OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ARMÉNIE: Premier League - Skupina o titul

14:45Alashkert - Ararat 2:1

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

15:00Energetik-BGU - Vitebsk 3:3
17:00BATE - Isloch 1:0
76'Rukh Brest - Dynamo Brest 1:2

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

14:00Arsenal Dzyarzhynsk - Naftan 4:2
15:00Orsha - Gomel 0:2
16:00Smorgon - Oshmyany 1:1

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Minsk 2 - Slutsk 2 3:3

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

13:00Bobruichanka Ž - Minsk FK Ž 0:3
16:00Din. Minsk Ž - Zorka-BDU Ž 3:0

BURUNDI: Primus League

15:30Atletico Olympic - Bujumbura C. 0:1
15:30Bumamuru - Olympic S. 1:3
15:30Kayanza - Les Lierres 2:1
15:30Le Messager - Dynamik 2:1
15:30Musongati - LLB-S4A 4:0

BURUNDI: National League B

13:00New Oil - TOP Junior 2:1
15:00Unite Muyinga - Royal de Muramvya 1:5

ČESKO: Fortuna liga

14:00Teplice - Opava 2:2
16:00Bohemians 1905 - České Budějovice 3:2
18:00Karviná - Sparta Praha 1:4

ČESKO: FNL

17:00Pardubice - Ústí n. L. 5:0
17:00Vlašim - Sokolov 1:1

DÁNSKO: Superliga

18:00Esbjerg - Aalborg 1:1

DÁNSKO: 1st Division

12:00Nykobing - Roskilde 2:2
14:00Vejle - Naestved 1:1
15:00Vendsyssel - Fredericia 0:1

ESTONSKO: Meistriliiga

12:00Tulevik - Kalju 0:6
14:00Levadia - Paide 4:1

ESTONSKO: Esiliiga

18:00Maardu - Tammeka U21 5:0
18:00Parnu - JK Jarve 2:0

CHORVATSKO: Pohár

18'Rijeka - Osijek 0:1

JIŽNÍ KOREA: K League 1

09:30Seoul - Seongnam 0:1
12:00Incheon - Pohang 1:4

JIŽNÍ KOREA: K League 2

09:00Ansan Greeners - Jeju 1:2
11:30Asan - Seoul E. 0:1
11:30Suwon City - Bucheon 1:2

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00ADR Jicaral - U.C.R. 5:0
23:00Grecia - Guadalupe 2:0
03:00Herediano - Santos DG 3:1
23:00Zeledon - Limon -:-
00:00San Carlos - Cartagines -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Baráž - Play off

03:00Curridabat - Santa Rosa 1:1

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Off

22:00Guanacasteca - Sporting San Jose -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

80'Honved - Debrecen 2:1
21:05Puskas Akademie - Ferencváros -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Mönchengladbach - Union Berlín 4:1
18:00Paderborn - Dortmund 1:6

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Drážďany - Stuttgart 0:2
13:30Hamburk - Wehen 3:2
13:30Heidenheim - Aue 3:0

NĚMECKO: 3. Liga

13:00Mnichov 1860 - Duisburg 3:2
14:25Munster - Hallescher 4:2
17:00Jena - Chemnitzer 0:1

POLSKO: Ekstraklasa

12:30Plock - Korona 1:4
15:00Cracovia - Jagiellonia 0:1
17:30Lechia - Arka 4:3

SRBSKO: Super Liga

17:30Backa Topola - Javor 6:1
PoločasMačva - FK Vozdovac 0:0

SRBSKO: Prva Liga

17:30Radnicki Pirot - Smederevo 4:0
17:30Trayal Krusevac - Sindjelic Beograd 0:0
17:30Zemun - Kabel Novi Sad 1:0

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

12:00Molde (Nor) - Sogndal (Nor) 1:2
15:00Bruntál (Cze) - Heřmanice (Cze) 2:1
33'Breidablik (Ice) - Valur (Ice) 2:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

17:30Landvetter Ž (Swe) - Jitex Ž (Swe) -:-

TCHAJ-WAN: Premier League

10:00Taipower - Hang Yuen 0:0
10:00Taiwan Steel - Taipei Tatung 3:1

TUNISKO: Pohár

14:00OdloženoGafsa - Monastir -:-
14:00OdloženoKalaa - Esperance Tunis -:-
14:00OdloženoMetlaoui - Sfaxien -:-
14:00OdloženoUS Tataouine - Chebba -:-

TURKMENISTÁN: Juniorská liga

12:00Altyn Asyr U21 - Energetik U21 4:0
13:00Nebitci U21 - FC Asgabat U21 1:1

UKRAJINA: Premier League - Skupina o titul

16:00Šachtar - Dyn. Kyjev 3:1

UKRAJINA: Premier League - Skupina o udržení

13:00OdloženoKarpaty - Mariupol -:-
13:00Vorskla - Lvov 1:1

VIETNAM: Pohár

12:00BHTS Quang Nam - Hong Linh Ha Tinh 0:1
12:00Binh Duong - Thanh Hoa 1:0
12:00Can Tho - Binh Phuoc 1:0
14:00Hanoj FC - Dong Thap 3:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.