Fotbal » 17.04.2024 » Dohrané
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: FNL
16:30Prostějov - Vyškov 0:117:00Dukla Praha - Opava 2:0
17:00Chrudim - Varnsdorf 1:1
17:00Sigma Olomouc B - Kroměříž 4:2
17:00Sparta Praha B - Příbram 5:1
17:00Táborsko - Žižkov 5:0
18:00Vlašim - Líšeň 4:5
18:00Zbrojovka Brno - Jihlava 1:0
EVROPA: Liga mistrů - Play Off
21:00Bayern - Arsenal 1:021:00Manchester City - Real Madrid 1:2pen
ANGLIE: National League
20:45Gateshead - Aldershot 0:1ANGLIE: Premier League U18
14:00Reading U18 - Chelsea U18 1:4ANGLIE: Super League ženy
20:00Chelsea Ž - Aston Villa Ž 3:0ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:30Belgrano - Racing Club 0:400:30Boca Juniors - Godoy Cruz 1:0
00:30Defensa y Justicia - Newells Old Boys 1:0
00:30Lanus - Estudiantes 1:2
00:30Rosario - Dep. Riestra 1:1
ARGENTINA: Primera Nacional
21:40Almirante Brown - Estudiantes Rio Cuarto 0:3ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Justo Jose de Urquiza 2:420:30Claypole - Yupanqui 2:0
20:30CSR Espanol - Argentino de Rosario 2:0
20:30Deportivo Muniz - General Lamadrid 2:3
20:30Puerto Nuevo - Club Lujan 1:3
20:30Victoriano A. - Real Pilar 0:0
ARGENTINA: Copa Argentina
20:40Tigre - Chacarita Juniors 1:2penARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
20:00Banfield 2 - Velez Sarsfield 2 1:020:00Belgrano 2 - Gimnasia L.P. 2 6:2
20:00Huracan 2 - Godoy Cruz 2 2:0
20:00Rosario Central 2 - Barracas Central 2 6:0
00:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:1
ARMÉNIE: Premier League
15:00Ararat - Pyunik 0:117:00Ararat-Armenia - Urartu 2:0
ARMÉNIE: 1. liga
14:00FC Gandzasar - Syunik 2:0ARUBA: Division di Honor - Baráž o udržení
02:00Caiquetio - Unistars 3:1ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off
12:00Ulsan HD (Kor) - Yokohama M. (Jpn) 1:018:00Al-Ain (Uae) - Al Hilal (Sau) 4:2
ASIE: Pohár AFC - Play Off
14:00Abdish-Ata (Kgz) - Central Coast Mariners (Aus) 1:1ASIE: AFC Asijský pohár do 23 let
15:00Uzbekistán U23 - Malajsie U23 2:017:30Vietnam U23 - Kuvajt U23 3:1
AUSTRÁLIE: NPL Queensland
12:30Gold Coast Utd - Rochedale 2:2AUSTRÁLIE: Queensland Premier League
12:15Brisbane Strikers - Moreton City Excelsior U21 4:1ÁZERBÁJDŽÁN: I Liqa
13:00Iravan - Shamakhi 2:613:30Moik Baku - Mingachevir 3:1
BARBADOS: Premier League
01:00Empire - Barbados Soccer Academy 4:103:00Wotton - Paradise SC 1:1
BELGIE: National Division 1
20:00Thes Sport - Gent B 2:1BELGIE: 1. národní liga ženy
20:45Alken Ž - Moldavo Ž 5:4BĚLORUSKO: Pohár
17:00Isloch - Zhodino 1:019:00Din. Minsk - Neman 1:0
BENIN: Ligue 1 - Skupina o udržení
17:00Abeilles - Buffles du Borgou 1:217:00Adjidja - JAK 2:1
17:00Ainonvi - Ouidah 1:0
17:00ASVO - Aziza 3:1
17:00Avrankou Omnisport - Police 0:0
17:00Bembereke - Real Sport 2:0
17:00Djeffa - Etoiles Filantes 0:2
17:00Dynamo Parakou - Tonnerre 1:0
17:00Hodio - Dynamique Djougou 2:0
17:00Pantheres - Soleil 2:1
BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura - Play Off
21:00Universitario de Vinto - Nacional Potosi 3:1BOSNA A HERCEGOVINA: Pohár
18:00Zrinjski - Sloga Doboj 3:0BOTSWANA: Premier League
15:30BDF XI - Jwaneng Galaxy 1:2BRAZÍLIE: Série A
02:30Bahia - Fluminense 2:122:00OdloženoCuiaba - Vitoria -:-
00:00Bragantino - Vasco 2:1
00:00Gremio - Athletico-PR 2:0
BRAZÍLIE: Acreano - 2. fáze
22:30Galvez - Independencia 1:1BRAZÍLIE: Maranhense - Play Off
00:30ZrušenoSampaio Correa - Maranhao 3:3BRAZÍLIE: Roraimense - 1. fáze - Play Off
01:30Sao Raimundo RR - GAS 2:1BRAZÍLIE: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR U20 - Santos U20 1:120:00Fluminense U20 - Goias U20 1:0
20:00RB Bragantino U20 - Ceara U20 0:0
20:15Flamengo U20 - Palmeiras U20 1:2
21:00Corinthians U20 - Internacional U20 2:1
21:30Sao Paulo U20 - Botafogo U20 1:3
BRAZÍLIE: Baiano U20
14:00Bahia de Feira U20 - Jacuipense U20 1:220:00Bahia U20 - Catuense U20 2:1
20:00Juazeirense U20 - Ypiranga U20 0:1
BRAZÍLIE: Catarinense U20
20:00Criciuma U20 - Joinville U20 3:120:00Figueirense U20 - Barra FC U20 2:3
22:30Hercilio Luz U20 - Inter de Lages U20 7:0
00:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0
BRAZÍLIE: Brasileiro A3 ženy
01:00Vila Nova ES Ž - Vasco Ž 1:3BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
16:00Asenovets - Nesebar 2:316:00Dimitrovgrad - Atletik Kuklen 2:1
16:00Gigant Saedinenie - Sokol Markovo 1:0
16:00Levski Karlovo - Sozopol 2:1
16:00Lok. Plovdiv II - Karnobat 3:0
16:00Sekirovo Rakovski - Rodopa Smolyan 1:2
16:00Sliven - Botev II 1:2
16:00Spartak Plovdiv - Haskovo 2:1
16:00Yambol 1915 - Beroe II 4:0
16:00Zagorets - Rozova Dolina 1:2
BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod
15:00Spartak II - Ludogorec III 2:1BULHARSKO: Pohár
18:00CSKA Sofia - Botev Plovdiv 0:1BURKINA FASO: Premier League
18:00ASEC Koudougou - Majestic 0:118:00Kozaf - ASF Dioulasso 0:0
18:00Royal - Sporting Cascades 2:2
18:00Sonabel Ouagadougou - USFA 1:1
ČERNÁ HORA: Druga Liga
16:00Iskra - FK Podgorica 1:2ČERNÁ HORA: Pohár
18:00Buducnost - Rudar 4:118:00Decic - Jezero 0:0
ČESKO: Divize E
17:00Kozlovice - Strání 1:1ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
11:00Slavia Praha U19 - Sparta Praha U19 0:212:00České Budějovice U19 - Dukla Praha U19 1:0
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
01:00Cibao - Atlantico 4:100:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:2
00:00Moca - San Cristobal 5:1
00:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o titul
16:00OdloženoLubumbashi Sport - Mazembe -:-16:00OdloženoSt Eloi Lupopo - Mazembe -:-
16:30Aigles du Congo - AS Vita Club 1:1
EGYPT: Premier League
16:00El Gounah - Smouha 1:019:00Enppi - El Daklyeh 0:0
19:00National Bank Egypt - El Gaish 0:1
EGYPT: Division 2 A - Skupina o udržení
15:30Abu Qir Semad - Nasr Taadeen 3:115:30Aswan SC - Nogoom FC 3:0
15:30Dekernes - Makadi 3:1
15:30Misr Elmaqasah - Gomhoriat Shebin 1:3
15:30Telecom Egypt - Asyut Petroleum 0:0
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
23:30Cumbaya - Libertad 0:0EKVÁDOR: Serie B
23:30Cuniburo - Vargas Torres 2:102:00Guayaquil City - Manta 1:1
21:00San Antonio - Nueve de Octubre 1:0
22:00Gualaceo - Leones del Norte 2:1
22:00Chacaritas - Ind. Juniors 1:5
ESTONSKO: Meistriliiga
18:00Flora - Paide 1:3ESTONSKO: Meistriliiga ženy
18:00Tallina Kalev Ž - Tabasalu Ž 2:1ESWATINI: Swazi MTN Premier League
15:00Manzini Sea Birds - Manzini Wanderers 1:3FINSKO: Pohár
17:30VG-62 - Jazz Pori 1:318:00Hercules - OLS Oulu 0:4
18:00Tampere Utd - Inter Turku 2 0:1pen
GAMBIE: GFA League
18:30Armed Forces - Steve Biko 1:018:30Greater Tomorrow - Bombada 1:0
18:30Wallidan - WAA Banjul 0:1
GHANA: Division One League
17:00Brong Ahafo - Debibi 2:3GIBRALTAR: Pohár
20:00Lincoln - Europa FC 3:0GRUZIE: Erovnuli Liga 2
14:00Bolnisi - Spaeri 5:114:00Khobi - Loco. Tbilisi 2:2
14:00Rustavi - FC Gareji Sagarejo 2:3
16:00Din. Tbilisi 2 - Dusheti 3:1
18:00Shturmi - Georgia 2:1
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Marathon - Olimpia 2:1HONGKONG: Premier League
14:00Hong Kong Rangers - Lee Man Warriors 0:3CHILE: Primera División
21:30Palestino - Huachipato 2:0CHORVATSKO: HNL
17:00Din. Záhřeb - Varaždin 2:1INDONÉSIE: Liga 1
10:00Borneo - Madura United 0:414:00Persija Jakarta - Persis Solo 1:0
14:00RANS Nusantara - Barito Putera 1:1
ÍRÁN: Persian Gulf Pro League
15:00Sepahan - Zob Ahan 1:0JAPONSKO: YBC Levain Cup
11:00Grulla Morioka - C-Osaka 0:111:30Vanraure - Kashima 1:2pp
12:00Azul Claro Numazu - Sapporo 1:3
12:00Imabari - Kobe 1:2pp
12:00Iwaki - Albirex Niigata 0:2
12:00Kagoshima Utd - Verdy 0:1
12:00Kitakyushu - Machida 1:2
12:00Omiya Ardija - Nagoya 0:2
12:00V-Varen Nagasaki - Iwata 1:0
12:00Yamaga - Avispa Fukuoka 1:2pen
12:00YSCC - Tokyo 0:4
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
19:30Sekhukhune - Stellenbosch 1:119:30Supersport - Polokwane 1:1
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Orbit College - Pretoria Callies 0:315:00Upington City - Platinum City 1:1
15:00Venda - Casric Stars 0:1
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ženy
23:00Chile U20 Ž - Bolívie U20 Ž 1:001:30Kolumbie U20 Ž - Venezuela U20 Ž 4:1
23:00Uruguay U20 Ž - Peru U20 Ž 1:2
JIŽNÍ KOREA: Pohár
12:00Daegu - Cheongju Jikji 1:2pp12:00Gangwon - Hwaseong 3:1pp
12:00Gimcheon Sangmu - Busan 3:2pp
12:00Gimpo FC - Anyang 1:0pp
12:00Gyeongnam - Jeonnam 1:0
12:00Incheon - Gimhae 1:0
12:00Jeju - Cheonan City 3:2pen
12:00Jinju Citizen - Daejeon 0:2
12:00Mokpo - Bucheon 1:2
12:00Seongnam - Suwon FC 1:0
12:30Ansan Greeners - Suwon Bluewings 0:1
12:30Seoul E-Land - Seoul 0:1
KATAR: QSL
17:30Muaither SC - Al-Duhail 2:517:30Umm-Salal - Al Arabi 2:1
19:30Al Ahli Doha - Al-Sadd 1:9
19:30Qatar SC - Al-Rayyan 0:3
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
23:00Envigado - Tolima 0:201:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 1:1
03:20Once Caldas - Santa Fe 0:1
23:00Aguilas - Alianza 4:0
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
04:00Saprissa - Liberia 2:223:00Guanacasteca - San Carlos 0:1
23:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0
KYPR: Pohár
18:00Omonia - Aris Limassol 0:019:00Apollon - Paphos 1:1
LOTYŠSKO: Virsliga
16:30Auda - BFC Daugavpils 1:018:30RFS - Metta 2:0
MAĎARSKO: NB I ženy
16:00Haladas Ž - Szent Mihály Ž 2:3MALI: Premiere Division
18:15Stade Malien - Binga 3:218:15USC Kita - Korofina 0:1
MAURITÁNIE: Ligue 1
19:30Douane - Nouadhibou 6:0MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o udržení
15:00Sparta Selemet - Univer-Oguzsport 2:1MONGOLSKO: Premier League
10:15Khangarid - Falcons 3:113:15Khoromkhon - Khovd 4:1
NĚMECKO: Regionální liga Sever
19:15Eimsbutteler - Kilia Kiel 5:1NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad
19:00Steinbach Haiger - Hoffenheim II 1:0NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko
18:30Eckernforder SV - Neumunster 3:118:30Eichede - Dornbreite Lubeck 3:0
19:00Hohenwestedt - Todesfelde 0:5
NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
18:00Bornreihe - Emden 0:118:15Hildesheim - Egestorf-Langreder 5:3
18:30Ramlingen-Ehlershausen - Eilvese 1:4
19:30BSV Rehden - Heeslinger 2:2
NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko
20:00Wattenscheid - Vreden 1:0NĚMECKO: Oberliga Hesensko
19:30Weidenhausen - RW Walldorf 0:0NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko
19:30Villingen - Grossaspach 1:1NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní
19:30Kleve - Sonsbeck 0:2NIGÉRIE: NPFL
17:00Doma United - Remo Stars 1:1NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Ocotal 2:1NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
20:00Matagalpa U20 - Ocotal U20 1:100:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:2
00:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
NIZOZEMSKO: KNVB Beker ženy
19:30Excelsior Ž - Sittard Ž 0:5NORSKO: Eliteserien
18:00Brann - HamKam 1:018:00Molde - Odd 1:2
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Tauro - Arabe Unido 2:001:15Plaza Amador - Miguelito 1:2
03:30Deportivo Universitario - San Francisco 0:1
23:00Alianza - Potros del Este 0:0
PERU: Liga 2
22:00Pirata - San Marcos 0:2POLSKO: Juniorská liga
12:00Warta P. U19 - Górnik Zabrze U19 0:0PORTUGALSKO: Taça de Portugal
21:15FC Porto - Guimaraes 3:1PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o titul
19:00Estoril U23 - Sporting U23 1:1PORTUGALSKO: Liga BPI ženy
12:00Famalicao Ž - Racing Power Ž 1:2RUMUNSKO: Pohár - Play Off
18:00Hunedoara - FC Voluntari 3:1RUMUNSKO: Pohár ženy
14:00Gloria 2018 Bistrita Ž - Farul Constanta Ž 8:014:00Ol. Kluž Ž - Politehnica Temešvár Ž 0:1
16:00Csikszereda M. Ciuc Ž - Banat Ž 6:0
16:00CSM Alexandria Ž - Targu Mures Ž 5:0
16:00Vasas Odorhei Ž - Bihor Ž 10:0
RUSKO: FNL 2 - Division A Gold - Jarní sezona
17:00Lipetsk - Krasnodar 2 0:2RUSKO: Pohár - Play Off
18:30Zenit - Sp. Moskva 0:0RUSKO: Pohár - Regionální část - Play off
16:00Orenburg - Dyn. Moskva 2:416:00Ural - FK Rostov 1:3
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1
17:45Al-Qaisumah - Al-Faysaly 1:218:05Al Najma - Al Orubah 0:0
18:25Al Jandal - Al Jabalain 1:0
SEVERNÍ MAKEDONIE: Pohár
15:00Makedonija GP - Voska Sport 2:115:00Tikves - Shkupi 1:0pen
SKOTSKO: Premiership
21:00Dundee FC - Rangers 0:0SKOTSKO: Highland League
21:00Formartine Utd - Inverurie 1:121:00Forres Mechanics - Wick Academy 3:1
21:00Fraserburgh - Brora Rangers 2:0
21:00Strathspey Thistle - Buckie Thistle 0:7
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o titul
20:45Celtic Ž - Hibernian Ž 1:020:45Hearts Ž - Rangers Ž 1:0
21:00Glasgow City Ž - Partick Thistle Ž 4:1
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o udržení
20:30Montrose Ž - Aberdeen Ž 2:320:45Spartans Ž - Motherwell Ž 2:2
21:00Hamilton Ž - Dundee Utd Ž 5:2
SLOVENSKO: Slovnaft Cup
18:00Podbrezová - Trnava 0:0SLOVINSKO: Prva Liga
18:30O. Ljubljana - Maribor 1:2SOMÁLSKO: National league
14:30Kigs - Elman 1:3SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League
16:00OdloženoBani Yas - Al Sharjah -:-18:30Al Nasr - Al-Ahli Dubai 3:2
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
14:00Studentski Grad - Padinska Skela 1:016:30Brodarac - Buducnost Dobanovci 2:0
16:30Polet Dorcol - Prva Iskra 1:1
16:30Rad - Torlak 1:0
16:30Radnički Obrenovac - Zemun 0:1
16:30Sindjelič Bělehrad - BASK 1:1
16:30Teleoptik - Usce 1:0
16:30Zvezdara - Jedinstvo Surčin 4:1
SRBSKO: Srpska Liga - Západ
16:00Tutin - Mladi Radnik 1:1SVATÝ TOMÁŠ A PRINCŮV OSTROV: Campeonato Nacional
17:00Palmar - Trindade 0:217:006 de Setembro - Agrosport 1:1
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
11:00Itálie U16 - Belgie U16 3:113:00ZrušenoNigérie U16 - Anglie U16 -:-
16:00Maďarsko U18 - Řecko U18 1:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
18:00Ibarra - Arucas 1:119:00Yaiza - Tamaraceite 5:0
21:00Lanzarote - Las Palmas B 1:0
ŠVÝCARSKO: Promotion League
18:00Paradiso - Young Boys II 0:019:30Bavois - Lucern II 5:2
19:30Cham - Breitenrain 3:2
19:30Kriens - Bruhl 1:1
19:30St. Gallen II - Rapperswil 3:4
19:45Delemont - Biel 1:0
20:00Bulle - Curych II 1:0
20:00Etoile-Carouge - Basilej II 2:2
20:30Servette U21 - Lugano II 2:2
TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
13:00Geita Gold - Tanzania Prisons 0:015:00Tabora United - Kagera Sugar 0:3
17:15Namungo - Coastal Union 1:0
19:30Azam - Mashujaa 0:0
TOGO: Championnat National
17:30Binah - Tambo 0:017:30Dynamic Togol. - Gbohloe-Su 1:1
17:30Gomido - Semassi 1:1
17:30OTR - Gbikinti Bassar 5:0
17:30Unisport - ASC Kara 2:2
TURECKO: 2. Lig White Group
14:00Vanspor FK - Ankaraspor 2:1TURKMENISTÁN: Yokary Liga
13:00Nebitci - Kopetdag Asgabat 1:013:30Ahal - FC Asgabat 4:0
13:30Altyn Asyr - Energetik 4:2
14:00Arkadag - Merw 9:0
UKRAJINA: Premier League
14:30Minaj - Dyn. Kyjev 1:317:00Oleksandrija - Obolon 2:2
UKRAJINA: Druha Liga
11:00Ruch Lvov 2 - Chaika 0:311:30Kudrivka - UCSA 1:7
12:00Karpaty Lviv 2 - Trostyanets 1:0
12:30Druzhba Myrivka - Real Pharma 2:0
13:00Skala 1911 - Kremin 2 4:0
16:00Zvyagel - MFC Metalurh 2 -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Wanderers - Liverpool M. 2:301:30Miramar - Nacional 1:2
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Cooper - Colon 0:119:00Oriental - Albion 2:0
USA: Pohár US Open
01:00Detroit - Michigan Stars 1:001:00Charlotte Independ. - Rhode Island 5:4pen
01:00Louisville City - Greenville 3:1
03:00New Mexico - Lubbock Matadors 3:1
04:30Oakland Roots - El Farolito 2:1pp
WALES: Cymru Jih
19:30Pontardawe - Cambrian & Clydach 0:320:30Cwmbran Celtic - Trefelin 4:1
ZAMBIE: Super League
15:00Forest Rangers - Prison Leopards 1:115:00Kabwe - Kansanshi 2:1
15:00Mutondo Stars - Power Dynamos 0:1
15:00Nkana - Konkola 2:1
15:00Trident - NAPSA Stars 1:1
15:00Zanaco - Green Buffaloes 1:1
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.