OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 13.08.2022 » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

13:30Aston Villa - Everton 2:1
16:00Arsenal - Leicester 4:2
16:00Brighton - Newcastle 0:0
16:00Manchester City - Bournemouth 4:0
16:00Southampton - Leeds 2:2
16:00Wolves - Fulham 0:0
18:30Brentford - Manchester Utd 4:0

ČESKO: Fortuna liga

16:00Baník Ostrava - Zlín 3:1
16:00Teplice - Bohemians 0:1
16:00Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 3:1
19:00Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:2

ČESKO: FNL

10:15Chrudim - Jihlava 1:2
10:15Slavia Praha B - Sparta Praha B 4:2
10:15Třinec - Dukla Praha 2:0
10:15Vyškov - Táborsko 3:1
17:00Vlašim - Líšeň 1:2

FRANCIE: Ligue 1

17:00Monako - Rennes 1:1
21:00PSG - Montpellier 5:2

ITÁLIE: Serie A

18:30AC Milán - Udinese 4:2
18:30Sampdoria - Atalanta 0:2
20:45Lecce - Inter 1:2
20:45Monza - Turín FC 1:2

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Brémy - Stuttgart 2:2
15:30Hertha - Frankfurt 1:1
15:30Hoffenheim - Bochum 3:2
15:30Leverkusen - Augsburg 1:2
15:30RB Lipsko - Kolín n. R. 2:2
18:30Schalke - Mönchengladbach 2:2

ŠPANĚLSKO: LaLiga

17:00Celta Vigo - Espanyol 2:2
19:00Valladolid - Villarreal 0:3
21:00Barcelona - Vallecano 0:0

ANGLIE: Championship

13:30Cardiff - Birmingham 1:0
16:00Blackpool - Swansea 0:1
16:00Huddersfield - Stoke 3:1
16:00Hull - Norwich 2:1
16:00Luton - Preston 0:1
16:00Millwall - Coventry 3:2
16:00Rotherham - Reading 4:0
16:00Sunderland - QPR 2:2
16:00Wigan - Bristol City 1:1

ANGLIE: League One

13:30Bristol Rovers - Oxford Utd 1:0
16:00Accrington - Burton 4:4
16:00Cambridge Utd - Exeter 2:1
16:00Derby - Barnsley 2:1
16:00Cheltenham - Portsmouth 0:2
16:00Ipswich - Milton Keynes 3:0
16:00Lincoln - Forest Green 1:1
16:00Morecambe - Fleetwood 1:1
16:00Plymouth - Peterborough 2:0
16:00Port Vale - Bolton 0:0
16:00Sheffield Wed - Charlton 1:0
16:00Wycombe - Shrewsbury 1:2

ANGLIE: League Two

16:00Bradford City - Newport 2:0
16:00Carlisle - Swindon 1:1
16:00Harrogate - Crawley 0:0
16:00Leyton Orient - Mansfield 1:0
16:00Northampton - Hartlepool 2:1
16:00Rochdale - Grimsby 0:1
16:00Salford - Crewe 3:0
16:00Stockport County - Colchester 1:0
16:00Sutton - Barrow 1:0
16:00Tranmere - Gillingham 3:0
16:00Walsall - Stevenage 1:1
16:00Wimbledon - Doncaster 2:2

ANGLIE: National League

16:00Boreham Wood - Notts County 2:2
16:00Bromley - Altrincham 0:0
16:00Eastleigh - Wealdstone 1:0
16:00Gateshead - Barnet 2:2
16:00Halifax - Torquay 0:1
16:00Chesterfield - Aldershot 1:0
16:00Maidenhead - Scunthorpe 3:2
16:00Maidstone - York 2:1
16:00Solihull Moors - Southend 1:1
16:00Woking - Dagenham & Red. 2:0
16:00Yeovil - Wrexham 1:1
18:20Oldham - Dorking 3:2

ANGLIE: National League North

16:00Banbury - AFC Fylde 3:1
16:00Buxton - Curzon Ashton 1:0
16:00Farsley - Alfreton 0:0
16:00Gloucester - Boston Utd 2:0
16:00Chester - Brackley Town 2:0
16:00Chorley - Darlington 1:1
16:00Kettering - Bradford PA 1:1
16:00Kidderminster - Leamington 0:0
16:00King’s Lynn - Blyth 2:0
16:00Scarborough - Hereford 1:0
16:00Southport - Peterborough Sports 0:3
16:00Spennymoor - Telford 1:1

ANGLIE: National League South

16:00Braintree - Havant & W 1:1
16:00Concord - Taunton 1:0
16:00Dartford - Cheshunt 2:1
16:00Dover - Hungerford 1:0
16:00Eastbourne Boro - Bath 3:4
16:00Farnborough - Dulwich Hamlet 1:1
16:00Hampton & Richmond - Hemel Hempstead 1:1
16:00NedohránoChippenham - Chelmsford 0:0
16:00Slough - Tonbridge 1:1
16:00St. Albans - Oxford City 0:1
16:00Welling - Worthing 2:4
16:00Weymouth - Ebbsfleet 2:3

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00FC United - Atherton 1:2
16:00Guiseley - Marine 0:3
16:00Hyde - Radcliffe 1:1
16:00Lancaster - Nantwich 1:1
16:00Liversedge - Ashton Utd 0:1
16:00Marske - Belper Town 3:1
16:00Matlock - Whitby 1:0
16:00South Shields - Stalybridge 2:0
16:00Stafford - Bamber Bridge 4:2
16:00Warrington - Morpeth 2:0
16:00Warrington Rylands - Gainsborough 0:3

ANGLIE: Southern League Central Division

16:00Basford - AFC Rushden & Diamonds 2:1
16:00Bedford - Barwell 3:2
16:00Coalville - Alvechurch 4:1
16:00Hitchin - Rushall 0:0
16:00Ilkeston - Leiston 2:2
16:00Mickleover - Hednesford 1:1
16:00Needham Market - Bromsgrove 0:1
16:00Nuneaton - Royston 3:1
16:00Redditch - Kings Langley 2:3
16:00St. Ives - Stratford 5:0
16:00Stourbridge - Tamworth 1:1

ANGLIE: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Plymouth Parkway 3:1
16:00Harrow - Winchester 1:1
16:00Hayes & Yeading - Salisbury 1:0
16:00Chesham - Hartley Wintney 1:0
16:00Merthyr Town - Bracknell 1:3
16:00North Leigh - Met. Police 0:2
16:00Poole - Tiverton 2:4
16:00Swindon S - Hendon 4:1
16:00Truro - Dorchester 4:0
16:00Weston-super-Mare - Gosport 3:0
16:00Yate Town - Hanwell Town 2:3

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Billericay - Cray 2:1
16:00Bishop's Stortford - Haringey 2:1
16:00Bognor Regis - Hornchurch 1:0
16:00Canvey Island - Horsham FC 1:3
16:00Carshalton - Brightlingsea 2:1
16:00Corinthian-Casuals - Bowers & Pitsea 4:1
16:00Enfield Town - Folkestone 1:1
16:00Hastings - Aveley 1:2
16:00Margate - Kingstonian 1:1
16:00Wingate & Finchley - Lewes 1:1

ANGLIE: Premier League U18

11:30Crystal Palace U18 - West Ham U18 2:3
12:00Arsenal U18 - Chelsea U18 0:1
12:00Brighton U18 - Fulham U18 2:0
12:00West Brom U18 - Norwich U18 1:2
12:30Leicester U18 - Tottenham U18 0:1
13:00Blackburn U18 - Wolverhampton U18 0:1
13:00Nottingham U18 - Everton U18 3:2
13:00Stoke U18 - Leeds U18 4:3
13:30Liverpool U18 - Middlesbrough U18 6:2
13:30Sunderland U18 - Derby U18 1:0
14:00Southampton U18 - Aston Villa U18 3:3

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Huracan - Sarmiento Junin 4:1
00:00Platense - Banfield 3:1
02:30Patronato - San Lorenzo 3:2
20:30Defensa y Justicia - Tigre 0:0
20:30Rosario - Barracas Central 3:1
23:00Lanus - Independiente 1:1

ARGENTINA: Primera Nacional

23:35Atl. Rafaela - CA Estudiantes 1:2
19:10Sacachispas - Belgrano 1:1
20:00Deportivo Maipu - Temperley 2:1
20:00Quilmes - Flandria 1:0
23:10Instituto - Dep. Riestra 1:1

ARGENTINA: Torneo Federal

19:30CDJU Gualeguaychu - Sportivo Belgrano 1:1
20:00Crucero del Norte - Defensores Belgrano VR 1:1
20:00Huracan Las Heras - Independiente Chivilcoy 0:3
20:30Ciudad Bolivar - Sportivo Estudiantes 2:1
21:00Boca Unidos - Sarmiento Resistencia 1:3

ARGENTINA: Primera B - Clausura

18:15Talleres (R.E) - Dock Sud 2:1
20:30Acassuso - Fenix 0:0
20:30Canuelas - Comunicaciones 0:4
20:30Defensores Unidos - UAI Urquiza 2:1
20:30Deportivo Merlo - Deportivo Armenio 0:0

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30Atlas - Claypole 1:3
20:30Sportivo Italiano - Berazategui 1:0

ARGENTINA: Primera D - Apertura

20:30Deportivo Paraguayo - Yupanqui 1:1
20:30Juventud Unida S. M. - Argentino de Rosario 1:3
20:30Mercedes - CSR Espanol 0:0

ARGENTINA: Reserve League - 2. fáze

15:00Tigre 2 - Defensa y Justicia 2 2:3
16:00Talleres Cordoba 2 - Estudiantes 2 0:0

ARGENTINA: Primera A ženy

16:00OdloženoFerro Ž - Estudiantes Ž -:-
19:00Platense Ž - Racing Club Ž 0:2

ARMÉNIE: Premier League

16:00Pyunik - Shirak 1:0
18:30Urartu - Van 0:1

ARMÉNIE: 1. liga

15:00Ararat 2 - Ararat-Armenia 2 4:1
15:30Lernayin Artsakh 2 - West Armenia 0:12
15:45Alashkert 2 - Syunik 1:0

AUSTRÁLIE: NPL ACT

07:00Belconnen United - Gungahlin 2:0
07:00Canberra Olympic - West Canberra Wanderers 2:0
07:00Tigers FC - O'Connor Knights 2:2

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW

06:00Broadmeadow - Maitland 2:3

AUSTRÁLIE: NPL NSW - Play Off

07:00Sydney Olympic - Manly Utd 1:2pen

AUSTRÁLIE: NPL South Australian

07:30Adelaide City - Adelaide Olympic 6:0
07:30Adelaide U21 - West Torrens 4:1
07:30Croydon - Adelaide Comets 1:0
07:30Cumberland Utd. - Campbelltown City 1:2
07:30NE Metrostars - South Adelaide 2:1
07:30Sturt Lions - White City 1:0

AUSTRÁLIE: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Glenorchy Knights 5:3
06:30Olympia Warriors - Devonport 0:4

AUSTRÁLIE: NPL Victoria

09:45South Melbourne - Dandenong City 1:0
11:00Hume City - Dandenong 2:1

AUSTRÁLIE: NPL Western Australia

09:00Balcatta - Cockburn City 0:3
09:00Floreat Athena - Sorrento 3:1
09:00Stirling Macedonia - Inglewood 1:0
11:00Perth SC - Gwelup Croatia SC 2:0

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

16:20Sumqayit - Karabach 0:2
18:30Sabail - Turan 0:1

BELGIE: Jupiler Pro League

16:00Westerlo - St. Lutych 4:2
18:15Cercle Bruggy - KV Mechelen 0:0
18:15Seraing - Charleroi 0:1
20:45Royale Union SG - Kortrijk 2:1

BELGIE: Challenger Pro League

16:00Beerschot VA - Beveren 1:0
20:00Club Bruggy U23 - St. Lutych U23 2:2

BELGIE: Pohár - Kvalifikace

16:00Biesme - Hamme 0:2
16:00Diegem - Boom 0:4
18:00URSL Vise - KRC Harelbeke 3:2pen
18:30Hades - Saint Eloois 0:2
19:00Hombourg - Jong Lede 0:1
19:30Borght-Humbeek - Petegem 0:2
19:30Francs Borains - Merelbeke 2:0
19:30Lyra-Lierse Berlaar - Zwarte Leeuw 2:0
19:30Ninove - Couvin-Mariembourg 3:1
19:30Ostiches - Acren 2:0
19:30Oudenaarde - Berlare 2:0
20:00K. Berchem Sport - Patro Eisden 1:7
20:00Lenaarts - Cappellen 2:3pen
20:00Namur - Tongeren 2:1pen
20:00Rebecquoise - Meux 1:2
20:00Sprimont - Thes Sport 1:3
20:30Tienen - Perwez 0:1

BELGIE: Super League ženy

13:30Gent Ž - Leuven Ž 0:2
16:00Waregem Ž - Club Brugge Ž 0:2

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

14:00Isloch - Dynamo Brest 1:2
16:00FC Minsk - Vitebsk 2:0
18:00Slavia Mozyr - Gomel 0:1

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

12:00Maxline Rogachev - Volna Pinsk 3:1
14:00Petrikov - Naftan 2:2
16:00FC Slonim - Smorgon 1:3

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Zhodino 2 - Energetik-BGU 2 1:1
14:00Neman 2 - Slutsk 2 1:0

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

14:30Dynamo Brest Ž - Zorka-BDU Ž 0:7
16:30Din. Minsk Ž - Bělorusko U19 Ž 7:0

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

21:00Santa Cruz - Bolivar 1:2
23:15The Strongest - Palmaflor 1:1

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

17:00Fatic - ABB 1:0
19:30Stormers SC - Real Candua 13:1
21:00Deportivo JUVA - 23 de Marzo 3:2
21:00Destroyers - Argentinos Juniors 2:2
21:15Mojocoya - Morro Municipal 1:0

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

17:00Sloboda - Borac Banja Luka 2:0
17:00OdloženoZrinjski - Siroki Brijeg -:-
17:30Posusje - Sloga Doboj 3:2
21:00Željezničar - Tuzla City 4:2

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:00Bratstvo Gracanica - GOSK Gabela 1:2
17:00Gradacac - Vis Simm-Bau 4:2
17:00Gradina Srebrenik - Banovici 3:0
17:00Jedinstvo Bihac - Radnicki Lukavac 0:7
17:00Kakanj - Tomislav 3:1

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

17:30Ljubic Prnjavor - Famos Vojkovici 2:0
17:30Novi Grad - Modrica 3:0
17:30Podrinje Janja - Omarska 5:1
17:30Prijedor - Laktasi 2:1
17:30Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac 2:0
17:30Zvijezda 09 - Kozara 1:1

BRAZÍLIE: Série A

21:30Goias - Avai 1:1
00:00Corinthians - Palmeiras 0:1

BRAZÍLIE: Série B

00:00Vila Nova - Londrina 0:0
02:30Bahia - Ituano 2:0
02:30Brusque - Ponte Preta 2:1
16:00Operario - Sampaio Correa 1:1
16:00Vasco - Tombense 3:1
21:00Sport Recife - CSA 4:0
21:30Cruzeiro - Chapecoense 1:1
23:30Guarani - Nautico 1:0

BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze

22:00Aparecidense - Botafogo PB 1:0
22:00Botafogo SP - Remo 2:1
22:00Campinense - Volta Redonda 0:1
22:00Confianca - Atletico-CE 1:0
22:00EC Sao Jose - AE Altos 4:1
22:00Ferroviario - Ypiranga FC 1:2
22:00Figueirense - ABC 2:1
22:00Manaus - Mirassol 2:1
22:00Paysandu - Floresta EC 0:1
22:00Vitoria - Brazil de Pelotas 3:1

BRAZÍLIE: Série D - Play Off

20:00SER Caxias - Real Noroeste 1:0pen
21:00Sao Bernardo - Bahia de Feira 1:1
22:00Pouso Alegre - Parana 1:0
00:00Moto Club - America-RN 0:1

BRAZÍLIE: Campeonato Carioca 2 - 2. fáze - Play Off

19:45Americano - Olaria 1:2pen

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense 2 - Play Off

20:00Metropolitano - Atletico Catarinense 0:2
20:00Nacao - Caravaggese 4:1
00:00Carlos Renaux - Inter de Lages 0:1

BRAZÍLIE: Copa Paulista

01:00Piracicaba - Sao Bento 2:1
20:00EC Sao Bernardo - Sao Caetano 2:4
20:00Primavera EC - Lemense 1:1
21:00Sertaozinho - Marilia 1:1

BRAZÍLIE: Brasileiro U20 - Play Off

16:00Internacional U20 - Flamengo U20 1:1
19:00Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 3:1

BRAZÍLIE: Brasileiro A2 ženy - Play Off

20:00Athletico-PR Ž - Botafogo RJ Ž 3:1pen
20:00Ceara Ž - JC Ž 4:1
21:30Ariquemes Ž - Fortaleza Ž 0:0

BULHARSKO: Parva liga

17:45Arda - CSKA 1948 Sofia 0:1
20:00Beroe - Botev Plovdiv 1:1

BULHARSKO: Vtora liga

17:00Belasitsa - Vitosha Bistritsa 0:1
17:00Maritsa Plovdiv - Sozopol 3:0
17:00Minyor Pernik - Montana 0:0
17:00Spartak Pleven - Dobrudzha 3:1
17:00Svoge - Etar 0:0
19:00Dunav Ruse - Yantra Gabrovo 0:1

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

17:00Dimitrovgrad - Beroe II 4:0
17:00Gigant Saedinenie - Levski Karlovo 1:1
17:00Chernomorets 1919 - Asenovets 0:0
17:00Karnobat - Vereya 4:0
17:00Nesebar - Rodopa Smolyan 3:1
17:00Sokol Markovo - Borislav Parvomay 5:2
17:00Yambol 1915 - Rozova Dolina 2:1
17:00Zagorets - Atletik Kuklen 3:0

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

17:00Botev Ihtiman - Septemvri Sofia 2 2:1
17:00CSKA 1948 Sofia III - Gotse Delchev 5:2
17:00Levski II - Oborishte 3:0
17:00Marek - Chavdar Etropole 2:0
17:00Razlog - Kyustendil 0:4
17:00Slavia Sofia 2 - Bansko 4:0
17:00Slivnishki Geroy - Balkan Botevgrad 2:1
17:00Vihren - Nadezhda Dobroslavci 4:2

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

17:00Chernomorets Balchik - Dorostol 4:1
17:00Septemvri Tervel - Lokomotiv Ruse 5:1
17:00Spartak II - Shumen 2007 1:0
17:00Sportist Toshevo - Botev Novi Pazar 5:1

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

17:00Boruna - Partizan Cerven Brjag 2:1
17:00Botev Vratsa II - Lok. Gorna 0:2
17:00Drenovets - Bdin Vidin 2:4
17:00Mezdra - Juventus Malchika 3:0
17:00OFK Levski - Lok. Dryanovo 5:0
17:00Pavlikeni - Vihar Slavyanovo 1:2
17:00Yantra Polski Trambesh - Sevlievo 1:0

BURUNDI: Primus League

15:00Bujumbura C. - Le Messager 1:2
15:00OdloženoNew Oil - Kayanza -:-
15:00OdloženoTOP Junior - Tigre Noir -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Sithoc - Willemstad 1:2

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Motorlet Praha - Karlovy Vary 1:0
10:15Sokolov - Admira Praha 1:1
10:30Hostouň - České Budějovice B 1:2
10:30Králův Dvůr - Přeštice 4:1
15:00Domažlice - Povltavská FA 4:1

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Mladá Boleslav B - Benešov 1:0
10:30Kolín - Baník Most - Souš 6:0
17:00Ústí n. L. - Přepeře 2:2
17:00Velvary - Teplice B 0:1
17:00Živanice - Zápy 2:2

ČESKO: MSFL

17:00Kroměříž - Baník Ostrava B 2:0
17:00Rosice - Frýdlant n. O. 5:1
17:00Vítkovice - Hodonín 0:1

ČESKO: Divize A

10:00Příbram B - Katovice 2:2
10:15Aritma Praha - Český Krumlov 1:1
10:30Komárov - Domažlice B 1:0
17:00Doubravka - Petřín Plzeň 3:3
17:00Horní Bříza - Rokycany 1:4
17:00Klatovy - Tochovice 2:1
17:00Soběslav - Hořovice 4:0

ČESKO: Divize B

10:15Neratovice - Kladno 0:2
10:15Štětí - Kosmonosy 1:4
10:15Újezd Praha - Březová 4:3
16:00Hvězda Cheb - Česká Lípa 1:2
17:00Český Brod - Libiš 2:4
17:00Louny - Meteor Praha 3:2
17:00Slaný - Chomutov 0:1

ČESKO: Divize C

10:15Brandýs n. L. - Náchod 1:0
17:00Dobrovice - Chrudim B 1:1
17:00Letohrad - Benátky n. Jiz. 0:2
17:00Trutnov - Velké Hamry 1:1
17:00Vysoké Mýto - Slovan Liberec B 1:2

ČESKO: Divize D

16:30Humpolec - Bohunice 0:2
17:00Velká Bíteš - Žďár n. Sázavou 0:0

ČESKO: Divize E

17:00HFK Olomouc - Slavičín 2:5
17:00Přerov - Nové Sady 1:2
17:00Šternberk - Skaštice 3:1
17:00Vsetín - Šumperk 4:0

ČESKO: Divize F

10:00Valašské Meziříčí - Krnov 4:1
10:15Nový Jičín - Bílovec 3:2
17:00Havířov - Břidličná 6:3
17:00Hlubina - Bohumín 3:0

ČESKO: Jihočeský KP

13:30Semice - Milevsko 2:1
17:00Jankov - Olešník 0:6
17:00Osek - Rudolfov 1:1
17:00Prachatice - Táborsko B 1:3
17:00Strakonice - Týn nad Vltavou 1:0
17:00Trhové Sviny - Dražice 5:1

ČESKO: Jihomoravský KP

10:15Kuřim - Krumvíř 5:1
10:30Svratka Brno - Kunštát 2:1
11:00Líšeň B - Ratíškovice 6:1
17:00Mutěnice - Boskovice 0:2
17:30Ivančice - Bosonohy 3:3
17:30Lednice - Ráječko 1:0
17:30Sparta Brno - Moravská Slavia 2:2

ČESKO: Královéhradecký KP

14:00Jičín - Solnice 1:4
17:00Jaroměř - Rychnov n. Kn. 2:1pen

ČESKO: Liberecký KP

10:30Frýdlant - Skalice u Č. Lípy 3:1
17:00Hrádek n. Nisou - Sedmihorky 1:1
17:00Mimoň - Nový Bor 0:4
17:00Višňová - Stráž p. Ralskem 0:1

ČESKO: Moravskoslezský KP

10:30Český Těšín - Brušperk 3:0
17:00Háj ve Slezsku - Dolní Benešov 7:2
17:00Heřmanice - Vratimov 4:7
17:00Kobeřice - Dolní Datyně 0:2
17:00Orlová - Jakubčovice 4:1
17:00Řepiště - Petřvald na Moravě 1:4

ČESKO: Olomoucký KP

17:00Litovel - Čechovice 0:1
17:00Rapotín - Brodek u Přerova 4:1

ČESKO: Pardubický KP

17:00Choceň - Moravská Třebová 0:1
17:00Libišany - Svitavy 2:1
17:00Litomyšl - Česká Třebová 0:1
17:00Přelouč - Třemošnice 0:1

ČESKO: Plzeňský KP

15:00Tlumačov - Rapid Plzeň 0:2
17:00Plzeň - Černice - Nýrsko 1:2
17:00Tachov - Stříbro 7:1
18:00Lhota Plzeň - Vejprnice 3:2

ČESKO: Pražský přebor

10:15Braník - Královice 3:3
10:15Žižkov B - Přední Kopanina 2:6
10:30Spoje Praha - Hostivař 6:2
10:30Uhříněves - Kolovraty 1:0
10:30Zličín - Radotín 3:0
13:00Motorlet B - ČAFC Praha 1:1
17:00Tempo Praha - Podolí Praha 0:1

ČESKO: Středočeský KP

10:15Hřebeč - Beroun 5:1
10:15Kutná Hora - Nespeky 2:3
10:30Spartak Příbram - Sedlčany 4:2
17:00Doksy - Povltavská FA B 2:5
17:00Velim - Horky n. J. 0:1

ČESKO: Vysočina KP

16:30Okříšky - Dukovany 3:0
16:30Žirovnice - Vrchovina B 3:1

ČESKO: Zlínský KP

17:00Bystřice p. Host. - Strání 1:2
17:00Morkovice - Osvětimany 3:3

ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga

11:00Mladá Boleslav U19 - Jihlava U19 0:5
11:00Sigma Olomouc U19 - Baník Ostrava U19 3:0
11:00Sparta Praha U19 - České Budějovice U19 3:0
11:00Viktoria Plzeň U19 - Hradec Králové U19 4:1
12:15Slovácko U19 - Pardubice U19 0:0
13:15Dukla Praha U19 - Karviná U19 2:2

ČÍNA: Superliga

13:00Henan Songshan Longmen - Meizhou Hakka 0:1
13:30Guangzhou City - Wuhan FC 0:5
13:30OdloženoChangchun Yatai - Chengdu Rongcheng -:-
13:30OdloženoShanghai Shenhua - Shandong Taishan -:-

ČÍNA: Jia League

10:00Guangxi Pingguo Haliao - Shaanxi Changan 0:1
10:00Nanjing City - Sichuan Jiuniu 1:2
10:00Xinjiang Tianshan - Jiangxi Beidamen 1:3
13:30Beijing Technology - Suzhou Dongwu 0:2

ČÍNA: Yi League

09:30Inner Mongolia - Zhuhai Qinao 0:1
09:30Nantong Haimen - Wuhan Jiangcheng 3:0

DÁNSKO: 1. divize

13:00Helsingor - Hvidovre IF 0:3
15:00Nykobing - Vendsyssel 1:3

DÁNSKO: 2. divize

14:00Aarhus Fremad - BK Frem 2:1
14:00Kolding - Thisted 4:0
15:00Jammerbugt - Hellerup 1:4

DÁNSKO: 3. divize

13:00Ishoj IF - FA 2000 1:2
14:00SfB-Oure - Vanløse 1:2
14:00Tarnby - Holstebro 1:3
14:00Young Boys FD - Dalum IF 5:1

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

13:00Fortuna Hjorring Ž - Aarhus Ž 5:0
16:00Thisted Ž - Koge Ž 0:4

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF - Část vítězů

22:00Vega Real - Cibao 0:3

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

02:00Mushuc Runa - Orense 1:1
22:00Ind. del Valle - Gualaceo 2:0
00:30Nueve de Octubre - Aucas 1:2

ESTONSKO: Meistriliiga

13:30Legion - Kalju 1:2
16:00Flora - Narva 1:1
18:15Tallinna Kalev - Tammeka 2:5

ESTONSKO: Esiliiga

14:00Harju Jalgpallikooli - FC Alliance 3:0
14:00Levadia U21 - Elva 1:1

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

14:00Tabasalu Ž - Polva Lootos Ž 4:1
14:00Tammeka Tartu Ž - Saku Sporting Ž 1:5
14:00Tulevik Ž - Flora Ž 0:5

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

16:00B36 Torshavn 2 - Runavik 2 2:2
16:00Fuglafjordur - Klaksvik 2 4:0
16:00HB Torshavn 2 - Sandur 2:1
16:00TB Tvoroyri - Vikingur 2 3:4
18:0007 Vestur Sorvagur 2 - Undri 1:4

FIDŽI: Premier League

03:30Labasa - Nadi 1:2

FINSKO: Veikkausliiga

16:00Ilves - Honka 0:4
16:00Inter Turku - VPS 1:1

FINSKO: Ykkonen

14:00KPV - PK-35 1:1
16:00Ekenas - PIF Pargas 4:0

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

14:00Keski-Uusimaa - PPJ 3:2
16:00Lahden Reipas - KaPa 1:2
16:00LaPa - JIPPO 0:4

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

14:00EPS - Jazz Pori 3:4
16:00HJS - GrIFK 2:1
16:00MuSa - Ilves-Kissat 2:3
16:00SalPa - Honka Akatemia 4:0

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

17:00OTP - Narpes Kraft 0:1

FINSKO: Kansallinen Liiga ženy

13:00ONS Oulu Ž - PK-35 Helsinki Ž 1:2
14:00HJK Ž - NJS Ž 7:0
14:00KuPS Ž - PK-35 Vantaa Ž 7:0
16:00Åland Utd Ž - Ilves Ž 4:0
16:00Honka Ž - HPS Ž 1:1

FRANCIE: Ligue 2

15:00Guingamp - Paris FC 0:0
19:00Annecy - Laval 0:1
19:00Bastia - Grenoble 3:0
19:00Bordeaux - Niort 1:0
19:00Dijon - Caen 2:2
19:00Le Havre - Pau 1:1
19:00Méty - Valenciennes 2:0
19:00Nimes - Rodez 1:0
19:00Sochaux - Amiens 0:1

GAMBIE: GFA League

18:00Banjul Utd - Falcons 3:2
18:00Marimoo - Gamtel 0:3
18:00Samger - Fortune 3:2
18:00Steve Biko - Ports Authority 0:1

GRUZIE: Erovnuli Liga

18:00Telavi - Samgurali 1:1
19:00Din. Tbilisi - Bolnisi 3:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

21:00Santa Lucia - Comunicaciones 1:1
23:00Municipal - Malacateco 4:1

CHILE: Primera División

02:30Coquimbo - Cobresal 3:1
19:15A. Italiano - Everton 1:0
21:45Curico Unido - U. De Chile 3:1

CHILE: Primera B

17:00S. Morning - Dep. Temuco 1:2
00:15Arturo Fernandez Vial - U. De Concepcion 2:3

CHILE: Segunda Division

21:00Ind. Cauquenes - Valdivia 1:3
21:00San Antonio Unido - Dep. Concepcion 0:1

CHORVATSKO: HNL

18:30Gorica - Lok. Záhřeb 3:2
21:05Din. Záhřeb - Hajduk Split 4:1

CHORVATSKO: Prva NL

17:30Bijelo Brdo - Dragovoljac 1:2
17:30Cibalia - Kustosija 2:2
17:30Dubrava - Vukovar 1991 0:0
17:30Dugopolje - Croatia Zmijavci 0:2
17:30Orijent - Solin 1:1

INDONÉSIE: Liga 1

11:00Persib - PSIS Semarang 2:1
13:15PSS Sleman - Barito Putera 1:0
15:30Bali United - Arema 1:2

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

16:30Zob Ahan - Persepolis 0:0
18:00Foolad - Sanat-Naft 0:0
18:00Gol Gohar - Tractor-Sazi 2:1

IRSKO: Národní liga ženy

15:00Shelbourne Ž - Treaty Utd Ž 4:0
15:00Sligo Rovers Ž - Bohemians WFC Ž 0:2
17:00Dublin Waves Ž - Peamount Ž 1:1
18:00Cork City Ž - Athlone WFC Ž 1:2
20:35Galway WFC Ž - Wexford Ž 0:1

ISLAND: Lengjudeildin

16:00Vestri - Fylkir 0:1

ISLAND: Division 2

16:00Hottur / Huginn - Reynir 5:0
16:00Njardvik - Fjardabyggd/Leiknir 3:1
18:00IR Reykjavik - Olafsvik 2:1

ISLAND: Pohár ženy

16:00Selfoss Ž - Breidablik Ž 0:2

ITÁLIE: Serie B

20:45Cittadella - Pisa 4:3
20:45Como - Cagliari 1:1
20:45Palermo - Perugia 2:0

IZRAEL: Toto Cup

19:00H. Haifa - Hapoel Hadera 1:3
19:00Maccabi Bnei Raina - Kiryat Shmona 1:2
19:30Hapoel Jerusalem - Nes Tziona 2:0
19:30H. Tel Aviv - B. Jeruzalém 2:1

JAPONSKO: J1 League

07:00Sapporo - Kobe 0:2
11:30Iwata - Urawa 0:6
12:00OdloženoKawasaki - Kyoto -:-
12:00OdloženoTokyo - C-Osaka -:-
12:00OdloženoYokohama M. - Shonan -:-

JAPONSKO: J2 League

11:00Grulla Morioka - Blaublitz 0:1
11:00Kofu - Kumamoto 2:2
11:00OdloženoMito - Verdy -:-
12:00Okayama - Renofa Yamaguchi 3:2
12:00Vegalta Sendai - Omiya Ardija 2:3
12:00V-Varen Nagasaki - Ryukyu 2:3
12:00Yamagata - Kanazawa 4:1

JAPONSKO: J3 League

09:00OdloženoAzul Claro Numazu - Fujieda MYFC -:-
11:00Kamatamare - Tegevajaro Miyazaki 1:1
11:00OdloženoSagamihara - Fukushima -:-
12:00Vanraure - Iwaki 0:5

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

15:00Mamelodi - Kaizer 4:0
15:00Marumo Gallants - Golden Arrows 1:1
15:00Stellenbosch - Royal AM 3:1
17:30Richards Bay - Sekhukhune 1:0
20:00AmaZulu - Cape Town City 2:1

JIŽNÍ KOREA: K League 1

11:00Ulsan Hyundai - Daegu 4:0
12:30Incheon - Jeonbuk 3:1

JIŽNÍ KOREA: K League 2

11:00Jeonnam - Anyang 2:2
13:00Ansan Greeners - Gwangju 0:0
13:00Bucheon - Seoul E. 0:0

JIŽNÍ KOREA: K3 League

10:00Pocheon - Gyeongju 0:1
12:00Dangjin Citizen - Hwaseong 1:3
12:00Gimhae - Daejeon Korail 1:0
12:00Paju Citizen - Busan Kyotong 1:1

JORDÁNSKO: Premier League

18:00Shabab Al Ordon - Al-Faisaly Amman 0:2
20:30Aqaba - Al Jazeera Amman 2:0

KAMBODŽA: CPL

10:45Angkor Tiger - Visakha 2:5
10:45NagaWorld - Boeung Ket 0:0
13:30Svay Rieng - Kirivong Sok Sen Chey 10:0
13:30Tiffy Army - Phnom Penh Crown 0:1

KANADA: Canadian Premier League

03:00Cavalry - Forge 2:1
20:00HFX Wanderers - Valour 1:0
23:00Pacific FC - Atl. Ottawa 1:0

KANADA: CSL - Play Off

22:00Continentals - Toronto Falcons 2:0
00:00Scarborough B. - BGHC 3:2

KAZACHSTÁN: Pohár

15:00Kaspij Aktau - FK Akzhayik 2:1
15:00Maqtaaral - Taraz 1:1
17:00Aksu - Ordabasy 0:1
17:00K. Almaty - Atyrau 3:0

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

02:40Bucaramanga - U. Magdalena 1:0
22:15Cortulua - Petrolera 0:2
00:30Santa Fe - Tolima 2:1

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

22:00Bogota - Barranquilla 1:0
22:00Llaneros - Boca Juniors 1:1
22:00Quindio - Fortaleza 1:0

KOSOVO: Superliga

17:00Dukagjini - Priština 1:2
17:00Gjilani - Ferizaj 3:2
17:00Trepca 89 - Drita 2:2

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

04:00Herediano - Sporting San Jose 4:2

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Carmelita - AD Sarchi 0:0
22:00Cofutpa - Liberia 1:0
23:00CS Uruguay - Cariari Pococi 3:1

LAOS: Lao League

11:00Ezra - Lao Army FC 2:1

LITVA: A Lyga

16:00Jonava - Kauno Zalgiris 1:2
18:00FK Panevezys - Siauliai FA 1:2

LITVA: I Lyga

16:00Garliava - BE1 NFA 2:1

LOTYŠSKO: Pohár

15:00Grobina - Skanstes 2:0
17:00Jelgava - Metta/LU 2:1

LUCEMBURSKO: National Division

17:00Racing Luxembourg - Mondorf 1:0
19:00Union Titus Petange - Fola 2:3

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

18:00Kecskemeti - Mezokovesd 1:0
20:15Újpest - Zalaegerszeg 1:1

MAĎARSKO: NB I ženy

11:00Haladas Ž - Kelen Ž 2:0
11:00MOL Fehérvár Ž - Szekszardi UFC Ž 3:2
16:00Puskas Akademie Ž - MTK Budapešť Ž 0:2

MALAJSIE: Super Liga

15:00Melaka United - Sri Pahang 2:2
15:00Petaling Jaya CFC - Negeri Sembilan 0:2
15:00Terengganu - Sarawak Utd. 1:0

MALAJSIE: Premier League

11:00Kelantan - PDRM FC 2:1
14:15Johor DT II - Perak 1:0

MALAWI: Super League

14:30OdloženoBig Bullets - TN Stars -:-
14:30OdloženoKaronga United - Civo Utd -:-
14:30Mighty Tigers - Blue Eagles 0:1
14:30OdloženoRed Lions - Kamuzu Barracks -:-
14:30NedohránoSable Farming - Civo Utd 2:2

MEXIKO: Liga MX - Apertura

04:00Necaxa - Monterrey 1:2
04:05Tijuana - Puebla 3:3
00:00Leon - Mazatlan FC 0:3

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

00:45Tijuana U20 - Puebla U20 3:4
16:00Cruz Azul U20 - Toluca U20 1:0
16:00Guadalajara U20 - Atlas U20 1:1
16:00U.N.A.M. U20 - Club America U20 1:1

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

19:00Atlas Ž - Guadalajara Ž 1:3

MOLDAVSKO: Super Liga

17:00Dacia Buiucani - Sf.Gheorghe 2:0
19:00Zimbru - Balti 0:3

MYANMAR: National League

10:30Shan Utd - Ayeyawady 1:0

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:00Bielefeld - Hamburk 0:2
13:00Karlsruhe - Sandhausen 3:2
13:00Kiel - Braunschweig 3:0
20:30Darmstadt - Rostock 4:0

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Dortmund II - RW Essen 1:0
14:00Elversberg - Zwickau 5:0
14:00Ingolstadt - Saarbrucken 0:0
14:00SpVgg Bayreuth - Osnabrück 1:0
14:00Verl - Mnichov 1860 0:1
14:00Viktoria Kolín n. R. - Drážďany 2:1

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00Hamburk II - Jeddeloh 2:2
14:00Emden - Havelse 1:3
14:00Kiel II - Teutonia Ottensen 2:2
17:00Drochtersen/Assel - Norderstedt 3:1

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Chemie Lipsko - Altglienicke 1:2
13:00Chotěbuz - Luckenwalde 3:0

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Bocholt - Wuppertaler 2:2
14:00Lippstadt - Kaan-Marienborn 1:4
14:00Rodinghausen - Schalke II 2:0
14:00Straelen - Duren 0:1
14:00Wattenscheid - Fortuna Kolín n. R. 3:0

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Aalen - Fulda-Lehnerz 3:0
14:00Balingen - Freiberg 3:2
14:00Steinbach Haiger - Mohuč II 0:1
14:00Ulm - Bahlinger 1:0
14:00Walldorf - Worms 1:0

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

14:00Schweinfurt - Burghausen 1:1
14:00Türkgücü Mnichov - Wurzburger Kickers 0:0
14:00Unterhaching - Bayern II 1:1
14:00Vilzing - Aubstadt 2:1
17:00Eichstatt - Norimberk II 3:2

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

14:00Dynamo Schwerin - Tasmania Berlin 4:3
14:00RSV Eintracht - Rathenow 4:1

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

13:00Bautzen - Blau-Weiss Zorbau 3:3
14:00Bischofswerdaer - Ludwigsfelder 1:0
14:00Einheit Rudolstadt - Eilenburg 3:5
14:00Einheit Wernigerode - Grimma 0:1
14:00Oberlausitz - An der Fahner Hohe 0:0
14:00Plauen - Sandersdorf 0:1

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

14:00Dornbreite Lubeck - Oldenburger 0:5
14:00Flensburg - Pansdorf 1:1
14:00Husumer - Heider SV 2:3
14:00Kilia Kiel - Eichede 0:3

NĚMECKO: Oberliga Brémy

15:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven 3:2
15:00Woltmershausen - Komet Arsten 2:2

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

16:00Eintracht Celle - Ahlerstedt/Ottendorf 3:1
16:00FT Braunschweig - Ramlingen-Ehlershausen 1:4
16:00Spelle-Venhaus - Pattensen 3:1
17:00Arminia Hannover - Gifhorn 2:2

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

17:00Bovinghausen - Lotte 2:1
17:00Munster 2 - Erndtebruck 7:1

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

14:00Giessen - Alzenau 2:0
14:00Stadtallendorf - Erlensee 3:1
15:00Hadamar - Weidenhausen 0:1
15:00SV Steinbach - Eint. Frankfurt II 1:2
15:30Baunatal - Viktoria Griesheim 2:0
17:00Friedberg - TUS Dietkirchen 4:3
17:00Unter-Flockenbach - Waldgirmes 0:4

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

14:00Koblenz - Eisbachtal 3:0
15:30Dudenhofen - Kaiserslautern II 0:3
15:30Engers - Kirchberg 7:0
15:30Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen 1:1

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

11:00Kornburg - Donaustauf 1:0
14:00Bamberg - 1. SC Feucht 2:2
14:30Geesdorf - Cham 1:2
16:00ATSV - Abtswind 1:2
16:00Regensburg II - Weiden 2:2

NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

14:00Deisenhofen - Ingolstadt II 2:3
14:00Mnichov 1860 II - Gundelfingen 0:0
15:00Turkspor Augsburg - Kottern-St. Mang 2:4
16:00Kirchanschoring - Erlbach 2:1
17:00Nordlingen - Landsberg 0:2
17:00Schalding - Memmingen 5:1

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

11:00SU Neckarsulm - ATSV Mutschelbach 0:2
14:00Goppinger SV - Pforzheim 1:0
14:00Stuttgarter Kickers - Nottingen 1:1
14:30Freiburger - FC Holzhausen 1:3
15:30Hollenbach - Villingen 1:0
15:30Offenburger FV - Ravensburg 0:0
15:30Reutlingen - Backnang 2:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

12:00Hertha U19 - RB Lipsko U19 4:0
13:00Wolfsburg U19 - Hannover U19 1:1
14:00St. Pauli U19 - Rostock U19 3:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

11:00Bayern U19 - Mnichov 1860 U19 4:1
11:00Freiburg U19 - Unterhaching U19 1:1
11:00Ingolstadt U19 - Stuttgart U19 0:2
12:00Mohuč U19 - Hoffenheim U19 4:0
13:00Heidenheim U19 - Walldorf U19 1:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00RW Essen U19 - B. Monchengladbach U19 1:1
11:00Viktoria Kolín U19 - Bochum U19 0:2
13:00Preussen Munster U19 - Dusseldorf U19 0:2

NIGÉRIE: NNL

15:00DMD - Kebbi 1:0
17:00Abia Comets - Apex Krane 1:0
17:00ABS - Sokoto 1:1
17:00Bayelsa United - Warri Wolves 1:0
17:00Campos - Gateway Utd. 0:3
17:00City FC Abuja - FWC Champions 3:0
17:00Crown - One Rocket 2:0
17:00EFCC - Mighty Jets 3:2
17:00Ekiti United - Osun 3:0
17:00El Kanemi - Zamfara United 2:0
17:00Giant Brillars - Ikorodu City 0:0
17:00Go Round - Cynosure 2:1
17:00Green Beret - Doma United 1:0
17:00Ibom Youths - Abeokuta 3:1
17:00J'Atete - Adoration 0:0
17:00Jigawa Golden Stars - Adamawa Utd 2:1
17:00OdloženoMalumfashi - Kogi -:-
17:00Nigeria Airforce FC - Road Safety 1:0
17:00Ottasolo - Ijebu -:-
17:00Rovers FC - Nnewi 1:0
17:00Yobe Stars - Oyah Sports 5:2

NIGÉRIE: Aiteo Cup

17:00OdloženoNiger - Heartland -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

18:45G.A. Eagles - PSV 2:5
20:00FC Emmen - Waalwijk 1:1
20:00Utrecht - Cambuur 0:0
21:00Feyenoord - Heerenveen 0:0

NIZOZEMSKO: KNVB Beker

17:00Groene Ster - Barendrecht 2:0
17:00Rosmalen - Sportlust 1:2
17:00Staphorst - TOGB 3:0
17:00USV Hercules - Ter Leede 5:1
17:00Watergraafsmeer - Hoek 1:3
19:00Heemskerk - VVOG 4:3pp

NORSKO: Eliteserien

16:00Aalesund - Haugesund 1:2

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

15:00Sotra - V. Haugesund 5:2
15:00Ullern - Staal Jorpeland 8:0
16:00Arendal - Orn 3:2
16:00Moss - Notodden 3:1
16:00Odd 2 - Halden 0:1

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

13:00Baerum - Ull/Kisa 0:4
13:00SK Gjovik-Lyn - Brattvag 3:6
17:00Alta - Asker 2:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

12:00Fyllingsdalen - Grei 5:4

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

13:00Floro - Toten 9:0
13:00Honefoss - Hødd 2 3:0
14:00Forde - Lillehammer 4:0
14:00Molde 2 - Elverum 3:4
14:00Volda TI - Spjelkavik 2:3

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

14:00Bremnes - Djerv 1919 0:2
15:00Bjarg - Viking 2 2:4
15:00Fana - Stord 5:1
15:00Sola - Akra 2:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

14:00Follo - Uradd 6:0
14:00Fredrikstad 2 - IL Express 2:1
15:00Halsen - Eik-Tonsberg 1:3
15:00Mandalskameratene - Jeloy 1:3
15:00Vindbjart - Fram 0:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

13:00Junkeren - Innstrandens 5:2
13:00Rana FK - Kolstad 2:2
15:00Byåsen - Tiller 7:1
16:00Melhus - Trygg/Lade 0:3
16:00Orkla - Strindheim 3:3
16:00Rosenborg 2 - Nardo 2:3

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

14:00Mjolner - Mjondalen 2 3:1
16:00Gjellerasen - Bossekop 5:1
16:00Harstad - Floya 2:2

NORSKO: Toppserien ženy

17:00Brann Ž - Stabaek Ž 1:1

PANAMA: LPF - Clausura

03:00San Francisco - Herrera 5:0
23:00Tauro - Arabe Unido 1:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

22:30Libertad - Sol De America 4:1

PARAGUAY: División Intermedia

01:15Sportivo Trinidense - Independiente F.B.C. 2:1
16:00Guarani de Trinidad - River Plate 1:1
16:002 de Mayo - Fernando de la Mora 3:0

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Sporting Cristal - Carlos Stein 3:2
20:15Carlos Mannucci - U. San Martin 3:2
22:30Ayacucho - ADT Tarma 1:2

PERU: Liga 2 - Clausura

22:00Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos 0:0

PERU: Liga ženy

18:00Killas Ž - U. de Deportes Ž 1:2
19:00Ayacucho Ž - A. Lima Ž 0:2
20:15Sporting Cristal Ž - Dep. Municipal Ž 3:0
22:30AD Cantolao Ž - Carlos Mannucci Ž 2:3

POLSKO: Ekstraklasa

15:00Cracovia - Piast 0:1
17:30Gornik Z. - Stal Mielec 1:3
20:00Pogon Štětín - Plock 2:2

POLSKO: 1. liga

15:00Skra - Sosnowiec 1:0
17:30Tychy - Wisla 3:1
20:00Odra Opole - R. Rzeszow 1:1

POLSKO: 2. liga

13:00Slask 2 - Elblag 1:1
16:30Stomil Olsztyn - Polkowice 2:1
17:00Siarka Tarnobrzeg - Stezyca 0:2

POLSKO: III Liga - Skupina I

15:22Grodzisk M. - Warta Sieradz 3:1
17:00Blonianka Blonie - LKS Lodž II 1:0
17:00Concordia Elblag - Skierniewice 0:0
17:00Jagiellonia II - Pilica Bialobrzegi 2:4
17:00Legionowo - Zambrow 1:2
17:00T. Mazowiecki - Mlawa 1:3

POLSKO: III Liga - Skupina II

12:00Gedania Gdansk - Stolem Gniewino 3:0
17:00Starogard Gdanski - Unia Swarzedz 1:1
17:00Unia Janikowo - Vineta W. 3:1
17:00Zawisza - Jarocin 1:2

POLSKO: III Liga - Skupina III

12:00Chrobry Glogow 2 - Stilon Gorzow 2:3
12:00Rakow 2 - Sleza Wroclaw 2:1
13:00Goczalkowice Zdroj - Odra W. 0:2
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Z. Gora 0:1
17:00Kluczbork - Carina Gubin 1:1
17:00Pawlowice - Nysa 4:0

POLSKO: III Liga - Skupina IV

16:00LKS Lagow - Korona 2 1:1
17:00Lublinianka - Cracovia 2 0:3
17:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow 2:3
17:00Ostrowiec - Wisloka Debica 3:1
17:00Podhale Nowy Targ - Avia Swidnik 0:1
17:00S. Wola - Wiazownica 3:0
19:57Biala Podlaska - KS Wieczysta Krakow 1:1

POLSKO: Juniorská liga

11:00Cracovia U18 - Lech U18 1:3
12:00Escola Warszawa U18 - Pogon Štětín U18 1:0
12:00Legnica U18 - Korona U18 0:2
12:00Lechia U18 - Slask U18 1:1
12:00Zaglebie U18 - Wisla U18 2:5
17:00Polonia V. U18 - Arka U18 1:0

POLSKO: Ekstraliga ženy

12:00Czworka Radom Ž - Czarni Sosnowiec Ž 0:4
12:00Medyk Konin Ž - Pogon Štětín Ž 0:2
12:00Slask Ž - Leczna Ž 1:2
16:00Pogon Tczew Ž - Bydgoszcz Ž 1:3
17:00UKS SMS Lodz Ž - Gdaňsk Ž 2:0

PORTUGALSKO: Liga Portugal

19:00Casa Pia - Benfica 0:1
21:30Sporting - Rio Ave 3:0

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Covilha - Feirense 0:2
16:30Estrela - Farense 1:1
16:30Torreense - Nacional 0:2

RAKOUSKO: Bundesliga

17:00A. Klagenfurt - Ried 1:0
17:00Austria Vídeň - Tirol 2:1
19:30Sturm Graz - Altach 4:0

RAKOUSKO: 2. Liga

20:00Rapid (Am) - Amstetten 2:2

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

17:30Donaufeld Vídeň - Wiener 0:1
17:30Stripfing - Neusiedl 2:0
18:30Leobendorf - Kremser 4:1

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

17:00LASK (Am) - Treibach 1:1
17:00Wolfsberg (Am) - Ried (Am) 4:1

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

16:30Rotenberg - Wolfurt 3:2
17:00Altach U21 - Lauterach 4:5
17:00Dornbirner SV - Admira Dornbirn 0:1
18:00Hohenems - Gofis 5:2

RUMUNSKO: Liga 1

18:00UTA Arad - U. Kluž 2:1
20:45Petrolul - Rapid Bukurešť 1:0

RUMUNSKO: Liga 2

10:00CSC Dumbravita - Unirea Dej 1:2
10:00Poli Iasi - Viitorul Tg. Jiu 2:0
10:00Ripensia Timisoara - Unirea Slobozia 1:2
10:00Selimbar - Politehnica Timisoara 4:0
10:00Unirea Constanta - Progresul Spartac 0:3
10:30Metaloglobus Bucharest - FC Buzau 1:3

RUSKO: Premier Liga

14:00Lok. Moskva - Samara 1:1
16:00Zenit - CSKA Moskva 2:1
19:00Dyn. Moskva - Krasnodar 0:0

RUSKO: FNL

13:00Veles Moscow - Ufa 0:2
16:00Ulyanovsk - Kamaz 0:2
18:00Jaroslavl - Rodina Moskva 1:1

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

16:30Yessentuki - Maykop 0:2

RUSKO: FNL 2 - sk. 3

03:30SKA Khabarovsk 2 - Salyut-Belgorod 0:2
12:00Dynamo Vladivostok - Kaluga 1:1

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

09:30Omsk - Amkar 1:0
10:00Barnaul - Zenit-Izhevsk 1:4

RUSKO: 1. liga ženy

11:30Lok. Moskva Ž - Krasnodar Ž 3:0
12:00CSKA Moskva Ž - Kazaň Ž 4:0
12:00Zenit Ž - Chertanovo M. Ž 3:0
17:00FK Rostov Ž - FK Yenisey Ž 2:1
17:00Rjazaň Ž - Zvezda Ž 2:1

SALVADOR: Primera Division - Apertura

22:00OdloženoDragon - 11 Deportivo -:-
22:00OdloženoChalatenango - Luis Angel Firpo -:-
22:00OdloženoJocoro - Aguila -:-
22:00OdloženoMetapan - Alianza -:-
22:00OdloženoPlatense Municipal - FAS -:-
22:00OdloženoSanta Tecla - Atletico Marte -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Glenavon 2:2
16:00Carrick Rangers - Newry City 2:1
16:00Coleraine - Cliftonville 3:1
16:00Crusaders - Dungannon 5:1

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

16:00Annagh - Knockbreda 2:0
16:00Ballyclare - Ballinamallard 0:0
16:00Dundela - Institute 1:0
16:00H&W Welders - Ards 0:2
16:00Loughgall - Warrenpoint 2:0
16:00Newington - Dergview 4:1

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

17:00Shkupi - Makedonija GP 2:1

SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL

17:00OdloženoArsimi - Vardar -:-
17:00OdloženoBorec - Sloga Vinica -:-
17:00OdloženoDetonit Plackovica - Belasica -:-
17:00OdloženoKaraorman - Voska Sport -:-
17:00OdloženoKožuf Gevgelija - Pelister -:-
17:00OdloženoLok. Skopje - KF Gostivar -:-
17:00OdloženoOhrid - Teteks -:-
17:00OdloženoSasa - Besa 1976 -:-

SINGAPUR: Premier League

11:30Tanjong Pagar - Tampines 3:4
11:30Young Lions - Lion City 1:10

SKOTSKO: Premiership

16:00Aberdeen - Motherwell 2:3
16:00Livingston - Hibernian 2:1
16:00Rangers - St. Johnstone 4:0
16:00St. Mirren - Ross County 1:0

SKOTSKO: Championship

16:00Ayr - Hamilton 2:2
16:00Inverness - Cove Rangers 4:1
16:00Queen's Park - Partick Thistle 3:2
16:00Raith - Morton 2:1

SKOTSKO: League One

16:00Alloa - FC Edinburgh 2:4
16:00Clyde - Kelty Hearts 3:0
16:00Dunfermline - Montrose 1:0
16:00Falkirk - Peterhead 3:1
16:00Queen of South - Airdrieonians 1:1

SKOTSKO: League Two

16:00Albion Rovers - East Fife 0:1
16:00Dumbarton - Annan 4:0
16:00Forfar - Elgin 2:2
16:00Stirling - Stenhousemuir 3:0
16:00Stranraer - Bonnyrigg Rose 2:2

SKOTSKO: Highland League

16:00Brora Rangers - Banks O' Dee 3:0
16:00Buckie Thistle - Strathspey Thistle 8:0
16:00Deveronvale - Brechin 1:3
16:00Formartine Utd - Nairn County 3:1
16:00Huntly - Rothes 1:1
16:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics 0:1
16:00Keith - Clachnacuddin 2:1
16:00Lossiemouth - Fraserburgh 0:7
16:00Wick Academy - Turriff Utd 2:0

SKOTSKO: Lowland League

16:00Berwick - East Stirlingshire 3:0
16:00Bo'ness United - Hearts 2 4:1
16:00Caledonian Braves - Rangers B 3:3
16:00Civil Service Strollers - Tranent Juniors 0:0
16:00Cowdenbeath - Dalbeattie Star 1:1
16:00East Kilbride - Gala Fairydean 4:0
16:00Edinburgh University - Spartans 1:3
16:00Gretna 2008 - Celtic B 1:4

SLOVENSKO: Fortuna liga

16:00Žilina - Z. Moravce-Vráble 1:0
18:00Ružomberok - Trenčín 0:0

SLOVENSKO: 2. liga

17:00Komárno - Humenné 0:0
17:00Prešov - Petržalka 2:1

SLOVENSKO: 3. Liga - Východ

17:00Námestovo - Kalinovo 1:1
17:00Or. Veselé - Lipany 0:2
17:00Slávia Košice - Vranov n. T. 0:0
17:00Spišská N. Ves - Poprad 3:1

SLOVENSKO: 3. Liga - Západ

17:00Častkovce - HA Banská Bystrica 1:0
17:00Inter Bratislava - Galanta 1:3
17:00Kalná n. Hronom - Sereď 0:2
17:00Malženice - Šaľa 3:0
17:00Nové Mesto n. V. - Vrakuňa Bratislava 5:2

SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava

17:30Domino - 1922 Bratislava 1:3
17:30Rohožník - Jarovce 0:0

SLOVENSKO: 4. liga - Centrální

10:00Žarnovica - Lip. Hrádok 5:0
17:00Čadca - Kováčová 2:0
17:00Kysucké N. Mesto - Staškov 0:0
17:00Stráňavy - Šalková 0:0
17:00Zvolen - Bešeňová 2:2

SLOVENSKO: 4. liga - Východ

16:30Rudnany - Kalša 2:2

SLOVENSKO: 4. liga - Západ

17:00Boleráz - Z. Moravce B 1:1
17:00Kolárovo - Marcelová 6:0
17:00Lehota p. V. - Hurbanovo 4:0
17:00LR Crystal - Pata 1:1
17:30Levice - Kozárovce 3:2

SLOVENSKO: 1. liga ženy

11:00GFC Ž - Slovan Bratislava Ž 1:1
11:00Myjava Ž - Žilina Ž 15:0
11:00Trenčín Ž - Ružomberok Ž 2:4
16:00B. Bystrica Ž - Nové Zámky Ž 6:1
17:00Petržalka Ž - Trnava Ž 1:3

SLOVINSKO: Prva Liga

17:30Mura - Tabor Sežana 2:2
20:15Koper - Radomlje 5:0

SLOVINSKO: 2. SNL

17:30Bilje - NK Bistrica 2:1
17:30Dob - Beltinci 1:1
17:30Primorje - Fuzinar 1:4
17:30Rogaska - Aluminij 0:1

SLOVINSKO: 3. SNL - Východ

17:30Drava - Posavje Krško 3:2
17:30OdloženoDravinja - Smartno -:-
17:30Dravograd - Sampion Celje 1:4
17:30Ljutomer - Cirkulane 1:0
17:30Race - Videm 1:4
17:30Zavrc - Dobrovce 2:0

SLOVINSKO: 3. SNL - Západ

17:30Dren Vrhnika - Ziri 4:0
17:30Izola - Visoko 0:0
17:30Ljubljana Svoboda - Fama Vipava 3:2
17:30NK Adria - Slovan Ljubljana 2:2
17:30Sencur - Brda 3:0
17:30Sobec Lesce - Sava Kranj 1:1
17:30Tolmin - Škofja Loka 3:1

SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy

17:00Olimpija Ž - Pomurje Ž 0:4
18:00Primorje Ž - ZNK Ljubljana Ž 0:7

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Badbaado - Jazeera 2:1

SRBSKO: Super Liga

19:00Kolubara - Vojvodina 2:2
19:00Napredak - TSC Backa Topola 0:0
20:45CZ Bělehrad - FK Vozdovac 4:0

SRBSKO: Prva Liga

17:30IMT Novi Beograd - Jedinstvo U. 2:1
17:30Sremska Mitrovica - Indjija 1:1

SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad

10:00Sindjelič Bělehrad - Studentski Grad 2:1
11:00Prva Iskra Baric - Brodarac 0:2
11:00Teleoptik - Radnički Obrenovac 3:1
17:00OFK Bělehrad - Buducnost Dobanovci 1:1pp

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Dinamo Pančevo - Radnicki 1912 1:2
17:00Jedinstvo SP - Radnički Zrenjanin 4:1
17:00Naftagas - Tekstilac 1:1
17:00Omladinac NB - Bečej 0:1
19:00Backa - 1. Maj Ruma 1:2

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

17:30Dunav Prahovo - Dubocica 1:1
17:30Paracin - Timok 6:0
17:30Pcinja - Brzi Brod 0:0
17:30Radnicki Svilajnac - Toplicanin 5:1
17:30Timocanin - Meševo 2:1

SRBSKO: Srpska Liga - Západ

17:30Buducnost Krusik - Radevac 1:2
17:30FAP - Buducnost Arilje 1:1
17:30Macva Bogatic - Polet Ljubic 1:3
17:30Real Podunavci - Sloga Pozega 0:1
17:30Smederevo - Sloga 1940 1:0
17:30OdloženoSusica - OFK Mihajlovac -:-
17:30Tutin - Takovo 0:0
19:00Borac 1926 - Mladi Radnik 3:0

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

09:30Cádiz B (Esp) - Sanluqueno (Esp) 1:2
09:30Mar Menor (Esp) - La Union (Esp) 0:2
10:00Toledo (Esp) - Torrijos (Esp) 2:3
10:30Utebo FC (Esp) - Ebro (Esp) 3:0
11:00Barakaldo (Esp) - Arenas Club (Esp) 3:0
11:00Fafe (Por) - Vilaverdense (Por) 3:3
11:00Real Madrid B (Esp) - Baleares (Esp) 1:1
11:00Valladolid Promesas (Esp) - Rayo Majadahonda (Esp) 4:2
11:30Amorebieta (Esp) - Ath. Bilbao B (Esp) 0:1
11:30CD Mostoles (Esp) - Real Avila (Esp) 2:1
11:30Merelinense (Por) - Felgueiras (Por) 1:2
11:30Numancia (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 1:0
11:30Osasuna B (Esp) - R. Sociedad B (Esp) 1:3
14:00UD Logrones B (Esp) - Alavés B (Esp) 2:1
15:00Bonner (Ger) - Alfter (Ger) 2:2
17:00Arsimi (Mkd) - Teteks (Mkd) 6:1
17:00Fanfulla (Ita) - Lecco (Ita) 2:4
17:00FeralpiSalo (Ita) - Desenzano Calvina (Ita) 3:1
17:00L.R. Vicenza (Ita) - Mantova (Ita) 1:1
17:00Pergolettese (Ita) - Giana Erminio (Ita) 2:0
17:00Rouen (Fra) - Oissel (Fra) 1:0
17:00San Donato (Ita) - Sangiovannese (Ita) 3:1
17:00Sanjoanense (Por) - Academica (Por) 2:1
17:15Levadiakos (Gre) - Atromitos (Gre) 1:1
17:30Belasica (Mkd) - Kožuf Gevgelija (Mkd) 2:1
17:30FK Skopje (Mkd) - Besa 1976 (Mkd) 0:0
17:30Chloraka (Cyp) - Aris Limassol (Cyp) 4:1
17:30Pelister (Mkd) - Novaci (Mkd) 1:0
17:30Voska Sport (Mkd) - Ohrid (Mkd) 1:2
18:00AlbinoLeffe (Ita) - Villa Valle (Ita) 5:2
18:00Asteras T. (Gre) - Panetolikos (Gre) 4:2
18:00Carrarese (Ita) - Arezzo (Ita) 3:1
18:00Lamia (Gre) - Ionikos (Gre) 1:0
18:00OFI Kréta (Gre) - Episkopi (Gre) 4:0
18:00Paphos (Cyp) - Doxa (Cyp) 1:0
18:00Paralimni (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) 1:1
18:00Varzim (Por) - Tirsense (Por) 1:1
18:30ZrušenoMosta (Mlt) - Sirens (Mlt) -:-
18:30PAOK (Gre) - Volos (Gre) 3:1
19:00Atl. Astorga (Esp) - Gijon B (Esp) 1:2
19:00Gernika (Esp) - Sestao (Esp) 1:1
19:00L'Hospitalet (Esp) - Sabadell (Esp) 0:3
19:00Nea Salamis (Cyp) - Anorthosis (Cyp) 0:2
19:00Sant Andreu (Esp) - Cornella (Esp) 2:2
19:00Vilassar de Mar (Esp) - Grama (Esp) 0:1
19:00Zamora (Esp) - Guijuelo (Esp) 1:0
19:30Eldense (Esp) - UCAM Murcia (Esp) 0:1
19:30Izarra (Esp) - SD Logrones (Esp) 0:2
19:30Levante B (Esp) - Yeclano (Esp) 2:0
19:30ZrušenoPrat (Esp) - Castelldefels (Esp) -:-
19:30Torrelavega (Esp) - Rayo Cantabria (Esp) 2:1
20:00Badajoz (Esp) - Montijo (Esp) 1:0
20:00CE Manresa (Esp) - Espanyol B (Esp) 0:3
20:00CF Talavera (Esp) - Alcorcon (Esp) 0:1
20:00Ciudad de Lucena (Esp) - Malagueno (Esp) 2:2
20:00Gimnastica Segoviana (Esp) - Tudelano (Esp) 3:2
20:00Orihuela (Esp) - Alcoyano (Esp) 1:2
20:00Parla (Esp) - Conquense (Esp) 1:0
20:30Birkirkara (Mlt) - Sliema (Mlt) 0:1
20:30Chiclana (Esp) - San Fernando (Esp) 1:2
20:30La Coruňa (Esp) - Metalist Charkov (Ukr) 4:2
20:30Setubal (Por) - Huelva (Esp) 2:0
21:00Linares (Esp) - Torredonjimeno (Esp) 1:1
21:00San Roque (Esp) - Betis B (Esp) 0:0
21:00Xerez D.F.C. (Esp) - Cordoba (Esp) 0:2

SVĚT: Mistrovství světa do 20 let ženy

19:00Německo U20 Ž - Nový Zéland U20 Ž 3:0
22:00Brazílie U20 Ž - Austrálie U20 Ž 2:0

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

11:00Sparta Praha Ž (Cze) - Real Madrid Ž (Esp) 0:1
13:30Hradec Králové Ž (Cze) - Baník Ostrava Ž (Cze) 1:3
14:00Sturm Ž (Aut) - Slavia Praha Ž (Cze) 1:7
17:00PSV Ž (Ned) - Essen Ž (Ger) 4:1
18:00La Coruňa Ž (Esp) - Famalicao Ž (Por) 2:2
18:00Reims Ž (Fra) - Méty Ž (Fra) 2:0

SÝRIE: Pohár

16:00Al-Ittihad - Al Jaish 0:0
16:00Wathbah - Tishreen 2:2

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

17:00Eibar - Tenerife 2:1
19:00Mirandes - Gijon 1:1
21:00Leganes - Alavés 1:2
23:00Las Palmas - Zaragoza 0:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

17:30Helsingborg - Sirius 0:0

ŠVÉDSKO: Superettan

15:00Dalkurd - Orgryte 1:2
15:00Jonkoping - Halmstad 0:5

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Stockholm Internazionale - Sollentuna 3:2

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

13:00Lunds - Tvaaker 1:0
16:00Lindome - Atvidaberg 4:0
16:00Oskarshamn - Torn 3:0
16:00Vanersborgs IF - Angelholm 0:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

12:00Bergnasets AIK - Sund IF 1:3
13:00IFK Lulea - Ytterhogdal 4:1
13:00IFK Ostersund - Kiruna 1:0
14:00Boden - Umeå 6:0
14:00Friska Viljor FC - Storfors AIK 2:0
15:00Sandvik - Gottne IF 1:1
16:00Algarna-Harnosand - Skelleftea 0:5

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

12:30Sandvikens AIK - IFK Stocksund 2:1
14:00Skiljebo - Hudiksvall 0:3
16:00Kvarnsveden - Uppsala 1:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:00Onsala BK - Tolo 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Ariana - Osterlen FF 2:1
14:00Hogsby - Rosengard 0:0
14:00IFK Hassleholm - Asarum 2:3
14:00Karlskrona - Kristianstad 2:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Huddinge - Smedby 6:2
14:00Karlbergs - Lidingo IFK 2:0
16:00Nykopings - Varmbols 4:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

13:00Stenungsunds - Vanersborgs FK 1:3
14:00Angered - Yxhults IK 1:4
14:00Karlslund - Herrestads AIF 5:0
14:00Kumla - Mjolby AI FF 0:1

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

14:00Ravasens IK Ž - Uppsala Ž 1:6
14:00Sundsvall Ž - Vaxjo DFF Ž 0:4
15:00Alingsas FC Ž - Team TG FF Ž 1:0
15:00Bromolla Ž - Jitex Ž 2:1
15:00Mallbacken Ž - Gamla Upsala Ž 0:3

ŠVÝCARSKO: Super League

18:00Sion - Grasshoppers 2:2
20:30St. Gallen - Lucern 4:1

ŠVÝCARSKO: Challenge League

18:00Lausanne Ouchy - Schaffhausen 0:2

ŠVÝCARSKO: Promotion League

15:30Basilej II - Kriens 3:2
16:00Bruhl - Bavois 2:1
16:00Curych II - Etoile-Carouge 0:0
16:00Cham - St. Gallen II 2:0
16:00Chiasso - Biel 0:0
16:00Lucern II - Bulle 3:3
16:00Rapperswil - Breitenrain 0:1
16:00YF Juventus - Young Boys II 4:2
17:00Nyonnais - Baden 3:1

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

17:00Echallens - La Chaux-De-Fonds 1:0
17:00Meyrin - Sion II 3:0
17:00Monthey - Grand-Saconnex 3:2
17:30Portalban - Martigny 0:2
17:30Vevey - Concordia 7:0

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

16:00Dornach - Concordia 2:2
16:00Rotkreuz - Emmenbrucke 0:4
16:00Schotz - Delemont 0:2
16:00Solothurn - Muri 6:2
16:00Xamax U21 - Wohlen 4:0
17:00Bassecourt - Black Stars 0:0

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Eschen - Paradiso 0:1
16:00Grasshopper II - Kreuzlingen 3:2
16:00Hongg - Lugano II 0:5
16:00Linth - Wettswil-Bonstetten 2:3
16:00Winterthur II - Gossau 1:1
17:00Taverne - Uzwil 1:1
18:30Tuggen - Weesen 4:0

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

14:00Eskhata - CSKA Pomir Dushanbe 3:2

THAJSKO: Thai League 1

13:00Ratchaburi - Muangthong 1:0
13:30Lampang - Nong Bua Pitchaya 1:0
14:00Nakhon Ratchasima FC - Buriram 1:2

THAJSKO: Thai League 2

12:30Ayutthaya Utd - Kasetsart 2:0
13:00Chainat - Krabi 1:0
13:30Rayong FC - Trat FC 1:1
14:00Raj Pracha - Phrae 2:2

TURECKO: Superliga

18:15Kayserispor - Istanbulspor 1:0
20:45Adana Demirspor - Sivasspor 3:0
20:45Galatasaray - Giresunspor 0:1

TURECKO: 1. Lig

16:00Manisa FK - Boluspor 0:1
18:15Rizespor - Keciorengucu 1:1
20:45Eyupspor - Denizlispor 1:0
20:45Genclerbirligi - Altinordu 3:3

TURECKO: Rezerv Lig

16:00Trabzonspor 2 - Hatayspor 2 3:3

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Plaza Colonia - Cerro Largo 2:0
20:30Rentistas - Danubio 0:1
23:30Penarol - Albion 2:0

URUGUAY: Segunda Division

17:15Uruguay Montevideo - Rampla Juniors 0:4
19:00Juventud - La Luz 0:1
20:00Villa Espanola - Atenas 0:0
20:30Central Esp. - Sud America 1:1

USA: MLS

00:00New York Red Bulls - Orlando City 0:1

USA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - Charleston 1:3
03:00Colorado Springs - El Paso 4:4
04:00Orange County SC - Phoenix Rising 2:1

USA: MLS Next Pro

01:00Rochester New York - Toronto FC II 1:2
02:00New York City II - Orlando City B 0:2
03:00North Texas - Real Monarchs 4:0

USA: USL League One

23:00North Carolina - Central Valley Fuego 0:1

USA: NWSL ženy

02:30Houston Dash Ž - Racing Louisville Ž 0:0

VENEZUELA: Primera Division

23:00Portuguesa - Lara 0:0
01:15Metropolitanos - Estudiantes Merida 2:0
23:00La Guaira - Caracas 2:0

VENEZUELA: Segunda Division

22:00Atletico La Cruz - Libertador 1:0
22:00Bolivar - Fundacion AIFI 1:1
22:00Dynamo Puerto - Academia Anzoategui 1:7
22:00Local Andina - El Vigia 3:1
22:00Nueva Esparta - Angostura 0:2
22:00Petare - Yaracuyanos 2:1
22:00Rayo Zuliano - Heroes de Falcon 2:2
22:00Titanes - Llaneros 3:1
22:00Trujillanos - Academia Rey 1:1
22:00Urena - Frontera 0:1

VIETNAM: V.League 1

12:00Binh Duong - Sai Gon FC 2:1
13:00Nam Dinh - Song Lam Nghe An 0:1

VIETNAM: V.League 2

11:00Hue - TTBD Phu Dong 0:0
11:30Cong An - Khanh Hoa 0:0
12:00Binh Phuoc - Phu Tho 1:2

VIETNAM: Pohár ženy

11:00Ha Noi 2 Ž - Phong Phu Ha Nam 2 Ž 3:2
13:30Ho Chi Minh Ž - Thai Nguyen Ž 3:2

WALES: Cymru Premier

15:30Cardiff Metropolitan - Connah's Q. 2:0
15:30Haverfordwest - Caernarfon 1:0
15:30Newtown - TNS 0:0
18:45Pontypridd - Flint 0:1

WALES: Cymru Jih

15:30Carmarthen - Swansea University 5:0
15:30Llantwit Major - Cwmbran Celtic 0:2
15:30Trefelin - Cambrian & Clydach 2:5
15:30Ynyshir Albions - Pontardawe 0:2

WALES: Cymru Sever

15:30Buckley - Ruthin 2:1
15:30Conwy Borough - Llandudno 1:2
15:30Druids - Holyhead 2:0
15:30Guilsfield - Prestatyn 1:3
15:30Penrhyncoch - Porthmadog 0:3

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Cranborne Bullets - Ngezi Platinum 1:0
15:00Herentals - Highlanders 1:1
15:00Chicken Inn - Harare City 1:0
15:00Platinum - Black Rhinos 1:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.