Fotbal » 05.04.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: FNL
17:00Vlašim - Žižkov -:-FRANCIE: Ligue 1
20:00Lille - Marseille -:-ITÁLIE: Serie A
19:45Salernitana - Sassuolo -:-NĚMECKO: Bundesliga
19:30Frankfurt - Brémy -:-AFRIKA: CAF Liga mistrů - Play Off
19:00Mamelodi - Young Africans -:-21:00Al Ahly - Simba -:-
AFRIKA: Olympijské hry ženy - Kvalifikace
16:00Zambie Ž - Maroko Ž -:-17:00Nigérie Ž - Jihoafrická republika Ž -:-
ALŽÍRSKO: 1. liga
15:45El Bayadh - Magra -:-22:00Biskra - Kabylie -:-
22:00Chlef - Saoura -:-
22:00MC Alger - US Souf -:-
ALŽÍRSKO: 2. liga
15:30Annaba - Olympique Magrane -:-15:30Hussein Dey - Mostaganem -:-
15:30MO Constantine - Olympique Akbou -:-
ANGLIE: Championship
20:00Rotherham - Plymouth -:-ANGLIE: Isthmian League Premier Division
19:45Cray Wanderers - Hashtag -:-ANGLIE: Premier League 2
19:00Newcastle U21 - West Brom U21 -:-19:00Norwich U21 - Southampton U21 -:-
19:00West Ham U21 - Derby U21 -:-
ANGLIE: Professional Development League
19:00Sheffield Utd U21 - Burnley U21 -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
23:00Velez Sarsfield - Argentinos Jrs -:-ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
23:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 -:-ARMÉNIE: Premier League
12:00West Armenia - Noah -:-ARMÉNIE: 1. liga
12:00FC Gandzasar - Shirak 2 -:-AUSTRÁLIE: A-League
09:45WS Wanderers - Brisbane Roar -:-AUSTRÁLIE: NPL ACT
09:30Monaro Panthers - Canberra Olympic -:-AUSTRÁLIE: NPL Queensland
11:30Gold Coast Knights - Brisbane U21 -:-11:30Peninsula - Olympic FC -:-
AUSTRÁLIE: NPL South Australian
10:00Adelaide City - Campbelltown City -:-10:00South Adelaide - Modbury -:-
10:15NE Metrostars - Croydon -:-
AUSTRÁLIE: NPL Victoria
09:30Heidelberg - St Albans -:-09:45Dandenong City - Green Gully -:-
10:30Oakleigh - Port Melbourne Sharks -:-
ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League
17:00Araz - Kapaz -:-ÁZERBÁJDŽÁN: I Liqa
11:00Zaqatala - Karvan -:-12:00Moik Baku - Shamakhi -:-
BANGLADÉŠ: Premier League
10:15Abahani Limited - Fortis -:-10:15Brothers U. - Rahmatgonj MFS -:-
10:15Chittagong Abahani - Bashundara Kings -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o Konferenční ligu
19:45KV Mechelen - St. Truiden -:-BELGIE: Challenger Pro League
19:00Beveren - Anderlecht U23 -:-19:00Waregem - Patro Eisden -:-
BELGIE: Pro League U21
18:30Deinze U21 - St. Truiden U21 -:-18:30Patro Eisden U21 - Eupen U21 -:-
19:00Dender U21 - Kortrijk U21 -:-
19:00RFC Liege U21 - Oostende U21 -:-
19:00RWDM U21 - Westerlo U21 -:-
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
15:00Arsenal Dzyarzhynsk - Vitebsk -:-17:00FC Minsk - Smorgon -:-
BĚLORUSKO: Pershaya Liga
15:00Ostrovets - Energetik-BGU -:-BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura
23:00The Strongest - SA Bulo Bulo -:-BRAZÍLIE: Acreano - 1. fáze
21:00Senador Guiomard - Acreano -:-BRAZÍLIE: Amapaense
00:00Macapa - Ypiranga AP -:-BRAZÍLIE: Matogrossense - Play Off
00:00Luverdense - Mixto -:-BRAZÍLIE: Capixaba U20
19:00Porto Vitoria U20 - Desportiva U20 -:-BRAZÍLIE: Goiano U20
19:30Aparecida EC U20 - Guanabara City U20 -:-19:30Aparecidense U20 - Itaberai U20 -:-
19:30Guapo M19 U20 - Jataiense U20 -:-
19:30Royal U20 - Trindade U20 -:-
BULHARSKO: Vtora liga
15:00Septemvri Sofia - Spartak -:-ČAD: Premiere Division - LPFN
16:00As Dgssie - Foullah Edifice -:-ČESKO: ČFL - Skupina B
17:00Ústí n. L. - Brozany -:-ČESKO: MSFL
16:00Hlučín - Uherský Brod -:-16:00Zlínsko - Hranice -:-
ČESKO: Divize E
17:30Baťov - Skaštice -:-ČESKO: Jihočeský KP
16:30Rudolfov - Trhové Sviny -:-17:00Hluboká n. V. - Olešník -:-
ČESKO: Plzeňský KP
17:00Petřín Plzeň B - Nepomuk -:-ČESKO: Zlínský KP
17:00Luhačovice - Osvětimany -:-ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
10:00Zlín U19 - Zbrojovka Brno U19 -:-ČÍNA: Superliga
08:30Changchun Yatai - Shanghai Shenhua -:-12:00Henan Songshan Longmen - Shenzhen Xinpengcheng -:-
12:35Beijing Guoan - Shanghai Port -:-
12:35Qingdao Hainiu - Shandong Taishan -:-
13:00Nantong Zhiyun - Meizhou Hakka -:-
ČÍNA: Jia League
08:00Yanbian Longding - Chongqing Tonglianglong -:-08:30Foshan Nanshi - Dalian Yingbo -:-
08:30Jiangxi Lushan - Yunnan Yukun -:-
12:30Guangzhou FC - Shanghai Jiading Huilong -:-
ČÍNA: Yi League
08:00Dalian Kuncheng - Xian Ronghai -:-08:00Langfang Glory City - Taian Tiankuang -:-
08:30Shanghai Port B - Shenzhen Juniors -:-
11:00Haikou Mingcheng - Guangxi Lanhang -:-
12:30Nantong Haimen - Hubei Istar -:-
12:30Rizhao Yuqi - Shandong Taishan B -:-
DÁNSKO: Superliga - Skupina o udržení
18:00Lyngby - Odense -:-DÁNSKO: 1. divize - Skupina o udržení
18:00B.93 - Helsingor -:-18:00Horsens - Hillerod -:-
DŽIBUTSKO: Division 1
23:00ASAS - Garde-Cotes -:-19:00CF GR/SIAF - CDC Q7 -:-
EKVÁDOR: Serie B
01:00Gualaceo - Nueve de Octubre -:-ESTONSKO: Meistriliiga
17:00Nomme Utd - Tammeka -:-ETIOPIE: Premier League
14:00Ethiopia Bunna - Hawassa -:-17:00Fasil Kenema - Dire Dawa -:-
EVROPA: Euro ženy - Kvalifikace - Liga A
17:00Česko Ž - Dánsko Ž -:-17:00Norsko Ž - Finsko Ž -:-
17:15Itálie Ž - Nizozemsko Ž -:-
17:45Island Ž - Polsko Ž -:-
19:30Rakousko Ž - Německo Ž -:-
19:45Belgie Ž - Španělsko Ž -:-
20:00Anglie Ž - Švédsko Ž -:-
20:10Francie Ž - Irsko Ž -:-
EVROPA: Euro ženy - Kvalifikace - Liga B
14:00Slovensko Ž - Izrael Ž -:-16:00Ukrajina Ž - Kosovo Ž -:-
16:45Maďarsko Ž - Ázerbájdžán Ž -:-
17:00Srbsko Ž - Skotsko Ž -:-
18:00Švýcarsko Ž - Turecko Ž -:-
19:00Severní Irsko Ž - Malta Ž -:-
19:15Wales Ž - Chorvatsko Ž -:-
20:45Portugalsko Ž - Bosna a Hercegovina Ž -:-
EVROPA: Euro ženy - Kvalifikace - Liga C
12:00Arménie Ž - Rumunsko Ž -:-12:00Kazachstán Ž - Bulharsko Ž -:-
15:30Černá Hora Ž - Andorra Ž -:-
15:30Lotyšsko Ž - Severní Makedonie Ž -:-
15:30Slovinsko Ž - Moldavsko Ž -:-
16:00Gruzie Ž - Litva Ž -:-
16:00Kypr Ž - Bělorusko Ž -:-
18:00Řecko Ž - Faerské ostrovy Ž -:-
18:30Lucembursko Ž - Albánie Ž -:-
EVROPA: ME do 19 let ženy - Kvalifikace - 2. Kolo - Liga B
10:00Kosovo U19 Ž - Lucembursko U19 Ž -:-14:00Izrael U19 Ž - Gibraltar U19 Ž -:-
FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild
14:00Argir - Klaksvik 2 -:-FINSKO: Kakkonen - Skupina B
16:30Inter Turku 2 - HJS -:-FRANCIE: National
18:30Epinal - Nimes -:-18:30GOAL FC - Cholet -:-
18:30Le Mans - Avranches -:-
18:30Martigues - Villefranche -:-
18:30Orléans - Marignane GCB -:-
18:30Red Star - Niort -:-
18:30Versailles - Dijon -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina A
18:00Le Puy-en-Velay - Bourgoin Jallieu -:-FRANCIE: National 2 - Skupina B
18:00La Roche - Libourne -:-FRANCIE: National 2 - Skupina C
17:00Bastia-Borgo - Boulogne -:-GHANA: Premier League
16:00Nations FC - Great Olympics -:-GHANA: Division One League
16:00Tamale City - VC Warriors -:-GUINEA: Ligue 1
17:00Flamme Olympique - Kamsar -:-17:00Loubha - Sequence -:-
17:00Wakriya - Hafia -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
00:00Vida - Marathon -:-02:15Real Sociedad - Olimpia -:-
CHILE: Primera B
23:00Limache - Curico Unido -:-CHORVATSKO: HNL
17:00Rudeš - Osijek -:-CHORVATSKO: Prva NL
14:50Sesvete - Solin -:-INDIE: ISL
15:00Goa - Hyderabad -:-INDIE: I-League
12:00Rajasthan United - Delhi FC -:-14:30Churchill Brothers - Aizawl -:-
IRÁK: Super Liga
16:00Al-Hudod - Karbala -:-16:00Al Minaa - Al Karkh -:-
16:00Al Najaf - Al Naft -:-
16:00Naft Missan - Naft Al-Basra -:-
16:00Newroz - Baghdad -:-
IRSKO: Premier Division
19:45Bohemians - Waterford -:-19:45Derry City - Dundalk -:-
19:45Drogheda - Shelbourne -:-
19:45St. Patricks - Shamrock Rovers -:-
IRSKO: Division 1
19:45Bray - Athlone -:-19:45Cork City - Cobh Ramblers -:-
19:45Finn Harps - UC Dublin -:-
19:45Kerry - Longford -:-
19:45Wexford - Treaty United -:-
ISLAND: Pohár
20:15Hafnir - KM Reykjavik -:-20:15Hamar - Hviti -:-
20:15Haukar - Afrika Reykjavik -:-
20:15KH Hlidarendi - Reynir -:-
20:15Smari - Arbaer -:-
20:15Spyrnir - Hottur / Huginn -:-
20:15Tindastoll - Samherjar -:-
ITÁLIE: Serie B
19:30Bari - Cremonese -:-ITÁLIE: Serie C - Skupina B
19:45Sestri Levante - Pineto -:-ITÁLIE: Serie C - Skupina C
19:45Foggia - Casertana -:-IZRAEL: Leumit Liga
14:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-14:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-
14:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
14:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
IZRAEL: Liga Alef Sever
11:00Hapoel Bueine - Ironi Baka -:-11:00H. Raanana - Hapoel Kaukab -:-
11:00M. Kiryat Ata-Bialik - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-
11:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-
11:00Tzeirey Um El Fahem - Kiryat Yam -:-
IZRAEL: Liga Alef Jih
11:00Agudat Sport Ashdod - H. Herzliya -:-11:00H. Bikat Hayarden - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
11:00Shimshon Tel Aviv - SC Dimona -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Casric Stars - Pretoria U. -:-JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinová fáze
23:00Caracas (Ven) - Atletico-MG (Bra) -:-23:00Rosario (Arg) - Penarol (Uru) -:-
01:00Liverpool M. (Uru) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
01:00Palestino (Chi) - Bolivar (Bol) -:-
01:00Talleres Cordoba (Arg) - Sao Paulo (Bra) -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinová fáze
23:00Deportivo Garcilaso (Per) - Metropolitanos (Ven) -:-01:00Sp. Luqueno (Par) - Racing Club (Arg) -:-
01:00U. Catolica (Ecu) - Cruzeiro (Bra) -:-
03:00Always Ready (Bol) - Ind. Medellin (Col) -:-
03:00Tomayapo (Bol) - Delfin (Ecu) -:-
JIŽNÍ KOREA: K3 League
07:00Daejeon Korail - Gimhae -:-JORDÁNSKO: Premier League
20:30Al Ahli - Moghayer Al Sarhan -:-20:30Al Wehdat - Al Hussein -:-
20:30Aqaba - Al-Faisaly Amman -:-
KATAR: QSL
19:30Al-Duhail - Al-Sadd -:-19:30Al-Wakra - Al Arabi -:-
KAZACHSTÁN: 1. liga
10:00FK Akzhayik - Ekibastuz -:-12:00Arys - Kaspij Aktau -:-
12:00FK Kyran - Turkistan -:-
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
22:00Envigado - Pereira -:-00:10Atl. Nacional - Fortaleza -:-
KOLUMBIE: Primera B - Apertura
00:00Real Cundinamarca - U. Magdalena -:-21:30Tigres - Huila -:-
KOLUMBIE: Liga ženy
22:00Dep. Cali Ž - Cucuta Ž -:-KONGO: Ligue 1
15:00Kondzo - Juk -:-KYPR: Division 2 - Skupina o titul
17:00Omonia 29th May - Paralimni -:-LITVA: I Lyga
14:00Tauras - Banga 2 -:-16:00Babrungas - Ekranas -:-
16:00Kauno Zalgiris 2 - BE1 NFA -:-
16:00Nevezis Kedainiai - Siauliai 2 -:-
17:00Neptunas - BFA Vilnius -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
16:00Auda - Valmiera -:-MAĎARSKO: OTP Bank Liga
19:00Újpest - Zalaegerszeg -:-MALTA: Challenge League - Skupina o udržení
19:30Lija - Zejtun -:-MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Leones Negros -:-04:05Tepatitlan de Morelos - Tlaxcala -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Montaneses -:-MEXIKO: Liga Premier Serie B
23:00Chilangos - Dongu -:-MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Mazatlan FC U23 - U.N.A.M. U23 -:-23:45Tijuana U23 - Necaxa U23 -:-
MONGOLSKO: Premier League
12:15Deren - Falcons -:-MYANMAR: MNL Ligový pohár
10:00Glory Goal - Kachin United -:-10:00Mahar United - Yangon Utd -:-
10:30Rakhine United - Shan Utd -:-
NĚMECKO: 2. Bundesliga
17:30Paderborn - Hertha -:-17:30Rostock - Wehen -:-
NĚMECKO: 3. Liga
18:00Ingolstadt - Bielefeld -:-NĚMECKO: Regionální liga Sever
18:00Eimsbutteler - Teutonia Ottensen -:-NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
17:00Jena - Chotěbuz -:-18:00BFC Dynamo - Hertha II -:-
NĚMECKO: Regionální liga Západ
18:30Kolín n. R. II - Paderborn II -:-18:30Rodinghausen - Wiedenbruck -:-
NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
18:00Buchbach - Schalding -:-18:00Illertissen - Bayern II -:-
NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever
17:00Dynamo Schwerin - Rostocker FC -:-18:30Hertha Zehlendorf - TB Berlín -:-
NĚMECKO: Oberliga Hamburk
18:00Halstenbek-Rellingen - Harksheide -:-18:30Suderelbe - Turkiye Wilhelmsburg -:-
18:30Victoria Hamburg - Niendorfer TSV -:-
NĚMECKO: Oberliga Brémy
18:30Oberneuland - Blockdiek -:-NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
18:30Heeslinger - Rotenburger -:-NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
18:00Morlautern - Arminia Ludwigshafen -:-NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
17:30Eichstatt - Feucht -:-18:00ATSV - Wurzburger FV -:-
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
18:30Mnichov 1860 II - Deisenhofen -:-NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko
17:00Bietigheim-Bissingen - Pforzheim -:-18:00Nottingen - Hollenbach -:-
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih
17:00Heidenheim U19 - Augsburg U19 -:-NIGÉRIE: NPFL
16:00Sunshine Stars - Bayelsa United -:-NIZOZEMSKO: Eerste Divisie
19:00Cambuur - Den Haag -:-19:00Dordrecht - De Graafschap -:-
19:00Maastricht - Helmond -:-
19:00Oss - Eindhoven -:-
19:00Telstar - Jong PSV -:-
NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Jarní sezona
14:00Feyenoord U18 - Utrecht U18 -:-NORSKO: Division 3 - Skupina 4
17:00Tiller - Mosjoen -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - General Caballero JLM -:-PARAGUAY: División Intermedia
21:00Colegiales - Encarnacion FC -:-21:00Deportivo Santani - Atl. Tembetary -:-
21:00Fernando de la Mora - 3 De Febrero -:-
21:00Independiente F.B.C. - Guairena -:-
21:00Resistencia - Pastoreo -:-
21:00Rubio Nu - 12 de Junio -:-
21:00San Lorenzo - Martin Ledesma -:-
21:00Sp. Carapegua - Recoleta -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
20:30Grau - Sport Boys -:-POLSKO: Ekstraklasa
17:00Cracovia - LKS Lodž -:-19:30Radomiak Radom - Raków -:-
POLSKO: 1. liga
17:00Leczna - Podbeskidzie -:-19:30Arka - Chrobry Glogow -:-
POLSKO: 2. liga
17:00Elblag - LKS Lodž II -:-18:00Skra - Zaglebie II -:-
19:45Kotwica Kolobrzeg - Pogon Siedlce -:-
POLSKO: III Liga - Skupina I
18:00Skierniewice - Belchatow -:-POLSKO: III Liga - Skupina II
15:30Swit Skolwin - Swinoujscie -:-PORTUGALSKO: Liga Portugal
20:15Farense - Boavista -:-PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
18:00Nacional - AVS -:-RAKOUSKO: Bundesliga - Skupina o udržení
18:30Altach - Tirol -:-RAKOUSKO: 2. Liga
17:10First Vienna - St. Polten -:-17:10Horn - Lafnitz -:-
17:10Kapfenberg - Ried -:-
17:10Stripfing - Liefering -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Východ
18:00Leobendorf - Marchfeld -:-18:00Neusiedl - Austria (Am) -:-
18:30Favoritner - Drassburg -:-
18:30SK Rapid (Am) - Wiener Viktoria -:-
18:30SV Oberwart - Donaufeld Vídeň -:-
18:30TWL Elektra - Kremser -:-
18:30Wiener - Traiskirchen -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální
18:00Allerheiligen - LASK (Am) -:-18:00Deutschlandsberger - Weiz -:-
18:00Union Gurten - Ried (Am) -:-
18:00Vocklamarkt - Wallern/St Marienkirchen -:-
18:30Voitsberg - Vorwarts Steyr -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Západ
18:00TSV St. Johann - Bischofshofen -:-RAKOUSKO: Burgenland
18:00ASV Siegendorf - Leithaprodersdorf -:-18:00USVS Rudersdorf - Kohfidisch -:-
18:30Deutschkreutz - Parndorf -:-
RAKOUSKO: Korutany
17:30Spitall - Volkermarkt -:-17:30Treibach - Kottmannsdorf -:-
RAKOUSKO: Dolní Rakousy
18:30Korneuburg - St. Peter in der Au -:-18:30Kottingbrunn - St. Polten (Am) -:-
18:30Schrems - SCU Kilb -:-
18:30Waidhofen/Thaya - Rohrbach -:-
RAKOUSKO: Horní Rakousy
18:00Edelweiss - Dietach -:-18:00Micheldorf - ASK St.Valentin -:-
18:00Mondsee - Perg -:-
18:30Ostermiething - SPG Wels II -:-
RAKOUSKO: Salcbursko
18:00Burmoos - Adnet -:-18:00Strasswalchen - Seekirchen -:-
18:00UFC Hallein - Thalgau -:-
18:30SAK 1914 - Grodig -:-
RAKOUSKO: Štýrsko
18:00Furstenfeld - Tillmitsch -:-18:00Heiligenkreuz - Hartberg (Am) -:-
18:00Hohenhaus Schladming - Koflach -:-
18:00Ilzer SV - Lafnitz (Am) -:-
18:00Kalsdorf - Lebring -:-
18:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Frauental -:-
18:00SV Union Gnas - Weinland Gamlitz -:-
RAKOUSKO: Tyrolsko
18:00SC Kundl - Kitzbuhel -:-18:30SV Worgl - Kematen -:-
RAKOUSKO: Vídeň
17:00Stammersdorf - Stadlau -:-17:30Schwechat - SV Donau -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul
18:30Sepsi - Farul Constanta -:-RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení
15:30UTA Arad - Botosani -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - Skupina o postup
15:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - Skupina o udržení
15:00CSM Ramnicu Sarat - Braila -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o postup
15:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o udržení
15:00FC Pucioasa - Moreni -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o postup
15:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o udržení
15:00Odorheiu - Targu Secuiesc -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - Skupina o postup
15:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o postup
15:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o udržení
15:00U Craiova 1948 2 - Lupac -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o postup
15:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o udržení
15:00Ineu - Teuz Cermei -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o postup
15:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o udržení
15:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o postup
15:00CSM Zalau - FC Olimpia Satu Mare -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o udržení
15:00Baia Mare - Satu Mare -:-15:00Baile Felix - Victoria Carei -:-
15:00Minerul Ocna Dej - Sanatatea Cluj -:-
RUSKO: Juniorská liga
09:00Str. Moskva U19 - Baltika U19 -:-11:00FK Rostov U19 - Ural U19 -:-
11:00Chertanovo M. U19 - Pari NN U19 -:-
11:00Samara U19 - Kazaň U19 -:-
13:00Akhmat U19 - Fakel Voronezh U19 -:-
13:00CSKA Moskva U19 - Zenit U19 -:-
13:00Krasnodar U19 - Sp. Moskva U19 -:-
13:00Lok. Moskva U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
14:00FK Orenburg U19 - Din. Moskva U19 -:-
15:00Sochi U19 - Konoplev Academy U19 -:-
RWANDA: Premier League
14:00Marines - Bugesera -:-17:00AS Kigali - APR -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
20:00Al Ittihad - Al Taawon -:-20:00Al Khaleej - Al Hilal -:-
20:00Al Wehda - Al Ahli SC -:-
20:00Damac - Al Nassr -:-
SEYCHELY: Premier League
12:00Anse Reunion - Foresters FC -:-15:00Saint Louis - Cote d'Or -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15Old Edwardians - Ports Authority -:-17:15Real Republicans - SLIFA -:-
SKOTSKO: Lowland League
19:45Hearts B - East Stirlingshire -:-SLOVENSKO: Niké liga - Skupina o titul
16:30Žilina - Slovan Bratislava -:-SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
18:30Senec - Rovinka -:-SLOVINSKO: Prva Liga
19:15Aluminij - Maribor -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1
19:00Al Fujairah - Al Urooba -:-19:00Al Rams - Al-Taawon -:-
19:00Al Thaid - Dubai City -:-
19:00Masfut - Gulf United -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
15:00Brodarac - Zvezdara -:-SVĚT: Přátelské zápasy klubů
16:00SJK Akatemia (Fin) - KPV (Fin) -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy
11:00Jižní Korea Ž - Filipíny Ž -:-ŠPANĚLSKO: LaLiga2
19:30Amorebieta - Ferrol -:-19:30Elche - R. Oviedo -:-
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2
18:00Tudelano - Ath. Bilbao B -:-ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4
12:00Alavés C - Urduliz -:-15:00CD Vitoria - Derio -:-
18:30Durango - Aurrera Ondarroa -:-
18:30Pasaia - Portugalete -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
21:00Ibarra - CD Marino -:-21:00Villa Santa Brigida - Panaderia -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
18:00Taby - Sollentuna -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
18:00Grebbestad - Ahlafors -:-18:30Vanersborgs FK - Kongahalla -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
19:00Farsta - Viggbyholms -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
18:00IFK Hassleholm - Kristianstad -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
18:00Mjolby AI FF - Atvidaberg -:-18:30Nacka Iliria - Syrianska -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
18:00Lindome - Qviding -:-18:30Tord - Landvetter -:-
ŠVÝCARSKO: Challenge League
19:15Nyonnais - Baden -:-ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1
19:30Yverdon II - Pully -:-UGANDA: Premier League
14:00Gadaffi - Kampala City -:-14:00Mbarara City - Maroons -:-
17:00Vipers - UPDF -:-
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o postup
11:00Prykarpattya - Livyi Bereg -:-UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o udržení
10:00FC Chernihiv - Khust -:-10:30Kremin - Bukovyna -:-
UKRAJINA: Liga U19
10:00Veres Rivne U19 - Obolon Kyjev U19 -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Boston River - Defensor Sp. -:-USA: MLS Next Pro
01:00Houston Dynamo 2 - Minnesota 2 -:-UZBEKISTÁN: Super League
15:15Bunyodkor - Din. Samarkand -:-15:15Sogdiana - Qizilqum -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Nam Dinh - Binh Dinh -:-13:15Hai Phong - Thanh Hoa -:-
VIETNAM: V.League 2
09:00Phu Tho - TTBD Phu Dong -:-12:00Binh Phuoc - Hue -:-
WALES: Cymru Premier - Skupina o titul
19:45Bala Town - Newtown -:-19:45TNS - Caernarfon -:-
WALES: Cymru Premier - Skupina o udržení
19:45Haverfordwest - Barry -:-Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.