OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Dohrané

ANGLIE: League Two

16:00OdloženoCarlisle - Forest Green -:-
16:00OdloženoCheltenham - Barrow -:-

ANGLIE: National League North

16:00OdloženoBlyth - Chester -:-
16:00OdloženoBoston Utd - Brackley Town -:-
16:00OdloženoBradford PA - Kidderminster -:-
16:00OdloženoCurzon Ashton - Spennymoor -:-
16:00OdloženoGloucester - AFC Fylde -:-
16:00OdloženoGuiseley - Alfreton -:-
16:00OdloženoHereford - Farsley -:-
16:00OdloženoChorley - Gateshead -:-
16:00OdloženoKettering - Darlington -:-
16:00OdloženoSouthport - Leamington -:-
16:00OdloženoTelford - York -:-

ANGLIE: National League South

16:00OdloženoBraintree - Bath -:-
16:00OdloženoConcord - Havant & W -:-
16:00OdloženoDorking - Billericay -:-
16:00OdloženoDulwich Hamlet - Dartford -:-
16:00OdloženoEastbourne Boro - Slough -:-
16:00OdloženoEbbsfleet - Chelmsford -:-
16:00OdloženoHungerford - Welling -:-
16:00OdloženoChippenham - Hemel Hempstead -:-
16:00OdloženoSt. Albans - Maidstone -:-
16:00OdloženoTonbridge - Hampton & Richmond -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00OdloženoAtherton - Basford -:-
16:00OdloženoBuxton - South Shields -:-
16:00OdloženoFC United - Bamber Bridge -:-
16:00OdloženoGainsborough - Mickleover -:-
16:00OdloženoGrantham - Radcliffe -:-
16:00OdloženoHyde - Ashton Utd -:-
16:00OdloženoMorpeth - Stafford -:-
16:00OdloženoNantwich - Lancaster -:-
16:00OdloženoScarborough - Warrington -:-
16:00OdloženoWhitby - Matlock -:-
16:00OdloženoWitton Albion - Stalybridge -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

16:00OdloženoAlvechurch - Stourbridge -:-
16:00OdloženoBanbury - Kings Langley -:-
16:00OdloženoBromsgrove - Hednesford -:-
16:00OdloženoCoalville - Biggleswade Town -:-
16:00OdloženoLeiston - St. Ives -:-
16:00OdloženoLowestoft - Needham Market -:-
16:00OdloženoNeedham Market - AFC Rushden & Diamonds -:-
16:00OdloženoPeterborough Sports - Nuneaton -:-
16:00OdloženoRedditch - Stratford -:-
16:00OdloženoRoyston - Hitchin -:-
16:00OdloženoRushall - Barwell -:-
16:00OdloženoTamworth - AFC Rushden & Diamonds -:-

ANGLIE: Southern League South Division

16:00OdloženoBeaconsfield Town - Hartley Wintney -:-
16:00ZrušenoDorchester - Merthyr Town -:-
16:00OdloženoFarnborough - Wimborne -:-
16:00OdloženoHayes & Yeading - Hendon -:-
16:00OdloženoChesham - Harrow -:-
16:00OdloženoMet. Police - Swindon S -:-
16:00OdloženoSalisbury - Taunton -:-
16:00OdloženoTiverton - Yate Town -:-
16:00OdloženoTruro - Poole -:-
16:00OdloženoWalton Casuals - Gosport -:-

ANGLIE: Premier League U18

13:30OdloženoAston Villa U18 - Norwich U18 -:-

ARGENTINA: Torneo Federal - Kvalifikace - Play Off

23:00Chaco For Ever - Deportivo Madryn 0:1

AUSTRÁLIE: A-League

07:05Western United - Perth Glory 5:4
09:40Adelaide United - Melbourne Victory 1:0

AUSTRÁLIE: W-League

06:05Newcastle Ž - WS Wanderers Ž 4:1

BANGLADÉŠ: Premier League

10:00Bashundara Kings - Brothers U. 1:0
10:30Abahani Limited - Rahmatgonj MFS 1:0

BRAZÍLIE: Série B

23:15CSA - Brazil de Pelotas 1:1
01:30Cuiaba Esporte - Sampaio Correa 1:3

ČESKO: Tipsport liga

10:30Sparta Praha B - Dukla Praha 1:4

EGYPT: Premier League

16:00OdloženoMisr Elmaqasah - Al Ittihad -:-

ETIOPIE: Premier League

08:00Sidama Bunna - Sebeta City 1:0
08:00OdloženoWolkite Kenema - Fasil Ketema -:-

HONGKONG: Premier League

08:00OdloženoHong Kong Rangers - Kitchee -:-
10:30OdloženoLee Man Warriors - Southern District -:-
13:00OdloženoEastern AA - Pegasus -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

02:00Ind. Medellin - Patriotas 2:1

KOLUMBIE: Primera B - Apertura

00:00Barranquilla - Boca Juniors 0:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

03:00Carmelita - Cariari Pococi 2:1

MALTA: Division 1

18:00OdloženoMarsa FC - St. George's FC -:-

MAURITIUS: Mauritian League

15:30OdloženoPamplemousses - Grande Riviere -:-
15:30OdloženoPort Louis - Cercle De Joachim -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

02:30Puebla - Tijuana 0:1
04:30Mazatlan FC - Santos Laguna 0:0

MEXIKO: Liga Premier Serie A

23:00OdloženoInter Playa Del Carmen - Canoneros Marina -:-
03:00Alacranes - La Piedad 2:0
18:00OdloženoCiervos - Cruz Azul Hidalgo -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

14:00OdloženoBrémy II - Wolfsburg II -:-
14:00OdloženoBSV Rehden - Oldenburg -:-
14:00OdloženoDelmenhorst - Jeddeloh -:-

NOVÝ ZÉLAND: Football Championships

03:30Waitakere - Canterbury 3:3

SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga CONCACAF

23:00Saprissa (Cos) - Arcahaie (Hai) 5:0

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00OdloženoBallymena - Cliftonville -:-

SEYCHELLY: First Division League

12:00OdloženoAnse Reunion - La Passe -:-
13:00OdloženoRevengers - Cote d'Or -:-
13:00OdloženoSt Michel Utd - Saint Louis -:-

SKOTSKO: Championship

16:00OdloženoInverness - Alloa -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

01:00Guatemala - Portoriko 1:0

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

07:30Sydney Utd (Aus) - St George Saints (Aus) 4:0
09:00Blacktown Spartans (Aus) - APIA Tigers (Aus) 2:1
09:10Gold Coast Knights (Aus) - Peninsula (Aus) 2:3
10:00Bryansk (Rus) - Forte Taganrog (Rus) 2:1
10:00Líšeň (Cze) - Jihlava (Cze) 1:1
10:00Progresul Spartac (Rou) - Rapid Bukurešť (Rou) 0:2
10:00Tambov (Rus) - Yenisey (Rus) 1:2
12:00ZrušenoLok. Moskva (Rus) - Lincoln (Gib) -:-
13:00ZrušenoWisla (Pol) - Trnava (Svk) -:-
15:00ZrušenoInnsbruck (Aut) - Dornbirn (Aut) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

01:00USA Ž - Kolumbie Ž 6:0

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 6

18:00OdloženoBeniganim - Hercules B -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.