OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 19.08.2022 » Všechny zápasy

ČESKO: FNL

18:00Opava - Vyškov -:-

FRANCIE: Ligue 1

21:00Lyon - Troyes -:-

NĚMECKO: Bundesliga

20:30Mönchengladbach - Hertha -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

20:00Espanyol - Vallecano -:-
22:00Sevilla - Valladolid -:-

ALBÁNIE: Superliga

17:00Kukesi - Tirana -:-

ANGLIE: Championship

21:00Norwich - Millwall -:-

ANGLIE: Premier League 2

16:00Fulham U21 - Crystal Palace U21 -:-
20:00Aston Villa U21 - Leeds U21 -:-
20:00Everton U21 - Manchester Utd U21 -:-
20:00Leicester U21 - West Ham U21 -:-
20:00Stoke U21 - Southampton U21 -:-

ANGLIE: Professional Development League

15:00Sheffield Wed U21 - Charlton U21 -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Talleres Cordoba - Patronato -:-
00:00Union Santa Fe - Gimnasia L.P. -:-
02:30Argentinos Jrs - Estudiantes -:-
02:30Banfield - Racing Club -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

00:05Villa Dalmine - Sacachispas -:-

ARMÉNIE: Premier League

15:00Alashkert - Ararat-Armenia -:-
15:00Lernayin Artsakh - BKMA -:-

ARMÉNIE: 1. liga

15:00Ararat-Armenia 2 - Syunik -:-
15:00Ararat 2 - Lernayin Artsakh 2 -:-
15:00BKMA 2 - Alashkert 2 -:-
15:00FC Gandzasar - Shirak 2 -:-
15:00Mika Jerevan - Urartu 2 -:-
15:00West Armenia - Pyunik 2 -:-

ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off

10:00Pathum United (Tha) - Kitchee (Hkg) -:-
13:00Johor DT (Mys) - Urawa (Jpn) -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

14:30Shamakhi - Sabail -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

20:45Eupen - Seraing -:-

BELGIE: Challenger Pro League

20:00Deinze - Genk U23 -:-
20:00St. Lutych U23 - Beerschot VA -:-

BELGIE: Super League ženy

20:30Genk Ž - Gent Ž -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

17:00Zhodino - FC Minsk -:-

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

21:00Universitario de Vinto - Nacional Potosi -:-
00:00Tomayapo - Aurora -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

20:00Sarajevo - Sloboda -:-

BRAZÍLIE: Série B

01:00CSA - Vasco -:-
02:30Tombense - Sport Recife -:-
00:00Ituano - Novorizontino -:-

BRAZÍLIE: Copa do Brasil

02:00America MG - Sao Paulo -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U20 - Play Off

20:30Athletico-PR U20 - Sao Paulo U20 -:-

BULHARSKO: Parva liga

20:00Botev Plovdiv - Černo More -:-

BULHARSKO: Vtora liga

17:30Vitosha Bistritsa - Minyor Pernik -:-

ČESKO: Divize E

18:00Baťov - Zbrojovka Brno B -:-

ČESKO: Jihomoravský KP

17:30Ratíškovice - Svratka Brno -:-
17:30Rousínov - Mutěnice -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

18:00Dolní Datyně - Heřmanice -:-

ČESKO: Plzeňský KP

18:00Petřín Plzeň B - Mýto -:-

ČESKO: Pražský přebor

17:30Královice - Žižkov B -:-

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

10:00Baník Ostrava U19 - Slovácko U19 -:-
10:15Pardubice U19 - Mladá Boleslav U19 -:-
11:00České Budějovice U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
11:00Hradec Králové U19 - Zbrojovka Brno U19 -:-
11:00Příbram U19 - Dukla Praha U19 -:-
12:00Jihlava U19 - Viktoria Plzeň U19 -:-
13:30Karviná U19 - Sparta Praha U19 -:-

ČÍNA: Superliga

14:00Hebei - Changchun Yatai -:-

DÁNSKO: Superliga

19:00Lyngby - FC Kodaň -:-

DÁNSKO: 1. divize

18:30Hvidovre IF - Koge -:-
19:00Helsingor - F. Amager -:-

DÁNSKO: 2. divize

19:00Hellerup - B.93 -:-

EGYPT: Premier League

18:30Misr Elmaqasah - Arab Contractors -:-
18:30Pharco - Zamalek -:-
21:00Pyramids - Smouha -:-

EKVÁDOR: Serie B

02:00Manta - Ind. Juniors -:-
02:30Libertad - Buhos ULVR -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

18:00PPJ - NJS -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30KaaPo - MuSa -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

18:00VIFK - Narpes Kraft -:-

FRANCIE: National

19:30Avranches - Chateauroux -:-
19:30Bourg en Bresse - Bastia-Borgo -:-
19:30Dunkerque - Concarneau -:-
19:30Le Puy - Versailles -:-
19:30Martigues - Cholet -:-
19:30Orleans - Nancy -:-
19:30Paris 13 Atl. - Stade Briochin -:-
19:30Red Star - Villefranche -:-

CHILE: Pohár

00:00Huachipato - Coquimbo -:-
02:30Cobresal - U. De Chile -:-

CHORVATSKO: HNL

20:00Slaven Belupo - Gorica -:-

CHORVATSKO: Prva NL

17:30Dragovoljac - Cibalia -:-
17:30Kustosija - Dugopolje -:-

INDIE: Durand Cup

11:30Goa - Indian Air Force -:-
14:30Sudeva Delhi - Kerala Blasters -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:30Bhayangkara Solo - Persis Solo -:-
11:00Borneo - Persebaya -:-
13:15Madura United - Dewa United -:-
15:30Persita - Persikabo 1973 -:-
15:30PSS Sleman - Persib -:-

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

16:00Tractor-Sazi - Zob Ahan -:-
17:00Havadar SC - Naft M.I.S -:-
17:00Mes Kerman - Peykan -:-
18:00Persepolis - Foolad -:-
18:00Sanat-Naft - Aluminium Arak -:-

IRSKO: Premier Division

20:45Drogheda - Derry City -:-
20:45Shelbourne - Bohemians -:-
20:45UC Dublin - St. Patricks -:-
21:00Finn Harps - Sligo Rovers -:-

IRSKO: Division 1

20:45Athlone - Treaty United -:-
20:45Cobh Ramblers - Cork City -:-
20:45Galway - Bray -:-

ISLAND: Pohár

22:00Kopavogur - Breidablik -:-

ITÁLIE: Serie B

20:45Bari - Palermo -:-

ITÁLIE: Primavera 1

17:30Lecce U19 - Neapol U19 -:-
19:30Sassuolo U19 - Juventus U19 -:-

JAPONSKO: J1 League

12:30Nagoya - Iwata -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

19:30Swallows - AmaZulu -:-

JIŽNÍ KOREA: K3 League

12:00Daejeon Korail - Changwon -:-

JORDÁNSKO: Pohár

17:00Al Jazeera Amman - Rabaa Serhan -:-
17:00Al Sareeh - Umm Al Qotain -:-
19:30Al Wehdat - Al Husn -:-
19:30Maan - Al Arabi Irbid -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

23:00Envigado - Bucaramanga -:-

KOLUMBIE: Copa Colombia

00:30U. Magdalena - La Equidad -:-
03:00Atl. Nacional - Junior -:-

KYRGYZSTÁN: Premier Liga

10:00Alga - Dordoi Bishkek -:-

LITVA: I Lyga

18:00Atmosfera - Banga 2 -:-
18:00Babrungas - Zalgiris 2 -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

20:00Puskas Akademie - Kecskemeti -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

15:30Puskas Akademie Ž - Szent Mihály Ž -:-
16:30DVTK Ž - MOL Fehérvár Ž -:-
17:00Haladas Ž - Győr Ž -:-

MALAJSIE: Premier League

10:45Kelantan United - Selangor 2 -:-

MALTA: Premier League

18:30Birkirkara - Sirens -:-
20:45Balzan - Zebbug -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

02:00Santos Laguna - Leon -:-
04:05Atl. San Luis - U.N.A.M. -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Tepatitlan de Morelos - Correcaminos -:-
02:00Pumas Tabasco - Atlante -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Necaxa U20 - Guadalajara U20 -:-
17:00Juarez U20 - Mazatlan U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Guadalajara Ž - Santos Laguna Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

18:30Hamburk - Darmstadt -:-
18:30Magdeburg - Hannover -:-

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Mnichov 1860 - Hallescher -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

19:00Babelsberg - Altglienicke -:-
19:00Chemnitzer - BFC Dynamo -:-
19:00Luckenwalde - Chemie Lipsko -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

19:00Wuppertaler - Aachen -:-
19:30Wattenscheid - Wiedenbruck -:-

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

19:00Aalen - Balingen -:-
19:00Hoffenheim II - Walldorf -:-

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

18:00Pipinsried - Eichstatt -:-
18:15Rain/Lech - Augsburg II -:-
18:30Wurzburger Kickers - Vilzing -:-
19:00Burghausen - Buchbach -:-
19:00Heimstetten - Illertissen -:-
19:00Schweinfurt - Bayern II -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

19:30Furstenwalde - Neustrelitz -:-
19:30Pampow - Hansa Rostock II -:-
19:45Hertha Zehlendorf - Mahlsdorf -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

18:30Eilenburg - Einheit Wernigerode -:-
19:00Auerbach - Plauen -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

19:00Suderelbe - Hamburger SV III -:-
19:30Harksheide - Paloma -:-
19:30TuS Osdorf - Hamm United -:-
19:30Victoria Hamburg - Dassendorf -:-
20:15Eimsbutteler - Tornesch -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

19:30FC Gutersloh - Clarholz -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

18:30TUS Dietkirchen - Steinbach Haiger II -:-
20:00Eint. Frankfurt II - Giessen -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

18:30Arminia Ludwigshafen - Dudenhofen -:-
19:00Kaiserslautern II - Morlautern -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

18:30Grossbardorf - Bamberg -:-
19:00Eltersdorf - Kornburg -:-
19:00Cham - Regensburg II -:-
19:00Weiden - Neumarkt -:-
19:001. SC Feucht - ATSV -:-

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

19:00Erlbach - Rosenheim -:-
19:30Memmingen - Dachau -:-

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

19:30Konigsdorf - Frechen -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

19:00Sonsbeck - Meerbusch -:-
19:30Germania Ratingen - Hilden -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00Breda - Oss -:-
20:00Den Bosch - Roda -:-
20:00Dordrecht - Jong Utrecht -:-
20:00Helmond - Eindhoven -:-
20:00Maastricht - Den Haag -:-
20:00Willem II - Telstar -:-

OMÁN: Professional League

19:55Bahla - Al-Rustaq -:-
20:00Al Nahda - Dhofar -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Resistencia - Ameliano -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

22:00Cajamarca - Ayacucho -:-

POLSKO: Ekstraklasa

18:00Jagiellonia - Legnica -:-
20:30Legia - Gornik Z. -:-

POLSKO: 1. liga

18:00Chojniczanka - Leczna -:-
20:30LKS Lodž - Ruch -:-

POLSKO: 2. liga

17:00Garbarnia - Lech 2 -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

21:15Estoril - Rio Ave -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Tondela - Covilha -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

20:00Braga B - Varzim -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

18:10Amstetten - Liefering -:-
18:10Austria II - Rapid (Am) -:-
18:10Horn - FAC Vídeň -:-
18:10St. Polten - Kapfenberg -:-
20:30First Vienna - Admira -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

19:00Drassburg - Wiener Viktoria -:-
19:00Marchfeld - ASV Siegendorf -:-
19:00Warth - Stripfing -:-
19:30Wiener - Leobendorf -:-
19:30Wiener Neustadt - Donaufeld Vídeň -:-
20:00Kremser - TWL Elektra -:-
20:00Neusiedl - Traiskirchen -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

19:00Allerheiligen - WSC Wels -:-
19:00Deutschlandsberger - Vocklamarkt -:-
19:00Kalsdorf - Leoben -:-
19:00Ried (Am) - LASK (Am) -:-
19:00SAK Klagenfurt - Wolfsberg (Am) -:-
19:00Treibach - Gleisdorf -:-
19:00Union Gurten - Bad Gleichenberg -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

19:00Hall - Reichenau -:-
19:30SC Kundl - Motz/Silz -:-
19:30SV Worgl - Fugen -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

19:00Seekirchen - A. Salzburg -:-
19:30Wals-Grunau - UFC Hallein -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

18:30Rothis - Rotenberg -:-
18:30Wolfurt - Hohenems -:-
19:00Lauterach - Admira Dornbirn -:-

RUMUNSKO: Liga 1

17:00Mioveni - FC Arges -:-
20:00U Craiova 1948 - Petrolul -:-

RUSKO: Premier Liga

18:00Samara - Fakel Voronezh -:-

RUSKO: Juniorská liga

10:00Ural U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
11:00Nizhny Novgorod U19 - CSKA Moskva U19 -:-
11:00Samara U19 - FK Orenburg U19 -:-
12:00Str. Moskva U19 - Torpedo Moskva U19 -:-
15:00Sp. Moskva U19 - Zenit U19 -:-
16:00Akhmat U19 - Lok. Moskva U19 -:-
16:00Chertanovo M. U19 - Chimki U19 -:-
16:00Kuban U19 - Din. Moskva U19 -:-
16:00Sochi U19 - Krasnodar U19 -:-
17:00FK Rostov U19 - Fakel Voronezh U19 -:-

RUSKO: 1. liga ženy

15:30Zenit Ž - FK Yenisey Ž -:-

RWANDA: Premier League

15:00AS Kigali - Etincelles -:-
15:00Bugesera FC - Kiyovu -:-
15:00Espoir - Marines -:-
15:00Sunrise - Police -:-
18:30APR - Musanze -:-

ŘECKO: Super League

20:30Volos - Asteras T. -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga CONCACAF

00:00Real Espana (Hon) - Cartagines (Cos) -:-
02:00Alajuelense (Cos) - Alianza (Pan) -:-
04:00Municipal (Gtm) - Olimpia (Hon) -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

20:45Glentoran - Crusaders -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

20:45Ards - Loughgall -:-

SINGAPUR: Premier League

13:45Albirex Niigata - Tampines -:-

SKOTSKO: Championship

20:45Partick Thistle - Inverness -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

20:30Podbrezová - B. Bystrica -:-

SLOVENSKO: 2. liga

17:00Slovan Bratislava B - Dolný Kubín -:-

SLOVENSKO: 3. Liga - Západ

16:30HA Banská Bystrica - Podkonice -:-
17:00Nové Mesto n. V. - Kalná n. Hronom -:-

SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava

17:30Pezinok - Malacky -:-
18:30Senec - Ivanka p. Dunaji -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

20:15Radomlje - Tabor Sežana -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

20:00Nafta - Ilirija -:-
20:00Triglav - Krsko -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Sahafi - Horseed -:-

SRBSKO: Super Liga

20:00Novi Pazar - Napredak -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

16:00PEC Zwolle Ž (Ned) - Excelsior Ž (Ned) -:-
16:00Wolfsburg Ž (Ger) - PSV Ž (Ned) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

20:00Villarreal B - Eibar -:-
22:00Alavés - Mirandes -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

19:00Tvaaker - Vanersborgs IF -:-
19:30Oddevold - Lindome -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:00Umeå - Sandvik -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

18:30Tolo - Assyriska BK -:-
19:00Landvetter - Onsala BK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

19:00Kristianstad - Eslov -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

19:00Herrestads AIF - Angered -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

18:00Hacken Ž - Örebro Ž -:-
18:00Pitea Ž - Rosengard Ž -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

20:15Concordia - Bassecourt -:-

ŠVÝCARSKO: Pohár

19:00Bulle - Thun -:-
19:30Nyonnais - Servette -:-
20:00La Chaux-De-Fonds - Solothurn -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

15:00Ihefu - Namungo -:-

THAJSKO: Thai League 1

14:00Buriram - Sukhothai -:-

THAJSKO: Thai League 2

13:00Customs Utd - Chainat -:-

TURECKO: Superliga

20:00Umraniyespor - Galatasaray -:-

TURECKO: 1. Lig

20:00Boluspor - Genclerbirligi -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

20:00Danubio - Montevideo City -:-

URUGUAY: Segunda Division

22:30Cerro CA - Villa Espanola -:-

USA: MLS Next Pro

04:00Portland Timbers 2 - Vancouver 2 -:-

VENEZUELA: Primera Division

23:00Zulia - Aragua -:-
01:15Mineros - Zamora -:-
23:00Monagas - Hermanos Colmenares -:-

VIETNAM: V.League 1

12:00Gia Lai - Hai Phong -:-
13:00Hong Linh Ha Tinh - Nam Dinh -:-
14:15Viettel - Song Lam Nghe An -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Connah's Q. - Airbus -:-
20:45Newtown - Flint -:-

WALES: Cymru Jih

20:30Afan Lido - Llantwit Major -:-
20:30Ammanford - Taffs Well -:-
20:30Briton Ferry - Llanelli -:-
20:30Goytre United - Carmarthen -:-
20:30Swansea University - Trefelin -:-

WALES: Cymru Sever

19:30Chirk AAA FC - Gresford -:-
20:30Llandudno - Druids -:-
20:30Ruthin - Guilsfield -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.