OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 21.08.2022 » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

15:00Leeds - Chelsea -:-
15:00West Ham - Brighton -:-
17:30Newcastle - Manchester City -:-

ČESKO: Fortuna liga

16:00Sigma Olomouc - Slovácko -:-
16:00Slovan Liberec - České Budějovice -:-
16:00Zlín - Jablonec -:-
19:00Slavia Praha - Pardubice -:-

ČESKO: FNL

10:30Sparta Praha B - Vlašim -:-
17:00Táborsko - Chrudim -:-

FRANCIE: Ligue 1

13:00Štrasburk - Reims -:-
15:00Angers - Brest -:-
15:00Clermont - Nice -:-
15:00Montpellier - Auxerre -:-
15:00Toulouse - Lorient -:-
17:05Rennes - AC Ajaccio -:-
20:45Lille - PSG -:-

ITÁLIE: Serie A

18:30Empoli - Fiorentina -:-
18:30Neapol - Monza -:-
20:45Atalanta - AC Milán -:-
20:45Bologna - Verona -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Frankfurt - Kolín n. R. -:-
17:30Bochum - Bayern -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

17:30Ath. Bilbao - Valencia -:-
19:30Atl. Madrid - Villarreal -:-
22:00Real Sociedad - Barcelona -:-

ALBÁNIE: Superliga

17:00Bylis - Kastrioti -:-
17:00Laci - Teuta -:-

ANGLIE: Championship

13:00Bristol City - Cardiff -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Kingstonian - Enfield Town -:-

ANGLIE: Premier League 2

13:00Manchester City U21 - Tottenham U21 -:-
14:00Derby U21 - Sunderland U21 -:-
15:00Norwich U21 - Newcastle U21 -:-

ANGLIE: Championship ženy

13:30Durham Ž - Sunderland Ž -:-
13:30London City Lionesses Ž - Crystal Palace Ž -:-
15:00Blackburn Ž - Sheffield Utd Ž -:-
15:30Coventry United Ž - Bristol City Ž -:-
17:30Birmingham Ž - Lewes Ž -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Colon Santa Fe - Tigre -:-
01:30Huracan - Newells Old Boys -:-
18:00Lanus - Arsenal Sarandi -:-
20:30Godoy Cruz - Independiente -:-
23:00River Plate - Central Cordoba -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:10CA Estudiantes - Santamarina -:-
00:05Temperley - Quilmes -:-
01:10All Boys - San Martin Tucuman -:-
20:00Gimnasia Jujuy - Ferro -:-
20:10Chaco For Ever - Chacarita Juniors -:-
20:30Almirante Brown - CA Mitre -:-
20:30Deportivo Moron - Deportivo Maipu -:-
20:30San Telmo - Brown Adrogue -:-
21:30Estudiantes Rio Cuarto - Almagro -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

23:00Real Pilar - Leandro N. Alem -:-
20:30Argentino de Merlo - Deportivo Espanol -:-
20:30Club Lujan - Excursionistas -:-
20:30General Lamadrid - Sportivo Italiano -:-
20:30Victoriano A. - Atlas -:-

ARGENTINA: Reserve League - 2. fáze

15:00Arsenal Sarandi 2 - Lanus 2 -:-
15:00Barracas Central 2 - Atletico Tucuman 2 -:-
15:00Newells Old Boys 2 - Huracan 2 -:-
15:00Tigre 2 - Colon Santa Fe 2 -:-

ARMÉNIE: Premier League

15:00Van - Pyunik -:-

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW

06:00Charlestown Azzurri - Valentine -:-
06:00Lambton J. - Adamstown Rosebud -:-
06:00Newcastle Olympic - Maitland -:-
06:00Weston Workers - Lake Macquarie -:-

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

11:00Brisbane City - Brisbane U21 -:-

AUSTRÁLIE: NPL South Australian - Play Off

07:00Adelaide City - Campbelltown City -:-

AUSTRÁLIE: NPL Tasmania

08:30Kingborough Lions - South Hobart -:-

AUSTRÁLIE: NPL Victoria

07:00Altona Magic - St Albans -:-
07:00Avondale FC - South Melbourne -:-
07:00Dandenong - Green Gully -:-
07:00Dandenong City - Bentleigh -:-
07:00Eastern Lions - Heidelberg -:-
07:00Oakleigh - Hume City -:-
07:00Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

16:00Kapaz - Gabala -:-
18:30Zira - Sumqayit -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

13:30Club Bruggy - Kortrijk -:-
16:00Waregem - Charleroi -:-
18:30St. Lutych - Leuven -:-
21:00KV Mechelen - Westerlo -:-

BELGIE: Challenger Pro League

16:00Lommel SK - Anderlecht U23 -:-
20:00Lierse K. - Club Bruggy U23 -:-

BELGIE: Pohár - Kvalifikace

16:00Aalst - Wezel Sport -:-
16:00City Pirates - Dikkelvenne -:-
16:00Fizoise - Dessel -:-
16:00Francs Borains - Olsa Brakel -:-
16:00Knokke - Houtvenne -:-
16:00Lille - Heist -:-
16:00Linden - Cappellen -:-
16:00Meux - Perwez -:-
16:00Namur - Virton -:-
16:00Ninove - Bocholter -:-
16:00Oudenaarde - Hamme -:-
16:00Overijse - RFC Liege -:-
16:00Patro Eisden - Ganshoren -:-
16:00Petegem - KRC Mechelen -:-
16:00RAAL La Louviere - Lyra-Lierse Berlaar -:-
16:00Saint Eloois - Onhaye -:-
16:00Sp. Hasselt - Gullegem -:-
16:00Thes Sport - Ostiches -:-
16:00Tubize-Braine - Hoogstraten -:-
16:00URSL Vise - Binche -:-
16:00Weerstand Koersel - Boom -:-
16:00Wellen - Lokeren-Temse -:-
16:00Westhoek - Jong Lede -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

13:00BATE - Dnepr Mogilev -:-
15:00Din. Minsk - Slavia Mozyr -:-
17:00Soligorsk - Isloch -:-

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

12:00Smorgon - Lokomotiv Gomel -:-
14:00Ostrovets - Volna Pinsk -:-
16:00Osipovichi - Petrikov -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

14:00Brest 2 - Neman 2 -:-
15:00Gomel 2 - Belshina 2 -:-

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

23:15Bolivar - Oriente Petrolero -:-
01:30J. Wilstermann - U. Sucre -:-
21:00Palmaflor - Always Ready -:-
23:15Blooming - Guabira -:-

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

21:00Morro Municipal - Stormers SC -:-
21:00Real Candua - Mojocoya -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

17:30Posusje - Igman K. -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

17:00Mrkonjic Grad - Tekstilac -:-
20:30Modrica - Omarska -:-

BRAZÍLIE: Série A

00:00Fluminense - Coritiba -:-
16:00Juventude - Botafogo RJ -:-
21:00Palmeiras - Flamengo -:-
23:00Athletico-PR - America MG -:-
23:00Atletico GO - Cuiaba -:-
23:00Bragantino - Ceara -:-
23:00Fortaleza - Corinthians -:-
23:00Santos - Sao Paulo -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00Sampaio Correa - CRB -:-
21:00Gremio - Cruzeiro -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense 2 - Play Off

20:00Inter de Lages - Atletico Catarinense -:-
20:00Nacao - Criciuma -:-

BRAZÍLIE: Copa Paulista

00:30Marilia - Comercial -:-
15:00Rio Claro - Piracicaba -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U20 - Play Off

21:00Corinthians U20 - America Mineiro U20 -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy - Play Off

02:00Palmeiras Ž - Gremio Ž -:-
16:00Corinthians Ž - Real Brasilia Ž -:-

BULHARSKO: Parva liga

17:45CSKA 1948 Sofia - Lok. Sofia -:-
20:00Septemvri Sofia - Beroe -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

17:00Lok. Plovdiv II - Sokol Markovo -:-
17:00Spartak Plovdiv - Chernomorets 1919 -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

17:00Botev Novi Pazar - Riltzi -:-
17:00Dorostol - Černo More II -:-
17:00Lokomotiv Ruse - Ludogorec III -:-
17:00Ustrem Donchevo - Septemvri Tervel -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Olympic S. -:-
15:00Bumamuru - Dynamik -:-
15:00Flambeau du Centre - Inter Star -:-
15:00Kayanza - Tigre Noir -:-
15:00Le Messager - Rukinzo -:-
15:00New Oil - Musongati -:-
15:00Vital O - Bujumbura C. -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00Victory Boys - CSD Barber -:-
03:15UNDEBA - Willemstad -:-
23:30SUBT - Jong Holland -:-

ČERNÁ HORA: Druga Liga

17:00Bokelj - OFK Nikšič -:-
17:00FK Podgorica - Mladost DG -:-
17:00Grbalj - Igalo -:-
17:00Kom Podgorica - Otrant -:-
17:00Zeta - Berane -:-

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Admira Praha - Viktoria Plzeň B -:-
17:00Povltavská FA - Dukla Praha B -:-

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Hradec Králové B - Ústí n. L. -:-
10:15Chlumec n. C. - Velvary -:-
11:00Teplice B - Mladá Boleslav B -:-
17:00Zápy - Kolín -:-

ČESKO: MSFL

10:15Baník Ostrava B - Velké Meziříčí -:-
10:15Uničov - Hlučín -:-

ČESKO: Divize A

10:30Domažlice B - Lom -:-

ČESKO: Divize B

10:15Meteor Praha - Český Brod -:-
14:30Admira B - Louny -:-

ČESKO: Divize C

10:15Slovan Liberec B - Brandýs n. L. -:-
17:00Benátky n. Jiz. - Nový Bydžov -:-
17:00Hlinsko - Dobrovice -:-
17:00Turnov - Letohrad -:-

ČESKO: Divize D

16:30Speřice - Velká Bíteš -:-
16:30Tasovice - Bystřice n. Pern. -:-
16:30Žďár n. Sázavou - Stará Říše -:-

ČESKO: Divize E

10:15Slavičín - Přerov -:-
16:30Šumperk - Šternberk -:-
16:30Všechovice - Kozlovice -:-

ČESKO: Divize F

15:00Krnov - Nový Jičín -:-
16:30Bílovec - Frenštát p. R. -:-
16:30Bohumín - Havířov -:-
16:30Polanka nad Odrou - Hlubina -:-

ČESKO: Jihočeský KP

10:30Třeboň - Prachatice -:-
17:00Milevsko - Trhové Sviny -:-

ČESKO: Jihomoravský KP

17:00Kunštát - Bystrc -:-
17:00Ráječko - Líšeň B -:-

ČESKO: Karlovarský KP

10:00Karlovy Vary B - Hroznětín -:-

ČESKO: Královéhradecký KP

14:00Chlumec n. Cidlinou B - Hořice -:-
14:00Rychnov n. Kn. - Dobruška -:-
17:00Červený Kostelec - Jičín -:-
17:00Solnice - Police nad Metují -:-
17:00Třebeš - Slavia HK -:-

ČESKO: Liberecký KP

10:30Skalice u Č. Lípy - Višňová -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

16:30Oldřišov - Řepiště -:-
16:30Vřesina - Kobeřice -:-

ČESKO: Olomoucký KP

16:30Brodek u Přerova - Litovel -:-
16:30Čechovice - Lipová -:-
16:30Dolany - Zábřeh -:-
16:30Medlov - Rapotín -:-

ČESKO: Pardubický KP

17:00Pardubičky - Lanškroun -:-
17:00Svitavy - Přelouč -:-
17:00Vysoké Mýto B - Horní Ředice -:-

ČESKO: Plzeňský KP

18:00Holýšov - Stříbro -:-

ČESKO: Pražský přebor

17:00ČAFC Praha - Uhříněves -:-

ČESKO: Středočeský KP

17:00Průhonice - Hřebeč -:-
17:00Sedlčany - Poříčany -:-

ČESKO: Ústecký KP

15:00Kadaň - Baník Most - Souš B -:-

ČESKO: Vysočina KP

16:30Dukovany - Sapeli Polná -:-
16:30Nová Ves - Slavoj Polná -:-
16:30Pelhřimov - Ledeč n. Sáz. -:-
16:30Rapotice - Okříšky -:-
16:30Vrchovina B - Chotěboř -:-

ČESKO: Zlínský KP

15:00Osvětimany - Luhačovice -:-
16:30Francova Lhota - Boršice -:-
16:30Napajedla - Bystřice p. Host. -:-
16:30Nevšová - Brumov -:-
16:30Strání - Nedašov -:-
16:30Štítná n. Vláří - Kvasice -:-

ČESKO: 1. liga ženy

10:30Dukla Praha Ž - Slavia Praha Ž -:-

ČÍNA: Superliga

13:00Shandong Taishan - Chengdu Rongcheng -:-
13:00Wuhan FC - Henan Songshan Longmen -:-
13:30Guangzhou FC - Shenzhen -:-
13:30Shanghai Shenhua - Tianjin Jinmen Tiger -:-

DÁNSKO: Superliga

14:00Nordsjaelland - Silkeborg -:-
16:00Randers - Viborg -:-
18:00Aalborg - Brondby -:-

DÁNSKO: 1. divize

13:00Naestved - Nykobing -:-
14:00Fredericia - Vendsyssel -:-

DÁNSKO: 2. divize

16:00Esbjerg - AB Kodaň -:-

DÁNSKO: 3. divize

14:00Young Boys FD - Ishoj IF -:-

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

14:00Thisted Ž - Aarhus Ž -:-

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF - Část vítězů

01:00Cibao - Universidad O&M -:-
22:00Vega Real - Moca -:-

EGYPT: Premier League

21:00Al Ahly - Ismaily -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

22:00Delfin - Mushuc Runa -:-
22:00Emelec - Dep. Cuenca -:-
22:00Gualaceo - Tecnico U. -:-
22:00Guayaquil City - Ind. del Valle -:-
22:00LDU Quito - Cumbaya -:-
22:00Macara - Aucas -:-
22:00Orense - Barcelona SC -:-
22:00U. Catolica - Nueve de Octubre -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

17:00Kalju - Tammeka -:-
17:45Kuressaare - Levadia -:-

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

13:30Polva Lootos Ž - Tulevik Ž -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Argir - Runavik -:-
16:00HB Torshavn - Skala Itrottarfelag -:-
16:00Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur -:-
16:00Streymur - B36 Torshavn -:-
16:00Vikingur - Toftir -:-

FIDŽI: Premier League

05:00Rewa - Navua -:-

FILIPÍNY: PFL

10:00Kaya - Mendiola FC 1991 -:-
13:00United City - Cebu FC -:-

FINSKO: Veikkausliiga

15:00Haka - HJK -:-
15:00Oulu - Inter Turku -:-
17:30Mariehamn - Ilves -:-

FINSKO: Ykkonen

17:30Mikkeli - KPV -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

17:30Futura - KuPS Akatemia -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30GBK Kokkola - JJK Jyvaskyla -:-
17:30JBK - Hercules -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga

15:30Gagra - Telavi -:-
15:30Torpedo Kutaisi - Loco. Tbilisi -:-
19:00Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi -:-

GRUZIE: Erovnuli Liga 2

15:30Merani Martvili - Rustavi -:-
15:30Shukura - FC Gareji Sagarejo -:-
18:00Spaeri - Samtredia -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02:00OdloženoComunicaciones - Municipal -:-
02:00Deportivo Mixco - Xelaju -:-
04:00Antigua - Deportivo Achuapa -:-
20:15Malacateco - Coban Imperial -:-
23:00Guastatoya - Santa Lucia -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:30Marathon - Vida -:-
03:00UPNFM - Motagua -:-
03:00Victoria - Honduras Progreso -:-
22:00Real Sociedad - Olancho -:-
00:00Olimpia - Real Espana -:-

CHILE: Primera B

21:00Deportes Iquique - Arturo Fernandez Vial -:-
21:00S. Wanderers - Copiapo -:-

CHILE: Segunda Division

21:00Dep. Concepcion - Arica -:-
21:00General Velasquez - Valdivia -:-
22:00Lautaro - Rodelindo -:-

CHILE: Pohár

00:30U. Catolica - A. Italiano -:-
18:00Curico Unido - Antofagasta -:-
23:30Colo Colo - Nublense -:-

CHORVATSKO: HNL

18:55Istra 1961 - Rijeka -:-
21:05Hajduk Split - Lok. Záhřeb -:-

INDIE: Durand Cup

11:30North East Utd - Army Green -:-
14:30Jamshedpur - Mohammedan -:-

IRSKO: Premier Division

20:00Shamrock Rovers - Dundalk -:-

ISLAND: Besta-deild karla

19:00Akranes - Vestmannaeyjar -:-
21:15Stjarnan - Akureyri -:-

ISLAND: Division 2

16:00Fjallabyggd - Aegir -:-
16:00Hottur / Huginn - Haukar -:-
16:00IR Reykjavik - Fjardabyggd/Leiknir -:-
16:00Magni - Olafsvik -:-
16:00Njardvik - Volsungur -:-
16:00Throttur - Reynir -:-

ITÁLIE: Serie B

20:45Cagliari - Cittadella -:-
20:45Cosenza - Modena -:-
20:45Frosinone - Brescia -:-
20:45Pisa - Como -:-
20:45Sudtirol - Venezia -:-
20:45Ternana - Reggina -:-

ITÁLIE: Primavera 1

14:30Empoli U19 - Atalanta U19 -:-
16:30Udinese U19 - Fiorentina U19 -:-
18:30Sampdoria U19 - Verona U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00H. Beer Sheva - Ashdod -:-
19:15M. Tel Aviv - Maccabi Bnei Raina -:-

JAPONSKO: J1 League

12:00Shonan - Kashima -:-

JAPONSKO: J2 League

11:00Verdy - Kofu -:-

JAPONSKO: J3 League

08:00Tegevajaro Miyazaki - Tottori -:-
09:00Imabari - Kamatamare -:-
10:00YSCC - Azul Claro Numazu -:-
11:00Kitakyushu - Yamaga -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

15:00Royal AM - Marumo Gallants -:-
17:30Supersport - Orlando -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1

11:00Seoul - Seongnam -:-
12:00Gimcheon Sangmu - Ulsan Hyundai -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2

11:00Daejeon - Anyang -:-
13:00Gimpo FC - Jeonnam -:-

JIŽNÍ KOREA: K3 League

10:00Hwaseong - Pocheon -:-
10:00Yangju Citizen - Paju Citizen -:-
12:00Cheonan City - Mokpo -:-

JORDÁNSKO: Pohár

17:00Al Buqaa - Saham -:-
17:00Ittihad Al Ramtha - Ittihad Jerash -:-
17:00Sama Al Sarhan - Deir Alla -:-
19:30Al Hussein - Kfarsoum -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Forge - York Utd -:-
20:30Valour - Edmonton -:-
23:30Cavalry - Atl. Ottawa -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

15:00FC Astana - Kyzylzhar -:-
15:00Tobol - Taraz -:-
17:00Aksu - K. Almaty -:-
17:00Aktobe - Ordabasy -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

23:05Patriotas - Aguilas -:-
01:10Millonarios - Jaguares de Cordoba -:-
03:15Ind. Medellin - Santa Fe -:-
22:30America De Cali - Junior -:-
00:35U. Magdalena - Atl. Nacional -:-

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

00:00Barranquilla - Quindio -:-
22:00Fortaleza - Atletico F.C. -:-
22:30Cucuta - Llaneros -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Drita - Dukagjini -:-
17:00Ferizaj - Priština -:-
17:00Gjilani - Malisheva -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

23:00Guanacasteca - Alajuelense -:-
02:00AD Santos - Herediano -:-
04:00Saprissa - Zeledon -:-
04:15San Carlos - Grecia -:-
23:00Puntarenas FC - Cartagines -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

22:00Ad Aserri - Cons. Desamparados -:-
22:00ADR Jicaral - Puerto Golfito FC -:-
22:00Cariari Pococi - Municipal Turrialba -:-
22:00Carmelita - Quepos Cambute -:-
22:00Liberia - AD Sarchi -:-
22:00Municipal Garabito - Cofutpa -:-
22:00San Jose FC - Limon Black Star -:-
22:00Santa Ana - CS Uruguay -:-

LITVA: A Lyga

14:00Zalgiris - Jonava -:-
16:55FK Panevezys - Banga -:-
19:00Suduva - Riteriai -:-

LITVA: I Lyga

14:00Dainava Alytus - BFA Vilnius -:-
16:00BE1 NFA - Siauliai 2 -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

14:00Auda - Riga FC -:-
16:30RFS - Valmiera -:-

LOTYŠSKO: 1. Liga

14:00FK Smiltene - AFA Olaine -:-
16:00Jelgava - Rezekne -:-
18:00Skanstes - Tukums 2000 2 -:-

LUCEMBURSKO: National Division

16:00Differdange - Union Titus Petange -:-
16:00Dudelange - Hostert -:-
16:00Fola - Ettelbruck -:-
16:00Hesperange - Racing Luxembourg -:-
16:00Kaerjeng - Niedercorn -:-
16:00Mondorf - UNA Strassen -:-
16:00Victoria Rosport - Jeunesse Esch -:-
16:00Wiltz - Mondercange -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

17:00OdloženoMOL Fehérvár - Újpest -:-
17:00OdloženoPaks - Ferencváros -:-
17:55Zalaegerszeg - Kisvarda -:-
20:00Vasas - Honved -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

17:30Gyirmot - Mosonmagyarovari TE -:-
17:30Soroksar - Győr -:-
17:30Szentlorinc - Bekescsaba -:-
17:30Tiszakecske - Nyiregyhaza -:-
19:00Ajka - Csakvari -:-
19:00Kazincbarcika - Kozarmisleny -:-
19:00MTK Budapešť - Budafoki -:-
19:00Siofok - Haladas -:-
19:00Szeged - Dorogi -:-

MAĎARSKO: NB III - Východ

11:00Debrecen II - Eger SE -:-
11:00DVTK II - BVSC-Zugló -:-
12:00Vasas II - Hajduszoboszloi SE -:-
13:00Bekescsaba II - Tiszaujvaros -:-
17:30Fuzesgyarmati SK - Penzugyor -:-
17:30Hatvan - Kisvarda II -:-
17:30Karcagi - Jaszberenyi -:-
17:30Putnok - Elore -:-
17:30Senyo Carnifex - Korosladany MSK -:-
17:30Tiszafuredi - Debreceni EAC -:-

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00Honved II - Dunaújváros PASE -:-
11:00Kecskemeti II - MTK II -:-
17:30Bank - Balassagyarmat -:-
17:30ESMTK Budapest - Cegledi -:-
17:30FC Dabas - Monori -:-
17:30Hodmezovasarhely FC - Paks II -:-
17:30Majosi - Ferencvaros II -:-
17:30Makoi - Ujpest II -:-
17:30Szekszardi UFC - PTE-PEAC -:-
17:30Szolnoki - Ivancsa -:-

MAĎARSKO: NB III - Západ

11:00Győr II - Kelen -:-
11:00Puskas Akademie II - Zsambek -:-
11:00Zalaegerszegi II - Erdi -:-
17:00Csornai - VLS Veszprem -:-
17:30Balatonfuredi - Mori SE -:-
17:30Budaorsi - Teskand -:-
17:30III. Keruleti TVE - Nagykanizsa -:-
17:30Komaromi VSE - MOL Fehérvár II -:-
17:30Tatabanya - Bicskei -:-
19:00Kaposvar - Gyirmot II -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

11:00Szekszardi UFC Ž - Kelen Ž -:-
17:00MTK Budapešť Ž - Astra Hungary Ž -:-
17:00Újpest Ž - Ferencvaros Ž -:-

MALAJSIE: Super Liga

14:15Sri Pahang - Terengganu -:-
15:00Selangor - Petaling Jaya CFC -:-

MALAJSIE: Premier League

11:00Kelantan - Terengganu 2 -:-
14:15PDRM FC - Johor DT II -:-
15:00Perak - Skuad Projek -:-

MALAWI: Super League

14:30Dedza Dynamos - Mighty Wanderers -:-
14:30Kamuzu Barracks - TN Stars -:-
14:30Moyale Barracks - Sable Farming -:-

MALTA: Premier League

18:30Valletta - Hibernians -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Tijuana -:-
02:05Atlas - Puebla -:-
02:05Monterrey - Tigres -:-
04:05Club América - Cruz Azul -:-
04:05Juarez - Mazatlan FC -:-
19:00U.N.A.M. - Santos Laguna -:-
00:00Atl. San Luis - Toluca -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atl. San Luis U20 - Toluca U20 -:-
16:00U.N.A.M. U20 - Santos Laguna U20 -:-
19:00Pachuca U20 - Leon U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

19:00Puebla Ž - Club America Ž -:-

MOLDAVSKO: Super Liga

17:00Dacia Buiucani - Milsami -:-
19:00Balti - Š. Tiraspol -:-

MOSAMBIK: Mocambola

14:00Costa do Sol - Incomati Xinavane -:-
14:00Ferroviario Lichinga - LD Maputo -:-
14:00Ferroviario Nacala - ENH Vilankulo -:-
14:00Ferroviario Nampula - Black Bulls -:-
14:00Matchedje Mocuba - Ferroviario Maputo -:-
14:00UD Songo - Ferroviario Beira -:-

MYANMAR: National League

10:30Ayeyawady - Myawady -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Fürth - Kaiserslautern -:-
13:30Heidenheim - Bielefeld -:-
13:30Rostock - St. Pauli -:-

NĚMECKO: 3. Liga

13:00VfB Oldenburg - Verl -:-
14:00Meppen - Duisburg -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

14:00Brémy II - Delmenhorst -:-
14:00Emden - Norderstedt -:-
14:00Kiel II - SC Weiche-08 -:-
14:00Phonix Lubeck - BSV Rehden -:-
14:00St. Pauli II - Lohne -:-
15:00Bremer - Jeddeloh -:-
15:00Drochtersen/Assel - Hamburk II -:-
15:00Hildesheim - Lubeck -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Berlín AK 07 - Halberstadt -:-
13:00Jena - Greifswald -:-
13:00Lichtenberg - Chotěbuz -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Duren - Kolín n. R. II -:-

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00RW Koblenz - Offenbach -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

14:00TuS Makkabi Berlin - RSV Eintracht -:-
14:001.FC Frankfurt - CFC Hertha -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

14:00Freital - An der Fahner Hohe -:-
14:00Ludwigsfelder - Halle -:-
14:00SV 1890 Westerhausen - Nordhausen -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

14:00Eichede - Eckernforder SV -:-
14:00Frisia Risum-Lindholm - Flensburg -:-
14:00Lubeck II - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Todesfelde - Heider SV -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

10:45HEBC Hamburg - Niendorfer TSV -:-
14:30Rugenbergen - TSV Buchholz 08 -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

15:00Ahlerstedt/Ottendorf - Pattensen -:-
15:00Bersenbruck - Arminia Hannover -:-
15:00Egestorf-Langreder - Luneburger Hansa -:-
15:00Eintracht Celle - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
15:00Papenburg - Hannoverscher SC -:-
15:00Rotenburger - FT Braunschweig -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

15:00Eintracht Rheine - Paderborn II -:-
15:00Gievenbeck - Delbrucker -:-
15:00Lotte - Ennepetal -:-
15:00Munster 2 - Vreden -:-
15:00Schermbeck 2020 - Siegen -:-
15:00Westfalia Rhynern - Sprockhovel -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - Erndtebruck -:-
18:00ASC 09 Dortmund - Bovinghausen -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

15:00Eddersheim - SV Steinbach -:-
15:00Neuhof - RW Walldorf -:-
15:00Viktoria Griesheim - Erlensee -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

14:00Karbach - Koblenz -:-
15:00Pirmasens - Jagersburg -:-
15:30Kirchberg - Gonsenheim -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

15:00Ammerthal - Wurzburger FV -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

14:00Grossaspach - Pforzheim -:-
15:00Offenburger FV - Hollenbach -:-
15:00Rielasingen-Arlen - ATSV Mutschelbach -:-

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

15:00Freialdenhoven - VfL Vichttal -:-
15:00Siegburger - Bergisch Gladbach -:-
15:00Wegberg-Beeck - FC Viktoria 08 -:-
15:30Eintracht Hohkeppel - Hennef -:-
15:30Friesdorf - Fortuna Kolín n. R. II -:-
15:30Pesch - Glesch-Paffendorf -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

14:30MSV Dusseldorf - SW Essen -:-
15:00Baumberg - Union Nettetal -:-
15:00Cronenberger - Homberg -:-
15:00Hamborn - TuRU Dusseldorf -:-
15:00Kray - Kleve -:-
15:00Schonnebeck - SSVg Velbert -:-
15:00TVD Velbert - SC St. Tonis -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Zehlendorf U19 - Meppen U19 -:-
12:00Drážďany U19 - Viktoria Berlín U19 -:-
14:00Hannover U19 - Hertha U19 -:-
14:00Union Berlín U19 - Hamburk U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Eintracht Trier U19 - Augsburg U19 -:-
11:00Unterhaching U19 - Bayern U19 -:-
12:00Karlsruher U19 - Freiburg U19 -:-
13:00Frankfurt U19 - Reutlingen U19 -:-
13:00Norimberk U19 - Ingolstadt U19 -:-
13:00Walldorf U19 - Mohuč U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Dusseldorf U19 - Duisburg U19 -:-
11:00Oberhausen U19 - Viktoria Kolín U19 -:-
11:00Schalke U19 - RW Essen U19 -:-
13:00Bochum U19 - Preussen Munster U19 -:-
13:00Hilden U19 - Dortmund U19 -:-
13:00Paderborn U19 - Kolín nad Rýnem U19 -:-

NĚMECKO: DFB Pokal ženy

11:00Fortuna Koln Ž - Chemnitzer Ž -:-
11:00Riegelsberg Ž - 1.FC Nurnberg Ž -:-
11:00Rostocker FC Ž - Gutersloh Ž -:-
11:00Weinberg Ž - Neuenahr Ž -:-
13:00Calden Ž - Freiburg-Zahringen Ž -:-
13:00Magdeburger Ž - Berghofen Ž -:-
14:00Brandenburg Ž - Viktoria Berlín Ž -:-
14:00Elversberg Ž - FFC Niederkirchen Ž -:-
14:00Saarbrucken Ž - SV Hegnach Ž -:-
14:00Turkiyemspor Ž - Eimsbutteler Ž -:-
14:00VfL Jesteburg Ž - Henstedt-Ulzburg Ž -:-
15:00VfR Warbeyen Ž - Borussia Bocholt Ž -:-
15:00Wacker Munchen Ž - Ingolstadt Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

12:15Groningen - G.A. Eagles -:-
14:30Sparta Rotterdam - Ajax -:-
16:45Waalwijk - Feyenoord -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

12:15Venlo - Zwolle -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:00DEM - GVV Unitas -:-
14:00HV & CV Quick - VVSB -:-
14:00Oss - Gemert -:-
14:00RKSV UDI - TOGB -:-
14:00USV Hercules - Dongen -:-
14:00Watergraafsmeer - Blauw Geel -:-
14:30Groene Ster - Heemskerk -:-
14:30Haaksbergen - Baronie -:-
14:30UNA - Rosmalen -:-

NORSKO: Eliteserien

18:00Haugesund - Molde -:-
18:00Lilleström - Sandefjord -:-
18:00Strömsgodset - Jerv -:-
18:00Vålerenga - Tromso -:-
20:00Rosenborg - Aalesund -:-

NORSKO: OBOS-ligaen

15:00Sandnes - Stjordals Blink -:-
15:00Stabaek - Start -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

18:00Staal Jorpeland - Odd 2 -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

17:30Asker - Tromsdalen -:-
18:00Ull/Kisa - SK Gjovik-Lyn -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

16:00Skeid 2 - Fyllingsdalen -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

13:00Kongsvinger 2 - Floro -:-
18:00Hødd 2 - Volda TI -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

16:00Brann 2 - Vidar -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

15:00Sarpsborg 08 2 - Vindbjart -:-
16:00Fram - Mandalskameratene -:-
18:00Randesund - Fredrikstad 2 -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

15:00Innstrandens - Rana FK -:-
16:00Nardo - Bodo/Glimt 2 -:-
16:30Strindheim - Junkeren -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

13:00Skjervoy - Gjellerasen -:-
14:00Floya - Lillestrom 2 -:-
15:00Skjetten - Bossekop -:-
15:00Tromsø 2 - Harstad -:-

NORSKO: Toppserien ženy

15:00LSK Kvinner Ž - Avaldsnes Ž -:-
15:00RØA Ž - Kolbotn Ž -:-

NORSKO: 1. divisjon ženy - 1. fáze

13:00Aalesund Ž - Kil/Hemne Ž -:-
15:00Grimstad Ž - Honefoss Ž -:-
16:00Ovrevoll Hosle Ž - Medkila Ž -:-
17:00Klepp Ž - Asane Ž -:-
18:00Tromso Ž - Grand Bodo Ž -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:3012 de Octubre - Tacuary -:-
21:30Nacional Asuncion - Libertad -:-
00:00Cerro Porteno - Guarani -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

01:00A. Lima - Huancayo -:-
20:00Carlos Stein - Melgar -:-
20:15Cesar Vallejo - Carlos Mannucci -:-
22:00ADT Tarma - U. de Deportes -:-
22:30U. San Martin - Sporting Cristal -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

20:00Union Comercio - Deportivo Coopsol -:-
22:00Alfonso Ugarte - Los Chankas -:-
22:00Alianza Huanuco - Juan Aurich -:-
22:00Cusco - Santos -:-
22:30Comerciantes Unidos - Union Huaral -:-
22:30Chavelines - Llacuabamba -:-

POLSKO: Ekstraklasa

15:00Zaglebie - Radomiak Radom -:-
17:30Piast - Stal Mielec -:-

POLSKO: 1. liga

12:40Arka - Odra Opole -:-
15:00Sosnowiec - Chrobry Glogow -:-
18:00R. Rzeszow - Katowice -:-

POLSKO: 2. liga

15:00Stezyca - GKS Jastrzebie -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

12:00T. Mazowiecki - Warta Sieradz -:-
13:00Grodzisk M. - Zambrow -:-
17:00Legionowo - LKS Lodž II -:-
17:00Pelikan - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00Ursus Warszawa - Mlawa -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

13:00Blekitni Stargard - Starogard Gdanski -:-
16:00Stolem Gniewino - Swit Skolwin -:-
17:00Ol. Grudziadz - Kleczew -:-

POLSKO: III Liga - Skupina III

12:00Gornik Z. 2 - Z. Gora -:-

POLSKO: III Liga - Skupina IV

13:00Cracovia 2 - Wiazownica -:-
14:00Sokol Sieniawa - Wisloka Debica -:-
16:00LKS Lagow - Czarni Polaniec -:-
17:00Orleta Radzyn - KS Wieczysta Krakow -:-
17:00Ostrowiec - Avia Swidnik -:-
17:00Sandomierz - Podhale Nowy Targ -:-

POLSKO: Ekstraliga ženy

12:00Bydgoszcz Ž - UKS SMS Lodz Ž -:-
12:00Pogon Štětín Ž - UJ Krakow Ž -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Casa Pia - Boavista -:-
19:00Braga - Maritimo -:-
21:30Portimonense - Guimaraes -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Leixoes -:-
15:00Nacional - Mafra -:-
16:30FC Porto B - Oliveirense -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

11:00Fontinhas - Caldas -:-
18:00Guimaraes B - Canelas 2010 -:-
18:00Leiria - Setubal -:-
18:00Oliveira Hospital - Real SC -:-
18:00Paredes - Vilaverdense -:-

RAKOUSKO: Bundesliga

17:00OdloženoRapid Vídeň - Hartberg -:-
17:00Ried - Tirol -:-
17:00Wolfsberg - Austria Vídeň -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

10:30Sturm Graz (Am) - BW Linz -:-
10:30Vorwarts Steyr - Grazer AK -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

11:00Tirol (Am) - Telfs -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

15:00Altach U21 - RW Rankweil -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:30Marsouins - Trois Bassins -:-
13:30Saint-Denis - St. Louis -:-
13:30Sainte-Suzanne - Sainte Rose -:-
13:30Saint-Pauloise - Parfin -:-
13:30Saint-Pierroise - Jeanne d'Arc -:-
13:30Tamponnaise - Capricorne -:-
14:00Excelsior - St Marienne -:-

RUMUNSKO: Liga 1

15:00FC Hermannstadt - CFR Kluž -:-
17:30Chindia Targoviste - Univ. Craiova -:-
20:30Botosani - FCSB -:-

RUMUNSKO: Liga 2

11:30Otelul - Unirea Constanta -:-

RUSKO: Premier Liga

14:00CSKA Moskva - Akhmat -:-
16:30Zenit - Torpedo Moskva -:-
19:00Krasnodar - Orenburg -:-

RUSKO: FNL

11:45Ulyanovsk - Kazaň -:-
14:00Yenisey - Jaroslavl -:-
15:00Ufa - Volgar-Astrakhan -:-
16:00Kamaz - Akron Togliatti -:-
17:00Baltika - Krasnodar 2 -:-
17:00Neftekhimik - Veles Moscow -:-
18:00Dynamo Makhachkala - SKA Khabarovsk -:-
19:00Kuban - Alania Vladikavkaz -:-
19:00Rodina Moskva - Arsenal Tula -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

15:30Legion Dynamo - Yessentuki -:-
16:00Alania 2 - Nalčik -:-
16:00Kholding - R. Volgograd -:-
16:00Mashuk - Biolog -:-
16:00Maykop - Forte Taganrog -:-
17:00Dynamo Stavropol - SKA Rostov -:-
17:30Černomorec - FK Chayka -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 2

13:00Leningradets - Krasnogorsk -:-
15:00Chertanovo M. - Khimik -:-
15:00Luki-Energiya - Yadro -:-
15:00Tekstilshtik - Dynamo Vologda -:-
16:00Electron VN - Zenit 2 -:-
16:00Murom - Torpedo Moskva 2 -:-
17:00Vladimir - S. Kostroma -:-
17:00Znamya Truda - Tver -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 3

12:00Kolomna - Saratov -:-
12:00Str. Moskva - Bryansk -:-
16:00Balašicha - Penza -:-
16:00Kursk - Peresvet Podolsk -:-
16:00Kvant - Rodina Moskva 2 -:-
16:00Lipetsk - Sakhalin -:-
16:00Saturn Ramenskoje - Salyut-Belgorod -:-
17:00Spartak Tambov - Sakhalinets -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

12:00FK Novosibirsk - Omsk -:-
14:00Amkar - Miass -:-
14:00Čeljabinsk - Nosta -:-
15:00Khimik Avgust - Barnaul -:-
15:00Orenburg 2 - Ural 2 -:-
16:00Zenit-Izhevsk - Tyumen -:-

RUSKO: 1. liga ženy

13:00Chertanovo M. Ž - Krasnodar Ž -:-

ŘECKO: Super League

19:00Panathinaikos - Ionikos -:-
19:30Aris - Levadiakos -:-
21:00Olympiakos - Giannina -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

15:00Newry City - Linfield -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

17:00Akademija Pandev - Shkendija -:-
17:00Sileks - FK Skopje -:-
17:00Struga - Rabotnicki -:-
17:00Tikves - Bregalnica -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Geylang - Balestier Khalsa -:-

SKOTSKO: Premiership

16:00Celtic - Hearts -:-

SKOTSKO: Lowland League

16:00Hearts 2 - Celtic B -:-

SKOTSKO: SWPL 1 ženy

15:00Aberdeen Ž - Partick Thistle Ž -:-
15:00Celtic Ž - Spartans Ž -:-
15:00Glasgow City Ž - Dundee Utd Ž -:-
15:00Glasgow Ž - Hamilton Ž -:-
15:00Hibernian Ž - Motherwell Ž -:-
15:00Rangers Ž - Hearts Ž -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

20:30Slovan Bratislava - Žilina -:-

SLOVENSKO: 2. liga

10:30Petržalka - Pohronie -:-
10:30Šamorín - Komárno -:-

SLOVENSKO: 3. Liga - Východ

16:30Kalinovo - Spišská N. Ves -:-
16:30N. Lučenec - Or. Veselé -:-
16:30Rim. Sobota - Svidník -:-
16:30Snina - Námestovo -:-
16:30Stropkov - Slávia Košice -:-

SLOVENSKO: 3. Liga - Západ

16:30Beluša - Bánova -:-
16:30Galanta - Vrakuňa Bratislava -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava

17:00Dun. Lužná - Rusovce -:-
17:00Jarovce - Kalinkovo -:-
17:00Most - Domino -:-
17:00Nová Dedinka - Tomášov -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Centrální

10:30Bešeňová - Kysucké N. Mesto -:-
16:30Kováčová - Stráňavy -:-
16:30Krásno n. Kysucou - Zvolen -:-
16:30Lip. Hrádok - Lip. Štiavnica -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Východ

16:00Gerlachov - Rudnany -:-
16:00Kalša - Čaňa -:-
16:00Kechnec - Medzev -:-
16:00Ľubotice - Medzilaborce -:-
16:00Sabinov - Pavlovce n. Uhom -:-
16:00Sobrance-Sob. - Stará Ľubovňa -:-
16:00Spišské Podhradie - Sokolany -:-
16:00Veľký Šariš - Raslavice -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Západ

17:00Jaslovské Bohunice - Lehota p. V. -:-
17:00Kozárovce - Kolárovo -:-
17:00Pata - Nitra -:-
17:00Z. Moravce B - LR Crystal -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

17:30Maribor - Celje -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

17:00Grosuplje - Rogaska -:-
17:00Jadran Dekani - Dob -:-
20:15Rudar - Aluminij -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Východ

10:30Videm - Podvinci -:-
17:00Smartno - Race -:-

SLOVINSKO: 3. SNL - Západ

17:00Fama Vipava - Sobec Lesce -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Gaadiidka - Elman -:-

SRBSKO: Super Liga

18:00Radnik - Radnički Niš -:-
18:00TSC Backa Topola - Mladost GAT -:-
19:30Partizan - Sp. Subotica -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Tisa Adorjan -:-
10:00Radnički Zrenjanin - Backa -:-
17:00Borac Šajkaš - Stanisic -:-
17:00Podunavac Belegis - Tekstilac -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

11:00SFS Borac - Pcinja -:-
17:00Brzi Brod - Timocanin -:-
17:00Buducnost Popovac - Paracin -:-
17:00Radnicki Pirot - Meševo -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

11:00Polet Ljubic - Sloga 1940 -:-
17:00OFK Mihajlovac - Tutin -:-
17:00Radevac - Susica -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

19:00Calahorra (Esp) - Leonesa (Esp) -:-

SVĚT: Intercontinental Cup U20

21:30Penarol U20 - Benfica U19 -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

11:00Union Berlín Ž (Ger) - Brémy Ž (Ger) -:-
16:00Freiburg Ž (Ger) - Sand Ž (Ger) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

17:30R. Oviedo - Leganes -:-
19:30Huesca - Cartagena -:-
22:00Tenerife - Lugo -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Mjallby - Malmö FF -:-
15:00Värnamo - Elfsborg -:-
17:30Norrkoping - AIK Stockholm -:-
17:30Sundsvall - Helsingborg -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00AFC Eskilstuna - Utsikten -:-
13:00Trelleborg - Dalkurd -:-
15:00Brage - Öster -:-
15:00Halmstad - Västerås SK -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

14:00Umeå - Motala -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

16:00Atvidaberg - Olympic -:-
16:00Trollhättan - Lunds -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Uppsala - Korsnas -:-
17:00Osteraker IFK - Ragsved -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

14:00Eskilsminne - Hoganas -:-
14:00Frölunda - Ullareds IK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Asarum - Hogsby -:-
14:00Rosengard - IFK Berga -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Smedby - Enskede -:-
17:00Syrianska - Arameisk-Syrianska -:-
17:00Varmbols - United Nordic -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

14:00Gauthiod - Kumla -:-
15:00Yxhults IK - Ahlafors -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

13:00AIK Ž - Umeå IK Ž -:-
15:00Hammarby Ž - Djurgarden Ž -:-
15:00Linköping Ž - IF Brommapojkarna Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

13:00Bergdalens IK Ž - Ravasens IK Ž -:-
15:00Vaxjo DFF Ž - Bromolla Ž -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

15:00Freienbach - Eschen -:-

ŠVÝCARSKO: Pohár

14:00FC Widnau - Bellinzona -:-
14:00Cham - Curych -:-
14:30Muri - Winterthur -:-
15:00Compesieres - Etoile-Carouge -:-
15:00Gland - Lausanne -:-
15:00Ibach - Schaffhausen -:-
15:00Linth - Lugano -:-
15:00Subingen - Koniz -:-
16:00Allschwil - Basilej -:-
16:00Audax-Friul - Xamax -:-
16:00Bosporus - Breitenrain -:-
16:00Rorschach - St. Gallen -:-
16:30Gambarogno - Contone - Kriens -:-
17:00Schoenberg - Young Boys -:-
17:30Wiedikon - Rapperswil -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

14:00Istiqlol Dushanbe - Khatlon -:-
14:00Ravshan - Khujand -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Mtibwa Sugar - Ruvu Shooting -:-
15:00Singida Big Star - Mbeya City -:-
18:00Azam - Geita Gold -:-

THAJSKO: Thai League 1

13:00Prachuap - Nakhon Ratchasima FC -:-
13:30Lamphun Warrior - Chiangrai -:-
13:30Muangthong - Lampang -:-
14:00Khonkaen Utd. - Ratchaburi -:-

THAJSKO: Thai League 2

12:30Krabi - Trat FC -:-
13:00Nakhon Si - Raj Pracha -:-
13:30Phrae - Udon Thani -:-
14:00Chiangmai FC - Nakhon Pathom -:-

TCHAJ-WAN: Premier League

10:00Taichung - Taipower -:-
10:00Taiwan Steel - AC Taipei -:-
12:00Ming Chuan University - Taiwan Shihu -:-

TURECKO: Superliga

18:15Basaksehir - Kayserispor -:-
20:45Besiktas - Karagumruk -:-

TURECKO: 1. Lig

15:30Keciorengucu - Bodrumspor -:-
16:00Pendikspor - Altay -:-
18:15Yeni Malatyaspor - Adanaspor -:-
20:45Goztepe - Erzurum BB -:-

TURECKO: Rezerv Lig

15:30Giresunspor 2 - Kasimpasa 2 -:-
15:30Hatayspor 2 - Gaziantep 2 -:-
18:00Antalyaspor 2 - Trabzonspor 2 -:-

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

15:00FC Asgabat - Nebitci -:-
15:00Sagadam - Energetik -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Nacional - Wanderers -:-
16:15Defensor Sp. - Boston River -:-

URUGUAY: Segunda Division

01:30La Luz - Racing Montevideo -:-
02:30Sud America - Miramar -:-

USA: MLS

00:00New York Red Bulls - FC Cincinnati -:-
01:30CF Montreal - New England Revolution -:-
01:30DC United - Philadelphia Union -:-
02:00Inter Miami - Toronto FC -:-
02:00Minnesota Utd - Austin FC -:-
03:00Colorado Rapids - Houston Dynamo -:-
04:00Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps -:-
04:00San Jose Earthquakes - Los Angeles FC -:-
23:30Columbus Crew - Atlanta Utd -:-
00:00Chicago Fire - New York City -:-

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Miami FC -:-
01:00Pittsburgh - New York Red Bulls 2 -:-
01:30Detroit - Louisville City -:-
01:30Loudoun - Atlanta United 2 -:-
02:30FC Tulsa - Indy Eleven -:-
02:30Memphis - Birmingham -:-
03:00Colorado Springs - Tampa Bay -:-
03:00New Mexico - Monterey Bay -:-
03:00San Antonio - Rio Grande -:-
03:30El Paso - San Diego Loyal -:-
04:30LA Galaxy 2 - Charleston -:-
04:30Las Vegas Lights - Sacramento Republic -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Orlando City B - Columbus Crew 2 -:-
02:00Chicago Fire II - New York City II -:-
04:00Tacoma Defiance - Sporting Kansas City II -:-

USA: USL League One

01:30Chattanooga Red Wolves - Tormenta -:-
02:00Union Omaha - North Carolina -:-
03:00Northern Colorado - Forward Madison -:-
04:00Tucson - Greenville -:-
04:30Central Valley Fuego - Richmond Kickers -:-

USA: NISA

00:00Flower City - Syracuse Pulse -:-
01:30Chattanooga - Michigan Stars -:-
02:00California Utd. - Albion San Diego -:-
04:00Bay Cities - Maryland Bobcats -:-

USA: NWSL ženy

01:00Gotham Ž - Orlando Pride Ž -:-
01:00North Carolina Courage Ž - Chicago Ž -:-
04:00San Diego Wave Ž - Houston Dash Ž -:-

VENEZUELA: Primera Division

23:00Universidad Central - Portuguesa -:-
01:15Carabobo - Metropolitanos -:-
23:00Caracas - Puerto Cabello -:-

VIETNAM: V.League 2

11:00Hue - Pho Hien -:-
12:00Binh Phuoc - BHTS Quang Nam -:-
12:00Khanh Hoa - Dak Lak -:-
13:00Can Tho - Ba Ria Vung Tau -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.