17:00Hafnarfjordur Ž - Thor/KA Ž 1:2
19:00Fylkir Ž - Valur Ž 0:7

ITÁLIE: Serie A

15:00Turín FC - Atalanta 2:4
18:00Cagliari - Lazio 0:2
18:00Sampdoria - Benevento 2:3

ITÁLIE: Serie B

14:00Brescia - Ascoli 1:1
14:00Cosenza - Entella 0:0
14:00Frosinone - Empoli 0:2
14:00Lecce - Pordenone 0:0
14:00Pescara - Chievo 0:0
14:00Salernitana - Reggina 1:1
16:00Venezia - L.R. Vicenza 1:0

ITÁLIE: Primavera 1

10:00Bologna U19 - Cagliari U19 2:2
11:00AC Milán U19 - Atalanta U19 0:1
13:00Spal U19 - Inter U19 2:1
17:00Ascoli U19 - Fiorentina U19 1:2

ITÁLIE: Coppa Italia Primavera

15:00Udinese U19 - Vicenza U19 2:3pen

ITÁLIE: Coppa Italia ženy

15:00Pomigliano Ž - Bari Ž 1:1
16:00Lady Granata Ž - Verona Ž 0:2

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00OdloženoH. Haifa - H. Tel Aviv -:-
19:15OdloženoB. Jeruzalém - Kiryat Shmona -:-
19:30OdloženoB. Jeruzalém - Hapoel Hadera -:-
20:00OdloženoM. Tel Aviv - Netanya -:-

JAPONSKO: J1 League

07:00Nagoya - Shimizu 3:1
11:00Urawa - Yokohama 0:2
12:00Kobe - Sapporo 4:0

JAPONSKO: J2 League

07:00Albirex Niigata - Kofu 1:1
11:30Kyoto - Omiya Ardija 2:4
12:00Ehime - Kanazawa 0:0
12:00Tokushima - Yamaga 1:1

JAPONSKO: J3 League

07:00Fukushima - Blaublitz 0:2

JAPONSKO: 1. liga ženy

06:00C-Osaka Ž - Urawa Ž 0:0
06:00Vegalta Sendai Ž - Nojima Stella Ž 1:0
08:00Beleza Ž - Kunoichi Ž 3:0

JIŽNÍ KOREA: K League 1 - Skupina o udržení

07:00Suwon - Seoul 3:1

JIŽNÍ KOREA: K League 2

09:00Anyang - Bucheon 0:0
11:30Suwon City - Seoul E. 1:0

JIŽNÍ KOREA: K3 League - Část poražených

07:00Jeonju Citizen - Cheongju Jikji 2:3
07:00Yangju Citizen - Pyeongtaek Citizen 0:1
08:00Changwon - Gyeongju Citizen 4:0
08:00Cheonan City - Chuncheon 0:0

JIŽNÍ KOREA: K3 League - Část vítězů

08:00Busan Kyotong - Daejeon Korail 0:1
08:00Mokpo City - Hwaseong 1:2
12:00Gangneung - Gimpo C. 2:0
12:00Gimhae - Gyeongju 1:0

JORDÁNSKO: Premier League

16:00OdloženoAl Sareeh - Maan -:-
18:30OdloženoSahab - Al Ramtha -:-

KAMBODŽA: C-League

10:30ZrušenoAngkor Tiger - Visakha -:-
10:30Police Commissary - Electricite Du Cambodge 2:2
13:00National Defense - Phnom Penh Crown 1:3
13:00ZrušenoPhnom Penh Crown - Kirivong Sok Sen Chey -:-
13:00ZrušenoSvay Rieng - NagaWorld -:-

KANADA: Canadian Premier League

20:00ZrušenoValour - York 9 -:-

KATAR: Pohár QSL

17:00OdloženoAl-Sadd - Al-Duhail -:-
17:00Al Sailiya - Al Khor 1:5

KAZACHSTÁN: Premier League

12:00Taraz - Tobol 0:0
15:00ZrušenoFC Astana - Kaisar -:-
15:00ZrušenoK. Almaty - Zhetysu -:-
15:00OdloženoKaspij Aktau - Kyzylzhar -:-
15:00ZrušenoKaspij Aktau - Šachtar K. -:-
15:00ZrušenoKyzylzhar - Okzhetpes -:-
15:00ZrušenoOrdabasy - Tobol -:-
15:00OdloženoŠachtar K. - Okzhetpes -:-
15:00OdloženoTaraz - FC Astana -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

01:00Jaguares de Cordoba - La Equidad 2:0
03:05Once Caldas - Atl. Nacional 2:0

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

22:00ZrušenoAtletico F.C. - Valledupar -:-
22:00ZrušenoBarranquilla - Tigres -:-
22:00ZrušenoBogota - Boca Juniors -:-
22:00ZrušenoCortulua - Llaneros -:-
22:00ZrušenoFortaleza - Orsomarso -:-
22:00ZrušenoHuila - U. Magdalena -:-
22:00ZrušenoLeones - Quindio -:-
22:00ZrušenoReal San Andres - Real Cartagena -:-

KOSOVO: Superliga

16:00Feronikeli - Drenica 2:2
16:00Trepca 89 - KF Llapi 1:0

KYPR: 1. liga

15:00OdloženoApollon - Omonia -:-
17:30OdloženoNea Salamis - Ermis -:-

KYPR: Division 2

15:30Anagennisi - Xylotympou 1:2
15:30Ayia Napa - Thoi Lakatamias 0:2
15:30Digenis - Kouris Erimi 2:2
15:30Chloraka - Achyronas Liopetriou 0:1
15:30Sotiras - Othellos Athienou 1:1
15:30Ypsonas - Aris 0:0
15:30Zakakiou - Omonoia Psevda 0:1

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

07:00Alga - Abdish-Ata 0:0
07:00Dordoi Bishkek - Alay Osh 1:0
12:00Kaganat - Kara Balta 3:1
12:00Kochkor-Ata - Ilbirs 1:0

LAOS: Lao League

10:00Ezra - Master 7 3:2
10:00Young Elephant - Lao Police 0:0

LITVA: I Lyga - Skupina o postup

12:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai 2:0
14:00FK Panevezys 2 - Dainava Alytus 1:2
15:00Vilniaus Vytis - Nevezis Kedainiai 1:4
16:00Jonava - Siauliai FA 1:2

LITVA: I Lyga - Skupina o udržení

16:00BFA Vilnius - Zalgiris 2 2:1

LOTYŠSKO: 1. Liga

14:00Dinamo Riga - Rezekne 6:0
15:00Lokomotiv Daugavpils - FK Smiltene 6:2
15:00Super Nova - Auda 0:2

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

14:45Paks - MTK Budapešť 4:0

MALAJSIE: Super Liga

15:00Pahang - Kedah 2:1
15:00Selangor - UiTM 3:3

MALAJSIE: Premier League

10:45UKM - Penang 1:2
15:00Johor DT II - Perak 2 1:1

MALTA: 1. liga

17:00Birkirkara - Mosta 0:3
17:00Gudja - Lija Athletic 2:0

MALTA: Division 1

17:00Zebbug - Mqabba FC 1:2

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:30Puebla - Queretaro 3:3
04:30Juarez - Atlas 0:1

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

19:00Tlaxcala - Atlante 0:3

MEXIKO: Liga Premier Serie A

23:00Pioneros - Zitacuaro 3:0
00:00Mazorqueros - Saltillo 1:1

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

23:00Necaxa Ž - Monterrey Ž 0:1
19:00Club America Ž - Mazatlan FC Ž 8:0

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

15:00CSCA Buiucani - Dinamo-Auto 4:0
18:00Speranta Nisporeni - Milsami 0:1

MYANMAR: National League

11:00Hantharwady Utd - Magwe 2:4
11:00Sagaing - Yadanarbon 1:1

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Augsburg - Dortmund 2:0
15:30Bielefeld - Kolín n. R. 1:0
15:30Leverkusen - RB Lipsko 1:1
15:30Mohuč - Stuttgart 1:4
15:30Mönchengladbach - Union Berlín 1:1
18:30Schalke - Brémy 1:3

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:00Braunschweig - Kiel 0:0
13:00Darmstadt - Regensburg 0:0
13:00Düsseldorf - Wurzburger Kickers 1:0

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Duisburg - Zwickau 1:1
14:00Hallescher - Ingolstadt 0:2
14:00Mnichov 1860 - Magdeburg 1:1
14:00Saarbrucken - Rostock 2:0
14:00Verl - Bayern II 3:0
14:00Viktoria Kolín n. R. - Wehen 0:2

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00Hannover II - Oberneuland 3:2
13:00Phonix Lubeck - SC Weiche-08 0:1
13:00Wolfsburg II - Oldenburg 1:0
14:00Brémy II - Hildesheim 2:0
16:00Delmenhorst - BSV Rehden 1:1

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:30Auerbach - Meuselwitz 3:2
13:30Babelsberg - TB Berlín 2:1
13:30Halberstadt - Lichtenberg 0:0
13:30Jena - Luckenwalde 2:0
13:30Viktoria Berlín - Chemie Lipsko 3:2

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Ahlen - Wiedenbruck 2:4
14:00Dusseldorf II - Lotte 6:0
14:00Fortuna Kolín n. R. - Kolín n. R. II 1:1
14:00Lippstadt - RW Essen 0:3
14:00Monchengladbach II - Wuppertaler 5:1
14:00Oberhausen - Homberg 0:1
14:00Rodinghausen - Bergisch Gladbach 1:0
14:00Schalke II - Straelen 1:2

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Alzenau - Mohuč II 3:1
14:00OdloženoGiessen - Walldorf -:-
14:00Kassel - Homburg 0:1
14:00Stadtallendorf - Elversberg 1:2
14:00Stuttgart II - FSV Frankfurt 1:1

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

14:00OdloženoAubstadt - Garching -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:00Blau Weiss Berlin - RSV Eintracht 2:1
14:00Staaken - Torgelower Greif 3:0

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

12:00Eilenburg - Martinroda 4:1
13:00Blau-Weiss Zorbau - Inter Lipsko 2:4
14:00Grimma - Sandersdorf 5:1
14:00Krieschow - Oberlausitz 2:0
14:00Ludwigsfelder - Einheit Rudolstadt 0:3

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

13:30SC Weiche-08 II - Kronshagen 0:2
14:00OdloženoFlensburg - Husumer -:-
14:00OdloženoPansdorf - Preussen Reinfeld -:-
15:00Dornbreite Lubeck - Neumunster 1:2
16:30Oldenburger - Lubeck II 2:2

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

14:00Meiendorfer SV - TuS Osdorf 2:1
15:30Curslack-Neuengamme - Hamm United 2:2

NĚMECKO: Oberliga Brémy

13:00Brémy III - Leher 1:1
13:15Blumenthaler - Borgfeld 2:2
14:00Aumund-Vegesack - BTS Neustadt 0:2
14:00Brinkumer - Habenhauser 3:0
15:00OSC Bremerhaven - Bremer 0:3

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

15:00Ramlingen-Ehlershausen - Egestorf-Langreder 1:2
16:00Hagen/Uthlede - Rotenburger 0:0
16:00Tundern - Arminia Hannover 3:3
17:00Wolfenbuttel - Eintracht Northeim 0:0

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

15:00Fulda-Lehnerz - Ginsheim 1:0
15:00Hadamar - Hunfelder 0:2
15:00Hessen Dreieich - Eddersheim 3:3
15:00Viktoria Griesheim - Erlensee 0:1
17:00Flieden - TUS Dietkirchen 2:1

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

14:00Trier - Hassia Bingen 5:0
15:30Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen 1:2
15:30Jagersburg - Mechtersheim 0:0
15:30Waldalgesheim - Koblenz 1:2
15:30Worms - Diefflen 2:1
16:30Dudenhofen - Eppelborn 2:1

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

14:00Dorfmerkingen - Villingen 0:0
14:00Freiberg - Linx 7:0
14:00Freiburger - Walldorf II 0:6
14:00Ravensburg - Pforzheim 0:0
14:00Sandhausen II - Nottingen 1:4
14:00Stuttgarter Kickers - Neckarsulmer 2:0
14:00TSV Ilshofen - Bruchsal 2:2
15:30Oberachern - Bissingen 1:2

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Magdeburg U19 - Kiel U19 1:0
11:30Eimsbutteler U19 - St. Pauli U19 1:2
13:00Brémy U19 - Hamburk U19 1:1
13:00Chemnitzer FC U19 - Hertha U19 2:2
13:00RB Lipsko U19 - Wolfsburg U19 3:2
15:00Drážďany U19 - Hallescher U19 2:0

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Frankfurt U19 - Mohuč U19 0:2
11:00Kaiserslautern U19 - Ingolstadt U19 1:1
11:00Norimberk U19 - Freiburg U19 4:1
11:00Offenbach U19 - Heidenheim U19 2:3
13:00Bayern U19 - Augsburg U19 1:0
14:00Furth U19 - Ulm U19 4:2
16:30Saarbrucken U19 - Stuttgart U19 1:3

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

15:00Bielefeld U19 - Leverkusen U19 0:1

NĚMECKO: Bundesliga ženy

18:00Bayern Ž - Freiburg Ž 1:0

NĚMECKO: DFB Pokal ženy

13:30Weinberg Ž - Holzbach Ž 7:1
14:00Ingolstadt Ž - Wurzburger Kickers Ž 3:2
14:00Kiel Ž - Berghofen Ž 1:2
15:00Gottenheim Ž - Saarbrucken Ž 3:6
16:00Alberweiler Ž - Andernach Ž 0:2
18:00Gutersloh Ž - Bielefeld Ž 5:1
18:00Rhade Ž - Borussia Bocholt Ž 0:1

NIZOZEMSKO: Eredivisie

16:30Zwolle - Sparta Rotterdam 4:0
18:45Sittard - Alkmaar 3:3

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

16:30Breda - Jong PSV 2:1

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:00GVVV - Spakenburg 0:3
14:30HHC - AFC 0:2
15:00ASWH - De Treffers 2:0
15:00IJsselmeervogels - Jong Volendam 4:3
15:00Rijnsburgse Boys - Scheveningen 1:1
15:30OdloženoHFC - Noordwijk -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys 0:1
15:30Katwijk - Kozakken Boys 2:2
15:30TEC - Excelsior Maassluis 3:1

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:30ACV Assen - Hoek 1:4
14:30DVS '33 Ermelo - VVSB 2:2
14:30OdloženoGOES - Excelsior 31 -:-
14:30OdloženoHarkemase Boys - ODIN '59 -:-
14:30Staphorst - Barendrecht 2:3
15:00Ter Leede - SteDoCo 1:3
17:00Sportlust - VV DOVO 2:0
18:00OdloženoAjax (Am) - VVOG -:-
18:00Lisse - Nijkerk 4:1

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Podzimní sezona

14:30OdloženoJong Feyenoord - Jong Nijmegen -:-
14:45Jong Heerenveen - Jong Den Haag 2:0
14:45Jong NAC Breda - Jong Groningen 0:1
15:00Jong FC Twente/Heracles - Jong Almere City 2:2

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Podzimní sezona

14:30OdloženoPSV U18 - Feyenoord U18 -:-
14:30OdloženoUtrecht U18 - Alkmaar U18 -:-

NORSKO: Eliteserien

18:00Molde - Sandefjord 0:1

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

16:00Eidsvold - Alta 2:0
16:00Floro - Kjelsås 2:2
16:00Floya - Hodd 0:1
16:00ZrušenoHalden - Kjelsås -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

15:00ZrušenoSotra - Bryne -:-
16:00Asker - Fram 5:3
16:00Baerum - Bryne 1:1
16:00ZrušenoEgersunds - Flekkeroy -:-
16:00Flekkeroy - Egersunds 0:1
16:00Notodden - Nardo 2:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

14:00ZrušenoGjellerasen - Lørenskog -:-
16:00OdloženoElverum - Gjovik-Lyn -:-
16:00OdloženoFunnefoss/Vormsund - Nybergsund -:-
16:00OdloženoGjellerasen - Kongsvinger 2 -:-
16:00OdloženoLillestrom 2 - Lørenskog -:-
16:00ZrušenoNybergsund - Gjovik-Lyn -:-
16:00OdloženoRaufoss 2 - Brumunddal -:-
16:00OdloženoRommen SK - Grorud 2 -:-
16:00ZrušenoToten - Lillestrom 2 -:-
16:00OdloženoUll/Kisa 2 - Toten -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

14:00ZrušenoAssiden - Pors Grenland -:-
14:00OdloženoFlint - Assiden -:-
14:00OdloženoOrn - Pors Grenland -:-
16:00ZrušenoHonefoss - Halsen -:-
16:00OdloženoHonefoss - Mjondalen 2 -:-
16:00OdloženoOppsal - Krakeroy -:-
16:00OdloženoSarpsborg 08 2 - Halsen -:-
16:00OdloženoTonsberg - Strømsgodset 2 -:-
16:00ZrušenoTonsberg - Flint -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

14:00ZrušenoDjerv 1919 - Viking 2 -:-
14:00OdloženoDjerv 1919 - Staal Jorpeland -:-
14:00ZrušenoStaal Jorpeland - Madla IL -:-
15:00ZrušenoIL Express - Brodd -:-
15:00OdloženoSola - Mandalskameratene -:-
15:00ZrušenoVindbjart - Vidar -:-
16:00OdloženoMadla IL - Brodd -:-
16:00OdloženoVidar - Start 2 -:-
16:00OdloženoVindbjart - Akra -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

13:00ZrušenoBjarg - Frigg -:-
13:00OdloženoLysekloster - Ready -:-
13:00ZrušenoSogndal 2 - Ready -:-
14:00ZrušenoLyn - Fjora -:-
15:00ZrušenoFyllingsdalen - Fana -:-
15:00ZrušenoOS - Lysekloster -:-
15:00ZrušenoSandviken - Stord -:-
16:00OdloženoArdal - Sandviken -:-
16:00OdloženoBrann 2 - Fana -:-
16:00OdloženoFrigg - Stord -:-
16:00OdloženoFyllingsdalen - Fjora -:-
16:00OdloženoLyn - OS -:-
16:00OdloženoSogndal 2 - Bjarg -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

14:00ZrušenoMelhus - Volda TI -:-
14:00ZrušenoTiller - Spjelkavik -:-
16:00ZrušenoAalesund 2 - Kolstad -:-
16:00ZrušenoByåsen - Strindheim -:-
16:00OdloženoKolstad - Tiller -:-
16:00OdloženoMelhus - Byåsen -:-
16:00OdloženoMolde 2 - Aalesund 2 -:-
16:00ZrušenoNtnui - Tynset -:-
16:00OdloženoOrkla - Strindheim -:-
16:00OdloženoRanheim 2 - Spjelkavik -:-
16:00OdloženoTraeff - Tynset -:-
16:00OdloženoVolda TI - Ntnui -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

13:00ZrušenoLokomotiv Oslo - Nordstrand -:-
14:30OdloženoFinnsnes - Lokomotiv Oslo -:-
16:00ZrušenoFinnsnes - Skanland -:-
16:00OdloženoJunkeren - Ullern -:-
16:00OdloženoMelbo - Tromsø 2 -:-
16:00OdloženoMjolner - Skeid 2 -:-
16:00OdloženoNordstrand - Skanland -:-
16:00OdloženoRana - Stabaek 2 -:-

NORSKO: Toppserien ženy

15:00Kolbotn Ž - Rosenborg Ž 2:2
15:00LSK Kvinner Ž - RØA Ž 2:0

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - 12 de Octubre 3:3

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Sport Boys - Dep. Municipal 1:1

POLSKO: Ekstraklasa

15:00Cracovia - Raków 2:2
17:30Lechia - Podbeskidzie 4:0

POLSKO: 1. liga

12:40Legnica - Korona 1:1
16:00Leczna - Radomiak Radom 2:1

POLSKO: 2. liga

13:00Lech 2 - Polkowice 1:3
17:00Chojniczanka - Blekitni Stargard 2:0
18:00Bytovia Bytów - Skra 0:1
18:00Katowice - Pogon Siedlce 2:2
18:00Ostroda - Pruszkow 2:0

POLSKO: III Liga - Skupina I

14:00Huragan Morag - Grodzisk M. 1:2
15:00Wasilkow - Ursus Warszawa 0:2
15:00Zambrow - Wikielec 4:1
16:00Biala Piska - Concordia Elblag 1:1
16:00Skierniewice - Blonianka Blonie 1:0
16:00Sokol Aleksandrow L. - Legionowo 0:0
18:00Polonia V. - Bron Radom 4:1

POLSKO: III Liga - Skupina II

15:00Nielba Wagrowiec - Unia Swarzedz 4:3
15:00Unia Janikowo - Jarocin 3:1
16:00Gryf Wejherowo - Koszalin 2:3
16:00Kleczew - Elana Torun 1:1
16:00Kotwica Kolobrzeg - Gwardia Koszalin 1:1
16:00Pomorzanin Torun - Stezyca 2:1
16:00Starogard Gdanski - Swit Skolwin 2:4
16:00Swinoujscie - Przodkowo 1:1

POLSKO: III Liga - Skupina III

13:00Zaglebie 2 - Piast Zmigrod 3:3
15:00Brzeg - Goczalkowice Zdroj 2:3
15:00Polonia B. - Kluczbork 1:1
16:00Foto-Higiena Gac - Sleza Wroclaw 2:2
16:00Nysa - Polonia Swidnica 4:2
16:00ROW Rybnik - Gornik Z. 2 2:0
16:00Z. Gora - Warta Gorzow 4:1
18:00Bielsko-Biala - Ruch 1:2

POLSKO: III Liga - Skupina IV

12:00Hetman Zamosc - Ostrowiec 1:4
15:00Stal Krasnik - Sokol Sieniawa 0:0
16:00Chelmianka Chelm - Biala Podlaska 3:1
16:00Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebultow 2:0
16:00Siarka Tarnobrzeg - S. Wola 1:4
16:00Wisloka Debica - Avia Swidnik 0:0

POLSKO: Juniorská liga

11:15UKS SMS Lodz U18 - Gornik Z. U18 0:3
12:00Arka U18 - Zaglebie U18 1:5
12:00Slask U18 - Wisla U18 2:3

POLSKO: Ekstraliga ženy

11:00Medyk Konin Ž - Leczna Ž 2:2
12:00OdloženoSlask Ž - Olimpia Štetín Ž -:-
12:00UJ Krakow Ž - Biedrzychowice Ž 6:0
15:00UKS SMS Lodz Ž - Czarni Sosnowiec Ž 0:2

PORTUGALSKO: Primeira Liga

16:30Maritimo - Tondela 2:1

PORTUGALSKO: LigaPro

12:00Covilha - Varzim 2:1

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

16:00FC Amares - SC Vianense 0:1
16:00Porto da Cruz - Camacha 1:4
17:00Berco - Vilaverdense 1:2

PORTUGALSKO: Liga BPI ženy

16:00CF Benfica Ž - Damaiense Ž 1:3

RAKOUSKO: Tipico Bundesliga

17:00Altach - Tirol 0:2
17:00Ried - Salcburk 1:3
17:00St. Polten - Rapid Vídeň 1:2

RAKOUSKO: 2. Liga

14:00A. Lustenau - FC Juniors 0:1

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

17:00Marchfeld - Neusiedl 3:0

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

16:00Union Gurten - Weindorf St. Anna 1:1
19:00Sturm Graz (Am) - Allerheiligen 3:1

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

17:00A. Salcburk - Saalfelden 2:1

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

16:00Bregenz - Rotenberg 1:2
17:00Lauterach - Hohenems 2:4

RUMUNSKO: Liga 1

13:45Academica Clinceni - Gaz Metan 2:0

RUMUNSKO: Liga 2

10:00Aerostar - Csikszereda M. Ciuc 3:2
10:00ASU Poli Timisoara - Ripensia Timisoara 2:0
10:00Gloria Buzau - CSM Resita 0:1
10:00Pandurii - Mioveni 1:2
10:00Turnu Magurele - Concordia 3:2
10:00OdloženoUnirea Slobozia - F. Constanta -:-
11:30Comuna Recea - Rapid Bukurešť 2:1
17:45Petrolul - Calarasi 0:1

RUMUNSKO: Superliga ženy

10:00Banat Ž - Heniu Prundu Bargaului Ž 1:4
10:00SN Constanta Ž - Fortuna Becicherecu Mic Ž 1:7

RUSKO: Premier Liga

13:00Tambov - Sp. Moskva 0:2
15:30Zenit - Ufa 6:0

RUSKO: PFL - sk. 2

17:00Murom - Rodina Moskva 1:1

RUSKO: PFL - sk. 3

16:00Krasnyy SGAFKST - Ryazan 1:0

RUSKO: PFL - sk. 4

12:00Orenburg 2 - Ulyanovsk 1:2

ŘECKO: Super League

17:30Volos - PAOK 0:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Faetano - Cosmos 1:2
15:00Juvenes/Dogana - Virtus 0:2
15:00La Fiorita - Cailungo 7:2
15:00Pennarossa - Tre Penne 1:3

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

15:00Borec - Rabotnicki 0:0

SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL

15:30Drita - KF Gostivar 1:3
15:30FK Skopje - Labunishta 1:0
15:30Kozuv Gevgelija - Pobeda 2:1
15:30Osogovo - Sloga Vinica 1:1
15:30Plackovica - Rosoman 83 3:0
15:30Sasa - Kit Go Pehchevo 2:3
15:30Tikves - Bregalnica 1:1
15:30Vardari Forino - Kadino Skopje 0:4
15:30Veleshta - FK Korab 1:1
15:30Vellazerimi - Ohrid 0:0

SKOTSKO: Premiership

16:00Hamilton - Dundee Utd 1:1
16:00Livingston - St. Johnstone 2:0
16:00St. Mirren - Kilmarnock 0:1

SLOVENSKO: Fortuna liga

18:00Senica - Trnava 0:2
19:00Michalovce - Pohronie 2:0
19:00Nitra - Sereď 3:0
19:00Z. Moravce-Vrable - Žilina 4:0

SLOVENSKO: 2. liga

15:30Dubnica - FC Košice 1:0
15:30Trebišov - Komárno 2:0
18:00Podbrezová - Liptovský Mikuláš 1:2
19:00Skalica - Púchov 1:1

SLOVENSKO: 3. liga - Západ

15:00Nové Mesto n. V. - Šaľa 4:2

SLOVENSKO: 3. liga - Východ

15:00Humenné - Plavnica 5:0
15:00Lipany - Svidník 7:1
15:00Prešov - Krompachy 6:0
15:00Vranov n. T. - Giraltovce 3:0

SLOVENSKO: 3. liga - Centrální

15:00Martin - Rimavská Sobota 4:0

SLOVENSKO: 3. liga - Bratislava

16:00Pezinok - Rusovce 4:1

SLOVINSKO: Prva Liga

15:30Tabor Sežana - Maribor 3:1
17:30Gorica - Aluminij 2:0

SLOVINSKO: 2. SNL

16:00Bilje - Beltinci 5:2
16:00Dob - Nafta 4:4
16:00Jadran Dekani - Drava 0:1
16:00Radomlje - Brda 2:1
18:00NK Krka - Krsko 4:1

SRBSKO: Super Liga

16:00Cukaricki - Mačva 4:0
16:00Javor - FK Zlatibor 1:1
16:00Radnik - Rad 4:2
16:00TSC Backa Topola - Sp. Subotica 3:0
18:00Mladost - CZ Bělehrad 0:4

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

10:30Ibiza (Esp) - UCAM Murcia (Esp) 2:1
11:00Yeclano (Esp) - Hercules (Esp) 2:1
12:00Algeciras (Esp) - Melilla (Esp) 0:0
12:00Burlades (Esp) - Pena (Esp) 1:4
12:00Cornella (Esp) - Sant Andreu (Esp) 1:0
12:00Ebro (Esp) - Tarazona (Esp) 0:0
12:00G. Segoviana (Esp) - Las Rozas (Esp) 1:0
13:00Chesterfield (Eng) - Guiseley (Eng) 0:1
14:00Dungannon (Nir) - Banbridge (Nir) 1:0
14:00Gateshead (Eng) - Hartlepool (Eng) 1:4
14:00Schweinfurt (Ger) - Norimberk II (Ger) 1:1
14:30Stockport County (Eng) - Kidderminster (Eng) 2:1
15:00Airdrieonians (Sco) - Queen of South (Sco) 1:0
15:00Arbroath (Sco) - Forfar (Sco) 3:0
15:00Bradford PA (Eng) - Farsley (Eng) 3:0
15:00Coleraine (Nir) - Annagh (Nir) 2:3
15:00East Fife (Sco) - Dunfermline (Sco) 0:1
15:00Elgin (Sco) - Inverness (Sco) 3:7
15:00Knockbreda (Nir) - Larne (Nir) 0:3
15:00Montrose (Sco) - Brechin (Sco) 1:1
15:00Portadown (Nir) - Dundela (Nir) 2:2
15:00St. Albans (Eng) - King’s Lynn (Eng) 2:2
16:00Altrincham (Eng) - AFC Fylde (Eng) 2:2
16:00Bromley (Eng) - Dulwich Hamlet (Eng) 1:1
16:00Cliftonville (Nir) - Newry City (Nir) 4:1
16:00Crusaders (Nir) - Ballinamallard (Nir) 2:0
16:00Curzon Ashton (Eng) - Halifax (Eng) 0:0
16:00Dagenham & Red. (Eng) - Chelmsford (Eng) 1:0
16:00Dartford (Eng) - Barnet (Eng) 1:0
16:00Dorking (Eng) - Sutton (Eng) 1:1
16:00Dungannon (Nir) - Loughgall (Nir) 3:1
16:00Eastleigh (Eng) - Hemel Hempstead (Eng) 2:1
16:00Hampton & Richmond (Eng) - Woking (Eng) 3:1
16:00Hearts (Sco) - Partick Thistle (Sco) 2:0
16:00Chippenham (Eng) - Hereford (Eng) 1:0
16:00Maidstone (Eng) - Dover (Eng) 3:0
16:00Notts County (Eng) - York (Eng) 0:3
16:00Solihull Moors (Eng) - Leamington (Eng) 3:1
16:00Tonbridge (Eng) - Aldershot (Eng) 2:3
16:00Wealdstone (Eng) - Slough (Eng) 0:1
16:00Welling (Eng) - Boreham Wood (Eng) 0:1
16:00Weymouth (Eng) - Ebbsfleet (Eng) 0:1
16:00Yeovil (Eng) - Bournemouth U23 (Eng) 2:3
16:30Smyrnis (Gre) - Ionikos (Gre) 1:1
17:00Leioa (Esp) - Arenas Club (Esp) 2:1
18:00Arenteiro (Esp) - Compostela (Esp) 2:1
18:00Cristo Atletico (Esp) - Leonesa (Esp) 2:1
18:00FC L'escala (Esp) - Barcelona B (Esp) 0:5
18:00Textil Escudo (Esp) - Selaya (Esp) 1:1
18:00Torrelavega (Esp) - Llanera (Esp) 1:2
18:30CD Calamonte (Esp) - Badajoz B (Esp) 2:0
18:30San Roque (Esp) - Huelva (Esp) 1:0
19:00Extremadura UD (Esp) - Don Benito (Esp) 1:1
19:00Guijuelo (Esp) - Penaranda (Esp) 2:0
19:00Vilassar de Mar (Esp) - Santfeliuenc (Esp) 3:1

ŠPANĚLSKO: LaLiga

13:00Alaves - Getafe 0:0
16:00Valencia - Huesca 1:1
18:30Elche - Real Sociedad 0:3

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:00Zaragoza - Las Palmas 2:2
18:15Gijon - Girona 2:0
18:15Logrones - Castellon 1:1
18:15Malaga - Alcorcon 1:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Orebro - Sirius 2:1

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Norrby - Degerfors 0:2
15:00Dalkurd - Akropolis 1:1
17:30Brage - Östers 1:2
17:30Halmstad - Ljungskile 2:0
17:30Västerås SK - Jonkopings 2:2

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Orebro Syr. - Vasalunds 1:2

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

15:00Karlskrona - Qviding 3:0
15:00Torns - Motala 1:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

14:00Friska Viljor FC - Sandviks 6:1
14:00Skelleftea - IFK Ostersund 2:0
15:00Notvikens IK - Gottne IF 1:0
15:00Stode - Moron 4:1
16:00Taftea IK - Ytterhogdals 3:2

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Enskede - Fanna 5:2
14:00Karlbergs - Stockholm Internazionale 1:1
14:00Kungsangens - Lidingo IFK 1:3
15:00Kvarnsvedens - Upsala 0:1
15:00Skiljebo - Hudiksvalls 1:3
16:00Fagersta Sodra - IFK Stocksund 1:3
17:00Enkoping - Osteraker IFK 3:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:00Rosengard - Prespa Birlik 3:1
13:00Vinbergs - Halmia 1:1
14:00Eslovs - Frölunda 1:2
14:00IFK Malmo - Assyriska BK 7:0
14:00Olympic - Angelholms 0:1
14:00Ullareds IK - Bunkeflo IF 2:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Forward - Assyriska IF 5:0
14:00Kumla - Trosa-Vagnharads 4:1
14:00Newroz - Huddinge 2:3
15:00Atvidabergs - Rynninge 3:1
16:00Varmbols - Tyreso 1:0
17:00Gute - Arameisk-Syrianska 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

13:00Ahlafors - Amal 5:0
13:30Savedalens - Stenungsunds 1:3
14:00Grebbestads - Oddevold 2:3
14:00Tidaholm IFK - Gauthiod 1:1
14:00Vargarda IK - Lidkopings FK 0:2
15:00Vanersborgs IF - Nordvarmland 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Östra Götaland

14:00Almeboda/Linneryd - Husqvarna 0:3
14:00IFK Karlshamn - Dalstorps IF 1:0
14:00Nosaby IF - Tord 1:1
15:00Osterlen FF - Rappe GOIF 1:1
17:00Syrianska - Bromolla 1:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Vaxjo DFF Ž - Kristianstads Ž 2:1

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

13:00AIK Ž - Hammarby Ž 1:2
15:00Bollstanas Ž - Kalmar Ž 3:2
15:00Sandvikens Ž - Jitex Ž 0:3
16:00Alingsas FC Ž - Kvarnsvedens Ž 3:2

ŠVÝCARSKO: Super League

19:00Curych - Lugano 2:2

ŠVÝCARSKO: Challenge League

17:30Wil - Thun 3:1
18:00Lausanne Ouchy - Kriens 2:1

ŠVÝCARSKO: Promotion League

15:00Black Stars - Cham 2:3
16:00Bruhl - Sion II 1:0
16:00Curych II - Bavois 0:1
16:00Koniz - Rapperswil 1:6
16:00YF Juventus - Basilej II 2:1
18:00Etoile-Carouge - Breitenrain 1:0
18:00Nyonnais - Bellinzona 1:1

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

17:00Azzurri Lausanne - Lausanne II 0:3
17:00Meyrin - Martigny 3:1
17:00Oberwallis Naters - Vevey 5:1
17:00Terre Sainte - La Chaux-De-Fonds 0:4
18:00Young Boys II - Olympique de Geneve 7:0

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

16:00Grasshopper II - Baden 4:2
16:00Wohlen - Solothurn 1:0
16:00Zug - Goldau 2:1
17:00Muttenz - Buochs 2:2

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Eschen - Tuggen 1:1
16:00Gossau - Red Star Zurich 4:0
16:00Hongg - Thalwil 5:0
16:00Linth - Balzers 2:3
17:00Paradiso - Dietikon 2:1
17:00St. Gallen II - Wettswil-Bonstetten 1:4

ŠVÝCARSKO: Pohár

17:00Balerna - Monthey 1:2

ŠVÝCARSKO: Nationalliga A ženy

16:00Lucern Ž - Curych Ž 2:8
18:00Servette Ž - Grasshoppers Ž 6:1

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

13:00Kuktosh - Istaravshan 2:2
13:00Regar-TadAZ - Faizkand 1:0

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Polisi Tanzania - Dodoma Jiji 3:0
15:00Tanzania Prisons - Azam 0:1
18:00Simba - Gwambina 3:0

THAJSKO: Thai League 1

12:45Muangthong - Ratchaburi 2:1
13:00Police Tero - Chonburi 1:2
14:00Trat FC - Port MTI FC 2:3
15:00Buriram - Suphanburi 1:0

THAJSKO: Thai League 2

12:45OdloženoKhonkaen Utd. - Nong Bua Pitchaya -:-
12:45Lampang - Khonkaen FC 0:0
12:45OdloženoSisaket - Chiangmai FC -:-
13:00OdloženoChiangmai Utd - Thai Navy -:-
13:00Samut Sakhon - Nong Bua Pitchaya 0:3
13:00OdloženoSamut Sakhon - Lampang -:-
14:00OdloženoAyutthaya Utd - Khonkaen FC -:-
14:00OdloženoCustoms Utd - Ranong -:-
14:00Khonkaen Utd. - Customs Utd 3:1
14:00Uthai Thani - Chiangmai Utd 0:4
14:00OdloženoUthai Thani - Phrae -:-
15:00OdloženoChainat - Kasetsart -:-
15:00Kasetsart - Thai Navy 2:0
15:00OdloženoUdon Thani - Nakhon Pathom -:-

TURECKO: Superliga

12:30Kayserispor - Erzurum BB 1:3
15:00Goztepe - Gaziantep 2:2
15:00Hatayspor - Kasimpasa 1:0
18:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor 3:1

TURECKO: 1. Lig

13:00Umraniyespor - Istanbulspor 1:3
18:00Akhisarspor - Balikesirspor 2:0
18:00Bursaspor - Giresunspor 1:2

TURECKO: 2. Lig White Group

14:00Gumushanespor - Inegolspor 1:0
14:00Sanliurfaspor - Sancaktepe 0:8
14:0024 Erzincanspor - Kahramanmaras 2:1
14:30Hacettepe - Ergene Velimese 2:1
14:30Zonguldak - Nigde Anadolu 2:1
15:00Manisa FK - Kocaelispor 6:1
15:00Sariyer - Afjet Afyonspor 1:1
15:00Utas Usakspor - Ankara Demirspor 3:1

TURECKO: 2. Lig Red Group

14:00Elazigspor - Serik Belediyespor 1:1
14:00FK Vanspor - Kirklarelispor 0:0
14:00Pazarspor - Tarsus 1:3
14:00OdloženoSivas Belediyespor - Bayburt -:-
14:30OdloženoKirsehir Belediyespor - Etimesgut -:-
14:30Mamak - Turgutluspor 0:1
15:00Bodrumspor - Kastamonuspor 4:1
15:00Karacabey Belediyespor - 1922 Konyaspor 1:0
15:00Pendikspor - Karabukspor 4:0
15:00Sakaryaspor - Eyupspor 1:1

TURECKO: 3. Lig Group 1

12:30Fatsa Belediyespor - Kizilcaboluk Spor Kulubu 2:0
14:00Ofspor - Alemdag 1:1
14:30Kemerspor 2003 - Hopaspor 1:2
14:30Payasspor - Arnavutkoy Bl. 0:1
15:00Belediye Derince - Manisaspor 1:0
15:00Edirnespor - Nevsehirspor 2:1
18:00Diyarbekirspor - 1928 Bucaspor 1:2

TURECKO: 3. Lig Group 2

14:00OdloženoAgri 1970 - Mardin BB -:-
14:00Tokatspor - Iskenderun 1:1
14:30Yozgatspor 1959 FK - Yomraspor 1:2
15:00Cengelkoy SK - Kahta 2:1
15:00Darica Genclerbirligi - Fethiyespor 2:1
15:00Halide E. - Kutahyaspor 2:1
15:00Nazillispor - Ceyhanspor 6:0
15:00Tekirdagspor - Tepecik 2:0

TURECKO: 3. Lig Group 3

14:00Arhavispor - Yalovaspor 2:2
14:00Batman Petrolspor - Isparta 32 Spor 3:1
14:00Carsambaspor - Elazig Karakocan 1:1
15:00OdloženoCatalca - Cizrespor -:-
15:00Sile Yildizspor - Osmaniyespor 2:1
15:00Soma Spor - Golcukspor 1:0
18:00Icel - Erbaaspor 3:0

TURECKO: 3. Lig Group 4

14:00Adiyamanspor - Kestel 1:1
14:00OdloženoSiirt Ozel - Karakopru -:-
14:30Kozan - Duzcespor 0:1
14:30Turk Metal - Sultanbeyli 2:0
15:00Bergama Bld. - Aksaray Bld. 0:0
15:00Modafenspor - Kelkit 1:0
15:00Muglaspor - 52 Orduspor 0:1
15:00Silivrispor - Bursa 0:2

UKRAJINA: Premier League

13:00Minaj - Dyn. Kyjev 0:4
16:00Vorskla - Mariupol 0:0
18:30Oleksandrija - Dnipro-1 4:1

UKRAJINA: Persha Liga

14:00Krystal - Metalist 1925 1:2
14:00Zhytomyr - Prykarpattya 1:1
15:00Ahrobiznes Volochysk - Alliance 2:1
15:00VPK-Agro - Hirnyk-Sport 0:3
16:00Č. Oděsa - Veres-Rivne 1:0
16:00Kremin - Obolon 1:0
16:00Nyva Ternopil - Kramatorsk 1:1
16:30OdloženoMykolaiv - Volyn Lutsk -:-

UKRAJINA: Druha Liga

14:00Cherkashchyna - Nikopol 2:0
15:00Balkany - Yarud Mariupol 3:1
15:00Nyva Vinnytsya - Bukovyna 1:2
16:00Chernihiv - Volyn Lutsk 2 1:0
16:00MFC Metalurh - Tavriya 1:4
16:30Rubikon Kyiv - Dunaivtsi 1:1

UKRAJINA: Juniorská liga

10:00Desna U21 - Rukh Lviv U21 1:1
10:00Lvov U21 - Zorya U21 1:1
11:00Šachtar U21 - Olimpik Doněck U21 8:0
12:00Kolos Kovalivka U21 - Inhulets U21 6:0

URUGUAY: Primera Division - Apertura

20:00OdloženoLiverpool M. - Nacional -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - North Texas 1:0
01:00ZrušenoGreenville - New England II -:-
17:00Orlando City B - New England II 0:1

USA: NISA - Podzimní sezona

23:00Chattanooga - New York Cosmos 0:0
02:00California Utd. - LA Force 2:3

USA: NWSL ženy

01:00ZrušenoOrlando Pride Ž - Chicago Ž -:-
03:30ZrušenoUtah Royals Ž - Washington Ž -:-

UZBEKISTÁN: Super League

15:00AGMK - Qizilqum 2:1
15:00Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi 0:0

VIETNAM: V.League 1

12:00BHTS Quang Nam - Hanoj FC 2:2
12:00Da Nang - Hai Phong 1:0
12:00Ho Chi Minh - Nam Dinh 5:1
12:00Song Lam Nghe An - Gia Lai 2:0
12:00Thanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh 1:2
12:00Than Quang Ninh - Binh Duong 2:2
12:00The Cong - Sai Gon FC 1:0

WALES: Cymru Premier

15:30Druids - Cardiff Metropolitan 1:1
15:30Penybont - Bala Town 1:5
18:45Flint - Barry 0:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.