OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

ASIE: Mistrovství AFC do 19 let

16:00OdloženoKatar U19 - Tádžikistán U19 -:-
16:00OdloženoMalajsie U19 - Jemen U19 -:-

BAHRAJN: Premier League - Baráž o udržení

17:00Busaiteen - Bahrain SC -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

16:00Dynamo Brest - Slutsk -:-

BRAZÍLIE: Série A

02:30Vasco - Corinthians -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:00Cuiaba Esporte - Parana -:-
00:00Sampaio Correa - Confianca -:-

BRAZÍLIE: Série D

23:00Ferroviaria - Bangu -:-
00:00Bahia De Feira - Gama -:-
00:00Bare - SE Juventude -:-
01:00America-RN - Cajazeirense de Desportos -:-
01:00Campinense - Globo -:-
01:00Joinville - Sao Caetano -:-
02:00Fast Clube - Acreano -:-
20:00Novorizontino - SER Caxias -:-
20:00Portuguesa RJ - Cascavel -:-
20:00Potiguar - Itabaiana -:-
20:00Vitoria ES - Goiania -:-
20:30Afogados da Ingazeira - Guarany -:-
20:30Moto Club - Santos AP -:-
20:30Nacional PR - Mirassol -:-
21:00Operario VG - Aguia Negra -:-
22:00Marcilio Dias - Sao Luiz -:-
23:00Goianesia - Real Noroeste -:-
23:00Rio Branco - Bragantino -:-
00:00Villa Nova MG - Brasiliense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense - Play Off

02:30Fortaleza - Ceara -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Mineiro 2

00:00Serranense - CAP Uberlandia -:-

BRAZÍLIE: Copa do Brasil U20

20:00Moto Club U20 - Vasco U20 -:-
00:00Flamengo U20 - Goias U20 -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U23 - 1. fáze

20:00Ceara U23 - Bragantino U23 -:-
20:00Corinthians U23 - Avai U23 -:-
20:00Fluminense U23 - Coritiba U23 -:-
20:00Gremio U23 - Parana U23 -:-
20:00Juventude U23 - Vila Nova U23 -:-
20:00Paysandu U23 - Santa Cruz U23 -:-
20:00Santos U23 - CRB U23 -:-

BULHARSKO: Pohár

14:00Chernomorets Balchik - Septemvri Sofie -:-
14:00Nadezhda Dobroslavci - Botev Vratsa -:-
14:00Oborishte - Botev Plovdiv -:-
14:00Sozopol - Etar -:-

ČÍNA: Superliga - Play Off

13:35Beijing Guoan - Shandong Luneng -:-

ČÍNA: Superliga - 9.-16. místo

09:30Shijiazhuang - Dalian Pro -:-

DÁNSKO: 1st Division

18:00Silkeborg - Viborg -:-

EGYPT: Pohár

20:00Al Ittihad - Arab Contractors -:-

EKVÁDOR: Serie B

00:00Atl. Porteno - Fuerza A. -:-
21:30Manta - Chacaritas -:-

ESTONSKO: Esiliiga

18:00ZrušenoMaardu - Elva -:-
18:00Parnu - Parnu JK Vaprus -:-

EVROPA: Evropská liga - Skupinová fáze

18:55CSKA Sofia - CFR Kluž -:-
18:55Dundalk - Molde -:-
18:55H. Beer Sheva - Slavia Praha -:-
18:55Lech - Benfica -:-
18:55Leverkusen - Nice -:-
18:55Neapol - Alkmaar -:-
18:55PAOK - Omonia -:-
18:55PSV - Granada -:-
18:55Rapid Vídeň - Arsenal -:-
18:55Rijeka - Real Sociedad -:-
18:55St. Lutych - Rangers -:-
18:55Young Boys - AS Řím -:-
21:00Braga - AEK -:-
21:00Celtic - AC Milán -:-
21:00Din. Záhřeb - Feyenoord -:-
21:00Hoffenheim - CZ Bělehrad -:-
21:00Leicester - Zorya -:-
21:00Liberec - Gent -:-
21:00Ludogorets - Antverpy -:-
21:00M. Tel Aviv - Karabach -:-
21:00Sparta Praha - Lille -:-
21:00Tottenham - LASK -:-
21:00Villarreal - Sivasspor -:-
21:00Wolfsberger AC - CSKA Moskva -:-

EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 1. fáze

14:00OdloženoItálie U17 - Albánie U17 -:-
14:00OdloženoRumunsko U17 - Slovinsko U17 -:-

EVROPA: Euro ženy - Kvalifikace

16:30Řecko Ž - Černá Hora Ž -:-
17:30Wales Ž - Faerské ostrovy Ž -:-
18:45Švédsko Ž - Lotyšsko Ž -:-

FINSKO: Veikkausliiga

17:00HIFK - Rovaniemi -:-
17:30Honka - Lahti -:-
17:30Inter Turku - TPS Turku -:-
17:30KuPS - Haka -:-
17:30SJK - Ilves -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

19:30Angouleme - Romorantin -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. fáze

23:00OdloženoMarathon - Honduras Progreso -:-
01:00OdloženoReal de Minas - Real Sociedad -:-
03:00OdloženoOlimpia - Real Espana -:-
23:00OdloženoPlatense - Vida -:-

CHILE: Primera División

23:30U. Espanola - Cobresal -:-

INDONÉSIE: Liga 1

10:30OdloženoBhayangkara Utd - Arema -:-
10:30OdloženoPersela - Persik Kediri -:-
13:15OdloženoPersipura - Persija Jakarta -:-

ISLAND: Pepsideild

21:15OdloženoStjarnan - KR Reykjavik -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

15:00Pro Patria - Lucchese -:-
17:30Como - Pergolettese -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

20:45Foggia - Avellino -:-
20:45Juve Stabia - Cavese -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Nacional (Uru) - A. Lima (Per) -:-
00:15Racing Club (Arg) - Estudiantes Merida (Ven) -:-
02:30Bolivar (Bol) - Guarani (Par) -:-
02:30Flamengo (Bra) - Junior (Col) -:-
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Barcelona SC (Ecu) -:-
02:30Palmeiras (Bra) - Tigre (Arg) -:-

JORDÁNSKO: Premier League

17:00Shabab Al Ordon - Sahab -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

10:00Kaisar - Šachtar K. -:-
10:00Ordabasy - Zhetysu -:-
13:00FC Astana - Tobol -:-
15:00K. Almaty - Kaspij Aktau -:-

KAZACHSTÁN: 1. liga

07:00Arys - Ekibastuz -:-
07:00Sdyushor - Shakhtar Bulat -:-
10:00Altai Semey - Baykonur Kyzylorda -:-
11:00Atyrau - Akademiya Ontustik -:-
11:00FK Akzhayik - Kairat Academy -:-
13:00Aktobe - FK Kyran -:-

KOLUMBIE: Copa Colombia

01:00La Equidad - Cucuta -:-
03:00Envigado - Once Caldas -:-
03:00Chico - Real San Andres -:-

KOLUMBIE: Liga ženy

21:00Fortaleza Ž - Llaneros Ž -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

04:00Escazucena - Cofutpa -:-

MALTA: Division 1

17:00Vittoriosa - Zebbug -:-
21:15OdloženoPieta Hotspurs - Marsa FC -:-

MAURITÁNIE: Ligue 1

23:40Nouakchott King's - Kedia -:-
19:00JAHE - Kaedi -:-
21:40Sahel - Garde Nationale -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Tlaxcala - Cimarrones de Sonora -:-
02:05Leones Negros - Cancun -:-
04:05Dorados - Tapatio -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Zitacuaro -:-

MEXIKO: Copa Mexico - Play Off

04:06Tijuana - Monterrey -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

19:00Kray - Bocholt -:-
19:30DJK Teutonia St.Tonis - FC Monheim -:-
19:30Union Nettetal - Schonnebeck -:-
20:00Duisburg - Dusseldorf-West -:-

RUSKO: PFL - sk. 1

13:30Krasnodar 3 - Tuapse -:-

RUSKO: PFL - sk. 2

08:00Zenit Irkutsk - Chita -:-

RUSKO: Juniorská liga

12:00Chertanovo M. U19 - Sochi U19 -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

14:40Abha - Al-Hilal -:-
17:05Al-Taawon - Al-Nassr Rijád -:-
18:55Al Ahli SC - Al Wehda -:-

SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga CONCACAF

02:00Independiente (Pan) - Antigua (Gtm) -:-
00:00Alajuelense (Cos) - Cibao (Dom) -:-

SLOVINSKO: Pohár

14:00OdloženoDrava - Mura -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:15Al Fujairah - Bani Yas -:-
16:15Hatta - Al Wasl -:-
19:00Al Sharjah - Al-Wahda -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

15:00Etiopie - Zambie -:-
15:00Severní Makedonie U17 - Srbsko U17 -:-
17:00ZrušenoSlovensko U16 - Česko U16 -:-
17:00ZrušenoŠvýcarsko U16 - Španělsko U16 -:-
17:00ZrušenoŠvýcarsko U17 - Španělsko U17 -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:30Leganes - Zaragoza -:-
19:00Mallorca - Albacete -:-
19:00R. Oviedo - Vallecano -:-
21:30Malaga - Gijon -:-

ŠPANĚLSKO: Copa Federación

12:00Las Rozas - SD Tenisca -:-
19:00Leioa - Langreo -:-
19:30Platges de Calvia - Mar Menor -:-
20:00Llagostera - Gimnastic -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Brage - Ljungskile -:-
19:00Jonkopings - GAIS -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

15:00Tanzania Prisons - Simba -:-
18:00Young Africans - Polisi Tanzania -:-

TURECKO: 1. Lig

12:30Tuzlaspor - Ankaraspor -:-
15:00Istanbulspor - Akhisarspor -:-
18:00Menemenspor - Bursaspor -:-

TURECKO: Pohár

12:00Agri 1970 - 52 Orduspor -:-
12:00Erbaaspor - Yozgatspor 1959 FK -:-
12:30Karakopru - Osmaniyespor -:-
12:30Tepecik - Alemdag -:-
14:00Belediye Derince - Cankaya FK -:-
18:001928 Bucaspor - Soma Spor -:-

USA: MLS

03:00OdloženoColorado Rapids - Sporting Kansas City -:-

USA: USL League One

01:00Tormenta - New England II -:-
02:00Forward Madison - North Texas -:-

UZBEKISTÁN: Super League

13:00Mashal Muborak - Kokand 1912 -:-
15:00Bunyodkor - Andijan -:-

VENEZUELA: Primera Division - 2. fáze

23:00Lara - Puerto Cabello -:-
02:00Carabobo - Atl. Venezuela -:-

VIETNAM: Liga ženy

11:00OdloženoHa Noi 2 Ž - Son La Ž -:-
11:00OdloženoHo Chi Minh Ž - Phong Phu Ha Nam Ž -:-
11:00OdloženoThai Nguyen Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž -:-
11:00OdloženoTKS Viet Nam Ž - Ha Noi Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.