OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 11.08.2022 » Všechny zápasy

EVROPA: Evropská liga - Kvalifikace

18:00HJK (Fin) - Maribor (Slo) 1:0
19:00Curych (Sui) - Linfield (Nir) 3:0
19:00Slovácko (Cze) - Fenerbahce (Tur) 1:1
20:00Dudelange (Lux) - Malmö FF (Swe) 2:2
20:30Slovan Bratislava (Svk) - Olympiakos (Gre) 2:3pen
21:00Partizan (Srb) - AEK Larnaca (Cyp) 2:2

EVROPA: Evropská konferenční liga - Kvalifikace

15:30Kyzylzhar (Kaz) - APOEL (Cyp) 0:0
16:00Tobol (Kaz) - Zrinjski (Bih) 1:1
18:00Raków (Pol) - Trnava (Svk) 1:0
19:00Basilej (Sui) - Brondby (Den) 3:1pen
19:00CFR Kluž (Rou) - Soligorsk (Blr) 1:0
19:00Djurgarden (Swe) - Sepsi (Rou) 3:1
19:00H. Beer Sheva (Isr) - Lugano (Sui) 3:1
19:00Konyaspor (Tur) - Vaduz (Lie) 2:4
19:00Petrocub (Mda) - MOL Fehérvár (Hun) 1:2
19:00Twente (Ned) - Cukaricki (Srb) 4:1
19:30Antverpy (Bel) - Lilleström (Nor) 2:0
19:30FCSB (Rou) - Dun. Streda (Svk) 1:0
19:30Panathinaikos (Gre) - Slavia Praha (Cze) 1:1
19:30Univ. Craiova (Rou) - Zorya (Ukr) 3:0
19:45Basaksehir (Tur) - Breidablik (Ice) 3:0
20:00Anderlecht (Bel) - Paide (Est) 3:0
20:00Aris (Gre) - M. Tel Aviv (Isr) 2:1
20:00Hibernians (Mlt) - RFS (Lat) 1:3
20:00Klaksvik (Fai) - FC Ballkani (Kos) 2:2pen
20:00Levski (Bul) - Hamrun (Mlt) 1:3pen
20:00Shkendija (Mkd) - AIK Stockholm (Swe) 1:2pen
20:00Sligo Rovers (Irl) - Viking (Nor) 1:0
20:30Lech (Pol) - Vikingur Reykjavik (Ice) 4:1pp
20:30Rapid Vídeň (Aut) - Neftci Baku (Aze) 2:0pp
20:45St. Patricks (Irl) - CSKA Sofia (Bul) 0:2
21:00Alkmaar (Ned) - Dundee Utd (Sco) 7:0
21:00Gil Vicente (Por) - Riga FC (Lat) 4:0
21:00Kisvarda (Hun) - Molde (Nor) 2:1
21:00Young Boys (Sui) - KuPS (Fin) 3:0

ANGLIE: EFL Cup

21:00West Brom - Sheffield Utd 1:0

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Godoy Cruz - Aldosivi 2:0

ARGENTINA: Copa Argentina

02:10Agropecuario - Boca Juniors 0:1

ARGENTINA: Reserve League - 2. fáze

15:00Boca Juniors 2 - Racing Club 2 3:0
16:00Aldosivi 2 - Godoy Cruz 2 2:1
16:00Barracas Central 2 - Rosario Central 2 0:3
16:00Newells Old Boys 2 - River Plate 2 2:0

ARMÉNIE: Premier League

18:00Ararat - Ararat-Armenia 0:2

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: OFC Liga Mistrů

02:00Hienghene (Nca) - Rewa (Fij) 2:0
05:00Nikao (Coi) - Auckland City (Nzl) 1:4

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

00:00Palmaflor - Blooming 2:1
02:15Bolivar - Guabira 3:0
00:00Universitario de Vinto - Aurora 0:3

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

01:00Vaca Diez - Libertad FC 2:1
21:00Argentinos Juniors - Atletico Warnes 6:0

BRAZÍLIE: Série B

00:00Chapecoense - Novorizontino 2:2
00:00Nautico - CRB 2:1
02:30Criciuma - Guarani 0:0

BRAZÍLIE: Copa Paulista

01:00Sao Caetano - Oeste 2:1

BRAZÍLIE: Brasileiro U23

20:00Bragantino U23 - Vila Nova U23 2:1
20:00Fluminense U23 - Nautico U23 2:0
20:00Fortaleza U23 - Paysandu U23 7:0
20:00Gremio U23 - Brazil de Pelotas U23 5:0
20:00Juventude U23 - Ponte Preta U23 1:6
20:00Parana U23 - Vitoria U23 2:1
20:00Sport Recife U23 - Botafogo RJ U23 3:0
22:00Cuiaba U23 - CSA U23 1:0

ČÍNA: Superliga

14:00Hebei - Tianjin Jinmen Tiger 3:4

DÁNSKO: 1. divize

18:00Hillerod - Koge 0:2

EGYPT: Premier League

18:30Ismaily - Al Ittihad 1:0

EKVÁDOR: Serie B

02:00Imbabura - Manta 0:0
02:00Olmedo - Libertad 0:2

ESTONSKO: Esiliiga

18:00Viimsi JK - Nomme Utd 1:0

ESTONSKO: Pohár

18:00Tulevik - Vandra Vaprus 4:1

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30GBK Kokkola - VIFK 2:0

GAMBIE: GFA League

18:00Brikama U. - Wallidan 0:0
18:00Elite United - WAA Banjul 4:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Deportivo Mixco 0:0
00:00Xinabajul - Deportivo Achuapa 1:1
02:00Comunicaciones - Xelaju 1:0
04:00Antigua - Municipal 0:3

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - Real Espana 2:1
03:00Motagua - Vida 2:2
03:00Victoria - UPNFM 4:0
03:15Honduras Progreso - Olancho 2:2
03:30Marathon - Olimpia 1:2

INDIE: Calcutta Premier Division A

11:30Railway - Bhawanipore 1:4

ISLAND: Pohár

20:00Kordrengir - Hafnarfjordur 2:4

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Play Off

02:30Palmeiras (Bra) - Atletico-MG (Bra) 1:0pen
02:30Talleres Cordoba (Arg) - Velez Sarsfield (Arg) 0:1

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana - Play Off

00:15Ceara (Bra) - Sao Paulo (Bra) 2:2pen
00:15Internacional (Bra) - Melgar (Per) 0:1pen

JORDÁNSKO: Premier League

17:00Al Hussein - Maan 2:1
19:30Moghayer Al Sarhan - Al Salt 1:2

KATAR: QSL

16:30Al Ahli Doha - Al-Duhail 1:1
18:40Al Arabi - Al-Rayyan 2:1

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

02:00San Carlos - Saprissa 2:1
23:00Guanacasteca - Guadalupe 1:2

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00San Jose FC - CS Uruguay 3:3
23:00Santa Ana - Cons. Desamparados 0:1

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Alebrijes Oaxaca - Zacatecas Mineros 2:2
02:05Venados - Dorados 1:1
04:05Cimarrones de Sonora - Leones Negros 2:1
00:00Tapatio - Raya2 1:1

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Queretaro U20 - Atl. San Luis U20 0:3

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

22:45Club America Ž - Necaxa Ž 3:1

MYANMAR: National League

10:30Ispe FC - Chinland 5:1

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

19:30Hamborn - SW Essen 1:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Ocotal - Sport Sebaco 2:1
04:00Diriangen - Jalapa 0:0
23:00Matagalpa - Ferretti 1:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Jalapa U20 5:0
23:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 0:0
18:00UNAN-Managua U20 - Juventus Managua U20 0:2
20:00Matagalpa U20 - Ferretti U20 2:0
22:00Managua FC U20 - Esteli U20 1:3

NORSKO: Nasjonal U19 CL - Play Off

17:00Vålerenga U19 - Stromsgodset U19 1:4

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Alianza - Arabe Unido 0:3
01:15Miguelito - Tauro 3:1
03:30Potros del Este - Plaza Amador 1:1

PARAGUAY: Copa Paraguay

00:30Cristobal Colon FC - Guarani 0:1
22:00Deportivo Juventud - Tacuary 1:2pen
00:30Fulgencio Yegros - General Caballero JLM 0:3

POLSKO: 1. liga

18:00Chojniczanka - S. Rzeszow 1:1
18:00Termalica B-B. - Chrobry Glogow 3:1
20:30Ruch - Leczna 1:1

POLSKO: 2. liga

19:30Polonia V. - Pruszkow 1:1

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Předkolo

18:00Farense U23 - Portimonense U23 0:1

RUSKO: Juniorská liga

16:00Fakel Voronezh U19 - Chertanovo M. U19 1:2

SLOVENSKO: Slovnaft Cup

17:00Svit - Kežmarok 0:1pen
17:30Jesenské - Hajnáčka 2:3pen

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

10:30Itálie U18 - Albánie U18 3:0
10:30Myanmar U19 - Thajsko U19 3:7
13:30Vietnam U19 - Malajsie U19 2:1pen

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

17:00Pro Sesto (Ita) - USD Casatese (Ita) 3:1
19:00Al-Nassr Rijád (Sau) - Cádiz B (Esp) 1:0
20:30CD Calamonte (Esp) - Villanovense (Esp) 0:1
20:30Coria C.F. (Esp) - CD Utrera (Esp) 1:2
20:30Torredonjimeno (Esp) - Mancha (Esp) 0:3
21:00RSD Alcala (Esp) - Fuenlabrada (Esp) 0:1

SVĚT: Mistrovství světa do 20 let ženy

01:00Španělsko U20 Ž - Brazílie U20 Ž 0:0
04:00Kostarika U20 Ž - Austrálie U20 Ž 1:3
19:00Ghana U20 Ž - USA U20 Ž 0:3
22:00Japonsko U20 Ž - Nizozemsko U20 Ž 1:0

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

18:00Bosna a Hercegovina U19 Ž - Rumunsko U19 Ž 2:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

18:00Ajax Ž (Ned) - Montpellier Ž (Fra) 4:1

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

19:00Haninge - Hammarby TFF 1:1
19:00Orebro Syr. - Motala 1:0

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

15:00Kopetdag Asgabat - Nebitci 3:2

URUGUAY: Primera Division - Clausura

20:30Maldonado - Cerrito 2:1
00:00Wanderers - Fenix 2:1

URUGUAY: Copa Uruguay

01:00Juventud - Universal San Jose 1:0
01:00Universitario Salto - Paysandu FC 1:0
01:30Quilmes - Deportivo Colonia 1:2

USA: MLS - Zápas hvězd

02:30MLS All-Stars - Liga MX All-Stars 2:1

USA: USL Championship

01:00Miami FC - FC Tulsa 1:2
03:00San Antonio - Loudoun 2:1
04:00San Diego Loyal - Monterey Bay 1:0

USA: USL League One

01:00North Carolina - Forward Madison 2:1

USA: NISA

01:00Chattanooga - California Utd. 0:1
04:00OdloženoBay Cities - Syracuse Pulse -:-

USA: NWSL ženy

01:30Washington Ž - Portland Thorns Ž 1:2

UZBEKISTÁN: Super League

16:00Din. Samarkand - Sogdiana 1:2
16:00Olympic - Kokand 1912 1:1
17:00Navbahor Namangan - Termez Surkhon 2:0

VENEZUELA: Primera Division

23:00Zulia - Monagas 0:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.