OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 22.08.2022 » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

21:00Manchester Utd - Liverpool -:-

ITÁLIE: Serie A

18:30AS Řím - Cremonese -:-
20:45Sampdoria - Juventus -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

20:00Elche - Almería -:-
22:00Girona - Getafe -:-

ANGLIE: Premier League 2

20:00Nottingham U21 - Middlesbrough U21 -:-
20:00Wolves U21 - Brighton U21 -:-

ANGLIE: Professional Development League

14:00Burnley U21 - QPR U21 -:-
14:30Birmingham U21 - Millwall U21 -:-
15:00Crewe U21 - Swansea U21 -:-
20:00Hull U21 - Watford U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00River Plate - Central Cordoba -:-
01:30Defensa y Justicia - Boca Juniors -:-
21:30Estudiantes - Union Santa Fe -:-
21:30Rosario - Banfield -:-
00:00Racing Club - San Lorenzo -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:00Atletico Atlanta - Atl. Rafaela -:-

ARGENTINA: Reserve League - 2. fáze

15:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
16:00Aldosivi 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
16:00Argentinos Jrs 2 - Patronato 2 -:-
16:00Talleres Cordoba 2 - Platense 2 -:-

BELGIE: Pro League U21

19:00Lommel SK U21 - Oostende U21 -:-
19:30Eupen U21 - Waasland-Beveren U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Westerlo U21 -:-
20:00Deinze U21 - RWDM 47 U21 -:-
20:00Dender U21 - Virton U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - St. Truiden U21 -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

18:30Dynamo Brest - Neman -:-

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

23:15Blooming - Guabira -:-

BRAZÍLIE: Série A

23:00Athletico-PR - America MG -:-
23:00Atletico GO - Cuiaba -:-
23:00Bragantino - Ceara -:-
23:00Fortaleza - Corinthians -:-
23:00Santos - Sao Paulo -:-

BRAZÍLIE: Copa Paulista

20:00Botafogo SP - Sertaozinho -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy - Play Off

21:00Internacional Ž - Flamengo Ž -:-
22:30Sao Paulo Ž - Ferroviaria Ž -:-

BULHARSKO: Parva liga

17:15Slavia Sofia - Botev Vratsa -:-
19:30Pirin Blagoevgrad - Ludogorec -:-

BULHARSKO: Vtora liga

17:00Botev II - Strumska Slava -:-
19:00Montana - CSKA 1948 Sofia II -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

23:30SUBT - Jong Holland -:-
01:45Centro Dominguito - Scherpenheuvel -:-

ČÍNA: Superliga

13:30Beijing Guoan - Guangzhou City -:-
13:30Meizhou Hakka - Wuhan Three Towns -:-

DÁNSKO: Superliga

19:00Odense - Horsens -:-

ESTONSKO: Esiliiga

18:00Flora U21 - Nomme Utd -:-
18:00Parnu - Harju Jalgpallikooli -:-
18:00Viimsi JK - Paide Linnameeskond U21 -:-

EVROPA: Pohár regionů UEFA - Kvalifikace

11:00Hapoel Bikat HaYarden (Am) - Zenica-Doboj Canton (Am) -:-
16:00Basiani (Am) - Central Scotland (Am) -:-

FILIPÍNY: PFL

10:00Azkals - Maharlika -:-

FINSKO: Veikkausliiga

17:00Honka - HIFK -:-

FRANCIE: Ligue 2

20:45Grenoble - Bordeaux -:-

FRANCIE: National

18:30Le Mans - Sedan -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Santa Lucia -:-
01:00Xinabajul - Iztapa -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Olimpia - Real Espana -:-

CHILE: Pohár

23:30Colo Colo - Nublense -:-
02:00U. Espanola - O'Higgins -:-
00:00U. De Chile - Cobresal -:-

INDIE: Durand Cup

11:30TRAU FC - Hyderabad -:-
14:30East Bengal - Indian Navy -:-

ISLAND: Besta-deild karla

20:00Hafnarfjordur - Keflavik -:-
20:00Leiknir - KR Reykjavik -:-
21:15Fram - Breidablik -:-
22:15Vikingur Reykjavik - Valur -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Nes Tziona - Kiryat Shmona -:-

IZRAEL: Leumit Liga

18:00M. Nazareth - Agudat Sport Ashdod -:-
18:00Nof Hagalil - M. Petah Tikva -:-
18:00Ramat Hasharon - Bnei Yehuda -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2

12:00Ansan Greeners - Asan -:-
12:30Bucheon - Busan -:-

JORDÁNSKO: Pohár

17:00Al Jalil - Amman -:-

KANADA: Canadian Premier League

23:30Cavalry - Atl. Ottawa -:-

KATAR: QSL

16:20Al Markhiya - Al-Duhail -:-
18:30Qatar SC - Al-Wakra -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

00:35U. Magdalena - Atl. Nacional -:-
02:40Tolima - La Equidad -:-

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

22:00Boca Juniors - Leones -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

23:00Puntarenas FC - Cartagines -:-
01:15Sporting San Jose - Guadalupe -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

20:00Mezokovesd - Debrecen -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

17:45Pecsi - DVTK -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Toluca -:-
02:05Pachuca - Leon -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

04:00Atl. Morelia - Cimarrones de Sonora -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Toluca Ž - Juarez Ž -:-

MYANMAR: National League

10:30Rakhine United - Sagaing -:-

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Zwickau - SpVgg Bayreuth -:-

NĚMECKO: DFB Pokal ženy

18:00Kiel Ž - Bochum Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - Graafschap -:-
20:00Jong AZ - Almere -:-
20:00Jong PSV - Heracles -:-

NORSKO: OBOS-ligaen

18:00Åsane - Mjondalen -:-
18:00Grorud - Skeid -:-
18:00KFUM Oslo - Fredrikstad -:-
18:00Ranheim - Bryne -:-
18:00Raufoss - Kongsvinger -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

19:00Traeff - Vålerenga 2 -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

19:00Stabaek 2 - Kjelsås 2 -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

18:00Lillehammer - Aalesund 2 -:-
18:00Toten - Molde 2 -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

19:00Tiller - Rosenborg 2 -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

18:30Funnefoss/Vormsund - Strømsgodset 2 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Cerro Porteno - Guarani -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00Binacional - Sport Boys -:-

POLSKO: 1. liga

18:00Sandecja - Tychy -:-

POLSKO: 2. liga

13:00Zaglebie 2 - Hutnik Krakow -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

21:15Gil Vicente - Famalicao -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Penafiel - BSAD -:-

RUMUNSKO: Liga 1

16:00U. Kluž - Sepsi -:-
18:30Farul Constanta - FC Voluntari -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 2

16:00Zvezda St. Peterburg - Dynamo Petersburg -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

18:10Al Arabi - Hajer -:-
18:25Ohod - Najran -:-
19:50Al-Shoalah - Al Orubah -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

20:15ND Gorica - Domžale -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Heegan - Mogadishu City -:-

SRBSKO: Super Liga

17:00FK Vozdovac - Kolubara -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

20:00Ponferradina - UD Ibiza -:-
22:00Malaga - Las Palmas -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

19:00Kalmar - Göteborg -:-
19:00Sirius - Hacken -:-
19:10Hammarby - Degerfors -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

19:00Hammarby TFF - Stockholm Internazionale -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

19:00Angelholm - IFK Malmö -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

18:00Vittsjo Ž - Eskilstuna United Ž -:-

TURECKO: Superliga

18:15Istanbulspor - Konyaspor -:-
18:15Sivasspor - Alanyaspor -:-
20:45Fenerbahce - Adana Demirspor -:-

TURECKO: 1. Lig

20:00Denizlispor - Rizespor -:-

TURECKO: Rezerv Lig

16:00Basaksehir 2 - Kayserispor 2 -:-
16:00Besiktas 2 - Karagumruk 2 -:-

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

15:00Kopetdag Asgabat - Ahal -:-
15:00Merw - Altyn Asyr -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

12:00Dnipro-1 U19 - Oleksandrija U19 -:-
12:00Ch. Oděsa U19 - Veres Rivne U19 -:-
12:00Inhulets U19 - Dyn. Kyjev U19 -:-
12:00Kolos Kovalivka U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
12:00Minaj U19 - Lvov U19 -:-
12:00Rukh Lviv U19 - Metalist Charkov U19 -:-
12:00Šachtar U19 - Metalist 1925 U19 -:-
12:00Zorya U19 - Vorskla U19 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

20:30Albion - Plaza Colonia -:-
00:00Maldonado - Penarol -:-

USA: MLS

23:30Columbus Crew - Atlanta Utd -:-
00:00Chicago Fire - New York City -:-
01:00Charlotte - Orlando City -:-
01:30Sporting Kansas City - Portland Timbers -:-
02:30Nashville SC - FC Dallas -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Inter Miami II - Rochester New York -:-
01:00Philadelphia II - New England Revolution II -:-
01:00Toronto FC II - Cincinnati 2 -:-
03:00Minnesota 2 - Real Monarchs -:-
04:00Colorado Rapids 2 - North Texas -:-
04:00San Jose Earthquakes II - St. Louis City 2 -:-

UZBEKISTÁN: Pohár

16:00Andijan - Turon -:-
16:00Bunyodkor - Lok. Taškent -:-

VENEZUELA: Primera Division

23:00Caracas - Puerto Cabello -:-
01:15Estudiantes Merida - La Guaira -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.