OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

ARMÉNIE: Premier League - Skupina o titul

13:45Lori - Noah -:-
17:15Ararat-Armenia - Shirak -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

16:00Belshina - Slavia Mozyr -:-
18:00Din. Minsk - Soligorsk -:-

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

13:00Sputnik - Krumkachy -:-
14:00Volna Pinsk - Lokomotiv Gomel -:-
15:00Lida - Chimik Svetlogorsk -:-
17:00FC Slonim - Mikashevichi -:-

BĚLORUSKO: Division 2 - Skupina A

13:00Brest Malorita - BGU Minsk -:-
13:00Ivatsevichi - Kronon Stolbtsy -:-
13:00Ostrovets - Stanles Pinsk -:-
15:00Baranovici - Chayka Zelva -:-
15:00Meliorator Zhitkovichi - Molodechno -:-

BĚLORUSKO: Division 2 - Skupina B

11:00SMIavtotrans - Viktoria Mar. Gorka -:-
12:00Osipovichi - Gorki -:-
13:00Petrikov - Zhlobin -:-
15:00Energetik-BGATU - BumProm Gomel -:-
16:00Dnepr Mogilev - Polotsk -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Rukh Brest 2 - Brest 2 -:-
12:30BATE 2 - Isloch 2 -:-
13:00Energetik-BGU 2 - Vitebsk 2 -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

14:00Neman Ž - Botsor Brest Ž -:-
16:00Bělorusko U19 Ž - Dnepr Mogilev Ž -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau du Centre - Aigle Noir -:-
15:30Inter Star - Vital O -:-
15:30Kayanza - Les Lierres -:-
15:30Ngozi City - Rukinzo -:-

BURUNDI: National League B

13:00Telaviv - Volontaires -:-
15:00Buhumuza - Flambeau de l'Est -:-
15:00Delta Star - Lumiere -:-
15:00Les Elephants - Muzinga -:-
15:00Messager Rumonge - Jeunes Athletiques -:-
15:00Moso Sugar - Garage Express -:-

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

20:00Buducnost - Grbalj -:-
20:00Kom Podgorica - Sutjeska -:-
20:00OFK Petrovac - Titograd -:-
20:00Zeta - Rudar -:-
20:30FK Podgorica - Iskra -:-

ČERNÁ HORA: Druga Liga

17:30Drezga - Bokelj -:-

ČESKO: Fortuna liga

14:00Sigma Olomouc - Příbram -:-
16:00Liberec - Slovácko -:-
16:00Zlín - Ostrava -:-
18:00Plzeň - Mladá Boleslav -:-
20:00Slavia Praha - Jablonec -:-

ČESKO: FNL

10:15Žižkov - Chrudim -:-
17:00Hradec Králové - Třinec -:-
17:00Prostějov - Vítkovice -:-
17:00Vyšehrad - Líšeň -:-

DÁNSKO: 1st Division

14:00Koge - Hvidovre -:-
16:00F. Amager - Kolding -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

12:00Flora - Tallinna Kalev -:-
12:00Kuressaare - Narva -:-
18:00Legion - Tammeka -:-

ESTONSKO: Esiliiga

15:00Nomme Utd - Elva -:-
15:00Parnu JK Vaprus - Vandra Vaprus -:-

CHORVATSKO: Pohár

20:15Slaven Belupo - Lok. Záhřeb -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o titul

19:00M. Tel Aviv - H. Haifa -:-
19:45B. Jeruzalém - H. Beer Sheva -:-
20:00M. Haifa - H. Tel Aviv -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1

09:30Gangwon - Jeonbuk -:-
12:00Busan - Suwon -:-
12:00Gwangju - Ulsan Hyundai -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2

09:00Jeonnam - Anyang -:-
11:30Gyeongnam - Daejeon -:-

JIŽNÍ KOREA: K3 League

07:00Jeonju Citizen - Gangneung -:-
08:00Gyeongju Citizen - Chuncheon -:-
08:00Hwaseong - Daejeon Korail -:-
08:00Mokpo City - Gyeongju -:-
10:00Pyeongtaek Citizen - Changwon -:-
12:00Gimhae - Yangju Citizen -:-
12:00Cheonan City - Gimpo C. -:-
12:00Cheongju Jikji - Busan Kyotong -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00ADR Jicaral - U.C.R. -:-
23:00Grecia - Guadalupe -:-

LITVA: A Lyga

14:00Zalgiris - Riteriai -:-
16:00Banga - FK Panevezys -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

16:55Kisvarda - Újpest -:-
19:00DVTK - Mezokovesd -:-
21:05Paks - MOL Fehérvár -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Hertha - Augsburg -:-
15:30Mohuč - Hoffenheim -:-
15:30Schalke - Brémy -:-
15:30Wolfsburg - Frankfurt -:-
18:30Bayern - Düsseldorf -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:00Karlsruhe - St. Pauli -:-
13:00Kiel - Bielefeld -:-
13:00Norimberk - Bochum -:-
13:00Sandhausen - Hannover -:-

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Braunschweig - Viktoria Kolín n. R. -:-
14:00Grossaspach - Unterhaching -:-
14:00Ingolstadt - Bayern II -:-
14:00Magdeburg - Kaiserslautern -:-
14:00Mannheim - Uerdingen -:-
14:00Meppen - Wurzburger Kickers -:-
14:00Zwickau - Rostock -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

13:00Bayern Ž - Hoffenheim Ž -:-
13:00Freiburg Ž - Potsdam Ž -:-
14:00Leverkusen Ž - Duisburg Ž -:-

POLSKO: Ekstraklasa

15:00LKS Lodž - Gornik Z. -:-
17:30Piast - Wisla -:-
20:00Lech - Legia -:-

SRBSKO: Super Liga

15:00Radnik - Proleter -:-
17:30Partizan - Mladost -:-
19:30Napredak - Radnički Niš -:-

SRBSKO: Prva Liga

17:30Graficar Beograd - Backa -:-
17:30Novi Pazar - Din. Vranje -:-
17:30Zarkovo - Zlatibor Cajetina -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

18:00Flora II (Est) - Levadia II (Est) -:-
09:30Přerov (Cze) - HFK Olomouc (Cze) -:-
10:00Frýdek-Místek (Cze) - Havířov (Cze) -:-
10:00Mas Táborsko (Cze) - Plzeň B (Cze) -:-
10:00Písek (Cze) - Bohemians B (Cze) -:-
10:00Slavia Praha B (Cze) - Benešov (Cze) -:-
10:15Chlumec n. C. (Cze) - Trutnov (Cze) -:-
11:00Pohronie (Svk) - Ružomberok (Svk) -:-
11:00Tabor Sežana (Slo) - Koper (Slo) -:-
12:00O. Ljubljana (Slo) - Gorica (Slo) -:-
13:00Bilje (Slo) - Tabor Sežana (Slo) -:-
13:00Rosenborg (Nor) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
14:00Celje (Slo) - Triglav (Slo) -:-
14:00Mjallby (Swe) - Trelleborgs (Swe) -:-
14:00Norrkoping (Swe) - Djurgarden (Swe) -:-
14:00Sirius (Swe) - Orebro (Swe) -:-
14:30Vorwarts Steyr (Aut) - FC Juniors (Aut) -:-
15:00Haugesund (Nor) - Brann (Nor) -:-
16:00Brage (Swe) - Hammarby (Swe) -:-
16:00CSKA Sofie (Bul) - Botev Vratsa (Bul) -:-
17:00Beroe (Bul) - Arda (Bul) -:-
17:00Černo More (Bul) - Etar (Bul) -:-
17:00Gorica (Cro) - Varaždin (Cro) -:-
17:00Rudar (Slo) - Jadran Dekani (Slo) -:-
18:00Bilje (Slo) - Slavonac Tenja (Cro) -:-
18:00Maribor (Slo) - Bravo (Slo) -:-

TCHAJ-WAN: MFL ženy

12'New Taipei Ž - Taipei Bear Ž 0:0
08:00Kaohsiung Ž - Hualien Ž -:-
10:30Taichung Blue Ž - Taoyuan Ž -:-

UKRAJINA: Premier League - Skupina o titul

13:00Kolos Kovalivka - Desna -:-
16:00Oleksandrija - Zorya -:-

UKRAJINA: Premier League - Skupina o udržení

16:00Dnipro-1 - Olimpik Doněck -:-

VIETNAM: Pohár

10:30An Do-An Giang - The Cong -:-
12:00Song Lam Nghe An - Ba Ria Vung Tau -:-
13:00Than Quang Ninh - Nam Dinh -:-
14:00Ho Chi Minh - Da Nang -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.