OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

AFRIKA: CECAFA Championship

11:30Keňa - Zanzibar -:-
11:30Súdán - Tanzánie -:-

AFRIKA: COSAFA Championship U20 - Play Off

10:30Madagaskar U20 - Angola U20 -:-
14:00Jižní Afrika U20 - Zambie U20 -:-

ALBÁNIE: Superliga

13:00Flamurtari - Bylis -:-
13:00Laci - Luftetari Gjirokastra -:-
16:00Kukesi - Teuta -:-
16:00Skenderbeu - Vllaznia -:-

ALBÁNIE: 1. liga

13:00Burreli - Egnatia Rrogozhine -:-
13:00Cerrik - Shenkolli -:-
13:00Elbasani - Besa -:-
13:00Iliria Kruja - Pogradeci -:-
13:00Koplik - Korabi Peshkopi -:-
13:00Lushnja - Apolonia Fier -:-
13:00Shkumbini Peqin - Din. Tirana -:-
13:00Terbuni - Erzeni -:-

ANGLIE: Premier League

13:30Liverpool - Watford -:-
16:00Burnley - Newcastle -:-
16:00Chelsea - Bournemouth -:-
16:00Leicester - Norwich -:-
16:00Sheffield Utd - Aston Villa -:-
18:30Southampton - West Ham -:-

ANGLIE: Championship

13:30Birmingham - West Brom -:-
16:00Barnsley - QPR -:-
16:00Brentford - Fulham -:-
16:00Bristol City - Blackburn -:-
16:00Derby - Millwall -:-
16:00Leeds - Cardiff -:-
16:00Nottingham - Sheffield Wed -:-
16:00Preston - Luton -:-
16:00Stoke - Reading -:-
16:00Swansea - Middlesbrough -:-
16:00Wigan - Huddersfield -:-

ANGLIE: League One

16:00Accrington - Portsmouth -:-
16:00Fleetwood - Gillingham -:-
16:00Ipswich - Bristol Rovers -:-
16:00Lincoln - Tranmere -:-
16:00Milton Keynes - Oxford Utd -:-
16:00Peterborough - Bolton -:-
16:00Shrewsbury - Coventry -:-
16:00Southend - Rotherham -:-
16:00Sunderland - Blackpool -:-
16:00Wimbledon - Doncaster -:-
16:00Wycombe - Burton -:-

ANGLIE: League Two

16:00Carlisle - Grimsby -:-
16:00Crawley - Port Vale -:-
16:00Crewe - Mansfield -:-
16:00Cheltenham - Cambridge Utd -:-
16:00Leyton Orient - Bradford City -:-
16:00Newport - Stevenage -:-
16:00Northampton - Forest Green -:-
16:00Plymouth - Morecambe -:-
16:00Salford - Exeter -:-
16:00Scunthorpe - Colchester -:-
16:00Swindon - Oldham -:-
16:00Walsall - Macclesfield -:-

ANGLIE: National League North

16:00Alfreton - Gloucester -:-

ANGLIE: National League South

16:00Dartford - Billericay -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00Ashton Utd - Stafford -:-
16:00Grantham - Morpeth -:-
16:00Hyde - Gainsborough -:-
16:00Lancaster - Stalybridge -:-
16:00OdloženoMatlock - Witton Albion -:-
16:00OdloženoMickleover - South Shields -:-
16:00OdloženoNantwich - FC United -:-
16:00Nantwich - Buxton -:-
16:00OdloženoRadcliffe - Buxton -:-
16:00Radcliffe - Witton Albion -:-
16:00Scarborough - Mickleover -:-
16:00OdloženoScarborough - Atherton -:-
16:00Warrington - Basford -:-
16:00Whitby - Bamber Bridge -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

16:00Barwell - Nuneaton -:-
16:00Biggleswade Town - Alvechurch -:-
16:00Coalville - Banbury -:-
16:00Leiston - Peterborough Sports -:-
16:00Lowestoft - Rushall -:-
16:00Needham Market - Bromsgrove -:-
16:00St. Ives - Redditch -:-
16:00Stourbridge - Kings Langley -:-
16:00Stratford - Hitchin -:-
16:00OdloženoTamworth - Royston -:-

ANGLIE: Southern League South Division

16:00Blackfield - Beaconsfield Town -:-
16:00Gosport - Harrow -:-
16:00Hayes & Yeading - Truro -:-
16:00Merthyr Town - Walton Casuals -:-
16:00Poole - Hendon -:-
16:00Swindon S - Dorchester -:-
16:00Taunton - Met. Police -:-
16:00Tiverton - Farnborough -:-
16:00Weston-super-Mare - Wimborne -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - Worthing -:-
16:00Bognor Regis - Cray -:-
16:00Bowers & Pitsea - Folkestone -:-
16:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley -:-
16:00Horsham FC - East Thurrock -:-
16:00Leatherhead - Brightlingsea -:-
16:00Merstham - Lewes -:-
16:00Potters Bar - Haringey -:-

ANGLIE: FA Trophy

14:00Chesterfield - Notts County -:-
16:00AFC Fylde - Curzon Ashton -:-
16:00Atherton - Barrow -:-
16:00Barnet - Weymouth -:-
16:00Bradford PA - Halesowen -:-
16:00Carshalton - Aveley -:-
16:00Dorking - Bromley -:-
16:00Eastbourne Boro - Salisbury -:-
16:00Eastleigh - Yate Town -:-
16:00Enfield Town - Ebbsfleet -:-
16:00Farsley - Altrincham -:-
16:00FC United - Kettering -:-
16:00Halifax - Wrexham -:-
16:00Harrogate - Hartlepool -:-
16:00Hednesford - Chester -:-
16:00Hornchurch - Dulwich Hamlet -:-
16:00Chelmsford - Havant & W -:-
16:00King’s Lynn - Dover -:-
16:00Maidenhead - Hemel Hempstead -:-
16:00Maidstone - Concord -:-
16:00Matlock - Chorley -:-
16:00Paulton Rovers - Sholing -:-
16:00Royston - Boreham Wood -:-
16:00Solihull Moors - Darlington -:-
16:00South Shields - Southport -:-
16:00Stockport County - Blyth -:-
16:00Sutton - Dagenham & Red. -:-
16:00Telford - Leamington -:-
16:00Tonbridge - Hampton & Richmond -:-
16:00Torquay - Aldershot -:-
16:00Yeovil - Welling -:-

ANGLIE: Premier League 2

16:00Liverpool U23 - Chelsea U23 -:-

ANGLIE: Premier League U18

12:00Aston Villa U18 - Leicester U18 -:-
13:30Everton U18 - Newcastle U18 -:-
13:30Manchester City U18 - West Brom U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Petro - Libolo -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

37'Central Cordoba - River Plate 0:0

ARGENTINA: Trofeo de Campeones

23:10Racing Club - Tigre -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00Brazil Juniors - La Fama -:-
23:30Dakota - Deportivo Nacional -:-

ASIE: EAFF E-1 Football Championship

11:30Japonsko - Hong Kong -:-

ASIE: EAFF E-1 Football Championship ženy

07:55Čína Ž - Japonsko Ž -:-

AUSTRÁLIE: A-League

07:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:-
09:30Sydney FC - Central Coast Mariners -:-
11:45Perth Glory - WS Wanderers -:-

AUSTRÁLIE: Y-League

17'Brisbane Roar U23 - Adelaide United U23 1:0

AUSTRÁLIE: W-League

07:30Brisbane Roar Ž - Adelaide Ž -:-

BAHRAJN: Premier League

14:15Al-Rifaa - Al-Hala -:-
16:45Manama Club - Al-Shabbab -:-

BELGIE: Jupiler League

18:00Antverpy - Eupen -:-
20:00Charleroi - Cercle Bruggy -:-
20:00Waregem - St. Truiden -:-
20:30Genk - Waasland-Beveren -:-

BELGIE: Proximus League

17:00Virton - Lommel SK -:-
20:30Westerlo - Beerschot VA -:-

BELGIE: First Amateur Division

19:30Dessel - Thes Sport -:-
20:00Deinze - Heist -:-
20:00Dender - RFC Liege -:-
20:00Lierse K. - La Louviere -:-
20:00Patro Eisden - Saint Eloois -:-
20:00RWDM 47 - Tubize -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

14:30RAAL La Louviere - Tilleur -:-
20:00Couvin-Mariembourg - Acren -:-
20:00Entente Durbuy - Onhaye -:-
20:00Meux - Solieres Sport -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

19:00Gullegem - Sint Niklaas -:-
19:30Dikkelvenne - Menen -:-
20:00KRC Gent - Hamme -:-
20:00Mandel United - Zwevezele -:-
20:00Temse - Merelbeke -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

19:30Hades - K. Berchem Sport -:-
20:00ASV Geel - Pepingen -:-
20:00Hoogstraten - Bocholter -:-

BELGIE: Super League ženy

20:00RSC Anderlecht Ž - Genk Ž -:-
20:30Leuven Ž - Gent Ž -:-
15:00St. Lutych Ž - Club Brugge Ž -:-

BELGIE: 1. národní liga ženy

14:00Tienen Ž - Femina Woluwe Ž -:-
14:30Massenhoven Ž - Genk II Ž -:-
15:00GBA Kontich Ž - SG-Tertre Hautrage Ž -:-
15:00Leuven II Ž - Famkes Merkem Ž -:-
15:30Gent II Ž - Zulte Waregem Ž -:-
16:00Zwevezele Ž - Mechelen Ž -:-
16:30St. Lutych 2 Ž - Aalst Ž -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Energie Sports - Tonnerre -:-
16:00FC Esae - ASPAC -:-
16:00JS Pob - Ayema -:-

BERMUDY: Premier League

20:00Somerset - Boulevard Blazers -:-

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

20:00Always Ready - Blooming -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Gilport Lions - BDF XI -:-
14:30Miscellaneous - BR Highlanders -:-
14:30Molepolole - Extension Gunners -:-
14:30Police XI - Morupule -:-
14:30Prisons XI Gaborone - Notwane -:-

BULHARSKO: Parva Liga

11:00Beroe - Tsarsko Selo -:-
13:15Černo More - Arda -:-
15:30CSKA Sofie - Dunav Ruse -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30AS Douanes - Bobo-Dioulasso -:-
16:30Majestic - ASEC Koudougou -:-
16:30Sonabel Ouagadougou - Kozaf -:-

ČESKO: Fortuna liga

14:30Liberec - Karviná -:-
14:30Příbram - Slovácko -:-
14:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 -:-
14:30Zlín - Opava -:-
17:00Ostrava - Sparta Praha -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Nyuki - Simba -:-
15:30Sanga Balende - Maniema -:-

EGYPT: Premier League

18:30Al Ahly - El Masry -:-

EKVÁDOR: Serie B - Play Off

21:00Orense - LDU Portoviejo -:-

ETIOPIE: Premier League

13:00Dire Dawa - Hossana City -:-
13:00Hawassa - Bahir Dar Kenema -:-
13:00Sebeta City - Adama City -:-
13:00Shire Endaselassie - Welwalo Adigrat -:-
13:00Welayta Dicha - St. George -:-
13:00Wolkite Kenema - Fasil Ketema -:-

FRANCIE: Ligue 1

17:30Méty - Marseille -:-
20:00Amiens - Dijon -:-
20:00Angers - Monako -:-
20:00Brest - Nice -:-
20:00Nimes - Nantes -:-
20:00Toulouse - Reims -:-

FRANCIE: Ligue 2

15:00AC Ajaccio - Lens -:-

FRANCIE: National

19:00Pau - Le Puy -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina A

15:00OdloženoEpinal - Bobigny -:-
15:00Haguenau - Mulhouse -:-
15:00Lusitanos - Schiltigheim -:-
18:00ASM Belfort - IC Croix -:-
18:00Bastia - St Quentin -:-
18:00JA Drancy - Lille II -:-
18:00Sainte-Genevieve - Lens II -:-
18:00Sedan - Reims II -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina B

16:30Poissy - Guingamp II -:-
17:00Sannois - Rouen -:-
18:00Oissel - Saint-Malo -:-
18:00Stade Briochin - Fleury-Merogis -:-
18:00Vitre - Chartres -:-
18:30Gobelins - Granville -:-
18:30Vannes - Mantes -:-
19:00Lorient II - Angers II -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina C

18:00Bergerac - Sete -:-
18:00Blois - Les Herbiers -:-
18:00Bourges - Chamalieres -:-
18:00Colomiers - Romorantin -:-
18:00Saint-Pryve - Andrezieux -:-
18:00OdloženoStade Bordelais - Angouleme -:-
18:00St Etienne II - Trelissac -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

16:00Jura Sud - Frejus -:-
18:00Hyeres - Lyon II -:-
18:00Marignane - Marseille II -:-
18:00Marseille Endoume - Martigues -:-
18:00Monako II - Grasse -:-
18:00Moulins-Yzeure - Monts -:-
18:00Nimes II - Saint Priest -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

14:30Guingamp Ž - Reims Ž -:-
14:30Marseille Ž - Bordeaux Ž -:-
14:30Soyaux Ž - Fleury 91 Ž -:-
15:30Lyon Ž - Dijon Ž -:-

GAMBIE: GFA League

17:30Real Banjul - Fortune -:-
17:30Tallinding United - BK Milan -:-
17:30Marimoo - Armed Forces -:-
17:30WAA Banjul - Banjul Utd -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

15:00Rijeka - Varaždin -:-
17:30Din. Záhřeb - Lok. Záhřeb -:-

INDIE: ISL

15:00Goa - ATK -:-

INDIE: I-League

12:30East Bengal - TRAU FC -:-

ÍRÁN: 1. liga

12:30Saipa - Persepolis -:-
13:00Pars Janoobi Jam - Naft M.I.S -:-
13:30Gol Gohar - Zob Ahan -:-
14:10Sanat-Naft - Machine Sazi -:-
15:00Esteghlal F.C. - Shahin Bushehr -:-

ITÁLIE: Serie A

15:00Brescia - Lecce -:-
18:00Neapol - Parma -:-
20:45FC Janov - Sampdoria -:-

ITÁLIE: Serie B

15:00Ascoli - Cittadella -:-
15:00Entella - Empoli -:-
15:00Frosinone - Pescara -:-
15:00Venezia - Spezia -:-
18:00Livorno - Benevento -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

21:00Carrarese - Pianese -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

15:15Modena - Ravenna -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

21:00Cavese - Ternana -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

14:30Levico Terme - Tritium -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

15:00Cjarlins Muzane - Tamai -:-

ITÁLIE: Primavera 1

11:00Fiorentina U19 - Cagliari U19 -:-
13:00Inter U19 - Sassuolo U19 -:-
14:30Neapol U19 - Lazio U19 -:-
14:30Torino U19 - Empoli U19 -:-

ITÁLIE: Primavera 2

11:00Benevento U19 - Lecce U19 -:-
11:30Ascoli U19 - Livorno U19 -:-
11:30Juve Stabia U19 - Frosinone U19 -:-
11:30Trapani U19 - Cosenza U19 -:-
14:00Parma U19 - Entella U19 -:-
14:30Brescia U19 - Spal U19 -:-
14:30Pisa U19 - Perugia U19 -:-
14:30Pordenone U19 - Venezia U19 -:-
14:30Salernitana U19 - Crotone U19 -:-
14:30Spezia U19 - AC Milán U19 -:-
14:30Verona U19 - Cremonese U19 -:-
16:00Cittadella U19 - Udinese U19 -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

12:00Juventus Ž - Bari Ž -:-
12:00Verona Ž - AC Milán Ž -:-
14:30AS Řím Ž - Orobica Ž -:-
14:30Empoli Ž - Sassuolo Ž -:-
14:30Florentia Ž - Tavagnacco Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00M. Tel Aviv - Nes Tziona -:-
16:30Shmona - Bnei Yehuda -:-
17:30H. Haifa - H. Kfar Saba -:-
18:50H. Raanana - M. Haifa -:-

IZRAEL: Liga Alef Jih

18:45Agudat Sport Ashdod - Ironi Or Yehuda -:-

JAPONSKO: J1 League - Baráž o udržení

05:00Shonan - Tokushima -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: GladAfrica Championship

12:00Pretoria U. - Royal Eagles -:-
14:30Free State Stars - Jomo Cosmos -:-
14:30Real Kings - TS Sporting -:-
14:30Steenberg United - JDR Stars -:-
14:30Uthongathi - Swallows -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Multichoice Diski

09:00Bidvest Wits U21 - Supersport U21 -:-
09:00Chippa United U21 - Stellenbosch U21 -:-
11:00Highlands U21 - Cape Town City U21 -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Ligový pohár

17:00Maritzburg Utd - Mamelodi -:-

KEŇA: Premier League

13:00Kisumu All-Stars - Bandari -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Diables Noirs - Nico-Nicoye -:-
16:00CARA Brazzaville - Patronage Sainte-Anne -:-

KUVAJT: Premier League

14:05Al Naser - Al Arabi -:-

KYPR: 1. liga

16:00AEK Larnaca - Paphos -:-
18:00Apollon - Anorthosis -:-

KYPR: Division 2

13:30Alki Oroklini - Ypsonas -:-
13:30Ayia Napa - ASIL Lysi -:-
13:30Digenis - Anagennisi -:-
13:30Omonia Aradippou - Karmiotissa -:-
13:30Omonoia Psevda - Aris -:-
13:30Sotiras - Chloraka -:-
13:30Xylotympou - Zakakiou -:-

LIBANON: Premier League

15:00OdloženoShabab El Bourj SC - Al Ansar -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

17:00Kaposvar - Debrecen -:-
17:00Kisvarda - MOL Fehérvár -:-
17:00Paks - Mezokovesd -:-
17:00Puskas Akademie - Zalaegerszeg -:-
19:30Honved - Újpest -:-

MALAWI: Super League

13:30Civil - Mzuni -:-
13:30Chitipa United - Dwangwa United -:-
13:30Mighty Tigers - Moyale Barracks -:-

MALEDIVY: Dhivehi Premier League - 2. fáze

17:00Da Grande - Victory -:-
11:50Foakaidhoo - United Victory -:-
17:00TC Sports Club - Nilandhoo -:-

MALTA: 1. liga

14:00Mosta - Gudja -:-
16:15Senglea Athletics - Tarxien -:-

MALTA: Division 1

14:00Qrendi - Pembroke -:-
16:15Lija Athletic - St. Andrews -:-

MAROKO: Botola Pro

18:00Berkane - Difaa El Jadidi -:-
20:00OdloženoAgadir - Tanger -:-
20:00OdloženoFUS Rabat - Difaa El Jadidi -:-
20:00OdloženoKhemis Zemamra - FAR Rabat -:-
20:00OdloženoMoghreb Tetouan - Berkane -:-
20:00OdloženoRaja Casablanca - Khouribga -:-
20:00OdloženoRapide Oued Zem - Wydad -:-
20:00OdloženoSafi - Mouloudia Oujda -:-
20:00OdloženoYoussoufia Berrechid - Raja Beni Mellal -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Dcheira - Chabab Mohammedia -:-
15:00Chabab Atlas Khenifra - Marrákéš -:-
15:00Chabab Benguerir - Chabab Rif Hoceima -:-
15:00Kenitra - TAS Casablanca -:-
15:00Khemisset - Salmi -:-
15:00Maghreb Fez - Sidi Kacem -:-
15:00RAC Casablanca - Fes -:-
15:00Sale - Widad Temara -:-
20:00OdloženoDcheira - Widad Temara -:-
20:00OdloženoChabab Atlas Khenifra - Chabab Rif Hoceima -:-
20:00OdloženoChabab Benguerir - Fes -:-
20:00OdloženoKhemisset - Kenitra -:-
20:00OdloženoMaghreb Fez - Marrákéš -:-
20:00OdloženoSale - Salmi -:-
20:00OdloženoSidi Kacem - Chabab Mohammedia -:-
20:00OdloženoTAS Casablanca - RAC Casablanca -:-

MAURITÁNIE: Ligue 1

17:00Kaedi - JAHE -:-
17:00Kedia - Nouakchott King's -:-
17:30Police - Ksar -:-
19:30Tidjikja - SNIM -:-

MAURITIUS: Mauritian League

15:30Port Louis - Entente Boulet -:-
14:00Cercle De Joachim - Bolton City -:-

NAMIBIE: MTC Premiership

17:00OdloženoBlue Waters - Life Fighters -:-
17:00OdloženoJulinho Sporting - African Stars -:-
17:00OdloženoMighty Gunners - Tura Magic -:-
17:00OdloženoOkahandja - Young Brazilians -:-
17:00OdloženoUNAM - Eleven Arrows -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Bayern - Brémy -:-
15:30Hertha - Freiburg -:-
15:30Kolín n. R. - Leverkusen -:-
15:30Mohuč - Dortmund -:-
15:30Paderborn - Union Berlín -:-
18:30Düsseldorf - RB Lipsko -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:00Heidenheim - Bielefeld -:-
13:00Karlsruhe - Furth -:-
13:00St. Pauli - Wehen -:-

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Bayern II - Kaiserslautern -:-
14:00Braunschweig - Meppen -:-
14:00Hallescher - Wurzburger Kickers -:-
14:00Rostock - Chemnitzer -:-
14:00Viktoria Kolín n. R. - Uerdingen -:-
14:00Zwickau - Mannheim -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00Hamburk II - St. Pauli II -:-
14:00OdloženoSC Weiche-08 - Heider SV -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:30Chotěbuz - Hertha II -:-
13:30Meuselwitz - Halberstadt -:-
13:30Rathenow - Lichtenberg -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Bergisch Gladbach - Kolín n. R. II -:-
14:00OdloženoBonner - Lippstadt -:-
14:00Lotte - Dortmund II -:-
14:00ZrušenoMonchengladbach II - Wattenscheid -:-
14:00OdloženoWuppertaler - Haltern -:-
17:00Dusseldorf II - Aachen -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

13:00Hertha Zehlendorf - Pampow -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

13:00Askania Bernburg - Grimma -:-
13:00Einheit Rudolstadt - Plauen -:-
13:00Hohenstein-Ernstthal - Krieschow -:-
13:00Oberlausitz - Martinroda -:-
14:00Inter Lipsko - Halle -:-
14:00Nordhausen II - Luckenwalde -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

13:30Egestorf-Langreder - Emden -:-
14:00OdloženoDelmenhorst - Eintracht Celle -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

14:00Eintracht Rheine - Ahlen -:-
15:00Munster 2 - Hammer SpVgg. -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

14:00TUS Dietkirchen - Neuhof -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

14:00SSVg Velbert - Bocholt -:-
14:15OdloženoStraelen - Meerbusch -:-
15:00Baumberg - Cronenberger -:-
15:00Hilden - Germania Ratingen -:-
15:00Kleve - FC Monheim -:-
16:00Schonnebeck - TuRU Dusseldorf -:-
16:00TVD Velbert - SW Essen -:-
16:00Union Nettetal - Kray -:-

NĚMECKO: Juniorský DFB Pokal

12:00Stuttgart U19 - Bochum U19 -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

13:00Wolfsburg Ž - Duisburg Ž -:-

NIGÉRIE: NPFL

16:00Wikki Tourist - Enugu -:-

NIGÉRIE: NNL

15:00Abia Comets - Ibom Youths -:-
15:00Aklosendi - Bukola -:-
15:00Apex Krane - Giant Brillars -:-
15:00Bayelsa - Remo Stars -:-
15:00EFCC - Rarara -:-
15:00FC Zamfara - Kada City -:-
15:00Go-Round - Gateway Utd. -:-
15:00J'Atete - Lamray UTD -:-
15:00Kebbi - Malunfashi -:-
15:00Kogi - DMD -:-
15:00Mighty Jets - Gombe -:-
15:00Nigeria Airforce FC - Oyah Sports -:-
15:00Nilayo - Ibadan -:-
15:00Osun - Dynamite Force -:-
15:00Road Safety - Green Beret -:-
15:00Rovers FC - Vandrezzer -:-
15:00Sokoto - Kwara -:-
15:00Stationery Stores - Crown -:-
15:00Yobe Stars - El Kanemi -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

18:30Den Haag - Groningen -:-
19:45Sittard - Waalwijk -:-
19:45Venlo - Zwolle -:-
20:45Twente - Vitesse -:-

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
14:30GVVV - HFC -:-
14:30HHC - Quick Boys -:-
14:30Noordwijk - Jong Volendam -:-
14:30Scheveningen - Kozakken Boys -:-
14:30TEC - AFC -:-
15:00Spakenburg - Rijnsburgse Boys -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - ASWH -:-
15:30Katwijk - IJsselmeervogels -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:30Ajax (Am) - Excelsior 31 -:-
14:30Lisse - DVS '33 Ermelo -:-
14:30SteDoCo - VV DOVO -:-
14:30VVOG - ODIN '59 -:-
15:00Jong Almere City - Hoek -:-
15:00ONS Sneek - Nijkerk -:-
15:30VVSB - Harkemase Boys -:-
18:00EVV - Lienden -:-
18:00GOES - Ter Leede -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie U19

14:30Ajax U19 - Breda U19 -:-
14:30Alkmaar U19 - Sparta Rotterdam U19 -:-
14:30Groningen U19 - Den Haag U19 -:-
14:30NEC/Oss U19 - Almere U19 -:-
14:30PSV U19 - Feyenoord U19 -:-
14:30Twente U19 - Utrecht U19 -:-
14:30Vitesse U19 - Heerenveen U19 -:-

NOVÝ ZÉLAND: Football Championships

45+'Wellington Phoenix Res 2 - Canterbury 2:1
04:30Auckland City - Eastern Suburbs -:-

OMÁN: Professional League

13:40Al Orouba - Al Suwaiq -:-
13:40Seeb - Oman Club -:-
16:30Fanja SC - Al Nahda -:-

PALESTINA: West Bank League

13:30Ahli Qalqilyah - Al Amari -:-
14:00Palestinian Forces - Al Khaleel -:-
14:00Wadi Al-Nes - Shabab Alsamu -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

22:00Sol De America - Olimpia Asuncion -:-

PERU: Liga 2 - Skupina o postup

19:00Deportivo Coopsol - Chavelines -:-
21:30Grau - Llacuabamba -:-
21:30ZrušenoGrau - Carlos Stein -:-

POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1

16:30SOL - Academie de FAD -:-
16:30Sporting Gagnoa - Issia Wazi -:-
17:00Africa Sports - ASEC Mimosas -:-

POLSKO: Ekstraklasa

15:00Raków - Gornik Z. -:-
17:30Slask - Lech -:-
20:00Legia - Plock -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

16:30Maritimo - Boavista -:-
19:00Benfica - Famalicao -:-
21:30Setubal - Aves -:-

PORTUGALSKO: LigaPro

12:00Estoril - Nacional -:-
16:00Casa Pia - Mafra -:-
18:15Vilafranquense - Leixoes -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

16:00Camara de Lobos - Berco -:-
16:00Canelas 2010 - Trofense -:-
16:00Valadares Gaia - Amarante -:-
17:00Fontinhas - Marinhense -:-
18:45Agueda - Anadia -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Academica U23 - Belenenses U23 -:-
12:00Braga U23 - Leixoes U23 -:-
16:00Cova De Piedade U23 - Feirense U23 -:-

PORTUGALSKO: Liga BPI ženy

15:00Ouriense Ž - Sporting Ž -:-

RAKOUSKO: Tipico Bundesliga

17:00Admira - Rapid Vídeň -:-
17:00Hartberg - Salcburk -:-
17:00St. Polten - Altach -:-

RUMUNSKO: Liga 1

12:00Academica Clinceni - Botosani -:-
14:00Poli Iasi - Gaz Metan -:-
19:00U Craiova - FC Voluntari -:-

RWANDA: National Football league

14:00Gasogi United - AS Kigali -:-
14:00Gicumbi - Bugesera FC -:-
14:00Heroes FC - APR -:-

ŘECKO: Super League

16:15OFI Kréta - Aris -:-
18:30Panathinaikos - Lamia -:-
19:00Xanthi - AEK -:-

ŘECKO: Super League 2

14:00Dramas - Ergotelis -:-

ŘECKO: Football League

14:00Ierapetra - PAE Egaleo -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - 2. fáze

15:00Cosmos - San Giovanni -:-
15:00Domagnano - Juvenes/Dogana -:-
15:00Pennarossa - Faetano -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

13:35Damac - Al Feiha -:-
17:45Al-Ittihad FC - Al-Faysaly -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Diambars - Casa -:-
17:30Teungueth - US Goree -:-
18:00Jaraaf - Pikine -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Dungannon -:-
16:00OdloženoCliftonville - Carrick Rangers -:-
16:00Glentoran - Crusaders -:-
16:00Institute - Glenavon -:-
16:00Larne - Coleraine -:-
16:00Warrenpoint - Linfield -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

15:00Dergview - Newry City -:-
15:00H&W Welders - Knockbreda -:-
15:00Loughgall - Queens Univ. -:-
15:00PSNI - Ballyclare -:-
16:00Ballinamallard - Portadown -:-
16:00Dundela - Ards -:-

SEYCHELLY: First Division League

15:30Lightstars - Northern Dynamo -:-
15:30Au Cap - Revengers -:-
15:30Cote d'Or - Foresters FC -:-
15:30La Passe - Anse Reunion -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:00Anti Drugs Strikers - FC Johansen -:-
20:00Central Parade - Diamond Stars -:-

SKOTSKO: Premiership

16:00Aberdeen - Hamilton -:-
16:00Hearts - St. Johnstone -:-
16:00Ross County - Kilmarnock -:-
16:00St. Mirren - Livingston -:-

SKOTSKO: Championship

16:00Arbroath - Dundee Utd -:-
16:00Ayr - Alloa -:-
16:00Dundee FC - Dunfermline -:-
16:00Morton - Queen of South -:-
16:00Partick Thistle - Inverness -:-

SKOTSKO: League One

16:00Airdrieonians - Peterhead -:-
16:00Falkirk - Raith -:-
16:00Forfar - Dumbarton -:-
16:00Montrose - Clyde -:-
16:00Stranraer - East Fife -:-

SKOTSKO: League Two

16:00Annan - Edinburgh City -:-
16:00Brechin - Cowdenbeath -:-
16:00Cove Rangers - Stenhousemuir -:-
16:00Elgin - Albion Rovers -:-
16:00Queen's Park - Stirling -:-

SKOTSKO: Lowland League

15:00Spartans - Dalbeattie Star -:-
16:00BSC Glasgow - Gala Fairydean -:-
16:00Cumbernauld Colts - East Stirlingshire -:-
16:00East Kilbride - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Edinburgh University - Civil Service Strollers -:-
16:00Gretna 2008 - Caledonian Braves -:-
16:00Kelty Hearts - Vale Of Leithen -:-
16:00Stirling University - Berwick -:-

SKOTSKO: Highland League

16:00Brora Rangers - Forres Mechanics -:-
16:00Buckie Thistle - Keith -:-
16:00Clachnacuddin - Fraserburgh -:-
16:00Formartine Utd - Wick Academy -:-
16:00Fort William - Strathspey Thistle -:-
16:00Huntly - Deveronvale -:-
16:00Inverurie Loco Works - Turriff Utd -:-
16:00Rothes - Lossiemouth -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

18:00OdloženoAluminij - Rudar -:-
18:00OdloženoCelje - Bravo -:-
18:00OdloženoMura - Maribor -:-
18:00OdloženoO. Ljubljana - Triglav -:-
18:00OdloženoTabor Sežana - Domžale -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

13:40Al Urooba - Masfut -:-
13:40Emirates Club - Dibba Al Fujairah -:-

SRBSKO: Super Liga

14:00Proleter - Radnički Niš -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

23:00Laferrere (Arg) - Almirante Brown (Arg) 2:1
12:45KuPS (Fin) - JIPPO (Fin) -:-

SVĚT: FIFA - Mistrovství světa klubů

15:00Al-Hilal - Esperance Tunis -:-
18:30Monterrey - Al-Sadd -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

13:00Rabotnicki - Severní Makedonie U21 -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

13:00Granada - Levante -:-
16:00Real Sociedad - Barcelona -:-
18:30Ath. Bilbao - Eibar -:-
21:00Atl. Madrid - Osasuna -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:00Mirandes - Huesca -:-
18:00Ponferradina - La Coruňa -:-
18:00Tenerife - Alcorcon -:-
21:00Zaragoza - Racing Santander -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 1

12:00Baleares - Las Rozas -:-
17:00Ferrol - Langreo -:-
19:00Pontevedra - Rayo Majadahonda -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 2

15:30Ath. Bilbao B - Barakaldo -:-
16:00Osasuna B - Calahorra -:-
16:00Unionistas - Guijuelo -:-
16:00Valladolid Promesas - Salamanca -:-
16:30Amorebieta - Alaves B -:-
18:00Arenas Club - Haro Deportivo -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 3

12:00Andorra - Valencia B -:-
12:00Ebro - Castellon -:-
17:00Llagostera - Olot -:-
17:00Orihuela - Espanyol B -:-
18:00Villarreal B - Ejea -:-
19:00Hercules - Badalona -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division B - Skupina 4

17:00Marbella - Algeciras -:-
17:30Villarrubia - Badajoz -:-
18:00Cartagena - UCAM Murcia -:-
18:30Granada B - Sevilla B -:-
18:30Huelva - Cadiz B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 1

16:30Pontellas - Compostela -:-
17:00Arzua - Dep. Fabril -:-
17:00Pontes - UD Ourense -:-
17:30Paiosaco - Bergantinos -:-
19:30Ourense CF - Arenteiro -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 2

18:30Caudal Deportivo - Lealtad -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 3

15:30Barreda Balompie - Tropezon -:-
15:30Guarnizo - Vimenor -:-
15:30Ribamontan al Mar - Solares -:-
15:30Torina - Laredo -:-
16:00Siete Villas - Selaya -:-
18:00Union Montanesa Escobedo - Bezana -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 4

12:00Portugalete - Santuxu -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 5

18:00Santfeliuenc - Horta -:-
18:30Banyoles - L'Hospitalet -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 6

16:00Atzeneta - Eldense -:-
17:00Roda - Jove -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 7

17:00Flat Earth - Alcobendas -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 8

15:45La Virgen - Cristo Atletico -:-
15:45Numancia B - Atl. Tordesillas -:-
16:30Atl. Astorga - Almazan -:-
16:30La Granja - La Baneza -:-
16:30Leonesa B - Burgos Promesas -:-
17:30Zamora - Arandina -:-
18:00Becerril - G. Segoviana -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 9

13:00Melilla CD - Antequera -:-
16:45Motril - Torredonjimeno -:-
18:00Linares - Loja -:-
19:45Jaen - Maracena -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 10

16:00Antoniano - Sevilla C -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 11

16:00Ibiza Islas Pitiusas - Andratx -:-
16:00Santanyi - Esporles -:-
16:30Poblense - Platges de Calvia -:-
16:45Manacor - Portmany -:-
17:00Alcudia - Binissalem -:-
18:00Felanitx - Mallorca B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 12

13:00Tamaraceite - San Fernando -:-
17:30Santa Ursula - Mensajero -:-
17:30SD Tenisca - Vera -:-
18:00Las Palmas C - Union Viera -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 13

16:15Minerva - Olimpico de Totana -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 14

16:00Llerenense - Diocesano -:-
17:30Aceuchal - Extremadura UD B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 15

15:30Beti Kozkor - Cortes -:-
15:30Lourdes - CD Baztan -:-
15:45Huarte - CD Ardoi -:-
16:00Cirbonero - Valle Egues -:-
16:00Fontellas - Murchante -:-
16:00Pena - Pamplona -:-
16:30Pena Azagresa - Txantrea -:-
17:45Burlades - Mutilvera -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 16

15:30Logrones Promesas - Villegas -:-
18:30Yague - Comillas -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 17

16:30CF Illueca - Belchite 97 -:-
16:30Tarazona - Atletico Monzon -:-
17:15Zaragoza B - Brea -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera Division - Skupina 18

17:00Tarancon - Toledo -:-
18:30Illescas - Atl. Ibanes -:-

ŠPANĚLSKO: Primera Division ženy

12:00Real Sociedad Ž - EDF Logrono Ž -:-
17:00Espanyol Ž - Barcelona Ž -:-
18:30Betis Ž - Huelva Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

19:00Servette - Thun -:-
19:00St. Gallen - Curych -:-

ŠVÝCARSKO: Challenge League

17:00Lausanne Ouchy - Schaffhausen -:-

ŠVÝCARSKO: Nationalliga A ženy

14:00FF Lugano 1976 Ž - Lucern Ž -:-
16:00Curych Ž - Young Boys Ž -:-
16:00St. Gallen Ž - Grasshoppers Ž -:-
17:00Basilej Ž - Servette Ž -:-

TRINIDAD A TOBAGO: Pro League

23:00Central FC - North East Stars -:-
23:00Morvant Caledonia Utd - W Connection -:-
00:00Sando - San Juan Jabloteh -:-
01:00Cunupia FC - Police -:-
01:00Defence Force - La Horquetta -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

14:00Monastir - Slimane -:-

TUNISKO: Ligue 2

14:00ES Djerba - Jendouba Sport -:-
14:00Hamam-Sousse - AS Djerba -:-
14:00Marsa - SS Sfaxien -:-
14:00Menzel Bouzelfa - Gafsa -:-
14:00Msaken - Ariana -:-
14:00Rades - Gabes -:-
14:00Rejiche - Kasserine -:-
14:00Sfax Railways - Olympique Beja -:-
14:00Stade Gabesien - Oued Ellil -:-

TURECKO: Superliga

13:00Rizespor - Kasimpasa -:-
15:00Genclerbirligi - Goztepe -:-
18:00Galatasaray - Ankaragucu -:-

TURECKO: 1. Lig

12:00Boluspor - Karagumruk -:-
12:00Erzurum BB - Giresunspor -:-
14:30Istanbulspor - Eskisehirspor -:-
17:00Adanaspor - Menemen Belediye -:-

TURECKO: 2. Lig White Group

11:00H.Trabzon - Bak Spor -:-
11:30Samsunspor - 1922 Konyaspor -:-
11:30Sancaktepe - Manisa FK -:-

TURECKO: 2. Lig Red Group

11:30Kirsehir Belediyespor - FK Vanspor -:-
11:30Tuzlaspor - Eyupspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

11:30Cankaya FK - Silivrispor -:-
11:30Manisaspor - Tokatspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 3

11:30Bayrampasa - Halide E. -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Lvov - Kolos Kovalivka -:-
16:00Zorya - Šachtar -:-
18:30Olimpik Doněck - Mariupol -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

11:00Zorya U21 - Šachtar U21 -:-
12:00Desna U21 - Dyn. Kyjev U21 -:-
12:00Dnipro-1 U21 - Oleksandrija U21 -:-
12:00Vorskla U21 - Karpaty U21 -:-

URUGUAY: Segunda Division - Play Off

20:00Rentistas - Villa Espanola -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Cardiff Metropolitan - Aberystwyth -:-
15:30Newtown - Carmarthen -:-

WALES: Cymru Jih

15:00Cwmbran Celtic - Cwmamman United -:-
15:30Afan Lido - Caerau Ely -:-
15:30Cambrian & Clydach - Undy -:-
15:30Haverfordwest - Pontypridd -:-
15:30STM Sports - Llantwit Major -:-

WALES: Cymru Sever

15:00Gresford - Llandudno -:-
15:00Llanrhaeadr - Guilsfield -:-
15:00Ruthin - Penrhyncoch -:-
15:30Flint - Colwyn Bay -:-
15:30OdloženoPorthmadog - Buckley -:-
15:30Prestatyn - Corwen -:-

WALES: Division 1

15:00Aberbargoed - Port Talbot -:-
15:00Garden Village - Croesyceiliog -:-
15:00Penydarren - Dinas Powys -:-
15:00Pontardawe - Caldicot -:-
15:00Ton Pentre - Bridgend Street -:-
15:00Trefelin - Goytre AFC -:-

WALES: FA Cup

15:30Penybont - Porthmadog -:-

ZAMBIE: Super League

12:00Kabwe Youth Academy - Kansanshi -:-
13:00Lumwana Radiants - Zanaco -:-
14:00Kabwe - NAPSA Stars -:-
14:00Nkana - Zesco Utd -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00Bulawayo Chiefs - Herentals -:-
14:00CAPS Utd - Platinum -:-
14:00Harare City - Ngezi Platinum -:-
14:00Hwange - ZPC Kariba -:-
14:00Chapungu Utd - Highlanders -:-
14:00Chicken Inn - TelOne -:-
14:00Mushowani Stars - Yadah -:-
14:00Triangle - Dynamos -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.