m.LiveSport.cz

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ANGLIE: Premier League Cup

20:00Exeter U23 - Leicester U23 -:-

ANGLIE: Championship ženy

21:00Crystal Palace Ž - Lewes Ž -:-

ARGENTINA: Superliga

01:00Boca Juniors - Atl. Tucuman 1:2

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

22:00Argentino de Quilmes - Sportivo Barracas -:-
22:00Dock Sud - Club Lujan -:-
00:00Sportivo Italiano - Victoriano A. -:-

BAHRAJN: King's Cup

46'Al-Hadd - Al-Rifaa 0:0
reklama

BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura

23:30Real Potosi - Nacional Potosi 1:3
01:30Aurora - Bolivar 3:3
01:45Royal Pari - Blooming 1:3
20:00Sport Boys - J. Wilstermann -:-
23:30The Strongest - Destroyers -:-

BOTSWANA: Premier League

18:00Township Rollers - Black Forest -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

00:30Juazeirense - Fluminense de Feira 1:0

BRAZÍLIE: Campeonato Capixaba

00:15Estrela do Norte - Rio Branco-VN -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense

00:00Brusque - Metropolitano 6:1
00:00Tubarao - Joinville 3:2

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense - 2. fáze

00:00Ceara - Guarany 3:0
01:30Floresta EC - Horizonte 0:1
00:00Fortaleza - Ferroviario -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paraense

00:00Paysandu - Aguia De Maraba 2:0
00:00Paragominas - Remo -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paraibano

00:30Perilima - Botafogo PB 1:0

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

00:00Julho Esporte - AE Altos 1:1

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze - Play Off

00:30America-RN - ABC 1:2

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano - 1. fáze

00:15Frei Paulistano - Confianca 0:1

BRAZÍLIE: Campeonato Sul-Matogrossense

00:30Novoperario - Operario de Dourados 4:0

BRAZÍLIE: Copa do Brasil

23:15Luverdense - Figueirense 1:0
01:30Corinthians - Avenida 4:2
01:30Santa Cruz - Nautico 2:1pen
01:30Serra - Vasco 0:2
23:15Criciuma - Oeste -:-

BULHARSKO: Parva Liga

45+'Beroe - Etar 1:0

EGYPT: Premier League

14:00Petrojet - El Entag El Harby 1:0

ETIOPIE: Premier League

13:00Dire Dawa - Sidama Bunna 1:3
13:00Jimma Aba Jifar - Defence Force 1:0

EVROPA: Evropská liga - Play Off

18:55Arsenal - BATE -:-
18:55Din. Záhřeb - Plzeň -:-
18:55Frankfurt - Šachtar -:-
18:55Neapol - Curych -:-
18:55Salcburk - Club Bruggy -:-
18:55Valencia - Celtic -:-
18:55Villarreal - Sporting -:-
18:55Zenit Petrohrad - Fenerbahce -:-
21:00Benfica - Galatasaray -:-
21:00Betis - Rennes -:-
21:00Dyn. Kyjev - Olympiakos -:-
21:00Genk - Slavia Praha -:-
21:00Chelsea - Malmo FF -:-
21:00Inter - Rapid Vídeň -:-
21:00Leverkusen - Krasnodar -:-

FRANCIE: National

20:30Boulogne - Chambly -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Lynx - Glacis United -:-

INDIE: ISL

15:00Bengaluru - Goa 3:0

INDONÉSIE: Piala Indonesia

09:00Persija Jakarta - PS Tira 2:0
09:00Sriwijaya - Madura United 1:2

IRÁK: Super Liga

12:30Al Karkh - Al Shorta 0:0
12:30Al Najaf - Al Simawa 0:1
12:30Alsinaat Alkahrabaiya - Al Kahraba 0:0
12:30Baghdad - Al Minaa 2:1
12:30Naft Missan - Naft Al Junoob 2:1
14:45Al Quwa Al Jawiya - Al Talaba 2:1

ISLAND: Ligový pohár

19:30Njardvik - Throttur -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Kvalifikace

23:15Talleres Cordoba (Arg) - Palestino (Chi) 2:2
01:30Defensor Sp. (Uru) - Atletico-MG (Bra) 0:2

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana

01:30Defensa y Justicia (Arg) - Botafogo RJ (Bra) 0:3
23:15Liverpool M. (Uru) - Bahia (Bra) -:-

JORDÁNSKO: Premier League

15:00Al Hussein - Al Jazeera Amman 0:2
17:30Al Ahli - That Ras -:-

JORDÁNSKO: Jordan Cup

13:30Al Jalil - Al Hamra 2:3pen
13:30Maan - Moghayer Al Sarhan -:-
13:30Sama - Al Hashemeya 2:3
13:30Shabab Al Hussein - Al Khaledeya 1:2

KATAR: Premier League

68'Al Ahli Doha - Al Sailiya 0:1
18:10Al Arabi - Al-Shahaniya -:-

KATAR: 2. liga

16:00Shamal - Al Bidda -:-

KOLUMBIE: Liga Aguila - Apertura

02:00Tolima - Junior 1:2

KOLUMBIE: Torneo Aguila - Apertura

00:00Pereira - Orsomarso 1:0
20:30Fortaleza - Bogota -:-
21:00Atletico F.C. - Real Cartagena -:-
21:00Barranquilla - Cortulua -:-
21:00Llaneros - Chico -:-
21:00Valledupar - Real San Andres -:-

KUVAJT: Premier League

14:55Al Kuwait - Al-Fahaheel 4:1
17:25Al Qadisiya - Kazma SC -:-

LIBANON: Premier League

15:00Al Ahed - Al Sahel -:-

MEXIKO: Copa Mexico - Clausura

02:00Cafetaleros - Guadalajara 1:1
02:00Juarez - Puebla 1:1
04:00Dorados - Queretaro 1:1
04:00U.N.A.M. - Leones Negros 2:1

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

23:00Lobos BUAP Ž - Club America Ž 1:2
16'Veracruz Ž - Cruz Azul Ž 0:0
18:00Atlas Ž - Necaxa Ž -:-
23:00Leon Ž - Monarcas Morelia Ž -:-
23:00Queretaro Ž - Guadalajara Ž -:-

NĚMECKO: Oberliga Brémy

19:30Borgfeld - Aumund-Vegesack -:-

POLSKO: Ekstraliga ženy

12:00Polonia Ž - AZS PWSZ Walbrzych Ž 0:2
17:00UKS SMS Lodz Ž - Olimpia Štetín Ž -:-

RUSKO: FNL Cup - 9.-12. místo

14:30Pyunik - Krasnodar 2 2:3pen
1'Riga FC - Voronezh 0:0

RUSKO: FNL Cup - 13.-16. místo

09:00Chertanovo M. - Levadia 3:0
11:45Murom - Ural 2 2:4

RWANDA: National Football league

14:30APR - Musanze 2:0
14:30Gicumbi - Sunrise 1:0

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

13:50Al-Hazem - Al-Ettifaq 1:1
18:25Al-Ittihad FC - Al-Hilal -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: CONCACAF Liga mistrů

02:00Atletico Pantoja - New York Red Bulls 0:2
02:00Marathon - Santos Laguna 2:6
04:00Alianza - Monterrey 0:0

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

14:35Bani Yas - Al-Jazira 2:1
17:15Al Wasl - Al-Wahda -:-

SÚDÁN: Premier League

18:00Al-Hilal - Hay al-Arab -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

15:00Kazachstán - Moldavsko 1:0

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

23:00Tucson (Usa) - New York Red Bulls (Usa) 2:5
01:00DC United (Usa) - Philadelphia Union (Usa) 1:2
01:00Tampa Bay (Usa) - Montreal Impact (Can) 0:0
01:30Orlando City (Usa) - New England Revolution (Usa) 6:2
04:30Seattle Sounders (Usa) - Nacional (Uru) 0:2
11:00Elche (Esp) - Ufa (Rus) 1:0
11:00Saturn Ramenskoje (Rus) - Dolgoprudny (Rus) 4:0
11:30Linense (Esp) - Sandefjord (Nor) 3:2
12:00Real Pharma (Ukr) - Krystal (Ukr) 1:3
13:00ZrušenoOrdabasy (Kaz) - Yenisey (Rus) -:-
13:30Anži (Rus) - Nalčik (Rus) 4:1
13:30Čornomorec (Rus) - SKA Rostov (Rus) 0:1
14:00Arsenal Tivat (Mne) - Novi Pazar (Srb) 2:1
14:00Bodo/Glimt (Nor) - Aalesund (Nor) 3:0
61'Lok. Moskva (Rus) - Viking (Nor) 4:1
61'Ull/Kisa (Nor) - Elverum (Nor) 3:0
19:00Burghausen (Ger) - Kirchanschoring (Ger) -:-
20:30Stjordals Blink (Nor) - Steinkjer (Nor) -:-

SVĚT: Mobile Mini Sun Cup

02:00Phoenix Rising - Portland Timbers 1:0

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Alliance - JKT Tanzania -:-

UGANDA: Premier League

14:00Police - Kampala City 1:1
14:30Express FC - Maroons 1:1
14:30Paidha Black Angels - Nyamityobora 2:0
14:30URA SC - Jinja 2:0

USA: Carolina Challenge Cup

23:00Charleston - Columbus Crew 1:1
01:30Chicago Fire - Cincinnati 1:1

VIETNAM: V.League 1

11:00Thanh Hoa - Binh Duong 1:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi