OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Dnes » Všechny zápasy

EVROPA: Liga mistrů - Skupinová fáze

18:45Besiktas - Sporting -:-
18:45Club Bruggy - Manchester City -:-
21:00Ajax - Dortmund -:-
21:00Atl. Madrid - Liverpool -:-
21:00FC Porto - AC Milán -:-
21:00Inter - Š. Tiraspol -:-
21:00PSG - RB Lipsko -:-
21:00Šachtar - Real Madrid -:-

EVROPA: Evropská liga - Skupinová fáze

16:30Celtic - Ferencváros -:-

ANGLIE: Championship

20:45Bristol City - Nottingham -:-
20:45Derby - Luton -:-
20:45QPR - Blackburn -:-
20:45Sheffield Utd - Millwall -:-
20:45Stoke - Bournemouth -:-

ANGLIE: League One

20:45Cambridge Utd - Sheffield Wed -:-
20:45Crewe - Sunderland -:-
20:45Fleetwood - Burton -:-
20:45Gillingham - Doncaster -:-
20:45Charlton - Accrington -:-
20:45Cheltenham - Morecambe -:-
20:45Lincoln - Wimbledon -:-
20:45Oxford Utd - Shrewsbury -:-
20:45Plymouth - Bolton -:-
20:45Portsmouth - Ipswich -:-
20:45Rotherham - Wycombe -:-
20:45Wigan - Milton Keynes -:-

ANGLIE: League Two

20:45Barrow - Scunthorpe -:-
20:45Bradford City - Hartlepool -:-
20:45Colchester - Bristol Rovers -:-
20:45Crawley - Exeter -:-
20:45Harrogate - Tranmere -:-
20:45Leyton Orient - Forest Green -:-
20:45Mansfield - Port Vale -:-
20:45Newport - Carlisle -:-
20:45Northampton - Stevenage -:-
20:45Oldham - Walsall -:-
20:45Salford - Rochdale -:-
20:45Sutton - Swindon -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

20:45OdloženoBuxton - Scarborough -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Barwell -:-
20:45OdloženoAlvechurch - Tamworth -:-
20:45Banbury - Leiston -:-
20:45Coalville - Peterborough Sports -:-
20:45Lowestoft - Royston -:-
20:45Needham Market - Biggleswade Town -:-
20:45Rushall - Bromsgrove -:-
20:45St. Ives - Hitchin -:-
20:45OdloženoStratford - Nuneaton -:-

ANGLIE: Southern League South Division

20:45Dorchester - Hartley Wintney -:-
20:45Kings Langley - Harrow -:-
20:45Merthyr Town - Poole -:-
20:45Salisbury - Chesham -:-
20:45Swindon S - Taunton -:-
20:45Truro - Tiverton -:-
20:45Wimborne - Weston-super-Mare -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45East Thurrock - Bishop's Stortford -:-
20:45Horsham FC - Cheshunt -:-
20:45Merstham - Bowers & Pitsea -:-

ANGLIE: FA Cup - Kvalifikace

20:45Buxton - Kettering -:-
20:45Folkestone - Eastleigh -:-
20:45Gateshead - Marske -:-
20:45Guiseley - Brackley Town -:-
20:45Halifax - Pontefract -:-
20:45Hayes & Yeading - Dorking -:-
20:45Morpeth - York -:-
20:45Notts County - Tamworth -:-
20:45St. Albans - Corinthian-Casuals -:-
20:45Stratford - Boston Utd -:-
20:45Weymouth - Yeovil -:-
20:45Wrexham - Marine -:-
20:45Yate Town - Dover -:-

ANGLIE: Premier League Cup

20:00Burnley U23 - Peterborough U23 -:-

ANGLIE: Professional Development League

14:00Cardiff U23 - Charlton U23 -:-
14:00QPR U23 - Colchester U23 -:-
14:30Millwall U23 - Swansea U23 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Caala - Interclube -:-
16:30Desportivo Huila - Sagrada -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

19:30Platense - Rosario -:-
21:45Union Santa Fe - Racing Club -:-
00:00Patronato - Defensa y Justicia -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:05Belgrano - Estudiantes Rio Cuarto 1:1
02:10San Martin Tucuman - Temperley 2:1
02:30CA Mitre - Alvarado 1:0

ARGENTINA: Primera C - Clausura

01:00Sportivo Italiano - Real Pilar 0:0

ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off

20:00Al-Nassr Rijád (Sau) - Al-Hilal (Sau) -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Division 1

45+'Keshla 2 - Karabach 2 1:0
45+'Neftci Baku 2 - SumQayit 2 1:0

BOLÍVIE: Division Profesional

21:00Real Potosi - Oriente Petrolero -:-
23:15Royal Pari - The Strongest -:-

BRAZÍLIE: Série A

01:00Sao Paulo - Corinthians 1:0

BRAZÍLIE: Série B

01:00Vila Nova - CRB 0:0
00:00Londrina - Goias -:-

BRAZÍLIE: Copa Paulista

20:00Botafogo SP - Velo Clube -:-
20:00Portuguesa - Atibaia -:-
20:00Rio Claro - Piracicaba -:-
20:00Santos 2 - EC Sao Bernardo -:-
20:00Sao Bento - Noroeste -:-
20:00Sao Bernardo - Primavera EC -:-
20:00Sao Caetano - Juventus-SP -:-
20:00Votuporanguense - Comercial -:-

BRAZÍLIE: Copa do Nordeste - Kvalifikace

00:00Confianca - Souza PB -:-

BULHARSKO: Parva liga

14:00Lok. Plovdiv - Pirin Blagoevgrad -:-

BULHARSKO: Vtora liga

17:00CSKA 1948 Sofia II - Septemvri Simitli -:-

ČÍNA: FA Cup

09:00Cangzhou - Shenzhen 1:3
09:30Shaanxi Changan - Shanghai Port 1:2
09:30Wuhan FC - Qingdao FC 4:0
20'Chengdu Rongcheng - Sichuan Jiuniu 0:0

ČÍNA: Superliga ženy

08:15Sichuan Ž - Henan Songshan Longmen Ž -:-
08:15Zhejiang Ž - Wuhan Jiangda Ž -:-
10:00Beijing Beikong Ž - Changchun Dazhong Ž -:-
10:30Jiangsu Suning Ž - Shandong SL Ž -:-
10:30Shanghai RCB Ž - Guangdong Meizhou Ž -:-

DÁNSKO: Pohár

19:00Kolding - Nykobing -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30AC Kuya - Lubumbashi Sport -:-
16:30AC Rangers - Tshinkunku -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

02:00Ind. del Valle - Manta 1:1

ESTONSKO: Meistriliiga

18:00ZrušenoFlora - Tulevik -:-
18:00ZrušenoPaide - Parnu JK Vaprus -:-
18:00ZrušenoTammeka - Kuressaare -:-

ETIOPIE: Premier League

14:00Bahir Dar Kenema - Addis Ababa Ketema -:-
17:00Ethiopia Bunna - Sidama Bunna -:-

EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 1. fáze

14:00Slovensko U17 - Arménie U17 -:-
17:00Anglie U17 - Bělorusko U17 -:-

EVROPA: UEFA Juniorská Liga - Skupinová fáze

90+'Šachtar U19 - Real Madrid U19 3:2
20'Besiktas U19 - Sporting U19 0:0
20'Club Bruggy U19 - Manchester City U19 0:0
14:00Ajax U19 - Dortmund U19 -:-
14:00Inter U19 - Š. Tiraspol U19 -:-
15:00PSG U19 - RB Lipsko U19 -:-
15:30FC Porto U19 - AC Milán U19 -:-
16:00Atl. Madrid U19 - Liverpool U19 -:-

EVROPA: UEFA Juniorská Liga - Vítězové - Play Off

14:30Akademia Futbollit U19 - Septemvri Sofia U19 -:-
15:30Midtjylland U19 - Rosenborg U19 -:-
17:00Alkmaar U19 - Gabala U19 -:-
18:00Genk U19 - Kolín nad Rýnem U19 -:-

EVROPA: ME do 19 let ženy - Kvalifikace - 1. Kolo - Liga A

17:00Portugalsko U19 Ž - Česko U19 Ž -:-
17:00Španělsko U19 Ž - Slovensko U19 Ž -:-

EVROPA: ME do 19 let ženy - Kvalifikace - 1. Kolo - Liga B

11:00Lotyšsko U19 Ž - Kosovo U19 Ž 0:3
90'Moldavsko U19 Ž - Albánie U19 Ž 0:0
14:30Bosna a Hercegovina U19 Ž - Arménie U19 Ž -:-
14:30Estonsko U19 Ž - Černá Hora U19 Ž -:-
15:30Chorvatsko U19 Ž - Lichtenštejnsko U19 Ž -:-
16:00Wales U19 Ž - Andorra U19 Ž -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

14:00TB Tvoroyri - Streymur -:-

CHILE: Primera División

23:30A. Italiano - Nublense -:-

CHILE: Primera B

18:30Coquimbo - Dep. Temuco -:-
21:00CD Santa Cruz - Rangers -:-
00:00U. De Concepcion - Barnechea -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Deportes Colina - San Antonio Unido -:-

INDONÉSIE: Liga 2 - 1. kolo

10:15PSG Pati - Yogyakarta 0:2
20'RANS Cilegon - Badak Lampung 0:0
15:30Mitra Kukar - Kalteng Putra -:-

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

14:00Nassaji Mazandaran - Fajr Sepasi -:-
14:30Peykan - Naft M.I.S -:-
14:30Shahr Khodrou - Aluminium Arak -:-
16:30Sepahan - Mes Rafsanjan -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Viterbese - Siena -:-
17:30Montevarchi - Olbia -:-
18:30Gubbio - Carrarese -:-
21:00Cesena - Pontedera -:-
21:00Entella - Vis Pesaro -:-
21:00Fermana - Lucchese -:-
21:00Grosseto - Teramo -:-
21:00Imolese - Pistoiese -:-
21:00Pescara - Modena -:-
21:00Reggiana - Ancona-Matelica -:-

IZRAEL: Liga Alef Sever

14:30Ironi Baka - Tzeirei Kafr Kanna -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

15:30Marumo Gallants - Royal AM -:-
17:30TS Galaxy - AmaZulu -:-

KATAR: 2. liga

18:00Al-Shahaniya - Al Muaidar -:-
18:00Lusail - Al Bidda -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

23:00Envigado - Aguilas 4:1

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

03:00Barranquilla - Leones 0:1
22:00Valledupar - Cortulua -:-

KOSOVO: Superliga

45+'Feronikeli - Drita 0:0
45+'KF Ulpiana - KF Llapi 0:3
45+'Priština - Malisheva 1:0

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

19:00Cartagines - Sporting San Jose -:-

MAROKO: Botola Pro

21:30Tanger - FAR Rabat -:-

MAURITÁNIE: Ligue 1

16:30Ksar - Tidjikja -:-
18:30OdloženoASAC Concorde - Douane -:-
18:30Madine Trarza - Tevragh-Zeina -:-
18:30OdloženoSNIM - Nouadhibou -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Monterrey -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

00:00Raya 2 - Leones Negros -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Lobos ULMX - Canoneros Marina 2:3

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Cruz Azul U20 -:-
16:00Puebla U20 - Mazatlan U20 -:-
16:00Queretaro U20 - Monterrey U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Santos Laguna Ž - U.N.A.M. Ž 2:0
04:00Juarez Ž - Pachuca Ž 1:3

NĚMECKO: Regionální liga Sever

19:00Hamburk II - SC Weiche-08 -:-

NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko

19:00Aschaffenburg - Unterhaching -:-
19:00Bayern II - SpVgg Bayreuth -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

12:00OdloženoHertha U19 - Magdeburg U19 -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

17:15Ready - Sogndal 2 -:-

NORSKO: Juniorská liga U19

20:15Ull/Kisa U19 - Mjondalen U19 -:-

PÁKISTÁN: Premier League

15:00Karachi United - Pakistan Air Force -:-
18:15Pakistan Navy - Humma -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:1512 de Octubre - Guarani 1:2
01:30Cerro Porteno - River Plate 2:0

POLSKO: 1. liga

18:00R. Rzeszow - Legnica -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

19:00Saalfelden - Wals-Grunau -:-
19:00Seekirchen - Grodig -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3

14:00Afumati - F. Constanta 2 -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

14:00Unirea Bascov - Rapid Bukurešť 2 -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 2

09:00Chita - Zenit 2 1:0
11:00Yenisey 2 - Volna Nizhegorodskaya 0:4
PoločasKhimik - Din. Moskva 2 0:1
14:00Kairat Moscow - Dynamo Petersburg -:-
14:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Lokomotiv-Kazanka -:-
15:00Chertanovo M. - Murom -:-
15:00Krasava - Zvezda St. Peterburg -:-
15:00Leningradets - Baltika 2 -:-
15:00Luki-Energiya - Tver -:-
17:00Jaroslavl - Znamya Truda -:-

RUSKO: FNL 2 - sk. 3

05:00Sakhalin - Bryansk 1:1
07:00Dynamo Vladivostok - Kaluga 0:0
08:00SKA Khabarovsk 2 - Peresvet Podolsk 1:1
59'Chimki 2 - Saturn Ramenskoje 2:0
90+'Str. Moskva - Vidnoe 5:0
14:00Voronezh 2 - Saratov -:-
14:00Znamya Noginsk - Rodina Moskva -:-
15:00Ryazan - Kursk -:-
15:00Salyut-Belgorod - Arsenal Tula 2 -:-
17:00FK Saransk - Kolomna -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Faetano - San Giovanni -:-
21:15Juvenes/Dogana - Domagnano -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

16:50Al Adalh - Al-Sahel -:-
17:25Al Ain - Najran -:-
17:25Al Orubah - Ohod -:-
17:35Jeddah - Al Jeel -:-

SLOVENSKO: Slovnaft Cup

14:00Kežmarok - Skalica -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

15:00Česko U16 - Slovensko U16 -:-
15:30Katar U17 - Saúdská Arábie U17 -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

19:15HHC (Ned) - Jong Groningen (Ned) -:-
19:30La Louviere (Bel) - Anderlecht U21 (Bel) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

19:00Cartagena - Gijon -:-
19:00Huesca - Malaga -:-
21:00Tenerife - Eibar -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Falkenbergs - Helsingborg -:-
19:00Landskrona - Jonkopings -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00OdloženoTanzania Prisons - Biashara Mara United -:-
15:00Kinondoni MC - Young Africans -:-
18:00Azam - Namungo -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:45Uruguay Montevideo - Danubio 2:3
03:15Albion - Rampla Juniors 2:0
22:15Juventud - Rocha -:-
00:45Villa Teresa - Cerro CA -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.