OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 10.08.2022 » Všechny zápasy

ČESKO: MOL Cup

17:00Přerov - Prostějov 1:4

EVROPA: Evropská konferenční liga - Kvalifikace

18:00Guimaraes (Por) - Hajduk Split (Cro) 1:0

ANGLIE: EFL Cup

20:45Blackburn - Hartlepool 4:0
20:45Coventry - Bristol City 1:4
20:45Middlesbrough - Barnsley 0:1
20:45Plymouth - Peterborough 0:2
20:45Port Vale - Rotherham 1:2
20:45Sheffield Wed - Sunderland 2:0

ANGLIE: Professional Development League

14:00Wigan U21 - Watford U21 5:0

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Almirante Brown - Ind. Rivadavia 2:0
20:00Deportivo Madryn - Deportivo Moron 0:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30Leandro N. Alem - Laferrere 0:0

ARGENTINA: Reserve League - 2. fáze

15:00Independiente 2 - Lanus 2 1:2
16:00Arsenal Sarandi 2 - Colon Santa Fe 2 0:1
16:00Central Cordoba 2 - Atletico Tucuman 2 0:3
16:00Sarmiento Junin 2 - Huracan 2 3:1

ARMÉNIE: 1. liga

15:30FC Gandzasar - Pyunik 2 1:3
15:45BKMA 2 - Urartu 2 6:0
15:45West Armenia - Ararat 2 0:2

ASIE: Pohár AFC - Play Off

13:00Viettel (Vie) - Kuala Lumpur City (Mys) 0:1pen

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

11:30Brisbane City - Gold Coast Knights 1:2

AUSTRÁLIE: Australia Cup

11:30Bentleigh - Sydney FC 1:2
11:30Modbury - Macarthur FC 0:4

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: OFC Liga Mistrů

02:00Lae City (Pap) - Central Coast (Sol) 2:3
05:00Venus (Tah) - ABM Galaxy (Van) 0:1

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

00:00Tomayapo - Independiente Petrolero 1:0
02:15J. Wilstermann - Oriente Petrolero 0:1
21:00Santa Cruz - The Strongest 0:3
00:00Palmaflor - Blooming 2:1

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

19:00ABB - Maestranza 2:1
19:00GAM Sica Sica - Fatic 1:4
19:20Real Oruro - Deportivo Shalon 4:0
21:0024 de Septiembre - Destroyers 2:1
21:30Municipal Challapata - Sur-Car 1:6

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

20:00Sarajevo - Tuzla City 1:5

BRAZÍLIE: Série B

00:00Gremio - Operario 5:1
00:00Ituano - Sport Recife 4:1
01:30CSA - Brusque 1:0
01:30Ponte Preta - Vasco 3:1
02:00Londrina - Cruzeiro 1:2
02:30Sampaio Correa - Bahia 2:0
02:30Tombense - Vila Nova 0:0
00:00Chapecoense - Novorizontino 2:2
00:00Nautico - CRB 2:1

ČÍNA: Jia League

10:00Kunshan - Shenyang Urban FC 1:1
10:00Nantong Zhiyun - Xinjiang Tianshan 3:0
10:00Shaanxi Changan - Qingdao Youth Island 1:1

EGYPT: Premier League

18:30Arab Contractors - El Gounah 0:0
18:30Smouha - Future FC 1:1
21:00Al Ahly - Al Masry 2:0

EKVÁDOR: Serie B

02:00Buhos ULVR - El Nacional 0:1
22:00Santo Domingo - Ind. Juniors 0:2

ESTONSKO: Pohár

18:00Paide III - Johvi Phoenix 4:5pen

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

18:00Polva Lootos Ž - Tallina Kalev Ž 0:1

EVROPA: Superpohár UEFA

21:00Real Madrid - Frankfurt 2:0

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30Vaajakoski - JJK Jyvaskyla 0:2

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Malacateco - Santa Lucia 3:1
21:00Iztapa - Coban Imperial 4:3
23:00Guastatoya - Deportivo Mixco 0:0
00:00Xinabajul - Deportivo Achuapa 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - Real Espana 2:1

CHILE: Primera B

02:00Melipilla - San Felipe 1:0

ISLAND: Lengjudeildin

19:00Selfoss - Thor Akureyri 2:1
21:15Kopavogur - Throttur Vogar 4:1

ISLAND: Pohár

20:00Akureyri - Aegir 3:0

JAPONSKO: YBC Levain Cup - Play Off

12:00Avispa Fukuoka - Kobe 1:0
12:00Kawasaki - C-Osaka 2:2
12:00Yokohama M. - Hirošima 1:2
12:30Urawa - Nagoya 3:0

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

17:00AmaZulu - Supersport 2:1
19:30Chippa United - Royal AM 1:3
19:30Mamelodi - TS Galaxy 0:1
19:30Sekhukhune - Golden Arrows 1:0
19:30Stellenbosch - Orlando 1:1

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Play Off

02:30Flamengo (Bra) - Corinthians (Bra) 1:0

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana - Play Off

00:15Atletico GO (Bra) - Nacional (Uru) 3:0
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Dep. Tachira (Ven) 4:1
00:15Ceara (Bra) - Sao Paulo (Bra) 2:2pen

JIŽNÍ KOREA: K League 1

12:00Suwon FC - Jeonbuk 0:1
12:30Gangwon - Daegu 1:0

KATAR: QSL

16:30Al-Gharafa - Al-Wakra 1:1
18:40Al Sailiya - Shamal 2:1

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

02:30America De Cali - Aguilas 2:0

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

23:00Cucuta - Chico 1:2

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

04:00Herediano - AD Santos 1:1
04:00Sporting San Jose - Alajuelense 2:2

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

22:00Cariari Pococi - Ad Aserri 2:0
22:00Escorpiones - Municipal Turrialba 2:2
23:00San Jose FC - CS Uruguay 3:3

LAOS: Lao League

11:00Young Elephant - Champasak United 1:0
14:00Ezra - Viengchanh 1:1

LITVA: I Lyga

17:00FK Minija - BFA Vilnius 3:1

MALAJSIE: Super Liga

15:00Terengganu - Johor DT 1:2

MALAJSIE: Premier League

11:00Kelantan - Perak 1:2
15:00UiTM - Skuad Projek 4:1

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:05Celaya - Tepatitlan de Morelos 1:0
02:05Pumas Tabasco - Alacranes 2:1
04:05Atletico La Paz - Tlaxcala 2:2
00:00Alebrijes Oaxaca - Zacatecas Mineros 2:2

MYANMAR: National League

10:30Rakhine United - Hantharwady Utd 1:3

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Drážďany - Verl 2:0
19:00Mannheim - Aue 1:0
19:00Osnabrück - Ingolstadt 0:1
19:00Saarbrucken - Dortmund II 1:0
19:00Wehen - SpVgg Bayreuth 4:1

NĚMECKO: Regionální liga Západ

18:00Lippstadt - Rodinghausen 2:0
19:30Straelen - Kaan-Marienborn 0:1

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

19:00Bordesholm - Flensburg 1:3
19:00Heider SV - SC Weiche-08 II 3:0
19:00Neumunster - Kilia Kiel 1:2
19:00Pansdorf - Inter Turkspor Kiel 4:3

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

19:30Gonsenheim - Schott Mainz 1:0

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

18:30Gundelfingen - Turkspor Augsburg 5:0
19:30Memmingen - Mnichov 1860 II 0:1

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

19:00Sonsbeck - Uerdingen 0:1
19:15Kray - Hilden 1:3
19:30Cronenberger - SSVg Velbert 0:1
19:30Duisburg - Union Nettetal 0:0
19:30FC Monheim - TuRU Dusseldorf 3:1
19:30Germania Ratingen - Homberg 2:1
19:30MSV Dusseldorf - Meerbusch 1:3
19:30Schonnebeck - SC St. Tonis 1:2
19:30TVD Velbert - Baumberg 4:1

NIGÉRIE: Aiteo Cup

17:00Heartland - Katsina Utd 1:0pen

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Jalapa U20 5:0
23:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 0:0

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

19:00Vidar - Sandnes 2 2:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

19:30Senja - Skjetten 3:1

NORSKO: NM Pohár

18:00Jerv - Odd 2:3pp

NORSKO: Nasjonal U19 CL - Část poražených

13:00Aalesund U19 - Haugesund U19 2:2

NORSKO: Nasjonal U19 CL - Play Off

14:00Brann U19 - Stabaek U19 1:3

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Veraguas - San Francisco 3:1
01:05Independiente - Chiriqui 3:0
03:30Herrera - Deportivo Universitario 2:2
23:00Alianza - Arabe Unido 0:3

PARAGUAY: Copa Paraguay

00:30River Plate - 12 de Octubre 1:4
20:45Colegiales - Resistencia 1:2
00:30Cristobal Colon FC - Guarani 0:1

POLSKO: 1. liga

18:00Podbeskidzie - Skra 0:1
18:00R. Rzeszow - Arka 1:3
18:00Sosnowiec - Tychy 1:0
20:30LKS Lodž - Puszcza 2:0

POLSKO: 2. liga

17:00Garbarnia - Slask 2 3:1
17:00Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzebie 0:0
17:00Zaglebie 2 - Lech 2 1:0
18:00Kotwica Kolobrzeg - Wisla Pulawy 2:1
18:00Polkowice - Pogon Siedlce 1:2
18:00Stezyca - Hutnik Krakow 2:1
19:00Elblag - Stomil Olsztyn 4:0
19:00Motor Lublin - KKS Kalisz 0:3

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Předkolo

12:00Estrela U23 - Maritimo U23 0:2
12:00Sporting U23 - Mafra U23 3:3
19:00Braga U23 - Gil Vicente U23 2:3
19:00Famalicao U23 - Vizela U23 3:2
19:00Leixoes U23 - Rio Ave U23 1:0

PORTUGALSKO: Superpohár ženy

18:30SL Benfica Ž - Braga Ž 3:0
21:15Sporting Ž - Famalicao Ž 3:0

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

18:30Admira Dornbirn - Hohenems 1:1
18:30Gofis - Rotenberg 2:2
18:30Rothis - RW Rankweil 2:1
18:30Wolfurt - Brauerei Egg 5:1
19:00Bregenz - Altach U21 3:1
19:00Lauterach - Dornbirner SV 0:0

RUSKO: FNL 2 - sk. 2

12:00Chertanovo M. - Dynamo Vologda 2:2
13:00Baltika 2 - Krasnogorsk 1:1
13:00Zvezda St. Peterburg - Yenisey 2 3:0
17:00Din. Moskva 2 - Torpedo Moskva 2 2:3
17:00Electron VN - Rodina Moskva U21 0:0
17:00Luki-Energiya - Dynamo Petersburg 3:2
17:00Murom - Tver 1:0
17:00Zenit 2 - Yadro 2:1
17:30Znamya Truda - Vladimir 0:3
18:00Tekstilshtik - S. Kostroma 2:2

RUSKO: FNL 2 - sk. 3

08:00SKA Khabarovsk 2 - Kaluga 0:1
11:00Balašicha - Kolomna 0:1
12:00Dynamo Vladivostok - Salyut-Belgorod 2:2
12:00Chimki 2 - Penza 0:0
12:00Str. Moskva - Sakhalin 4:2
16:00Peresvet Podolsk - Arsenal Tula 2 2:4
16:00Znamya Noginsk - Saturn Ramenskoje 1:2
17:00Kosmos - Saratov 0:1
17:00Kursk - Bryansk 0:0
17:00Kvant - Sakhalinets 0:2
17:00Spartak Tambov - Lipetsk 1:2
17:30Ryazan - Rodina Moskva 2 0:0

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

13:00Barnaul - Amkar 1:3
15:00Omsk - Zenit-Izhevsk 0:2

SEVERNÍ IRSKO: Premiership ženy

20:45Linfield Ž - Glentoran Ž 0:4
20:45Mid-Ulster Ž - Sion Swifts Ž 1:2
21:00Crusaders Ž - Cliftonville Ž 1:2
21:00Lisburn Ladies Ž - Derry City Ž 0:0

SINGAPUR: Premier League

13:45Albirex Niigata - Young Lions 7:1

SKOTSKO: Challenge Cup

20:45Hibernian 2 - Brechin 1:2pen
20:45Spartans - Rangers B 0:1
21:00Hearts 2 - Buckie Thistle 2:3

SLOVENSKO: Slovnaft Cup

17:00Bacúch - Závažná Poruba 3:2pen
17:00Bitarová - Námestovo 3:5
17:00Borov - Gerlachov 3:2pen
17:00Brezno - Fiľakovo 2:0
17:00Bystrička - Diviaky 2:0
17:00Bytča - Belá 7:3
17:00Častá - Inter Bratislava 0:8
17:00Čebovce - Príbelce 0:1
17:00Detva - Podkonice 0:3
17:00Dudince - Kováčová 0:3
17:00Dvorníky - Kechnec 1:4
17:00Fintice - Veľký Šariš 0:4
17:00Gemerská Hôrka - Rožňava 0:4
17:00Hliník n. Hronom - Ladomerská Vieska 2:3
17:00Hnúšťa - Kalinovo 1:2
17:00Hriňová - Žarnovica 5:4
17:00Chlebnice - Or. Veselé 1:0
17:00Igram WO - Senica -:-
17:00Komjatice - Nové Zámky 1:7
17:00Krásna - Vranov n. T. 1:7
17:00Kras. Podhradie - Rudnany 1:0pen
17:00Krupina - Vinica 1:3
17:00Liptovská Teplá - Lip. Štiavnica 1:0
17:00Lok. Košice - Medzev 2:3pen
17:00Mokrý Háj - Častkovce 0:1pen
17:00Nacina Ves - Pavlovce n. Uhom 2:0
17:00Nižná - Tvrdošín 1:2
17:00Olcnava - Gelnica 2:1
17:00Partizan Osrblie - Spišská N. Ves 0:9
17:00Pezinok - Vrakuňa Bratislava 0:1pen
17:00Poltár - Slávia Košice 1:2
17:00Ruskov - Snina 0:5
17:00Sásová - Badín 1:5
17:00Sliač - Pliešovce 4:2
17:00Slovenské Ďarmoty - N. Lučenec 0:2
17:00Sokol Liesek - Martin 1:2
17:00Spišské Tomášovce - Rim. Sobota 1:2pen
17:00Stará Bystrica - Turzovka 1:4
17:00Šarišské Dravce - Sabinov 4:0
17:00Ťahanovce - Kalša 1:5
17:00Teplička - Svidník 2:4
17:00Torysa - Stará Ľubovňa 0:2
17:00Trstená - Zubrohlava 0:2
17:00Turčianska Štiavnička - HA Banská Bystrica 0:3
17:00Vel'ké Zálužie - Kalná n. Hronom 0:4
17:00Veľký Krtíš - Radzovce 2:1
17:00Vikartovce - Spišské Podhradie 0:4
17:00Višňové - Stráňavy 0:2
17:00Vysoká - Makov 1:4
17:30Salka - Veľké Ludince 0:5

SLOVENSKO: 1. liga ženy

17:00Nové Zámky Ž - Trenčín Ž 0:3
17:00Ružomberok Ž - Petržalka Ž 3:0
17:00Slovan Bratislava Ž - Myjava Ž 3:1
17:00Trnava Ž - GFC Ž 4:1
17:00Žilina Ž - B. Bystrica Ž 1:12

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

15:00Írán U19 - Kyrgyzstán U19 2:2
18:00Tádžikistán U19 - Uzbekistán U19 0:3
18:30Itálie U19 - Albánie U19 3:0

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

09:30Getafe B (Esp) - Navalcarnero (Esp) 2:4
14:00CD Vitoria (Esp) - Alavés B (Esp) 1:0
16:30Al Dhafra (Uae) - Kazma SC (Kuw) 3:0
17:00ASD Pineto Calcio (Ita) - Recanatese (Ita) 0:4
17:00Coruxo (Esp) - Pontevedra (Esp) 1:0
17:30Corvinul Hunedoara (Rou) - Progresul Ezeris (Rou) 8:0
17:30Monopoli (Ita) - Sorrento (Ita) 1:1
18:00Achnas (Cyp) - Paralimni (Cyp) 1:0
18:00Carrarese (Ita) - Monterosi (Ita) 1:1
18:00Fanfulla (Ita) - Villa Valle (Ita) 1:1
18:00FeralpiSalo (Ita) - Entella (Ita) 1:2
18:00FK Vozdovac (Srb) - Al-Ahli Dubai (Uae) 4:4
18:00Gubbio (Ita) - Trestina (Ita) 1:0
18:00R. Sociedad B (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) 0:1
18:00San Donato (Ita) - Scandicci (Ita) 1:1
18:00Sotiras (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) 4:2
18:30Panachaiki (Gre) - Atromitos (Gre) 1:2
18:45Baleares (Esp) - Santa Eulalia (Esp) 2:0
19:00Aguilas FC (Esp) - Almería B (Esp) 1:0
19:00Amorebieta (Esp) - Numancia (Esp) 1:1
19:00Anorthosis (Cyp) - Doxa (Cyp) 0:0
19:00Barcelona B (Esp) - Valencia B (Esp) 2:1
19:00Celta Vigo B (Esp) - Bergantinos (Esp) 2:3
19:00Domžale (Slo) - Šachtar (Ukr) 0:3
19:00Escobedo (Esp) - Laredo (Esp) 0:3
19:00Langreo (Esp) - Lealtad (Esp) 2:1pen
19:00Murcia (Esp) - Alcorcon (Esp) 1:1
19:00Nea Salamis (Cyp) - Ermis (Cyp) 1:0
19:00Olot (Esp) - Gimnastic (Esp) 1:3
19:00Peralada (Esp) - Sabadell (Esp) 0:1
19:00Real Titanico (Esp) - R. Oviedo B (Esp) 1:3
19:00Unionistas (Esp) - Alcorcon B (Esp) 2:4
19:00Vilafranca (Esp) - Prat (Esp) 1:2
19:30Arandina (Esp) - Gimnastica Segoviana (Esp) 2:4
19:30Atl. Madrid B (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 2:2
19:30Cappellen (Bel) - Antverpy B (Bel) 1:6
19:30Rapitenca (Esp) - Sant Andreu (Esp) 0:3
19:30Sestao (Esp) - Ath. Bilbao B (Esp) 2:0
19:30Trival Valderas (Esp) - Union Adarve (Esp) 1:3
19:45Antequera (Esp) - Melilla (Esp) 1:3
20:00Arenteiro (Esp) - Ferrol (Esp) 2:2
20:00Bembibre (Esp) - Atl. Astorga (Esp) 0:1
20:00CE Manresa (Esp) - Cornella (Esp) 0:3
20:00Dollingstown (Nir) - Glenavon (Nir) 0:2
20:00Orihuela (Esp) - CF Intercity (Esp) 0:3
20:00San Cristobal CP (Esp) - Terrassa (Esp) 1:0pen
20:00UCAM Murcia (Esp) - El Palo (Esp) 1:0pen
20:00UD Logrones (Esp) - Leonesa (Esp) 3:0
20:00URSL Vise (Bel) - La Calamine (Bel) 4:1
20:30Forli (Ita) - Cesena (Ita) 0:6
20:30Miajadas (Esp) - Don Benito (Esp) 2:0
20:30San Fernando (Esp) - Betis B (Esp) 0:1
20:30Torrent (Esp) - Saguntino (Esp) 0:0
21:00Olivenza (Esp) - Badajoz (Esp) 0:2
21:30Cordoba (Esp) - Merida (Esp) 3:2

SVĚT: Islámské solidární hry

12:30Maroko U23 - Saúdská Arábie U23 0:2
12:30Turecko U23 - Kamerun U23 3:2
16:00Ázerbájdžán U23 - Írán U23 3:0
16:00Senegal U23 - Alžírsko U23 1:1

SVĚT: Mistrovství světa do 20 let ženy

19:00Německo U20 Ž - Kolumbie U20 Ž 0:1
22:00Nový Zéland U20 Ž - Mexiko U20 Ž 1:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

16:30Flora Ž (Est) - Gintra Ž (Ltu) 0:2
18:00Slavia Praha Ž (Cze) - Real Madrid Ž (Esp) 0:2
18:30Athletic Bilbao Ž (Esp) - Eibar Ž (Esp) 1:0

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

19:00Gefle - Stockholm Internazionale 4:1
19:00Pitea - Umeå 3:1
19:00Sollentuna - Team TG FF 2:0
19:00Sylvia - Taby 1:2
19:00Vasalund - Sandviken 0:0

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

18:30Tvaaker - Qviding 2:1
19:00IFK Malmö - Lunds 0:3
19:00Oddevold - GAIS 0:2
19:00Torn - Olympic 3:2
19:00Trollhättan - Vanersborgs IF 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

20:00Osteraker IFK - Skiljebo 0:3

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

19:30Eskilsminne - Ullareds IK 6:0

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen ženy - Kvalifikace

18:30Gamla Upsala Ž - Bollstanas Ž 0:1

ŠVÝCARSKO: Super League

19:00Lucern - Grasshoppers 1:1

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

14:30Khujand - Istiqlol Dushanbe 1:2

URUGUAY: Copa Uruguay

18:30Colon - Los Halcones 3:1
20:00La Luz - Deportivo Italiano 2:1pen
20:00Rampla Juniors - Rio Negro 2:1pen

USA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - Atlanta United 2 2:1

UZBEKISTÁN: Super League

16:00AGMK - Lok. Taškent 4:0
17:00Bunyodkor - Qizilqum 1:2

VIETNAM: Pohár ženy

11:00Phong Phu Ha Nam Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž 4:1
13:30TKS Viet Nam Ž - Ha Noi Ž 0:2

WALES: Cymru Jih

15:30OdloženoAfan Lido - Cambrian & Clydach -:-
15:30OdloženoLlantwit Major - Ammanford -:-
15:30OdloženoPontardawe - Llanelli -:-
15:30OdloženoYnyshir Albions - Barry -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.