OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 23.08.2022 » Všechny zápasy

ČESKO: MOL Cup

17:00Rýmařov - Opava -:-

EVROPA: Liga mistrů - Kvalifikace

21:00Benfica (Por) - Dyn. Kyjev (Ukr) -:-
21:00CZ Bělehrad (Srb) - M. Haifa (Isr) -:-
21:00Viktoria Plzeň (Cze) - Karabach (Aze) -:-

EVROPA: Evropská konferenční liga - Kvalifikace

18:00APOEL (Cyp) - Djurgarden (Swe) -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

20:45FC United - Nantwich -:-
20:45Guiseley - Whitby -:-
20:45Hyde - Belper Town -:-
20:45Lancaster - Radcliffe -:-
20:45Liversedge - Morpeth -:-
20:45Marske - Ashton Utd -:-
20:45Matlock - Stalybridge -:-
20:45South Shields - Gainsborough -:-
20:45Stafford - Marine -:-
20:45Warrington - Atherton -:-
20:45Warrington Rylands - Bamber Bridge -:-

ANGLIE: EFL Cup

20:30Sheffield Wed - Rochdale -:-
20:45Barrow - Lincoln -:-
20:45Bolton - Aston Villa -:-
20:45Bradford City - Blackburn -:-
20:45Cambridge Utd - Southampton -:-
20:45Colchester - Brentford -:-
20:45Crawley - Fulham -:-
20:45Fleetwood - Everton -:-
20:45Gillingham - Exeter -:-
20:45Grimsby - Nottingham -:-
20:45Newport - Portsmouth -:-
20:45Norwich - Bournemouth -:-
20:45Oxford Utd - Crystal Palace -:-
20:45Rotherham - Morecambe -:-
20:45Shrewsbury - Burnley -:-
20:45Stevenage - Peterborough -:-
20:45Stockport County - Leicester -:-
20:45Walsall - Charlton -:-
20:45Watford - Milton Keynes -:-
20:45Wolves - Preston -:-

ANGLIE: Professional Development League

13:00Sheffield Utd U21 - Cardiff U21 -:-
14:00Coventry U21 - Reading U21 -:-
15:00Barnsley U21 - Ipswich U21 -:-
15:00Peterborough U21 - Bristol City U21 -:-

ANGLIE: Premier League International Cup

20:00Leicester U23 - Valencia U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Racing Club - San Lorenzo -:-
02:30Platense - Talleres Cordoba -:-
02:30Velez Sarsfield - Sarmiento Junin -:-
00:00Patronato - Argentinos Jrs -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:00Atletico Atlanta - Atl. Rafaela -:-
02:00Club A. Guemes - Tristan Suarez -:-

ARGENTINA: Reserve League - 2. fáze

15:00San Lorenzo 2 - Racing Club 2 -:-
16:00Banfield 2 - Rosario Central 2 -:-
16:00Central Cordoba 2 - River Plate 2 -:-
16:00Union Santa Fe 2 - Estudiantes 2 -:-

ASIE: Pohár AFC - Play Off

12:00PSM Makassar (Ina) - Kuala Lumpur City (Mys) -:-

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

11:30Gold Coast Utd - Peninsula -:-

AUSTRÁLIE: NPL Western Australia

13:00Sorrento - Inglewood -:-

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

21:00Santa Cruz - Royal Pari -:-
00:15Oriente Petrolero - Universitario de Vinto -:-

BRAZÍLIE: Série A

01:00Avai - Internacional -:-

BULHARSKO: Vtora liga

17:00Krumovgrad - Spartak Pleven -:-

EGYPT: Premier League

21:00Al Ahly - Enppi -:-
21:00Arab Contractors - Pharco -:-
21:00Ceramica Cleopatra - El Gaish -:-
21:00Future FC - Pyramids -:-
21:00Ghazl El Mahallah - Misr Elmaqasah -:-
21:00Ismaily - Eastern Company -:-
21:00National Bank Egypt - Al Masry -:-
21:00Smouha - El Gounah -:-
21:00Zamalek - Al Ittihad -:-

FINSKO: Ykkonen

17:30SJK Akatemia - PIF Pargas -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30Klubi 04 - Honka Akatemia -:-

CHILE: Primera B

00:00Dep. Temuco - Rangers -:-

CHILE: Pohár

00:00U. De Chile - Cobresal -:-
02:30Coquimbo - Huachipato -:-

INDIE: Durand Cup

11:30Odisha - Kerala Blasters -:-
14:30Bengaluru FC - Indian Air Force -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:30Persebaya - PSIS Semarang -:-
10:30Persik Kediri - PSS Sleman -:-
13:15Borneo - Dewa United -:-
13:15Persikabo 1973 - Bhayangkara Solo -:-
15:00Persib - Bali United -:-
15:00Persis Solo - Madura United -:-

ISLAND: Lengjudeildin

20:00KV Reykjavik - Grindavik -:-
20:00Selfoss - Kordrengir -:-
20:00Vestri - Fjolnir -:-
21:15Afturelding - Throttur Vogar -:-
21:15Grotta - Thor Akureyri -:-
21:15Kopavogur - Fylkir -:-

ISLAND: Urvalsdeild ženy

20:00Thor/KA Ž - Throttur Ž -:-
21:15Stjarnan Ž - Afturelding Ž -:-

JAPONSKO: J2 League

12:00Mito - Oita -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

19:30Cape Town City - Kaizer -:-
19:30Swallows - Sekhukhune -:-

KATAR: QSL

16:20Al-Rayyan - Al Ahli Doha -:-
18:30Al-Sadd - Al-Gharafa -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

03:00Pasto - Once Caldas -:-

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

01:00Valledupar - Bogota -:-

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

10:00Alay Osh - Abdish-Ata -:-
10:00Kaganat - Alga -:-
10:00Nur-Batken - Kara Balta -:-

LICHTENŠTEJNSKO: Pohár

20:00Triesen B - Vaduz -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Leones Negros - Zacatecas Mineros -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Guadalajara U20 - Monterrey U20 -:-
16:00Queretaro U20 - Club America U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Toluca Ž - Juarez Ž -:-
04:00Leon Ž - Atl. San Luis Ž -:-
04:00Mazatlan FC Ž - Monterrey Ž -:-

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

18:00Eichstatt - Rain/Lech -:-
18:00Spvgg Ansbach 09 - Pipinsried -:-
18:00Vilzing - Hankofen-Hailing -:-
18:30Türkgücü Mnichov - Norimberk II -:-
19:00Aschaffenburg - Wurzburger Kickers -:-
19:00Augsburg II - Heimstetten -:-
19:00Buchbach - Bayern II -:-
19:00Illertissen - Burghausen -:-
19:00Schweinfurt - Fürth II -:-
19:00Unterhaching - Aubstadt -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

18:30TSV Buchholz 08 - Suderelbe -:-
18:30Turkiye Wilhelmsburg - TuS Osdorf -:-
18:45Dassendorf - Rugenbergen -:-
19:00Sasel - Altona -:-
19:30Eimsbutteler - Wandsbeker Concordia -:-
19:30Hamburger SV III - HEBC Hamburg -:-
19:30Niendorfer TSV - Harksheide -:-
19:30Paloma - Curslack-Neuengamme -:-
19:30Tornesch - Hamm United -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

19:00Mjondalen 2 - Lørenskog -:-

POLSKO: Ekstraliga ženy

17:30Czarni Sosnowiec Ž - Katowice Ž -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

18:30Admira Dornbirn - Gofis -:-
18:30Dornbirner SV - Wolfurt -:-
18:30Hohenems - Rothis -:-

RUMUNSKO: Liga 2

18:00Steaua Bucuresti - Csikszereda M. Ciuc -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

18:15Al Ain - Al Kholood -:-
18:25Al Jabalain - Al-Sahel -:-
19:50Al Qadisiya - Al Akhdoud -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga CONCACAF

00:00Tauro (Pan) - Miguelito (Pan) -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

20:45Ballymena - Cliftonville -:-
20:45Carrick Rangers - Coleraine -:-
20:45Crusaders - Portadown -:-
20:45Dungannon - Glentoran -:-
20:45OdloženoLinfield - Larne -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

20:45Annagh - Ards -:-
20:45Ballinamallard - Dergview -:-
20:45Ballyclare - Dundela -:-
20:45H&W Welders - Warrenpoint -:-
20:45Loughgall - Knockbreda -:-
20:45Newington - Institute -:-

SKOTSKO: Challenge Cup

20:45East Fife - St. Johnstone 2 -:-
20:45East Kilbride - Annan -:-
20:45Elgin - Stenhousemuir -:-
20:45Forfar - Kelty Hearts -:-
20:45Kilmarnock 2 - East Stirlingshire -:-
20:45Rangers B - Dumbarton -:-

SLOVENSKO: Slovnaft Cup

17:00Rožňava - Svidník -:-
17:00Zemianske Kostoľany - Sereď -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Badbaado - Sahafi -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

21:00Las Planas Ž (Esp) - PSG Ž (Fra) -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Orebro - Skövde -:-
19:00Orgryte - Norrby -:-

TURECKO: Rezerv Lig

15:30Sivasspor 2 - Alanyaspor 2 -:-
16:00Fenerbahce 2 - Adana Demirspor 2 -:-
16:00Istanbulspor 2 - Konyaspor 2 -:-

UKRAJINA: Premier League

16:00Č. Oděsa - Veres-Rivne -:-
16:00Dnipro-1 - Oleksandrija -:-
16:00Inhulets - Dyn. Kyjev -:-
16:00Kolos Kovalivka - Kryvbas -:-
16:00Minaj - Lvov -:-
16:00Rukh Lviv - Metalist Charkov -:-
16:00Šachtar - Metalist 1925 -:-
16:00Zorya - Vorskla -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Maldonado - Penarol -:-

UZBEKISTÁN: Pohár

16:00Olympic - Navbahor Namangan -:-
16:00Pakhtakor - Shortan Guzor -:-
16:00Termez Surkhon - Nasaf Qarshi -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.